• Už je to tu. Slovensko ide do generálneho štrajku s názvom Koniec vlády skorumpovaných politikov a ich prisluhovačov.

  Publikované 21.01. 2018 o 11:54 Karma článku: Počet pozretí: Počet komentárov:

   

  Behať v žltých vestách po meste a pred prázdnym parlamentom je málo. Zapaľovať autá a ničiť ulice, parky, školy, domy a obchody je nezmysel. Treba ísť pred úrad vlády a FICOVEJ vláde na čele s PELLEGRINIM, BUGÁROM a DANKOM a ich takzvanej „opozícii“ na čele s KISKOM a mafiou SOROŠOVCOV vyhlásiť generálny štrajk na Slovensku. Čítajte, zdieľajte a šírte po celej našej republike. Dajme stop politickej elite a skorumpovaným politikom a ich poskokom, ktorí zo seba urobili nadľudí, aby nás zdierali, okrádali, klamali, vykorisťovali a zotročovali. Dosadili si svojich prisluhovačov do polície, advokácie, prokuratúry, na úrady a do súdnictva. Oni spolu rabujú našu Slovenskú republiku, neustále si zvyšujú platy a my drieme biedu, pracujúca chudoba za minimálne platy v tejto politickej žumpe, mafiánskej a skorumpovanej totalite. Musíme iba platiť poplatky, dane, odvody a exekúcie a nemáme naše ľudské práva, nemáme základnú spravodlivosť a ani lepšiu životnú úroveň. Proti tejto politickej žumpe nepomôžu žiadne petície, protesty, demonštrácie, súdne žaloby a trestné oznámenia, ale iba celorepublikový generálny štrajk. Aby vedenie tohto prehnitého systému pochopilo, že pracujúci ľud ich živí. A už stačilo zdierania, okrádania, vykorisťovania a zotročovania. Dosť bolo biedy dôchodcov. Preto výpovedná hodnota článku je aktuálna a stále o to ešte aj vyššia, lebo na nepráve nemôže byť právo.

   

  Fotka Martina Bavolára.

  Nízke platy, žobrácke dôchodky, nekvalitné potraviny, rozkradnuté zdravotníctvo, prehnité súdnictvo, neprimeraná odvodová a daňová záťaž podnikateľov a živnostníkov, korupcia, bezprávie, mafie a organizovaný zločin vo vláde, parlamente, súdnictve, na polícii, prokuratúre, na úradoch, politických mimovádkach a médiách. Už máme plné zuby tejto totality a bordelu okolo nás, vo všetkých odvetviach a rezortoch. Ľudia sa nemôžu dovolať ani len základnej spravodlivosti. Šéfovia polície, prokuratúry, tajných služieb a súdov chránia skorumpovaných politikov a ich prisluhovačov. Mafia chráni mafiu a zlodeji si pomáhajú navzájom. Cieľom generálneho štrajku je odstránenie mocenského monopolu skorumpovaných politikov a ich prisluhovačov v takzvanej opozícii. Najmä odstrániť Kaliňáka, Fica, Kisku, Bugára, Danka a riadne vyšetriť kauzy Bašternák, Gorila a ďalšie kauzy. Chceme, aby bol rozpustený parlament, ktorý je brlohom zločinu, mafie, korupcie a bezprávia, boli odvolaní všetci ministri tejto skorumpovanej a mafiánskej vlády a odstúpil prezident, ktorý je úžerník, volebný a daňový podvodník. Súčasný parlament, prezident a predseda vlády už nemajú dôveru občanov. Preto, vo verejnom záujme čo najskôr chceme konečne slobodné voľby. Aby tak vznikol nový parlament a nová vláda s dôverou a mandátom od občanov. Cieľom generálneho štrajku je aj zastavenie exekučného holokaustu, pretože tu je takmer štyri milióny exekúcii, ktoré kvôli exekučným, súdnym a sankčným poplatkom tak narástli, že majú predražené, brutálne a likvidačné rozmery. Takto poškodení ľudia sú bezradní, bezmocní a zúfalí. Naša republika je vo veľmi zlom stave a ďalej sa ešte viac zhoršuje.  Iba generálny štrajk odstráni tie príčiny, ktoré spôsobujú, že sú tu nízke platy, žobrácke dôchodky, predražené exekúcie, bezprávie, korupcia, mafia, svojvôľa, zdieranie, zotročovanie, vykorisťovanie a okrádanie celého národa. Pretože vo vedení tohto systému sa striedajú stále tí istí skorumpovaní politici a ich prisluhovači. Preto tu je a bolo rozkradnuté zdravotníctvo, prehnité súdnictvo, genocída dôchodcov, slabé školstvo, zločinecká polícia a tajná služba, mafiánska prokuratúra, porušovanie našich ľudských práv a neexistuje tu základná spravodlivosť. Iba Generálny štrajk odstráni tento systém, marazmus, korupciu, totalitu a bordel. Pretože kvôli organizovanému zločinu vo vláde, parlamente a v justičnej mafii sú súdne žaloby, trestné oznámenia, sťažnosti, petície, protesty a listy proti tomuto prehnitému systému a totalitnému režimu bezcenné, bezmocné a neúčinné.

  Preto na základe celoštátnej iniciatívy Občianskej komisie na ochranu Ústavy Slovenskej republiky sa v Bratislave v sobotu 20. januára 2018 vytvorili Krajské štrajkové výbory Bratislava, Trnava, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Prešov, Košice. Tak vznikla celoštátna platforma ku generálnemu štrajku, ktorá odstráni tie príčiny, ktoré spôsobujú, že sme tu zdieraní, vykorisťovaní a okrádaní. To všetko  spôsobuje prehnitá a skorumpovaná vláda, úžernícky a zločinecký prezident a ich prisluhovači v parlamente. Dajme stop bordelu a korupcii v zdravotníctve, súdnictve, polícii a na úradoch. Stop genocíde dôchodcov. Taktiež všetci, ktorí ste odišli do zahraničia za prácou alebo pred politickým prenasledovaním pridajte sa k tomuto štrajku. Spojiť sa musíme všetci. Bojujeme my, čo sme tu prenasledovaní a trpíme v tejto totalite na Slovensku, bojovať musia aj tí, čo sú v zahraničí. Na Slovensku mainstreamové média a politické mimovládky majú v rukách skorumpovaní politici a ich prisluhovači. Preto je tu cenzúra. Vy čo ste v zahraničí, tam kde ste, oslovte zahraničné média, aby urobili reportáž  o tomto štrajku a o tejto totalite na Slovensku, že ľudia tu žijú, ako v obrovskej väznici. Spojte sa a robte pravidelné protesty pred našim veľvyslanectvom a pred medzinárodnými inštitúciami. Odišla aj mladá generácia. Spájajte sa, vy čo ste v zahraničí zo Slovenska. Spájajte sa osobne, cez sociálne siete atď.

  Ako prejaviť účasť na generálnom štrajku: Na odeve pripnutá trikolóra, vyvesenie štátnej zástavy, spievanie štátnej hymny, nápis pripájame sa ku generálnemu štrajku, zasielanie mailov, sms atď. trúbenie sirén a podobne. Ľudia, na generálny štrajk v zmysle článku číslo 32 Ústavy Slovenskej republiky nepotrebujeme žiadne úradné a súdne povolenie. Na čo ešte  čakáte? V jednote je sila, dokážeme to. Každý nech najskôr začne od seba. Zakladajte ďalšie štrajkové výbory všade tam, kde pracujete, študujete, bývate. Je to všetko o ľuďoch. Koľko ľudí sa zúčastní na generálnom štrajku, to určí, ako to ďalej bude vyzerať na Slovensku. Ste tu v tejto žumpe spokojní a šťastní alebo ste zdieraní, okrádaní a vykorisťovaní? Volkswagen pripravuje štrajk. Ale to je ale málo. Preto poďme spojiť sily a poďme do štrajku celá republika. Preto aj úradníci a policajti prestaňte slúžiť skorumpovanému ministrovi vnútra Kaliňákovi a všetkým jeho poskokom. Zamestnanci Úradu vlády prestaňte slúžiť skorumpovanému politikovi a mafiánovi Ficovi. Oni so svojimi prisluhovačmi zdierajú, klamú, okrádajú, vykorisťujú a zotročujú celý národ. Dokedy ich budete poslúchať, dovtedy tu bude tento bordel a prehnitý systém. Ani nepotrebujeme žiadne zbrane a krvavú revolúciu, stačí, keď nás bude veľa na námestiach a budeme si pri tom spievať. Skorumpovaní politici a ich prisluhovači potom utečú sami. A všetko, čo nakradli im znárodníme. Poženieme ich s radosťou a to bude nálada.

  Skorumpovaní politici, ich prisluhovači, nastrčení agenti, provokatéri pod falošnými menami ma opäť a zase budú prenasledovať, perzekvovať, sledovať, kriminalizovať, aby ma umlčali a zastrašili. Aby zmarili všetko úsilie v boji s týmto marazmom a prehnitým systémom, zmarili aj generálny štrajk. Sú tu pošliapavané naše ľudské práva, sú tu politicky prenasledovaní ľudia za svoje názory a za odpor proti tejto totalite, v ktorej je diktatúra skorumpovaných politikov a ich prisluhovačov. Aby sa o generálnom štrajku dozvedela väčšina obyvateľov, tak verím, že existuje niekto v našej republike, kto dokáže zabezpečiť, aby systémové a oficiálne média TV Markíza, RTVS, TA3, TV JOJ atď. pravdivo informovali o príprave a cieľoch  generálneho štrajku. Streda 18. apríla 2018 čas 12.00 a na Slovensku začne dvojhodinový generálny štrajk. Fabriky prestanú na dve hodiny vyrábať, obchody, školy, úrady a inštitúcie budú zatvorené, verejná doprava bude zastavená. Tie prevádzky, v ktorých musí fungovať nepretržitá prevádzka, sa ku generálnemu štrajku pridajú symbolicky a manifestom solidarity. Lebo ide o nás všetkých, o budúcnosť našich detí a ďalších generácií. Chceme, aby naše krásne Slovensko bolo fungujúce, bohatšie, bezpečnejšie a spravodlivejšie.

   

  Mgr. Martin Bavolár – protimafiánsky, protikorupčný a protitotalitný novinár, redaktor a moderátor, občiansky aktivista, geopolitik, bezpečnostný činiteľ,   politologický analytik, ľudskoprávny disident, investigatívny a  nezávislý bloger,  obhajca verejného záujmu a občianskych slobôd, predseda Občianskej komisie na ochranu Ústavy Slovenskej republiky, Tel.: 0908 127 802

   

   

   

  Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

  Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

  Varovanie

  Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

  Vybrali sme z Hlavných Správ

  V Juhoafrickej republike chceli uprednostniť zdravotníkov tmavej pleti, projekt zlyhal

  Durban 16. januára 2019 (HSP/Foto: Pixabay)   V Juhoafrickej republike chcú vzdelať a pripraviť do praxe 100 nových lekárov-špecialistov s tým, že nebudú bielej pleti, ale tmavej, aby "napravili historickú rasovú nerovnováhu", ale projekt sa dostal pod paľbu kritiky práve kvôli svojmu rasistickému poňatiu Podľa Daily Mail, oddelenie zdravotníctva v juhoafrickej provincii…

  Brexit ovplyvní najmä rozpočet na Spoločnú poľnohospodársku politiku EÚ, tvrdí Matečná

  Bratislava 16. januára 2019 (TASR/HSP/Foto:SITA-Diana Černáková)   Ak Spojené kráľovstvo odíde z EÚ, pre poľnohospodárov to bude znamenať predovšetkým menej peňazí na Spoločnú poľnohospodársku politiku (CAP). Zostávajúce členské krajiny vrátane Slovenska budú musieť počítať so zvýšením národným zdrojov na spolufinancovanie európskych programov, ale aj so zvýšenou administratívou Uviedol to Michal…

  Katalóg trestných tabu, alebo ako si polícia vynucuje politickú korektnosť. Na čo sa ešte rodič môže sťažovať a na čo už nie?

  Praha 16. januára 2019 (HSP/Foto: Pixabay)   Jan Vučka na českom portáli Echo24 upozorňuje, že "česká polícia vynucuje politickú korektnosť hrozbou uväznenia". Jeho slová sú reakciou na správu o zamietnutí ústavnej sťažnosti proti podmienenému zastaveniu trestného stíhania s jednoročnou skúšobnou dobou. Istý rodič totiž napísal e-mail riaditeľke materskej škôlky o…

  "Nekúpime si lístok do kina na film, ktorý neuvidíme": Rusko odmietlo zaplatiť príspevok Parlamentnému zhromaždeniu Rady Európy

  Bratislava 16. januára 2019 (HSP/Sputnik/Foto:TASR-Štefan Puškáš)   Ruská federácia nebude platiť príspevok Rade Európy v roku 2019, vyhlásil to dnes ráno podpredseda Štátnej dumy (dolná komora dolná komora Federálneho zhromaždenia) Petr Tolstoj "Rusko si nebude kupovať lístok do kina na film, ktorý neuvidí, a nebude teda platiť za svoju neúčasť,"…

  Sme čoraz viac chorí? Štát pozná univerzálny liek: Zaviesť novú daň!

  Bratislava 16. januára 2019 (HSP/Foto:Pixabay)   Analytici ministerstiev zdravotníctva a financií usporiadali tlačovú besedu, na ktorej prezentovali štatistiku, že Slovensko sa dostalo na popredné miesta v spotrebe cukru, čo sa prejavuje aj na zdraví populácie. Navrhli aj riešenia – jedným z nich je napríklad zaviesť daň na cukor Na tlačovej…

  S komunikáciou s obvinenou sa podľa Mosta-Híd musí vyrovnať Glváč

  Bratislava 16. januára 2019 (TASR/HSP/Foto:SITA-Diana Černáková)   So záležitosťou týkajúcou sa komunikácie s Alenou Zs., obvinenou z objednávky vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej, sa musí podľa Mosta-Híd vyrovnať sám podpredseda Národnej rady SR Martin Glváč (Smer-SD). Informovala o tom hovorkyňa strany Klára Debnár Alena Zs. mala…

  Pápež povzbudil Pochod za život v Paríži o výhrade vo svedomí lekárov

  Paríž 16. januára 2019 (HSP/TK KBS/RV/Foto:TK KBS/marchforlife)   V Paríži sa v nedeľu 20. januára uskutoční už 13. ročník Pochodu za život. Organizátorov, medzi ktorými sú aj rozličné katolícke združenia, povzbudil prostredníctvom apoštolského nuncia vo Francúzsku Mons. Luigiho Venturu v krátkom posolstve pápež František Tohtoročný parížsky pochod za život, ktorý…

  Ukrajinský analytik "upokojil" domácu verejnosť: Do prezidentských volieb na Ukrajine zo strany Ruska nehrozí žiaden útok

  Kyjev 16. januára 2019 (HSP/Foto:Screenshot:YouTube ZIK)   Ukrajinskí politici a médiá stále strašia verejnosť tým, že Rusko každú chvíľu môže napadnúť Ukrajinu. Tých varovaní bolo neúrekom, ale v priebehu piatich rokov k žiadnemu úroku nedošlo. Občas zaznievajú aj čiastočne odlišné vyhlásenia. Napríklad, ukrajinský analytik Dmitrij Snegirev „upokojil“ domácu verejnosť, keď povedal, že…

  Samovražedný atentátnik zaútočil na vojenskú hliadku Američanmi vedenej koalície

  Damask 16. januára 2019 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Hassan Ammar)   Auto naložené výbušninami explodovalo v stredu pri meste Manbidž na severe Sýrie po tom, ako ho samovražedný atentátnik nasmeroval na vojenskú hliadku Američanmi vedenej koalície. Na základe informácií mimovládnej organizácie Sýrske pozorovateľské centrum pre ľudské práva (SOHR) o tom napísala agentúra DPA Explóziu…

  Bolsonaro uvoľnil pravidlá držby zbraní

  Rio de Janeiro 16. januára 2019 (SITA/AP/HSP/Foto:SITA/AP-Raimundo Pacco)   Nový brazílsky prezident Jair Bolsonaro podpísal v utorok dekrét, ktorý umožní Brazílčanom dostať sa ľahšie k vlastným strelným zbraniam. Je to prvá z mnohých očakávaných zmien týkajúcich sa vlastníctva strelných zbraní v krajine, ktorá v celkovom počte vrážd zastáva nelichotivé prvé…

  Francúzsko urýchľuje prípravy pre prípad brexitu bez dohody

  Paríž 16. januára 2019 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Michel Euler)   Francúzsko urýchli svoje prípravy na vystúpenie Británie z EÚ bez dohody. Pristupuje k tomu po tom, ako britský parlament v utorok veľkou väčšinou hlasov odmietol dohodu o tzv. brexite, ktorú na rokovaniach s EÚ dosiahla vláda premiérky Theresy Mayovej Podľa agentúry AFP to…

  Ukrajinský minister obrany poďakoval Lajčákovi

  Bratislava 16. januára 2019 (HSP/Sputnik/Foto: TASR-Pavel Neubauer)   Ukrajinský minister obrany Stepan Poltorak informoval o stretnutí s predsedom OBSE a hlavou slovenského ministerstva zahraničných vecí Miroslavom Lajčákom. Rokovali o situácii na Donbase a o spolupráci medzi ministerstvami obrany oboch krajín "Dnes som mala stretnutie s ministrom zahraničných vecí Slovenska Miroslavom…

  Na ďalšie rokovania o brexite je stále dosť času, tvrdí Merkelová

  Berlín 16. januára 2019 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP/dpa)   Na ďalšie rokovania o spôsobe vystúpenia Británie z EÚ je stále dosť času. Nemecká kancelárka Angela Merkelová to uviedla v stredu po rozhodnutí britského parlamentu odmietnuť dohodu medzi Londýnom a zvyškom EÚ, určujúcu podmienky tzv. brexitu Šéfka nemeckej vlády povedala pred novinármi v Berlíne,…

  Kelti - neobyčajne svojrázny a pre nás ešte stále záhadný národ

  Bratislava 16. januára 2019 (HSP/Roman Bednár/Foto:Screenshot:YouTube)   Niekedy okolo roku 1300 p. n. l. sa objavil na javisku dejín európskeho kontinentu zvláštny a neobyčajný národ - Kelti. Ich cesta dejinami sa začala celkom nenápadne Archeológia ich objavila a identifikovala ako neveľké etnikum, poľnohospodárskej kultúry, ktoré žilo na brehoch Dunaja, v…

  Reakcie na brexit: Kukan nečakal tak výrazné "nie" dohode s EÚ

  Londýn/Bratislava 16. januára 2019 (HSP/Foto:TASR/AP-Alastair Grant)   Poslanci Dolnej snemovne britského parlamentu neschválili v utorok predbežnú dohodu o vystúpení Británie z Európskej únie. Podľa viacerých politikov a komentátorov ide o zlú správu pre obe strany Lamanšského prielivu. "Snemovňa prehovorila a vláda bude počúvať. Je jasné, že Snemovňa túto dohodu nepodporuje,…

  Nepravdivé správy o únosoch detí zdieľajú tisícky občanov

  Bratislava 16. januára 2018 (SITA/HSP/Foto:Pixabay)   Policajný zbor SR v poslednom období eviduje zvýšený nárast nepravdivých správ o únosoch maloletých osôb na Slovensku, pričom toto šírenie podľa policajtov dosiahlo neúnosnú mieru. "Tisícky občanov to zdieľajú na sociálnych sieťach, vo vysokom množstve odosielajú Policajnému zboru a v niektorých prípadoch sa hádajú…

  Po páde dolára bude mať každý blok vlastný Google, Microsoft a Amazon. V ktorom bloku bude Slovensko?

  Moskva 16. januára 2019 (HSP/Sputnik/Foto:TASR/AP-Virginia Mayo)   Ak sa svet po ústupe doláru do pozadia rozpadne na rôzne valutové zóny, každá z nich bude mať vlastné spoločnosti typu Googlu, Microsoftu a Amazon. Ide o príliš dôležité uzly infraštruktúry, než aby boli budované na základe systému konkurenčnej zóny, píše popredný finančný…

  "Nátlat politikov nie je v súlade s verejným záujmom": Rada a manažment RTVS odpovie na sťažnosť SaS "potláčate nás"

  Bratislava 16. januára 2019 (SITA/HSP/Foto:SITA-Braňo Bibel)   Rozhlas a televízia Slovenska (RTVS) a Rada RTVS nesúhlasia so zásahmi politikov do verejnoprávneho spravodajstva a programu RTVS. Rada RTVS sa dnes uzniesla na tom, že odpovie na otvorený list, ktorý jej adresovala strana Sloboda a Solidarita (SaS) ku kvalite spravodajstva Odpovie rovnako,…

  TopSpeed

  Dopraváci na Morave vyfasovali zabavené Audi RS6!

  5

  Téma na čom jazdia policajti služobne je pre verejnosť vždy mimoriadne zaujímavá. O to viac, ak sú to perly automobilového priemyslu. U nás medzi elitu niekedy patrila BMW M5 E60, či viaceré Audi S4 B7. Samozrejme, skvostov je v garážach polície oveľa viac. No už dlho neboli obmenené. Dnes podobné…

  Diaľničná patrola mala v r. 2018 najviac práce v okolí Bratislavy

  0

  Diaľničná patrola bola počas celého roka 2018 maximálne vyťažená. Spolu šestnásť vozidiel NDS najazdilo viac ako 2,3 milióna kilometrov. Najviac zásahov zaznamenali v Bratislavskom kraji. Diaľničná patrola len tu za uplynulý rok najazdila takmer 150 tisíc km. Môže za to niekoľko faktorov.

  Saleen S7-R GT1 znie aj po rokoch úžasne

  1

  Nie je to tak dávno, čo plecháčom na okruhoch kraľovali autá GT1. Boli to prekrásne mašiny, kde automobilky a tímy poslali na trať to najlepšie, čo bolo možné. Mohli sme tak obdivovať veľké 12, 10, či 8-valce. Nebola núdza o extrémne drahé stroje ako McLaren F1 GTR, alebo o niekoľko rokov neskôr…

  Nissan Leaf Nismo RC je elektrický pretekár

  2

  Prednedávnom sme priniesli informácie o špeciálnej edícii bežného Leafu, ktorej okrem predĺženia dojazdu zvýšili aj celkový výkon. Nissan Leaf Nismo RC je však z iného súdku. Pretekársky elektromobil totiž skrýva zaujímavé dynamické parametre, ktoré však bohužiaľ na bežnú cestu určené nebudú. Napriek tomu je zaujímavé sledovať, že svet moršportu sa neuberá pozornosťou len už trošku…

  Volkswagen si nedá pokoj. Hrozí zvolávanie motorov VW 1,2 TDI

  1

  Tak sa nám tá situácia s podvodnými emisiami akosi nechce stále upokojiť. Nemecký federálny úrad pre automobilovú dopravu (KBA) po čase zvažuje, že nariadi opätovné zvolávanie motorov VW. Dôvod je stále ten istý - podozrenia s manipulovanými výsledkami emisných kontrol. Nové informácie v nedeľu priniesli noviny Bild am Sonntag. Tentoraz sa…

  Audi RS4 a BMW M3 GTS, kto z koho?

  4

  Kanál carwow má v poslednej dobe vyhradené miesto pre staršie Audi a BMW. Niekoľko za sebou idúcich duelov práve týchto dvoch automobiliek o tom niečo naznačuje. Keďže viacero z týchto áut má svojich hrdých majiteľov aj na Slovensku, je dôvod ukázať vám akciu, ktorú v našich končinách nie je pre viaceré dôvody veľmi reálne zrealizovať,…

  KAMzaKRÁSOU

  Známe osobnosti a Ples v opere 2019: Ako hodnotia 19. ročník?

  1

  Priestory historickej budovy Slovenského národného divadla v sobotu opäť patrili dobročinnému Plesu v opere, ktorý aj tento rok oficiálne otvoril plesovú sezónu na Slovensku. Počas 19.ročníka tohto významného podujatia nechýbali ani známe osobnosti z oblasti kultúry, umenia, športu a významné mená filantropie. Ako trávili večer plný dobročinnosti, kultúry a umenia? Známe…

  Vieš, čo je laryngitída? Zisti, ako sa prejavuje a lieči!

  1

  Ochorenie zvané laryngitída je pomerne bežné a často sa vyskytuje napríklad u detí. Radíme ho medzi choroby dýchacej sústavy človeka, pričom môže mať infekčný aj neinfekčný pôvod. Medzi symptómy, ktoré toto ochorenie sprevádzajú, radíme okrem iných aj zachrípnutý hlas, suchý kašeľ či sťažené dýchanie. V článku sa dozviete, čo je laryngitída, akými príznakmi…

  Ženský pohľad na: Jeep Compass 2.0 l - SUV vhodné do mesta

  1

  Nový model Jeep Compass patrí do segmentu kompaktných SUV (ako Nissan Qashqai, Škoda Karoq, VW T-Roc...). Ide o druhú generáciu s vylepšeným atraktívnym dizajnom a najnovšími technológiami. Kategória SUV je rýchlo rastúca a predpokladá sa, že do roku 2020 jej podiel na predaji bude takmer 20 percent. Pozrime sa teda bližšie na jeho prednosti.

  Video VIDEOTEST: Vitabrid Scalp Shampoo s technológiou Vitabrid

  2

  Ten nepríjemný pocit, keď si oblečiete čierne tričko, sveter alebo rolák a ten je zrazu posiaty malými bielymi vločkami, ktoré síce pripomínajú snehové vločky, ale ani z ďaleka nimi nie sú. Ten pocti, keď si prehrabnete prstami vo svojej hrive a zrazu vám ostanú dlane plné vlasov. Ten pocit, keď už ani pohľad…

  Pavlovovej torta s mascarpone: Napeč ako ozajstná cukrárka!

  4

  Vyzerá skvele a zvládnu ju pripraviť aj amatérske cukrárky! Homemade Pavlovovej torta s mascarpone krémom vás a vašich blízkych navyše dostane znamenitou chuťou a ľahkou konzistenciou a kreatívnejšie duše ocenia aj možnosť experimentovať pri jej zdobení. Prinášame vám osvedčený recept na Pavlovovej tortu, ako sa tiež tento zákusok zvykne nazývať,…

  Vyhraj 4x ENVY pleťové sérum pre špeciálne potreby pleti

  2

  Pleťové sérum má ľahučkú textúru a vďaka svojim vlastnostiam dokáže preniknúť do hlbších vrstiev pokožky, a tým pôsobí z jej vnútra. Je účinnejšie ako pleťový krém, pretože obsahuje vyššiu koncentráciu aktívnych zložiek. To z pleťového séra robí nástroj na cielené riešene problémov s pleťou. A presne takéto je aj ENVY pleťové sérum, ktoré môžete u nás…

  TopDesať

  Kokaín, či stabilizátory nálady: Vieme, čo všetko sa nachádza v našej strave?

  0

  V dnešnej dobe má človek na výber naozaj z veľkého množstva pochutín. O tom či sú zdravé alebo nezdravé sa dá vyčítať z obalu alebo zistiť na internete. Kedysi však ľudia moc na výber nemali, a tak siahali po tom, čo bolo najznámejšie. Aj za cenu toho, že do tela…

  Smutný rebríček: Tieto krajiny zažívajú najvyššiu mieru vrážd

  0

  Krajiny s najvyššou mierou násilných úmrtí ťa môžu prekvapiť. Je známe, že moderný svet je všetko, len nie bezpečné miesto. Aj napriek tomu je šokujúce názorne vidieť, ako nebezpečný môže byť svet naozaj. V dnešnom zozname sa pozrieme do všetkých kútov sveta cez medzinárodnú štatistiku o vraždách. Na základe počtu vrážd na 100 000 obyvateľov za rok…

  7 geniálnych vecí, ktoré si si vo filme Harry Potter určite nevšimol

  0

  Knihy či filmy o čarodejníkovi menom Harry Potter pozná snáď asi každý. Existuje však 7 skrytých súvislostí, ktoré si vo filme určite prehliadol. A že to nie sú len také obyčajné veci, sa môžeš presvedčiť sám. :) [adrotate skupina = "11"] 1. Zmätená profesorka Trelawneyová Harry Potter sa narodil v

  Jednoduché triky, ktoré fungujú na tých najjednoduchších veciach

  0

  Občas nám dajú zabrať aj obyčajné jednoduché veci. Ak máš chvíľku čas, tak ti ukážeme zopár jednoduchých riešení, ktoré sa ti zídu (raz určite áno). Tieto nenáročné triky totižto väčšinou použiješ pri obyčajných veciach. Práve tieto jednoduché triky ti možno otvoria oči a ty zistíš, že celý život robíš určité…

  10 odvážnych žien, ktoré navždy zmenili svet

  0

  Mnohé štúdie ukazujú, že práve ženy sú tým silnejším pohlavím. Už v maternici predbiehajú mužské pohlavie v rýchlosti vývinu, sú schopné žiť dlhšie ako muži aj v extrémnych podmienkach (epidémie, hladomory),... No naprieč históriu sú to práve ženy, ktoré to často mali omnoho ťažšie ako muži. Dokonca ani nemali právo voliť! Existujú…

  10+ silných ilustrácií, ktoré ukazujú každodenné utrpenie zvierat

  0

  Človek, ako tvor inteligentný, by mal dbať o zvieratá a ochraňovať tieto slabšie bytosti, ktoré sa o seba možno nedokážu postarať samé. No situácia vo svete je často opačná a ľudia zvieratá hlúpo zneužívajú pre svoj vlastný (finančný) prospech. Na utrpenie zvierat sa v rámci Inktober 2018 rozhodla upozorniť aj…