1. VALENTIN KATASONOV : Svetové zdravotnícke orgány a Svetová covidová inkvizícia 2.MSM začali otáčať aj v Nemecku . Dve tzv .,,konšpirácie” potvrdené “!

“Univerzálne očkovanie je obrovská chyba!”
Už som písal o anglickom lekárovi Vernonovi Colemanovi, ktorý už desaťročia vo svojich knihách a verejných prejavoch varoval milióny ľudí pred rizikami, ktoré vznikajú, keď občania prichádzajú do kontaktu so systémom zdravotnej starostlivosti a farmaceutickými spoločnosťami.

Aj v iných krajinách sú takí bojovníci. A tento rok boli zoznamy odporcov oficiálnej medicíny a Big Pharma doplnené novými menami, niektoré z nich sú v medicíne veľmi známe.

Dr. Andrew Kaufman,MD a certifikovaný forenzný psychiater z USA, povedal: “Pandémia koronavírusu nie je skutočnou lekárskou pandémiou a neexistuje žiadny dôkaz o pandémii. Vakcíny nie sú účinné proti ochoreniu COVID-19. Okrem toho neexistuje jasná definícia tohto ochorenia, neexistuje žiadny dôkaz, ktorý by naznačoval, že COVID-19 je príčinou ochorenia. V dôsledku nového ochorenia neexistuje žiadna ďalšia úmrtnosť, čo znamená, že sa nevyžaduje očkovanie.”
https://www.mcgill.ca/oss/article/covid-19-pseudoscience/psychiatrist-who-calmly-denies-reality

Hilde De Smetová,MD z Belgicka, uvádza :”Nová vakcína proti COVID-19 nie je bezpečná, nie je žiadna pandémia. Ľudia budú morčatá a mohli by sme mať významné vedľajšie účinky.”
https://www.dailymail.co.uk/news/article-9168241/Coronavirus-UK-Council-goes-war-anti-vaxxers-targeting-vulnerable-people.html

Dr. Nils Fosse, MD, z Nórska, hovorí: “Vakcína proti COVID-19 je nebezpečná a neúčinná. Jedná sa o novú technológiu, bola použitá len na niekoľko tisíc ľudí. Úmrtnosť v Nórsku sa nelíši od normálnych úrovní.”
https://www.virtuowl.com/whats-up-doc/dr-nils-fosse/

Dr. Elizabeth Evansová z Veľkej Británie, spoluzakladateľka Aliancie za lekársku slobodu v Spojenom kráľovstve: “Vakcíny proti OCHORENIU COVID-19 nie sú bezpečné a účinné. Technológia je príliš neznáma, a preto nebezpečná.” Z iniciatívy Dr. Evansonovej bol pripravený “Otvorený list o bezpečnosti zdravia a etike, pokiaľ ide o očkovanie detí proti OCHORENIU COVID-19″. List bol adresovaný výkonnému riaditeľovi MHRA (Správa zdravotnej starostlivosti), Dr. June Raine. List varoval pred škodlivými účinkami očkovania detí a vyzval na jeho okamžite zastavené. V rámci odvolania – podpisy viac ako päťdesiat špecialistov.
https://www.hartgroup.org/wp-content/uploads/2021/05/OpenLetterChildVaccination.pdf

Carrie Madej, MD: “Neexistuje žiadna globálna pandémia COVID-19, PCR testy neboli navrhnuté na detekciu ochorenia. Vakcína je príliš experimentálna. Pandémia neexistuje.”
https://www.youtube.com/watch?v=0Jae05VCWCg —-tu bolo video , samozrejme fašisti z yootubu ho odstránili

Piotr Rubas,lekár z Poľska, pracuje ako terapeut v Nemecku: “Vakcína sa musí testovať, prečo by som sa mal vystaviť nebezpečenstvu očkovania neznámou vakcínou proti chorobe, ktorej úmrtnosť nepresahuje úmrtnosť na sezónnu chrípku.”
https://www.virtuowl.com/whats-up-doc/dr-piotr-rubas-m-d-poland/

Za každý takýto prejav v tlači alebo na internete sa objavili desiatky vyvrátení, ale tak primitívnych a úbohých, že som spočiatku mal podozrenie, že organizátori / príjemcovia očkovacej kampane nakupovali ,,za drobné” nie veľmi vzdelané osoby, ktoré napísali „vyvrátenia“. ”Ako uhlíkové kópie. Teraz sa však prikláňam k názoru, že to robia roboti.
Nie je to ani cenzúra. Skôr inkvizícia. Kritikov očkovania sa pokúšajú morálne zničiť a označujú ich za „šialených“, „falšovateľov“ a „konšpirátorov“. Takmer všetci odporcovia očkovania vyzývajú na otvorené a úprimné diskusie o COVID-19 a očkovaní. Žiadajú, aby sa WHO a národné zdravotnícke oddelenia pri rozhodovaní o karanténe a očkovaní spoliehali na názory nielen úradníkov, ale aj odbornej komunity. Žiaľ, ani WHO, ani vládne rezorty tieto výzvy nepočúvajú.
Inkvizícia vakcín nikoho nešetrí.
V marci stála svetovým očkovateľom v ceste taká autorita ako Geert Vanden Bossche. Pre WHO a Big Pharma boli Bosscheho vyhlásenia šokom: boli si istí, že Bossche je „ich spoluhráč“. Je to nemecký odborník v oblasti virológie a vakcín, doktor vied. Po práci v akademickej vede Bossche začal spolupracovať so spoločnosťami Big Pharma na vývoji a uvoľňovaní vakcín (GSK Biologicals, Novartis Vaccines, Solvay Biologicals). Potom sa pridal k tímu Global Health Discovery v nadácii Bill & Melinda Gates Foundation v Seattli (USA). Pracoval s Global Alliance for Vaccines and Immunization (GAVI), kde bol hlavným manažérom očkovacieho programu proti ebole. Po GAVI odišiel Bossche pracovať do Nemeckého centra pre výskum infekcií v Kolíne nad Rýnom ako vedúci oddelenia vývoja vakcín.
Ako je teraz zrejmé, Bossche začal mať pochybnosti o správnosti kurzu GAVI už v roku 2015. Podrobne preskúmal a spochybnil bezpečnosť očkovacej látky proti ebole používanej pri pokusoch s kruhovým očkovaním v Guinei. Jeho kritická vedecká analýza a správa o údajoch publikovaných WHO v časopise Lancet v roku 2015 boli odoslané všetkým medzinárodným zdravotným úradom a regulačným orgánom zapojeným do programu očkovania proti ebole. Potom nevenovali pozornosť Bosscheho nezávislosti ako vedca, jeho pochybnosti nepresahovali hranice veľmi úzkeho okruhu špecialistov.
A tu je senzácia! 6. marca tohto roku zverejňuje Gert Vanden Bossche otvorený list o očkovaní proti koronavírusu vo svete. List s názvom: „Všetkým úradom, vedcom a odborníkom na celom svete, všetkým zainteresovaným: celému svetu“.
https://dodychiro.com/wp-content/uploads/2021/03/Geert_Vanden_Bossche_Open_Letter_WHO_March_6_2021.pdf

Podľa vedca môže používanie liekov na COVID-19 spôsobiť globálne zníženie imunity u ľudí. Bossche varuje pred možnými dlhodobými dôsledkami vakcín proti koronavírusu a navrhuje okamžite zastaviť kampaň hromadného očkovania. Bossche poznamenáva, že nie je zásadovým odporcom vakcín, ale masívne používanie drog ako prevencie je nebezpečné. Navyše moderné lieky nemožno nazvať vakcínami – neprešli požadovaným testovacím cyklom. Ide o experimentálne lieky, ktorých používanie si vyžaduje prísne predpisy. Používanie takýchto liekov je počas vírusovej pandémie nebezpečné. “Cirkulujúce mutácie vírusu, ktoré sa vyskytnú počas pandémie, môžu viesť k vzniku oveľa nebezpečnejších kmeňov vírusu … Tieto mutácie môžu tiež tolerovať zložky súčasných vakcín,” hovorí nemecký virológ.
Vznik efektu straty vírusovej imunity, hovorí Bossche, je jednou z hlavných hrozieb hromadného očkovania. A najväčším nebezpečenstvom pre ostatných budú časom tí, ktorí boli očkovaní: stanú sa hlavným zdrojom infekcií v dôsledku straty vírusovej imunity.

Doktor Vernon Coleman bol z Bosscheho otvoreného listu príjemne prekvapený. Ukazuje sa, že práca nemeckého lekára s Nadáciou Billa a Melindy Gatesových, s radom spoločností Big Pharma, s GAVI mu neubrala na schopnosti myslieť a smelo sa vyjadrovať k odborným problémom. „Doktor Bossche naznačil, že v súčasnosti používané vakcíny nie sú vhodné na boj proti tejto vírusovej infekcii,“ hovorí Coleman. Coleman vo svojom videu „Vakcíny proti Covid-19 sú zbraňami hromadného ničenia a môžu zničiť ľudstvo“ opakuje hlavné tézy nemeckého odborníka
https://vernoncoleman.org/videos/covid-19-vaccines-are-weapons-mass-destruction-and-could-wipe-out-human-race

Ďalším prekvapením pre organizátorov univerzálneho očkovania bolo vyhlásenie francúzskeho virológa Luca Antoinea Montagniera . “Toto je práca molekulárnych biológov,” hovorí virológ. – Na aký účel nie je jasné… Mojou prácou je prezentovať fakty, nikoho neobviňujem, neviem, kto to urobil a prečo.”
Skutočnou bombou bol rozhovor francúzskeho virológa, ktorý 18. mája poskytol americkej verejnej organizácii RAIR Foundation USA.

Ale na internete sa objavili okamžité argumenty, že laureát Nobelovej ceny, ako sa ukazuje, „nie je priateľom vedy“, že je skutočným „konšpirátorom“, že vyhlásenia Montagniera sú „falošné“. Známe produkty z oblasti robotiky však iba zvyšujú záujem o to, čo hovorí Montagnier. Napriek tomu, že Montagnierovo „upratanie“ je oveľa dôkladnejšie než „upratanie“ mnohých ďalších odporcov a kritikov očkovania, podarilo sa mi zachytiť celý rozhovor v plnom rozsahu, pričom som prepísal niektoré jeho fragmenty.

Montagnier označil očkovanie proti koronavírusu za chybu, ktorá sa dostane do učebníc. Potvrdil slová korešpondenta RAIR Foundation USA, že podľa WHO po začatí očkovania „krivka ukazujúca nové infekcie prudko stúpala spolu so smrťou“.Je zrejmé, že nové varianty [vírusu] vznikajú selekciou pomocou protilátok v dôsledku očkovania,” povedal virológ.

Profesor Montagnier pred niekoľkými týždňami poskytol nový 11-minútový rozhovor, v ktorom mimoriadne tvrdo hovoril o myšlienke univerzálneho očkovania. “Univerzálne očkovanie je obrovská chyba.” Ide o vedeckú chybu a takpovediac lekársku chybu. To, čo sa deje, je úplne nemysliteľné a jedného dňa na to budete musieť odpovedať. Práve očkovanie urýchľuje tvorbu nových kmeňov vírusu. Čínsky vírus sa stretáva s protilátkami vytvorenými očkovacou látkou a má dva spôsoby: buď zomrieť, alebo nájsť spôsob, ako sa očkovať. Nové kmene sú reakciou vírusu na očkovanie. V celej krajine môžete sledovať, ako sa zhodujú vlna očkovania a vlna úmrtí. Sledujem prípady ľudí, ktorí sa nechali zaočkovať a stále ochorievajú. A dokážem, že tento vírus so svojou schopnosťou mutovať odolá očkovaniu, “povedal Montagnier.
https://vnnews.ru/nobelevskiy-laureat-lyuk-montane-sht/

Videá s novým rozhovorom boli okamžite zablokované, ale zobrazujú sa znova a znova. Montagnier poskytol rozhovor vo francúzštine a čoskoro sa v anglickej tlači začali objavovať „citáty“ z neho, ktoré nemali nič spoločné s originálom. Potom ich podľa kánonov modernej inkvizície začali roboti vyvracať ako „absurdné“. „Odporcovia“ laureáta Nobelovej ceny navyše poukazujú na úctyhodný vek Montagniera – 88 rokov (hovorí sa, že starý muž je senilný). Počúval som jeho prejavy. A myslím si, že nikto z jeho anonymných „oponentov“ sa neodváži vstúpiť do osobného sporu s Montagnierom, mužom s úplným duševným zdravím a kolosálnym vedeckým zázemím.

BM : je jasné ,že inkvizítori v stredoveku boli voči týmto súčasným amatéri
PS : ešte by som chcel dať link na jeden dlhá článok, kde je nadovšetko potvrdené takmer všetkými zdravotníckymi organizáciami ,že vírus CIVID- 19 nie je doteraz izolovaný !!!
https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/instituce-celem-svete-nemaji-zadny-zaznam-o-izolaci-purifikaci-sars-cov-2/

 

MSM začali otáčať aj v Nemecku . Dve tzv .,,konšpirácie” potvrdené “!

BM : Nie je to tak dávno , čo som písal o terorizme imigrantov v niektorých krajinách ,,západu” . Samozrejme že som bol sorošovcami označený za neuveriteľného ,,konšpirátora” . Ako vidieť mal som pravdu . Posúďte samy …

Šéf nemeckého denníka Bild prelomil Merkelovej tabu! Obrovský nárast skupinových znásilnení moslimskými migrantmi!

NEMECKO: Korona a toto tabu takmer celkom zahmlili zrak väčšiny Nemcov na tento obludný a katastrofálny fenomén (nielen) v Nemecku – a mainstream k nemu zaťato mlčal. Možno to ale vnímať aj tak ako ich rezignáciu.
Veľké tabu kancelárky a Zelených až teraz odvážne prerazil Claus Strunz šéf Bild-Live (Bild je najčítanejšie nemecké médium).
Strunz je prvý renomovaný redaktor mainstreamu, ktorý žiada konečne tvrdé konzekvencie z neznesiteľného stavu v Nemecku, keď sa ženy de facto neustále a takmer všade musia obávať znásilnenia moslimskými migrantmi.
Jeho rozsiahle stanovisko k tomu je možné vzhliadnuť na videu Bild.de
Po tejto Bild-mainstreamovej obžalobe politiky, už vláda nemôže mlčať, ale Merkelová je v takýchto situáciách „majster sveta“ v zahmlievaní, ako to už neraz dokázala. Jej vláda však našťastie už končí. Ale ďalšie nešťastie hrozí, ak budú vo vláde Zelení.
Šéf Bild-Live žiada, že takéto brutálne beštie, ktoré znásilňujú v Nemecku európske ženy musia byť okamžite z krajiny vyhostené. Mimochodom, nikde nie je zverejnená (zrejme neexistuje) štatistika, koľko moslimských žien bolo v Nemecku znásilnených moslimskými migrantmi. Som si istý, že žiadna.
Pri znásilneniach moslimskými migrantmi ide vždy len o Európanky.
Každý deň príde v Nemecku k dvom skupinovým znásilneniam dievčat a žien. To je údaj z BKA, ktorý dostal Strunz.
Z neho vyplýva, že v roku 2020 sa konalo 704 procesov, kde boli súdené skupiny mužov za znásilnenie. V roku 2018 bolo takých procesov 659. Najviac násilníkov bolo z Afganistanu, Iraku a Sýrie. Väčšina z nich sa dopúšťa znásilnení v čase, keď čakajú na rozhodnutie o udelení azylu.
Len pripomeniem, že tieto čísla sa týkajú len znásilnení, ktoré sa dostali pred súd. A to je len časť z celkového počtu znásilnení.
Znásilnenia, ako 23. júla, keď traja azylanti vo veku 21, 20, 18 z Iraku a Sýrie v severonemeckom meste Leer znásilnili a týrali 16 ročné nemecké dievča, sa nesmú len tak beztrestne opakovať.
To žiada sociologička a bojovníčka za práva žien, nemecká moslimka tureckého pôvodu, rodáčka z Istanbulu, Necla Kelek. A žiada tiež, že treba tieto veci konečne pomenovať pravým menom.
Necla Kelek:

“Skupinové znásilnenie európskej ženy mužmi cudzej kultúry je to najhoršie, čo sa môže žene stať. Ak ju navyše spoločnosť a politika nechajú s takým zážitkom len samu, tak to zničí jej dušu.“

Teraz druhá potvrdená ,,konšpirácia

Šéfredaktor najlepších nemeckých novín sa ospravedlňuje za strachom riadené pokrytie COVID-om !

Šéfredaktor najlepších nemeckých novín Bild sa ospravedlnil za spravodajstvo o strachu z COVID-19, konkrétne deťom, ktorým bolo povedané, že “zavraždia svoju babičku”.
Julian Reichelt sa v prejave pred kamerou ospravedlnil za pokrytie Bildom, ktoré bolo “ako jed” a “prinútilo vás cítiť sa ako smrteľné nebezpečenstvo pre spoločnosť”.
Reichelt nasmeroval svoje hlavné priznanie na deti, ktoré boli terorizované strachom z mediálneho pokrytia, ktoré spôsobilo, že detská depresia a samovraždy stúpali po celom svete.
“Miliónom detí v tejto krajine, za ktoré je zodpovedná naša spoločnosť, tu chcem vyjadriť to, čo sa vám neodváži povedať ani naša vláda, ani naša kancelárka. Žiadame vás, aby ste nám odpustili,” povedal.
“Odpusťte nám túto politiku, ktorá vás rok a pol ste boli obeťou násilia, zanedbávania, izolácie a osamelosti.”
“Presvedčili sme naše deti, že zavraždia svoju babičku, ak sa odvážia byť tým, čím sú, TEDA DEŤMI. Alebo ak sa stretnú so svojimi priateľmi. Nič z toho nebolo vedecky dokázané.
“Keď štát ukradne práva dieťaťa, musí preukázať, že tým ho chráni pred konkrétnym a bezprostredným nebezpečenstvom. Tento dôkaz nebol nikdy poskytnutý. Nahradila ho propaganda prezentujúca dieťa ako vektor pandémie.”
Reichelt poznamenal, že umiernené hlasy, ktoré sa pokúsili ponúknuť pokojnejšie pohľady na pandémiu, “neboli nikdy pozvané k odbornému stolu” a vyzval divákov, aby “neverili tejto lži”, keď sa stretávajú s poplašnými vyhláseniami vlády.
Novinár vyzval úrady, aby namiesto volebných miestností otvorili školy a športové haly, a varoval, že tí, ktorí zaviedli brutálne opatrenia na zákaz vychádzania, “budú mať na svedomí a zanechajú v historických knihách množstvo nevinných duší”.
Bild má denné vydanie 1,24 milióna kópií a je najpredávanejšími novinami v Európe, čím pridáva tomuto príbehu ešte väčšiu váhu.
Ako sme včera zdôraznili, Nemci protestujúci proti plánom na zavedenie domácich očkovacích pasov boli políciou brutálne zbití počas demonštrácií, ktoré sa konali v Berlíne.
https://summit.news/2021/08/02/un-special-rapporteur-on-torture-requests-info-on-german-police-brutalizing-anti-lockdown-protesters/

Škaredé scény podnietili osobitného spravodajcu OSN pre mučenie Nilsa Melzera, aby pred potenciálnym vyšetrovaním dostal výpovede od očitých svedkov.
Nemci protestovali proti plánom zakázať neočkovaným ľuďom možnosť navštíviť rôzne miesta vrátane reštaurácií, kín a štadiónov.
Ako sme už zdôraznili, nemecká domáca špionážna agentúra monitoruje demonštrantov proti zákazu vychádzania a tvrdí, že sú potenciálne zapojení do sprisahania s cieľom rozvrátiť krajinu.
https://summit.news/2021/04/29/germanys-domestic-spy-agency-is-monitoring-anti-lockdown-protesters/

 

 

 

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Boris Mesár

O AUTOROVI

sledujem vývoj ľudskej spoločnosti viac ako 15 rokov a chcel by som sa podeliť o moje vedomosti s ostatnými

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 200

Celkové hodnotenie: 22.21

Priemerná čítanosť:

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

  POČASIE NA DNES

 • icon FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  302 Found

  302 Found


  nginx
 • icon FOTO DŇA