• Skutočný príbeh krkavčej matky (2) Zákony na ochranu osobnosti nepostačujú proti ženským intrigám a sudkyne nadržiavajú ženám…..

  Publikované 02.08. 2018 o 22:45 Karma článku: Počet pozretí: Počet komentárov:

  Ak sa chce chlap ubrániť proti intrigám ženy podaním žaloby na ochranu osobnosti, nemá šancu – ženy sudkyne nadržiavajú ženám. Na Slovensku chýbajú zákony proti „ženským intrigám“ zákony, ktoré by chránili nevinných čestných a spravodlivých chlapov pred hyenami v ľudskej podobe.

  Foto z vlastného archívu.(upravené na žiadosť IP 84.112.188.144  UPC Austria)

  Čítate voľné pokračovanie na predchádzajúci blog, „TRI BOSORKY a môj syn“: Skutočný príbeh krkavčej matky (1) Zákony na ochranu rodiny sú deravé a sudkyne ženy, nadržiavajú ženám …

  Na začiatku som napísal, že budem vychádzať z empirických skúsenosti, a na vlasných príbehoch budem demonštrovať „úpadok morálky“. Tak toto je ďalší môj príbeh dokazujúci, koľko finančných prostriedkov musí vynaložiť „štát“ na politickú korupciu aby rozvrátil jednu rodinu, len preto, že jeden člen sa stal politicky nepohodlný za svoje názory a aktivity.

  Mám priamy dôkaz, že Okresné súdy pokiaľ pošlú odvolanie na odvolací súd zmanipulujú obsah spisu tak, aby bolo odvolanie zamietnuté. V mojom prípade Okresný súd v Trnave v návrhu na záchranu môjho syna nespravodlivo rozhodol a keď som podal odvolanie, sfalšoval doručenku o jeden deň aby odvolací súd zamietol moje odvolanie z dôvodov zmeškania lehoty.

  Dôkazy Tu.

  Téma:

  Zastaralé lineárne myslenie treba nahradiť novým syntetickým myslením – všetko so všetkým súvisi a k tomu treba prispôsobiť zákony.

  Ako kandidát na prezidenta urobím okrem iného všetko pre to, aby boli prísne potrestaní „zločinci“ ktorí rozvracajú rodiny len pre svoje vnútorne „ego“ či už z vlastnej choroby psychickeho narušenia alebo príkazmi z vonku.

  Priame rozvracanie rodiny – ochrana života psychického

  Ak organizovaná skupina usiluje aby sa rozložila rodina, zapríčiní rozvrat rodiny a usiluje sa, aby jeden člen rodiny bol v ohrození života, a,  preukáže sa, že došlo k ohrozeniu života prekonaním napr. infarktu myokardu, mozgovej porážky a inej závažnej choroby, že ďalšiemu členovi rodiny bola spôsobená psychická trauma, s následokom psychického ochorenia napr. porucha osobnosti, schyzofrenia, a pokusu o sebevraždu psychickým týraním, keď jeden člen rodiny bol uvedený do stavu bezdomovstva, stavu ďalšieho psychického týrania, ak sa preukáže, že aj nedostatočnou hygienou, nedostatkom potravín a nedostatkom pokojného spánku, a ďalším útokom na dôstojný život v zmysle chránených práv Ústavou SR odsudzujú sa členovia organizovanej skupine na trest ….. o treste sa budeme rozprávať inokedy!

  Skutočný príbeh krkavčej matky (2)

   Tak dlho Danka jamu kopala… (2) Ako to všetko začalo…

  Tento skutočný príbeh píšem hlavne pre môjho dospievajúceho syna Michala – s nádejou, že sa mu zavčasu otvoria oči -, je tiež varovaním pre tzv. „krkavčie matky“, ktoré za vidinou peňazí a výhod od pochybných spolkov rozbíjajú jednotnosť vlastnej rodiny, nevidiac, že je to nielen na úkor svojej vlastnej budúcnosti ale hlavne na úkor vlastných detí. Verím, že aj náhodní čitatelia si prídu na svoje, lebo nebude chýbať dramatičnosť, tajomnosť a prekvapivé udalosti, ktorým bežný občan len ťažko uverí.

  Tento príbeh je tiež zrkladlom spoločnosti, ktorá pod rúškom slobody nielenže dovoľuje „údery pod pás“ medzi manželmi a rodinnými príslušníkmi, ale je dôvodné podozrenie hraničiace s istotou, že na tomto príncipe je založená udržateľnosť celého systému ranného kapitalizmu, že jediným cieľom „tajného dohľadu nad občanmi“ je udržateľnosť celospoločenskej korupcie, bez ktorej by sa systém „trhového hospodárenia“ zrútil. Chýbajú totiž zákony na výkon základných ľudských práv a účinné zákony na ochranu rodiny pred jej rozkladom z vonku.

  V jednote je sila, na tomto známom ponovembrovom slogane pracujú všetky tajné spolky s programom odhaľovať a nedemokraticky bojovať proti vnútornému nepriateľovi – čestnému a nič netušiacemu slobodnému občanovi. Verejnosť tento slogan chápe ako hlas ľudu, nevediac, že sa ochotne podriaďuje „šepkaciemu tunelu“, ktorý funguje ako švajčiarské hodinky v každom systéme. Kto nepozná ako sa ovplyvňuje verejná mienka „šepkacím tunelom“ len pripomeniem, že socializmus padol hlavne preto, že medzi ľudom sa šírili primitívne slogany, napr. „kedy už konečne padne tento prehnitý totalitný režim“, alebo „komunistická strana je mafia s ktorou treba čo najskôr skoncovať“, alebo „diktatúra proletariátu je zástierkou diktatúry komunistických tyranov“ a podobne. Bývala ŠtB pracovala systematicky, z ústredia každý mesiac vychádzali rôzne primitívne slogany (teraz sa tomu odborne hovorí predmet štátneho tajomstva) a tieto sa pomocou vyše 100 tisícovej armády eštebákov a ich prisluhovačov šírili medzi ľudí s cieľom, aby sa dostali k ľuďom na všetkých úrovniach od zamestnancov v továrňach, kanceláriach, obchodoch (tzv. 10 minutovky), až po náhodné stretnutia ľudí v krčmách pri pive. Našepkávali ľudu jako majú rozmýšľať.

  Jednotne a svorne sa títo „mutanti“ ľudského rodu (inak nemožno nazvať ľudí, ktorí spaľujú duše svojích blížnych) vzájomné chránia, pracujú sofistikovane za asistencie vedeckých tímov. Vymieňajú si informácie, hĺadajú vzájomné spojenia, splietajú sieť okolo svojej obete, nastavujú pasce až pokiaľ až neuveriteľným spôsobom dokážu rozhádať aj tú najusporiadanejšiu rodinu. To je ich cieľom, útočiť na celistvosť rodiny a rozložiť ju. Samozrejme, aby to mohlo fungovať, musia si najskôr „chytiť“ jedného člena z rodiny, a potom to už ide ako po masle. Navonok všetko musí vyzerať jako nezhody v rodine. Najčastejším nástrojom pre túto špinavú prácu je tá najcitlivejšia citová väzba manželov – sex. Nie je žiadna náhoda, že i napriek našej kresťanskej tradície sa legalizuje partnerstvo rovnakého pohlavia, aby sa cez skupinky gayov a lesbičiek vytvárali pasce na rozbitie manželstva a prirodzených ľudských vzťahov medzi mužom a ženou. Verejnosť nemá ani tušenia, aké množstvo skupiniek gayov, lesbičiek, bordelov, kurvičiek a psychopatov je vydržiavaných štátom cez rôzne združenia, nadácie pod jednotným velením tajných služieb, aby rafinovane rozložili manželské zväzky tých rodín, ktoré nesympatizujú so súčasným režimom založenom na masovej korupcii.

  Ale, aby som sa vrátil aj k príbehu, ako začala Danka kopať jamu vlastnému manželovi, až napokon sama do nej spadla. Treba na začiatok povedať, že „mutantom“ vadilo, že manžel Daniely sa po 89-tom zúčastnil politickej súťaže a tri dni po HZDS založil politické hnutie HSP – Hnutie za slobodu prejavu s cieľom demonopolizovať štátnu televíziu a uzákoniť NOTES – Nezávislú televíznu spoločnosť. Hnutie chcelo pod dohľadom verejnosti a televíznych kamier sledovať prechod vlastníckych práv z predtým spoločného vlastníctva do súkromných rúk. To je začiatok príbehu. Toto vadilo darebákom, ktorých cieľom bol opak, zmocniť sa netransparentne majetku nás všetkých. Manžel Daniely Ján mal silné zbrane, jednak skúsenosti z televízie kde pracoval vyše 16 rokov ale aj jeho priebojnú povahu. Preto rozkaz od autora výroku „nasadneme do tankoch a zrovnáme Budapešť“ znel: Jána treba zničiť všetkými dostupnými prostriedkami. Jan si zobral úver, zakúpil tlačiarenské stroje a začal vydávať týždenník „Notes občanov“ a dvojtýždenník „Verejná mienka“. To bol záchytny bod pre darebákov, „tajným dohľadom“ zabrániť mu tlačiť noviny a splácať úver. Základom úspechu tajného dohľadu bolo nájsť spôsob, ako rodinu dostať do finančnej krízy. Nasadením falošných obchodníkov, ktorí si objednali reklamu, ale nezaplatili, dostali rodinku do druhotnej platobnej neschopnosti. Ale Jan bol tvrdý oriešok, len tak ľahko nechcel prísť o svoj rodinný dom, ktorý založil v prospech úveru. Mal plán na záchranu. Po prvom útoku na tlačiareň, ktorú mu bezdôvodne zadržali, premiestnil ju mimo Bratislavu a s novým obchodným partnerom vydávať noviny ďalej. Ale „mutanti“ boli silnejší, opäť nasadili falošných obchodných partnerov, ktorí Jánovi spôsobili škodu za vyše 4,4 milióna Sk. Aj keď škodu potvrdil súd, peniaze Ján nevidel a nevidel ani svoje tlačiarenske stroje od roku 1992 do dnešného dňa. Obchodní partneri ich szudzili.

  Ako sa Danka podielala na kopaní jamy, to je na ďalší blog, ktorý napíšem o pár dni. Nesťažujem sa, len chcem informovať verejnosť v akej spoločnosti žijeme „kto bojuje za svoje práva, bojuje aj za práva iných“. O prekvapenia nebude núdza.

  Sledujte priebeh žaloby na ochranu osobnosti:

  www.koloseo.info/sudy/10C18

  Celý posledný Návrh sudkyňa zamietla!!!!!

  Politický dôvod štátnej korupcie, stačí pozrieť niekoľko diskusných relácie, ktoré som so synom natočil, ostatné si treba domyslieť.

  http://youtu.be/4Zoq0aczY0I?list=UUScWFbgIHaFUXWiX53RAMnw

  Pokračovanie o týždeň

  Štát rozvracia rodiny zákerným systémom. Postavme sa na odpor!!!
  Tu je riešenie, program ktorý je pre nás!!!! Je to v naších aj Vaších rukách!!!

  https://www.peticie.com/peticia_na_podporu_kandidata_za_obianskeho_prezidenta_sr_volby_2019

  Môj životopis 3. časť Tu

  Na budúce:

  „Ako bola nasadená agnetka do našej rodiny aby ju so súhlasom manželky rozvrátila“.

   

  Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

  Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

  Varovanie

  Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

  Vybrali sme z Hlavných Správ

  Tajani v pléne EP vyzdvihol úlohu novinárov pri obrane ľudských práv

  Brusel/Štrasburg 11. decembra 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Jean-Francois Badias)   Predseda Európskeho parlamentu (EP) Antonio Tajani v pondelok večer pri príležitosti sedemdesiateho výročia prijatia Všeobecnej deklarácie ľudských práv vyzdvihol úlohu novinárov pri obrane týchto práv. Stalo sa tak krátko po začatí decembrového plenárneho zasadnutia Európskeho parlamentu v Štrasburgu "Európsky parlament bol vždy popredným…

  Lož patrí medzi základné žurnalistické nástroje Denníka N a jeho klonov. Ako môže niekto tak bezohľadne klamať

  Žilina 11.  decembra 2018 (HSP/Foto:TASR-Dano Veselský)   Na 80. výročie vyhlásenia autonómie sa v Žiline zišlo niekoľko desiatok ľudí, aby si pripomenuli  významnú udalosť  slovenských dejín. Podujatie organizoval Ústav dejín kresťanstva  v spolupráci s miestnym odborom Matice slovenskej  a uskutočnilo v sa budove, kde dnes sídli katolícke gymnázium   Tu sa  totiž  6. októbra 1938…

  Ja tebe, ty mne (hlas vo voľbách) – odhalený skutočný model exstarostu z talianskeho Riace

  Rím 11. decembra 2018 (HSP/Foto:TASR/AP-Marco Costantino)   Oslavovaný starosta, ktorého model integrácie migrantov, sa dával za vzor všetkým, je podľa súdu sociálne nebezpečný a nemôže mu byť zverená verejná funkcia ani spravovanie verejných financií Systém a štruktúru na prijímanie migrantov prispôsobil tak, aby tam mohol platiť (nie vždy skutočne aj…

  1500 eur mesačne navyše pre každého poslanca žne prvé ovocie: Hnutie žltých viest prichádza aj na Slovensko

  Bratislava 11. decembra 2018 (HSP/Foto:Hnutie Žlté vesty Slovensko Facebook)   Hnutie žltých viest sa z Francúzska rozširuje po celej Európe. "Dorazilo"už do Holandska, Belgicka, Nemecka, Švédska a do Čiernej Hory. Náznaky však vidieť už aj na Slovensku. Na sociálnych sieťach to medzi ľuďmi vrie a vznikla aj stránka Hnutie Žlté vesty…

  Na Facebooku sex neexistuje! Nové pravidlá sociálnej siete

  Kalifornia 11. decembra 2018 (HSP/Sputnik/Foto:TASR/AP-Richard Drew)   Na sociálnej sieti Facebook boli aktualizované pravidlá poskytovania kontroverzného obsahu súvisiaceho so sexuálnym obťažovaním. Prostredníctvom Facebooku nebude možné vyhľadávať sexuálnych partnerov a koordinovať ľudí, aby uskutočňovali "aktivity sexuálnej povahy" Rovnako tak nebude možné obťažovať iné osoby a písať o pohlavnom styku s erotickým…

  Vedci objavili nového predka človeka

  Londýn 11. decembra 2018 (HSP/Sputnik/Foto:wikimedia)   Dlhý zoznam ľudských predkov (cez 20 druhov) sa doplnil o ďalší: nový druh hominidov nazvali Australopithecus prometheus. Ako uvádza DailyMail, nový druh bol objavený pri analýze pozostatkov Little Foot ženy, ktorá žila v Juhoafrickej republike pred 3,6 miliónmi rokov Jej výška predstavovala len 1,3…

  Španielsky portál Rebelión: "Ukrajina: Skaza Majdanu"

  Madrid 11. decembra 2018 (HSP/Foto:Screenshot Rebelión)   Katastrofu Ukrajiny, mimoriadne škodlivé následky Majdanu, celkový úpadok krajiny, zúfalstvo obyvateľstva si stále častejšie všímajú už aj mnohí odborníci na Západe. Kamufláž a maskovanie „revolúcie hodnosti“, skrášľovanie skutočnosti a snaha čo najlepšie utajiť celú špinu a zverstvá, ktoré skľučujú túto krajinu, už takmer nefungujú. Stále viac…

  Ako vyzerá vojna Ukrajiny s Ruskom?

  Kyjev 11. decembra 2018 (HSP/Foto:Pixabay)   Tak, že Kyjev opäť zvýšil dovoz uhlia zo „štátu – agresora“. V roku 2017 Ukrajina v zahraničí nakúpila 19,7 milióna ton uhlia za 2,7 mld. USD. 56,57 % z toho bolo ruské uhlie. Zdalo by sa, že ukrajinské úrady prijali tvrdé rozhodnutie nakupovať uhlie v USA, lenže... V roku…

  Trump tvrdil, že rozpočet armády vo výške 716 miliárd dolárov je nepredstaviteľný. Pár dní na to vraj súhlasil so 750 miliardami

  Washington 11. decembra 2018 (HSP/RT/Foto:SITA/AP-Pablo Martinez Monsivais)   Napriek tomu, že minulý týždeň zverejnil tweet, že rozpočet na obranu vo výške 716 miliárd dolárov je "bláznivý", americký prezident Donald Trump údajne obrátil kurz a namiesto toho súhlasil s najvyšším rozpočtom Pentagonu v histórii. Trumpovo neočakávané rozhodnutie súhlasiť so žiadosťou ministra…

  Na Kanárskych ostrovoch objavili pláž, na ktorej je miesto piesku popcorn

  Corralejo 11. decembra 2018 (HSP/Sputnik/Foto:Screenshot Youtube)   Užívatelia sociálnych sietí zrejme objavili tú najneobvyklejších pláž. Nachádza sa na ostrove Fuerteventura na Kanárskych ostrovoch a ľudia sa tu môžu opaľovať priamo na "popcorne" Pre ľudí, ktorí sa vždy pred dovolenku rozhodujú medzi piesočnatou a kamienkovou plážou, bola objavená nová alternatíva. Pláž…

  Vedci objavili jednoduchý spôsob, ako predchádzať demencii

  Londýn 11. decembra 2018 (HSP/Sputnik/Foto:pixabay)   Keď denne vypijeme pohár čerstvého pomarančového džúsu, zníži sa riziko, že ochorieme demenciou. Štúdia amerických vedcov, ktorá bola uverejnená v časopise Neurology, sa zaoberala skúmaním súvislostí medzi konzumáciou čerstvého ovocia a šťavy a kognitívnymi funkciami Výskum trval šestnásť rokov a zameral sa na takmer…

  Prezident Macron oznámil, aké ústupky urobí voči protestujúcim. "Viem, že som vám ublížil"

  Paríž 10. decembra 2018 (TASR/HSP/Foto:SITA/AP-Ludovic Marin)   Francúzsky prezident Emmanuel Macron oznámil v pondelok dva ústupky voči protestujúcim z hnutia tzv. žltých viest. Macron avizoval zvýšenie minimálnej mzdy od začiatku budúceho roka o 100 eur, ako informovala agentúra AFP. Práve to má byť zároveň prezidentov najväčší ústupok smerom k požiadavkám…

  Romantické výlety do Paríža minulosťou? Aktrakcie sú v meste pozastavené, obchody vyrabované, krajina má miliardové straty v ekonomike

  Paríž 10. decembra 2018 (HSP/Sputnik/Foto:TASR/AP/via AFP Photo/Eric Feferberg)   Francúzsky minister financií Bruno Le Maire uviedol, že protesty žltých viest spôsobili značnú ujmu spoločnostiam a národnému hospodárstvu. Počas protestov dochádzalo k rabovaniu obchodov a bánk. Turistické atrakcie zostali zatvorené "Je to katastrofa pre obchod. Je to katastrofa pre našu ekonomiku," cituje…

  Maďarský poslanec Németh: Globálny pakt o migrácii je vážnou hrozbou. Ak budeme migrantov motivovať, vzniknú vážne bezpečnostné problémy

  Budapešť 10. decembra 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR-Michal Svítok)   Globálny pakt Organizácie Spojených národov (OSN) o migrácii, ktorý v pondelok schválili zástupcovia 164 krajín na konferencii OSN v marockom Marrákeši, vníma maďarská vládna strana Fidesz ako vážnu hrozbu. Podľa agentúry MTI to vyhlásil v parlamente v Budapešti poslanec Fideszu Zsolt Németh Politik…

  Marocký kráľ: Represívna politika migráciu nezastaví, len ju spomalí

  Marrákeš 10. decembra 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Maxim Shipenkov)   Marocký kráľ Muhammad VI. v pondelok uviedol, že "represívna" migračná politika voľný pohyb ľudí iba spomaľuje, ale nezastaví ho. Trvá tiež na tom, že žiadna krajina nemôže problém migrácie riešiť jednostranne, informuje agentúra AP Na začiatku dvojdňovej kľúčovej medzinárodnej konferencie OSN o migrácií…

  Medzinárodné turné Clintonovcov je zatiaľ fiaskom. Lístky na ďalšie podujatia idú do obrovských zliav

  Washington 10. decembra 2018 (HSP/Foto:TASR/AP -Matt Rourke)   Bývalý prezident Bill Clinton a jeho manželka Hillary - neúspešná prezidentská kandidátka v roku 2016 - prijali zúfalé opatrenia na zvýšenie predaja lístkov na ich šnúru po 13 mestách Vstupenky na toto podujatie sa predávajú za polovičné ceny v sieti Groupon, uvádza…

  Wahhab: Víťazstvo Sýrie nad terorizmom je aj víťazstvom Libanonu a všetkých čestných ľudí v regióne

  Bejrút 10. decembra 2018 (HSP/Foto:Facebook)   Libanonský politik, predseda strany „Tavhid Arabi“ Wiam Wahhab vysoko ocenil víťazstvo Sýrie nad terorizmom a vyhlásil, že jej triumf je aj „víťazstvom Libanonu a všetkých čestných ľudí v regióne“ Wiam Wahhab poukázal na to, že Sýria a Libanon majú dlhoročné pevné priateľské vzťahy. Prízvukoval, že všetky pokusy poškodiť…

  Katarský vyslanec: Izrael zamietol letecké spojenie s pásmom Gazy

  Gaza 10. decembra (TASR/HSP/Foto:Islampos Twitter)   Izrael zamietol návrh na otvorenie leteckého spojenia medzi palestínskym pásmom Gazy a katarskou Dauhou. Pre palestínsku tlačovú agentúru SAWA to povedal katarský vyslanec Muhammad Imádí Rozhovor s vyslancom, ktorý koordinuje katarské humanitárne projekty na území kontrolovanom militantným palestínskym hnutím Hamas, bol zverejnený v pondelok.…

  TopSpeed

  Vyhraj hodinky Suzuki Swift Sport v hodnote 65 €

  0

  S príchodom rýchleho Swišťa na slovenský trh máme súťaž o štýlové hodinky Suzuki Swift Sport. Tretia generácia rýchleho Swiftu prináša viac zmien ako kedy predtým. Okrem dizajnu sa nájdu pomerne zásadné zmeny pod kapotou. Ak dokážeš identifikovať správne 5 najväčších zmien voči predošlej generácii, súťaž Vyhraj hodinky je tu práve pre teba. Nič viac,…

  Ktorá cena paliva platí? Na toteme alebo na stojane?

  8

  Kedysi dávno som na webe čítal článok, kde rozoberali mýty a fakty o palive. Bola tam spomenutá cena paliva na výdajnom stojane vs. cena paliva na toteme. Konkrétne tam bolo uvedené, že platná cena za palivo je tá, ktorá je  zobrazená na displeji stojanu, na ktorom je zavesená tankovacia pištoľ. Povedal…

  Audi Q3 Euro NCAP zdolalo na 5 hviezd

  0

  Aj druhá generácia Audi Q3 musela prejsť skúškou bezpečnosti, v ktorej komisári preverujú pasívnu aj aktívnu bezpečnosť. Audi Q3 Euro NCAP prešlo s prehľadom, obzvlášť ochrana dospelých podľa percentuálneho hodnotenia dopadla nadpriemerne dobre. Takéto výsledky sa však špeciálne od prémiových áut aj v nižších triedach akosi už automaticky očakávajú. Klient za ne…

  Konfigurátor Honda a porovnanie s konkurenciou

  0

  Kto medzi vybranými autami zvažuje aj novú Hondu, pravdepodobne zablúdil aj na oficiálne stránky výrobcu. Konfigurátor Honda je k dispozícii aj pre slovenský trh. Aký je? Dá sa v ňom vyznať? Porovnanie konfigurátorov prezradí detaily, ako v tomto konfigurátore funguje celý proces od zvolenia auta až po jeho výslednú konfiguráciu. Je v ňom niečo zaujímavé?

  Matej Koník a jeho dobrodužstvo Rotax Max Challenge Grand Finals

  5

  Matej Koník sa len nedávno vrátil z Brazílie a nie, nebola to predvianočná dovolenka, ale Rotax Max Challenge Grand Finals 2018, kde sa zišli tí najlepší motokáristi z celého sveta. Pre Maťka aj jeho tím LSR Racing to bola odmena za celoročnú drinu, ktorú premenil na titul Majstra Slovenska v triede Rotax Micro Max,…

  Ferrari 250 GTO je drahšie ako keby ho vyvážili zlatom

  0

  Keď ide historické Ferrari do aukcie, môžeme čakať, že sa predá za ohromné peniaze. Každé z týchto starých pretekárskych áut písalo históriu niekedy viac niekedy menej úspešne. Koncom leta bolo v aukcii v Pebble Beach Ferrari 250 GTO z roku 1962. Nepochybne krásny kus techniky s veľkou historickou hodnotou a tak niet divu, že auto predali…

  KAMzaKRÁSOU

  Poradíme ako si správne vybrať krém podľa typu pleti

  0

  Množstvo rôznych výrobcov, rôzne účinky, rôzna konzistencia, no k tomu všetkému sa pridáva aj otázka: Viete, aký máte typ pleti? Je vaša pokožka suchá, mastná, normálna alebo zmiešaná? Aj tento fakt ovplyvňuje konečný výber správneho pleťového krému. Tak ako si správne vybrať krém? Poďme sa teda spolu pozrieť na to, ktorý…

  Recept na odľahčený vianočný šalát: Pochutnáš si?

  0

  Čo by to boli za Vianoce bez vianočného šalátu? Ten už akosi neodmysliteľne patrí na štedrovečerný stôl alebo ako pohostenie pre koledníkov a návštevníkov. No ak patríte k tým, ktorí si strážia svoju líniu a klasický „majonézak“ je pre vás tabu, tak skúste možno trošku odľahčenú verziu, kde sme majonézu nahradili jogurtom.…

  Kam umiestniť vianočný stromček v malom byte? Aj takto sa to dá!

  0

  V prípade malého bytu a nedostatku priestoru v ňom je každý kútik na niečo dobrý. Ak ste aj vy majiteľmi malého bytu a ešte stále premýšľate, ako do neho dostať aspoň nejaký vianočný stromček, ktorý by navodzoval tú pravú vianočnú atmosféru, tak máme pre vás inšpiráciu. Kam teda umiestniť vianočný stromček v malom byte?

  Braxton Hicksove kontrakcie: Rozoznaj pôrod od planého poplachu!

  0

  Tehotenstvo je nepochybne krásnym obdobím v živote ženy, no zároveň treba podotknúť to, že ide aj o obdobie, kedy sa ženy o svoje nenarodené deti veľmi obávajú. Obdobie očakávania totiž sprevádza mnoho symptómov. Jedným z nich môžu byť aj Braxton Hicksove kontrakcie, ktoré sa často môžu zamieňať s predčasným pôrodom. Kedy…

  Nakličovanie semien: Vypestuj si zdravé klíčky v pohodlí domova!

  4

  Nakličovanie semien je proces pomerne jednoduchý a zvládnu ho i úplní začiatočníci. Klíčky, ktoré si takto pripravíte v pohodlí domova, sa môžu stať vítanou súčasťou aj vášho jedálnička. Sú chutné a navyše plné cenných látok, ktoré sú nevyhnutné pre správnu funkciu organizmu. V nasledujúcom článku vám prezradíme, prečo vyskúšať nakličovanie semien a ktoré semená sú na to…

  Trendy v zdobení vianočného stromčeka: Akú farbu zvoliť tento rok?

  5

  V každej domácností sú iné tradície. Niekde vianočné stromčeky nosí Ježiško, iní si zase stromček ozdobujú spoločne deň pred Štedrým dňom a niektorí ho majú rozsvietení už celý mesiac. Ku ktorým patríte vy? Ak k tým, ktorí stromček ešte rozhodne nemajú ozdobený, tak načerpajte inšpiráciu tohtoročných trendov v zdobení vianočného stromčeka. Aká farba je…

  TopDesať

  Fotografovanie je poriadna zábava: Takto vznikajú mnohé perfektné fotografie

  0

  Fotografovanie vie byť poriadnou zábavou! A mnohokrát si to ani neuvedomíme. Na internete totižto vidíme iba finálne fotografie. No za každou takouto fotografiou sa skrýva príbeh. Fotografovanie totiž nie je iba o stlačení tlačidla, ale taktiež aj o upravení prostredia, v ktorom sa fotograf a objekt fotografovania nachádza. Na internete…

  Dôvody, prečo tvoj pes šteká a ty by si ho nemal trestať

  0

  V posledných piatich rokoch podali Newyorčania približne 7 500 sťažností súvisiacich so psami a väčšina z nich bola založená na hluku, ktorý vydáva pes pri štekaní. Pes by mal štekať, takže mať jedného doma a očakávať, že to nebude robiť je absurdné. Ale niekedy sa stáva, že pes šteká príliš a bez zjavného dôvodu. Akonáhle…

  Ľudská krv: 10 zaujímavých faktov, o ktorých ste zrejme nevedeli!

  0

  Všetci vieme, že náš krvný systém je naozaj komplikovaný, preto je dôležité starať sa o svoje srdce a poznať svoju krvnú skupinu. No to sú len základné veci, ktoré ovláda zrejme každý. Ľudská krv ale ukrýva omnoho viac tajomstiev, ako by sme si mohli myslieť. :) [adrotate group="11"] 1. Komár

  Tieto fotografie ťa pobavia: Zvieratá vedia sedieť ako ľudia

  0

  Život v blízkosti ľudí má obrovský vplyv na zvieratá. Teda, aspoň to môžeme takto usúdiť z nasledujúcich fotografií. Na tieto zvieratá sa totižto nalepila zvláštna ľudská vlastnosť - lenivosť. Ak sa pozrieš na nasledujúce fotografie, všimneš si, že všetky tieto zvieratá sú odfotografované v nezvyčajnej polohe - ľudskom sede. Takéto…

  Test osobnosti: Vyber si pierko a my ti povieme, kto vlastne si

  0

  Na svete žije viac ako 7 miliárd ľudí. Každý z nás je jedinečný, úžasný a výnimočný. A ak stále nevieš, kto vlastne si, tak ti to pomôže odhaliť tento test osobnosti. Nie je to nič ťažké ani zložité. Ponúkneme ti obrázok, na ktorom uvidíš 5 rôznych pierok. Tvojou úlohou je,…

  Švajčiarsky grafik vytvoril ilustrácie, ktoré majú desivo blízko k skutočnosti

  0

  Grafik Stephan Schmitz žije vo Švajčiarsku a vytvára ilustrácie pre tie najznámejšie časopisy na svete. Jeho diela popisujú rôzne oblasti života moderného človeka, od rodinných vzťahov až po technológiu. Nie sú mimoriadne dramatické, ako to často býva pri umeleckých dielach tohto žánru, ale čím dlhšie sa na ne pozeráš, tým viac si uvedomíš,…