• Toto ste chcel pán Gorbačov – zatiahnúť nás do vojny? Toto ste chcel pan Kiska – zatiahnúť nás do občianskej vojny? Aké je riešenie?

  Publikované 30.11. 2018 o 15:06 Karma článku: Počet pozretí: Počet komentárov:

  Vladimír Putin: Už neexistuje žiadny Východný blok, žiadny Sovietský zväz, Prečo teda existuje NATO naďalej? Mám ten pocit, že NATO potrebuje vonkajšieho nepriateľa, aby ospravedlnilo svoju existenciu. NATO bude neustále hľadať takého nepriateľa, lebo prevádza provokačné akcie, aby mohlo niekoho za takého nepriateľa označiť.

  Po vyhlásení stanného práva na Ukrajine sa naskytá otázka, či sa s týmto konfliktom už nepočítalo, v dobe keď sa Regan dohodol s Gorbačovom na ukončenie socializmu, ukončenie vojenskej aliancie Varšavskej zmluvy, koniec Východného bloku, a to všetko preto, aby sa v prvej fáze obsadili trhy a zbohatli západní oligarchovia a v druhej fáze ako pri Juhoslávii vojnovým konfliktom sa všetko zničilo a zase sa západní investori mohli nabaľovať na úkor chudoby domáceho obyvateľstva v celom Východnom bloku.

  Pán Gorbačov, vy si žijete teraz už v západnom Nemecku a doma Vám hrozí nielen občianska vojna medzi občanmi bývalého ZSSR ale úplná likvidácia za pomoci predchádzajúcich konfliktov.

  Dnes je to vyše 27 rokov, ako z funkcie prezidenta Sovietskeho zväzu odstúpil Michael Gorbačov. Lenže kolaps Sovietskeho zväzu stále ľutuje väčšina bežných Rusov. Vyplýva to aspoň z prieskumu nezávislej agentúry Levada Center. Až 56 percent Rusov považuje za chybu pád komunistického režimu a len 28 percent povedalo opak. Viac ako polovici z tých, ktorí sú nespokojní s rozpadom, navyše chýba centralizovaný ekonomický systém a takmer každý druhý vníma negatívne stratu ruského mocenského postavenia vo svete, informovala ruská agentúra Interfax. Celý sovietsky blok sa začal rozpadávať už v roku 1989. Padol Berlínsky múr a zdvihla sa vlna demokratických revolúcií v štátoch východného bloku. Gorbačov si zavaril vojenským potlačením demokratického povstania v Litve v roku 1990. Na scéne sa objavil prodemokratický Boris Jeľcin, ktorý volal po Gorbačovovom odstúpení. Bolo by to na dlhé rozprávanie, ale realita je hrozivá, ruské rakety s jadrovými hlavicami sú namierené na všetky štáty, ktoré sa podieľajú na ich obklučovaní včetne na Slovensko. Toto chcel Gorbačov keď zradil socializmus a Sovietsky zväz, perestroika mala byť o inom modele, nie o vojnách.

  Pán Gorbačov, zasiahnite, pokiaľ nie je neskoro!!!

  Nuž, škoda ďalej pokračovať, dnes je situácia veľmi vážna, cez Slovensko sa masívne presúvajú bojové techniky NATO smerom na Ukrajinu. To isté je aj v Poľsku. Z viacerých zdrojov sa potvrdili informácie o simulovaných útokoch zinscenovaných NATO, aby boli v príhodnú chvíľu poskytnuté svetovým televíziám ako zaručené správy, ako Rusko napadlo hraničné oblasti s Ukrajinou. Aj keď stanné právo má trvať len 30 dní, čas ukáže či vopred plánované sabotérske kroky Porošenka s NATO a USA, predpokladám, že budú naberať na obrátkach.

  Právom ma znepokojuje správanie nášho prezidenta Kisku, keď tesne pred prijatím stanného práva sa spolu stretli a zrejme diskutovali aj za zatvorenými dverami, o čom asi, to si nedovolím napísať lebo v hĺbke duše asi viem, ako by sa náš pán prezident Kiska, ktorí je podozrivý z viacerých podvodoch, dokonca tí odvážnejší ho obviňujú z vlastizrady, zachoval. Viacerí občianski kandidáti na budúci post prezidenta mu pohrozili väzením za podvody a zavádzanie slovenského národa v medzinárodných otázkach, čo asi urobí takýto „špekulant“, keď už aj vrabce si na streche čvirikajú, že hnutie „Za slušné Slovensko“ a niektoré denníky ako napríklad novinyN má osobne pod kontrolou? Podľa mojej mienky nevymožiteľnosť práva je tu zavedená úmyselne, a prezident Kiska to vie, ale aj keby mohol nepomôže, to znamená, že nesie veľký podiel viny, ak aj u nás sa rozpúta „plynutím času v krivde“  občianska vojna.

  Ale na pomoc vlastným občanom z zvysoka „kašle“. Viď táto linka:

  http://koloseo.blog.pravda.sk/2014/07/25/otvoreny-list-prezidentovi-andreiovi-kiskovi-zastvate-tajny-dohlad-nad-obcanmi-ktorym-sa-cielen-rozkladaju-rodiny/

  Pýtam sa priatelia pána Kisku, kedže na moju žiadosť o pomoc a zastavenie neodpovedal metaforou výroku Vladimíra Putina:

  Už neexistuje žiadny socializmus s ostnatým drôtom, žiadny Sovietský zväz a jeho armáda na našom území, prečo teda existuje ŠTb terajšia SIS naďalej? Mám ten pocit, že SIS (bývalá ŠTb) potrebuje vnútorného nepriateľa, aby ospravedlnilo svoju existenciu. SIS bude neustále hľadať takého nepriateľa, lebo prevádza provokačné akcie, v mojom prípade neuveriteľné korupcie na polícii, prokuratúre a súdnictve, aby mohlo niekoho za takého nepriateľa označiť.

  Žiadam Vás preto pán Kiska, aby ste ako vrchný veliteľ zabezpečil moju bezpečnosť, aby ma prestali prenasledovať korupčnými rozhodnutiami zavádzať a vrátili mi môj ukradnutý rodinný dom!!! Pokiaľ nebude neskoro.

  Pán Kiska, Vašou ignoranciou k spravodlivosti chcete nás zatiahnuť len do občianskej vojny alebo až do vojny s Ruskom. V prípade občianskej vojny prehráte, lebo verejná mienka a radoví občania už Vás odhalili. Horšie to bude s konfliktom ak Rusko sa bude musieť brániť a v rámci sebaobrany použije tie rakety proti všetkým štátom, ktoré dovolili ich obklúčenie a povolili prechod vojenskej techniky NATO. Lenže história nás poučila Rusko nikdy neprehralo, myslím, že neprehraje ani teraz, ale prehráme my, radoví občania, tak skúsme vážne zaujať stanovisko, Ako ďalej. Treba aby radoví občania, tých 60%, ktorí neboli voliť v komunálnych voľbách, lebo neveria nikomu, aby tých milión čo sú zaťažení exekúciami ďalší milión, čo žijú na pokraji chudoby, aby tí sa vzchopili a povedali NIE! My nechcem vojnu, zastavte to!

  Nech Boh ochraňuje Slovensko!

  Milí čitatelia, dostal sa mi do rúk starší materiál s nadpisom „ H a v a r i j n y program strany slovenskej samostatnosti, seba určovania“. Je to dosť veľa strán aby som mohol povedať celý obsah, ale v ďalších blogoch spomeniem niektoré dôležité časti z tohto materiálu. Autor sa zamýšľa o našej histórii Slovenskeho ľudu, o útlaku, „že nás najprv Maďari tisíc rokov utláčali, okupovali, koristili a nakoniec nás ešte aj výrokom „nem-embera“ , tj. „ne-človek“ zhanobili, a hneď na to si nás Česi zhanobili akousi „vetvou ich kmeňa“ a na základe pitt burskou zmluvou na nasledujúcich 70 dejinných rokov – ako druhoradých /ako vetvových/ na seba pripútali.“ (snažím sa písať tak ako v dokumente sa píše) „Potom si nás za najmenší nás – právoplatne s nimi dohodnutý autonomický prejav – vojensky okupovali, potom nám – dokonca s podporou cudzích nepriateľských armád a partizánskych útvarov – naše zvrchované územie rozrušovali, potom dlhých 40 rokov – páchali najťažšie a neodstrániteľné škody na našej viere, na našich mravoch, našej jednote, na našom sebaurčovaní, ba i na našich majetkoch a životoch, a nakoniec, dokonca už po dejinnom a svetovom krachu, že nám – proste – nedovolí od Čechov osamostatňovať, akoby sme my – päť a pol miliónový národ – boli iba hlúčikom nejakých neplnoletých chovancov jeho privátneho sirotinca alebo polepšovne. „ Pokračovanie v ďalších blogoch.

  Ja len pripomínam, že treba si v najbližšej budúcnosti vyjasniť aj okolnosti za akých bol popravený prvý slovenský prezident Jozef Tiso, či to bola vôľa ľudu, alebo vôľa českého prezidenta a ako prebiehal proces o udelenie rsp. neudelenie milosti. Treba to raz a navždy pravdivo objasniť, lebo táto nejasnosť dosť polarizuje našu jednotnosť.

  Aké je riešenie?

  Týmto oslovujem len tých 60% občanov, ktorí sa nezúčastnili komunálnych volieb, lebo neveria nikomu, týmto oslovujem ten jeden milión ľudí, ktorí sú prenasledovaní exekúciami, (nie je chybou jednotlivcov aby si nevedeli spočítať príjmy a náklady, chyba bola v systéme) lebo slovensko má už vyše 3,5 milión exekučných titulov, oslovujem tých ďalší milión ľudí, ktorí žijú na pokraji biedy, všetkých ľudí dobrej vôle, zastavme prípravu na vojnu proti Rusku, nie z politických dôvodov alebo socialistického zmýšľania ale z dôvodov prežitia blízkej budúcnosti. Urobme reťaz Švajčiarsko, Rakúsko a Slovensko v rámci neutrality a podporte vznik neutrálneho Slovenska. Len takto zabránime blížiacej katastrofe. V budúcich prezidentských voľbách nevoľte žiadnych politických kandidátov, žiadnych bývalých komunistov, zvolte si prezidenta, ktorý má vízie ako odstrániť chudobu a upevniť svetový mier, aj keď bude z radov chudobných!

  Priatelia, kandidujem na post prezidenta, nie preto aby som ukončil profesnú kariéru, ako poniektorí, alebo aby som nasľuboval „hory-doly“ako ostatní pod politickou prykrívkou, ale preto aby som ak najviac prenasledovaný občan, ktorému tajné služby rozbili rodiny, ukradli rodinný dom, ktorý postavil dedko Gustav Svoboda, donútili syna aby sa pokúsil o sebaubližovanie i napriek tomu, že mne dlhujú v zmysle rozsudkov viac než som dlhoval ja, ale preto aby som odstránil chudobu, exekúcie a potrestal vinníkov, ktorí sa na náš úkor obohacovali prostredníctvom politiky a pokúšali sa nás „zatiahnuť“ do vojny. Som vo veľkej nevýhode, nemám peniaze na volebnú kampaň a média ma ignorujú, ostáva mi len veriť, že vďaka 15 poslaneckým podpisom sa dostanem pred TV kamery a poviem nielen o mojom prenasledovaní ale aj o mojej vízie ako odstrániť chudobu a zabezpečiť mier aj pre budúce generácie. Posledné vystúpenie v Slobodnom vysielači (od 48 minúty)

  https://hearthis.at/slobodnyvysielac/spiritualny-kapital-228-2018-11-15/

  Ponúkam Vám jasný a čitateľný program v skratke:

  1. Základný príjem pre každého, 2. Amnestia exekúcii (1 milión ľudí) 3. Rozpustenie SIS, NR SR a vlády z podozrenia spolupráce s mafiami, 4. Nové parlamentné voľby s novými pravidlami, 5. Predstavovanie kandidátov zdarma vo verejných médii, 6. Zasadenie sa za neutralitu a vystúpenie z NATO, 7. Zákony v prospech občanov a nie finančných oligarchov (vid zákon o dobrovolných dražbách – v realite nedobrovoľne), 8. Moc v rukách občanov sfunkčniť referendum 9. Nové zákonodarstvo v prospech pracujúcich a nie zlodejov čo len rozmnožujú ukradnuté peniaze 10. Nové tresty – verejnej hanby – za korupčníctvo, zlodejinu a ďalšie……

  Link na skrátený program a petičný hárok: https://www.peticie.com/peticia_na_podporu_kandidata_za_obianskeho_prezidenta_sr_volby_2019

  Link na širší program: www.koloseo.info/prezident

  Link na web vo výstavbe: www.obcianskykandidat.sk

  Najdôležitejšia na koniec, zriadili sme VPS – Výbor právnej sebaobrany, prečítajte zdôvodnenie a pridajte sa!! https://www.facebook.com/groups/1901606913476415/

  http://www.vps.obcianskykandidat.sk/

  Môj životopis na https://janmolnar3.blog.sme.sk/c/494718/kandidat-na-prezidenta-moj-zivotopis-v-knihe-boh-je-mrtvy-alebo-v-okovach-diabla-7.html

  Moje youtube: http://www.youtube.com/user/chorademokracia

  Pôvodná moja webová stránka: www.koloseo.info

   

   

  Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

  Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

  Varovanie

  Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

  Vybrali sme z Hlavných Správ

  TopSpeed

  Nová Škoda Octavia už tento rok?

  0

  Škoda tento rok príde s viacerými novinkami. V rámci modelovej ofenzívy je pripravený modernizovaný Superb, ktorý je na trhu už nejaký ten piatok. Nová Škoda Octavia by po 7 rokoch mala prísť na trh začiatkom budúceho roka, debut však zažije ešte tento rok. Možno na jesennom autosalóne vo Frankfurte. Čo môžeme…

  Hyundai Tucson N Line naznačuje príchod N-kového SUV

  0

  Očakávali sme ho síce už na Ženevskom autosalóne, ale prichádza až teraz. Hyundai Tucson N Line ako prvé SUV kórejského výrobcu dostal športový továrenský tuning. O plne Nkovú verziu, samozrejme, nejde, ale vraj má prísť aj tá. Podobne, ako i30 N Line, aj Tucson ponúkne športovejší zážitok z jazdy bez kompromisov v každodennom…

  Veľká údržba diaľničných tunelov. Kedy a kde?

  0

  Jar je tu. NDS preto už oznámila termíny, kedy bude vykonávať pravidelné uzávierky tunelov. V apríli a máji postupne príde veľká údržba diaľničných tunelov zameraná na očistu a kontrolu ich technického stavu a zariadení v nich. S údržbou sa, žiaľ, spájajú výluky a dopravné obmedzenia. Tu je ich zoznam, pre váš prehľad.

  Oslava Opel 120 rokov: 2. dekáda

  0

  V druhej časti seriálu o oslave Opel 120 rokov od začiatku výroby automobilov sa dostaneme do druhej dekády. Teda do rokov 1909 až 1919. Toto obdobie už je o niečo zaujímavejšie, aj keď príchod prvej svetovej vojny spomalil ďalší rozvoj. Pozrime sa, čo za tých 10 rokov Opel predviedol.

  Podarí sa naplniť plán Volvo Vision 2020?

  3

  Volvo je známe predovšetkým orientáciou na bezpečnosť a rodinu. Niekto by možno povedal, že bezpečnejší je už len tank. Volvo cíti zodpovednosť ísť  v otázke bezpečnosti príkladom. Pred 12 rokmi predstavili plán Volvo Vision 2020. Cieľom bolo, že do roku 2020 v novom Volve nezomrie žiadny človek. Podarilo sa ho naplniť?

  Video Hyundai ix35 4x4 test

  0

  Viacero testov starších typov Hyundai s pohonom oboch náprav ukázalo, že ich systém nie je pre niektoré bežné situácie vyladený. Stačilo trochu prekrížiť nápravy v kombinácii so sníženou trakciou a auto ostalo bezmocne stáť. A to aj keď sme použili mechanickú uzávierku medzinápravového diferenciálu 4WD Lock, ktorými tie autá sú vybavené.…

  KAMzaKRÁSOU

  Video Muži a mejkap: Ako to dopadne, keď si chlapi robia očné linky? Toto ťa dostane!

  0

  Muži a mejkap - pre mnohých nepredstaviteľná kombinácia. No povedzme si úprimne, dnes existuje obrovské množstvo úžasných mejkap artistov, ktorí to s líčidlami vedia lepšie ako ženy. Ako to však dopadne, že do rúk dostanú očné linky v pere bežní chlapi? To sa dozviete v nasledujúcom článku!

  Prečo spať so zatvorenými dverami? Raz ti to zachráni život!

  0

  Aj taká banalita, ako sú zatvorené dvere v miestnosti počas spánku, vám môže v budúcnosti zachrániť život. Človek si to ani neuvedomí, ale stať sa môže hocičo. Aj keď si nevieme predstaviť spať v miestnosti so zatvorenými dverami, pretože v nej môže byť vydýchaný vzduch, mali by ste vedieť, že zatvorené dvere zachránili život…

  Vedeli ste, že závislosť na jedle je choroba? Takto sa prejavuje

  0

  Od zajtra chudnem. Túto vetu si už povedalo mnoho ľudí, no existuje hŕstka tých, ktorým sa to nikdy nepodarí, lebo ich sužuje takzvaná závislosť na jedle. Táto nepríjemná choroba sa môže na prvý pohľad zdať ako výmysel, no nie je to tak. Byť závyslým na jedle znamená nemať nad svojím…

  Turecká káva: Spoznaj najlepší spôsob, ako pripraviť pravého turka!

  1

  Turecká káva alebo turek je obľúbeným budičom a nápojom viacerých z nás. Aký je jej pôvod a ako sa pripravuje? Poďme sa na to bližšie pozrieť.  Káva, ako taká, bola prvýkrát objavená v Etiópií. Konkrétne to bol pastier menom Kaldi, ktorý zbadal, že jeho kozy po tom, ako zjedli bobule…

  Hanbíš sa za popôrodné nedokonalosti? Táto žena ti ukáže, že na to nie je dôvod!

  4

  Ženské telo sa počas tehotenstva a najmä po pôrode zmení. U niektorých žien je zmena nebadateľná, no u ďalších zanechá gravidita a pôrod výrazne stopy. A veľakrát i trvalé. Strie, ovisnuté prsia aj pokožka na bruchu či iné kožné defekty - to všetko sú malé nedokonalosti, s ktorými sa musia…

  Nechutné plesne v domácnosti: Ako ich dostať zo stien či sedačky?!

  2

  Čierňava v kútoch stien, na sprchovacom závese či biele bodky na starých zvlhnutých krabiciach s odloženými vecami. Áno, plesne v domácnosti sú postrachom všetkých bytov a domov, ktoré majú problém s nadmernou vlhkosťou. Plesne v malých množstvách síce človeku neublíži, no keď sa rozrastie, môže spôsobovať alergickú reakciu a zničiť vaše…

  TopDesať

  Láska sa dá dokázať rôznymi spôsobmi: Týmto chlapom sa to podarilo

  0

  Láska sa dá dokázať rôznymi spôsobmi. Týmto chlapom sa to podarilo, vďaka čomu sa ich polovičky cítili šťastne. Správny chlap sa vždy snaží o to, aby bola jeho žena tou najšťastnejšou ženou na svete. Lásku sa jej snaží dokázať rôznymi spôsobmi. Od ručne vyrábaných darčekov, cez obyčajné skvelé raňajky až…

  Machu Picchu: Tajomná pamiatka starých Inkov

  0

  Bez pochyby najznámejšou pamiatkou kultúry Inkov sú pozostatky mesta, alebo ak chcete – ruiny mesta – Machu Picchu. Napriek legendám, ktorými je celé územie mesta opradené, nejedná sa o žiadne prehistorické mesto, ako by sme sa mohli domnievať. Mesto bolo vybudované pravdepodobne kvôli svätyniam. Pozrime sa na toto svetoznáme mesto trochu…

  Čo vlastne sú a ako fungujú adaptívne svetlá?

  0

  V dnešnej dobe sa čoraz častejšie stretávame s pojmom adaptívne svetlá. Z prémiového segmentu sa postupne dostávajú aj do bežnejších áut a je iba otázkou krátkeho času, kedy ich uvidíme aj v najmenších kategóriách. Poďme sa teda pozrieť, ako vznikli, aké majú funkcie a vďaka čomu prichádza k ich rozmachu.…

  Tieto fotografie ti prinesú nevídané uspokojenie

  0

  Ak máš rád dokonalosť a si tak trocha perfekcionista, tak ti s radosťou oznamujeme, že ti tieto fotografie prinesú nevídané uspokojenie. Pre niekoho je dostatočné uspokojenie, ak sa môže počas jesene prejsť po listí. Nájdu sa však aj náročnejší ľudia, ktorí sú dostatočne uspokojení až po odlepení ochrannej fólie z novej…

  Rio de Janeiro, socha Krista či Copacabana. Čo všetko ponúka exotická oblasť Carioca?

  0

  V tomto článku si povieme o ďalšom zo svetových kultúrnych dedičstiev – o kultúrnej oblasti Carioca, pod ktorú sa zaradzuje aj Rio de Janeiro, socha Krista Spasiteľa, svetoznámy záliv Copacabana a pobrežie mesta Rio, Cukrová homoľa (alebo ak chcete Pao de Acúcar) a Národný park Tijuca. Prečo práve Carioca? Názov je odvodený z prezývky obyvateľov Ria –…

  Jedálniček pre rôzne zamestnania: Čo by sme mali jesť podľa toho, čo robíme?

  0

  V prvom rade je nevyhnutné spomenúť, že každý človek je individuálny, preferuje rôzne chute i potraviny. Jedálniček by mal teda reflektovať nielen chuťové požiadavky, ale aj zdravotný stav, ročné obdobia, fyzickú záťaž a pod. Je dôležité mať na mysli, že nie všetko je vhodné pre každého. Tí, ktorí pracujú v…