• SPRÁVA od Ježiška: Vianoce, vianoce prichádzajú, šťastné a veselé…. Ale ako pre koho… Odkaz pre Líviu …Otvorený list Pellegrinimu

  Publikované 21.12. 2018 o 22:43 Karma článku: Počet pozretí: Počet komentárov:

  Priatelia, nie pre každého sú tento rok šťastné a veselé vianočné sviatky, neprihováram sa k tým majetným, bohatým podvodníkom a hochštaplerom ale skôr k tým chudobnejším a s ľútosťou aj k tým najchudobnejším a ľuďom bez domova. Vydržte chvíľku, zastavme čas a čoskoro príde vytúžená sloboda z otroctva do ktorého nás oligarchia uvrhla.

  Priatelia na úvod jeden sladký vinš, ktorý posiela Zlatka Pažourekova cez sociálne siete a dovolila ho uverejniť, nakoľko zatiaľ nebloguje.

  „Apelujem na všetkých mojich spoluobčanov, buďme jeden voči druhému úctiví, tolerantní, chápaví, veď je adventný čas! Naučme sa prijímať názor druhého, každý má právo vyjadriť svoj názor. Keď si myslíte, že druhá strana nemá ten správny, skúste ho o tom presvedčiť! Vždy ale dobrým slovom a nie hulvátsky! Tým dosiahnete práve opačný efekt. Sme predsa ľudia a ako takí sa musíme aj správať. Naši rodičia a prarodičia nás predsa učili, že máme byť pokorní, len tak budeme spolu žiť v pohode. Samozrejme, že nesmieme s pokorou prijímať, keď nás niekto úmyselne klame a okráda! Tam sa musíme tvrdo postaviť na odpor! V TENTO ADVENTNÝ ČAS VÁS VŠAK PROSÍM, ZABUDNIME NA NEPRÁVOSTI DO TROCH KRÁĽOV, potom budeme pokračovať v načatom diele!“

  Šťastné a veselé ale ako pre koho

  Táto téma nepotrebuje veľa slov, poslanci si dopriali navýšenie o cca 1500 euro k ich platom vo výške cca 3300 euro,

  Lenže my vieme prečo, lebo nakúpili americké stíhačky a dnes už každý vie, že za každý obchod dávajú západne firmy 10% províziu, tak si vypočítajte koľko si podelili bokom z jednej miliardy, ktoré sa zaplatili z našich daní a na úkor našej minimálnej mzdy, chudoby…….!!!!

  A to úplne beztrestne, tak ako píše Janko Pavlík rozprávku (uverejnené s jeho súhlasom lebo on nemá blog)

  ROZPRÁVKA Z BUDÚCNOSTI … Raz vládol nám tu premiér – hral v tajnej hre : „Dávaj,ber !!!‘ – v takejto hre on veru hral – on dával,dával…no aj bral !!! Nehralo sa v tej hre fér – veď mala len jeden smer – a ten vždy tajne smeroval – len k hrám,kde sa Jackpot bral !!! Takéto hry hral premiér – a radosť mal vždy z nových hier !!! Nechcel však hrať v jednej hre – v tej,v ktorej sa hrá o drobné !!! V takejto hre nehral on !!! „Ja len tú tajnú…tak pardón !!! Ja tú o drobné nechám vám !!! A k svojej tajnej utekám !!!“ V tej tajnej sa cítil ako kráľ – tam dával,dával…no aj bral – a tí,čo v hre tajnej hrali s ním – tvorili jeden silný tím !!! Tam každý dával, každý bral – podstatný bol aj alobal !!! Alobal … schránky v Belize – na „nejtajnější peníze“ … Každý dával,každý bral !!! A nehrozil im kriminál !!! Veď premiér to pod palcom mal !!! A z omrviniek rozdával !!! S nikým nešiel do vojny – všetci boli spokojní – všetci,ktorí spolu s ním – v tej tajnej hre hrali prím !!! Premiér však rád mal divadlo !!! A v ňom vždy všetko dopadlo – tak ako premiér želal si !!! Veď išlo mu len o hlasy !!! Premiér v tej hre hral iba sám !!! Hral na city babičkám !!! Pri MDŽ im kvietok dal – a svoju hru s nimi hral !!! A takto vládol premiér – ktorý mal len jeden smer !!! Smer, ktorý k šľachte blízko mal – veď šľachtu on dotoval !!! A premiér jej vďačný bol – z vďaky jej vždy pomohol !!! A šľachta si to cenila – a čo chcel mu splnila !!! Čo však mal v myslí premiér – nepovedal do kamier !!! Do kamier on tvrdil vždy – že garantom je pravdy !! A veril,že cez kamery – národ mu aj uverí !!! Aby on mohol hrať a hrať – hru,v ktorej sa má „Dávať…Brať.“ .. Národ ho však prekukol – a chcel vyčistiť tajný stôl – za ktorým sa hrali hry – z princípu cashu…raz,dva,tri… !!! Premiér však na to zabudol – že vyčistí sa každý stôl … – každý, ktorý strpí hry – v ktorých hrajú hráči zlí !!! A tak sa národ prebudil !!! Aj keď premiér mu tvrdil – že treba chrániť Status Quo – že všetko iné je len zlo !!! Pre národ však premiér už – kompetentný nebol muž !!! On s národom nehral fér !!! On… účastník…tajných hier !!! A národ takých nemal rád !!! Národ pripravil mu…veru…zvrat !!! A ten zvrat bol vcelku fér !!! V Ilave skončil…“Gavalier“ !!! Ale to už kade-kto sa zlostí – keď číta „Rozprávku z budúcnosti“ … P.S. : A tá vznikla len preto, že Gorila – premiéra na svojich rukách nosila… !!! A on… s Gorilou .. sadol si k spoločnému stolu : veď predať národ…a piť Coca-colu… – to je viac než skvelý zážitok !!! Premiér bol však kalkulant….a sociálny „dobytok“..

  No a na strane druhe už som písal, že je 3,5 milióna exekučných titulov a jeden milión ľudí s viac ako jednou exekúciou, no a smutné je aj slovo, ktoré sme za socializmu vôbec nepoznali „bezdomovci“, tých je na Slovensku vyše 80.000 ľudí a ešte smutnejšia je skutočnosť, že exekučné mafie kradnú beztrestne (viď môj prípad) a na pokraji biedy žije ďalší milión a všetkým hrozí bezdomovstvo.

  Nuž, čo s tým urobíme občania?

  Toto mi poslal človek, ktorý nechce byť menovaný, ale súhlasil s uverejnením

  Odkaz pre Líviu

  https://www.facebook.com/liviagarcalova

  Lívia, som otec Michala Andreja Molnára, ktorého spomínaš vo svojom videu „Livia o „protifašistických bojovníkoch“ a slobode slova. Ak máš odvahu, pozývam ťa do Kolosea na diskusiu s mojím synom, ja budem len moderovať na témy o ktorých hovoríte obaja. S mojím synom, ktorý má už cez 23 rokov som natáčal video od samého detstva, ako 6 ročný vystupoval vo švajčiarskej Wilderswill kronike pravidelne, keď sme sa vrátili na Slovensko spolu sme natočili vyše 72 diskusných relácii, časť z nich si môžeš pozrieť na youtube pod názvom Chorá demokracia, v roku 2012 na nás zaútočila TAJNÁ SLUŽBA a rozdrvila našu rodinu, začiatkom roka sa pokúsil o sebaubliženie, lebo nevie uniesť bremeno prenasledovania, žije s matkou vo Viedni osamotený bez otca, ale s natáčaním by súhlasil. Možno by si urobila dobrý skutok ani nie z nakrúcania diskusnej relácie ale tým, že by si opäť spojila naše pretrhnuté piutá, ktoré tajné služby násilne „rozmetali“. Pozri si toto video z relácie KONTRA, je to podobne ako by sme spolu natočili.

  https://www.youtube.com/watch?v=IjgYlJtz3fQ

  Našu diskusiu navštívil aj páni Matovič a Sulík, ale nepomohli zastaviť naše prenasledovanie aj keď po relácii som sa mu to snažil vysvetliť – nechcel sa o tom zhovárať, už vtedy vedel, že som Persona Non Grata a nič s tým neurobil.

  https://www.youtube.com/watch?v=K5yRle3PUvk

  Naše relácie poniektoré sa zachovali na internete

  https://www.youtube.com/user/chorademokracia/videos

  Naša posledná spoločná relácia, potom sme padli do pasce a rodina sa rozpadla.

  http://youtu.be/4Zoq0aczY0I?list=UUScWFbgIHaFUXWiX53RAMnw

  Milá Lívia, verím, že toto krátke oslovenie ťa neurazilo a prijmeš túto výzvu ako niečo veľmi potrebné pre rozvoj našej demokracie.

  S pozdravom otec Michala Andreja Molnára

  Moje blogy….

  https://blog.hlavnespravy.sk/author/kanndidat/

  Na záver desivý komentár

  Medzi poslednými z komentárov predchádzajúceho blogu bol tento, ktorý nebudem teraz komentovať, prečítal som odkaz pred chvíľkou, ale sľubujem, že prečítam a v budúcom blogu uvediem rešerš. Vďaka diskutér.

  diskuter

  Ak chcete, prečítajte si…

  Kniha o chemtrails. Elana Freeland: Chemtrails, HAARP, and the Full Spectrum Dominance of Planet Earth. Recenzia knihy. (Všetko čo ste chceli vedieť o chemtrails, ale báli ste sa spýtať)
  https://diskuter.wordpress….

  Kapitola 0: Zoznámte sa so “Štátom národnej bezpečnosti”
  https://diskuter.wordpress….
  Dezinformačná kampaň maskujúca chemtrailový program pod pláštik záležitosti “národnej bezpečnosti”.

  Kapitola 1: Stručná história projektu HAARP
  https://diskuter.wordpress….
  História projektu HAARP, jeho infraštruktúra a jeho predchodcovia.

  Kapitola 2: Eastlundov patent pre HAARP z roku 1987
  https://diskuter.wordpress….
  Niektoré najzaujímavejšie pasáže z tzv. HAARP patentu.

  Kapitola 3: Distribučná infraštruktúra programu chemtrails
  https://diskuter.wordpress….
  Táto kapitola popisuje celú distribučnú infraštruktúru chemtrailového programu: krycie názvy projektu, zainteresované vládne, vojenské a civilné inštitúcie, stratégie rozprašovania vojenskými a civilnými lietadlami, stratégie umlčiavania pilotov a verejnosti. Spolu s Kapitolou 4 je to najlepšia a najdôležitejšia kapitola z celej knihy.

  Kapitola 4: Jedy padajúce z oblohy
  https://diskuter.wordpress….
  Toto je jednoznačne najlepšia kapitola z celej knihy. Podrobne popisuje jednotlivé látky nachádzajúce sa v chemtrailoch, ich vojenský alebo klimatologický účel a zdravotné dôsledky pre ľudí na zemi. Podrobne vysvetlené sú organofosfáty v leteckom palive, nanočastice a inteligentný prach, polyméry, huby a plesne, ťažké kovy, hliník, bárium, stroncium, fluór, síra a iné.

  Kapitola 8: Morgellons – vlákna ktoré dýchame a jeme.
  https://diskuter.wordpress….
  Nahliadnutie do amerického bakteriologického výskumu a jeho dlhej histórie testovania chemických a bakteriologických látok na nič netušiacej civilnej populácii.

  Z iného zdroja:

  Vojenské projekty spojené s chemtrails:

  Štyri americké vojenské programy spojené s projektom chemtrails
  http://www.nwoo.org/2016/12…

  Britská vláda priznala, že desiatky rokov testovala na miliónoch Britov bakteriologické zbrane
  http://www.nwoo.org/2016/12…

  Chemtrails v spojené s bojom proti globálnemu otepľovaniu:

  Odborná štúdia na tému zdravotných dopadov chemtrailov používaných pri programe tienenia slnečného svetla
  http://www.nwoo.org/2016/11…

  Politické pozadie chemtrails. Vojenské programy, manipulácia s počasím, HAARP. Toxické látky v chemtrails a ich dopad na životné prostredie
  http://www.nwoo.org/2016/12…

  Mor ho ! od Janka Pavlíka

  Mor ho ! Mor ! A čím skôr !!! Neskoro bolo včera už – tak konečne sa detvo „vzmuž“ ! Prebuďme sa už…otroci – nech paraziti pri moci – pocítia právo národa – na význam slova : SLOBODA !!! Na ňu má právo každý z nás – tak nech sa boja hnevu más ! A každej krivdy silný hlas – nech prehovorí v pravý čas !!! Mor ho ! Mor ! A čím skôr !!! Už „včera“ bolo neskoro ! Tak detvo „vzmuž sa“.. A MOR HO !!! Mor ho ! Mor ! Veď právo na odpor – má každý voči režimu – čo v žalúdku leží mu !!! Režimu,ktorý mrzačí – aj slzy suché po plači !!! No bez solidarity a podpory – jedinec „Mor ho ! “ nestvorí ! (A kým dav skríkne : „Mor ho ! Mor !“ – jedincov odvedú do ciel a komôr !!! Tak vzbuď sa „detvo“…A Mor ho ! Mor !!! V mene slobody…a práva na odpor !!! Veď na tróne nesedí ľudský vzor !!! Len neempatický zbor potvôr !!! A systém …“Mor ho ! ..nezborí – keď zmenia sa len … potvory !!! A bude systém radikálne iný – keď Fica nahradí Pellegrini ??? Parazit na systéme – v ktorom „Mor ho ! “ nedrieme !!!!??? A ktorý …skôr či neskôr – zruší aj právo na odpor…. !!! ??? Tak ako z Popradu…svojho rodiska – aj verejnosti tak známy…“nejaký…!!!…p.Kiska… !!! Ktorý narodil sa v Poprade – a dnes vládne na Hrade !!! A ktorý dobrého má „kámoša“ – v osobe p.Sorosa … !!! A tí určite vedia čo a ako už … !!!! TAK KONEČNE SA … DETVO .. VZMUŽ !!!! VEĎ INAK ZNIČÍ VÁS ICH POLITIKA .. !!!! NIE SLOVÁ JANKA PAVLIKA !!! Ten si len želá, nech prehovorí pravdy vzdor – slovami Chalupku : MOR HO ! MOR !!! ) Aj bez mimovládok,čo bez groša – neprežili by…nebyť Sorosa !!! P.S. : Nech v záujme vlastenectva – sa prejaví aj bez herectva – a bez dávky pokrytectva – sila nášho človečenstva !!! Človečenstva čo je otrokom – v storočí kešu…divokom !!!

  Otvorený list Pellegrinimu

  Vážený pán predseda vlády,

   V tomto sviatočnom období vianočných sviatkov a príchodom Nového roku 2019 s prihliadnutím na našu kresťanskú tradíciu a ľudských hodnôt

  dovoľte mi v súvislosti s narastajúcou chudobou a nespokojnosťou občanov s prijmami na hranici chudoby a občanov bez domova vyjadriť svoj zásadný nesúhlas a rozhorčenie ako najviac prenasledovaného občana Vašou SIS Slovenskou informačnou službou (utajovaným a zákerným spôsobom bez vedomia občanov) so záujmom o kandidatúru na post prezidenta Slovenskej republiky s postupom slovenskej vlády počas vášho vládnutia a najmä ignorovaním volania verejnosti o dialóg vo Verejnoprávnom rozhlase a televízii.

  Píšem Vám ako občan, ale vzhľadom na môj osobný príbeh sa považujem za zástupcu všetkých ľudí, jednotlivcov ako aj rodín, ktorí sú prenasledovaní systémom chudoby, nespravodlivosti a nevymožiteľnosti práva a dostali sa takto nie vlastnou vinou do stavu „krajnej núdze“. Váš predchodca pán Fico ignoroval tlak verejnosti a jednotlivcov, čo viedlo k masovým protestom a donútili ho abdikovať na funkciu predsedu vlády. Aj ignorancia tohoto otvoreného listu viedla k jeho pádu.

  http://koloseo.blog.pravda.sk/2016/07/09/otvoreny-list-predsedovi-vlady-robertovi-ficovi-ziadost-o-nahradu-skody-za-nevymozitelnost-prava-na-slovensku-aj-vasou-vinou/

  Po prečítaní tohoto blogu (viď príloha) nám všetkým je jasné, prečo nereagoval ani pán prezident Andrej Kiska.

  http://koloseo.blog.pravda.sk/2014/07/25/otvoreny-list-prezidentovi-andreiovi-kiskovi-zastvate-tajny-dohlad-nad-obcanmi-ktorym-sa-cielen-rozkladaju-rodiny/

  Vážený pán predseda vlády,

  Občania sú zhrození, že vláda nekoná v mene ľudu, dovolí navyšovanie platov poslancom a ďalším, dovolí kupovať drahé stíhačky ale dôchodcom, bezdomovcom a rodinám s príjmom pod hranicou 400 euro nepridala k Vianociam nič!

  Ľudia sú viac než nahnevaní, oprávnene si myslia, že nás chcete hodiť cez palubu a zatiahnuť do vojny s Ruskom a navyše migračnou politikou nás chcete zničiť zvnútra. To sa nám začína nepáčiť a žiadam Vás aby ste okamžite otočili kormidlo a začali hľadieť viac na ľudí ako na seba, stranícke záujmy, kamrátčafstvo, lebo ak sa ľud rozhnevá, tak začne fungovať čierna mágia a nepomôžu Vám ani stíhačky ani peniaze, nič, Boh sa díva!. Ste sympatický mladý muž, myslím to dobre pre Vašu ochranu do budúcna.

  Žiadam Vás v mene „chudoby“ aby ste od vyhlásenia predsedom NR SR o termíne prezidentských volieb (10.01.19) do ich ukončenia právoplatne volením prezidenta,   navrhli zákony na odstránenie chudoby a to prvým krokom aby minimálna mzda bola na úrovni priemeru Európskej Únie, odstúpili od Globálnemu paktu o riadenej migrácii a obnovili vymožiteľnosť práva na Slovensku a odstránili systémovú korupciu, ktorá tu tajne funguje na ochranu oligarchie. V opačnom prípade Vás budeme považovať za súčasť oligarchickej zločineckej a vysoko sofistikovanej organizovanej skupiny.

  Nech Vás Boh žehná za Vaše pozitívne kroky.

  Prečo kandidujem za prezidenta?

  Som najchudobnejši kandidat za prezidenta, ale práve preto viem ako zastaviť chudobu a vytvoriť lepšiu spoločnosť, proti   radovým občanom je do podvedomia nasadený veľmi sofistikovaný vírus „podvodu“, viem ako ho dekonšpirovať a vírus odstrániť, potrebujem Vás občania z nižších vrstiev

  Priatelia, kandidujem na post prezidenta, nie preto aby som ukončil profesnú kariéru, ako poniektorí, alebo aby som nasľuboval „hory-doly“ako ostatní pod politickou prykrívkou, ale preto aby som ak najviac prenasledovaný občan, ktorému tajné služby rozbili rodiny, ukradli rodinný dom, ktorý postavil dedko Gustav Svoboda, donútili syna aby sa pokúsil o sebaubližovanie i napriek tomu, že mne dlhujú v zmysle rozsudkov viac než som dlhoval ja, ale preto aby som odstránil chudobu, exekúcie a potrestal vinníkov, ktorí sa na náš úkor obohacovali prostredníctvom politiky a pokúšali sa nás „zatiahnuť“ do vojny. Som vo veľkej nevýhode, nemám peniaze na volebnú kampaň a média ma ignorujú, ostáva mi len veriť, že vďaka 15 poslaneckým podpisom sa dostanem pred TV kamery a poviem nielen o mojom prenasledovaní ale aj o mojej vízie ako odstrániť chudobu a zabezpečiť mier aj pre budúce generácie. Posledné vystúpenie v Slobodnom vysielači (od 48 minúty)

  https://hearthis.at/slobodnyvysielac/spiritualny-kapital-228-2018-11-15/

  Ponúkam Vám jasný a čitateľný program v skratke:

  1.Základný príjem pre každého, 2. Amnestia exekúcii (1 milión ľudí) 3. Rozpustenie SIS, NR SR a vlády z podozrenia spolupráce s mafiami, 4. Nové parlamentné voľby s novými pravidlami, 5. Predstavovanie kandidátov zdarma vo verejných médii, 6. Zasadenie sa za neutralitu a vystúpenie z NATO, 7. Zákony v prospech občanov a nie finančných oligarchov (vid zákon o dobrovolných dražbách – v realite nedobrovoľne), 8. Moc v rukách občanov sfunkčniť referendum 9. Nové zákonodarstvo v prospech pracujúcich a nie zlodejov čo len rozmnožujú ukradnuté peniaze 10. Nové tresty – verejnej hanby – za korupčníctvo, zlodejinu a ďalšie……

  Link na skrátený program a petičný hárok: https://www.peticie.com/peticia_na_podporu_kandidata_za_obianskeho_prezidenta_sr_volby_2019

  Link na širší program: www.koloseo.info/prezident

  Link na web vo výstavbe: www.obcianskykandidat.sk

  Najdôležitejšia na koniec, zriadili sme VPS – Výbor právnej sebaobrany, prečítajte zdôvodnenie a pridajte sa!! https://www.facebook.com/groups/1901606913476415/

  http://www.vps.obcianskykandidat.sk/

  Môj životopis na https://janmolnar3.blog.sme.sk/c/494718/kandidat-na-prezidenta-moj-zivotopis-v-knihe-boh-je-mrtvy-alebo-v-okovach-diabla-7.html

  Moje youtube: http://www.youtube.com/user/chorademokracia

  Pôvodná moja webová stránka: www.koloseo.info

  Posledné vianoce s mojím synom v r. 2010 potom nás SIS rozvrátila, nehanbím sa za chudobné, všimnite si môj koment, už vtedy manželka kula pikle, neposlala ani cent z práce a pred odchodom minula všetky peniaze aby sme žiadne vianoce nemali a syn bol na mňa nahnevaný, nevyšlo jej to, Boh to zariadil……

  https://www.youtube.com/watch?v=JwhrL14pdZY&feature=youtu.be

   

   

   

  Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

  Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

  Varovanie

  Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

  Vybrali sme z Hlavných Správ

  TopSpeed

  Aquaplaning je postrach každého vodiča! Blíži sa jeho sezóna

  2

  Aquaplaning nepochybne patrí medzi najnebezpečnejšie nástrahy na cestách. Strata kontaktu pneumatiky s vozovkou, spôsobená vysokou vrstvou vody pod kolesami, znižuje možnosť ovládať automobil a nech ste akokoľvek skúsený vodič, stávate sa len štatistom. Predstavuje vysoké riziko dopravnej nehody. Automobilový priemysel preto nespí na vavrínoch stále kvalitnejších pneumatík so stále vyššou…

  Manthey Racing, cesta k vrcholu na Nordschleife

  0

  Nürburgring má okolo seba akúsi auru, priťahuje automobilky, jazdcov i bežných smrteľníkov. Jazdiť na Nordschleife je iné, nebezpečné, okruh trestá každú chybu veľmi tvrdo, ale práve to je na ňom to zaujímavé. Tu sa rodia legendy, tu sa ukazujú skutoční pretekári. Jednou z legiend, ktorá vzišla práve zo Zeleného pekla, je tím Manthey…

  Nové Mini JCW GP už budúci rok

  0

  Zatiaľ najvýkonnejšie Mini aktuálne v predaji, teda tretia generácia, má pod prednou kapotou dvojlitrový preplňovaný zážihový štvorvalec s 170 kW (231 k). To však nie je koniec výkonných modelov Mini. Podľa zdrojov z automobilky by malo v priebehu roka 2020 prísť ešte výkonnejšie Nové Mini JCW GP. A to by malo dosiahnuť 221 kW (300 k).

  Porsche strešný box namontuje aj na legendárnu 911-ku

  0

  Nielen majitelia veľkých SUV modelov chodia na dovolenky pre ktoré im kufor jednoducho nestačí. Tento problém je aj napriek cestovaniu vo dvojici ešte vypuklejší so športovým autom. Ak si niekto šetril na novú 911-ku a neplánuje sa jej vzdať ani keď ide na dlhší výlet, na pomoc prichádza riešenie priamo zo Štuttgartu.…

  Máte poškriabané sklo na aute? Čo s tým?

  9

  Máte poškriabané sklo na aute? Po zime to je celkom bežný jav. Stačí, ak ste raz čistili sklo od námrazy a ľadu nie škrabkou, ale niečím nie úplne vhodným, čo ste mali po ruke... Škrabance na skle zanechajú aj zlé stierače. Nielenže to je esteticky nepekné, ale v prípade čelného…

  V Ženeve bude aj modernizované Mitsubishi ASX

  4

  Na 89. ročníku medzinárodného ženevského autosalónu (5. - 17. marca 2019) sa odhalí vo svetovej premiére aj modernizované  kompaktné SUV Mitsubishi ASX  (na niektorých trhoch predávané aj pod označením RVR či Outlander Sport). Pôjde o modelový rok 2020 a my si už teraz predstavíme tie najdôležitejšie zmeny. 

  KAMzaKRÁSOU

  Ako vyzerajú slávne hviezdy dnes? Dostihla ich staroba, alebo starnú s noblesou?

  1

  Staroba si jednoducho nevyberá. Starneme úplne všetci. Niektorí majú tajný recept na starnutie s gráciou a iný jednoducho berú to, čo im život prináša. No ako to je so svetovými celebritami, ktoré mnohí z nás poznajú už od ich mladosti? Neuveríte, ale aj svetové celebrity starnú. A môžeme povedať, že niektoré skutočne starnú s gráciou…

  Vieš, ktoré látky potrebuje pokožka? Tieto jej rozhodne nesmú chýbať!

  1

  Aby bola naša pokožka krásna a zdravá, mali by sme jej venovať dostatočnú starostlivosť. Ak jej však v prvom rade neposkytneme potrebnú výživu zvnútra, pravdepodobne jej stav nezlepší ani vhodne zvolená kozmetika. Pokožka tela aj pleť jednoducho potrebujú celý rad rozličných vitamínov či minerálnych látok. Význam majú pre ne napríklad vitamíny skupiny…

  Dermatológovia prezdradili tipy, ako sa zbaviť mastných vlasov

  1

  Ženy sa vo všeobecnosti delia na dve kategórie. V prvej sú tie šťastné, ktoré si umývajú vlasy raz za niekoľko dní, v extrémnych prípadoch aj za niekoľko týždňov, a stále vyzerajú dokonale a v druhej tie, ktoré sa s umývaním vlasov a následným sušením musia trápiť každý boží deň. Tu…

  Sebarozvoj s koučkou: Čo spôsobuje blúdenie mysle?

  2

  Priemerná ľudská myseľ údajne trávi 47 % svojho času blúdením. Psychologický prieskum u viac ako štvrť milióna ľudí poukázal na to, že blúdenie mysle robí ľudí nešťastnejšími. Je pravdepodobné, že ľudia pritom myslia skôr na príjemné veci, než nepríjemné veci. Vzniká pri tom však paradox – myslenie na nepriaznivé veci…

  Ceruzka a bolesť hlavy: Neuveriteľný trik, ktorý bolesť utíši do 2 minút!

  9

  U dospelých však môže byť bolesť hlavy oveľa častejšia. Veď keď sa sami zamyslíte, ako často trpíte bolesťou hlavy? Je to aspoň jedenkrát mesačne? Tu však pozor, je pomerne veľký rozdiel medzi bolesťou hlavy a migrénou. Na bolesť hlavy vám poväčšine pomôže tabletka, kdežto pri migréne je nutné uložiť sa do tmy,…

  Pri akej hudbe relaxuješ najradšej? Spoznaj upokojujúce liečivé zvuky

  6

  S hudbou sa zabávame, radujeme, ale aj komunikujeme. Či sme viac alebo menej muzikálni, hudba nás spája, bez slov búra bariéry, motivuje a aktivizuje, zároveň upokojuje a harmonizuje. Na svadbách ňou oslavujeme lásku, na pohreboch sa ňou lúčime. Počúvame ju len tak pre radosť, varíme pri nej, zaspávame, tancujeme na ňu, pracujeme…

  TopDesať

  Škola hrou: Niektorí študenti sa na hodinách poriadne nudia!

  0

  Pre niektorých študentov je škola hrou! Dôkazom sú tieto zábavné fotografie, ktoré poukazujú na ich neuveriteľné umelecké diela. No dobre, zrejme to nie sú až také umelecké diela, ako si možno myslíš. Aj tak sú to však práce, za ktoré sa hanbiť nemusia. Svoje učebnice vylepšili o rôzne ilustrácie, ktoré…

  Ako vyzerá psychiatrická liečebňa? Toto sú reálne skúsenosti

  0

  Ľudia si často myslia, že psychiatrická liečebňa vyzerá ako vo filme. Táto žena sa však rozhodla zdieľať svoje reálne skúsenosti z pobytu v takejto nemocnici, aby ukázala ľuďom, ako to vyzerá v skutočnosti a že to nie je až také zlé. Si zvedavý, čo sa skrýva za dverami s nápisom…

  Sarajevský atentát: 5 vecí, ktoré si o ňom pravdepodobne nevedel

  0

  Prinášame ti ďalší článok z edície x vecí, ktoré si pravdepodobne nevedel. Tentokrát je to práve Sarajevský atentát, ktorý odštartoval udalosti, ktoré sa skončili prvou svetovou vojnou. Ak ťa teda zaujíma história a fascinuje obdobie prvej svetovej vojny, si tu správne.  [adrotate group="11"] 1. Sarajevský atentát Pri Sarajevskom atentáte prišli o život dvaja…

  Žena našla v kuchyni zvláštne stvorenie. Nikto nevie, o čo ide

  0

  Istý mladík z Aucklandu na Novom Zélande postavil do pozoru takmer celý internet. Jeho matka totiž v kuchyni našla zvláštne stvorenie. Video k dnešnému dňu videlo už viac ako pol milióna ľudí, no stále sa nepodarilo nájsť odpoveď na otázku: Čo je to za stvorenie? Tim Clerke na sociálnej sieti Facebook zverejnil video, pomocou…

  10 svetoznámych osobností, ktoré mali tie najpodivnejšie zlozvyky

  0

  Áno, aj svetoznámi géniovia, celebrity a iné osobnosti majú zlozvyky. :) Hviezdy vyzerajú nádherne z diaľky. No akonáhle sa dostaneš bližšie, môžeš sa popáliť. To isté by sme mohli povedať aj o niektorých z najznámejších kreatívnych géniov, ktorí kedy žili na našej planéte. Niektoré zlozvyky, ktorým tieto osobnosti holdovali, môžeme prinajmenšom označiť za zvláštne.…

  Zvieratá na týchto zábavných fotografiách ťa neskutočne pobavia

  0

  Zvieratá na týchto zábavných fotografiách sú naozaj fotogenické. Veď práve tieto snímky vyhrali prestížnu cenu Comedy Wildlife Photography Awards. Tieto zvieratá by sme mohli zaradiť aj medzi zvieratká, ktoré majú priateľský vzťah s fotoaparátmi. Fotografi ich totižto zachytili v tých najzábavnejších možných pózach a navyše k týmto fotografiám pridali ešte…