Budú úmrtia súvisiace s očkovaním túto zimu prudko stúpať?

Znovu dlhý mail ,ale inak sa nedalo !!!

“Som znepokojený možnosťou, že nové vakcíny zamerané na vytvorenie imunity proti špičkovému proteínu SARS-CoV-2 môžu potenciálne spôsobiť mikrovaskulárne poškodenie mozgu, srdca, pečene a obličiek spôsobom, ktorý nikto nevyhodnocuje v bezpečnostných skúškach. “ – Doktor J. Patrick Whelan

“Máme do činenia so zlom.” V prípade, že si si nevšimol. ” – Robert W Malone, MD, Twitter

Otázka – Prečo musí byť každý zaočkovaný?
Odpoveď – V záujme záchrany životov. Očkovacie látky poskytujú imunitu, ktorá pomáha v boji proti chorobám.
Otázka – Takže vakcíny zabraňujú infekcii?
Odpoveď – Nie presne, ale vakcíny poskytujú dočasnú imunitu, ktorá zvyčajne trvá asi 6 mesiacov.
Otázka – Čo potom?
Odpoveď- Nuž, potom odborníci na verejné zdravie odporúčajú, aby si spôsobilí ľudia-obzvlášť starí ľudia a ľudia s oslabenou imunitou-urobili „posilňovač“.
Otázka – Takže ďalšia injekcia?
Odpoveď – áno.
Otázka – Bol posilňovač prispôsobený novému variantu „Delta“, ktorý je rozšírený v USA a vo svete?
Odpoveď – Nie. Je to rovnaká vakcína ako predtým.
Otázka- Potom bude imunita krátkodobá?
Odpoveď – Áno, aj keď si nemôžeme byť úplne istí. S posilňovačmi neboli vykonané žiadne klinické štúdie.
Otázka – čo? Takže letíme na ,,slepo” ?
Odpoveď – áno. Ako som povedal, neexistovali žiadne ďalšie klinické skúšky posilňovačov, takže nikto nevie s istotou čo stane.
Otázka – Ale počul som, že čím viac ľudí injekčne podáme injekciu, tým je vírus adaptabilnejší, a preto je vakcína menej účinná?
Odpoveď – To je pravda. Hromadné očkovanie „deravou“ vakcínou – ktorá infekciu úplne neutralizuje – vyvíja na vírus „selektívny tlak“, ktorý podporuje vznik variantov. Imunológovia to vedia už dlho, v skutočnosti to niektorí nazývajú „Virology 101“. V nedávnom rozhovore to vysvetlil kanadský vakcinológ doktor Byram Bridle. Tu je to, čo povedal:
“Musíme hľadať ďalej než … vznik rezistencie na antibiotiká … Princíp je tento: Ak máte biologickú entitu, ktorá je náchylná na mutácie -a SARS-CoV-2, ako všetky koronavírusy, je náchylná na mutácie- a vy vyvíjajte úzko zameraný selektívny tlak, ktorý nie je smrteľný, a robíte to dlhé obdobie, toto je recept na podporu vzniku nových variantov.
Presne to robíme. Naše vakcíny sú zamerané na jeden (špičatý) proteín vírusu, takže vírus musí zmeniť iba jeden proteín a vakcíny sa nepribližujú k poskytovaniu sterilizačnej imunity.”

https://vervetimes.com/the-lies-behind-the-pandemic-of-unvaxxed/

Otázka – Takže vakcíny poháňajú varianty?
Odpoveď – áno.
Otázka-Takže čoskoro sa dočkáme variantu odolného voči očkovaniu?
Odpoveď – Áno, dočkáme sa.
Otázka – Ale nevedia to výrobcovia vakcín?
Odpoveď – Myslíte, že „nerozumejú základnému vzťahu medzi vírusovou infekciou a vakcínami“? Rozumejú tomu dobre !
Otázka – Tak prečo to robia?
Odpoveď-Skvelá otázka, ale odpoveď si vyžaduje veľa výskumu a veľa hádaní. Poviem len to, že autori tejto kampane hromadného očkovania nás úmyselne vedú k ešte väčšej kríze.
Otázka- Dobre, čo teda budeme robiť, keď narazíme na variant odolný voči očkovaniu?
Odpoveď – Na to nemôžem odpovedať, ale – súdiac z minulých skúseností – bude vyvinutá ďalšia experimentálna injekcia, ktorú bude verejnosť nútená prijať.
Otázka – Ale čo bezpečnosť? Môžeme si byť istí, že tieto nové hybridné zmesi sú bezpečné?
Odpoveď – Bezpečnosť nikdy nebola na prvom mieste, ani imunita. Cieľom nikdy nebola „imunita stáda“, ale „očkovanie stáda“. Jeden z najvplyvnejších hovorcov súčasnej kampane to zhrnul celkom jasne, keď povedal: „Musíme zaočkovať všetkých sedem miliárd ľudí“ na Zemi. Orgány verejného zdravotníctva nikdy neodbočili z tohto pôvodného cieľa.
Otázka – Ale ak je cieľom očkovanie všetkých na Zemi, potom musia byť vakcíny bezpečné, nie?
Odpoveď – Nie, v skutočnosti vakcíny predstavujú vážnu hrozbu pre zdravie a život človeka. Sú nebezpečné.
Otázka – Ste si istí, že nepreháňate, koniec koncov, už boli očkované takmer 2 miliardy ľudí a len malé percento z nich vážne ochorelo alebo zomrelo? Možno preceňujete nebezpečenstvo?
Odpoveď – Vakcíny sú útokom na kritickú infraštruktúru tela, cievny systém a najmä tenkú tapisériu buniek, ktoré lemujú steny ciev. Očkovacie látky vyvolávajú krvácanie, krvné zrazeniny a autoimunitné ochorenia. Podľa môjho názoru je to celkom jednoduchý spôsob, ako spôsobiť vážne poškodenie základných systémov a orgánov, ktoré človek potrebuje na prežitie. Preto ich doktor Vladimir Zelenko označuje ako „výstrely smrti jedom“, čo sa zdá byť presným hodnotením. Máte však pravdu, keď hovoríte, že „len malé percento ľudí vážne ochorie alebo zomrie“ bezprostredne po injekcii. Je to však len preto, že vakcína funguje viac ako časovaná bomba ako okamžitý jed. Dopad však bude z dlhodobého hľadiska pravdepodobne rovnako zničujúci.
Pozrite sa na tento úryvok z dokumentu Doctors for Covid Ethics:

“Vo svetle novo charakterizovanej protilátkovej reakcie na SARS-CoV-2, keď sa protilátky po podaní vakcíny naviažu na steny ciev endotelu produkujúce špice, možno očakávať, že sa aktivované komplementové proteíny prichytia k endotelovým bunkám a perforujú ich bunkové membrány.” Nasledujúca smrť endotelových buniek odhalí tkanivo pod epitelom, čo spustí dve významné udalosti. Spôsobí zrážanie krvi a spôsobí únik cievnych stien. Tento patogénny mechanizmus bol dokumentovaný na biopsiách odobratých od pacientov infikovaných SARS-CoV-2. Tieto štúdie popísali „katastrofický syndróm mikrovaskulárneho poškodenia sprostredkovaný aktiváciou komplementu“
… ako súčasť imunitnej odpovede na špičkový proteín SARS-CoV-2. Práve túto imunitnú odpoveď sa vakcíny COVID-19 pokúšajú vyvolať. Takéto interakcie medzi vakcínou a imunitou sú v súlade s nežiaducimi udalosťami zahŕňajúcimi viditeľné prasknutie kapilár pod kožou, ktoré boli zdokumentované a hlásené po očkovaní proti COVID-19. “
https://doctors4covidethics.org/wp-content/uploads/2021/09/Vaccine-immune-interactions-and-booster-shots_Sep-2021.pdf
Zopakujem: „Katastrofický syndróm mikrovaskulárneho poškodenia sprostredkovaný aktiváciou komplementu“.

Otázka – Čo to znamená v ľudskej reči ?
Odpoveď – To znamená, že očkovacia látka vytvára situáciu, keď vaše telo brutálne útočí na váš vlastný obehový systém a vytvára krvné zrazeniny a netesné cievy. Myslíte si, že môžete žiť s poškodeným cievnym systémom? Myslíte si, že si budete užívať dlhý a šťastný život s imunitným systémom, ktorý je naprogramovaný tak, aby útočil a zabíjal zdravé bunky, ktoré teraz produkujú patogénny „špičatý proteín“? Ak áno, tak ako dlho; ako dlho si myslíte, že dokážete prežiť tento typ vnútornej vojny? 2 roky? 5 rokov? 10 rokov?
Otázka – Vaša analýza znie veľmi konšpiračne. Ak vakcíny robia to, čo hovoríte, tak to ľudia, ktorí tlačia túto (hromadnú vakcináciu) kampaň, musia vedieť, nie? Musia mať základné znalosti o nebezpečenstvách, ktoré tieto injekcie predstavujú.
Odpoveď – Samozrejme, že majú. Ako by to mohli nevedieť? Myslíte si, že najbohatší a najmocnejší ľudia na planéte by svojvoľne zatvorili globálnu ekonomiku, zamkli všetkých v ich domovoch, potlačili život zachraňujúce lieky a cenzurovali každého, kto by spochybnil oficiálny príbeh, ak by presne nevedel, čo je vakcína dalo sa očakávať, že urobí?
Vedia. Oni len tak ,,nahádžu kocky” Majú plán a tento plán implementujú. To je jasné.
Pokiaľ ide o tvrdenie „sprisahania“, fakty hovoria samy za seba. Vykonalo sa za posledné desaťročie množstvo cvičení a seminárov, ktoré zahŕňali hlavné agentúry Intel, veľké farmaceutické spoločnosti, aktivistické elity, DOD, médiá a WHO?
Áno, vykonalo.
A priniesli tieto cvičenia v zásade rovnaké výsledky a scenáre, aké vidíme dnes, najmä obchádzanie zastupiteľských vlád, posilnenie právomocí konfliktných politikov, presadzovanie očkovacích mandátov a zavedenie bezprecedentnej pandemickej stratégie, ktorá bola nápadne podobná v každom krajina, kde to bolo uložené?
Áno priniesli .
A hrozí už neočkovaným postih  ak odolajú očkovaniu? Pokračujú vlády v zavádzaní očkovacích pasov, digitálnej meny, systémov sociálneho kreditu, záchytných centier a zintenzívneného sledovania?
Áno hrozí ,a áno pokračujú !
Zdá sa vám niečo z toho náhodné alebo sa to približuje skutočnej definícii „sprisahania“, ktorou je „zlý, nezákonný, zradný alebo tajný plán, ktorý tajne sformulovali dve alebo viac osôb“?
Skutočnosť, že médiá zosmiešňujú „konšpiračných teoretikov “, nič nemení na skutočnosti, že k sprisahaniam v skutočnosti dochádza. Posledné dva roky túto skutočnosť len zdôrazňujú. Prakticky nič nebolo ponechané na náhodu. Našu budúcnosť a budúcnosť ľudstva riadia mocné sily, ktoré sme ešte ani nedokázali úspešne identifikovať. Je to strašidelné
https://www.globalresearch.ca/robert-f-kennedy-historic-legal-perspectives-pandemic/5757625

A tu je ešte niečo na zamyslenie na tému „sprisahania“. Myslím si, že je veľmi pravdepodobné, že vakcína bola vyvinutá dostatočne dlho pred vypuknutím vírusu.
Otázka – Prečo by to malo byť dôležité?
Odpoveď – Je to celkom dôležité, pretože to ukazuje, že „riešenie“ predchádzalo problému“. Inými slovami, americký výskum biologických zbraní bol pravdepodobne zameraný na vytvorenie látky, ktorá by stabilne podkopávala (a nakoniec zabíjala) nespočetné množstvo ľudí, ktorých by bolo potrebné odstrániť, aby sa znížili emisie uhlíka, uľahčilo vyčerpanie obmedzených zdrojov a zvrátilo ničenie. prírodného prostredia. Myslíte si, že Pentagon a CIA majú také núdzové programy? Myslíte si, že by globalistické elity mohli podporovať takú politiku?
Skutočne by to urobili a bezostyšne by to implementovali v mene „záchrany ľudstva“ alebo iných podobných nezmyslov. Majte na pamäti, že globálna populácia na prelome storočí (1900) bola nepatrných 1,6 miliardy. V roku 2021 sa tento počet zvýšil na 7,9 miliardy. A podľa prognóz OSN tento počet do roku 2100 narastie na zhruba 11 miliárd.
Myslíte si, že globálne elity budú sedieť so založenými rukami a nič nerobiť, kým „vnímané“ nebezpečenstvo ubúdajúcich fosílnych palív a stúpajúcich teplôt bude stále rásť? Myslíte si, že by to mohlo byť ,že by sa – po rokoch vášnivých výziev „urobiť niečo s klímou“ – v roku 2019 konečne dosiahol konsenzus, ktorý otvoril cestu agresívnemu systému „riadenia populácie“?
Ide samozrejme o „civilizovaných“ mužov, ktorí by sa nikdy neuchýlili k ničomu tak vulgárnemu, ako sú plynové komory alebo zastrelenie. Ale nie; hľadali by skrytú metódu na zriedenie stáda bez toho, aby stádo vôbec vedelo, čo sa deje. Potrebovali by udalosť, ktorá by im pomohla dosiahnuť ich cieľ a súčasne vzbudila hodnovernú popierateľnosť. (Zadajte: Fauci a tajné programy o biologických zbraniach.) A ak by pravda niekedy vyšla na povrch, potom by presvedčili verejnosť, že konajú iba v najlepšom záujme ľudstva tým, že sa pokúsia zabrániť ,,drastickej zmeny klímy” . Znie vám to povedome?
Malo by. O tom, či sa svet otepľuje alebo nie, je diskutabilné, ale nie je diskutabilné, do akej miery sa klíma zhoduje s autoritárskou politickou agendou globalistov. Nie je na tom nič náhodné.
V každom prípade, vylepšenia funkcie vo Wu-chane boli pravdepodobne iba poslednými dotykmi plánu, ktorý bol pred rokmi urobený a ,,rozprášený” v think-tankoch a globalistických seansách, kde sa zhromažďujú bohatí a mocní, aby sa rozhodli, ako najlepšie formovať svet, aby splnil svoje vlastné úzke špecifikácie. Hádam , že systém dodávania špičkových proteínov (ako-vakcína Covid-19) bol vytvorený pred rokmi a vyžadoval iba uvoľnenie zeleného svetla do sveta.
Otázka – Zdá sa, že sme sa opäť dostali z cesty. Môžeme sa na chvíľu vrátiť k posilňovačom? Hovoríte, že neboli žiadne ďalšie klinické skúšky. Znamená to, že posilňovače neboli formálne schválené FDA?
Odpoveď – Neboli formálne schválené FDA. Mávali pred nami povolenie na núdzové použitie (EUA) rovnaké ako vakcíny. To však neznamená, že riziká sú rovnaké. Nie sú. Posilňovače sú výrazne nebezpečnejšie ako vakcíny, ako uvádza tento klip od Doctors for Covid Ethics:
“Vysvetľujeme tu, že posilňovacie dávky sú jedinečne nebezpečné spôsobom, ktorý je v histórii vakcín bezprecedentný.” Dôvodom je, že opakované posilnenie imunitnej reakcie opakovane zvýši intenzitu útoku na seba samého …
Opakované injekcie „vakcín“ na báze génov (tj. „Posilňovač“) sú povinné zintenzívniť a reprodukovať túto základnú udalosť vždy, keď sa novo pichnutý  špičatý proteín objaví na výstelke cievy…. Vaskulárne poranenie sprostredkované komplementom, ktoré sa vyskytuje na viacerých miestach v celom tele, bude mať potenciálne zničujúce účinky nielen na zdravie očkovaného jedinca, ale aj na tehotenstvo a plodnosť …

https://doctors4covidethics.org/wp-content/uploads/2021/09/Vaccine-immune-interactions-and-booster-shots_Sep-2021.pdf
A rovnako ako sme videli prudký nárast prípadov, hospitalizácií a úmrtí po spustení kampaní hromadného očkovania po celom svete, teraz vidíme, že v Izraeli sa s posilňovačmi odvíja ten istý jav.
https://www.bitchute.com/video/kSLAtKEufR3z/
A pamätajte si, že posilňovače ani vakcíny nezostávajú v svale v paži (Deltoid), ako to tvrdili farmaceutické spoločnosti. Dostávajú sa do krvného obehu asi 30 minút po injekcii a šíria sa po tele obehovým systémom. Ale pretože vakcína je plánom na výrobu špičkového proteínu, a nie samotného proteínu; je schopný uniknúť imunitnému systému a preniknúť do buniek skôr, ako je detegovaný. To je dôvod, prečo je injekčný proteín z hrotu nebezpečnejší ako bodec v Covid-19. Vírus musí preniknúť nosom alebo hrdlom predtým, ako sa intubuje a vstúpi do cievneho systému, ale očkovacia špička nájde priamejšiu cestu prostredníctvom injekcie. Tu je opäť doktor Byram Bridle:
 “” Už dlho vieme, že špicatý proteín je patogénny … Je to toxín. Ak je v obehu, môže spôsobiť poškodenie nášho tela. Teraz máme na to jasné dôkazy. . . samotná vakcína plus proteín sa dostanú do krvného obehu. “
Akonáhle sa to stane, špicatý proteín sa môže kombinovať s receptormi na krvných doštičkách a s bunkami, ktoré lemujú naše cievy. Preto môže paradoxne spôsobiť zrážanie krvi aj krvácanie. “A samozrejme, srdce je zapojené ako súčasť kardiovaskulárneho systému … Preto vidíme srdcové problémy.” Proteín môže tiež prejsť cez hematoencefalickú bariéru a spôsobiť neurologické poškodenie …
„Stručne povedané, … urobili sme veľkú chybu. Doteraz sme si to neuvedomovali. Neuvedomili sme si, že očkovaním ľudí ich nechtiac očkujeme toxínom. “
… Proteín z hrotu je sám osebe takmer úplne zodpovedný za poškodenie kardiovaskulárneho systému, ak sa dostane do obehu. Skutočne, ak vstreknete purifikovaný špicatý proteín do krvi výskumných zvierat, spôsobia všetky druhy poškodenia kardiovaskulárneho systému a môžu prekročiť hematoencefalickú bariéru a spôsobiť poškodenie mozgu. “

https://www.conservativewoman.co.uk/vaccine-researcher-weve-made-a-big-mistake/

Odkedy Bridle tieto tvrdenia uviedol v rozhlasovej diskusnej šou, bol brutálne obťažovaný, zosmiešňovaný a dostal zákaz vstupu na univerzitu, kde bol zamestnaný. Napriek tomu neodvolal ani slovo zo svojho vyhlásenia napriek veľkým nákladom na obranu seba a svojej povesti.
Chybu, ktorú Bridle urobil, bolo to, že si myslel, že jeho výskumu budú tlieskať jeho kolegovia a rovesníci. Naivne si myslel, že zástancovia masového očkovania uznajú svoju chybu a vynaložia úsilie na nápravu. Nikdy si nepredstavoval, že vakcína bola navrhnutá tak, aby fungovala rovnako, ako funguje, prenikla do hostiteľských buniek a vyrobila cytotoxický patogén, ktorý vyvoláva silnú imunitnú odpoveď typu self-on-self, ktorá vedie k ďalšiemu zdecimovaniu cievneho systému.
Lekár Bridle hovorí veľa o ľuďoch, ktorí naplánovali pandémiu, o rozsahu ich moci a o ich úplne zákerných cieľoch.
https://rumble.com/vnbbl7-dr.nathan-thompson-my-jaw-dropped-when-i-tested-someones-immune-system-afte.html

Otázka-myslím, že sme sa opäť dostali mimo témy. Veľa ste hovorili o špičkovom proteíne a jeho vplyve na cievy, ale veľa z toho znie teoreticky. Máte nejaký tvrdý dôkaz, že vakcíny spôsobujú vážne poškodenie tkaniva?
Odpoveď – áno. Dvaja nemeckí profesori patológie, Arne Burkhardt a Walter Lang, poskytli výsledky pitiev, ktoré vykonali u desiatich ľudí, ktorí zomreli po injekcii očkovacej látky proti Covid-19. Tu je krátky úryvok z článku o tom, čo zistili:
“Za posledných niekoľko mesiacov patológ z Reutlingenu a profesor Walter Lang skúmali tkanivový materiál zosnulého mikroskopicky.” … V piatich z desiatich vyššie uvedených prípadov hodnotia obaja lekári spojenie medzi smrťou a očkovaním ako veľmi pravdepodobné, v dvoch prípadoch ako pravdepodobné. Jeden prípad ešte nebol vyhodnotený. Ostatné dva prípady boli klasifikované ako nejasné/možné alebo „skôr náhodné“.
Pokiaľ ide o príčiny smrti, Burkhardt poukázal na to, že lymfocytová myokarditída je najčastejšou diagnózou … Lekári sa domnievajú, že ďalšími vedľajšími účinkami očkovania proti koróne s možnými následkami smrti sú autoimunitné javy, zníženie imunitnej kapacity, zrýchlenie rastu rakoviny, poškodenie ciev „endotelitída“ “, Vaskulitída, perivaskulitída a„ zhlukovanie “erytrocytov ….

Burkhardt a jeho kolegovia vyšetrujú posledné mesiace. Povedal, že keď uvidel výsledky, môže myslieť len na jednu vec – „vzburu lymfocytov“, potenciálne vo všetkých tkanivách a orgánoch. Lymfocyty sa nachádzali v rôznych tkanivách, ako sú pečeň, obličky, slezina až do maternice a nádory, ktoré masívne napádali tamojšie tkanivo …
Burkhardt dospel k záveru, že politici hovoria: „Ak nechcete byť očkovaní, musíte znášať dôsledky, ale každý, kto sa očkuje, musí tiež znášať dôsledky.“ Tieto sú stále do značnej miery neznáme. “Zatiaľ boli zdokumentované iba prvé, ale znepokojujúce zistenia, ktoré sa budú ďalej skúmať s ohľadom na ich patogenézu,” povedal Burkhardt.
,,Zistenia potvrdzujú vyhlásenie profesora Dr. Petera Schirmachera, že vo viac ako 40 pitvaných mŕtvolách, ktoré zomreli do dvoch týždňov po očkovaní proti Covid-19, približne tretina zomrela na očkovanie. “
Dobre, poďme sa pozrieť. Čo zistili lekári?
1– U veľkého percenta pitiev zistili, že „spojenie medzi smrťou a očkovaním bolo (bolo) veľmi pravdepodobné“.
2 – Zistili, že „táto lymfocytová myokarditída (bola) najčastejšou diagnózou“. (Lymfocytová myokarditída je zriedkavý stav, pri ktorom je zápal srdcového svalu (myokarditída) spôsobený akumuláciou bielych krviniek (lymfocytov). Príznaky môžu zahŕňať bolesť na hrudníku, búšenie srdca, únavu a dýchavičnosť (dyspnoe), najmä pri námahe alebo pri ležaní na bruchu . Inými slovami, špičková proteínová vakcína má za následok závažný zápal a súčasne oslabenie imunity. Je to dvojaký zápal.)
3– Našli dôkazy o „vzbure lymfocytov“, potenciálne vo všetkých tkanivách a orgánoch. Lymfocyty sa nachádzali v rôznych tkanivách, ako sú pečeň, obličky, slezina až do maternice a nádory, ktoré masívne napádali tamojšie tkanivo. “ (Poznámka-Lymfocyty sú biele krvinky v imunitnom systéme, ktoré zasahujú v boji proti útočníkom alebo bunkám infikovaným patogénom. „Vzbura lymfocytov“ naznačuje, že imunitný systém sa zbláznil a pokúša sa čeliť účinkom miliárd špičkových proteínov nachádzajúcich sa v bunkách. v krvnom riečisku. Keď sú lymfocyty vyčerpané, telo je náchylnejšie na iné infekcie, čo môže vysvetľovať, prečo sa veľký počet ľudí na konci leta nakazí respiračnými vírusmi.)
4– Zistili, že s vakcínou proti Covid-19 je spojených viacero vážnych zdravotných rizík.
Pitvy poskytujú spoľahlivý dôkaz, že očkovacie látky v skutočnosti spôsobujú značné poškodenie tkaniva.
Posledná otázka – Ako to celé vidíte?
Odpoveď-Očakával by som, že už počas tejto zimy a skorej jari uvidím známky núdze, aj keď údaje budú zostavené skôr pod názvom „úmrtnosť zo všetkých príčin“ než úmrtia na vakcíny na Covid-19. Mali by sme tiež vidieť prudký nárast zástavy srdca, myokarditídy a cievnych mozgových príhod, ktoré by sa mali dramaticky vymaniť z ich 5-ročnej trendovej línie. Pretože očkovacia látka spôsobuje celkové zhoršenie celkového zdravia, známky poškodenia by mali byť zrejmé pri akomkoľvek ochorení od neurodegeneratívnych chorôb až po Bellovu obrnu.
Nejde o predpoveď, ale o potvrdenie toho, čo už vidíme. Pozrite sa na tento nedávny tweet od britskej diagnostickej patologičky Dr. Claire Craigovej a uvidíte, čo mám na mysli:
Nadmerné úmrtia počas týždňa, ktorý sa končí 10. septembra 2021:
O 24% viac úmrtí na srdcové zlyhanie ako na začiatku
19% ischemická choroba srdca
16% cerebrovaskulárne ochorenie (cievne mozgové príhody)
18% iné choroby obehu

Prečo sa to deje? Prečo náhly nárast srdcových infarktov, srdcových chorôb, cievnych chorôb a mozgových príhod? Čo sme urobili v roku 2021 inak ako v predchádzajúcich rokoch?
Očkovali sme väčšinu populácie, to sme urobili inak
. A teraz sa pozrieme na to, aký účinok to má na mnohé ochorenia súvisiace s očkovaním, ako je zástava srdca, myokarditída, pľúcna embólia, trombóza, akútne poškodenie obličiek, poškodenie pečene, Bellova obrna, transverzálna myelitída, anafylaxia, multisystémový zápalový syndróm, spontánne potrat a syndróm akútnej respiračnej tiesne. Všetky tieto skutočnosti sa uvádzajú v „systéme hlásení nežiaducich účinkov očkovacích látok“ (VAERS), rovnako ako sa pravdepodobne budú zobrazovať pri budúcich hospitalizáciách. Na to, aby vláda sfalšovala údaje alebo zamietla záležitosť pod koberec, bude teda vláda potrebovať dosť agresívnu manipuláciu.

A ako táto záplava neočakávaných chorôb ovplyvní systém verejného zdravotníctva, ktorý by mohol byť napnutý až do bodu zlomu. Dá sa katastrofe predísť? Pozrite sa na tento úryvok z nedávneho článku v britskom telegrafe:
“Aj keď sa zameriavame len na Covid-19 , v Británii ticho prebieha druhá zdravotná kríza.” Od začiatku júla došlo k tisíckam úmrtí, ktoré neboli spôsobené koronavírusom. Podľa zdravotných expertov je to na leto veľmi neobvyklé. Napriek tomu, že sa v zimných mesiacoch, keď chladné počasie a sezónne infekcie spoločne vyvíjajú tlak na NHS, očakávajú nadbytočné úmrtia, v lete spravidla prestáva.

Tento rok je znepokojujúci.
Podľa Úradu pre národnú štatistiku (ONS) je od 2. júla v Anglicku a Walese viac než 9 619 úmrtí, z toho 48 percent (4635) nespôsobil Covid-19.
Ak teda všetci títo ďalší ľudia neumierajú na koronavírus, čo ich zabíja?
Údaje z Public Health England (PHE) ukazujú, že počas tohto obdobia došlo k 2 103 ďalším registráciám smrti s ischemickou chorobou srdca, 1 552 so srdcovým zlyhaním, ako aj k ďalším 760 úmrtiam s cerebrovaskulárnymi ochoreniami, ako je cievna mozgová príhoda a aneuryzma, a 3 915 s inými ochoreniami krvného obehu. .

Od začiatku júla bolo zaznamenaných tiež 3 416 zmienok o úmrtí, ako sa očakávalo, o 3 416 zmien v akútnych a chronických respiračných infekciách, pričom došlo k 1 234 úmrtiam na choroby močového systému navyše, 324 na cirhózu a ochorenie pečene a 1 905 na cukrovku…

“Zdá sa, že zima je už tu, skôr ako naozaj  príde.” Tento rok je to horšie, než si myslím, že si pamätám kedykoľvek za posledných 20 rokov. ” („Tisíce ďalších ľudí než obvykle zomierajú … ale nie je to na Covida“, Telegraph)

Médiá budú prirodzene viniť nárast chorôb z pandémie alebo „oneskoreného liečenia“, ale ľudia si môžu urobiť vlastné závery. To, čo Telegraph označuje za núdzovú situáciu „bez ochorenia Covid“, je rovnako pravdepodobné ako zranenie súvisiace s očkovaním. Pointa, ktorú uvádzam, je jednoduchá: krvné zrazeniny, krvácanie a autoimunita nie sú triviálne záležitosti; sú znakom toho, že životná infraštruktúra tela bola narušená a pravdepodobne aj vážne poškodená. To sa prejaví úmrtnosťou všetkých príčin a širšími údajmi o verejnom zdraví. Značná časť týchto chorôb bude priamo spojená s injekciou potenciálne smrteľného patogénu do krvného obehu miliónov ľudí, ktorí boli úmyselne uvedení do omylu o bezpečnosti výrobku. Teraz uvidíme prvé výsledky tohto experimentu. Bože pomôž nám.

Michael Whitney,  renomovaný geopolitický a sociálny analytik so sídlom v štáte Washington. Svoju kariéru nezávislého občianskeho novinára zahájil v roku 2002 so záväzkom poctivej žurnalistiky, sociálnej spravodlivosti a svetového mieru.
Je výskumným spolupracovníkom Centra pre výskum globalizácie.

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Boris Mesár

O AUTOROVI

sledujem vývoj ľudskej spoločnosti viac ako 15 rokov a chcel by som sa podeliť o moje vedomosti s ostatnými

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 209

Celkové hodnotenie: 22.16

Priemerná čítanosť:

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

  POČASIE NA DNES

 • icon FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  Nick Rolovich sa odmietol zaočkovať proti koronavírusu, musel preto skončiť ako tréner na WSU

  0icon

  Washington 20. októbra 2021 (SITA/AP/HSP/Foto:SITA/AP-Young Kwak)   Nick Rolovich už nie je trénerom tímu amerického futbalu na Washington State University v USA. Ani po opakovanom…

  Dnes bude polojasno až oblačno, s teplotami do 20 stupňov

  0icon

  Bratislava 20. októbra 2021 (SITA/HSP/Foto:Pixabay)   Dnes bude na Slovensku polojasno až oblačno, spočiatku miestami až zamračené. Ráno sa ojedinele môže tvoriť aj hmla. Na…

  Trnavčania zverejnili stanovisko k incidentu v derby so Slovanom Bratislava. Tvrdia, že provokáciu, ktorá odštartovala bitky začali fanúšikovia hostí

  0icon

  Bratislava 20. októbra 2021 (HSP/Foto:SITA-Martin Medňanský)   Nedeľný futbalový zápas medzi domácim Spartakom Trnava a Slovanom Bratislava museli v prvom polčase ukončiť kvôli bitke chuligánov…

  The Verge: Facebook Inc. plánuje zmeniť svoj názov, tvrdí zdroj

  0icon

  Washington 20. októbra 2021 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Eric Risberg)   Americká spoločnosť Facebook Inc. plánuje budúci týždeň oznámiť, že zmení svoj názov. V utorok večer o tom informoval…

  Fico skritizoval moderátora Kovačiča kvôli diskusnej relácii s Kolíkovou. "To, čo predvádzate, nemá s profesionálnou žurnalistikou nič spoločné," komentoval to s tým, že vďaka tomu vyhral stávku

  0icon

  Bratislava 20. októbra 2021 (HSP/Foto:Facebook)   Predseda strany Smer-SD Robert Fico pozval na obed moderátora diskusných relácii TV Markíza Michala Kovačiča na obed, keďže ako…

  Kabinet by mal v stredu rokovať o ďalšom posunutí splatnosti poistného pre SZČO a zamestnávateľov

  0icon

  Bratislava 20. oktkóbra 2021 (SITA/HSP/Foto:TASR-František Iván)   Samostatne zárobkovo činným osobám (SZČO) a zamestnávateľom sa pravdepodobne opätovne posunie splatnosť poistného. Týkať sa to má tých…

  Häkkinen na návšteve Slovenska: "Netrúfam si tipovať meno nového šampióna"

  0icon

  Bratislava 20. októbra 2021 (TASR/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Dvojnásobný majster sveta formuly 1 Mika Häkkinen si netrúfa predpovedať, kto v tomto roku získa titul šampióna v…

  Epidemiológ Beran: Očkovanie nie je bodka za vírusmi. Nerobí človeka nesmrteľným

  0icon

  Praha 20. októbra 2021 (HSP/Sputnik/Foto:Sputnik-Ramil Sitdikov,Pixabay,TASR/AP-Markus Schreiber)   Vo svete stúpajú covid štatistiky. Aktivita antivaxerov rastie. Ľudia by určite radi počuli, ako sa zachovať, keď…

  Saková sa pýta, prečo teraz najvyšší ústavní činitelia necítia potrebu ospravedlniť sa vyšetrovateľke Santusovej, rovnako ako to bolo v prípade vyšetrovateľov Ďurku či Čurillu?

  0icon

  Bratislava 20. októbra 2021 (HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Spravodlivosť je slepá a Slovensko je toho typickým príkladom. Polícia má voľné ruky, ale len pokiaľ zasahuje proti…

  Vicepremiérka Remišová obvinila z futbalovej bitky Fica, ale schytala to. Slováci okamžite reagovali

  0icon

  Bratislava 19. októbra 2021 (HSP/Sputnik/Foto:TASR-Martin Baumann)   Počas futbalového zápasu medzi Spartakom Trnava a Slovanom Bratislava došlo medzi fanúšikmi k bitke. Incident sa premenil v…

  TopDesať

  5 psychologických experimentov, ktoré odhalili krutú pravdu o ľuďoch

  0 icon

  Hoci ako ľudia sme boli vždy fascinovaní fungovaním mysle a dôvodmi nášho správania, až do začiatku 20. storočia bola experimentálna psychológia prakticky neznámym pojmom. Zahŕňajúc celý rad oblastí, od behaviorálnych štúdií po sociálnu dynamiku a zložité biologické procesy vyskytujúce sa v mozgu, starostlivo kontrolované štúdie vykonané v mene experimentálnej psychológie nás naučili toľko…

  Ako dlho môžu byť potraviny zmrazené?

  0 icon

  O jedle sa toho už popísalo veľa. Niet sa čo diviť, keďže čoraz viac a viac ľudí sa zaujíma o to, čo konzumuje, odkiaľ sa to berie, prípadne kto to vyrába a spracúva. Aj my sme vám v rámci článku 8 spôsobov konzervovania priniesli nejaké to info o chladení a…

  Koľko cukru sa nachádza vo vašom jedle a pití?

  0 icon

  Dnešná doba je taká unáhlená a rýchla, že udržiavať svoj životný režim v zdravej rovnováhe môže byť náročné. A tým sa dostávame k cukru, ktorého je v našich potravinách niekedy až priveľa. Spotreba príliš veľkého množstva cukru zvyšuje riziko niekoľkých nebezpečných zdravotných problémov, vrátane obezity, cukrovky typu 2, zvýšeného krvného…

  10+ zaujímavých faktov o káve, ktoré by mal vedieť každý kávičkár

  0 icon

  Káva bola prvýkrát objavená v 15. storočí a dodnes si zachováva svoj status jedného z najpopulárnejších nápojov. Milovníkov kávy sú milióny na celom svete. Káva je vyrobená zo zrelých bobúľ, ktoré sa zbierajú, spracúvajú a sušia. Následne sa káva praží, pomelie a nakoniec sa dostane do našich kávovárov. No nemusíš byť zarytý kávičkár, aby…

  Čo ti chce povedať telo, keď zažiješ deja vu?

  0 icon

  Povedzme, že ideš lyžovať prvýkrát v živote, ale zrazu, keď stúpiš na sneh, máš pocit, že si to už predtým robil. No, práve si zažil deja vu. Aj keď sa to javí ako zriedkavý jav, 60 - 80%  ľudí malo niekedy deja vu. Môže to však znamenať, že tvoje telo vysiela signál, aby ťa…

  Armádny Magazín

  Irán v po rokovaniach so Šojguom v Moskve potvrdil záujem o ruské stíhačky a helikoptéry

  0 icon

  Rusko, 19. október 2021 (AM) –  "Pozície Moskvy a Teheránu sa zhodujú vo väčšine kľúčových problémov globálnej a regionálnej agendy. Spolupráca medzi Ruskom a Iránom sa napriek situácii s COVID-19 naďalej rozvíja, uviedol náčelník generálneho štábu ruských ozbrojených síl Valerij Gerasimov. "Napriek zložit

  Bývalý šéf Pentagonu prehovoril o chybách v školení afganskej armády

  0 icon

  USA, 19. október 2021 (AM, Sputnik) – USA urobili kritické chyby v školení afganskej armády, ktoré prispeli k jej rozpadu, myslí

  Brilantným riadením Amerika kráča ku komunizmu

  0 icon

  USA, 19. október 2021 (AM) – Kaliforniu zmieta vlna lúpeží v obchodoch. V San Franciscu ľudia len vojdú, lopatou prehodia tovar z regálov a odídu. Pracovníci obchodu neriskujú svoje zdravie a nezasahujú do lúpeže. Predajcovia môžu iba zavolať políciu a dívať sa. Neprichádza však ani polícia.

  Americký výsadok na japonské územie mal byť v septembri 1945

  0 icon

  Japonsko, 19. október 2021 (AM) –  6. a 9. augusta 1945 USA atómom zbombardovali japonské mestá Hirošimu a Nagasaki. V roku 2015 bol zverejnený údaj o dovtedy celkovom počte obetí vyše 450 tisíc, pričom na následky ožiarenia trpelo ďalších 183 519 ľudí.

  Ruskej armáde sa v Sýrii vzdalo niekoľko tisíc militantov

  0 icon

  Sýria, 19. október 2021 (AM) – Obrovská skupina militantov, ktorí sa predtým aktívne zúčastňovali teroristických aktivít v južnej Sýrii, sa rozhodla vzdať ruskej armáde výmenou za záruky, že nedôjde k ich prenasledovaniu zo strany Damasku. Militanti, ktorí sa zúčastnili na dobrovoľnej kapitulácii, odovzdali niekoľko desiatok tisíc ručných zbraní a množ

  Svetlo sveta

  Pastiersky list KBS pri príležitosti návštevy pápeža Františka na Slovensku

  0 icon

  Pri príležitosti blížiacej sa návštevy Svätého Otca na Slovensku prinášame pastiersky list slovenských biskupov. List prinášame v plnom znení. _______ Drahí bratia a sestry, viac ako rok je naša spoločnosť poznačená pandémiou, ktorá priniesla strach do všetkých oblastí života. Akosi podvedome sme si hovorili: kedy už konečne príde nejaká dobrá správa;…

  Biskupi rozhodli o zrušení dišpenzu od povinnosti účasti na bohoslužbách

  0 icon

  Na 99. plenárnom zasadaní KBS v Badíne sa v dňoch 15. a 16. júna 2021 zúčastnili všetci slovenskí katolícki biskupi, členovia KBS. V rámci zasadania zvolili na nasledujúce obdobie 5 rokov generálneho sekretára KBS. Stal sa ním banskobystrický biskup Mons. Marián Chovanec. Za predsedu Liturgickej komisie bol zvolený rožňavský biskup Mons.…

  Ako dlho je po prijatí Eucharistie prítomný Kristus v človeku?

  0 icon

  Eucharistia je najväčším pokladom Katolíckej Cirkvi. Ježiš pod spôsobom chleba je prítomný v Eucharistii a to svojím telom, dušou a božstvom. Prítomnosť Krista v Eucharistii nekončí v momente nášho prijatia, ale pretrváva do chvíle, kedy sa rozpustí posledná čiastočka konsekrovaného chleba. Ako príklad si môžeme uviesť príhodu zo života svätého…

  Sv. Ján Nepomucký – mučeník spovedného tajomstva

  0 icon

  Ján z Pomuku sa narodil niekedy okolo roku 1340, v dedinke Pomuk.  Na mieste, kde dnes stojí barokový kostol sv. Jána Nepomuckého, stál podľa ústneho podania domček, kde sa Ján narodil. O jeho vzdelaní je málo známe. S istotou vieme, že študoval na pražskej univerzite. Vieme, že od roku 1369…

  Medzinárodný modlitbový deň k úcte Panny Márii Matky všetkých národov

  0 icon

  The post Medzinárodný modlitbový deň k úcte Panny Márii Matky všetkých národov appeared first on Svetlo Sveta.

 • icon FOTO DŇA