,Nebudete nič vlastniť a budete šťastný !” Globalisti sú vo finále vytvorenia ,,Novodobého otrokárskaho systému. Útok proti ľudstvu naberá obrátky!

Toto sa dozviete z propagandistického videa Svetového ekonomického fóra (SEF) pod vedením Swaba. (1)

Pokúsim sa teraz napísať môj pohľad na dnešnú situáciu vo svete. Možno to nebude celkom v časovej osy

Je potrebné si uvedomiť ,že globalisti všetko plánujú na desiatky rokov dopredu a majú viacero záložných plánov ak sa niečo pokazí . Súčasný stav sa začal v 60-tych rokoch minulého storočia .
Dlhý pochod inštitúciami podľa A. Gramsciho, zakladateľa neomarxizmu, znamená pretváranie ľudského a inštitucionálneho myslenia a prístupu k problematikám práv menšín a kultúry.
To bol zrejme začiatok . Cieľ tohto pochodu bol dostať do riadiacich funkcií , do školstva a do neziskoviek  ,,svojich ľudí”, ktorí budú oddane a nekriticky plniť zverené úlohy . Ako je dnes vidno , svoje úlohy si ,,novodobí politruci” plnia z nadšením (a nevadí im ,že idú proti drvivej väčšine obyvateľstva ich vlastných krajín)
Založenie Svetového ekonomického fóra (1971) . O tom budem písať neskôr
Pád ZSSR. Pád bol dôležitý z hľadiska geopolitiky . Zjednotenie Nemecka bolo nevyhnutné pre vytvorenie super štátu EU – zničenie národných štátov. Rozbitie Ruska na niekoľko menších častí, spravovaných mocnosťami bolo prakticky dokončené , až do toho prišiel Putin.
COVID-19 . Operácia falošnej pandémie začala v roku 2010,keď Rockeffelerova nadácia vydala príručku „Scenáre pre budúcnosť technológií a medzinárodného rozvoja“.​ Scenáre s tejto príručky sa precvičili v októbri 2019 v New Yorku v spolupráci s Nadáciou Billa Gatesa na školiacom podujatí Event 201 (Event 201). Táto hra simulovala udalosti zisťovania koronavírusu, eskaláciu psychózy, vyhlásenie „pandémie“ a zavedenie globálneho blokovania.
A vyvrcholila samotným vyhlásením pandémie 11. marca 2020 podvodníkmi z WHO. V tom čase údaje o chorých nepostačovali ani na vyhlásenie lokálnej epidémie- 6. marec 2020 – Počet nakazených ochorením covid-19 prekonal 100.000, počet mŕtvych sa dostal na 3400, viac než 55 000 pacientov sa zotavilo .
To znamená ,že buď majú podvodníci z WHO veštecké gule ,alebo ten vírus dobre poznali !!!
Ešte nikdy v histórii sa choroby neliečili a zdravie sa nezabránilo zatvorením podnikov. Je to nový vývoj a musíme si položiť otázku, či ide skutočne o naše zdravie, alebo je v hre niečo iné.

Toľko k časovej osy ,aj keď by sa tam dalo pridať pár dátumov. A teraz k samotnému vytvorenie ,,Novodobého otrokárstva”.

Globalisti na dosiahnutie tohto svojho cieľa potrebovali ovládnuť vlády, médiá , zaplatené lekárske organizácie a mimovládne organizácie. To sa im podarili a preto mohli v roku 2020 spustiť samotnú operáciu. Je nad slnko jasné ,že všetko sa riadi z jedného centra ,pretože novinári okamžite jednotne spustili lživú kampaň , vlády jednotlivých krajín tzv. ,,vyspelého sveta” prijali na vlas rovnaké opatrenia a všetci používajú rovnaké slovné výrazy.
Globalistom slúžia rôzne medzinárodné organizácie ,ktoré sami založili .
Bildemberg – tu by som rád pripomenul ,že všetci traja súčasní čelní predstavitelia EU boli na zasadaniach tejto globalistickej organizácie . Zo Slovenska sa zúčastnil jedine otrok globalistov Mikloš .
WHO – opísanie kriminálnych aktivít tejto Gatesovej organizácie ,by si vyžadovalo jeden samotný blog , ale určite to poznáte
SEF – tiež o ňom vieme svoje ,ale predsa by som dal do pozornosti jednu ,,maličkosť .  V roku 1993 SEF spustil program s názvom Global Leaders of Tomorrow (globálni lídri zajtrajšku). V roku 2004 sa transformoval na program Young Global Leaders. Program sa často označuje skratkou Global Leaders. SEF nijako zvlášť neinformuje o podstate týchto aktivít. V mnohých krajinách má WEF “svojich ľudí”, ktorých v tichosti vyhľadávajú a vyberajú z nich kandidátov priamo na mieste. Program vychováva vedúcich pracovníkov v oblasti politiky a verejnej správy, ktorí sa po čase stávajú ministrami, premiérmi a prezidentmi štátov. Počas 28 rokov existencie programu SEF sa vo väčšine krajín sveta vytvorila kritická masa “jeho ľudí”. Je prekvapujúce, že väčšina krajín reaguje rovnakým spôsobom na príkazy “zhora”, ktoré prichádzajú z OSN .Keď Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) v marci 2020 vyhlásila “pandémiu”, lídri väčšiny krajín, ako aj ich ministri zdravotníctva a ďalší úradníci to považovali za samozrejmosť.
Tu je zoznam najznámejších panáčikov :
Jeffrey Zients – koordinátor Bieleho domu pre reakciu USA na pandémiu (od roku 2021);
Stéphane Bancel – generálny riaditeľ farmaceutickej spoločnosti Moderna;
Jeremy Howard je zakladateľom vplyvnej lobistickej skupiny Masky pre všetkých;
Leana Wen – analytička CNN zero-covid;
Eric Feigl-Ding je aktivista na Twitteri a zero-covid ideológ;
Gavin Newsom, guvernér Kalifornie;
Devi Sridhar – britský profesor, ideológ Zero Covid;
Jacinda Ardern – predsedníčka vlády Nového Zélandu;
Emmanuel Macron je prezidentom Francúzska;
Sebastian Kurz, rakúsky kancelár;
Angela Merkelová, nemecká kancelárka;
Jens Spahn – nemecký minister zdravotníctva;
Tony Blair – bývalý premiér Spojeného kráľovstva a lobista za globálny pas vakcín. (Globálny očkovací pas.)
WTO a Svetová banka – sú to  ničitelia národných štátov prostredníctvom rôznych úverov, ktoré prijímajú skorumpovaní politici takmer po celom svete
MMF – niečo bližšie neskôr
a mnoho ďalších nimi vytvorených organizácií

Globalisti útočia na takmer každú súčasť nášho života.

Tieto útoky trochu popíšem a musím zdôrazniť že sa prelínajú a jedna udalosť pôsobí na viacero cieľov .
Útok na našu podstatu – ničenie rodinných pút, rozpady manželstiev, útoky na naše deti. Vymýšľanie stále nových rodov a napádanie ľudí ,ktorí s tým nesúhlasia, to je úloha hlavne mimovládok a médií ,ktoré globalisti ovládli . Snaha o ovládnutie našich detí , vnucujú  im rôzne zvrátenosti ako LGBT+, feminuzmus . Ničia školstvo.
Peniaze – všetkým musí byť jasné čo urobia bilióny ničím nekrytých peňazí ,keď sa hodia do ekonomiky ako ,,helikoptérové peniaze” . Je zvýšený dopyt, ponuka je obmedzená a tak nastane raketový rast cien, čoho sme v súčasnosti svedkami . Globalisti to dobre vedeli a práve preto to urobili . Zdôvodnili to potrebou pomoci národným štátom pri boji s  kovidom. Pritom sami ten kovid spustili . No nie je to krása ? Jednou z podmienok úplného finančného zruinovania všetkých ľudí  je zlikvidovanie malých a stredných podnikateľov. (2)Tu by som chcel upriamiť pozornosť na jeden fakt z ,,pandémie” – Počas tzv. pandémie museli malé a stredné podniky zatvoriť svoje prevádzky, zatiaľ čo veľké nadnárodné spoločnosti (Billa, Tesco, Metro, Lidl atď.) mohli zostať otvorené. Je možné, že sa Covid  vyhýba týmto veľkým nadnárodným spoločnostiam a útočí len na malé spoločnosti ?
Ľudia musia byť úplne závislí na štátoch a potom si s nimi môžu robiť čo chcú . dostanú len akýsi ,,podmienečný príjem ” na prežitie.
Palivá – obrovské zdražovanie všetkých palív bude mať za cenu úplné ožobračenie ľudí . Porastú ceny všetkého ,ale platy nerastú . Na rast cien nie je žiadna príčina ,aj keď idioti z Bruselu vinia Rusko. Vývoj cien sa dá dohľadať na burzách . Ľutujem ľudí v činžiakoch ,ktorí budú v podstate bezbranní . Ak budú chcieť bývať budú platiť . Tu je príklad MMF ako pôsobí na ceny (3)
Potraviny – vytvára sa umelý nedostatok potravín . Kolabuje doprava . Kam sa podeli vodiči kamiónov , sestričky a ďalšie profesie ? Je len jediné vysvetlenie – COVID PASY.
Na potraviny útočia aj cez ďalší nezmysel – klimatická  kríza. Zelení blázni vykrikujú  ,že treba obmedziť spotrebu hovädzieho mäsa.(4) Preboha ,ale ak sa zlikvidujú kravy odkiaľ bude syr, maslo ,jogurty, mlieko , smotana ? Budú dojiť ťavy ?
Jeden globalista raz povedal – ak kontroluješ potraviny , kontroluješ ľudí ! Preto tie útoky na prírodnú stravu a snaha o zavedenie umelej stravy . tú budú mať pod kontrolou.
Ostatné veci dennej potreby – na západe ,hlavne v USA a VB , dochádza ku kritickému nedostatku bežných vecí . Presne ako pred pádom ZSSR. Môže za to vraj nedostatok lodných kontajnerov . Uvedomme si jednu vec ,väčšinu kontajnerov vlastnia čínske spoločnosti ,alebo ich dcéry . A už sme doma
Zatvárajú sa závody a fabriky – ako príčina sa uvádza nedostatok čipov . A kto je hlavný výrobca čipov – čuduj sa svete Čína . Ako príklad uvediem – Škoda , Land Rover, Cementárne Ladce a mnoho ďalších

Záver
Toto je môj pohľad na súčasnú situácia . Neviem čo globalisti sledujú zaočkovaným celej populácie ,ale nič dobré nás nečaká ,ako nám napovedá história . Dalo by sa písať viac , ale je to strašne smutné písanie  a ak sa nezobudíme staneme sa novodobými otrokmi . Mimochodom otroci mali zakázané niečo vlastniť , boli úplne odkázaní na svojich pánov a nemali žiadnu slobodnú vôľu 

(1) https://www.youtube.com/watch?v=ER04dbt5p74
(2) https://theeconomiccollapseblog.com/goodbye-middle-class-50-percent-of-all-u-s-workers-made-34612-04-or-less-last-year/

(3)https://outsidermedia.cz/mmf-vnucuje-svetu-znicujici-energetickou-reformu/
(4)https://finance.yahoo.com/news/steaks-could-soon-become-champagne-150022224.html?guccounter=1

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Boris Mesár

O AUTOROVI

sledujem vývoj ľudskej spoločnosti viac ako 15 rokov a chcel by som sa podeliť o moje vedomosti s ostatnými

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 234

Celkové hodnotenie: 22.17

Priemerná čítanosť: 3927

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

  POČASIE NA DNES

  FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  Ombudsmanka sa pre sprevádzajúce osoby opäť obracia na hlavného hygienika

  0icon

  Bratislava 1. decembra 2021 (TASR/HSP/Foto:TASR-Martin Palkovič)   Verejná ochrankyňa práv (VOP) Mária Patakyová sa opäť obracia na hlavného hygienika SR Jána Mikasa so žiadosťou o…

  Nový prúd lávy na ostrove La Palma ohrozuje kostol a ďalšie domy

  0icon

  Los Llanos de Aridane 1. decembra 2021 (SITA/AP/HSP/Foto:TASR/AP-Emilio Morenatti)   Nový prúd lávy zo sopky Cumbre Vieja na kanárskom ostrove La Palma v stredu ohrozoval…

  Výbuch bomby z druhej svetovej vojny zranil v Mníchove štyroch ľudí a prerušil železničnú dopravu

  0icon

  Berlín 1. decembra 2021 (SITA/AP/HSP/Foto:TASR/AP-Sven Hoppe)   Na stavenisku neďaleko rušnej železničnej trate v nemeckom Mníchove v stredu vybuchla bomba z druhej svetovej vojny. Štyri…

  Litva pre nápor migrantov zvažuje výnimočný stav aj na hraniciach s Poľskom

  0icon

  Vilnius 1. decembra 2021 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Leonid Shcheglov/BelTA)   Litovská vláda v stredu oznámila, že požiada parlament, aby od 10. decembra vyhlásil na hraniciach s Poľskom výnimočný…

  Slovenská lekárska komora: Viaceré ambulancie mali pre chybu vymazať z obchodného registra

  0icon

  Bratislava 1. decembra 2021 AKTUALIZOVANÉ (TASR/HSP/Foto:TASR-Oliver Ondráš, Dano Veselský)   Pre administratívne chyby došlo zrejme k výmazu viacerých ambulancií všeobecných lekárov aj špecialistov z obchodného…

  NR SR odmietla návrhy o dekriminalizácii marihuany a redefinícii znásilnenia

  0icon

  Bratislava 1. decembra 2021 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian, Dano Veselský, Martin Baumann, Jaroslav Novák, Pixabay)   Poslanci Národnej rady (NR) SR odmietli v stredajšom hlasovaní tri novely…

  Asi sa tomu nevyhne ani SR: Šéfka Európskej komisie vyzvala na začatie diskusie o zavedení povinného očkovania v EÚ

  0icon

  Bratislava 1. decembra 2021 (HSP/Sputnik/Foto:TASR/AP-Olivier Matthys)   Šéfka Európskej komisie Ursula von der Leyenová dnes na brífingu uviedla, že v súvislosti so vznikom nového variantu…

  Mikulec: Požiadavkou konzília je, aby sa kontroly sústredili na územie SR, nie na hranice

  0icon

  Bratislava 1. decembra 2021 (TASR/HSP/Foto:TASR-Pavel Neubauer)   Policajné kontroly sa momentálne sústredia na dodržiavanie opatrení na území SR, tak, ako to požadujú odborníci. Na hraniciach…

  Zlomený pacient sa v ťažkom stave priznal, že má falošný očkovací preukaz. UNLP Košice podáva trestné oznámenie. Pacientovi sa medzitým polepšilo

  0icon

  Košice 1. decembra 2021 (TASR/HSP/Foto:TASR-František Iván)   Univerzitná nemocnica Louisa Pasteura (UNLP) Košice sa rozhodla podať trestné oznámenie v súvislosti s falošným potvrdením o očkovaní…

  Regulované ceny plynu budú vyššie o desiatky centov až niekoľko eur mesačne

  0icon

  Bratislava 1. decembra 2021 (SITA/HSP/Foto:Pixabay)   Regulované ceny plynu sa v roku 2022 dostanú mierne nad úroveň regulovaných cien v roku 2020. Informoval o tom…

  TopDesať

  Dych berúci Grand Canyon: 3. časť

  0 icon

  Prinášame pokračovanie tretej časti článku s názvom Dych berúci Grand Canyon. Pozrite sa s nami do tohto impozantného kútu sveta kaňonu, ktorý pôsobí na neškolené oko zdanlivo mŕtvym dojmom, ale poskytuje domov množstvu rastlín aj živočíchom. Veríme, že vám tretia a zároveň záverečná časť článku prinesie opäť nové informácie. Suchý…

  TOP 10 najnebezpečnejších drogových barónov všetkých čias

  0 icon

  Latinskú Ameriku v posledných rokoch ovládajú drogoví baróni. Hovorí sa, že zločin sa nevypláca, ale v priebehu rokov, nám títo drogoví magnáti ukázali opak. Títo muži a ženy vytvorili podzemné ekonomiky, prostredníctvom ktorých prúdilo milióny dolárov. A to nie raz ročne, ale každý týždeň alebo dokonca aj denne. Poď sa teda s nami pozrieť na…

  Vianočné darčeky: To najhoršie, čo ženy môžu dostať od muža

  0 icon

  Hneď v úvode chceme uviesť na pravú mieru, prečo sa v tomto článku venujeme len darčekom, ktorými obdarúvajú muži svoje polovičky. Dôvod je jednoduchý. Práve chlapi sú väčšinou tí, ktorí majú problém s výberom darov, potrebujú poradiť či usmerniť. Často očakávajú konkrétny nápad alebo tip. No mali by radšej zapojiť do nákupov trošku fantázie a kreativity. Preto…

  TOP 10 udalostí, ktoré prispeli k objavovaniu vesmíru

  0 icon

  Od začiatku nášho druhu, sme upierali naše pohľady k oblohe a snažili sa tým nájsť odpovede na rôzne otázky. Najskôr boli nebeské telesá v očiach ľudí označované za symboly bohov, ktoré k nim priraďovali. Od vtedy však máme za sebou dlhú cestu vývoja, kde sme dokázali do vesmíru poslať rakety, družice a rôzne iné telesá,…

  Fascinujúce animované fotografie, v ktorých sa zastavíš v čase

  0 icon

  Julien Douvier sa špecializuje na animované fotografie, moderné umenie, ktoré sa dokonale hodí pre počítače v 21. storočí. Fotograf zo Štrasburgu skúma svoje okolie a snaží sa tak zachytiť rôznorodé scény, ktoré mu tak umožňujú vyjadriť pocit pohybu v rámci svojho prostredia. Tieto statické fotografie neskôr dôkladne spracuje, pri čom kladie hlavný dôraz…

  Armádny Magazín

  Ruské sieťovo centralizované zväzky. Nie je to nový druh vojsk, ale novinka je to určite

  0 icon

  Rusko, 1. december 2021 (AM) – Dnes v noci sa na stránke RIA Novosti objavila správa, že v ruských ozbrojených silách sa objavili zväzky, ktoré sú spôsobilé viesť mohutné sieťovo-centrálne operácie.   Sieťovo-centrálny princíp predpokladá, že všetci účastníci bojovej operácie sa stanú súčasťou jednej siete výmeny údajov, čo im umožní dosiahnuť i

  Rusko začalo sériovú výrobu protilietadlového komplexu Gibka-S s ultrakrátkym dosahom

  0 icon

  Rusko, 1. december 2021 (AM) – Ruský systém protivzdušnej obrany krátkeho a ultrakrátkeho dosahu „Gibka-S“ vstúpil do štádia sériovej výroby. Ako zdôraznil Rostec, ide o prvý systém protivzdušnej obrany typu VSHORAD (Very Short-Range Air Defense) vyvinutý v Rusku.  

  Geniálna politika NATO. Lukašenko chce umiestniť jadrové zbrane na území Bieloruska

  0 icon

  Bielorusko, 1. december 2021 (AM) – Ako poznamenal bieloruský líder, stane sa tak, ak sa vo východnej Európe objavia jadrové hlavice. "Minsk ponúkne Moskve umiestnenie jadrových zbraní na území Bieloruska, ak NATO urobí podobný krok v Poľsku." Uviedol bieloruský vodca Alexander Lukašenko.   Generálny tajomník aliancie Jens Stoltenberg už skôr povoli

  Americkí vojaci žiadajú od Pentagonu 100 miliónov dolárov za psychickú ujmu kvôli akciám ruskej armády

  0 icon

  USA, 1. december 2021 (AM, Avia-pro) – Americkí vojaci vyjadrili nespokojnosť s konaním Pentagonu na zabezpečenie ochrany americkej armády a súdnou cestou žiadaj

  Ruský prezident Putin označil vývoj hypersonických zbraní za reakciu na akcie NATO

  0 icon

  Rusko, 1. december 2021 (AM) – "Rusko začalo s vývojom hypersonických zbraní v reakcii na hrozby zo strany NATO." Uviedol na investičnom fóre "Rusko volá!" 30. novembra prezident krajiny Vladimir Putin.   Hlava štátu upozornila na to, že v Poľsku a Rumunsku boli rozmiestnené systémy protiraketo

  Svetlo sveta

  Biskup: Nezamorte si domovy diablovými symbolmi

  0 icon

  V mojom detstve sme poznali iba sviatok všetkých svätých a všetkých zosnulých. Halloween nepoznal nikto, ani dospelí nie. Kto nám ho nakoniec priniesol? Kto mal tú moc to urobiť? Nemám tušenia. Nech je to akokoľvek, spôsobilo to škody, duchovné znečistenie. Pred pár dňami som dostal od mladých veriacich z Tirol…

  Na Všetkých svätých nadväzuje Spomienka na všetkých verných zosnulých

  0 icon

  Na Slávnosť Všetkých svätých nadväzuje Spomienka na všetkých verných zosnulých – ľudovo nazývaná Dušičky. Spomienku zaviedol svätý opát Odilo z Cluny roku 998. Vplyvom clunyjských mníchov sa táto spomienka počas 11. storočia veľmi rozšírila. V Ríme ju prijali v 14. storočí.Písmo zjavuje možnosť posmrtného očisťovania a osobného dozrievania, hoci termín…

  Prečo pred čítaním Písma robíme trikrát znak kríža?

  0 icon

  Počas Svätej omše pred čítaním Svätého písma robíme znak kríža na čelo, ústa a srdce. Prvý kríž na čelo, pretože za čelom sa skrýva náš mozog, ktorý je centrom nášho rozhodovania, rozumu, pochopenia. Znak kríža robíme preto, že je to práve mozog, vďaka ktorému sme schopní porozumieť tomu, čo čítame.…

  Štúdia dokázala, že ak nie je v rodine veriaci otec, deti strácajú vieru viac ako keď je neveriaca matka

  0 icon

  Každý muž je povolaný byť duchovným otcom a viaceré štúdie dokazujú, že spojitosť medzi vierou otca rodiny a prenesením viery na deti, je výrazná. Štúdie dokazujú, že v rodinách kde je hlboko veriaca matka a neveriaci otec, viera sa v značne menšom pomere prenáša na deti, ako keď je praktizujúcim veriacim aj otec. Tieto výsledky…

  Pastiersky list KBS pri príležitosti návštevy pápeža Františka na Slovensku

  0 icon

  Pri príležitosti blížiacej sa návštevy Svätého Otca na Slovensku prinášame pastiersky list slovenských biskupov. List prinášame v plnom znení. _______ Drahí bratia a sestry, viac ako rok je naša spoločnosť poznačená pandémiou, ktorá priniesla strach do všetkých oblastí života. Akosi podvedome sme si hovorili: kedy už konečne príde nejaká dobrá správa;…

  FOTO DŇA