• Skutočný príbeh krkavčej matky (2) Zákony na ochranu osobnosti nepostačujú proti ženským intrigám a sudkyne nadržiavajú ženám…..

  Publikované 02.08. 2018 o 22:45 Karma článku: Počet pozretí: Počet komentárov:

  Ak sa chce chlap ubrániť proti intrigám ženy podaním žaloby na ochranu osobnosti, nemá šancu – ženy sudkyne nadržiavajú ženám. Na Slovensku chýbajú zákony proti „ženským intrigám“ zákony, ktoré by chránili nevinných čestných a spravodlivých chlapov pred hyenami v ľudskej podobe.

  Foto z vlastného archívu.(upravené na žiadosť IP 84.112.188.144  UPC Austria)

  Čítate voľné pokračovanie na predchádzajúci blog, „TRI BOSORKY a môj syn“: Skutočný príbeh krkavčej matky (1) Zákony na ochranu rodiny sú deravé a sudkyne ženy, nadržiavajú ženám …

  Na začiatku som napísal, že budem vychádzať z empirických skúsenosti, a na vlasných príbehoch budem demonštrovať „úpadok morálky“. Tak toto je ďalší môj príbeh dokazujúci, koľko finančných prostriedkov musí vynaložiť „štát“ na politickú korupciu aby rozvrátil jednu rodinu, len preto, že jeden člen sa stal politicky nepohodlný za svoje názory a aktivity.

  Mám priamy dôkaz, že Okresné súdy pokiaľ pošlú odvolanie na odvolací súd zmanipulujú obsah spisu tak, aby bolo odvolanie zamietnuté. V mojom prípade Okresný súd v Trnave v návrhu na záchranu môjho syna nespravodlivo rozhodol a keď som podal odvolanie, sfalšoval doručenku o jeden deň aby odvolací súd zamietol moje odvolanie z dôvodov zmeškania lehoty.

  Dôkazy Tu.

  Téma:

  Zastaralé lineárne myslenie treba nahradiť novým syntetickým myslením – všetko so všetkým súvisi a k tomu treba prispôsobiť zákony.

  Ako kandidát na prezidenta urobím okrem iného všetko pre to, aby boli prísne potrestaní „zločinci“ ktorí rozvracajú rodiny len pre svoje vnútorne „ego“ či už z vlastnej choroby psychickeho narušenia alebo príkazmi z vonku.

  Priame rozvracanie rodiny – ochrana života psychického

  Ak organizovaná skupina usiluje aby sa rozložila rodina, zapríčiní rozvrat rodiny a usiluje sa, aby jeden člen rodiny bol v ohrození života, a,  preukáže sa, že došlo k ohrozeniu života prekonaním napr. infarktu myokardu, mozgovej porážky a inej závažnej choroby, že ďalšiemu členovi rodiny bola spôsobená psychická trauma, s následokom psychického ochorenia napr. porucha osobnosti, schyzofrenia, a pokusu o sebevraždu psychickým týraním, keď jeden člen rodiny bol uvedený do stavu bezdomovstva, stavu ďalšieho psychického týrania, ak sa preukáže, že aj nedostatočnou hygienou, nedostatkom potravín a nedostatkom pokojného spánku, a ďalším útokom na dôstojný život v zmysle chránených práv Ústavou SR odsudzujú sa členovia organizovanej skupine na trest ….. o treste sa budeme rozprávať inokedy!

  Skutočný príbeh krkavčej matky (2)

   Tak dlho Danka jamu kopala… (2) Ako to všetko začalo…

  Tento skutočný príbeh píšem hlavne pre môjho dospievajúceho syna Michala – s nádejou, že sa mu zavčasu otvoria oči -, je tiež varovaním pre tzv. „krkavčie matky“, ktoré za vidinou peňazí a výhod od pochybných spolkov rozbíjajú jednotnosť vlastnej rodiny, nevidiac, že je to nielen na úkor svojej vlastnej budúcnosti ale hlavne na úkor vlastných detí. Verím, že aj náhodní čitatelia si prídu na svoje, lebo nebude chýbať dramatičnosť, tajomnosť a prekvapivé udalosti, ktorým bežný občan len ťažko uverí.

  Tento príbeh je tiež zrkladlom spoločnosti, ktorá pod rúškom slobody nielenže dovoľuje „údery pod pás“ medzi manželmi a rodinnými príslušníkmi, ale je dôvodné podozrenie hraničiace s istotou, že na tomto príncipe je založená udržateľnosť celého systému ranného kapitalizmu, že jediným cieľom „tajného dohľadu nad občanmi“ je udržateľnosť celospoločenskej korupcie, bez ktorej by sa systém „trhového hospodárenia“ zrútil. Chýbajú totiž zákony na výkon základných ľudských práv a účinné zákony na ochranu rodiny pred jej rozkladom z vonku.

  V jednote je sila, na tomto známom ponovembrovom slogane pracujú všetky tajné spolky s programom odhaľovať a nedemokraticky bojovať proti vnútornému nepriateľovi – čestnému a nič netušiacemu slobodnému občanovi. Verejnosť tento slogan chápe ako hlas ľudu, nevediac, že sa ochotne podriaďuje „šepkaciemu tunelu“, ktorý funguje ako švajčiarské hodinky v každom systéme. Kto nepozná ako sa ovplyvňuje verejná mienka „šepkacím tunelom“ len pripomeniem, že socializmus padol hlavne preto, že medzi ľudom sa šírili primitívne slogany, napr. „kedy už konečne padne tento prehnitý totalitný režim“, alebo „komunistická strana je mafia s ktorou treba čo najskôr skoncovať“, alebo „diktatúra proletariátu je zástierkou diktatúry komunistických tyranov“ a podobne. Bývala ŠtB pracovala systematicky, z ústredia každý mesiac vychádzali rôzne primitívne slogany (teraz sa tomu odborne hovorí predmet štátneho tajomstva) a tieto sa pomocou vyše 100 tisícovej armády eštebákov a ich prisluhovačov šírili medzi ľudí s cieľom, aby sa dostali k ľuďom na všetkých úrovniach od zamestnancov v továrňach, kanceláriach, obchodoch (tzv. 10 minutovky), až po náhodné stretnutia ľudí v krčmách pri pive. Našepkávali ľudu jako majú rozmýšľať.

  Jednotne a svorne sa títo „mutanti“ ľudského rodu (inak nemožno nazvať ľudí, ktorí spaľujú duše svojích blížnych) vzájomné chránia, pracujú sofistikovane za asistencie vedeckých tímov. Vymieňajú si informácie, hĺadajú vzájomné spojenia, splietajú sieť okolo svojej obete, nastavujú pasce až pokiaľ až neuveriteľným spôsobom dokážu rozhádať aj tú najusporiadanejšiu rodinu. To je ich cieľom, útočiť na celistvosť rodiny a rozložiť ju. Samozrejme, aby to mohlo fungovať, musia si najskôr „chytiť“ jedného člena z rodiny, a potom to už ide ako po masle. Navonok všetko musí vyzerať jako nezhody v rodine. Najčastejším nástrojom pre túto špinavú prácu je tá najcitlivejšia citová väzba manželov – sex. Nie je žiadna náhoda, že i napriek našej kresťanskej tradície sa legalizuje partnerstvo rovnakého pohlavia, aby sa cez skupinky gayov a lesbičiek vytvárali pasce na rozbitie manželstva a prirodzených ľudských vzťahov medzi mužom a ženou. Verejnosť nemá ani tušenia, aké množstvo skupiniek gayov, lesbičiek, bordelov, kurvičiek a psychopatov je vydržiavaných štátom cez rôzne združenia, nadácie pod jednotným velením tajných služieb, aby rafinovane rozložili manželské zväzky tých rodín, ktoré nesympatizujú so súčasným režimom založenom na masovej korupcii.

  Ale, aby som sa vrátil aj k príbehu, ako začala Danka kopať jamu vlastnému manželovi, až napokon sama do nej spadla. Treba na začiatok povedať, že „mutantom“ vadilo, že manžel Daniely sa po 89-tom zúčastnil politickej súťaže a tri dni po HZDS založil politické hnutie HSP – Hnutie za slobodu prejavu s cieľom demonopolizovať štátnu televíziu a uzákoniť NOTES – Nezávislú televíznu spoločnosť. Hnutie chcelo pod dohľadom verejnosti a televíznych kamier sledovať prechod vlastníckych práv z predtým spoločného vlastníctva do súkromných rúk. To je začiatok príbehu. Toto vadilo darebákom, ktorých cieľom bol opak, zmocniť sa netransparentne majetku nás všetkých. Manžel Daniely Ján mal silné zbrane, jednak skúsenosti z televízie kde pracoval vyše 16 rokov ale aj jeho priebojnú povahu. Preto rozkaz od autora výroku „nasadneme do tankoch a zrovnáme Budapešť“ znel: Jána treba zničiť všetkými dostupnými prostriedkami. Jan si zobral úver, zakúpil tlačiarenské stroje a začal vydávať týždenník „Notes občanov“ a dvojtýždenník „Verejná mienka“. To bol záchytny bod pre darebákov, „tajným dohľadom“ zabrániť mu tlačiť noviny a splácať úver. Základom úspechu tajného dohľadu bolo nájsť spôsob, ako rodinu dostať do finančnej krízy. Nasadením falošných obchodníkov, ktorí si objednali reklamu, ale nezaplatili, dostali rodinku do druhotnej platobnej neschopnosti. Ale Jan bol tvrdý oriešok, len tak ľahko nechcel prísť o svoj rodinný dom, ktorý založil v prospech úveru. Mal plán na záchranu. Po prvom útoku na tlačiareň, ktorú mu bezdôvodne zadržali, premiestnil ju mimo Bratislavu a s novým obchodným partnerom vydávať noviny ďalej. Ale „mutanti“ boli silnejší, opäť nasadili falošných obchodných partnerov, ktorí Jánovi spôsobili škodu za vyše 4,4 milióna Sk. Aj keď škodu potvrdil súd, peniaze Ján nevidel a nevidel ani svoje tlačiarenske stroje od roku 1992 do dnešného dňa. Obchodní partneri ich szudzili.

  Ako sa Danka podielala na kopaní jamy, to je na ďalší blog, ktorý napíšem o pár dni. Nesťažujem sa, len chcem informovať verejnosť v akej spoločnosti žijeme „kto bojuje za svoje práva, bojuje aj za práva iných“. O prekvapenia nebude núdza.

  Sledujte priebeh žaloby na ochranu osobnosti:

  www.koloseo.info/sudy/10C18

  Celý posledný Návrh sudkyňa zamietla!!!!!

  Politický dôvod štátnej korupcie, stačí pozrieť niekoľko diskusných relácie, ktoré som so synom natočil, ostatné si treba domyslieť.

  http://youtu.be/4Zoq0aczY0I?list=UUScWFbgIHaFUXWiX53RAMnw

  Pokračovanie o týždeň

  Štát rozvracia rodiny zákerným systémom. Postavme sa na odpor!!!
  Tu je riešenie, program ktorý je pre nás!!!! Je to v naších aj Vaších rukách!!!

  https://www.peticie.com/peticia_na_podporu_kandidata_za_obianskeho_prezidenta_sr_volby_2019

  Môj životopis 3. časť Tu

  Na budúce:

  „Ako bola nasadená agnetka do našej rodiny aby ju so súhlasom manželky rozvrátila“.

   

  Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

  Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

  Varovanie

  Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

  Vybrali sme z Hlavných Správ

  TopSpeed

  Mercedes GLB asi spoznáme koncom tohto roka

  1

  Je tu ďalšie rozširovanie modelovej palety od Mercedesu. Tentokrát nie príliš neprekvapivo do kategórie malých SAV alebo crossoverov. Mercedes GLB nepríde ako terénna verzia malého B, ale ako stred ponuky medzi malým GLA a väčším GLC. Pravdupovediac pripomína mi trocha hranatú verziu GLK, ktorú nahradil práve typ GLC. Nuž, SUV doba je…

  Nové dopravné značenie pre obmedzenia v BA nie je celkom zvládnuté

  18

  Nové obmedzenia v BA súviasiace s výstabou D4/R7 a Mlynských nív sú tu. Každý deň sa niečo mení, dopĺňa. Táto téma bude na najbližších pár mesiacov, alebo ako býva v SR zvykom, tak aj rokov na dennom poriadku. Vodičom neostáva nič iné, len sa na obrniť trpezlivosťou, alebo zvážiť iné formy dopravy. Vybehol…

  Video Test jazdenky Hyundai i30 GD - 2. generácia (2011-2017)

  6

  Nedávno sme tu mali prvého kórejského zástupcu triedy kompaktných vozidiel, Kiu C'eed. Dnes tu máme blízkeho príbuzného Hyundai i30 2. generácie, interne označovaný ako GD. Obe autá majú z veľkej časti spoločnú techniku, avšak odetú do rôznych kabátov. Čo je lepšie a ktoré vybrať?  Je to naozaj ťažká otázka, na ktorú sa…

  Nové BMW X3 M a X4 M tiež prídu s verziou Competition

  3

  Pred pár dňami sme ešte nevedeli, s akými verziami výkonu príde nová M3-ka, a taktiež aj nové X3 M a X4 M. Dnes to už vieme, BMW ešte pred oficiálnou premiérou predstavilo obe športové SAV a SAC. Pôvodne bolo fakticky isté, že BMW privezie tieto ostré SUV do Ženevy 2019. Najnovšie správy hovoria o…

  Mercedes 190 V8? Klasika s vnútornosťami z novinky

  5

  Mercedes 190 V8 nikdy neexistoval. Maximálne ste mohli mať sériovo radový šesťvalec, dnes cenené verzie 2,5 Evo majú dokonca štvorvalec. Ako sa pod kapotu 190-ky dostane V8-mička? Iba prerábkou. A nie hocijakou. Pod prednú kapotu totiž nainštalovali 6,2-litrovú V8 z Mercedes-Benz C63 AMG generácie W204. Už len z počutia tu musí byť…

  Profesionálny eSports hráč Enzo Bonito prekonal šampióna Formuly E

  0

  Preteky šampiónov, alebo Race of Champions sú každoročný dvojdňový festival, ktorý je vyhradený iba pre najlepších. Pozvaní sú jazdci, ktorí majú vo svete motoršportu veľké meno. Podľa názvu by ste na štartovej listine mohli čakať aj mená ako Sébastien Loeb, alebo Lewis Hamilton. Oni však majú buď iné motoršportové povinnosti v prípade Loeba,…

  KAMzaKRÁSOU

  19. ročník Plesu v opere pomôže opäť rozvoju inkluzívneho vzdelávania

  0

  19. ročník Plesu v opere opätovne potvrdil svoj významný charitatívny rozmer. Výťažok v celkovej hodnote až 270 486 eur bude v plnej výške použitý na naplnenie dobročinného poslania, ktorým je po druhýkrát podpora inkluzívneho vzdelávania detí so zdravotným znevýhodnením.

  Kde dať posteľ v malom byte? TOP nápady, ktoré ušetria priestor

  4

  Patríte aj vy medzi ľudí, ktorí sa nemôžu pýšiť veľkorozmerným bytom? V súčasnosti je celkom bežnou situácia, keď sa snažíme vtesnať do pár metrov štvorcových a zároveň dať svojmu obydliu dušu. A čo sa musí vojsť aj do toho najmenšieho bytu? Predsa posteľ! V článku vám ponúkneme výber funkčných a aj na pohľad zaujímavých riešení,…

  Vieš, čo je steatóza pečene? Zisti viac o tomto vážnom ochorení!

  2

  Pečeň má v našom tele viacero významných funkcií. Ide o endokrinnú žľazu, čiže žľazu s vnútorným vylučovaním, ktorá sa okrem iného podieľa na metabolizme, ovplyvňuje detoxikáciu organizmu, produkuje žlč a uskladňuje glykogén. Tento orgán môžu postihnúť rôzne nádorové alebo iné druhy ochorení. Medzi ne radíme aj steatózu pečene, pri ktorej dochádza k výraznému narušeniu funkcie…

  Ako si vybrať ekologické auto? Sú hybridy a elektromobily správnou voľbou?

  1

  Nie je prekvapivé, že sa dnes stále častejšie skloňujú autá na zelenší pohon, teda na elektrinu, plyn či hybridné autá. Sú však skutočne viac ekologické ako bežné benzínové a naftové motory? Tie predsa znečisťujú ovzdušie, spôsobujú zväčšovanie ozónovej diery a zásoby ropy sú obmedzené. Aká je prognóza ekologických áut? Každoročne sa zvyšuje ich…

  Jed alebo liek? Je vhodné používať ricínový olej pre krásu?

  2

  Čo vám napadne, keď počujete slovo ricín? Možno stará dobrá detektívka s vynikajúcou zápletkou obsahujúcou vraždu týmto jedom... Ricínový olej ho ale neobsahuje, je naopak riešením mnohých problémov. Je vhodné používať ricínový olej pre svoju krásu alebo mu dať radšej stopku?

  Aké znamenia sa k sebe nehodia? Neboj sa, vzťah môžeš ešte zachrániť!

  4

  Predpokladáme, že si užívate Deň zaľúbených a možno so svojou polovičkou aj spomínate na krásne chvíľky a prehodnocujete silné momenty vášho vzťahu. Niektoré páry majú „taliansku“ domácnosť a úplne im to vyhovuje, niektoré si zas rozumejú bez slov a iné sa aj napriek všemožnej obojstrannej snahe nedokážu zharmonizovať tak, aby boli spokojní. Čo je za…

  TopDesať

  Tieto skvelé fotografie vznikli vďaka náhode a úžasnému načasovaniu

  0

  Medzi nami sa nájde množstvo ľudí, ktorí majú zvláštnu superschopnosť. Dokážu vytvárať skvelé fotografie, ktoré sa páčia každému. Tieto fotografie nie sú nejako špeciálne kvalitné a možno ani nepôsobia profesionálne, no podpísala sa na nich náhoda a skvelé načasovanie, ktoré autorovi fotografie nemôžeme vziať. Nebudeme ti vysvetľovať, ako takéto fotografie…

  Slovensko má čo ponúknuť! Neuveríš, že tieto miesta sú u nás

  0

  Slováci radi navštevujú rôzne zaujímavé zahraničné destinácie. Ak sa povie dovolenka, málokto uvažuje o spoznávaní krás našej krajiny. To je však chyba. Aj Slovensko má čo ponúknuť. Tu je preto TOP5 miest na Slovensku, ktoré vyzerajú, ako keby sa nachádzali úplne inde. Ktoré navštíviš najbližšie? [adrotate skupina = "11"] 5.…

  Alexander Veľký: 5 zaujímavostí, ktoré si pravdepodobne nevedel

  0

  Macedónskeho vojvodcu, kráľa a dobyvateľa menom Alexander Veľký ti pravdepodobne nemusíme predstavovať. Narodil sa v roku 356 pred našim letopočtom a zomrel v perzskom kráľovskom meste Babylon. Pozrime sa na päť faktov o tomto úspešnom mužovi, ktorý si zaslúžil prívlastok Veľký, o ktorých si pravdepodobne nevedel. [adrotate skupina = "11"] 1. Alexander Veľký a zlomený nos…

  Benátky v zime: 4 dôvody, prečo navštíviť kultové mesto mimo sezóny

  0

  Navštíviť Benátky v zime? Prečo by to niekto robil?! Takáto je asi reakcia väčšiny ľudí. No holandský fotograf Albert Dros zosumarizoval 4 dôvody, prečo to skutočne stojí za zváženie. A, samozrejme, pripojil niekoľko úžasných fotografií ako dôkaz. "Keď si spomeniem na moju prvú návštevu Benátok, príde mi na um len obrovské…

  Prežitie v divočine: 7 neskutočných príbehov ľudí, ktorí sa stratili

  0

  Je to smutné, ale každý rok sa objavujú prípady o ľuďoch, ktorí sa stratili v krajine a nedokázali sa vrátiť späť.

  McDonald´s zaviedol kreatívnu novinku, ktorá má pomôcť deťom

  0

  Kto by nepoznal slávny Happy Meal od McDonald´s? Deti ho milujú nie len kvôli jedlu, ale najmä kvôli hračke ukrytej vo vnútri. McDonald´s vkladá do týchto balíčkov rôzne zberateľské figúrky už od roku 1979. Teraz však prišiel s revolučnou zmenou! Deti si môžu vo svojich balíčkoch s jedlom nájsť knihy.…