NATO založili nacisti. . Porovnanie rokov 1939 a 2022. Zničené americké biolaboratóriá na Ukrajine.

NATO = pokračovanie fašistickej vojny proti Rusku
Po porážke Nemecka v roku 1945 Rusko nedokázalo poraziť fašizmus v Európe, ktorý mal korene v Spojených štátoch a Veľkej Británii. A paraziti vytvorili NATO, novú alianciu pre vojnu s Ruskom, v ktorej sa stretávajú nezničiteľní fašisti…

Mnohí autori zdokumentovali, ako britsko-americká elita sponzorovala Hitlerov nástup k moci. Svoje obranné úsilie proti Tretej ríši začala posilňovať až vtedy, keď sa jej sily obrátili na západ. V Británii elity Pravého klubu, často s nepriamym súhlasom vlády, tajne podporovali Hitlerove akcie proti Židom, komunistom a socialistom. Vojvoda z Wellingtonu bol prominentný antisemita a člen Pravého klubu. Eduard VIII., známy ako “kráľ zrady”, bol blízkym priateľom Adolfa Hitlera a musel odstúpiť z trónu, ale nie kvôli Wallis Simpsonovej, ale preto, že sa zistilo, že nacistom odovzdával dokumentáciu o britských vojenských operáciách. Aristokracia vo všeobecnosti nikdy neakceptovala potrebu podeliť sa o bohatstvo s nižšími vrstvami a Adolf mal pre tieto ciele rovnakú slabosť, zničenie “Untermenschen”, ktorému plán A, jeho stratégia na dobytie Európy a Ruska, prisudzoval čestné miesto.
Niet pochýb o tom, že poprední finančníci Západu boli v Hitlerovom tábore a zaoberali sa finančnou podporou jeho vojnového úsilia. Až keď ich zradil útokom na Anglicko, spojenci sa spojili, aby porazili nacistické sily. V rámci tohto pokusu sa vytvorilo zákerné spojenectvo medzi západnými mocnosťami a Sovietskym zväzom, ktoré zohralo významnú úlohu pri porážke Hitlerových légií. Dlho pred koncom vojny začali Briti a Američania plánovať, ako presmerovať svoju energiu proti Sovietom. Bolo to “déjà vu” invázie z roku 1918, ktorú zorganizoval Západ proti boľševikom a ktorá je bezpochyby najneznámejšou z veľkých udalostí moderných dejín. Spojené štáty a Anglicko preto zachránili najzávažnejších nacistických vojnových zločincov, po ktorých pátrali vyšetrovatelia tých istých štátov, a zaradili ich do britského a amerického aparátu teroru.

Tu je to, čo píše Michael McClintock:
Bezprostredne po vytvorení Organizácie Spojených národov považovali americkí predstavitelia za potrebné – jednoducho zo zvedavosti – porušiť nové pravidlá, ktoré sami hlasno chválili. Vyvinuli pritom nové systémy vyhýbania sa zodpovednosti za svoje nezákonné konanie, medzi ktoré patrí obrovská mašinéria tajných zásahov, ako aj mimoriadne úsilie zamerané na vytvorenie dojmu, že konanie Spojených štátov je v súlade s medzinárodným právom, nech už má akúkoľvek povahu.

V tom istom čase, keď Západ plánoval tajnú akciu proti svojmu spojencovi v druhej svetovej vojne (1), vytvoril aj teroristický klub známy ako NATO, Organizácia Severoatlantickej zmluvy. Takmer od začiatku do konca to bol nacistický podnik. Napríklad nacistický generál Reinhard Gehlen, ktorý viedol ruskú sekciu Vrchného velenia Wehrmachtu (OKV, Hitlerov generálny štáb) a bol tiež poradcom pri konečnom riešení židovskej otázky, bol tajne prevezený do Spojených štátov, kde mal odovzdať svoj obrovský poklad vopred utajených dokumentov o Sovietskom zväze a potom zriadiť ruskú sekciu pre čoskoro vzniknutú CIA.

Gehlen sa potom vrátil do povojnového Nemecka, kde bol poverený vedením novej nemeckej tajnej spravodajskej služby BND. V skutočnosti namiesto jedného ruského oddelenia existovali minimálne dve, obe s rovnakým konečným cieľom: zničiť Sovietsky zväz a komunizmus.

Keď studená vojna nabrala na obrátkach, stovky, ak nie tisíce bývalých nacistov našli nový život v Spojených štátoch, Británii a Kanade. Teraz sa masové vraždenie stalo súčasťou politiky, ktorá je v záujme tých istých pánov, ktorí kedysi podporovali Hitlera v jeho úsilí. A keď sa starí nacisti vrátili k svojim povinnostiam, akékoľvek špinavé prostriedky použité proti Sovietom, aby sa zabránilo spochybneniu práva globálneho kapitálu diktovať podmienky zotročenia, sa stali dobrými.

Západné Nemecko, ktoré teraz viedli bývalí nacisti na čele s Konradom Adenauerom, vstúpilo do NATO v roku 1954 a Gehlen udržiaval kontakty so svojím pronacistickým poradcom Allenom Dullesom, ktorý sa mal stať šéfom CIA a jeho brat John Foster ministrom zahraničných vecí. NATO čoskoro začalo na vysoké posty vo svojej organizácii menovať starých a osvedčených nacistov.

Generál Hans Speidel sa tak v roku 1957 stal hlavným veliteľom AFCENT (Allied Forces Central Europe). Admirál Friedrich Guggenberger s nacistickou minulosťou sa stal členom veľmi dôležitého vojenského výboru NATO vo Washingtone a generál Adolf Heusinger (ktorý bol kedysi Gehlenovým nadriadeným v Hitlerovom OKV) sa stal jeho predsedom. Gehlenovi sa podarilo umiestniť niekoľko nacistických kolaborantov na dôležité pozície v štábe vrchného veliteľa spojeneckých síl v Európe (SHAPE). Bol medzi nimi aj plukovník Henning Struempel, ktorý sa stal zástupcom britského generálmajora Charlesa Travera, zástupcu náčelníka štábu (spravodajstvo) v SHAPE. Plukovník Heinz Koller-Kraus sa stal vedúcim logistiky v AFCENT Speidel. Mnohí ďalší Gehlenovi muži si čoskoro našli cestu do NATO, aby určovali jeho budúce smerovanie.

S pomocou tých istých nacistov, ktorí úspešne zakotvili v NATO a CIA a stali sa nástupcami Gehlenovej starej nacistickej spravodajskej služby, bol “New Welt Ordnung” v skutočnosti presadený z berlínskeho Reichstagu do Pentagonu a Langley.

Pripojením sa k protisovietskym vojnovým plánom americké elity uznali hodnotu Goebbelsovho ministerstva pravdy a získané poznatky začlenili do najdokonalejšej propagandistickej siete, aká kedy bola vytvorená. Všetky západné vojny teraz dostanú iluzórne názvy ako “vojny za demokraciu”, “vojny za mier”, “vojny za spravodlivosť”, “humanitárne vojny” atď. Vládnuce triedy v USA a Kanade, ktoré sú podporované korporáciami, narýchlo prijali rovnaké základné prvky systému.

Dve takéto zložky propagandistickej vojny pre americko-britsko-nacistický nový svetový poriadok boli Rádio Slobodná Európa a Rádio Sloboda – obe zamestnávali bývalých nacistov a financovala ich CIA.

Títo nacistickí masoví vrahovia spolu so CIA, ktorá podnietila maďarské povstanie, brutálne potlačené Sovietmi, založili maďarskú pobočku, ktorá poskytovala podzemným pronacistickým živlom v Maďarsku zbrane a ďalšiu podporu. Hlavné využitie tejto epizódy však nemalo veľa spoločného so smrťou a ničením, ale malo skôr propagandistický zmysel, ktorým bolo vytvorenie obrazu “ríše zla”, ktorú treba zničiť.

Dr. Eberhart Taubert vstúpil do národnosocialistickej strany v roku 1931 a čoskoro bol povýšený do hodnosti Sturmführera a nasledoval Goebbelsa na ministerstvo propagandy. Po vojne sa Taubert vytratil do Juhoafrickej republiky, kde sa mu neonacisti pri moci v Johannesburgu, ktorí sa zaoberali projektovaním systému apartheidu, postarali o pohodlie. V roku 1950 sa vrátil do Nemecka, stretol sa so svojím starým nacistickým priateľom Reinhardom Gehlenom a vstúpil do BND. Na svojom novom poste v BND-CIA sa Taubert stal predsedom CIA podporovaného “Národného združenia za mier a slobodu” a poradcom bývalého nacistu Franza Josefa Straussa, nemeckého ministra obrany, a potom ho vymenoval do NATO za poradcu “oddelenia psychologickej vojny”. Goebbelsovo ministerstvo pravdy dostalo druhý život, aby kresťanských fundamentalistov nakŕmilo čerstvo upečenými, ale starými a rozpoznateľnými strašidelnými príbehmi v novom obale.

Okrem toho bolo NATO úzko spojené so sériou teroristických bombových útokov v Taliansku v osemdesiatych rokoch ako súčasť “stratégie napätia”, ktorej cieľom bolo priviesť k moci fašistickú pravicu a obnoviť tak “stabilitu” v krajine. Tento program využili mnohí extrémne pravicoví teroristi, ako napríklad Stefano Della Chiaue z Nového poriadku, a ďalší šialenci, ktorí za spoluúčasti teroristov z NATO a nacistického Gellenu nastražili bomby na verejných miestach a zabili stovky ľudí.

Títo muži a ich stúpenci v podstate riadia NATO, ktoré sa teraz hrá na šampióna ľudskosti, pričom úsilie ľudí ako Barack Obama, Steve Harper a rukojemníci Západu dláždia jeho cestu po svete mŕtvolami. Je nemožné prijať to všetko bez toho, aby ste zakaždým neprišli o chlieb a maslo.

(1) https://alatyr.sk/operacia_nemyslitelne.htm

BM : ak sa pozrieme do minulosti, do leta 1939. zistíme že situácia tam bola podobná ako pred  terajšou ,,špeciálnou akciou”. Znovu stojí kolektívny západ  + Japonsko ( mimochodom Japonci už pripravovali  ľoďstvo na  Kurili , no RF tam vystrelili nejaké rakety ,tak ich prešla chuť) proti Rusku , v snahe drancovať ich prírodné zdroje . No zmenilo sa jedno – prezident Putin jasne deklaroval ,že už nedopustí vojnu na Ruskom území . Lenže to by museli imbecili na západe počúvať. A tak tlačili zbrane na Ukrajinu . A potom podľa mňa prišiel možný spúšťač  – Putin hovoril o genocíde na Donbase , no idioti na západe sa mu vysmiali . A bolo to . To bol len jeden zo spúšťačov . Uvediem aj ďalšie 

Rusi počas raketového útoku na ukrajinské vojenské ciele bolo zničených 7 z 11 amerických biologických laboratórií (to naznačuje všeličo o tých civilistoch, ktorí zomreli pri tých útokoch a o epidémiách moru ošípaných);

biozbrane

Inými slovami kreatúry z močiara a ich poskokovia majú sa čoho obávať lebo namiesto toho aby Rusi ničili dôkazy o ich zločinoch Rusi tieto dôkazy zaisťujú na neskoršie použitie. Dodávam, že skutočným centrom kde sa zbiehajú nitky zločinu a riadenia NATO je Izrael.

 

Možno chce Rusko získať všetku špinu a podrobnosti o podvodných obchodoch s deťmi amerických politikov na Ukrajine…potom ich všetkých politicky zničiť, aby oslabili ich moc.  

BM : veď pouvažujte sami .

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Boris Mesár

O AUTOROVI

sledujem vývoj ľudskej spoločnosti viac ako 15 rokov a chcel by som sa podeliť o moje vedomosti s ostatnými

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 300

Celkové hodnotenie: 22.69

Priemerná čítanosť: 3876

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

  POČASIE NA DNES

  FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  Chmelár reaguje na výzvu umelcov a osobností adresovanú Matovičovi a odkazuje im: Prosím vás, vy už radšej mlčte!

  0icon

  Bratislava 17. augusta 2022 (HSP/Foto:TASR - Dano Veselský)   V stredu popoludní sme vás informovali, že desiatky umelcov a osobností vyzývajú ministra financií Igora Matoviča…

  "Prosím Vás, neklamme." Matovič zvolal nečakanú tlačovku. Novinárom na otázky neodpovedal

  0icon

  Bratislava 17. augusta 2022 AKTUALIZOVANÉ (HSP/Foto:Screenshot)   Minister financií Igor Matovič (OĽaNO) zvolal nečkaný brífing na tému: Prosím Vás, neklamme  Líder OĽANO a minister financií…

  NATO je pripravené konať, ak eskaluje napätie medzi Srbskom a Kosovom

  0icon

  Bratislava 17. augusta 2022 (HSP/reuters/Foto:TASR/AP-Olivier Matthys)   NATO posilní svoje mierové sily v Kosove, ak dôjde k eskalácii napätia so susedným Srbskom, povedal v stredu…

  Premiér sa stretol s Branislavom Gröhlingom, riešili nové štandardy pre materské školy

  0icon

  Bratislava 17. augusta 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Predseda vlády SR Eduard Heger (OĽANO) sa v stredu stretol s ministrom školstva, vedy, výskumu a športu SR…

  Objaviteľ Tutanchamonovej hrobky zrejme niektoré artefakty z miesta ukradol, naznačujú nové dôkazy

  0icon

  Bratislava 17. augusta 2022 (HSP/theguardian/Foto:TASR-Martin Baumann)   Egypťania dlhodobo podozrievali britského archeológa Howarda Cartera, ktorý v roku 1922 objavil hrobku faraóna Tutanchamóna, že časť pokladu…

  Putin hovorí, že USA využívajú Ukrajincov ako "potravu pre delá" a snažia sa predĺžiť vojnu

  0icon

  Bratislava 17. augusta 2022 (HSP/kremlin/Foto:TASR/AP-Mikhail Klimentyev, Sputnik, Kremlin)   Vladimir Putin v prejave, v ktorom obvinil Washington zo snahy predĺžiť konflikt na Ukrajine, opätovne kritizoval…

  Hlas-SD vyzýva premiéra, aby dal hlasovať v parlamente o dôvere vláde

  0icon

  Bratislava 17. augusta 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Mimoparlamentná opozičná strana Hlas-SD vyzýva premiéra Eduarda Hegera (OĽANO), aby predstúpil pred parlament a dal hlasovať o dôvere…

  Zelenskyj priznal, že o možnej invázii vedel, ale ľudí nevaroval. Nechcel vyvolať paniku. Belousovová: Čítam dobre?!

  0icon

  Kyjev 17. augusta 2022 (HSP/Foto:TASR/AP)   Ak by Kyjev vopred varoval ukrajinských občanov pred možnosťou ruskej invázie, rozšírila by sa na Ukrajine panika a Rusko by…

  "Odpoveď môže byť iba jedna": Moskva reaguje na vyhlásenia Zelenského úradu o zničení krymského mosta

  0icon

  Bratislava 17. augusta 2022 (HSP/Foto:wikimedia)   Kyjev by mal pochopiť, že akýkoľvek útok na Krymský most je pre Moskvu červenou čiarou, odpoveďou môže byť úplné…

  Tohto sa nechcel dožiť... Arcibiskup pripomenul na pohrebnej svätej omši Čaputovej slová Tomka

  0icon

  Bratislava 17. augusta 2022 (HSP/Foto:TASR-František Iván)   Košický arcibiskup Bernard Bober sa na pohrebe kardinála Jozefa Tomka prihovoril obzvlášť a priamo prezidentke Zuzane Čaputovej. Jeho…

  Armádny Magazín

  Rusko zničilo letisko pri Žitomyre a ukrajinské pozície pri Nikolajeve a v Zátoke pri Odese

  0 icon

  Ukrajina, 17.august 2022 (AM) – V noci sa uskutočnili údery na rôzne vojenské objekty na Ukrajine. Ruské jednotky pokračujú vo vyraďovaní síl a prostriedkov Ozbrojených síl Ukrajiny v Nikolajevskej oblasti a samotného Nikolajeva. V Nikolajeve a regióne sa počas noci siréna náletu nezastavila. Podľa najnovších údajov bolo niekoľko rakiet

  Izraelský expert Jakov Kedmi vysvetlil prečo ruské ozbrojené sily neničia ukrajinské mosty

  0 icon

  Izrael, 17.august 2022 (AM) – Izraelský expert Jakov Kedmi odpovedal na množstvo otázok od divákov kanála v relácii Neutrálna zóna Alexandra Waldmana. Jedna z tém sa týkala účinnosti západných zbraní na Ukrajine.  

  Na Kryme môže pôsobiť Britmi riadená diverzná skupina

  0 icon

  Krym, 17.august 2022 (AM) – Vojenský expert Alexej Leonkov objavil "britský štýl" v sérii výbuchov na Kryme. Na polostrove môže podľa neho fungovať sabotážna a prieskumná skupina.   Alexej Leonkov v rozhovore povedal, že na Kryme by mohla pôsobiť profesionálna sabotážna skupina, ktorá zariaďuje výbuchy rôznych zariadení na polostrove. Zároveň, ako…

  Turecko definitívne vsadilo na ruské obranné systémy S-400

  0 icon

  Turecko, 17.august 2022 (AM) – Niektoré prvky protilietadlových raketových systémov S-400 sa budú vyrábať v Turecku. Šéf Federálnej služby pre vojensko-technickú spoluprácu (FSMTC) Ruska Dmitrij Šugajev hovoril o pokračovaní spolupráce s Tureckom na systémoch S-400. Povedal, že Ankara podpísala zmluvu na dodávku druhého pluku protilietadlových

  Likvidoval najhorlivejších nepriateľov. Akú úlohu zohral Pavel Sudoplatov v histórii sovietskej spravodajskej služby

  0 icon

  Rusko, 17.august 2022 (AM) – 20. júla 1907 sa narodil Pavel Sudoplatov - legendárny sovietsky spravodajský dôstojník a sabotér, ktorý sa podieľal na likvidácii množstva nepriateľov ZSSR, vrátane Jevgenija Konovalca, vodcu Organizácie ukrajinských nacionalistov (OUN), ktorý spolupracoval s nacistami. Počas Veľkej vlasteneckej vojny viedol Sudoplatov prieskumné a s

  FOTO DŇA