1. Klamstvá politikov v USA o covide . 2. Žnete, čo ste zasiali? Lekári od polovice októbra padajú ako muchy pri úmrtiach označovaných ako “nečakané úmrtie” a “náhle úmrtie”

1. 
Očkovanie proti koronavírusom v skutočnosti nie je o zdraví. Ide o niečo úplne iné a každý, kto má trochu súdnosti, dokáže odhadnúť, čo je cieľom a kto za ním stojí. Celú situáciu najlepšie ilustruje zostrih vyhlásení popredných propagátorov korony v USA, Dr. Fauciho, Dr. Walenského, prezidenta Bidena a tiež B. Gatesa.
Krátky preklad neznámeho autora pod značkou Barel
https://nastub.cz/w/7sJ4uuCkjrtaPEUrf38WxF
Jar 2021

Keď máte vakcínu, nedostanete kovid (Biden).
Tieto vakcíny sú veľmi, veľmi účinné (Fauci).
Očkovaní ľudia neprenášajú vírus a neochorejú (Walenská, riaditeľka CDC).
Každý zaočkovaný nielenže chráni seba, ale znižuje možnosť prenosu na iných a umožňuje spoločnosti vrátiť sa do normálu (Gates).
Keď dostanete vakcínu, môžete sa cítiť bezpečne, pretože sa nenakazíte (Fauci).
Keď dostanete vakcínu, nebudete hospitalizovaní, neprijmú vás na jednotku intenzívnej starostlivosti a nezomriete (Biden).
Ak ste plne zaočkovaní, už nebudete musieť nosiť masku (Biden).
Každý, kto je zaočkovaný, sa bude môcť zúčastňovať na vnútorných alebo vonkajších aktivitách, veľkých alebo malých, bez masky alebo fyzického odstupu (Walenská).

Od jesene 2021

Už nechráni pred prenosom (Walenská ).
Vakcíny zlepšia váš zdravotný stav, ale len málo prispievajú k zníženiu prenosu (Gates).
Vírusová záťaž je rovnaká u očkovaných aj neočkovaných (Fauci).
Správy z Izraela poukazujú na zvýšené riziko infekcie u očkovaných (Walenská je židovka).
Izraelčania, ktorí sú vždy o krok vpred, zistili, že vakcíny sa “vyvinuli” nielen kvôli infekcii, ale aj kvôli možnosti hospitalizácie a smrti… ale tretia dávka všetko zachráni (Fauci).
Každý by mal dostať tretiu dávku! (Biden)

…a Gates to na konci “zabil” 🙂 -Je to jednoznačne jedna z najlepších investícií, na ktorých som sa podieľal!

BM : ako vidíte idú stále podľa toho istého manuálu. Neustále klamú , potom potichu obrátia a teraz zasa začali klamať ,že 3 dávka génovej terapie je spása . A potom štvrtá, piata, šiesta ……
PS : rád by som zostavil hitparádu klamstiev covid fašistov u nás . Ak máte nejaké presné citácie , poprosím aby ste mi ich poslali do mailu .Ďakujem 

2.
Americká lekárska asociácia uviedla, že v júni bolo zaočkovaných 96 % amerických lekárov. Aj s 20-bodovou chybovosťou, zohľadňujúcou očkovanie soľou/placebo a výnimky, sa očkovala drvivá väčšina lekárov. Je to spravodlivé, keďže lekári predávajú injekcie svojim nevedomým, dôverčivým fanatikom, ktorí uctievajú biele plášte.
SÚVISIACE: Thomas Flanigan: (7. mája 2021): Lekár z Ohia si po injekciách Moderna napísal vlastný nekrológ, po 11 týždňoch zomrel (7. mája 2021)
Vakcíny sú hlavnou príčinou náhodných úmrtí. Všetci to vieme. Ale v Yahoo, Bingu, DuckDuckGo atď. môžete doslova vyhľadať kľúčové slová ako “zomrel náhle” a “zomrel nečakane” a nájdete nekonečné množstvo príbehov, ako je tento. Posilňovacie injekcie sa začali 22. septembra. Aj to môže byť náhoda. Ale všetci nasledujúci lekári zomreli 13. októbra alebo neskôr.
Do tohto príbehu by sme mohli doslova zahrnúť 100 lekárov, keby nám to čas dovolil. Všetko sa to stalo v posledných štyroch týždňoch. Najmladší má 32 rokov. Najstarší má 59 rokov

Dr. Kevin Walsh – Roanoke, Virginia
Televízia WDBJ 7 v Roanoke informovala, že Dr. William Kevin Walsh zomrel “náhle” a “nečakane” 29. októbra vo veku 51 rokov. Bol gynekológom so súkromnou praxou. Doktor Walsh bol tiež spojený s lekárskym centrom LewisGale.  Zostala po ňom manželka a päť detí.
Doktor Walsh obhajoval “vakcíny” a len šesť týždňov pred svojou smrťou na Facebooku prirovnal COVID-19 k detskej obrne.

Dr. Justin Nasser – Benowa, Queensland (Austrália)
Nedeje sa to len v Spojených štátoch. Podľa denníka Gold Coast Bulletin Dr. Justin Nasser “nečakane zomrel na infarkt” 14. novembra. Mal 52 rokov. Bulletin tiež opísal jeho smrť ako “náhlu”. Doktor Nasser bol gynekológom v univerzitnej nemocnici Gold Coast a medicínskym riaditeľom ultrazvukového oddelenia Swell Women’s Ultrasound. Zostala po ňom manželka a tri deti.
Queensland a všetky ostatné austrálske štáty vyžadujú injekcie mRNA alebo DNA vírusových vektorov pre všetkých zdravotníckych pracovníkov. Podľa Australian Broadcasting Corporation (ABC) k 2. novembru túto povinnosť nesplnili len 4 % zamestnancov Gold Coast University Hospital.

Dr. Stephanie Bosch – Waldport, Oregon
Dr. Stephanie Allison Boschová zomrela “náhle a neočakávane” na pľúcnu embóliu 13. októbra, podľa Yachats News. Mala len 32 rokov. Doktorka Boschová ukončila svoju rezidentúru len pred tromi rokmi. Od roku 2018 bola všeobecnou lekárkou na klinike Samaritan Waldport Clinic. Doktorku Boschovú prežili obaja rodičia a niekoľko súrodencov.

Dr. Craig Shannon – Poughkeepsie, New York
Dr. Craig Michael Shannon zomrel 29. októbra vo svojom dome. Mal 42 rokov. Dr. Shannon bol neurochirurgom v lekárskom centre Vassar Brothers Medical Center v Poughkeepsie. Pacienti ho zrejme mali radi, keďže na internete o ňom nenájdete jedinú negatívnu správu.
Druhý obvodný odvolací súd USA 4. novembra potvrdil newyorský mandát na očkovanie zdravotníckych pracovníkov. Súd zamietol návrh navrhovateľa na vydanie predbežného opatrenia. Oba pôvodné prípady vrátil príslušným súdom nižšej inštancie na prerokovanie ich podstaty. Všetci newyorskí zdravotnícki pracovníci museli byť “plne zaočkovaní” do 7. októbra.

Dr. Elliott Gagnon – Wasilla, Aljaška
Podľa denníka Mat-Su Valley Frontiersman Dr. Elliott Gagnon “nečakane zomrel vo svojom dome” 14. októbra. Mal 48 rokov. Dr. Gagnon bol plastický chirurg s vlastnou súkromnou praxou. Bol tiež spojený s Mat-Su Regional Medical Center.
V príspevku na Facebooku na stránke jeho súkromnej praxe sa uvádza, že Dr. Gagnon “náhle zomrel”.
Aljaška je jedným z niekoľkých štátov zapojených do súdnych sporov s cieľom zastaviť tzv. mandát na očkovanie Joea Bidena. Aljašskí zdravotnícki pracovníci v súčasnosti nemusia dostávať injekcie. Plastická a rekonštrukčná chirurgia Gagnon vyžadovala pri vstupe do zariadenia masky. Neexistoval žiadny mandát na vstup s vakcínou. Zdalo sa však, že ordinácia propaguje injekcie pre deti.
Doktora Gagnona prežila jeho manželka Janel a dve deti. Janel, ktorá bola zároveň vedúcou kancelárie v súkromnej praxi, ju práve zatvára. Jednu z injekcií dostala v máji.

Dr. Daniel McBride – West Hatfield, Massachusetts
Dr. Daniel Gene McBride zomrel podľa nekrológu 20. októbra na infarkt po 16-kilometrovej jazde na bicykli. Bol všeobecným ortopedickým chirurgom v nemocnici Cooley Dickinson Hospital. Dr. McBride, 59 rokov, prežil svoju manželku a syna.
V nekrológu sa uvádza, že bol “vášnivým cyklistom”, ktorý sa zúčastňoval na súťažných podujatiach. Dr. McBride bol tiež bežcom a lyžiarom. Bol zdravý. V tejto ére vakcíny COVID sme informovali o viacerých príbehoch ľudí, ktorí zomreli po cvičení. Mass General Brigham, materská spoločnosť Cooley Dickinson, vyžaduje, aby všetci zdravotnícki pracovníci dostávali injekcie. Spoločnosť 15. októbra informovala o 97 % dodržiavaní tejto požiadavky.

Dr. Janak Patel – Marietta, Ohio
Dr. Janak R. Patel “utrpel náhlu smrť” 28. októbra, ako uvádza WTAP News. Mal 55 rokov. Doktor Patel vykonával svoju bežnú rutinnú prácu lekára na pohotovosti v nemocnici Memorial Marietta Hospital, keď ho “našli ležať a nebolo možné ho oživiť”. Prežila ho manželka a tri deti.
Podľa Becker’s Hospital Review musia všetci zdravotnícki pracovníci Memorial Marietta do 5. decembra absolvovať aspoň jednu dávku injekcií. Minulý piatok sa pred nemocnicou zhromaždili protestujúci, ktorí vyjadrovali svoju nespokojnosť s týmito povinnosťami.

Budúcnosť zdravotnej starostlivosti
Mocní vedia, že povinnosť očkovania zdravotníckych pracovníkov vedie k masovému nedostatku kvalifikovaného personálu v dôsledku úrazov a úmrtí. Mnohí zdravotnícki pracovníci odchádzajú zo zdravotníctva, aby sa vyhli injekciám, čo vedie k ešte väčšiemu nedostatku. Je tu aj prílev pacientov s poraneniami spôsobenými vakcínami. Dokonca aj NPR priznala, že nemocnice sú preplnené vážne chorými ľuďmi, ktorí nemajú COVID-19. Formuje sa situácia s miliónmi chorých ľudí a nikým, kto by im pomohol (nie že by lekári teraz aj tak pomáhali ľuďom zraneným vaxom).
Zdravotníctvo bude do roku 2030 z väčšej časti digitalizované. Transľudia a “GMO ľudia” budú v západných krajinách väčšinou. Pôrodnosť sa zastaví v dôsledku masovej neplodnosti, ktorá je bežnou vlastnosťou GMO ľudí. Medicína bude neosobná a mechanická. Priama interakcia s ľuďmi bude minimálna alebo žiadna.
Vojenský personál a vybavenie nevyhnutne začnú obsadzovať miesta v zdravotníctve v civilných zariadeniach, pravdepodobne skôr ako neskôr. Kriticky mysliaci ľudia by sa na to mali pripravovať už teraz. Vyhýbajte sa lekárom za každú cenu. Udržujte si nízku hmotnosť a zvýšenú hladinu vitamínu D a C. Cvičte srdce, dostatočne spite a dokonca 2 – 3-krát týždenne meditujte. Vyhýbať sa lekárom je v roku 2021 otázkou života a smrti. Smrť spôsobená lekárom je hanebná. Najlepšie je zomrieť dôstojne, keď príde čas.

Buďte ostražití a chráňte svojich priateľov a blízkych !

BM : tak že po mnohých kolapsoch a smrti športovcov , teraz je to u lekárov. Potom armáda ?

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Boris Mesár

O AUTOROVI

sledujem vývoj ľudskej spoločnosti viac ako 15 rokov a chcel by som sa podeliť o moje vedomosti s ostatnými

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 263

Celkové hodnotenie: 22.52

Priemerná čítanosť: 3930

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

  POČASIE NA DNES

  FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  Biden a Kišida hovorili o obavách z rastúcej asertivity Číny i pandémii

  0icon

  Wahington 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP/Cabinet Secretariat/Kyodo News)   Americký prezident Joe Biden a japonský premiér Fumio Kišida na piatkovom virtuálnom stretnutí diskutovali o obavách z…

  Naď s primátormi miest hovoril aj o letisku Sliač v súvislosti s dohodou medzi Slovenskom a USA. "Potrebujeme poznať odpovede," hovorí primátor. Čo na to minister?

  0icon

  Banská Bystrica 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR-Ján Krošlák)   Primátor Banskej Bystrice a primátorky Zvolena a Sliača sa v piatok v Banskej Bystrici stretli s ministrom…

  Premiér považuje za dôležité vyriešiť rómsku problematiku

  0icon

  Fričovce 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR-Milan Kapusta)   Premiér Eduard Heger (OĽANO) považuje za dôležité vyriešiť rómsku problematiku, podľa neho vznikol v tejto oblasti veľký investičný…

  Premiér: O trojtýždňových prázdninách pre variant omikron sa zatiaľ neuvažuje. Napriek tomu sme sa dostali do humanitárnej krízy

  0icon

  Bratislava 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR-Pavel Neubauer)   Vláda SR zatiaľ neuvažuje o zavedení trojtýždňových prázdnin pre žiakov v súvislosti s variantom omikron a zhoršujúcou sa…

  Rumunsko a Bulharsko: Požiadavka Ruska stiahnuť vojakov NATO je "neprijateľná"

  0icon

  Bukurešť/Sofia 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Francois Mori   Rumunsko a Bulharsko označili v piatok za "neprijateľnú" požiadavku Ruska, aby sa sily východného krídla NATO stiahli z…

  Orbán sa stretne s Putinom už 1. februára. Jednou z tém bude väčšie energetická sebestačnosť Maďarska

  0icon

  Budapešť 21. januára 2022 (HSP/Foto:TASR/AP-Alexei Nikolsky, Sputnik, Kremlin Pool Photo via AP,Turkish Foreign Ministry via AP, Pool)   Maďarský premiér Viktor Orbán sa plánuje 1.…

  Budaj potvrdil odhodlanie SR zmierňovať vplyvy klimatickej krízy

  0icon

  Bratislava 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR-Pavol Zachar)   Minister životného prostredia Ján Budaj potvrdil európskym politickým špičkám odhodlanie Slovenska zmierňovať vplyvy klimatickej krízy a dosiahnuť uhlíkovú…

  Francúzska Ústavná rada schválila "prísny covidpas". Nezaočkovaných prakticky vykážu z verejného života

  0icon

  Paríž 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Andrew Medichini)   Nový covidpas, ktorý prakticky vykáže nezaočkovaných ľudí vo Francúzsku z verejného života, v piatok schválila Ústavná rada, najvyššia…

  Zverejnili video z bezpečnostných kamier zo zásahu NAKA u Norberta Bödöra. Príslušníci NAKA s rebríkmi vás dostanú

  0icon

  Bratislava 21. januára 2022 (HSP/Foto:Facebook)   Jeden z právnikov Norberta Bödöra Pavol Gašpar zverejnil video zo zásahu polície, ktorá 13. januára len pár hodín pro…

  Na Slovensku potvrdili ďalšie prípady omikronu, stal sa už dominantným

  0icon

  Bratislava 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:Pixabay)   Na Slovensku potvrdili ďalších 155 prípadov koronavírusového variantu omikron. Celkový počet sekvenáciou potvrdených prípadov je tak 282. Informoval o…

  TopDesať

  Staroveké mesto Tachte Sulejman: 3. časť

  0 icon

  Prinášame tretie pokračovanie článku o starovekom meste tachte Sulejman, zoroastrovcoch a ich náboženstve, ktoré sa po nástupe na trón Ardašíra I z kňazskej triedy - respektíve dynastie Sásánovcov, stalo v Iráne štátnym náboženstvom. Pokračujme tam, kde sme v rámci druhej časti skončili. Niektoré ohne planuli pod šírym nebom na vrcholkoch…

  Alcatraz: Bola najbezpečnejšia väznica skutočne taká bezpečná?

  0 icon

  Jedna z najznámejších väzníc na svete – Alcatraz – sa dlho považovala za najbezpečnejšiu. Stvoritelia väznice na malom ostrove pri meste San Francisco vyhlasovali, že útek z väzenia je nemožný. Dôkazom, že sa mýlili, je útek troch väzňov, ktorý je zahalený rúškom tajomstva. Väznica Alcatraz leží na malom, iba 500 metrov dlhom ostrove,…

  Chudnutie: Osvoj si tieto návyky a bude to hračka!

  0 icon

  Účastníci štúdie o dôležitosti stravovacích návykov stratili po 12 týždňoch v priemere 3,1 kg svojej váhy. Najdôležitejšie však je, že znížili riziko cukrovky a srdcových chorôb, chudnutie je len príjemný bonus. Všetci môžeme dodržiavať zdravé stravovacie návyky bez toho, aby sme sa obmedzovali na konkrétny druh jedla. Ako na to? Vypi 9 pohárov vody…

  Fakty o Čile, ktoré zmenia tvoj pohľad na túto krajinu!

  0 icon

  Mnoho ľudí si spája Čile s korením rovnakého mena a vznešenými horami, ktoré zaberajú široké územia tejto krajiny. Ako každý iný človek, aj obyvatelia tejto krajiny majú kultúrne zvláštnosti, ktorým cudzinci len ťažko porozumejú. Niektoré z ich zvykov sú ale také neobvyklé, že by mohli šokovať nepripraveného turistu. 1. Miestni obyvatelia majú…

  TOP10: Čo sa stane, ak prestaneš úplne jesť cukor?

  0 icon

  "Face Sugar", fúzy nad hornou perou, a dokonca aj neplodnosť  - to sú len niektoré účinky, ktoré sú spojené s konzumáciou zákernej bielej kryštalickej látky, ktorá sa volá cukor. Keď ho dáme preč z našich tanierov a pohárov, nemusí sa z nás stať superhrdina, ale určite to môže zlepšiť náš život a zdravie. A tak sme…

  Armádny Magazín

  Izraelský analytik Kedmi o vývoji udalostí v hypotetickej vojenskej konfrontácii medzi Ruskom a Ukrajinou

  0 icon

  Izrael, 21. januára 2022 (AM) – Izraelský expert Jakov Kedmi počas rozhovoru s novinárom a televíznym moderátorom Vladimirom Solovjovom hovoril o vývoji hypotetickej vojenskej konfrontácie medzi Ruskom a Ukrajinou.   Podľa bývalého šéfa spravodajskej služby Nativ kolektívny Západ nebude zámerne tlačiť Ukrajinu do otvorenej vojens

  Ukrajinské bezpečnostné sily ostreľovali predmestie Donecka. Video

  0 icon

  Donecká republika, 21. januára 2022 (AM) – Ukrajinské bezpečnostné sily vypálili vo štvrtok desať mín na predmestie Donecka , povedal novinárom v Spoločnom centre pre kontrolu a koordináciu prímeria predstaviteľ Doneckej ľudovej republiky.   https://twitte

  Apačské vojny proti Američanom 1. časť

  0 icon

  USA, 21. januára 2022 (AM) – Apači a ich reputácia vo svete Azda každý na Slovensku pozná apačského náčelníka Winnetua, jeho bieleho brata Old Shatterhanda a príbehy z Divokého západu, ktorých autorom je nemecký spisovateľ Karl May. Ten síce nikdy v USA nebol a jediného Apača vo svojo

  Bude India kupovať ponorky od Ruska? Má mimoriadne účinnú konkurenčnú výhodu

  0 icon

  India, 21. januára 2022 (AM) – V samom závere tohto roka sa na najvyššej štátnej úrovni zintenzívnili opatrenia pre politickú a vojensko-technickú spoluprácu Ruska s Indiou. A jednou z jeho najvýznamnejších oblastí je stavba ponoriek.   Sovietsko-indická vojensko-technická spolupráca sa začala v polovici 60. rokov dodávkou série veľkých dieselelektri

  Ukázalo sa, že ruská ponorka, ktorá „narazila“ do fregaty Kráľovského námorníctva, je britská

  0 icon

  Veľká Británia, 20. januára 2022 (AM) – Na videu „zrážky“ medzi ruskou ponorkou a fregatou Kráľovského námorníctva bola zaznamenaná jedna nepríjemná nuancia pre Britániu. Vojenský expert H.I. Sutton hovoril o probléme videa, ktoré sa objavilo na webe.

  Svetlo sveta

  Kde sa nachádzajú Traja králi dnes?

  0 icon

  Po narodení Ježiša nám Sväté písmo predkladá príbeh, ako králi alebo inak nazývaní aj mudrci z východu, prišli do Betlehema, aby sa Kristovi poklonili. Nový zákon kladie dôraz na skutočnosť, že na základe hviezdy na oblohe muži prišli až do Betlehema. Biblia nehovorí koľko týchto kráľov bolo ani z akej…

  Arcibiskup Sheen: Matka Božia je Bohorodička

  0 icon

  Dnes Vám budem rozprávať o našej svätej Matke. A začnem Lurdami. Lurdy sú mestečkom na juhu Francúzska, kde sa v minulom storočí zjavila Panna Mária. Bol som tam 30 krát. Nikdy nezabudnem na prvú moju návštevu tohto pútnického mesta. V tom čase som študoval v Belgicku na univerzite, ako mladý…

  Prečo si Cirkev na Vianoce pripomína sv. Štefana a evanjelistu Jána?

  0 icon

  Pre veriaci ľud je častokrát ťažko pochopiteľné, prečo počas oktávy na Vianoce hneď po oslávení Narodenia Pána, Cirkev predkladá na oslavu martýra sv. Štefana a evanjelistu sv. Jána. Ako prišlo k tomu, že najveselšie sviatky roku sa veľmi rýchlo menia na pripomienku umučenia človeka? Je opodstatnené, aby sv. Štefan ako…

  26.12. Svätý Štefan, mučeník pri obhajobe pravého učenia Cirkvi

  0 icon

  Svätý Štefan je považovaný v Katolíckej Cirkvi sa prvého mučeníka, ktorého sviatok sa slávi 26.12. Tento deň boli totiž nájdene relikvie svätého Štefana. Stalo sa tak na základe videnia, ktoré mal v roku 415 kňaz menom Lucian. V roku 439 relikvi boli prenesené do nového kostola postaveného pri Damašskej bráne v Jeruzaleme. Krížiaci volali…

  Narodenie Ježiša Krista – vianočné sviatky a okruh ich slávenia

  0 icon

  Na Vianoce kresťania slávia narodenie Ježiša Krista. Sú to sviatky Božieho vtelenia, sviatky vykúpenia, pokoja a lásky. Vianoce oslávia na celom svete dve miliardy veriacich. Presný dátum narodenia Pána známy nie je. Slávenie 25. decembra ako narodenie Ježiša je doložené po prvý raz z roku 336 v Ríme. Na základe…

  FOTO DŇA