1. Otázka pre dvoch retardovaných Naďa a Korčoka – budú aj naši vojaci pokusné krysy ,tak ako na Ukrajine a Gruzínska ? 2. “Konvoj slobody vs. Coronašialenci: 80 000 vozidiel a viac ako milión ľudí sa presúva do hlavného mesta Kanady

1.
“Hoci Spojené štáty plánujú zvýšiť svoju vojenskú prítomnosť vo východnej Európe, aby “ochránili svojich spojencov pred Ruskom”, interné dokumenty Washingtonu jasne ukazujú, čo americká “ochrana” znamená v praxi. Podľa získaných dokumentov Pentagón už vykonal potenciálne smrtiace biologické experimenty na 4 400 vojakoch na Ukrajine a 1 000 vojakoch v Gruzínsku. Obe krajiny sú považované za najvernejších partnerov USA v regióne a na ich území sa realizuje množstvo programov Pentagonu. Jedným z týchto programov je program Agentúry pre znižovanie obranných hrozieb (DTRA) v hodnote 2,5 miliardy dolárov, ktorý zahŕňa výskum biologických látok, smrteľných vírusov a baktérií odolných voči antibiotikám, ktoré sa skúmajú na miestnom obyvateľstve”, – uvádza sa v článku známej bulharskej novinárky Dilyany Gaitanjevovej, ktorá v minulosti zverejnila modely dodávok zbraní z Európy bojovníkom ISIS* a al-Káidy* v Sýrii a Jemene

V Gruzínsku sa realizuje projekt GG-21, ktorý údajne skúma zoonotické infekcie (prenosné zo zvierat na ľudí) medzi gruzínskym vojenským personálom. Podľa získaných dokumentov boli tisícke vojakov počas lekárskych prehliadok vo vojenskej nemocnici v Gori odobraté vzorky krvi. Všetky vzorky krvi boli testované na prítomnosť protilátok proti 14 patogénom. Zoznam patogénov zahŕňal bacil antraxu, vírus krymsko-konžskej hemoragickej horúčky a salmonelový týfus, uviedla novinárka.
Zaujímavé je, že vzorky krvi budú určitý čas uskladnené v NCDC (Lugarské centrum) a potom budú prenesené do centrály WRAIR v USA na ďalší výskum.
Walter Reed Army Research Institute (WRAIR) je najväčšie biomedicínske výskumné centrum, ktoré prevádzkuje ministerstvo obrany USA, vysvetľuje Gaitandžievová. Za osobitnú pozornosť však stojí skutočnosť, že výsledky krvných testov nebudú účastníkom štúdie sprístupnené.
Podľa novinára takéto krvné testy v žiadnom prípade nemôžu viesť k smrti. Podľa správy o projekte však “všetky úmrtia dobrovoľníkov musia byť okamžite (do 48 hodín) nahlásené gruzínskej vojenskej nemocnici a WRAI. 

Dilyana Gaitanjieva tiež pripomína, že Lugarské centrum v Gruzínsku je už dlho známe svojimi kontroverznými aktivitami a škandálmi súvisiacimi s americkým farmaceutickým programom boja proti hepatitíde C. V priebehu experimentov vykonaných v rámci programu zomrelo 248 dobrovoľníkov a vo všetkých prípadoch sa v dokumentoch uvádza “príčina smrti nie je známa”.
“Gruzínsky projekt GG-21 financuje americká Agentúra pre znižovanie obranných hrozieb (DTRA) a realizujú ho americkí vojenskí vedci zo špeciálnej jednotky americkej armády s kódovým označením USAMRU-G, ktorí pracujú v Lugar Centre. V Gruzínsku majú diplomatickú imunitu a podliehajú Armádnemu výskumnému inštitútu Waltera Reeda (WRAIR). USAMRU-G plánuje rozšíriť svoje aktivity na ďalších spojencov USA v regióne – Bulharsko, Rumunsko, Poľsko a Lotyšsko. Ďalší projekt USAMRU-G, ktorý zahŕňa biologické testy na vojakoch, sa má začať v marci tohto roku v bulharskej vojenskej nemocnici v Sofii,” upozorňuje autorka.

Ešte väčší, podobný projekt, na ktorom sa podieľal aj vojenský personál, sa začal na Ukrajine v roku 2017 pod názvom UP-8. Podľa oficiálnych dokumentov sa v rámci projektu skúmalo šírenie vírusu krymsko-konžskej hemoragickej horúčky) a hantavírusov na Ukrajine.
Podľa novinára sa na ukrajinskom projekte zúčastnilo 4400 vojakov z Kyjeva, Charkova, Odesy a Ľvova, ktorým bola údajne odobratá krv, podobne ako v Gruzínsku. V dokumentoch sa však požaduje: “Závažné incidenty vrátane smrteľných nehôd by sa mali nahlásiť do 24 hodín”. A všetky úmrtia subjektov výskumu, ktoré “súvisia s výskumnými postupmi, by mali byť nahlásené bioetickým výborom v Spojených štátoch a na Ukrajine”.

Podľa Dilyany Gaitanjievovej je však najzaujímavejšia vec obsiahnutá v osobitnej bilaterálnej dohode medzi USA a Ukrajinou. Ukázalo sa, že podľa tejto dohody vedci z agentúry DTRA nemôžu byť braní na zodpovednosť, ani keby ich činnosť spôsobila choroby alebo smrť miestneho obyvateľstva. Za všetky nároky tretích strán v prípade úmrtia alebo zranenia osôb na Ukrajine, ktoré vznikli v dôsledku konania alebo opomenutia akéhokoľvek personálu Spojených štátov v súvislosti s prácami podľa tejto dohody, zodpovedá Ukrajina.

https://thealtworld.com/dilyana_gaytandzhieva/documents-expose-us-biological-experiments-on-allied-soldiers-in-ukraine-and-georgia

BM : presne ako pri podávaní zmesi génovej terapie a jedov ,ktoré ukryli pod ,,očkovanie”. Rád by som sa opýtal tejto fašistickej vlády idiotov – viete o tomto ? Ak áno je vám to jedno ? Teraz letiská do ktorých nebudeme môcť nahliadnuť , už je naplánovaná základňa ,kde tak isto nebudeme môcť nahliadnuť a potom príde na rad aj laboratórium  bioteroristov z armády USA , kde tak isto nebudeme môcť nahliadnuť ! Postupnosť krokov je jasná .Pomaly ,,varia” verejnosť . 

2.
Zatiaľ čo svetové tlačové agentúry ospevujú Nulandovej slová o vodke v Nord Stream-2 a premene Baltského mora na oceán, vláda v Kanade, susediacej s USA, urýchlene vstúpila do karantény po tom, čo sa ukázalo, že “marginálna skupina” s počtom 80-tisíc vozidiel a približne miliónom ľudí sa presúva smerom k hlavnému mestu s požiadavkou zastaviť Coronabesnotu. Navyše sa tam dostanú už dnes, a ak patrón zvrhlíkov a svedkov covidových , premiér Trudeau, neustúpi alebo nevtiahne do hlavného mesta vojsko, môže sa stať, že Kanada bude mať novú, primeranejšiu vládu.
Ruskí štátni experti majú pravdu v tom, že súčasná explózia hystérie Západu v súvislosti s Ukrajinou súvisí s vnútornými problémami západných krajín. Okrem toho je najdôležitejším problémom v týchto krajinách úplné zlyhanie kovidovej lobby a očkovanie karanténami. Po stovkách sľubov, že pravidelné očkovanie určite svet pred koronavírusom a výlukami, prišiel Omicron, ktorý opakovane očkovaných pokojne nakazí, ale nezloží ich do rakvy. Niektoré veľkomestské krajiny, ako napríklad Anglicko, začali rušiť obmedzenia, zatiaľ čo kolónie ako Austrália boli ponechané v ktovieakom šialenstve. Výsledkom je vlna protestov a pogromov v celej Európe a už dnes- v sobotu – by sa v Kanade mohla začať skutočná revolúcia proti covid fašizmu.
Včera v noci Konvoj slobody, ako nazvali svoj pochod do hlavného mesta samotní Kanaďania, dorazil do mesta Toronto (Ontário), ktoré pozná každý hokejový fanúšik.
Konvoj prechádzal po jednej z diaľnic, ktoré vedú cez metropolu. Pozdĺž ciest a na mostoch stoja stovky miestnych obyvateľov s kanadskými vlajkami a transparentmi, aby pozdravili účastníkov konvoja. Počet vozidiel v Konvoji slobody, ktorý je na ceste do Ottawy na protest súvisiaci s povinným očkovaním na hraničných priechodoch so Spojenými štátmi, sa zvýšil na 80 000. Počet protestujúcich, ktorí sa chcú zúčastniť na podujatí, je už viac ako 1,5 milióna ľudí.
https://www.youtube.com/watch?v=5HqGqaWLstk&t=1s

Protest je naplánovaný na 29. januára v Ottawe, ktorá sa nachádza približne 400 km východne od Toronta. Prvý konvoj už dorazil do Ottawy a obkľúčil budovu parlamentu.
https://www.youtube.com/watch?v=dm9EiMYPORs&t=1s

Do hlavného mesta Kanady majú prísť aj americkí vodiči nákladných áut, pričom akcie sa zúčastnia aj očkovaní vodiči. Organizátori zdôrazňujú, že nie sú proti samotným vakcínam, ale “proti politike nátlaku a kategorizácii občanov”. Kampaň sa teší širokej podpore verejnosti. V priebehu niekoľkých dní mala podporná skupina na Facebooku viac ako 700 000 sledovateľov, ktorí ponúkali účastníkom “konvoja” čaj, jedlo a nocľah. Facebook však na žiadosť kanadských úradov skupinu niekoľkokrát zablokoval, rovnako ako účty účastníkov na Twitteri. (liberálny fašizmus ako vyšitý ) Od 14. januára vyzbierali Kanaďania na benzín pre účastníkov akcie približne 7 miliónov dolárov. Ide o najväčšiu kampaň v histórii Kanady 
https://www.youtube.com/watch?v=C0m-c_W2gxc

Napriek pápežovým názorom, ktoré boli naklonené potratom, konvoj podporili aj katolícke mníšky.
Dokonca to došlo až tak ďaleko, že Trudeau, kanadský premiér a najlepší priateľ pederastov a Bidena, vyhlásil, že je tu “banda marginalizovaných ľudí”, takže je od soboty v karanténe, inak by sa objavil koronavírus a tak… Tu dokonca prekonal nášho Dimitrija Anatoljeviča – treba mať veľký talent, aby ste zvolali milión a pol aktivistov pripravených zúčastniť sa na podpore Konvoja slobody a ktovie koľko desiatok miliónov podporujúcich protestujúcich doma, kým v krajine je 38 miliónov ľudí vrátane dojčiat a starcov.
Samotný Konvoj slobody pôvodne vznikol ako aktivita vodičov nákladných vozidiel v polovici januára v súvislosti so zavedením povinného očkovacieho pasu pre vodičov ťažkých vozidiel prekračujúcich hranice do USA. Zástupcovia kanadských dopravných spoločností uviedli, že opatrenie sa dotkne 12 000 až 16 000 vodičov (až 15 %). Nakoniec však stúpol mnohonásobne väčší počet ľudí, a to aj podľa oficiálnych údajov. Účastníci zhromaždenia chcú od Ottawy žiadať nielen zrušenie tohto rozhodnutia, ale aj odstránenie všetkých obmedzení súvisiacich s “pandémiou” a očkovaním obyvateľstva. 23. januára odišiel z tichomorskej provincie Britská Kolumbia do Ottawy prvý konvoj kamionistov. Na ceste na východ sa k nim pridávali ich kolegovia z iných častí krajiny a obyčajní ľudia. Čím ďalej, tým viac sa ich pridávalo, ďalej prichádzali hokejové legendy, čo je pre Kanadu všeobecne svätá vec.
Teraz sa blížia k hlavnému mestu a už zajtra, ak Trudeau necúvne alebo neprivedie vojsko, je reálne, že dôjde k prvej proticovidovej revolúcii, v ktorej ľudia sami dosiahnu svoje práva alebo ukončia roky diktatúry liberálov, buzerantov, úchylákov a farmaceutických korporácií. Ruské orgány majú o čom premýšľať.
Napriek pápežovým názorom, ktoré boli naklonené potratom, konvoj podporili aj katolícke mníšky.
zdroj : https://katyusha.org/view?id=18140

BM : a u nás znovu zdochol pes . Riešiť dookola referendum je vrchol debility ,ako to raz povedal Einstein . U nás zrejme prekvitajú malé obchodíky ako aj malé a stredné firmičky . Takže načo ísť do ulíc , keď na gauči pred tv všetko vyriešime . Hanba vám obchodníci ! Tak isto je hanba aj tzv. opozícii ( okrem Pelegríniho, ten je jasný ), že dookola robia smiešne veci ako nejaké petície a podobné nezmysli  ,ktoré NEFUNGUJÚ !!!!

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Boris Mesár

O AUTOROVI

sledujem vývoj ľudskej spoločnosti viac ako 15 rokov a chcel by som sa podeliť o moje vedomosti s ostatnými

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 319

Celkové hodnotenie: 22.67

Priemerná čítanosť: 3802

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

  POČASIE NA DNES

  FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  Poslankyne sa pobili v bare. Cigániková skončila na pohotovosti

  0icon

  Bratislava 24. septembra 2022 (HSP/Foto:TASR-Erika Ďurčová, Martin Baumann)   Medzi poslankyňami Romanou Tabak (Sme rodina) a Janou Bittó Cogánikovou to v poslednom období vrie. Najnovšie…

  Postup Ruska v konflikte s Ukrajinou zdá sa zaskočil USA. Aké majú teraz tri základné možnosti na reakciu?

  0icon

  Bratislava 24. septembra 2022 (HSP/Foto:TASR/AP-Jim Watson)   Reakcia Ameriky na udalosti v Rusku, Donbase, Záporoží a Chersonskej oblasti bola prekvapivo tlmená. Dokonca nudná, ak vezmeme…

  Držať pozície znamená prehrať

  0icon

  Bratislava 24. septembra 2022 (HSP/Theamericanconservative/Foto:Screenshot Youtube,Pixabay)   Douglas McGregor, plukovník vo výslužbe, spolupracovník portálu The American Conservative, bývalý poradca ministra obrany v Trumpovej administratíve, ocenený…

  Ruská jadrová reakcia nie sú iba vyhrážky. Rusko je na použitie atómových taktických zbrani pripravené

  0icon

  Bratislava 24. septembra 2022 (HSP/Foto:TASR/AP-Sergei Bobylev, Sputnik, Kremlin Pool Photo via AP, TASR/AP-Susan Walsh)   Ruský prezident Vladimir Putin a čínsky prezident Si Ťin-pching sa…

  Pri služobnom zákroku v Malých Levároch sa zranili tri osoby

  0icon

  Bratislava 24. septembra 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR-Michal Svítok)   Pri sobotňajšom zásahu polície v Malých Levároch v okrese Malacky sa mali podľa aktualizovaných informácií zraniť tri osoby.…

  Ukrajinského prezidenta Zelenského sklamal Izrael a vystrašili iránske drony

  0icon

  Bratislava 24. september 2022 (Foto: Screenshot/Flightradar)   Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj je šokovaný z toho, že Izrael je spolu s Maďarskom jedinou relevantnou krajinou, ktorá Ukrajine nedodala…

  Skutočne sa na nás valí tsunami? Aby bol niekto za spasiteľa, treba najprv vyvolať katastrofu, reagujú analytici na slová nového ministra

  0icon

  Bratislava 24. septembra 2022 (HSP/Foto:TASR - Dano Veselský)   Nový minister hospodárstva Karel Hirman sa v jednom z najnovších rozhovor vyjadril, že sa na nás…

  Putin mal prevziať velenie a zakázať ústup z Chersonu

  0icon

  Bratislava 24. septembra 2022 (HSP/Foto:TASR/AP-Russian Defense Ministry Press Service)   Vladimir Putin zakázal ruskej armáde ustúpiť z Chersonu a prevzal strategické velenie bojových operácií na…

  Horskí záchranári súťažia v Nízkych Tatrách na Memoriáli Romana Bencúra

  0icon

  Demänovská Dolina 24. septembra 2022 (TASR/HSP/Foto:Facebook/Horská záchranná služba)   Horskí záchranári zo Slovenska, Česka a Poľska testujú v sobotu v Nízkych Tatrách svoje zručnosti na…

  Nadal sa odhlásil z Laver Cupu, chce byť pri manželkinom pôrode

  0icon

  Londýn 24. septembra 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Kin Cheung)   Španielsky tenista Rafael Nadal sa v sobotu odhlásil z Laver Cupu. V piatok odohral zápas štvorhry po boku…

  Armádny Magazín

  Erdogan potrebuje vyvolať vojenskú krízu. O grécko-tureckej vojne v rámci NATO

  0 icon

  Turecko, 24.september 2022 (AM) – Grécko v septembri oficiálne varovalo EÚ a NATO pred hrozbou vojny s Tureckom. Popredné európske a americké médiá uvádzajú, že v rámci hraníc NATO sa schyľuje k vojne medzi oboma členmi tohto vojenského bloku. Die Welt píše : „ Na papieri sú Turecko a Grécko spojenci…

  Vyčkávacia taktika? USA a Nemecko veľmi pomaly dodávajú tanky Ukrajine

  0 icon

  Ukrajina, 24.september 2022 (AM) – Ukrajina požiadala Západ o urgentné dodávky moderných tankov, aby uspela v protiofenzíve na severovýchode krajiny, no západné štáty na žiadosť reagovali pomaly. Píše o tom Politico s odvolaním sa na sedem zdrojov. Podľa partnerov z publikácie Kyjev potrebuje americké M1 Abrams a nemecké leopardy, avšak

  Iránske tanky Zulfikar a Karrar

  0 icon

  Irán, 24.september 2022 (AM) – Irán sa už takmer 40 rokov nachádza na sankčnom zozname USA, Izraela a EÚ. Krajina, ktorá pred takmer 40 rokmi odstránila iránskeho proamerického šacha, zničila americké komando, ktoré zaútočilo na Irán s cieľom oslobodiť zajatých amerických rukojemníkov, uštedrila výprask irackému vodcovi Saddamovi Hussajnovi, spojencovi Američan

  Ukrajina má problém - roje iránskych dronov likvidujú ťažkú techniku ozbrojených síl. Video

  0 icon

  Ukrajina, 24.september 2022 (AM) – Podľa hlásenia v operačnom ukrajinskom veliteľstve "Juh", ruské ozbrojené sily zničili ukrajinský remorkér, ktorý bol v prístave Očakov v Mykolajivskej oblasti. Loď zasiahol iránsky kamikadze dron Shahed-136. Rovnakým spôsobom došlo k úderu na budovu v Krivoj Rogu.  

  Ruské sily zničili už takmer tristo ukrajinských vojenských lietadiel

  0 icon

  Ukrajina, 23.september 2022 (AM) – Počas ruskej špeciálnej vojenskej operácie už bolo zničených takmer 300 ukrajinských vojenských lietadiel, informovalo v piatok ruské ministerstvo obrany.   „Celkovo od začiatku špeciálnej vojenskej operácie bolo zničených 298 lietadiel, 155 vrtuľníkov, 2 054 bezpilotných prostriedkov, 376 protilietadlových

  FOTO DŇA