Skutočný príbeh krkavčej matky (2) Zákony na ochranu osobnosti nepostačujú proti ženským intrigám a sudkyne nadržiavajú ženám…..

Publikované 02.08. 2018 o 22:45 Karma článku: Počet pozretí: Počet komentárov:

Ak sa chce chlap ubrániť proti intrigám ženy podaním žaloby na ochranu osobnosti, nemá šancu – ženy sudkyne nadržiavajú ženám. Na Slovensku chýbajú zákony proti „ženským intrigám“ zákony, ktoré by chránili nevinných čestných a spravodlivých chlapov pred hyenami v ľudskej podobe.

Foto z vlastného archívu.

Čítate voľné pokračovanie na predchádzajúci blog, „TRI BOSORKY a môj syn“: Skutočný príbeh krkavčej matky (1) Zákony na ochranu rodiny sú deravé a sudkyne ženy, nadržiavajú ženám …

Na začiatku som napísal, že budem vychádzať z empirických skúsenosti, a na vlasných príbehoch budem demonštrovať „úpadok morálky“. Tak toto je ďalší môj príbeh dokazujúci, koľko finančných prostriedkov musí vynaložiť „štát“ na politickú korupciu aby rozvrátil jednu rodinu, len preto, že jeden člen sa stal politicky nepohodlný za svoje názory a aktivity.

Mám priamy dôkaz, že Okresné súdy pokiaľ pošlú odvolanie na odvolací súd zmanipulujú obsah spisu tak, aby bolo odvolanie zamietnuté. V mojom prípade Okresný súd v Trnave v návrhu na záchranu môjho syna nespravodlivo rozhodol a keď som podal odvolanie, sfalšoval doručenku o jeden deň aby odvolací súd zamietol moje odvolanie z dôvodov zmeškania lehoty.

Dôkazy Tu.

Téma:

Zastaralé lineárne myslenie treba nahradiť novým syntetickým myslením – všetko so všetkým súvisi a k tomu treba prispôsobiť zákony.

Ako kandidát na prezidenta urobím okrem iného všetko pre to, aby boli prísne potrestaní „zločinci“ ktorí rozvracajú rodiny len pre svoje vnútorne „ego“ či už z vlastnej choroby psychickeho narušenia alebo príkazmi z vonku.

Priame rozvracanie rodiny – ochrana života psychického

Ak organizovaná skupina usiluje aby sa rozložila rodina, zapríčiní rozvrat rodiny a usiluje sa, aby jeden člen rodiny bol v ohrození života, a,  preukáže sa, že došlo k ohrozeniu života prekonaním napr. infarktu myokardu, mozgovej porážky a inej závažnej choroby, že ďalšiemu členovi rodiny bola spôsobená psychická trauma, s následokom psychického ochorenia napr. porucha osobnosti, schyzofrenia, a pokusu o sebevraždu psychickým týraním, keď jeden člen rodiny bol uvedený do stavu bezdomovstva, stavu ďalšieho psychického týrania, ak sa preukáže, že aj nedostatočnou hygienou, nedostatkom potravín a nedostatkom pokojného spánku, a ďalším útokom na dôstojný život v zmysle chránených práv Ústavou SR odsudzujú sa členovia organizovanej skupine na trest ….. o treste sa budeme rozprávať inokedy!

Skutočný príbeh krkavčej matky (2)

 Tak dlho Danka jamu kopala… (2) Ako to všetko začalo…

Tento skutočný príbeh píšem hlavne pre môjho dospievajúceho syna Michala – s nádejou, že sa mu zavčasu otvoria oči -, je tiež varovaním pre tzv. „krkavčie matky“, ktoré za vidinou peňazí a výhod od pochybných spolkov rozbíjajú jednotnosť vlastnej rodiny, nevidiac, že je to nielen na úkor svojej vlastnej budúcnosti ale hlavne na úkor vlastných detí. Verím, že aj náhodní čitatelia si prídu na svoje, lebo nebude chýbať dramatičnosť, tajomnosť a prekvapivé udalosti, ktorým bežný občan len ťažko uverí.

Tento príbeh je tiež zrkladlom spoločnosti, ktorá pod rúškom slobody nielenže dovoľuje „údery pod pás“ medzi manželmi a rodinnými príslušníkmi, ale je dôvodné podozrenie hraničiace s istotou, že na tomto príncipe je založená udržateľnosť celého systému ranného kapitalizmu, že jediným cieľom „tajného dohľadu nad občanmi“ je udržateľnosť celospoločenskej korupcie, bez ktorej by sa systém „trhového hospodárenia“ zrútil. Chýbajú totiž zákony na výkon základných ľudských práv a účinné zákony na ochranu rodiny pred jej rozkladom z vonku.

V jednote je sila, na tomto známom ponovembrovom slogane pracujú všetky tajné spolky s programom odhaľovať a nedemokraticky bojovať proti vnútornému nepriateľovi – čestnému a nič netušiacemu slobodnému občanovi. Verejnosť tento slogan chápe ako hlas ľudu, nevediac, že sa ochotne podriaďuje „šepkaciemu tunelu“, ktorý funguje ako švajčiarské hodinky v každom systéme. Kto nepozná ako sa ovplyvňuje verejná mienka „šepkacím tunelom“ len pripomeniem, že socializmus padol hlavne preto, že medzi ľudom sa šírili primitívne slogany, napr. „kedy už konečne padne tento prehnitý totalitný režim“, alebo „komunistická strana je mafia s ktorou treba čo najskôr skoncovať“, alebo „diktatúra proletariátu je zástierkou diktatúry komunistických tyranov“ a podobne. Bývala ŠtB pracovala systematicky, z ústredia každý mesiac vychádzali rôzne primitívne slogany (teraz sa tomu odborne hovorí predmet štátneho tajomstva) a tieto sa pomocou vyše 100 tisícovej armády eštebákov a ich prisluhovačov šírili medzi ľudí s cieľom, aby sa dostali k ľuďom na všetkých úrovniach od zamestnancov v továrňach, kanceláriach, obchodoch (tzv. 10 minutovky), až po náhodné stretnutia ľudí v krčmách pri pive. Našepkávali ľudu jako majú rozmýšľať.

Jednotne a svorne sa títo „mutanti“ ľudského rodu (inak nemožno nazvať ľudí, ktorí spaľujú duše svojích blížnych) vzájomné chránia, pracujú sofistikovane za asistencie vedeckých tímov. Vymieňajú si informácie, hĺadajú vzájomné spojenia, splietajú sieť okolo svojej obete, nastavujú pasce až pokiaľ až neuveriteľným spôsobom dokážu rozhádať aj tú najusporiadanejšiu rodinu. To je ich cieľom, útočiť na celistvosť rodiny a rozložiť ju. Samozrejme, aby to mohlo fungovať, musia si najskôr „chytiť“ jedného člena z rodiny, a potom to už ide ako po masle. Navonok všetko musí vyzerať jako nezhody v rodine. Najčastejším nástrojom pre túto špinavú prácu je tá najcitlivejšia citová väzba manželov – sex. Nie je žiadna náhoda, že i napriek našej kresťanskej tradície sa legalizuje partnerstvo rovnakého pohlavia, aby sa cez skupinky gayov a lesbičiek vytvárali pasce na rozbitie manželstva a prirodzených ľudských vzťahov medzi mužom a ženou. Verejnosť nemá ani tušenia, aké množstvo skupiniek gayov, lesbičiek, bordelov, kurvičiek a psychopatov je vydržiavaných štátom cez rôzne združenia, nadácie pod jednotným velením tajných služieb, aby rafinovane rozložili manželské zväzky tých rodín, ktoré nesympatizujú so súčasným režimom založenom na masovej korupcii.

Ale, aby som sa vrátil aj k príbehu, ako začala Danka kopať jamu vlastnému manželovi, až napokon sama do nej spadla. Treba na začiatok povedať, že „mutantom“ vadilo, že manžel Daniely sa po 89-tom zúčastnil politickej súťaže a tri dni po HZDS založil politické hnutie HSP – Hnutie za slobodu prejavu s cieľom demonopolizovať štátnu televíziu a uzákoniť NOTES – Nezávislú televíznu spoločnosť. Hnutie chcelo pod dohľadom verejnosti a televíznych kamier sledovať prechod vlastníckych práv z predtým spoločného vlastníctva do súkromných rúk. To je začiatok príbehu. Toto vadilo darebákom, ktorých cieľom bol opak, zmocniť sa netransparentne majetku nás všetkých. Manžel Daniely Ján mal silné zbrane, jednak skúsenosti z televízie kde pracoval vyše 16 rokov ale aj jeho priebojnú povahu. Preto rozkaz od autora výroku „nasadneme do tankoch a zrovnáme Budapešť“ znel: Jána treba zničiť všetkými dostupnými prostriedkami. Jan si zobral úver, zakúpil tlačiarenské stroje a začal vydávať týždenník „Notes občanov“ a dvojtýždenník „Verejná mienka“. To bol záchytny bod pre darebákov, „tajným dohľadom“ zabrániť mu tlačiť noviny a splácať úver. Základom úspechu tajného dohľadu bolo nájsť spôsob, ako rodinu dostať do finančnej krízy. Nasadením falošných obchodníkov, ktorí si objednali reklamu, ale nezaplatili, dostali rodinku do druhotnej platobnej neschopnosti. Ale Jan bol tvrdý oriešok, len tak ľahko nechcel prísť o svoj rodinný dom, ktorý založil v prospech úveru. Mal plán na záchranu. Po prvom útoku na tlačiareň, ktorú mu bezdôvodne zadržali, premiestnil ju mimo Bratislavu a s novým obchodným partnerom vydávať noviny ďalej. Ale „mutanti“ boli silnejší, opäť nasadili falošných obchodných partnerov, ktorí Jánovi spôsobili škodu za vyše 4,4 milióna Sk. Aj keď škodu potvrdil súd, peniaze Ján nevidel a nevidel ani svoje tlačiarenske stroje od roku 1992 do dnešného dňa. Obchodní partneri ich szudzili.

Ako sa Danka podielala na kopaní jamy, to je na ďalší blog, ktorý napíšem o pár dni. Nesťažujem sa, len chcem informovať verejnosť v akej spoločnosti žijeme „kto bojuje za svoje práva, bojuje aj za práva iných“. O prekvapenia nebude núdza.

Sledujte priebeh žaloby na ochranu osobnosti:

www.koloseo.info/sudy/10C18

Celý posledný Návrh sudkyňa zamietla!!!!!

Politický dôvod štátnej korupcie, stačí pozrieť niekoľko diskusných relácie, ktoré som so synom natočil, ostatné si treba domyslieť.

http://youtu.be/4Zoq0aczY0I?list=UUScWFbgIHaFUXWiX53RAMnw

Pokračovanie o týždeň

Štát rozvracia rodiny zákerným systémom. Postavme sa na odpor!!!
Tu je riešenie, program ktorý je pre nás!!!! Je to v naších aj Vaších rukách!!!

https://www.peticie.com/peticia_na_podporu_kandidata_za_obianskeho_prezidenta_sr_volby_2019

Môj životopis 3. časť Tu

Na budúce:

„Ako bola nasadená agnetka do našej rodiny aby ju so súhlasom manželky rozvrátila“.

 

Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

Vybrali sme z Hlavných Správ

Počet obetí zemetrasenia na ostrove Lombok dosiahol 460

Jakarta 15. augusta 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Fauzy Chaniago)   Počet obetí ničivého zemetrasenia, ktoré začiatkom mesiaca zasiahlo turistami vyhľadávaný indonézsky ostrov Lombok, sa zvýšil na najmenej 460 mŕtvych. Škody spôsobené touto prírodnou pohromou podľa očakávaní presiahnu 450 miliónov eur, informovala v stredu Národná agentúra pre zmierňovanie následkov katastrof (BNPB). Zranenia utrpelo takmer…

Nový Zéland prijal zákon o zákaze nákupu bytov cudzincami

Wellington 15. augusta 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Nick Perry)   Novozélandský parlament prijal v stredu zákon, ktorý zakazuje mnohým cudzincom bez trvalého pobytu kupovať v krajine existujúce domy. Vláda pod vedením labouristov tak zavŕšila svoj predvolebný sľub, informovala agentúra Reuters. Novozélandská premiérka Jacinda Ardernová pred vlaňajšími septembrovými voľbami viedla kampaň za zastavenie rastu…

V trebišovskej nemocnici pomáhajú rómskym mamičkám asistentky osvety zdravia

Trebišov 15. augusta 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR-Roman Hanc)   V trebišovskej nemocnici pracujú od polovice apríla tohto roka dve rómske asistentky osvety zdravia, ktoré ovládajú rómsky jazyk. Na gynekologicko-pôrodníckom a pediatrickom oddelení pomáhajú rómskym mamičkám. Učia ich, ako sa starať o novorodenca, edukujú o hygiene, riešia problémové situácie a ak treba, prekladajú.…

Nahlásenú bombu na súdoch v Bratislave policajti nenašli

Bratislava 15. augusta 2018 AKTUALIZOVANÉ (TASR/HSP/Foto:TASR-Marko Erd)   Neznámy páchateľ nahlásil predpoludním na súdoch v Bratislave bombu. Polícia momentálne toto oznámenie preveruje priamo na súdoch. Týka sa to aj Najvyššieho súdu SR. Pre TASR to potvrdila hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Veronika Slamková.   Nahlásenú bombu na súdoch…

Svitko víťazom Hungarian Baja 2018

Bratislava 15. augusta 2018 (HSP/Foto:Hungarian Baja)   Polovica augusta je v rally komunite pevne spojená so špičkovou súťažou u našich južných susedov. Hungarian Baja s dlhoročnou tradíciou a patrí do svetového seriálu Bajas. Výborne zorganizovaná akcia má na dôstojný priebeh jeden dôležitý predpoklad: vhodnú lokalitu. Vojenský výcvikový priestor, ležiaci nad mestom Veszprém…

Gröhling: Ministerka Lubyová vnáša do situácie so SAV iba chaos

Bratislava 15. augusta 2018 (HSP/Foto:TASR-Pavol Zachar)   Ministerstvo školstva nerešpektuje vlastný zákon, vytvára chaos a ministerka situáciu so Slovenskou akadémiou vied (SAV) vôbec nevie riešiť, čo dokazuje aj snaha premiéra Pellegriniho vyriešiť problém za ňu. Myslí si to Branislav Gröhling, poslanec NR SR za SaS a tímlíder strany pre školstvo. „Ministerstvo…

Americké firmy odmietli poskytnúť služby bielym nacionalistom

Washington 15. augusta 2018 (HSP/Foto:TASR/AP-Eric Risberg)   Americké médiá oznámili, že veľké technologické spoločnosti Airbnb, Lyft a Uber sa rozhodli odmietnuť poskytovanie služieb bielym nacionalistom. Vyjadrili sa tak pred začiatkom nedeľňajšieho stretnutia členov  Unite the Right 2 (Spojte pravicu) v americkej metropole Washingtone. Napriek proklamovanej vysokej miere slobody v USA viacero internetových…

Katolíci na Slovensku i v zahraničí slávia Nanebovzatie Panny Márie. Bola telom i dušou vzatá do neba

Bratislava 15. augusta 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR-Henrich Mišovič)   Katolícka cirkev na Slovensku i v zahraničí slávi 15. augusta mariánsky sviatok, ide o Nanebovzatie Panny Márie. Sviatok Nanebovzatia Panny Márie ustanovil v Ríme pápež Sergius I. (687-701). V Jeruzaleme sa tento deň vyvinul od 5. storočia ako sviatok Zosnutia Matky Božej, a…

Čech prežil nešťastie v Janove: 14. august 2018 je pre neho druhý dátum narodenia. Konateľ firmy prezradil, čo vodiča kamióna asi zachránilo

Janov/Praha 15. augusta 2018 (HSP/Foto:TASR/AP-Antonio Calanni)   České médiá po páde diaľničného mosta v talianskom meste Janov informovali o tom, že pri páde sa nachádzal aj český občan. Akoby zázrakom prežil, a o včerajšku hovorí ako o druhom dátume narodenia. "Zrazu predo mnou zmizla cesta. A nebolo nič, len pád.…

Slovensko poskytne Iraku humanitárnu pomoc vo výške 212.000 eur

Bratislava 15. augusta 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Maya Alleruzzo)   Konvoj s humanitárnou pomocou, v hodnote 212.000 eur do irackého Mosulu vypraví z logistickej základne Ministerstvo vnútra (MV) SR v spolupráci s ministerstvom zahraničných vecí a európskych záležitostí (MZVaEZ). Slovensko sa tak snaží promptne reagovať na problémy civilného obyvateľstva a rozvoja mesta Mosul. Na tlačovej konferencii v Bratislave to…

Taliban odstúpil od ochrany Červeného kríža

Kábul 15. augusta 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Rahmat Gul)   Radikálne hnutie Taliban vyhlásilo, že už nebude poskytovať ochranu pracovníkom Červeného kríža v Afganistane. Militanti obviňujú túto neutrálnu humanitárnu organizáciu z toho, že nepomáha talibanským väzňom v Kábule, informovala v stredu stanica BBC. Medzinárodný výbor Červeného kríža (MVČK) monitoruje väzenské podmienky a poskytuje…

Jedinečný zásah: Britský snajper guľometom zasiahol afganského veliteľa IS

Kábul 14. augusta 2018 (HSP/Foto: TASR/AP- Rahmat Gul)   Zdá sa, že snajperovi britskej elitnej jednotky SAS sa vydaril najlepší zásah z veľkej vzdialenosti, keď z 2,5 km trafil teroristu v severnom Afganistane, píše Daily Star Spomínaný snajper je seržantom a veteránom z bojov v Iraku a v Sýrii. V júni…

Prelomová zmena daňovej legislatívy!? Štát bude kontrolovať účty všetkým podnikateľom a živnostníkom

Bratislava 15. augusta 2018 (HSP/Foto:TASR)   Štát plánuje rázne zasiahnuť proti nepoctivým podnikateľom a je pripravený obmedziť bankové tajomstvo tak, ako ho poznáme dnes. Pripravovaná reforma daňových zákonov má umožniť finančnej správe či polícii kontrolovať finančné toky na účtoch všetkých firiem a živnostníkov vo všetkých bankových subjektoch pôsobiacich na našom…

Galko: Fico a Danko by mali konečne povedať, čo vedia o únose Vietnamca

Bratislava 15. augusta 2018 (HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Štátna mašinéria pod taktovkou Smeru-SD, SNS a Mostu-Híd nedokáže občanom vysvetliť ani to, ktorého ústavného činiteľa Slovenská informačná služba (SIS) informovala o svojich poznatkoch, týkajúcich sa únosu vietnamského podnikateľa, uvádzajú predstavitelia strany Sloboda a Solidarita. „Pritom občania sa od riaditeľa SIS Antona Šafárika dozvedeli, že SIS…

Predseda NR SR Danko poslal do Talianska sústrastné telegramy

Bratislava 15. augusta 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR-Pavol Zachar)   Predseda Národnej rady (NR) SR Andrej Danko (SNS) poslal v stredu v súvislosti s utorkovým (14.8.) pádom mosta v Janove sústrastné listy predsedovi talianskej Poslaneckej snemovne Robertovi Ficovi a predsedníčke Senátu Marii Elisabette Albertiovej Casellatiovej. TASR o tom informovala šéfka tlačového odboru Kancelárie NR SR Zuzana Čižmáriková. V listoch vyjadril Danko…

Expert Andrej Suzdaľcev o Konvencii o Kaspickom mori

Aktau 15. augusta 2018 (HSP/ria.ru/srspol.sk/Foto: Facebook)   Podpis Konvencie o štatúte Kaspického mora je obrovským prínosom do medzinárodného práva, nazdáva sa zástupca dekana fakulty svetovej ekonomiky a svetovej politiky Národnej výskumnej univerzity „Vysoká škola ekonomiky“ Andrej Suzdaľcev. V nedeľu, 12. augusta, bol v kazachstanskom Aktau podpísaný (Ruskom, Azerbajdžanom, Kazachstanom, Turkménskom a Ruskom) historický dokument –…

Britská kaviareň obvinená z rasizmu

Londýn 15. augusta 2018 (HSP/Mirror/Foto:TASR/AP-Matt Dunham) - V poslednej dobe sa však na Facebooku množia obvinenia z rasizmu a problémy má aj s niektorými zákazníkmi.…

Vyjadrenie Únie autodopravcov Slovenska k situácii ČESMAD v oblasti ochrany práv autodopravcov

Bratislava 15. augusta 2018 (HSP/Foto:TASR-Roman Hanc)   UNAS je záujmovým združením nezávislých slovenských autodopravcov. Svoju činnosť zameranú na ochranu oprávnených záujmov autodopravcov vyvíja už od 10.12. 2010 Po celý čas svojej existencie sme predkladali návrhy na zlepšenie postavenia autodopravcov, ale aj bežných vodičov na Slovensku. Za ostatné dva roky sme…

TopSpeed

Minister dopravy podpísal s Poľskom stavbu R4 a nik o tom nevie

0

Pod nedávno zverejneným článkom o začatí razenia tunela Prešov sa objavil komentár od anonymného prispievateľa. Uviedol, že v jednom z posledných čísel regionálnych Podduklianských novín je článok o podpise dohody slovenskej a poľskej strany, ktorá má zaručiť stavbu Via Carphatia. U nás mala tento úsek predstavovať rýchlostná cesta R4. 

V Trenčíne padol rekord na 1/4 míle v kategórii Street. Je hlboko pod 10 s

3

Každý fanúšik seriálu Power fest tušil, že finále sezóny 2018 bude husté. Trenčianske kolo započítané aj do českého šampionátu každý rok priláka mnoho extrémnych mašín z domova aj od západných a severných susedov. Tentokrát to bol asi najväčší ohňostroj aký si nadšenec štyroch a dvoch kolies môže v našich končinách môže želať.…

Autonómne systémy sú stále nedokonalé, deklaruje americká IIHS

0

Také tvrdenie určite nepovažujete za žiadnu novinku. Americká inštitúcia poisťovateľov pre bezpečnosť na cestách IIHS spravila štúdiu, v ktorej preverili 5 automobilov od 4 rôznych výrobcov. Výsledky sú zaujímavé, obe autá od Tesly obstáli v rámci poloautonómneho systému udržiavania v pruhu najlepšie. Autonómne systémy teda nefungujú všade rovnako dobre.

BMW zvoláva do servisu autá kvôli EGR

2

Zvolávačky, respektíve zvolávacie akcie na nové výrobky tu boli aj budú. Nevyhnú sa im ani autá. Najnovší prípad zvolávacej akcie prichádza z Mníchova. BMW zvoláva do servisu autá pre možnosť požiaru. Príčina je pritom naozaj málo očakávaná, môže za ňu ventil EGR, ktorý vracia výfukové plyny späť do sania.

Katastrofa: V Janove padol diaľničný most v plnej premávke

5

Dnes o 11:50 sa padol diaľničný most v talianskom prístavnom meste Janov počas plnej prevádzky. Podľa posledných informácii je na mieste 35 mŕtvych a číslo sa môže zväčšovať. Podľa svedectiev sa najskôr zrútil nosný pilier, ktorý so sebou k zemi zobral samotnú vozovku. Morandiniho most otvorili v roku 1967. Navrhol…

Na diaľniciach v Rakúsku zvýšili rýchlosť

16

Pred nedávnom sme informovali, že Francúzi znížili maximálnu povolenú rýchlosť na cestách mimo obce. Rakúšania sa, naopak, vybrali iným smerom. Na vybraných diaľniciach v Rakúsku zvýšili rýchlosť a na 140 km/h. Tento pokus je však len na dobu určitú. Začalo to 1.8.2018 a trvať to bude rok. Následne to majú vyhodnotiť a…

KAMzaKRÁSOU

Stále nevieš, ako zaspať čo najrýchlejšie? Skús techniku 4-7-8!

1

Téma, ako zaspať čo najrýchlejšie, je stále veľmi aktuálna, hlavne počas týchto tropických nocí. Niektorí nemajú problém do pár minút po ľahnutí si zaspať, no nájde sa veľa takých ľudí, ktorí s tým problém majú. Pokiaľ patríte k tej druhej skupine, zbystrite svoju pozornosť! Poradíme vám, ako zaspať čo najrýchlejšie vďaka tejto…

Anton Kuruc radí: Vieš, ako dať do poriadku vlasy po dovolenke?

1

Povedzme si pravdu. Keď sa vrátime z letnej dovolenky, prvé, na čo myslíme, je spánkový deficit a celková regenerácia. Nie raz by sa nám hodilo ešte pár dní navyše na celkový oddych a prípravu do nového pracovného kolotoča. A tak to je aj v prípade našej pokožky a vlasov. Hoci…

Patizón: Zisti, ako táto chutná letná zelenina podporí tvoje zdravie!

2

Patizón patrí do rodiny tekvíc. Sezónou tejto chutnej zeleniny je práve letné obdobie a tak je ideálny čas naservírovať si ho na tanier. Očarí vás svojím netradičným tvarom, skvelou chuťou aj blahodarným vplyvom, ktorý má na ľudský organizmus. Podporuje trávenie a telu doplní mnoho dôležitých látok. Okrem toho má len minimum kalórií, takže…

Vieš, čo nerobiť po jedle? Na tieto veci musíš rýchlo zabudnúť!

1

A čo robíte po dobrom obede vy? Dáte si pohár vody, cigaretku alebo si dobre pospíte? A záleží na tom vôbec? Tak či onak, prezradíme vám, aké sú najčastejšie zlozvyky ľudí, ktoré robia po jedle. Niektoré z nich sú totiž nebezpečné a mali by ste sa im vyhýbať míľovými krokmi. Robíte ich aj…

Modrý čaj: Vieš o tom, že elixír mladosti naozaj existuje?

2

Kto z nás by nechcel začať deň s chutnými výdatnými raňajkami a elixírom mladosti namiesto kávy? Nie, nezbláznili sme sa, ani nemáme v pláne zbytočne fantazírovať. Naopak, elixír mladosti skutočne existuje a dokázali to aj vedci. Modrý čaj je to, čomu môžeme vďačiť za značné spomalenie starnutia a nielen za to. Počula si už o ňom? Že…

Zbav sa chybičiek krásy: Toto sú najlepšie bylinky proti bradaviciam!

1

Niekto má nimi posiatu celú tvár, čo mu spôsobuje nemalé komplexy a frustráciu. Inému vznikla len jedna - drobná, nepatrná a je s ňou absolútne zžitý. Či už patríš do jednej alebo druhej skupiny, isto nám dáš za pravdu, že bradavice ako také nie sú práve lichotivou súčasťou nášho tela. Ak aj nie…

TopDesať

Street art: Umelci ti ukážu jeho naozajstnú silu

0

Street art sa stal obľúbeným najmä v 21. storočí. Jeho naozajstnú silu dokonale demonštrujú nasledujúce fotografie od rôznych umelcov. Pozrite sa na tieto balóny! Uveríš nám však, ak ti povieme, že nie sú naozajstné? Diela umelcov v tomto článku sú tak (ne)skutočné, že by si niekto mohol pokojne myslieť, že…

Lada ležala na dne rieky 11 rokov. Po otvorení dverí nastalo nemilé prekvapenie

0

Lada, ktorá je na videu nižšie, ležala na dne rieky neuveriteľných 11 rokov. Ašak to, čo ukrývala vnútri, šokovalo absolútne všetkých. Ak si myslíš, že auto ponorené na dne rieky je výsledok kriminálnej šarvátky, tak sa mýliš... Automobil objavil miestny amatérsky potápač. Bol to on, kto zavolal záchranné jednotky na miesto činu. No to, čo…

TOP 10: Toto sú tie najzvláštnejšie páry sveta

0

Láska si občas nevyberá. A nevybrala si ani v týchto prípadoch. Nevedno, či zhoda náhod, alebo osud spojil tieto dvojice. S istotou však vieme povedať, že ide o tie najzvláštnejšie páry, aké sa na našej planéte nachádzajú... A možno aj v priľahlom vesmíre [adrotate group="11"] 1. Jolison Fernández da Silva a…

TOP 10: Predpovede z minulosti, ktoré boli totálne mimo

0

Už od začiatku histórie ľudstva nás zaujímali predpovede budúcnosti. A bolo ich naozaj veľa, a dokonca boli niektoré z nich až neuveriteľne presné. Jedným z najznámejších "prorokov" bol Nostradamus, francúzsky lekár a astrológ, ktorý predvídal udalosti ako francúzska revolúcia, obe svetové vojny a dokonca smrť princeznej Diany. Hoci sa jeho príbeh môže zdať neuveriteľný, veľa…

Tragédia v Janove: Kolaps mosta na videu!

0

Kolaps mosta v talianskom Janove nastal vo včerajších obedňajších hodinách. Príčina zatiaľ nie je známa, no ráta sa s viacerými verziami. Diaľničný most sa nachádza na frekventovanej diaľnici v talianskom Janove. Včera sa však stala obrovská tragédia a počas obrovskej premávky sa časť mosta zrútila. Kolaps mosta nastal práve vtedy,…

Vo Veľkej Británii sa objavilo nebezpečné ohnivé tornádo

0

Hasiči, ktorí hasili požiar v britskom grófstve Derbyshire, sa stali svedkami neobvyklého atmosférického javu - prekvapilo ich ohnivé tornádo. Vír sa objavil vedľa horiacej továrne na výrobu plastových debien pre supermarkety. Jeden z hasičov stihol ohnivé tornádo natočiť na video, ktoré následne zverejnil na internete. Tento atmosférický jav vzniká, keď sa spojí…