1. Štatistický trik: Ako môže Omicron prejsť z “mierneho” na “smrtiaci” ! 2. Strach z Omicronu by mohol úplne zničiť globálnu ekonomiku 3. 10 predpovedí pre Omicron v roku 2022: príručka globalistov odhalená

1.
Skôr než sa dostaneme k Omicronu, je potrebné zdôrazniť dve dôležité veci súvisiace s COVID Šialenstvom :

Za prvé – Ak je váš test COVID pozitívny v teste PCR (kde ja falošná pozitivita vysoká) , máte viac ako 99 % šancu ,že sa  vyliečite. Toto platí od začiatku existencie programu COVID Šialenstva. Nezáleží na tom, ktorý “nový kmeň” sa objaví, či je to Alfa, Beta, Delta alebo ďalší dominantný kmeň, výsledok zostal konzistentný.

Za druhé – Priemerný vek úmrtia na COVID v Spojených štátoch aj v zahraničí je približne rovnaký ako priemerná dĺžka života. Pri predchádzajúcich globálnych epidémiách to tak vôbec nebolo. Hystéria okolo COVID Šialenstva je výsledkom najväčšieho a najrozsiahlejšieho prípadu veľkoobchodného štatistického podvodu, korupcie a klamstva na svete

Spomeňte si na prvé správy o kmeňoch Delta zo začiatku tohto leta. Podobne ako predchádzajúce kmene, aj kmeň Delta vykazoval mimoriadne vysokú mieru obnovi, podstatne vyššiu ako pôvodný kmeň “zistený” vo Wuhane. Tu sú údaje priamo od vlády Spojeného kráľovstva:
Keďže sa však Delta stala dominantným kmeňom (podľa testov sekvencie génov), každý, kto “zomrel na COVID”, mal teraz v zložke prípadu značku Delta. Od začiatku tohto leta Delta úplne dominuje pri testovaním COVID. Tu sú najnovšie údaje CDC, ktoré ukazujú, že viac ako 99,9 % vzoriek v posledných mesiacoch sa vrátilo s príznakom Delta.
Prvé prípady Omicron, rovnako ako viac ako 99 % všetkých ostatných prípadov COVID bez ohľadu na varianty, boli hlásené ako mierne. To zmiatlo lekárov a vedcov, ktorí nevedia, čo si majú myslieť o panike ,,novinárov” a ,,politikov” po celom svete , ktoré sa k Omicronu opäť správajú, akoby išlo o čierny mor.
Ak Omicron porazí Deltu pri sledovacom teste, potom Omicron nevyhnutne nahradí Deltu ako nový “smrtiaci vírus”. Každé úmrtie s pozitívnym testom Omicronu je titulkom v korporátnej tlači. Každá hospitalizácia je “mandátom” pre vládnucu triedu, aby v mene nášho zdravia zaviedla ďalšiu tyraniu más.
Ak sa Omicron skutočne stane dominantnou génovou sekvenciou, korporátna tlač a tyranská trieda “expertov na verejné zdravie” samozrejme preformulujú tento kmeň z “mierneho” na niečo oveľa nebezpečnejšie. Ak sa Omicron stane dominantným (a niektorí virológovia sú presvedčení, že sa tak stane, ale to sa ešte len uvidí), nevyhnutne si nájde cestu do domova dôchodcov alebo iného prostredia, kde je priemerný človek veľmi starý a zároveň veľmi chorý. Keď títo jedinci tragicky zomrú, budú považovaní za “omikrónových smrteľníkov”. To isté platí pre 200-kilového diabetika alebo niekoho, koho médiá opíšu ako “mladého a zdravého človeka bez komorbidít”, ktorý nakoniec “zomrie na Omicron”. Ak Omicron nahradí Deltu, znamená to miliardy potenciálnych hostiteľov pre vírus s predtým sledovanou 99,8-99,9 % mierou vyliečenia. Takže bez ohľadu na to, či sa Omicron stal takou slabou mutáciou, že sa podobá bežnému prechladnutiu, je v ňom dosť titulkov na to, aby spanikárená tlač a maniakálne vlády využili situáciu vo svoj prospech.
Existuje len jeden spôsob, ako Omikronu zostane prischnutá nálepka “mierny”, a to tak, že sa mu nepodarí vytlačiť Deltu prostredníctvom genomického dohľadu. Ak Omicron ovládne Deltu, stane sa len jednou z nekonečného radu výhovoriek na zlyhanie vlád pri “zastavení šírenia” spolu so zlyhaním produktov, ktoré nám vnucujú mafiánske farmaceutické spoločnosti. Tak ako v prípade Delty, aj trik so štatistikami Omicronu môže slúžiť ako dokonalá zámienka na ďalšiu vládou zavedenú tyraniu spojenú so stovkami miliárd dolárov z ďalšieho predaja nezdravých farmaceutických produktov.
Jordan Schachtel

2.
Nikdy by ma nenapadlo, že niekedy napíšem článok, ktorý bude obsahovať slovné spojenie “strach z Omicronu”, ale stalo sa .  Ako už mnohí poznamenali, “Omicron” znie ako meno naozaj zlého zloducha zo sci-fi z 80. rokov.  Svetové zdravotnícke orgány pohodlne preskočili  ,,X písmen” v gréckej abecede, a tak teraz máme veľmi desivý názov pre zrejme veľmi mierny variant.  V skutočnosti existoval film s názvom “Omicron”, ktorý bol uvedený v roku 1963 a mal mimoriadne bizarnú zápletku.  Vo filme sa mimozemšťan zmocní tela človeka, “aby sa dozvedel o planéte a jeho rasa ju mohla ovládnuť”.  Ešte zvláštnejšia je videohra s názvom “Omikron”, ktorú v roku 1999 vydala spoločnosť Microsoft a v ktorej vystupovali démoni, ktorí zbierajú duše ľudí…

,,Vznik variantu Omicron viedol niektorých nostalgických hráčov k návratu k Omikronu: The Nomad Soul, videohru z roku 1999 s množstvom znepokojujúcich vizuálnych efektov, ktoré sú ideálnym palivom pre nočné mory. Hra bola pôvodne vydaná pre Microsoft Windows a nakoniec bola dostupná aj na Dreamcast. Vyvinula ju spoločnosť Quantic Dream v spolupráci s Davidom Bowiem a sleduje hráčov, ktorí sa snažia zachrániť svoje vlastné duše.
David nahovoril postavu menom Boz v hre, ktorá sa tiež zameriavala na hráčov snažiacich sa vypátrať sériového vraha a obsahovala démonov, ktorí lákajú ľudí do Omikronu. Ak hráč v hre prehrá, jeho skutočná duša je vraj navždy stratená. Hra stojí ako jediný prípad, keď sa spevák objavil vo videohre, a teraz jeho spojenie s COVIDom niektorí prehodnocujú.”

“Omicron” by bol určite vhodný názov, ak by išlo o doteraz najdesivejší variant COVID, ale ľudia na mieste v Južnej Afrike nám hovoria, že všetky doterajšie prípady mali “mierny priebeh”…
,,Južná Afrika zaznamenáva nárast opätovných infekcií COVID-19 v dôsledku variantu Omicron, ale príznaky u opätovne infikovaných pacientov a tých, ktorí sa nakazili po očkovaní, sa zdajú byť mierne, uviedol vedec, ktorý skúma výskyt nového kmeňa.”

A to isté sa deje aj v Európe.  Zo 44 prípadov, ktoré boli doteraz potvrdené, bol každý z nich “mierny”…

Takže nie je dôvod na celú tú hystériu, ktorej sme svedkami.
To nás posledné dva roky ničomu nenaučili?
Ešte pred príchodom Omicronu zbytočné obmedzenia mimoriadne sťažovali efektívnu a včasnú prepravu tovaru po planéte.  V dôsledku toho teraz čelíme najhoršej kríze dodávateľského reťazca, akú ktokoľvek z nás kedy zažil, a to s veľkým náskokom.
Ak globálni lídri zareagujú na Omicron ešte väčším množstvom zbytočných obmedzení, krízu globálneho dodávateľského reťazca to ešte viac zhorší.
Žiaľ, už teraz vidíme, že politici na celom svete sa rozhodli pre tlačidlo – panika.

Napríklad USA sa rozhodli úplne zakázať cestovanie z viacerých afrických krajín a už o niekoľko dní vstúpia do platnosti veľmi prísne nové predpisy o testovaní všetkých prichádzajúcich cestujúcich v medzinárodnej leteckej doprave…
,,Všetci prichádzajúci zahraniční cestujúci sa budú musieť od pondelka testovať do jedného dňa po prílete do Spojených štátov. 
Všetky lety odlietajúce po 6. decembri o 12.01 h SELČ sa budú riadiť novým príkazom CDC o testovaní, uviedol predstaviteľ administratívy.
Tento nový časový rámec testovania sa bude vzťahovať na všetkých “bez ohľadu na štátnu príslušnosť alebo stav očkovania”, uvádza sa v pláne uvedenom na webovej stránke Bieleho domu.”

Iné krajiny zvažujú ešte extrémnejšie opatrenia. V Izraeli “koronavírusový cár” tvrdí, že by sa malo zaviesť povinné očkovanie pre každého občana…
,,Izraelský koronavírusový cár profesor Salman Zarka v stredu povedal, že Izrael by mal zvážiť zavedenie povinného očkovania proti COVID, ale zdôraznil, že ide len o jeho názor, ktorý neodráža žiadnu skutočnú vládnu politiku. “Myslím si, že musíme preskúmať všetky možnosti vrátane možnosti povinného očkovania v štáte Izrael,” povedal Zarka v rozhovore pre rozhlasovú stanicu 103FM.”

BM : globalisti okrem techniky ,,STRACHU”, používajú aj manipulačnú techniku ,,OVERTONOVE OKNO” . Bohužiaľ väčšina oviec ani netuší čo sa deje !

Nemecká vláda zašla ešte ďalej.  Podľa Angely Merkelovej mandát na očkovanie pre celú krajinu pravdepodobne vstúpi do platnosti vo februári, pokiaľ ho schváli parlament…
,,”Pochopili sme, že situácia je veľmi vážna a že okrem už prijatých opatrení chceme prijať aj ďalšie,” povedala Merkelová novinárom na štvrtkovej tlačovej konferencii. “Štvrtú vlnu treba prelomiť, a to sa zatiaľ nepodarilo,” dodala.,
Celonárodný mandát na očkovanie by mohol vstúpiť do platnosti od februára 2022 – po jeho prerokovaní v parlamente a po usmernení nemeckej etickej rady, uviedla Merkelová.,

BM : tu je znovu jasný príklad že celé divadelné predstavenie ,,Pandémia COVID- 19″ je riadená z jedného centra 

Keď Nemecko a niekoľko ďalších krajín úspešne zavedie mandát, je len otázkou času, kedy sa k nemu pridá mnoho ďalších krajín. Vo štvrtok nemecká vláda tiež oznámila nové prísne uzavretie všetkých neočkovaných osôb .
,,Nemecko vo štvrtok vyhlásilo celonárodnú uzáveru pre neočkovaných, keďže jeho predstavitelia podporili plány na povinné očkovanie v nasledujúcich mesiacoch. Neočkovaným ľuďom bude zakázaný vstup do všetkých podnikov okrem tých najnutnejších, ako sú supermarkety a lekárne, aby sa obmedzilo šírenie koronavírusu, oznámili vo štvrtok odchádzajúca kancelárka Angela Merkelová a jej nástupca Olaf Scholz po krízových rokovaniach s regionálnymi lídrami.”

Nemecko sa teda teraz veľmi tvrdo priklonilo k autoritárstvu.  Myslím, že tento príbeh sme už videli.
Domnievam, že sa nakoniec dočkáme mandátu na očkovanie vo veľkej časti Európy, a ak sa to stane, bude to pre tých z nás, ktorí ešte stále milujú slobodu, naozaj, naozaj hrozné. 
COVID poskytol politikom dokonalú príležitosť, aby sa začali správať ako tyrani, a to, čoho sme teraz svedkami, pripravuje pôdu pre mimoriadne temné časy, ktoré prichádzajú.
Keď bude zrejmé, že Omicron nepredstavuje vážnu hrozbu, dúfajme, že vlády na celom svete na chvíľu zmiernia postup voči všetkým.
Pretože škody, ktoré už boli za posledných pár rokov napáchané, sú nevyčísliteľné a nová vlna zbytočných reštrikcií by nás mohla ľahko posunúť nad priepasť a do priepasti utrpenia.
Michael Snyder

BM : keď si opichaní myslia ,že niečo vyhrali mali by navštíviť odborníka na duševné zdravie .Budú chodiť na génovú terapiu minimálne dva krát do roka . Potichu sa tu pripravuje totalitný celosvetový koncentračný tábor – NWO. Ak sa raz schvália zákony na absolútne obmedzenie osobnej slobody , tak som si stopercentne istý , že nezostane len pri vymyslenej pandémii. Cez tieto zákony vám nanútia osobné čipy pod kožu , zoberú vám deti na prevýchovu a mnoho ďalších dobrôtok . A ovce sa nebudú stačiť čudovať ,že ako sa toto mohlo stať 

3.
Mediálna hystéria okolo variantu omicron je čistá fikcia. Nie je to nič iné ako psychologická operácia v štýle Orwellovho románu 1984.
Jej hlavným cieľom je udržať svetovú populáciu v strachu, otroctve a poslušnosti, aby zločinecké vlády sveta mohli nerušene pokračovať vo svojich depopulačných programoch.

Diabolská genialita tohto postupu spočíva v tom, že nevyžaduje predloženie žiadnych dôkazov.

Keďže nikto nemôže “nový variant” priamo vidieť a žiadne laboratórium na svete nemá vzorky tohto variantu, koordinovaná mediálna kampaň jednoducho implantuje do ľudského vedomia ilúziu omikrónu, ktorú sprevádza extrémny strach.
Médiám sa zrazu podarilo naprogramovať obyvateľstvo, aby pri slove “mutácia” úplne stratilo zdravý rozum. Napriek tomu, že každý človek denne zažíva milióny náhodných mutácií vlastného genetického kódu, zrazu sú “mutácie” podľa médií najstrašidelnejšou vecou na svete.
Pamätáte si, ako nám v roku 2020 hovorili, že ak 60 až 70 % z nás bude súhlasiť s dvoma dávkami vakcíny, všetko sa vráti do normálu a pandémia sa skončí? Od začiatku to bola premyslená lož!
Koordinovaným šírením strachu presvedčili približne polovicu svetovej populácie, aby sa dala zaočkovať nebezpečnými vakcínami. A z prípadných úmrtí môžu pohodlne obviniť niečo iné – rakovinu, infarkt alebo mŕtvicu – a vyhnúť sa obviňovaniu vakcín.

Predpoveď č. 1: Hystéria Omicronu bude použitá na resetovanie kovidských pasov.
Po obnovení kovidových pasov budú ľudia nútení podstúpiť ďalšie kolá očkovania a pravdepodobne budú zavedené aktualizované vakcíny pre tento nový variant (spoločnosť Moderna sa nechala počuť, že už na tom začala pracovať).

Predpoveď č. 2: Hystéria Omikronu sa využije na zavedenie povinného očkovania.
Táto nová “núdzová situácia” bude musieť byť nadradená všetkým existujúcim ľudským právam, lekárskym slobodám a právu na telesnú integritu. Povinné očkovanie porušujúce všetkých 10 bodov Norimberského kódexu je len otázkou času.

Predpoveď 3: Vina sa bude hádzať na neočkovaných.
Hoci všetky doterajšie “varianty” omikrónu boli zistené u plne zaočkovaných, vlády a korporátna mediálna propaganda obviňuje zo vzniku omikrónu neočkovaných.

Predpoveď č. 4: Omicron bude maskovať syndróm ADE u očkovaných
Propaganda bude tvrdiť, že úmrtia skutočne spôsobené syndrómom ADE vyvolaným očkovaním u očkovaných sú spôsobené novým variantom omikrónu. 
O syndróme ADE sme pred časom podrobne písali. V skratke to znamená, že vakcíny nezmierňujú ochorenie, ale skôr ho zhoršujú. Ide o bežný jav pri vakcínach proti meniacim sa respiračným vírusom. Hoci očkovaní môžu mať vedľajšie účinky, nebráni to mediálnej propagande obviňovať neočkovaných. Budú požadovať, aby boli neočkovaní prísne ohraničení a bol im odopretý prístup do spoločnosti.

Predpoveď 5: Hystéria Omicronu sa využije na kriminalizáciu disidentov
Budú chcieť potrestať každého, kto vyjadrí iný názor ako kovidskí vodcovia stojaci za výskumom zakázaných vírusov, napríklad Anthony Fauci. Každý disidentský hlas bude označený za “hrozbu pre spoločnosť”.

Predpoveď 6: Masová mediálna hystéria povedie k novým výlukám
Nové výluky, ktoré prídu, spôsobia narušenie dodávateľského reťazca, nedostatok tovaru a nárast cien.

Predpoveď 7: Voľby budú zrušené
Ak bude mediálna hystéria pokračovať a na pílu sa bude vyvíjať dostatočný tlak, voľby môžu byť v mnohých krajinách zrušené, ako to bolo napríklad v prípade predčasných volieb v USA.
S odvolaním sa na “extrémne nebezpečenstvo” pre každého, kto sa dostaví, sa zvýšia aj požiadavky na hlasovanie poštou, ktoré je však náchylné na volebné podvody.

Predpoveď č. 8: Z každého zlyhania nekompetentných vlád bude obviňovaný omikrón
Táto imaginárna “možnosť” sa okamžite stane obetným baránkom zodpovedným za vysoké ceny energií, nedostatok dodávok alebo prázdne regály v obchodoch. Médiá budú zo všetkého obviňovať omikrón a neočkovaných zasa z omikrónu.

Predpoveď č. 9: Omicron alebo jeho iný variant sa bude používať na nútené očkovanie od dverí k dverám
Budú sa tiež vykonávať lekárske únosy všetkých, ktorí sa vzoprú nútenému očkovaniu a budú odvážaní do karanténnych táborov, čo sa už deje. Mimochodom, v Austrálii sa už praktizuje odvádzanie ľudí do “karanténnych” táborov, kde vojaci násilne zhromažďujú a odvádzajú domorodcov pod hrozbou použitia zbrane.

Predpoveď č. 10: Omicron nebude poslednou možnosťou, ako vyvolať masovú hystériu

Jediný, kto z toho všetkého neuveriteľne profituje, je Big Pharma. Podvod s novou možnosťou sa bude opakovať každý rok znova a znova, kým budú ľudia pohltení strachom a budú sa zúčastňovať na tejto hre.
Preto: zbavte sa strachu. Prestaňte hrať ich hru. Je to jediný spôsob, ako sa vyhnúť pandémii!

Mike Adams , krátené 

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Boris Mesár

O AUTOROVI

sledujem vývoj ľudskej spoločnosti viac ako 15 rokov a chcel by som sa podeliť o moje vedomosti s ostatnými

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 263

Celkové hodnotenie: 22.52

Priemerná čítanosť: 3931

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

  POČASIE NA DNES

  FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  Účastníci plenárneho zasadnutia EP si uctili Davida Sassoliho

  0icon

  Štrasburg 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Francois Lenoir)   Účastníci plenárneho zasadnutia Európskeho parlamentu si v piatok uctili pamiatku zosnulého bývalého predsedu tejto inštitúcie Davida Sassoliho. EP…

  Zomrel Jiří Plachý, herec a dabér s vynikajúcim hlasom

  0icon

  Praha 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:Facebook)   Vo veku 75 rokov zomrel vo štvrtok český herec Jiří Plachý mladší. Informovalo o tom pražské Divadlo na Vinohradoch,…

  Rodičia i učitelia sa môžu zapájať do diskusie o reforme obsahu vzdelávania

  0icon

  Bratislava 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR-Milan Kapusta)   Rodičia, učitelia i odborníci z oblasti školstva sa môžu zapájať do diskusie o reforme obsahu vzdelávania. Jej cieľom…

  Slováci prehrali s Ruskom, Berky: "Súper nás predčil vo všetkom"

  0icon

  Amsterdam 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR-Pavel Neubauer)   Slovenskí futsalisti prehrali vo svojom prvom zápase na majstrovstvách Európy v Holandsku s favorizovaným Ruskom vysoko 1:7. Debutant…

  SHMÚ upozorňuje na sneženie, tvorbu snehových jazykov či nízke teploty

  0icon

  Bratislava 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:Pixabay)   Na severe Slovenska môže výdatnejšie snežiť, na väčšine územia sa môžu tvoriť snehové jazyky a záveje, v niektorých oblastiach…

  Biden a Kišida hovorili o obavách z rastúcej asertivity Číny i pandémii

  0icon

  Wahington 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP/Cabinet Secretariat/Kyodo News)   Americký prezident Joe Biden a japonský premiér Fumio Kišida na piatkovom virtuálnom stretnutí diskutovali o obavách z…

  Premiér považuje za dôležité vyriešiť rómsku problematiku

  0icon

  Fričovce 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR-Milan Kapusta)   Premiér Eduard Heger (OĽANO) považuje za dôležité vyriešiť rómsku problematiku, podľa neho vznikol v tejto oblasti veľký investičný…

  Rumunsko a Bulharsko: Požiadavka Ruska stiahnuť vojakov NATO je "neprijateľná"

  0icon

  Bukurešť/Sofia 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Francois Mori   Rumunsko a Bulharsko označili v piatok za "neprijateľnú" požiadavku Ruska, aby sa sily východného krídla NATO stiahli z…

  Orbán sa stretne s Putinom už 1. februára. Jednou z tém bude väčšie energetická sebestačnosť Maďarska

  0icon

  Budapešť 21. januára 2022 (HSP/Foto:TASR/AP-Alexei Nikolsky, Sputnik, Kremlin Pool Photo via AP,Turkish Foreign Ministry via AP, Pool)   Maďarský premiér Viktor Orbán sa plánuje 1.…

  Budaj potvrdil odhodlanie SR zmierňovať vplyvy klimatickej krízy

  0icon

  Bratislava 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR-Pavol Zachar)   Minister životného prostredia Ján Budaj potvrdil európskym politickým špičkám odhodlanie Slovenska zmierňovať vplyvy klimatickej krízy a dosiahnuť uhlíkovú…

  TopDesať

  Staroveké mesto Tachte Sulejman: 3. časť

  0 icon

  Prinášame tretie pokračovanie článku o starovekom meste tachte Sulejman, zoroastrovcoch a ich náboženstve, ktoré sa po nástupe na trón Ardašíra I z kňazskej triedy - respektíve dynastie Sásánovcov, stalo v Iráne štátnym náboženstvom. Pokračujme tam, kde sme v rámci druhej časti skončili. Niektoré ohne planuli pod šírym nebom na vrcholkoch…

  Alcatraz: Bola najbezpečnejšia väznica skutočne taká bezpečná?

  0 icon

  Jedna z najznámejších väzníc na svete – Alcatraz – sa dlho považovala za najbezpečnejšiu. Stvoritelia väznice na malom ostrove pri meste San Francisco vyhlasovali, že útek z väzenia je nemožný. Dôkazom, že sa mýlili, je útek troch väzňov, ktorý je zahalený rúškom tajomstva. Väznica Alcatraz leží na malom, iba 500 metrov dlhom ostrove,…

  Chudnutie: Osvoj si tieto návyky a bude to hračka!

  0 icon

  Účastníci štúdie o dôležitosti stravovacích návykov stratili po 12 týždňoch v priemere 3,1 kg svojej váhy. Najdôležitejšie však je, že znížili riziko cukrovky a srdcových chorôb, chudnutie je len príjemný bonus. Všetci môžeme dodržiavať zdravé stravovacie návyky bez toho, aby sme sa obmedzovali na konkrétny druh jedla. Ako na to? Vypi 9 pohárov vody…

  Fakty o Čile, ktoré zmenia tvoj pohľad na túto krajinu!

  0 icon

  Mnoho ľudí si spája Čile s korením rovnakého mena a vznešenými horami, ktoré zaberajú široké územia tejto krajiny. Ako každý iný človek, aj obyvatelia tejto krajiny majú kultúrne zvláštnosti, ktorým cudzinci len ťažko porozumejú. Niektoré z ich zvykov sú ale také neobvyklé, že by mohli šokovať nepripraveného turistu. 1. Miestni obyvatelia majú…

  TOP10: Čo sa stane, ak prestaneš úplne jesť cukor?

  0 icon

  "Face Sugar", fúzy nad hornou perou, a dokonca aj neplodnosť  - to sú len niektoré účinky, ktoré sú spojené s konzumáciou zákernej bielej kryštalickej látky, ktorá sa volá cukor. Keď ho dáme preč z našich tanierov a pohárov, nemusí sa z nás stať superhrdina, ale určite to môže zlepšiť náš život a zdravie. A tak sme…

  Armádny Magazín

  Izraelský analytik Kedmi o vývoji udalostí v hypotetickej vojenskej konfrontácii medzi Ruskom a Ukrajinou

  0 icon

  Izrael, 21. januára 2022 (AM) – Izraelský expert Jakov Kedmi počas rozhovoru s novinárom a televíznym moderátorom Vladimirom Solovjovom hovoril o vývoji hypotetickej vojenskej konfrontácie medzi Ruskom a Ukrajinou.   Podľa bývalého šéfa spravodajskej služby Nativ kolektívny Západ nebude zámerne tlačiť Ukrajinu do otvorenej vojens

  Ukrajinské bezpečnostné sily ostreľovali predmestie Donecka. Video

  0 icon

  Donecká republika, 21. januára 2022 (AM) – Ukrajinské bezpečnostné sily vypálili vo štvrtok desať mín na predmestie Donecka , povedal novinárom v Spoločnom centre pre kontrolu a koordináciu prímeria predstaviteľ Doneckej ľudovej republiky.   https://twitte

  Apačské vojny proti Američanom 1. časť

  0 icon

  USA, 21. januára 2022 (AM) – Apači a ich reputácia vo svete Azda každý na Slovensku pozná apačského náčelníka Winnetua, jeho bieleho brata Old Shatterhanda a príbehy z Divokého západu, ktorých autorom je nemecký spisovateľ Karl May. Ten síce nikdy v USA nebol a jediného Apača vo svojo

  Bude India kupovať ponorky od Ruska? Má mimoriadne účinnú konkurenčnú výhodu

  0 icon

  India, 21. januára 2022 (AM) – V samom závere tohto roka sa na najvyššej štátnej úrovni zintenzívnili opatrenia pre politickú a vojensko-technickú spoluprácu Ruska s Indiou. A jednou z jeho najvýznamnejších oblastí je stavba ponoriek.   Sovietsko-indická vojensko-technická spolupráca sa začala v polovici 60. rokov dodávkou série veľkých dieselelektri

  Ukázalo sa, že ruská ponorka, ktorá „narazila“ do fregaty Kráľovského námorníctva, je britská

  0 icon

  Veľká Británia, 20. januára 2022 (AM) – Na videu „zrážky“ medzi ruskou ponorkou a fregatou Kráľovského námorníctva bola zaznamenaná jedna nepríjemná nuancia pre Britániu. Vojenský expert H.I. Sutton hovoril o probléme videa, ktoré sa objavilo na webe.

  Svetlo sveta

  Kde sa nachádzajú Traja králi dnes?

  0 icon

  Po narodení Ježiša nám Sväté písmo predkladá príbeh, ako králi alebo inak nazývaní aj mudrci z východu, prišli do Betlehema, aby sa Kristovi poklonili. Nový zákon kladie dôraz na skutočnosť, že na základe hviezdy na oblohe muži prišli až do Betlehema. Biblia nehovorí koľko týchto kráľov bolo ani z akej…

  Arcibiskup Sheen: Matka Božia je Bohorodička

  0 icon

  Dnes Vám budem rozprávať o našej svätej Matke. A začnem Lurdami. Lurdy sú mestečkom na juhu Francúzska, kde sa v minulom storočí zjavila Panna Mária. Bol som tam 30 krát. Nikdy nezabudnem na prvú moju návštevu tohto pútnického mesta. V tom čase som študoval v Belgicku na univerzite, ako mladý…

  Prečo si Cirkev na Vianoce pripomína sv. Štefana a evanjelistu Jána?

  0 icon

  Pre veriaci ľud je častokrát ťažko pochopiteľné, prečo počas oktávy na Vianoce hneď po oslávení Narodenia Pána, Cirkev predkladá na oslavu martýra sv. Štefana a evanjelistu sv. Jána. Ako prišlo k tomu, že najveselšie sviatky roku sa veľmi rýchlo menia na pripomienku umučenia človeka? Je opodstatnené, aby sv. Štefan ako…

  26.12. Svätý Štefan, mučeník pri obhajobe pravého učenia Cirkvi

  0 icon

  Svätý Štefan je považovaný v Katolíckej Cirkvi sa prvého mučeníka, ktorého sviatok sa slávi 26.12. Tento deň boli totiž nájdene relikvie svätého Štefana. Stalo sa tak na základe videnia, ktoré mal v roku 415 kňaz menom Lucian. V roku 439 relikvi boli prenesené do nového kostola postaveného pri Damašskej bráne v Jeruzaleme. Krížiaci volali…

  Narodenie Ježiša Krista – vianočné sviatky a okruh ich slávenia

  0 icon

  Na Vianoce kresťania slávia narodenie Ježiša Krista. Sú to sviatky Božieho vtelenia, sviatky vykúpenia, pokoja a lásky. Vianoce oslávia na celom svete dve miliardy veriacich. Presný dátum narodenia Pána známy nie je. Slávenie 25. decembra ako narodenie Ježiša je doložené po prvý raz z roku 336 v Ríme. Na základe…

  FOTO DŇA