Musíme to urobiť? Je to skutok lásky?

Tieto slová vyriekol nedávno pápež František. Odobril a požehnal tým prebiehajúcu celoplanetárnu vakcinačnú kampaň  Avšak miesto veľkých otáznikov za tými vetami dal také malé neviditeľné varovné výkričníky. 

 

Evy v tom majú jasno. Dnes mi jedna z nich napísala, že pápež je jeden z globalistov. Celkom vedome sa podiela na depopulačnej agende. Už sa sám vraj odhalil. Niet mu pomoci. A je mu určené ohnivé jazero, ako falošnému prorokovi z Apokalypsy. Veď v tom majú jasno už dávnejšie duchoborci v BKP. A mám si to s ostatnými svedkami antikristovými doštudovať…

 

Márie to vnímajú aj inak. Tie predpokladajú, že náš pápež nemá zlé úmysly. Že to myslí dobre, ale je poradcami iba jednostranne ultrapozitívne informovaný. Prezentuje unáhlene mainstreamové riešenie súčasného problému. Asi mu vôbec opuncovaní poradcovia z Pápežskej akadémie pre život, ktorých je okolo 55, nepovedali celkom nič o negatívach týchto mrna vrajvakcín.

 

Akoby zlyhali aj poradcovia duchovní, mnohí vysokokarátoví kardináli, o ktorých nepočuť, že by aj verejne úctivo napomenuli svojho pontifika už vo veľmi vážnej veci. Celá vec má aj duchovné pozadie. 

 

Pápež nie je odborník na epidemiológiu. Spolieha sa na hlas poradcov z vedy a medicíny. Že je už v zajatí jednostranne a proglobalisticky orientovaných vrajodborníkov, o tom už niet pochýb. A ešte mu nedocvaklo, že cirkev diabol škodoradostne napadol, oslabil a rozdelil na tých očko a tých neočko.

 

Ak by mal okolo seba pápež úprimného, odvážneho a zmužilého aspoň jedného kardinála sv.cirkvi, ten by dnes nebol iba ticho modlikajúci sa pri palácovom krbe a čakajúci, kým to všetko nejako prehrmí. Situácia je totiž pre celú planétu viac ako vážna. Ten poradca by totiž po napomenutí medzi 4. a potom 6. očami, a ak by sa postoj pápeža nezmenil, potom by celej cirkvi, všetkým kresťanom aj celej planéte oznámil tieto pre nás nepríjemné skutočnosti.

 

Ľudia dobrej vôle, a zvlášť kresťania:

 

1 . Pandémia bola umelo vyvolaná.

 

2 . Strašenie a manipulovanie verejnosti je už dva roky zlomyselné a celkom zámerné.

 

3. Urobili sme podstatnú chybu, že sme zavreli kostoly a zabránili sme ľuďom prísť ku Nebeskému          Lekárovi. Tak sa prejavil náš nekresťanský strach. Aj naša úbohá viera v Pána a Jeho moc.

 

4. Nekarhali sme vlády za ukradnutie ľudských práv občanom. Ani za mnohé neprimerané opatrenia.

 

5. Nevarovali sme celý svet, že štáty sa tu podlo zadlžujú miliardami, a tie dlhy raz ukrutne zneužijú tí, čo tieto  globalistické procesy zo svojho pelechu lotrov utajene a s neférovými úmyslami riadia. Občania planéty nepoznajú ich mená ani tváre, a oni rozhodujú o našich osudoch ako polobohovia? Kde to my preBoha žijeme?

 

6. Vyrobili veľký umelý problém. A už nanucujú na syntetickú arcichrípku umelé a extradivné riešenia. 

 

7. Tie tzv. vakcíny sú nie iba bezpečné. Nie je tam iba liečivo. Je tam aj nejaká skrytá manipulácia.

 

8. Nemajú o novodobej génovej terapii ani náš seriózny informovaný súhlas!   

 

9. Hlasy odborníkov odhalujúce nepríjemné fakty sú už trestuhodne likvidované.

 

Vaša Svätosť.

 

Asi ste si to neuvedomili, že ste prekročili kompetencie Petrovho úradu, ako sa to viackrát v histórii stalo. Napr. keď kolégium teológov a kardinálov sa opovážilo posudzovať v 16.st. Kopernikovu heliocentrickú teóriu, zavrhli ju ako vraj odporujúcu Sv. písmu aj kresťanskej viere. Toto ich splašené tvrdenie však  odporovalo oveľa viac kresťanskému princípu slobodného bádania vedca. A hrubým spôsobom si uzurpovalo kompetenciu posudzovania zákonitostí v prírodných vedách, ktorú Pán Ježiš apoštolovi Petrovi ani jeho nástupcom v cirkvi pravdepodobne vôbec nezveril.

 

Podobnú chybu robíme, že my duchovní lídri iba doporučujeme a tak vlastne  “posväcujeme” celoplanetárnu vakcináciu proti covidu 19 experimentálnym preparátom, ktorého vedľajšie účinky ešte nie sú ľudstvu známe. Do konca roka 2021 pomohli ku predčasnému úmrtiu podľa VAERS a Eupropean Medicinal Agency asi 50 tis. a ku vážnym vedľajším účinkom asi 4 mil. občanom. Počty sú možno aj vyššie. Obrovská a tragická chyba je  počúvať IBA tých poradcov, čo ten vrajpreparát iba chvália, tie poškodenia a úmrtia bagatelizujú, Celý problémový čas si nevypočuť, ignorovať či znevažovať iných odborníkov, čo pred tými hrozivými následkami svojim nezameniteľným kompetentným hlasom varovali a stále varujú? Veď aj toto je neľudské a veľmi nezodpovedné. Nasleduje strata dôvery u diletantov pri moci.

 

Pápež  urobil veľkú chybu ak sa dal naplašiť médiami a takto sa zbytočne pozatváralo mnoho kostolov. Prekročil svoje právomoci, ak všetkým doporučil  mnohých usmrcujúcu a invalidizujúcu nepreverenú vakcínu. Ani pápež nemá právo nariaďovať všetkým nejaký zdravotný úkon, lebo nie je v medicíne ani vzdelaný, ani si nemá možnosť vyšetriť každého pacienta zvlášť, ako to má za sv. povinnosť osobný lekár. Už vážne ste prekročil svoju kompetenciu, keď ste napomohol ešte väčšiemu strašeniu veriacich, než je tlak v médiách, ktorý už dlhodobo podstupujú, že vraj urobia samovraždu, ak tento nástrel ihlou nepodstúpia alebo že to musíme urobiť. Určite nie je iba skutkom lásky ani zodpovednosti za život a zdravie, čo v tejto veci odporúčate. Je to falošné jednoduché riešenie na zložitý problém.

 

Berte prosím svoju úlohu pápeža vážne. A neprekračujte unáhlene svoje duchovné kompetencie. Pretože za negatívne  následky takej už globalistickej manipulačnej propagandy dopadnú veľmi nepríjemne na povesť sv. matky cirkvi, na milióny veriacich, a v konečnom dôsledku osobne aj na Váš osud.

 

Napomenutie patrí aj všetkým v cirkvi pod Vami, čo Vás s úctou nenapomínajú, a nielen cítia ale aj vedia že je zle. Napomínam Vás, že neberiete službu Pánovi vážne. Neberiete ani Petrov úrad vážne. Sprisahaním mlčania a servilným vykonávaním mnohých iracionálnych opatrení popletených vlád a ich podplatených poradcov, podporou megakorupcie a plytvania prostriedkami, ktoré nemá obdobu v dejinách planéty,  znevažujete okrem seba aj Boží ľud aj čistotu kresťansva. Robíte už veľké pohoršenie. Spamätajte sa, kým máte čas.

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Pavel Pakoš

O AUTOROVI

Kristov kňaz na veľmi čestnom Poslednom mieste
Viac na www.umeniezit.eu a www.spiritualnykapital.sk

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 159

Celkové hodnotenie: 11.8

Priemerná čítanosť: 1368

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

Nastala chyba pri prenose, skúste obnoviť stránku

  • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

    POČASIE NA DNES

    FOTO DŇA

  • Vybrali sme

    FOTO DŇA