Sabotáž v ruskom zdravotníctve v súvislosti s COVID-19. 

Ďalší poctivý lekár ostro kritizoval očividnú lekársku sabotáž, ktorá bola aktívne zavedená do lekárskej rutiny pod rúškom „boja proti covid“. Podrobnosti, ktoré táto lekárka poskytla, sú šokujúce a odhaľujú očividné skutočnosti o masovom podplácaní a zrade zdravotníckeho personálu a o kolosálnych podvratných aktivitách vedenia zdravotníckych služieb v krajine.

A hoci sa táto lekárka Natalya Viktorovna Ionova mýli v existencii „vírusu SARS-Cov2“, nevyvrátiteľný dôkaz, že SARS-Cov2 je fikciou poskytnutou spoločnosťou RP, robí jej závery a pozorovania ešte harmonickejšími, dáva im materialistický význam. vysvetlenie.
https://work-way.com/blog/2021/07/28/razbor-mifa-ob-otkrytii-virusa-sars-cov2/

Nanešťastie, mylnou predstavou o existencii vírusu SARS-Cov2 trpí moderný zdravotnícky personálom vrátane lekárov takmer v plnej sile, s výnimkou snáď najpokročilejších špecializovaných špecialistov.
Blízke zoznámenie sa s procesom vedecky konzistentného objavovania nového patogénu umožňuje dokonca aj nešpecialistovi vyvodiť jednoznačný záver, že nový vírus, ktorý je v patogenéze nerozoznateľný od iných vírusov, ktoré spôsobujú ARVI, v tomto prípade nemôže byť, ale musel byť vynájdený.
Prečo?
Pretože nie je dôvod podozrievať pacientov vo Wu -chane v decembri 2019 až do januára 2020., že boli chorí niečím neobvyklým, čo nikto predtým nemal. V popise patológií týchto pacientov nie je nič konkrétne, nič, čo by naznačovalo vzhľad „nového ARVI“.
A ak by bol „nový vírus“ skutočne objavený podľa všetkých pravidiel vedeckej detekcie doposiaľ neznámeho patogénneho mikroorganizmu (pozorujúc Kochove postuláty), museli by objavitelia uznať jeho absolútnu patogénnu nešpecifickosť.
Praktická hodnota objavu takéhoto patogénu je nulová: nikto nekontroluje chorých na  ARVI na konkrétny vírus: zaobchádza sa s nimi podľa rovnakého vzorca. Prevencia ARVI, ako aj chrípky, je rovnakého druhu: posilnenie prirodzenej imunity. Vakcíny proti SARS a chrípke sú zbytočné.

Diagnózu “Covid -19” neuznávam – názor resuscitátorky Natálie Ionovej
A teraz slová drahej Natalyi Viktorovne Ionovnej :

Resuscitátorka s 20 -ročnou praxou hovorí, že väčšina pacientov v „červených zónach“ nemá príznaky ochorenia, pričom sú liečení agresívne experimentálnymi liekmi, ktoré nie sú predpisované zákonom, okresní terapeuti nemajú rozkazy, ale iba inštrukcie. Na WhatsAppe sú lekári uväznení v podvode kvôli platom 200 tisíc rubľov.
,,Neprijímam diagnózu Covid-19. Považujem to za vykonštruovanú chorobu. Samozrejme, existuje koronavírusová infekcia, ktorá môže spôsobiť rôzne komplikácie: vírusová pneumónia, syndróm respiračnej tiesne – ide o akútne respiračné zlyhanie, ktoré všetkých desí.
Faktom ale je, že to isté môžu spôsobiť aj iné vírusy, nevidím tu žiadnu špecifickosť. Aj keby sa objavil nejaký agresívnejší kmeň, toto nedáva ministerstvu zdravotníctva právo správať sa tak, ako sa teraz správa.
Myslím tým :
-hospitalizáciu pacientov, ktorí nepotrebujú hospitalizáciu;
-re-profilovanie nemocníc;
– veľmi agresívna liečba týchto pacientov.”

,,Začnime testovaním, ako bola táto diagnóza stanovená ? Kde je dôkaz, že tento test, ktorý používajú, zodpovedá tomuto kmeňu, identifikuje tento kmeň? A kde je dôkaz, že tento kmeň spôsobuje špecifickú chorobu zvanú covid?
Všetky testy sú zdravotnícke pomôcky a na ich registráciu je zákonom stanovený postup. Môžete skontrolovať: ako bol tento test zaregistrovaný, či bolo vykonané vyšetrenie a na základe čoho bol test zavedený do systému zdravotnej starostlivosti. Faktom je, že naša práca je založená na klinických pokynoch.
Tieto pokyny sa aktualizujú každé 3 roky. Od roku 2018 existujú odporúčania: v zásade nie je potrebné testovať na respiračné vírusové infekcie, s výnimkou vírusu chrípky. Výnimka pre chrípku existuje preto, že na ňu existuje špecifická liečba. A všetky ostatné infekcie by nemali byť vôbec identifikované.”
,,Hospitalizácia sa vykonáva v závislosti od klinických prejavov. Ak uvidíme ťažký zápal pľúc, budeme hospitalizovať. Teraz sú boli všetci tí, ktorí mali pozitívny test, boli hospitalizovaní.”
,,Všetky nemocnice boli zatvorené a začala sa rozsiahla reprofilácia. Reprofilácia prišla aj do centra, kde pracujem – regionálneho centra liečebnej rehabilitácie. Prvé čo ma prekvapilo: ako pripravili tak rýchlo dokumentáciu ?”
,,Uvedomil som si, že došlo k istému druhu podvodu, pretože dochádzalo k nezákonnému repurpovaniu. Keď som bola povinne preložená na jeden mesiac na reprofilované oddelenie, položil som tam otázku – kam ma prekladáte , ako sa volá toto oddelenie? Odpoveď: ,,terapeutické.”
,, Takže obvyklé terapeutické oddelenie.
Dobre, hovorím si, prečo tam ale musíme nosiť protimorové obleky? Odpoveď: To nám povedali. Takže , zákon nevyžaduje žiadnu dokumentáciu ?”
,,Ako je možné zmeniť moje pracovné podmienky len tak ? Na terapeutickom oddelení, kde nie je žiadna možnosť nakazenia, musím nosiť protimorový oblek aj keď nie je jasné, pred čím sa brániť ?”
,,Pracovala som tam jeden mesiac ako službukonajúci lekár. Navyše sme nemali primárnych pacientov, ale išlo len o následnú liečbu. Takáto „následná“ služba však neexistuje. Podľa zákona musí byť pacient po ošetrení prepustený. Je nemožné, aby sa v jedna nemocnica uzdravila a druhá dokončila liečbu.
Videl som, že väčšina pacientov nemá ani príznaky: žiadna horúčka, žiadny kašeľ alebo po vírusovej infekcii existujú zvyškové príznaky. A naďalej im predpisujú antibiotiká, hormóny.”
,,Verím, že sme medzi zdravotníkmi mali obrovskú psychózu. Kto im to vrazil do hlavy? Boli tam normálni lekári a zrazu ich niekto preformátoval. Nebolo možné im nič dokázať. Podala som oficiálnu žiadosť o nové dokumenty vrátane dokumentácii ku protimorovým oblekom, a oni mi odpovedali – stále majú rovnaké dokumenty, nezmenili sa žiadne podmienky, takže dokumentácia neexistuje.”
,,Vynára sa otázka, prečo som sa rozhorčila iba ja? Zvyšok ľudí to všetko prijal. Všetky nemocnice v meste a po celej krajine, všetci lekári a sestry, všetok personál – všetci si môžu obliekať tieto obleky, ktoré neumožňujú dostať vzduch, môžete v nich dostať úpal. Podmienky ochrany práce sú porušené. Z nejakého dôvodu sú vo vzduchovej komore nepretržite zapnuté baktericídne žiarovky, ktoré prechádzajú touto lampou a pália pľúca, oči a nikto nie je pobúrený.”
,,Vysvetlenie: Vysoké doplatky. Každý dobre vie, že ak niečo povie proti, môže to byť použité proti nemu  a tieto platby nedostane. Pred prepočtom som mala základný plat 40 tisíc a tento mesiac som dostala 180 tisíc.”
,,A v tých nemocniciach, kde sa liečia prvýkrát, tam je to ešte viac. Práve sme kúpili zdravotnícky personál. Iné vysvetlenie nemôžem nájsť.”
,,Ale prečo som odmietla ? Keď som čítala tieto odporúčania, videla som poradie farmaceutických spoločností. Viem, že používanie hydroxychlorochínu je liečba  mimo návodu.”
,,Teraz sa používajú vysoké dávky hormónov, liek „na monoklonálne protilátky“, aktemra (Poznámka: Actemra je imunosupresívum. Používa sa hlavne na liečbu reumatoidnej artritídy), artritída – tieto lieky úplne zabíjajú imunitný systém u ľudí. Človek prichádza s teplotou 37,5, pri takej teplote je zbytočné ho liečiť. Vyliečil by sa sám.”
,, Napriek tomu ho začnú ho intenzívne liečiť. Z nejakého dôvodu sú pacienti nútení ležať na bruchu 16 hodín. Je jasné, že človek ochorie na trombózu, ak toľko leží na bruchu. Vetranie sa tiež používa nie celkom podľa indikácií. Pracovala som 20 rokov na jednotke intenzívnej starostlivosti, viedla som pacientov k umelej pľúcnej ventilácii. Pacientov [do mechanickej ventilácie] sme previedli iba s ťažkým respiračným zlyhaním, inak môžete z mechanickej ventilácie mať viac komplikácií ako úžitku”
,,Čo ma ešte hnevá na týchto covid nemocniciach ? Lekári a všetci ostatní si k obleku prilepili rukavice. Všetci prišli na 8 alebo 12 hodín (neviem, koľko hodín tam pracujú) a pracujú so všetkými pacientmi v rovnakých rukaviciach. V skutočnosti nesú infekciu. A pacient, ktorý je v umelo vyvolanej imunosupresii (Poznámka: Imunosupresia je potlačený stav imunity), sa stáva náchylným na akúkoľvek infekciu, vrátane nozokomiálnej, ktoré je odolné voči antibiotikám.”
,,Nechápem, ako sa môžete niekto dostať do takého podvodu za peniaze. Viem, že mnohí lekári skončili a nechceli sa na tom podieľať. Ale, bohužiaľ, aktívny protest nevidím. A teraz dochádza k nezákonnému očkovaniu. Hovorila som s miestnym lekárom a opýtala som sa ho – dali vám aspoň nejaký podpísaný príkaz na očkovanie touto vakcínou ?”
,,Ukazuje sa, že neexistuje žiadna objednávka, len im pošlú nejaké pokyny cez WhatsApp, nazývajú ich objednávky, ale tieto, samozrejme, nemožno považovať za objednávky. Pýtam sa a vy čítate pokyny, tam je tiež uvedené, že očkovacia látka je zaregistrovaná podľa zjednodušenej schémy. Ukázalo sa, že si ani neprečítali pokyny ?”
,,Nedokázala som ich prinútiť, aby urobili čokoľvek. Môžu to urobiť len sami ľudia. Verím, že je možné stíhať tých, ktorí zaobchádzali podľa týchto protokolov, a to ich prinúti prestať robiť to, čo robia.”
,,Za všetkých chcem povedať, že nevidím žiadnu nebezpečnú infekciu, žiadne biologické ohrozenie, pretože každý opakovane kontaktoval ľudí s pozitívnym testom. Niektorí už boli  5 krát v izololácii, potom si uvedomili, že nie je potrebné odosielať kontaktné údaje Rospotrebnadzor, inak nebudeme môcť pracovať vôbec.”

ivejournal.com

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Boris Mesár

O AUTOROVI

sledujem vývoj ľudskej spoločnosti viac ako 15 rokov a chcel by som sa podeliť o moje vedomosti s ostatnými

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 234

Celkové hodnotenie: 22.15

Priemerná čítanosť: 3930

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

  POČASIE NA DNES

  FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  Minister Jaroslav Naď vidí priestor na zintenzívnenie spolupráce s Indiou

  0icon

  Bratislava 1. decembra 2021 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Minister obrany SR Jaroslav Naď dnes v priestoroch rezortu prijal veľvyslanca Indickej republiky J. E. Shri Vanlalhuma. Pri…

  Ivan Jakeš zostal opäť bez Rely Dakar, o účasť ho obral nedostatok financií

  0icon

  Bratislava 1. decembra 2021 (SITA/HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Slovenský motocyklista Ivan Jakeš sa nepredstaví na budúcoročnej púštnej Rely Dakar v Saudskej Arábii. Pôvodne mal hájiť farby…

  Ombudsmanka sa pre sprevádzajúce osoby opäť obracia na hlavného hygienika

  0icon

  Bratislava 1. decembra 2021 (TASR/HSP/Foto:TASR-Martin Palkovič)   Verejná ochrankyňa práv (VOP) Mária Patakyová sa opäť obracia na hlavného hygienika SR Jána Mikasa so žiadosťou o…

  Nový prúd lávy na ostrove La Palma ohrozuje kostol a ďalšie domy

  0icon

  Los Llanos de Aridane 1. decembra 2021 (SITA/AP/HSP/Foto:TASR/AP-Emilio Morenatti)   Nový prúd lávy zo sopky Cumbre Vieja na kanárskom ostrove La Palma v stredu ohrozoval…

  Výbuch bomby z druhej svetovej vojny zranil v Mníchove štyroch ľudí a prerušil železničnú dopravu

  0icon

  Berlín 1. decembra 2021 (SITA/AP/HSP/Foto:TASR/AP-Sven Hoppe)   Na stavenisku neďaleko rušnej železničnej trate v nemeckom Mníchove v stredu vybuchla bomba z druhej svetovej vojny. Štyri…

  Litva pre nápor migrantov zvažuje výnimočný stav aj na hraniciach s Poľskom

  0icon

  Vilnius 1. decembra 2021 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Leonid Shcheglov/BelTA)   Litovská vláda v stredu oznámila, že požiada parlament, aby od 10. decembra vyhlásil na hraniciach s Poľskom výnimočný…

  NR SR odmietla návrhy o dekriminalizácii marihuany a redefinícii znásilnenia

  0icon

  Bratislava 1. decembra 2021 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian, Dano Veselský, Martin Baumann, Jaroslav Novák, Pixabay)   Poslanci Národnej rady (NR) SR odmietli v stredajšom hlasovaní tri novely…

  Mikulec: Požiadavkou konzília je, aby sa kontroly sústredili na územie SR, nie na hranice

  0icon

  Bratislava 1. decembra 2021 (TASR/HSP/Foto:TASR-Pavel Neubauer)   Policajné kontroly sa momentálne sústredia na dodržiavanie opatrení na území SR, tak, ako to požadujú odborníci. Na hraniciach…

  Regulované ceny plynu budú vyššie o desiatky centov až niekoľko eur mesačne

  0icon

  Bratislava 1. decembra 2021 (SITA/HSP/Foto:Pixabay)   Regulované ceny plynu sa v roku 2022 dostanú mierne nad úroveň regulovaných cien v roku 2020. Informoval o tom…

  Smer-SD iniciuje mimoriadne schôdze k zdravotníctvu a k cenám energií

  0icon

  Bratislava 1. decembra 2021 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Opozičná strana Smer-SD iniciuje mimoriadne schôdze Národnej rady (NR) SR k zdravotníctvu a k zdražovaniu cien energií. V…

  TopDesať

  Dych berúci Grand Canyon: 3. časť

  0 icon

  Prinášame pokračovanie tretej časti článku s názvom Dych berúci Grand Canyon. Pozrite sa s nami do tohto impozantného kútu sveta kaňonu, ktorý pôsobí na neškolené oko zdanlivo mŕtvym dojmom, ale poskytuje domov množstvu rastlín aj živočíchom. Veríme, že vám tretia a zároveň záverečná časť článku prinesie opäť nové informácie. Suchý…

  TOP 10 najnebezpečnejších drogových barónov všetkých čias

  0 icon

  Latinskú Ameriku v posledných rokoch ovládajú drogoví baróni. Hovorí sa, že zločin sa nevypláca, ale v priebehu rokov, nám títo drogoví magnáti ukázali opak. Títo muži a ženy vytvorili podzemné ekonomiky, prostredníctvom ktorých prúdilo milióny dolárov. A to nie raz ročne, ale každý týždeň alebo dokonca aj denne. Poď sa teda s nami pozrieť na…

  Vianočné darčeky: To najhoršie, čo ženy môžu dostať od muža

  0 icon

  Hneď v úvode chceme uviesť na pravú mieru, prečo sa v tomto článku venujeme len darčekom, ktorými obdarúvajú muži svoje polovičky. Dôvod je jednoduchý. Práve chlapi sú väčšinou tí, ktorí majú problém s výberom darov, potrebujú poradiť či usmerniť. Často očakávajú konkrétny nápad alebo tip. No mali by radšej zapojiť do nákupov trošku fantázie a kreativity. Preto…

  TOP 10 udalostí, ktoré prispeli k objavovaniu vesmíru

  0 icon

  Od začiatku nášho druhu, sme upierali naše pohľady k oblohe a snažili sa tým nájsť odpovede na rôzne otázky. Najskôr boli nebeské telesá v očiach ľudí označované za symboly bohov, ktoré k nim priraďovali. Od vtedy však máme za sebou dlhú cestu vývoja, kde sme dokázali do vesmíru poslať rakety, družice a rôzne iné telesá,…

  Fascinujúce animované fotografie, v ktorých sa zastavíš v čase

  0 icon

  Julien Douvier sa špecializuje na animované fotografie, moderné umenie, ktoré sa dokonale hodí pre počítače v 21. storočí. Fotograf zo Štrasburgu skúma svoje okolie a snaží sa tak zachytiť rôznorodé scény, ktoré mu tak umožňujú vyjadriť pocit pohybu v rámci svojho prostredia. Tieto statické fotografie neskôr dôkladne spracuje, pri čom kladie hlavný dôraz…

  Armádny Magazín

  Ruské sieťovo centralizované zväzky. Nie je to nový druh vojsk, ale novinka je to určite

  0 icon

  Rusko, 1. december 2021 (AM) – Dnes v noci sa na stránke RIA Novosti objavila správa, že v ruských ozbrojených silách sa objavili zväzky, ktoré sú spôsobilé viesť mohutné sieťovo-centrálne operácie.   Sieťovo-centrálny princíp predpokladá, že všetci účastníci bojovej operácie sa stanú súčasťou jednej siete výmeny údajov, čo im umožní dosiahnuť i

  Rusko začalo sériovú výrobu protilietadlového komplexu Gibka-S s ultrakrátkym dosahom

  0 icon

  Rusko, 1. december 2021 (AM) – Ruský systém protivzdušnej obrany krátkeho a ultrakrátkeho dosahu „Gibka-S“ vstúpil do štádia sériovej výroby. Ako zdôraznil Rostec, ide o prvý systém protivzdušnej obrany typu VSHORAD (Very Short-Range Air Defense) vyvinutý v Rusku.  

  Geniálna politika NATO. Lukašenko chce umiestniť jadrové zbrane na území Bieloruska

  0 icon

  Bielorusko, 1. december 2021 (AM) – Ako poznamenal bieloruský líder, stane sa tak, ak sa vo východnej Európe objavia jadrové hlavice. "Minsk ponúkne Moskve umiestnenie jadrových zbraní na území Bieloruska, ak NATO urobí podobný krok v Poľsku." Uviedol bieloruský vodca Alexander Lukašenko.   Generálny tajomník aliancie Jens Stoltenberg už skôr povoli

  Ruský prezident Putin označil vývoj hypersonických zbraní za reakciu na akcie NATO

  0 icon

  Rusko, 1. december 2021 (AM) – "Rusko začalo s vývojom hypersonických zbraní v reakcii na hrozby zo strany NATO." Uviedol na investičnom fóre "Rusko volá!" 30. novembra prezident krajiny Vladimir Putin.   Hlava štátu upozornila na to, že v Poľsku a Rumunsku boli rozmiestnené systémy protiraketo

  71 druhov munície. Česká armáda podporí domáceho výrobcu

  0 icon

  Česko, 1.december 2021 (AM) – Dňa 30. novembra 2021 bola medzi českým Ministerstvom obrany a českou spoločnosťou Sellier & Bellot uzavretá rámcová dohoda na dodávky 71 druhov malorážovej munície. Dohodu podpísali za ministerstvo obrany námestník pre riadenie sekcie vyzbrojovania a akvizícií Lubor Koudelka a za spoločnosť Sellier &am

  Svetlo sveta

  Biskup: Nezamorte si domovy diablovými symbolmi

  0 icon

  V mojom detstve sme poznali iba sviatok všetkých svätých a všetkých zosnulých. Halloween nepoznal nikto, ani dospelí nie. Kto nám ho nakoniec priniesol? Kto mal tú moc to urobiť? Nemám tušenia. Nech je to akokoľvek, spôsobilo to škody, duchovné znečistenie. Pred pár dňami som dostal od mladých veriacich z Tirol…

  Na Všetkých svätých nadväzuje Spomienka na všetkých verných zosnulých

  0 icon

  Na Slávnosť Všetkých svätých nadväzuje Spomienka na všetkých verných zosnulých – ľudovo nazývaná Dušičky. Spomienku zaviedol svätý opát Odilo z Cluny roku 998. Vplyvom clunyjských mníchov sa táto spomienka počas 11. storočia veľmi rozšírila. V Ríme ju prijali v 14. storočí.Písmo zjavuje možnosť posmrtného očisťovania a osobného dozrievania, hoci termín…

  Prečo pred čítaním Písma robíme trikrát znak kríža?

  0 icon

  Počas Svätej omše pred čítaním Svätého písma robíme znak kríža na čelo, ústa a srdce. Prvý kríž na čelo, pretože za čelom sa skrýva náš mozog, ktorý je centrom nášho rozhodovania, rozumu, pochopenia. Znak kríža robíme preto, že je to práve mozog, vďaka ktorému sme schopní porozumieť tomu, čo čítame.…

  Štúdia dokázala, že ak nie je v rodine veriaci otec, deti strácajú vieru viac ako keď je neveriaca matka

  0 icon

  Každý muž je povolaný byť duchovným otcom a viaceré štúdie dokazujú, že spojitosť medzi vierou otca rodiny a prenesením viery na deti, je výrazná. Štúdie dokazujú, že v rodinách kde je hlboko veriaca matka a neveriaci otec, viera sa v značne menšom pomere prenáša na deti, ako keď je praktizujúcim veriacim aj otec. Tieto výsledky…

  Pastiersky list KBS pri príležitosti návštevy pápeža Františka na Slovensku

  0 icon

  Pri príležitosti blížiacej sa návštevy Svätého Otca na Slovensku prinášame pastiersky list slovenských biskupov. List prinášame v plnom znení. _______ Drahí bratia a sestry, viac ako rok je naša spoločnosť poznačená pandémiou, ktorá priniesla strach do všetkých oblastí života. Akosi podvedome sme si hovorili: kedy už konečne príde nejaká dobrá správa;…

  FOTO DŇA