1. ČÍM VIAC OČKOVANÝCH, TÝM VIAC INFIKOVANÝCH. SLOVENSKÉ ZARIADENIE PRE SENIOROV RIEŠI “ZÁHADU” 2.  Hlavný nemecký patológ bije na poplach v súvislosti so smrteľnými zraneniami spôsobenými vakcínou proti ochoreniu Covid: “Vakcína je príčinou smrti u 30-40% pitvy nedávno zaočkovaných ľudí.

SLOVENSKO: Čím viac zaočkovaných, tým viac nakazených. Presne takto by sa mohla vhodne charakterizovať situácia na Slovensku. Náš pravidelný čitateľ zo Slovenska nás priviedol do redakcie s neuveriteľnou tlačovou správou, ktorú priniesol slovenský denník Pravda. V Kosmatci, špecializovanom zariadení pre seniorov s duševným ochorením a demenciou v obci Ubľa v okrese Snina, u polovice klientov bolo potvrdené ochorenie COVID-19 a šesť zamestnancov je tiež pozitívnych.
Od 3. septembra, keď boli prvýkrát pozitívne testovaní, už zomreli dvaja klienti. Všetci boli očkovaní, klienti aj zamestnanci. Vedenie zariadenia je v šoku a nechápe, ako sa infekcia dostala dovnútra. Návštevy sa uskutočňujú vonku, na čerstvom vzduchu a len očkované a testované návštevy. Na prístroji je celkovo 18 klientov a 9 je opäť infikovaných. To znamená, že 50% očkovaných klientov v opatrovateľskom zariadení sa nakazilo, napriek tomu, že boli chránení dvoma dávkami vakcíny.

Opäť máme možnosť vidieť príklad klinickej štatistiky. V zariadení s celkovým počtom 18 klientov 9 z nich opäť ochorie na chorobu, proti ktorej sú plne zaočkovaní. Zo štatistického hľadiska má pfizer comirnaty 500 v tomto zariadení len 50% účinnosť. To má však oveľa horšie dôsledky. Klienti sa nakazili v izolovanom prostredí, kde neprichádzajú do kontaktu s verejnosťou, ale len so zamestnancami, ktorí sú očkovaní, a len s rodinnými príslušníkmi, ktorí sú tiež očkovaní a testovaní.
Z empirického hľadiska je to pre Pfizer obrovský problém. V tomto prípade nie je možné viniť infekciu seniorov neočkovaným osobám v slovenskej populácii, pretože títo klienti nikdy neopustia zariadenie a nejdú tzv. medzi ľudí. Jediní ľudia, ktorí sa s nimi stýkajú, sú tí, ktorí boli očkovaní a testovaní. A to nikto nemôže poprieť. Tak to je.
Napriek tomu sa nakazili izolovaní zaočkovaní seniori s očkovaným personálom, takže polovica z nich je opäť chorá. Na to nemôžeš vymyslieť.
A napriek tomu polovica očkovaných klientov sa nielenže opäť nakazila, ale dvaja už zomreli. Niet preto divu, že riadenie zariadenia je v šoku a úplne nerozumie, čo to znamená. Pred niekoľkými týždňami som tu v AEN publikoval článok o štúdii amerického CDC, ktorá odhalila, že takmer tri štvrtiny všetkých nových prípadov Covid-19 sú plne zaočkovaní ľudia s 2 dávkami. Ďalšia štúdia z Izraela ukázala, že neočkovaní ľudia s prírodnými protilátkami majú až 13-krát väčšiu odolnosť voči novej chorobe ako očkovaní ľudia.
Vo všetkých týchto prípadoch boli obrovské rozdiely medzi vyhláseniami spoločnosti Pfizer o účinnosti vakcíny a skutočnými klinickými štatistikami z nemocníc, ako aj z iných zariadení, ako sú domovy dôchodcov. V štatistike je zásada rovnakého pomeru taká, v akom pomere je účinok k malej časti vzorky populácie, taký je pomer účinku k celej vzorke populácie. Vyplýva to z predvolebného prieskumu na vzorke 1 054 respondentov. Prieskum, pokiaľ nie je sfalšovaný, prefabrikovaný, pomýšlaný a usporiadaný, musí ukázať výsledok volieb, o ktorých rozhodne 10 miliónov voličov.

NEMECKO : Riaditeľ Patologického ústavu Univerzity v Heidelbergu Peter Schirmacher vykonal viac ako štyridsať pitvy ľudí, ktorí zomreli počas dvoch týždňov po prijatí vakcíny proti ochoreniu Covid-19, a vyjadril znepokojenie nad svojimi zisteniami.
Schirmacher povedal, že 30 až 40 percent ľudí, ktorí skúmali, zomrelo na vakcínu a že podľa jeho názoru je frekvencia smrteľných následkov očkovania “podceňovaná”.
Po jeho zisteniach Schirmacher vyzval na ďalšie pitvy očkovaných ľudí, aby sa lepšie určilo, či vakcíny súvisia s úmrtiami. Varoval, že vysoký počet nenahlásených prípadov úmrtia očkovaním je spôsobený tým, že “patológovia si nevšimnú nič o väčšine pacientov, ktorí zomrú po očkovaní a možno aj z očkovania.”
Napriek alarmujúcim zvonom o vakcínach mnohí napadli Schirmacherove zistenia, pričom Inštitút Paula Ehrlicha označil vyhlásenia riaditeľa za “nepochopiteľné”. Nemecký imunológ Thomas Mertens okamžite odmietol závery: “Neviem o žiadnych údajoch, ktoré by tu umožnili urobiť odôvodnené vyhlásenie a nepredpokladám nedeklarované číslo.”

Napriek kritike získal Schirmacher podporu z vlastných radov a Spolková asociácia nemeckých patológov uviedla, že je potrebné vykonať ďalšie pitvy očkovaných ľudí, ktorí zomreli v určitom časovom rámci po očkovaní.
Vedúci “pracovnej skupiny pre pitvu” tohto združenia,  vzal do úvahy všeobecných lekárov a zdravotnícke orgány. V podstate lekári pacientov, ktorí zomreli v dňoch alebo týždňoch po očkovaní, by mali požiadať o pitvu v prípade pochybností alebo zdravotnícke orgány by mali prijať opatrenia,
Federálna asociácia patológov o to už v marci požiadala v liste ministrovi zdravotníctva Jensovi Spahnovi (CDU), ale to zostalo nezodpovedané.
Samozrejme, stojí za zmienku, že Schirmacherovo varovanie by mohlo spôsobiť, že rôzne farmaceutické spoločnosti stratia miliardy dolárov v dlhodobom podnikaní, čo je dôvod, prečo jeho zistenia boli preskúmané a poškvrnené pro-očkovacou agendou.
Schirmacherovu povesť a vážnosť však nemožno ignorovať.

V nasledujúcich týždňoch nebude prekvapujúce vidieť Schirmacherovu povesť úplne roztrhanú v médiách, online a vo vedeckej a lekárskej komunite tzv ,,odborníkmi ” (otrokmi big farm mafie )
https://resistance-mondiale.com/le-pathologiste-en-chef-allemand-sonne-lalarme-sur-les-blessures-mortelles-causees-par-le-vaccin-covid-le-vaccin-est-la-cause-de-la-mort-dans-30-a-40-des-autopsies-de-personnes-recemment-v

VB : na ,,covid ” najviac umierajú ľudia po druhej dávke očkovania
https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/1014926/Technical_Briefing_22_21_09_02.pdf

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Boris Mesár

O AUTOROVI

sledujem vývoj ľudskej spoločnosti viac ako 15 rokov a chcel by som sa podeliť o moje vedomosti s ostatnými

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 284

Celkové hodnotenie: 22.91

Priemerná čítanosť: 3942

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

Nastala chyba pri prenose, skúste obnoviť stránku

  • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

    POČASIE NA DNES

    FOTO DŇA

  • Vybrali sme

    FOTO DŇA