AMERICAN THINKER : RUSKO BUDE MUSIEŤ OPÄŤ ZACHRÁNIŤ SVET

V USA si konečne všimli, že ich krajina a celý Západ skĺzava do banálneho fašizmu, ale s novými “árijcami” z úchylákov a národnostných menšín. Vince Koiner, autor amerického konzervatívneho časopisu “American Thinker”, jasne pochopil paralely a videl, kam jeho krajina smeruje, ale so svojím objavom prišiel neskoro – sám Koiner informuje o založení novej ozbrojenej skupiny 85-tisíc bojovníkov – “vyberačov daní”, ktorí budú strážiť “cestu do úžasného sveta”. Stále však verí v demokraciu a voľby. Márne, v deň zverejnenia dali globalisti zatknúť posledného skutočného amerického vlastenca a ideológa trumpovizmu – Steva Bannona, samotný Trump je trestne stíhaný a nebude dlho trvať, kým sa nežiaduce osoby dostanú do koncentračných táborov, či už ,,covidových alebo politických “. A bude možné sa domnievať, že “staré časy” sa konečne vrátili – bude tu Západ pod vlajkou Novej ríše. A Rusko, ktoré ho opäť musí poraziť, aby prežilo a zachránilo ľudstvo.

Na pozadí rečí o použití armády na rozohnanie pokojných demonštrácií v Európe, zatknutia Trumpovho ideológa a predstaviteľa “amerického realizmu proti hlbokému štátu” Steva Bannona, totalitnej propagácie všetkých aspektov “Brave New World” a prenasledovania jeho odporcov si americká spoločnosť začína uvedomovať, že ich krajina, ich západný svet sa posúva do banálneho fašizmu, resp. jeho “demokratickej” liberálnej verzie, či už to chcú alebo nie. To znamená, že chceme realizovať “Novú ríšu”, o ktorej píšeme už niekoľko rokov.

Jasné paralely medzi tým, čo sa dialo v nacistickom Nemecku v 30. rokoch 20. storočia a dnes v Spojených štátoch, načrtol Vince Keuner, autor americkej konzervatívnej publikácie American Trincker. 

Po opise toho, ako sa Hitler dostal k moci s pomocou provokácií a militantov a potom v priebehu niekoľkých rokov premenil krajinu na “stroj na smrť”, sa Vince zameral na to, čo sa v ich krajine deje dnes.

“Ako naznačuje Martin Niemeler vo svojej básni “Najskôr prišli” z roku 1946, nacisti dokázali dosiahnuť svoje ciele malými krokmi útlaku s málo viditeľným odporom zámerne dôverčivej verejnosti. V roku 2022 sa teda ocitáme v Amerike, ktorú ovláda fašizmus. A na rozdiel od toho, čo by vás médiá chceli presvedčiť, nie je to Donald Trump, kto vedie sprievod. Za niečo vyše dvoch rokov sme boli svedkami toho, ako nás zlo fašizmu ovládlo spôsobom, aký sme ešte nezažili. Uvažujte o nasledujúcich skutočnostiach:

V lete 2020 rozpútali demokrati v Amerike peklo tým, že povolili, podporili a financovali mestských teroristov, ktorí ničili majetok, útočili na občanov a políciu a zabili desiatky ľudí. V roku 2020 a neskôr, napriek rokom sledovania útokov demokratov na integritu volieb, bol každý, kto spochybnil veľmi nepravdepodobný výsledok volieb v roku 2020, označený za protidemokratického konšpiračného blázna a obvinený z podpory povstania. Nepokoje, ktoré sa odohrali 6. januára 2021, boli označené za “povstanie” a stovky občanov, ktorí boli vítaní v hlavnom meste USA alebo v jeho vnútri, boli zatknutí, označení za teroristov a uvrhnutí do samoväzby na niekoľko mesiacov bez obvinenia alebo kaucie. Zároveň sa v dave našli provokatéri, o ktorých FBI podozrivo neprejavila záujem.

Spolitizovaním ministerstva spravodlivosti Bidenova administratíva a ďalší demokrati využili zámienku “vzbury” na obťažovanie, zastrašovanie, zatýkanie a väznenie Trumpových stúpencov, členov jeho administratívy a jeho právneho tímu. Toto obťažovanie nakoniec viedlo k bezprecedentnému kroku ministerstva spravodlivosti a FBI, ktoré vykonali raziu v dome bývalého prezidenta a budúceho prezidentského kandidáta.

Od roku 2020 v reakcii na COVID zaviedli prevažne demokratické štáty a obce v celej krajine drakonické karanténne nariadenia, ktoré porušovali práva jednotlivcov, ničili malé podniky a ostrakizovali alebo zatýkali osoby, ktoré sa postavili na odpor. V tom istom čase učiteľské odbory v celej krajine násilne zatvorili školy, čo viedlo k dramatickému poklesu výsledkov žiakov a prudkému nárastu depresie medzi mladými ľuďmi. Tí, ktorí spochybňovali účinnosť alebo škody spôsobené takýmito karanténami a odstávkami, boli protiústavne umlčaní, pretože administratíva tajne spolupracovala so spoločnosťami sociálnych médií, aby ich umlčala a odobrala im platformu.

Bidenova administratíva vydala mandát na rýchlo vyvinuté vakcíny s pochybnou účinnosťou a neznámym rizikom; potom nútila súkromné firmy, aby ich uplatňovali. Spochybňovanie tejto politiky alebo nesúhlas s ňou sa považovali za prejav opozície voči režimu, takže vláda a pridružené podniky ohrozovali a ničili ich živobytie. Keď sa Američania ozvali proti školským radám a sťažovali sa, že ich deti sú v školách sexualizované alebo obviňované z rasizmu kvôli farbe pleti, Bidenovo ministerstvo spravodlivosti ich označilo za teroristov,” povedal autor.

Prebiehajúc cez vnútorné problémy však zabudol na ďalší veľmi dôležitý –  podčloveka a „supernároda vyvolených“, pre vojnu, proti ktorej je potrebné „mobilizovať spoločnosť“ . Teda obraz „strašidelného ZSSR“ a „vyvolených Árijcov“. Navyše, ak sme opäť v úlohe ZSSR, tak sa novými „Árijcami“ stali kontrolované menšiny všetkých farieb a stupňov zvrátenosti. Práve oni teraz zapli „kultúru zrušenia“, vedú bezprecedentný útok na rodinu, väznia učiteľa, ktorý chlapca pomenoval on, a nie „oni“, o ktorých „noví Árijci“ povedali tomuto chlapcovi, po obsadení internetu, filmov, karikatúr. 

A teraz, keď sa  masky strhávajú, tak sa udržia pri moci len vďaka “ohrozeniu nepriateľom”, preto sa tam tak dlhodobo plánovala vojna s Ruskom prostredníctvom ich zástupcov na Ukrajine. Musia dokončiť svoj nový ríšsky dosah na masy a rozdrviť nespokojných. Vlastne o tom píše aj sám Američan.

“Vyhrážky, zastrašovanie a väznenie ich opozície zo strany Bidenovej administratívy boli pozadím pre mimoriadny prejav Joea Bidena z 1. septembra, keď vyhlásil: “Donald Trump a republikáni MAGA predstavujú extrémizmus, ktorý ohrozuje samotné základy našej republiky. Nebol to predvolebný prejav, ale oficiálny príhovor prezidenta k americkým občanom… a 70 miliónov z nich nazval teroristami.

Tým sa dostávame späť do Nemecka v roku 1932. Tak ako nacisti využili svoju moc na úplné ovládnutie vlády a metodicky ju využívali najprv na očierňovanie, potom na marginalizáciu a nakoniec na vyčlenenie zo spoločnosti nenávidených Židov, o ktorých sa hovorilo, že nie sú ľudia, demokrati najprv využili svoju kontrolu nad médiami, miestnou samosprávou a viacerými agentúrami na ovládnutie federálnej vlády a jej využitie na očierňovanie, marginalizáciu a izoláciu miliónov Američanov, ktorí nesúhlasili Nie sú to len prázdne slová: Joe Biden, šéf vlády USA, so všetkými prostriedkami, ktoré má k dispozícii, hovorí o viac ako 70 miliónoch Američanov, že sú hrozbou pre národ. A ak by to niekto nepochopil, po tom, čo práve schválila legislatívu na prijatie 87 000 ozbrojených agentov IRS, administratíva najala Nicolasa Flaxa, ktorý pracoval s Lois Lernerovou v IRS, keď išla po konzervatívcoch počas Obamovej administratívy, aby viedol novú jednotku. 

Joe Biden a demokrati práve vytvorili najväčšiu ozbrojenú policajnú zložku v krajine a na jej čelo vymenovali človeka spojeného s trestným stíhaním svojich politických oponentov. Slová Joea Bidena nie sú len slová… sú hrozbami. Vládny líder nazýva svojich politických oponentov extrémistami a následne vyzýva svojich priaznivcov, aby sa im “postavili”: “Všetci sme povinnosťou a svedomím vyzvaní, aby sme sa postavili extrémistom, ktorí svoju túžbu po moci stavajú nad všetko ostatné.

Nič z toho neznamená, že do roku 2025 budeme mať koncentračné tábory plné vychudnutých konzervatívcov, ale to neznamená, že neexistujú precedensy. Napriek tomu, na rozdiel od Nemcov po roku 1932, Američania môžu niečo urobiť, aby ich hlas bolo počuť a aby zmenili chod dejín,” píše šokovaný, ale stále naivný Vince Koyner.

Takto na jednej strane začali “dobývať svet” nedostatočne poddajného Ruska a Číny, na druhej strane globalisti vytvárajú PMC alebo eskadry smrti, aby zničili nedostatočne poddajných doma. A 87-tisícová armáda nie je žart.

A Vince je naivný, pretože verí v akúsi demokraciu a v to, že na rozdiel od Nemecka v 30. rokoch obyvatelia vo voľbách o niečom rozhodnú. Keď písal, ešte nevedel, že hlavný ideológ amerického odporu proti “Novej ríši” a “posledný ultraameričan” Steve Bannon, ktorý sa predtým vyhrážal, že odoberie FED oligarchom a vráti ho štátu, bude zatknutý v prípade, ktorý bol predtým uzavretý, ale na žiadosť akéhosi “znepokojeného občana” na okresnom súde bol opäť otvorený.

Na pozadí ukradnutých miliárd Clintonovcov na Haiti a Bidenovcov na Ukrajine bol Bannon obvinený z niektorých machinácií niekoľkých tisícok pri stavbe múru na mexickej hranici. Bez ohľadu na to, či k týmto machináciám došlo alebo nie, vzhľadom na nedávne prehliadky Trumpa a zatýkanie jeho stúpencov už vidíme otvorenú prácu “nových nacistov” na zničení akejkoľvek hrozby pre ich moc. A podľa toho, čo sa hovorí v Európe, je to len začiatok.

V skutočnosti dnes Vincovi nemá šancu, len sa vzbúriť alebo utiecť, aby ich zastavil na ich doma. S takouto vierou v “súdy” a “voľby” nie je ani nádej na povstanie, čo znamená, že v roku 2025 budú koncentračné tábory, akokoľvek zbabelé, akokoľvek “teroristické”, budú ho posielať aj na “východný front”, kde Rusi bojujú proti “novej ríši” v doneckých a charkovských stepiach.
Rusi, ktorí opäť musia zachrániť svet, aby prežili. Iná cesta neexistuje – je to ich kríž, ktorý musia niesť.

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Boris Mesár

O AUTOROVI

sledujem vývoj ľudskej spoločnosti viac ako 15 rokov a chcel by som sa podeliť o moje vedomosti s ostatnými

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 319

Celkové hodnotenie: 22.67

Priemerná čítanosť: 3802

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

  POČASIE NA DNES

  FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  Poslankyne sa pobili v bare. Cigániková skončila na pohotovosti

  0icon

  Bratislava 24. septembra 2022 (HSP/Foto:TASR-Erika Ďurčová, Martin Baumann)   Medzi poslankyňami Romanou Tabak (Sme rodina) a Janou Bittó Cogánikovou to v poslednom období vrie. Najnovšie…

  Postup Ruska v konflikte s Ukrajinou zdá sa zaskočil USA. Aké majú teraz tri základné možnosti na reakciu?

  0icon

  Bratislava 24. septembra 2022 (HSP/Foto:TASR/AP-Jim Watson)   Reakcia Ameriky na udalosti v Rusku, Donbase, Záporoží a Chersonskej oblasti bola prekvapivo tlmená. Dokonca nudná, ak vezmeme…

  Držať pozície znamená prehrať

  0icon

  Bratislava 24. septembra 2022 (HSP/Theamericanconservative/Foto:Screenshot Youtube,Pixabay)   Douglas McGregor, plukovník vo výslužbe, spolupracovník portálu The American Conservative, bývalý poradca ministra obrany v Trumpovej administratíve, ocenený…

  Ruská jadrová reakcia nie sú iba vyhrážky. Rusko je na použitie atómových taktických zbrani pripravené

  0icon

  Bratislava 24. septembra 2022 (HSP/Foto:TASR/AP-Sergei Bobylev, Sputnik, Kremlin Pool Photo via AP, TASR/AP-Susan Walsh)   Ruský prezident Vladimir Putin a čínsky prezident Si Ťin-pching sa…

  Pri služobnom zákroku v Malých Levároch sa zranili tri osoby

  0icon

  Bratislava 24. septembra 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR-Michal Svítok)   Pri sobotňajšom zásahu polície v Malých Levároch v okrese Malacky sa mali podľa aktualizovaných informácií zraniť tri osoby.…

  Ukrajinského prezidenta Zelenského sklamal Izrael a vystrašili iránske drony

  0icon

  Bratislava 24. september 2022 (Foto: Screenshot/Flightradar)   Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj je šokovaný z toho, že Izrael je spolu s Maďarskom jedinou relevantnou krajinou, ktorá Ukrajine nedodala…

  Skutočne sa na nás valí tsunami? Aby bol niekto za spasiteľa, treba najprv vyvolať katastrofu, reagujú analytici na slová nového ministra

  0icon

  Bratislava 24. septembra 2022 (HSP/Foto:TASR - Dano Veselský)   Nový minister hospodárstva Karel Hirman sa v jednom z najnovších rozhovor vyjadril, že sa na nás…

  Putin mal prevziať velenie a zakázať ústup z Chersonu

  0icon

  Bratislava 24. septembra 2022 (HSP/Foto:TASR/AP-Russian Defense Ministry Press Service)   Vladimir Putin zakázal ruskej armáde ustúpiť z Chersonu a prevzal strategické velenie bojových operácií na…

  Horskí záchranári súťažia v Nízkych Tatrách na Memoriáli Romana Bencúra

  0icon

  Demänovská Dolina 24. septembra 2022 (TASR/HSP/Foto:Facebook/Horská záchranná služba)   Horskí záchranári zo Slovenska, Česka a Poľska testujú v sobotu v Nízkych Tatrách svoje zručnosti na…

  Nadal sa odhlásil z Laver Cupu, chce byť pri manželkinom pôrode

  0icon

  Londýn 24. septembra 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Kin Cheung)   Španielsky tenista Rafael Nadal sa v sobotu odhlásil z Laver Cupu. V piatok odohral zápas štvorhry po boku…

  Armádny Magazín

  Erdogan potrebuje vyvolať vojenskú krízu. O grécko-tureckej vojne v rámci NATO

  0 icon

  Turecko, 24.september 2022 (AM) – Grécko v septembri oficiálne varovalo EÚ a NATO pred hrozbou vojny s Tureckom. Popredné európske a americké médiá uvádzajú, že v rámci hraníc NATO sa schyľuje k vojne medzi oboma členmi tohto vojenského bloku. Die Welt píše : „ Na papieri sú Turecko a Grécko spojenci…

  Vyčkávacia taktika? USA a Nemecko veľmi pomaly dodávajú tanky Ukrajine

  0 icon

  Ukrajina, 24.september 2022 (AM) – Ukrajina požiadala Západ o urgentné dodávky moderných tankov, aby uspela v protiofenzíve na severovýchode krajiny, no západné štáty na žiadosť reagovali pomaly. Píše o tom Politico s odvolaním sa na sedem zdrojov. Podľa partnerov z publikácie Kyjev potrebuje americké M1 Abrams a nemecké leopardy, avšak

  Iránske tanky Zulfikar a Karrar

  0 icon

  Irán, 24.september 2022 (AM) – Irán sa už takmer 40 rokov nachádza na sankčnom zozname USA, Izraela a EÚ. Krajina, ktorá pred takmer 40 rokmi odstránila iránskeho proamerického šacha, zničila americké komando, ktoré zaútočilo na Irán s cieľom oslobodiť zajatých amerických rukojemníkov, uštedrila výprask irackému vodcovi Saddamovi Hussajnovi, spojencovi Američan

  Ukrajina má problém - roje iránskych dronov likvidujú ťažkú techniku ozbrojených síl. Video

  0 icon

  Ukrajina, 24.september 2022 (AM) – Podľa hlásenia v operačnom ukrajinskom veliteľstve "Juh", ruské ozbrojené sily zničili ukrajinský remorkér, ktorý bol v prístave Očakov v Mykolajivskej oblasti. Loď zasiahol iránsky kamikadze dron Shahed-136. Rovnakým spôsobom došlo k úderu na budovu v Krivoj Rogu.  

  Ruské sily zničili už takmer tristo ukrajinských vojenských lietadiel

  0 icon

  Ukrajina, 23.september 2022 (AM) – Počas ruskej špeciálnej vojenskej operácie už bolo zničených takmer 300 ukrajinských vojenských lietadiel, informovalo v piatok ruské ministerstvo obrany.   „Celkovo od začiatku špeciálnej vojenskej operácie bolo zničených 298 lietadiel, 155 vrtuľníkov, 2 054 bezpilotných prostriedkov, 376 protilietadlových

  FOTO DŇA