Vakcíny proti Covid-19 vedú k novým infekciám a úmrtnosti: Dôkazy sú ohromujúce

Prípadové štúdie krajín. Úmrtnosť a chorobnosť

Prvýkrát bol publikovaný na Global Research 27. mája 2021

Tento článok doktora Gérarda Delépina bol prvýkrát publikovaný vo francúzštine na našom francúzskom webovom serveri mondialisation.ca
https://www.mondialisation.ca/lhecatombe-post-vaccinale-setend-dans-le-monde/5656922

Tento článok jednoznačne ukazuje, že úmrtnosť a chorobnosť sa v dôsledku očkovania dramaticky zvýšila. Zvýšil sa aj výskyt pozitívnych prípadov na Covid.
“A všade po nich nasledoval dramatický nárast nových infekcií a úmrtnosti niekoľko týždňov alebo mesiacov”
Doktorka Delépine starostlivo analyzuje trendy pred a po očkovaní v 14 krajinách vo veľkých regiónoch sveta.

Posledné oficiálne údaje o Európskej únii, ktoré médiá hlavného prúdu uznávajú len zriedka, ukazujú:
Od konca decembra 2020 do 22. mája 2021:
—-12 184 úmrtí a 1 196 190 zranení po injekciách štyroch experimentálnych vakcín proti COVID-19 (Moderna, Pfizer-BionTech; AstraZeneca a Johnson & Johnson’s Janssen). Vážne zranenia sú rádovo 604 744 (tj. Viac ako 50% z celkového počtu zranení)
Vakcína upravená génom Pfizer-BioNTech mRNA mala za následok najväčší počet úmrtí: Celkové reakcie na jej vakcínu proti mRNA Tozinameran: 5961 úmrtí a 452 779 zranení k 22. 5. 2021
Napriek tomu, že Pfizer má najväčší počet úmrtí a zranení, Európska komisia z veľkej časti vinila AstraZeneka.

Je iróniou osudu, že spoločnosť Pfizer má nielen register trestov na ministerstve spravodlivosti USA za „podvodný marketing“, ale Európska komisia si vybrala spoločnosť Pfizer BioNTech ako „spoľahlivého partnera“ na výrobu a dodania 1,8 miliardy dávok v priebehu nasledujúcich 3-4 rokov, v zmluve, o ktorej sa práve rokuje.
https://www.justice.gov/opa/pr/justice-department-announces-largest-health-care-fraud-settlement-its-history
https://www.globalresearch.ca/big-pharma-conglomerate-with-a-criminal-record-pfizer-takes-over-the-eu-vaccine-market-1-8-billion-doses/5742812

Michel Chossudovsky, Global Research, 27. mája 2021

***

Pred dvoma mesiacmi sme sa pokúsili upozorniť ľudí na paradoxné výsledky vakcín covid19 zverejnením kriviek úmrtnosti pred a po očkovaní v Izraeli a Veľkej Británii , ktoré už ukázali, že po týchto očkovaniach nasledoval „značný nárast kontaminácie a úmrtnosti trvajúca 6 až 8 týždňov po začiatku očkovania.
Od tohto obdobia sa očkovacie kampane rozšírili po celom svete dokonca aj do krajín, kde nebol prítomný covid. A všade po nich niekoľko týždňov alebo mesiacov nasledoval dramatický nárast nových infekcií a úmrtnosti.
https://nouveau-monde.ca/lhecatombe-post-vaccinale-setend-dans-le-monde/#footnote_2_15365

Koľko úmrtí a ťažkých chorôb ešte musí byť, kým sa vedúci pracovníci, WHO, zdravotné agentúry, FDA, EMA, okrem iného, ​​pozrú na osvedčené výsledky tohto experimentálneho pseudoočkovania v reálnom svete a vyvodia z neho výsledky a dôsledky?
Pripomienka osvedčených faktov publikovaných WHO
Nižšie uvádzame epidemické krivky najviac očkovaných krajín, ako ich zverejnila WHO (s našimi komentármi v červenej farbe).

ÁZIA

Nepál, krajina s 28 miliónmi obyvateľov

Očkovacia kampaň s použitím čínskej vakcíny a indickej Astry Zeneca sa začala koncom januára 2021. V krajine bolo po desiatich mesiacoch epidémie doteraz 270 092 potvrdených prípadov a 2017 úmrtí a denný priemer nových prípadov nákazy. činil 350.
Štyri mesiace po začiatku očkovania explodovala epidémia v súčasnosti v priemere 8 000 nových prípadov denne. K 22. máju mal Nepál 497 052 ​​(+ 90%) potvrdených prípadov a 6 024 úmrtí (+ 200%).

 Thajsko, krajine so 70 miliónmi obyvateľov

Vakcinačnú kampaň s použitím čínskej vakcíny sa začala v prvom marcovom týždni. Krajina doteraz od začiatku epidémie zaznamenala len 25.000 nakazených a 83 úmrtí pripisovaných ochoreniu Covid19.

Od začiatku očkovania sa za 2 mesiace počet infikovaných vynásobil 5 (123 066 do 22.5) a počet úmrtí o 9 (735 do 22.5).

Kambodža, krajine s 27 miliónmi obyvateľov

Mongolsko, krajine s 3,3 miliónmi obyvateľov

JUŽNÁ AMERIKA

 Kolumbia, krajine s 50 miliónmi obyvateľov

v krajine vážne postihnutou touto chorobou, epidémia začala prudko klesať až do začiatku očkovacej kampane 18. februára 2021. Odvtedy sa počet denných infekcií zoštvornásobil a denná úmrtnosť sa strojnásobila 

Čile, krajina s 18 miliónmi obyvateľov

Očkovanie sa začalo 24. decembra a celkovo bolo necelým 20 miliónom ľuďom podaných takmer 17,1 milióna dávok očkovacej látky. Ale napriek najvyššej miere zaočkovanosti v Južnej Amerike a drsným podmienkam, počet denných infekcií a počet úmrtí sa blíži trojnásobku toho, čo bolo pred začiatkom očkovacej kampane …

 Brazília, krajina s 217 miliónmi obyvateľov

Očkovanie sa začalo 18. januára, pretože týždenná úmrtnosť sa stabilizovala okolo 7 000

Pozri tiež :

 

VAKCÍNY PROTI COVID: Špička ľadovca

https://www.globalresearch.ca/covid-vaccines-tip-iceberg/5744615?utm_campaign=magnet&utm_source=article_page&utm_medium=related_articles

STREDNÝ VÝCHOD

Spojené arabské emiráty, krajina s 10,5 mil obyvateľov

Kuvajt , krajina so 4,2 mil obyvateľov

EURÓPA

Maďarsko so 9,8 mil obyvateľov

Po vakcinačnej kampani, ktorá sa začala koncom februára, nasledoval prudký nárast týždenných nakazených, ktorý vzrástol z 25 576 25. februára na 62 265 o mesiac neskôr a potom postupne klesal na úroveň pred očkovaním. Za dva a pol mesiaca Maďarsko zdvojnásobilo počet nakazených (400 000 na 800 000) a úmrtí (zo 14 000 na 29 000) dosiahnutých po 11 mesiacoch epidémie

Rumunsko ,krajina s 20 mil obyvateľov

Monako, krajina s 38 000 obyvateľmi

mali len 3 úmrtia pred očkovaním a 32 od očkovania

Gibraltár, 34 000 obyvateľov

: po očkovaní celej populácie nasledovalo 800% zvýšenie mortality z 10 na 94)

Čo sa dá z týchto oficiálnych údajov vyvodiť. Hypotézy

Izraelské a britské Pyrrhovo víťazstvo

 Obhajcovia očkovania tvrdia, že očkovanie v Izraeli a Británii bolo úspešné, pretože súčasné denné kontaminácie a úmrtnosť sú nízke. Tieto zdanlivé úspechy však v skutočnosti zodpovedajú zmiznutiu veľkej časti ohrozených ľudí („zberu“) dosiahnutému očkovaním a spontánnej regresii choroby pozorovanej aj v krajinách s malým očkovaním. „Zber“ vakcíny v týchto dvoch krajinách sa úmrtnosť pripisovaná ochoreniu Covid prudko zvyšovala po dobu 4 až 6 týždňov, čo sa rovná všetkým úmrtiam v roku 2020. Krivka úmrtnosti na očkovanie v Izraeli je demonštratívna.

“Úroda” 1 404 ľudí v januári a 949 ďalších vo februári, čo je ekvivalent celoročnej úmrtnosti na Covid bez vakcíny (rok 2020), prudko znížila počet ohrozených Izraelčanov, čo v tejto vekovej skupine de facto viedlo k zníženiu zjavného rizika úmrtnosti v nadchádzajúcich mesiacoch. Ale spolu s týmto poklesom pôvodného cieľa (starí a chorí) vírus zmutoval, aby zaútočil na iné segmenty spoločnosti a najmä mladšie vekové skupiny. V novembri 2020 údaje izraelského ministerstva zdravotníctva odhalili, že Izrael zistil 400 prípadov koronavírusu u detí mladších ako dva roky. Vo februári 2021 sa toto číslo zvýšilo na 5 800.

Rovnaký “zber” bol pozorovaný vo Veľkej Británii. Keďže Covid19 ohrozuje len malú časť populácie (starší ľudia s komorbiditou), zmiznutie veľkej časti tejto populácie (rovnako ako úmrtia v roku 2020) v ohrození matematicky znižuje pozorovanej úmrtnosti, aspoň prechodne.

Od britskej očkovacej kampane je priemerná úmrtnosť na milión obyvateľov vo Veľkej Británii (934 / M) viac ako dvojnásobná ako v Holandsku (411 / M).

Prirodzená regresia epidémie

Tiež to vysvetľuje pokles úmrtnosti, ako je ukázané v porovnaní medzi vysoko zaočkovanou Veľkou Britániou a veľmi zle zaočkovaným Holandskom

Súčasné očkovanie, urýchľovač epidémie a úmrtnosť?

Prehľad hlavných krajín, ktoré prijali široké očkovanie, ukazuje, že v skutočných populáciách sa generalizované očkovanie chová viac ako akcelerátor epidémie a úmrtnosti než ako jej prevencia.

Vo všetkých vysoko zaočkovaných krajinách je úmrtnosť zaznamenaná počas dvoch mesiacov po očkovaní rovnaká alebo vyššia ako úmrtnosť za celý rok 2020.

NEDOSTATOK SOLÍDNYCH EXPERIMENTÁLNYCH ÚDAJOV

Testy týchto vakcín boli nedostatočné, bez spätného pohľadu, pretože práve prebiehajú. Prvé výsledky sú sľubované na začiatok roka 2023.

Nikto z nich neupozornil na možnosť možného zvýšenia kontaminácie a úmrtnosti, ktoré sa našťastie javia ako prechodné. Nie sú veľmi informatívne o viac či menej závažných vedľajších účinkoch, ako je frekvencia raných cievnych príhod v dňoch nasledujúcich po očkovaní, alebo napríklad o násobení potratov a menštruačných porúch u žien a samozrejme o možných ďalších komplikáciách. neskôr v strednodobom a dlhodobom horizonte

Preteky o zrýchlené očkovanie za každú cenu by mohli byť v konečnom dôsledku neúčinné pre dôveru verejnosti vo všetky očkovania. Nemá zmysel utekať, musíš začať načas, povedal by La Fontaine. Ale noví miliardári ako generálny riaditeľ Moderny pravdepodobne nemyslia ako korytnačka v Fable, ktorá si už nazhromaždila majetok.

BUDÚCNOSŤOU JE VČASNÁ LIEČBA ZVLÁDANÁ OBVODNÝMI LEKÁRMI

Transparentné štúdie sú nevyhnutné na pochopenie mechanizmu týchto prechodných zhoršení epidémie po očkovaní a na odvodenie možných preventívnych opatrení v prípade nového ohniska.

Zvlášť preto, že budúcnosť po tejto očkovacej látke hecatomb (?)zostáva veľmi neistá. Lídri, ktorí porušili základy medicíny a demokracie zavedením expresného očkovania bez rešpektovania obvyklých postupov bezpečnosti a účinnosti liekov uvádzaných na trh, sa všetci zhodujú, že sľubujú svojmu obyvateľstvu včasnú liečbu budúcich vĺn, čo dokazuje, podobne ako Boris Johnson , že už neveria v očkovanie, ktoré pretláčali

O lieku nemôže rozhodovať politika

Zdravotná politika by už nemala byť ukladaná alebo vedená často nepresnými simuláciami (a ich prejavy sú niekedy ovplyvňované politikami, ako pripúšťajú anglickí vedci), ale mala by byť založená na rešpektovaní demokracie a klinickej skúsenosti. terénni lekári sa možno budú riadiť jednoduchými nezáväznými odporúčaniami.

Všetky údaje musia byť transparentné ako údaje siete Sentinels, ktorá odráža počet skutočných pacientov a konzultuje klinické príznaky s lekármi. Oveľa spoľahlivejšie ako údaje o trvalej kontaminácii založené na nespoľahlivých testoch PCR.

Lekárom musí byť predovšetkým umožnené voľne liečiť svojich pacientov všetkými prostriedkami, ktoré majú k dispozícii, bez diktátu byrokracie, a to od začiatku ochorenia, ako pri akejkoľvek inej chorobe. Od začiatku epidémie boli včasné liečebné postupy založené na antibiotikách, makrolidoch, hydroxychlorochíne, Artemisii, normách D a C a zinku a potom boli doporučované lekármi  v službe novými drahými liekmi, ako je remdesivir, a najmä budúcimi vakcínami.

Politická voľba zakázať slobodný výber zaobchádzania zo strany orgánov viedla vo viacerých krajinách sveta vrátane Francúzska k početným úmrtiam, z ktorých aspoň časti sa dá predísť. Prebiehajúce súdne procesy dajú hlas rodinám obetí bez toho, aby napravili nenapraviteľnú stratu milovaného človeka

Totalita, systematická cenzúra a prenasledovanie oponentov a potláčanie základných slobôd vo vede, medicíne a ekonómii vedú len k viac či menej dlhodobým katastrofám vrátane tých, ktorí sú za ne zodpovední.

Je najvyšší čas vrátiť sa k dokázaným skutočnostiam a k ich kritickému vyšetreniu bez výnimiek. Vo všetkých krajinách nasledovalo experimentálne očkovanie so zvýšením kontaminácie a úmrtnosti pripisovaných Ochoreniu Covid19 a výskytu mutácií. Pokiaľ tento jav nebude objasnený, moratórium na očkovanie proti očkovaniu je nevyhnutné a naliehavé.

Dr. Gérard Delépine

vyšlo na : www.globalresearch.ca

 

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Boris Mesár

O AUTOROVI

sledujem vývoj ľudskej spoločnosti viac ako 15 rokov a chcel by som sa podeliť o moje vedomosti s ostatnými

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 200

Celkové hodnotenie: 22.21

Priemerná čítanosť:

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

  POČASIE NA DNES

 • icon FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  302 Found

  302 Found


  nginx
 • icon FOTO DŇA