Je segregácia spásou pre nás neočkovaných ?

Ďalší dôležitý detail v téme „pandémie“ je v MSM ponechaný takmer bez povšimnutia.
Ide o správy, že očkovaní sa stali zdrojom infekcie pre neočkovaných.

Publikácia č. 1

Čoraz viac žien sa po očkovaní proti koronavírusu sťažuje na silné krvácanie. “… Americký profesor vykonal online prieskum … a spôsobil lavínu: nespočetné množstvo žien hlásilo neobvykle silné menštruačné krvácanie, ktoré sa často vyskytovali mimo cyklu.”
Hovoria tiež o potratoch a veľkých krvných zrazeninách, ktoré sa vylučujú ženským pôrodným kanálom.
… Dokonca aj neočkovaní ľudia sa po kontakte s očkovanými ľuďmi sťažujú na podobné príznaky.
… Dr. Larry Palewski z nemocnice Mount Sinai v New Yorku vidí problém v proteínoch hrotu spôsobených spracovaním mRNA. Palewski je presvedčený, že ,,hrotové” proteíny, ktoré majú bojovať proti koronavírusu, môžu spôsobiť všetky negatívne účinky koronavírusového ochorenia. A nikto nevie, ako zastaviť tieto procesy.
Stále viac nezaočkovaných ľudí bude vykazovať podobné príznaky aj po obyčajnom kontakte s očkovanými ľuďmi.
… Očkovaní ľudia môžu na neočkované osoby prenášať svoje hrotové proteíny a môžu u nich tiež spôsobiť smrteľné vedľajšie účinky: „Mali by sme byť znepokojení, keď si všimneme, že ľudia, ktorí sa obklopili očkovanými ľuďmi, majú typické príznaky Covid .. . “
Odkaz na publikáciu:
https://www.wochenblick.at/frauen-bangen-um-fruchtbarkeit-heftige-blutungen-nach-corona-impfung/
(Preložené z nemčiny – Telegram kanál “Covid Rezistencia”:
https://t.me/anti_covid21/2817

Publikácia č. 2

«… Ľudia, ktorí dostali vakcínu mRNA, menia svoje telá na továrne na biologické zbrane, produkujúc proteínové častice podobné hrotom [hrotové proteíny], ktoré sa šíria ústami a pokožkou (a mimochodom spermiami), infikujú všetkých okolo nich. Spike proteín je biologicky aktívny a spôsobuje krvné zrazeniny, čo vedie k mŕtvici, infarktu, pľúcnej embólii a účinkom neplodnosti. Vlastné dokumenty spoločnosti Pfizer ukazujú, že tento jav je dobre známy vývojárom vakcín…”

«… Vzhľadom na prenosnú povahu hrotového proteínu… globalisti pravdepodobne potrebujú zaočkovať len približne 50 % obyvateľstva a tento cieľ už dosiahli vo väčšine krajín.
Nepotrebujú ani druhú polovicu populácie, aby im dali svoj súhlas, pretože títo ľudia budú “očkovaní” prenosom samotného proteínového hrotu…”

Odkaz na publikáciu:

https://www.verdadypaciencia.com/2021/05/maquina-de-exterminacion-desenma…

(Čiastočný preklad zo španielčiny – Telegram kanál “Great Reset”:

https://t.me/sensible_people/1566)

Publikácia č. 3

«… Analýza úmrtnosti v 22 európskych krajinách zistila, že očkovanie je spojené so zvýšenou úmrtnosťou v priebehu niekoľkých nasledujúcich týždňov. Až po niekoľkých týždňoch začína úmrtnosť klesať, čo je spojené s ochranným účinkom očkovania. Podobné výsledky boli predtým pozorované v Izraeli.

Očkovanie je však spojené aj so zvýšením úmrtnosti detí (vo veku 0 – 15 rokov), ktoré neboli očkované! Na rozdiel od dospelých, zvýšenie úmrtnosti u detí začína 3-4 týždne po začatí očkovania a postupne sa zvyšuje z týždňa na týždeň. Zvýšenie zaočkovanosti dospelých o 1% vedie k 8% zvýšeniu detskej úmrtnosti. Podľa autora štúdie je to pravdepodobne spôsobené tým, že vakcinovaný vylučuje hrotový proteín…”
Odkaz na publikáciu:
https://www.francesoir.fr/videos-les-debriefings/israel-yativ-seligmann-…
(Preložené z angličtiny telegram kanálom “Ammantonio”:
https://t.me/amantonio/131

Publikácia č. 4

«… Výrobca vakcíny Pfizer vo svojej vlastnej dokumentácii k očkovacej látke mRNA pripúšťa, že neočkovaní ľudia sa môžu nakaziť očkovaním hrotovým proteínom dýchaním a kontaktom s pokožkou…”

Odkaz na publikáciu:
https://themostbeautifulworld.com/blog/skin-contact-covid?fbclid=IwAR1Xm…
Odkaz na oficiálny dokument spoločnosti Pfizer:
https://cdn.pfizer.com/pfizercom/2020-11/C4591001_Clinical_Protocol_Nov2…
(Čiastočný preklad z angličtiny – Telegram kanál “The Great Reset”:
https://t.me/sensible_people/1562)

Publikácia č. 5

«… Obavy, ktoré kolujú online už mesiace, že ľudia očkovaní proti COVID-19 môžu  preniesť hrot proteínu neočkovaným ľuďom, ako aj superdistribútori vírusu, sú teraz potvrdené v tweetoch od vynálezcu vakcíny mRNA Dr. Luigiho Warrena.

Luigi Warren je vynálezcom technológie mRNA používanej v súčasných génových vakcínach proti COVID-19… To, čo bolo doteraz považované za “konšpiračnú teóriu”, teraz potvrdil v niekoľkých tweetoch. Jeden bol odstránený twitterom za porušenie súčasných pravidiel. Cenzori pravdepodobne nechápali, kto je Luigi Warren. V tomto tweete, , Warren napísal. A je určite pravda, že ľudia očkovaní mRNA vylučujú proteín. Ale v takých malých množstvách, ktoré určite nemôžu spôsobiť chorobu / poruchu u iných.” Keď Twitter príspevok vymazal, Warren napísal: “Práve som namietal: Tweet, ktorý ste mi zablokovali, je správny. Som vynálezca technológie, na ktorú bola Moderna založená – len sa pozrite. Viem o čom hovorím.”

Ďalší Warren tweet z mája 26, 2021, je stále tu:

https://twitter.com/luigi_warren/status/1397670844126531585?s=27

Ale tiež k dispozícii ako screenshot, znie: “Mimochodom, hodnovernejšou myšlienkou ako “adhézie vyvolané vakcínou spôsobujúce ochorenie u okolostojacich” je, že niektorí príjemcovia vakcíny sa dočasne stávajú superšíriteľmi vírusov v dôsledku lymfocytopénie, ADE alebo skutočnosti, že vakcíny vyjadrujú len podmnožinu vírusových antigénov.”

https://twitter.com/luigi_warren/status/1397670844126531585?s=27

(Preložené z angličtiny telegram kanálom “Ammantonio”:

https://t.me/utopiyaproject/5739)

Teraz tu predložím stručné zhrnutie piatich citovaných publikácií.

Publikácia č. 1

Nielen očkovaní trpia “vedľajšími účinkami” po očkovaní, ale aj tí, ktorí neboli očkovaní, ale komunikovali s nimi. Predpokladá sa, že infekcia (vakcinovaná neočkovaná) sa vyskytuje vo forme rovnakých proteínov hrotu, ktoré sa produkujú v organizmoch očkovaných pod vplyvom génových vakcín.

Publikácia č. 2

Proteíny hrotov produkované telom osoby očkovanej génovou vakcínou sa nazývajú biologické zbrane. Tieto proteíny infikujú priestor okolo očkovanej osoby. Tento proces izolácie hrotového proteínu mimo tela, v ktorom sa vyrába, sa nazýva prenos.

Ďalej sa navrhuje, že kvôli tejto funkcii génových vakcín, majiteľov svetových peňazí, ktorí začali “pandémiu”, stačí s nimi zaočkovať len polovicu svetovej populácie. Zvyšok “samošírených vakcín” urobí sám.

Publikácia č. 3

Analýza úmrtnosti v 22 európskych krajinách ukázala, že po očkovaní obyvateľstva nasleduje zvýšenie úmrtnosti. A čo je najdôležitejšie – zvyšujúca sa úmrtnosť detí, ktoré neboli očkované …

Táto štúdia dospela k záveru, že “pôvodca” infekcie je hrotový proteín.

Publikácia č. 4

Vo vlastných dokumentoch jedného z výrobcov génových vakcín, spoločnosti Pfizer, uverejnených na jej webovej stránke, sa potvrdzuje možnosť prenosu proteínu hrotu z očkovaného na neočkovanú osobu.

Publikácia č. 5

Luigi Warren, vynálezca technológie mRNA používanej v génových vakcínach, nielen potvrdil, že očkovaní ľudia môžu prenášať na neočkované hrotové bielkoviny produkované ich organizmami pod vplyvom vakcíny, ale tiež nazývané očkovaných “superšíriteľmi vírusu”. To znamená, že to, čo sa hovorí v iných publikáciách, je potvrdené ním: očkovaní infikujú nezaočkované nielen hrotovými proteínmi, ale aj vírusom …

Tí, ktorí boli očkovaní, neočkovaných ľudí, ktorí sú v ich blízkosti, infikujú proteínmi hrotu, ktoré sa vyrábajú v ich telách pod vplyvom génových vakcín.

Skutočnosť, že sa to môže stať, je potvrdená v dokumentoch výrobcov takýchto očkovacích látok. A skúsenosti s pozorovaniami v mnohých krajinách (najmä v 22 európskych krajinách) ukazujú, že po očkovaní obyvateľstva nasleduje zvýšenie úmrtnosti medzi osobami nezaočkovanými. Vrátane detí.

Príznaky infekcie proteínom hrotu sú rovnaké ako príznaky vírusového ochorenia nazývaného Covid. To znamená, že epidémia infekcií a úmrtí, ktorá nasleduje po očkovaní, spôsobená touto príčinou, úplne vyzerá ako epidémia infekcie vírusom COVID-19, “novým kmeňom”.

Očkovaní infikujú neočkované nielen vlastným hrotovým proteínom, ale aj samotným vírusom. Uviedol to jeden z tvorcov génových vakcín. Takýchto nákazlivých očkovaných ľudí nazval superšíriteľmi vírusu.

Vyhlásenia Luigiho Warrena sú obzvlášť zaujímavé pre pitvu.

Snaží sa zjemniť svoje tvrdenie a tvrdí, že infekcia proteínmi hrotu od očkovaných ľudí sa vyskytuje “v takých malých množstvách”, že nemôže byť príčinou šírenia choroby.

Veriť vedcovi v tomto vyhlásení?

Po prvé, tu sa nedá vyhnúť zaujatosti: jeden z tvorcov technológie génovej vakcinácie, ktorú v súčasnosti používa celá populácia planéty, ťažko priznáva, že samotné vakcíny robia z ľudí zdroj infekcie a šíria sa choroby.

Po druhé, práve skúsenosti s monitorovaním očkovania v rôznych krajinách ukazujú, že takáto infekcia a šírenie sú veľmi významné.

Dá sa predpokladať, že Warren sa snaží zakryť jeden fenomén druhým – spike-proteínovou infekciou vírusovou infekciou

V prvej správe píše: “Očkovaní ľudia vylučujú hrotový proteín, nie vírus … A to je určite pravda…” (Absolútne!) V druhom posolstve vyjadruje “hodnovernú predstavu”, že infikovaním iných, očkovaní ľudia nevylučujú hrotový proteín, ale samotný vírus v dôsledku vyčerpania imunity (“lymfocytopénia”).

Čo je v jeho vyhláseniach vážnejšie – čo je “určite pravda”, alebo čo je “hodnovernejšou myšlienkou”?

Je vidieť, že vedec uhýba, vrhá to na neho tieň pochybností .

Zvlášť zaujímavý je tento jeho myšlienkový obrat: proteín z hrotu vylučovaný „v takom malom množstve“ nemôže byť pre ostatných nebezpečný.

A ak sa vylučuje vo veľkom množstve ?
A tu to nechal plynúť – logika jeho vyhlásenia naznačuje, že potom infekcia spike -proteinu skutočne spôsobí ochorenie u tých, ktorí nie sú očkovaní.

Spôsob, akým sa jeden z tvorcov génových vakcín krúti a pokúša sa svojou vedeckou autoritou odradiť spoločnosť od nebezpečenstva génového očkovania, odráža celý informačný obraz o „pandémii“, ktorá sa odohráva okolo nás. Toto je v prvom rade pandémia lží. Vedecké klamstvá vrátane …
V prvej publikácii je upozornenie na frázu: „Mali by sme byť znepokojení, keď si všimneme, že ľudia, ktorí sa obklopili očkovanými, majú typické príznaky Covid.“

– Typické príznaky „covid“. To znamená, že ak sa neočkovaná osoba nakazí od očkovanej osoby spike proteínmi, môže to vyzerať ako typické „vírusové ochorenie“ vírusovej choroby.

Ďalší citát z tej istej publikácie:

“… hrotové proteíny [produkované vakcínou], ktoré majú bojovať proti koronavírusu, môžu spôsobiť všetky negatívne javy koronavírusovej choroby …”

Ako bude taká situácia vyzerať z pohľadu očkovaných?

Po očkovaní zažil svoje „zrútenie“ a teraz pozoruje, ako prechádza choroba na nezaočkovaného človeka.

Má „všetky dôvody“ domnievať sa, že neočkovaná osoba niekde chytila ​​vírus kvôli odmietnutiu očkovania.

Očkovaný si o sebe bude myslieť, že ho „ochránilo“ očkovanie …

Toto je prirodzená logika uvažovania, ak neviete, čo je jadrom toho, čo sa deje.

Tento uhol pohľadu je veľmi presvedčivý. Zvlášť, keď sa niekde v masovom meradle objaví takýto jav. Napríklad v kolektívoch. A samozrejme to mnohých presvedčí o tom, že očkovanie je najlepší spôsob, ako prežiť počas „pandémie“.

Existujú prípady, keď očkovaní ľudia ochoreli na vírus. Takýchto prípadov je veľa. Existuje mnoho prípadov, keď očkovaní zomreli bezprostredne po očkovaní, nasledujúci deň alebo prvé dni. Existuje mnoho prípadov, keď očkovaní zomreli na „covid“, ktorý utrpeli po očkovaní. Ďalej uvádzam odkazy na telegramové kanály, kde sú tieto prípady sledované a popísané.

Určite mnohí vedia o “Udalosti 201” – kde starostliví strýkovia a tety najaté Rockefellerovými nadáciami, niekoľko mesiacov pred “pandémiou” vykonali virtuálne online cvičenia, hrali svoju presnú skúšku, podrobne, v každom detaile, až po prenos vírusu z čínskeho netopiera na ľudí …

Počúvame , že vakcíny sú stále nedokončeným lekárskym experimentom, ktorý sa v núdzových podmienkach vyhlásenej “pandémie” kladie na celú populáciu…
Vieme , že pacienti na začiatku “pandémie” neboli liečení starými osvedčenými prostriedkami, ktoré boli predtým vypracované v boji proti koronavírusom, ale podľa niektorých zvláštnych lekárskych protokolov, ktoré Svetová zdravotnícka organizácia uvalila na krajiny… Pacienti s ochorením COVID boli liečení a ,,vyliečení” a často krát to skončilo ich smrťou podľa týchto protokolov..
Počuli sme, že mnohé, mnohé vedecké štúdie preukázali zbytočnosť a škodlivosť nosenia masiek v vírusovej epidémii a že prispievajú k infekcii len oslabením imunity obyvateľstva
https://cont.ws/@peshehod/1888788

Že najviac zaočkované krajiny, ako sú Spojené arabské emiráty, Seychely, Čile, Izrael a Bahrajn, po všeobecnom očkovaní opäť pokryli “vlny” koronavírusu …

Že “antivírusové” vakcíny spúšťajú v tele očkovanej osoby produkciu presne hrotového proteínu, s ktorým samotný vírus COVID-19 ničí nielen krvné cievy, ale aj bariéru krvného mozgu…
https://cont.ws/@peshehod/1889250

Chránení, „nesmrteľní“, ale obávajú sa smrti od neočkovaných …

Ale skutočne, prečo v niektorých prípadoch po infikovaní ostatných neochorejú? Možno je pravda, že vakcína dodáva niektorým očkovaným imunitu?

Tu vidím variant vysvetlenia analogicky s rakovinovým nádorom, ktorý vzniká a vyvíja sa u človeka bez toho, aby sa akýmkoľvek spôsobom prejavoval. Imunitný systém to nevidí, nijako nereaguje a nosič tohto nádoru sa považuje za absolútne zdravého človeka. Zatiaľ, zatiaľ …

Krutá analógia? Možno. Nie však krutejšie ako pozícia fanatikov očkovania, vyzývajúcich na všetky druhy izolácie a núdzové opatrenia proti tým, ktorí v tomto globálnom lekárskom experimente odmietajú pôsobiť ako pokusné zvieratá …
V päťdesiatych rokoch minulého storočia sa používal liek s názvom talidomid. Pred uvedením do obehu medzi ľuďmi ho testovali na zvieratách – žiadne škodlivé následky. Skúsenosti s ľuďmi – objavili sa nadšené recenzie! Má hypnotický a upokojujúci účinok. Žiadne vedľajšie účinky, dokonca ani v prípade predávkovania … Ustúpili jeho rozsiahlemu používaniu. A po nejakom čase sa na celom svete začali rodiť deti s genetickými mutáciami – bez nosa a uší, bez rúk, bez očí … V 52 krajinách bolo zaregistrovaných viac ako 12 000 takýchto prípadov. Trvalo mnoho rokov, kým sa zistila príčina takejto vrodenej deformity a porozumelo tomu, čo spájalo rodičov mutantných detí: všetci užívali talidomid a deštruktívny účinok na genetiku pacienta sa vyskytol dokonca aj pri jednej dávke tohto lieku …

Také sú „zázračné lieky“.

Nie nadarmo sa preto mnoho ľudí odmieta zúčastniť na experimente s génovými vakcínami ako pokusné potkany. Strach z vírusu nezbavil antivírusových pacientov schopnosti kriticky myslieť a dobre uvažovať. „Najnovšie“ génové vakcíny, ktoré oceňujú propagandisti sponzorovaní vládou, môžu stále ukazovať svoje dlho odkladané dôsledky.

A teraz je už známa jedna z ich dôležitých vlastností – tieto vakcíny sú nákazlivé. Rovnako ako ten istý „covid“.

Сергей МАЛЬЦЕВ

 

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Boris Mesár

O AUTOROVI

sledujem vývoj ľudskej spoločnosti viac ako 15 rokov a chcel by som sa podeliť o moje vedomosti s ostatnými

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 200

Celkové hodnotenie: 22.21

Priemerná čítanosť:

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

  POČASIE NA DNES

 • icon FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  302 Found

  302 Found


  nginx
 • icon FOTO DŇA