VALENTIN KATASONOV : Prečo sa Američania boja očkovania? VALENTIN KATASONOV : Rockefellerova nadácia a výzva na všeobecné očkovanie

1. Takmer polovica Američanov je tvrdými odporcami očkovania

Predošlý článok som zakončil informáciou, že na amerických súdoch existujú žaloby proti trom americkým farmaceutickým gigantom Pfizer, Johnson & Johnson a AstraZeneca v celkovej hodnote 8,6 miliárd dolárov. Tri spoločnosti sú zodpovedné za smrť a poškodenie zdravia občanov. Toto sú iba požiadavky na lieky , ktoré boli na trhu pred vyhlásením „pandémie“.

Minulý rok začali giganti Big Pharma vyvíjať lieky a vakcíny určené na ochranu pred novým vírusovým ochorením. A teraz spoločnosti Pfizer, Moderna, Johnson & Johnson, Novavax už hlásia, že sa im podarilo vyvinúť tieto vakcíny v čo najkratšom čase. Získajú potrebné schválenia od amerických regulátorov farmaceutického trhu, zahájili výrobu a organizujú šialenú reklamu nových produktov. Všetci giganti Big Pharma, ako som napísal, sú riadení spoločnosťami Big Two – Vanguard Group a BlackRock.

Celková kapitalizácia dvoch najväčších búrz na svete – New Yorku a NASDAQ – sa odhaduje na asi 45 biliónov. Hodnota aktív pod správou „veľkej dvojky“ sa dnes odhaduje na 16 – 17 biliónov. To stačí na to, aby bol celý americký akciový trh pod kontrolou, najmä jeho jadro, ktoré tvorí päťsto verejných korporácií z rôznych sektorov ekonomiky (skupina spoločností S&P 500). Veľká dvojka ovláda v Amerike doslova všetko: Big Pharma, Wall Street, Silicon Valley a popredné mediálne korporácie.

Zdá sa, že s takou silnou podporou Big Pharma zo strany médií a Silicon Valley v Amerike, 100% očkovanie obyvateľstva už malo byť dokončené. V júli bol podiel plne očkovaných obyvateľov USA 47,90 %; neúplný podiel očkovaných osôb je 7,47 %

Pred tridsiatimi rokmi, keď som bol v Amerike, som hovoril s americkými aktivistami, ktorí povedali: Big Pharma nepotrebuje zdravú Ameriku. Vojna medzi zdravou časťou Ameriky a Big Pharma je tu už desaťročia.
Jeden z rezonančných príbehov proti Big Pharma vypukol pred niekoľkými rokmi a rok predtým dosiahol svoje vyvrcholenie. Hovoríme o takzvaných opiátových liekoch, ktoré sa v medicíne široko používali na vytvorenie analgetického účinku u pacientov.

V lete predminulého roku sa v amerických médiách objavili čísla: 130 ľudí zomiera na predávkovanie každý deň. Za posledných 20 rokov zomrelo na opioidy viac ako 400 000 Američanov. Pre porovnanie: Obete USA počas vojny vo Vietname v období rokov 1965 – 1973 predstavovalo asi 50 tisíc ľudí. Big Pharma vedie vojnu proti americkému ľudu!
Od polovice posledného desaťročia došlo k masívnej vlne súdnych sporov proti výrobcom opiátov. Jedným z hlavných obžalovaných v súdnych sporoch bol americký farmaceutický gigant Purdue Pharma a jeho majitelia, rodina multimilionárov Sacklerovcov. Súdne spory sa týkali lieku “OxyContin” (OxyContin). Purdue Pharma zarobila na OxyContinent viac ako 35 miliárd dolárov. V máji 2019 podala spoločnosť Purdue Pharma v jednom zo súdnych sporov mimosúdne vyrovnanie a zaplatila 270 miliónov dolárov.
Ďalšími hlavnými obžalovanými v prípade opiátov boli farmaceutické giganty Johnson & Johnson (dcérska spoločnosť spoločnosti Janssen)a Teva Pharmaceutical Industries Ltd. Zapojenie týchto spoločností do nespočetných úmrtí bolo také zrejmé, že spoločnosti Johnson & Johnson a Teva Pharmaceutical Industries Ltd. ponúkli v októbri 2019 sumu 48 miliárd USD na urovnanie prípadu v predsúdnom konaní

K dnešnému dňu je držiteľom rekordu v počte škandálov pravdepodobne spoločnosť Pfizer. V septembri 2009 dostala v Spojených štátoch rekordnú pokutu medzi americkými farmaceutickými spoločnosťami vo výške 2,3 miliardy dolárov za nesprávnu reklamu štyroch liekov: liek proti bolesti Bextra,atypický neuroleptický Geodon [v Rusku sa predáva pod názvom “zeldox” (ziprasidone)], antiepileptická Lyrica (pregabalín) a antibiotikum Zyvox. Dcérska spoločnosť spoločnosti pripustila, že nesprávne označila drogy “s úmyslom klamať alebo zavádzať”. Spoločnosť Pfizer dostala tiež pokutu vo výške jednej miliardy dolárov za rozdávanie úplatkov americkým zdravotníckym úradníkom s cieľom získať povolenie na prepustenie uvedených liekov na trh (šesť úradníkov dostalo úplatky v celkovej výške 102 miliónov DOLÁROV).
Korupcia je teda osvedčeným nástrojom spoločnosti Pfizer na propagáciu jej produktov na trhoch
V súčasnosti je najdynamickejším segmentom svetového farmaceutického trhu očkovanie proti ochoreniu COVID-19. Podľa prognóz spoločnosti Morningstarbude v roku 2021 celkový predaj týchto vakcín rekordných 67 miliárd dolárov. V nasledujúcich rokoch predaj zostane vysoký, pretože každý rok bude pravdepodobne potrebné nové “osviežujúce” očkovanie. Takže na rok 2022 sa predpokladá predaj vo výške 61 miliárd dolárov. Farmaceutické giganty tvrdo bojujú o podiel na trhu. Odborníci spoločnosti Morningstar predpovedajú, že v tomto a budúcom roku budú dve tretiny celého svetového trhu patriť dvom vakcínám – Pfizer-BioNTech a Moderna

2. Všetky nedávne správy Rockefellerovej nadácie tvrdia, že na záchranu ľudstva je potrebné všeobecné očkovanie.

Kniha Klausa Schwaba COVID-19: The Great Reset (2020) načrtáva plán svetovej elity prejsť od klasického kapitalizmu k takzvanému inkluzívnemu kapitalizmu. Hovoríme o budovaní “odvážneho nového sveta” s jednotnou svetovou vládou a sociálno-ekonomickým modelom, ktorý možno nazvať novým systémom držania otrokov.

Dymová clona pokrývajúca tieto plány bola “pandémia” a otepľovanie klímy. Očkovanie svetovej populácie a dekarbonizácia svetovej ekonomiky sú vyhlásené za priority pre všetkých.
Hlavnými motormi univerzálneho očkovania a “dekarbonizácie” sú OSN a jej špecializované orgány (WHO, UNEP, Svetová meteorologická organizácia atď.), Svetová banka, MMF, Svetové ekonomické fórum, Koalícia pre inkluzívny kapitalizmus a niekoľko charitatívnych nadácií USA. Medzi nimi vyniká Gatesova nadácia a Rockefellerova nadácia.
Myslím, že Rockefellerova nadácia bola iniciátorom Veľkého resetu. Rockefellerova nadácia, Globálna obchodná sieť.

Citujem správu (2010): “Počas pandémie vedúci predstavitelia krajín na celom svete zintenzívnili svoje právomoci a zaviedli prísne pravidlá a obmedzenia, od povinného nosenia rúšok až po kontrolu telesnej teploty pri vchodoch na verejné miesta, ako sú železničné stanice a supermarkety. Aj po skončení pandémie zostala a dokonca sa zintenzívnila autoritatívna kontrola a dohľad nad občanmi a ich činnosťou. Vedúci predstavitelia na celom svete začali tvrdšie vládnuť, aby sa chránili pred šírením čoraz globálnejších problémov – od pandémií a nadnárodného terorizmu až po environmentálne krízy a rastúcu chudobu”.
K tomuto dokumentu som sa už vyjadril. Môj názor: toto nie je ľahostajná predpoveď budúcnosti, ale projekt, ktorý trval celé desaťročie, kým sa pripravil. V roku 2020 bol projekt spustený !
Po spustení projektu začiatkom minulého roka (pod zámienkou boja proti pandémii COVID-19) začala Rockefellerova nadácia zúriť pri propagácii Veľkého resetu. Takmer každý mesiac nadácia vydáva správy o boji proti “pandémii” a potrebe všeobecného očkovania, o klimatickej katastrofe a potrebe “dekarbonizovať” hospodárstvo.

Koncom apríla a začiatkom mája bol vydaný Akčný plán financovania globálneho očkovania a udržateľného rastu nadácie Rockefellerovej nadácie One for All: Akčný plán na financovanie globálneho očkovania a udržateľného rastu. Ďalšia správa nasledovala v júni: One for All: Aktualizovaný akčný plán pre globálne očkovanie proti ochoreniu Covid-19. V júli bola spustená správa Reimagining the Role of Multilateral Development Banks (Úloha multilaterálnych rozvojových bánk).

Všetky tieto správy vyvolávajú paniku a tvrdia, že na záchranu ľudstva je potrebné univerzálne očkovanie, ktoré pokryje najmenej 80% svetovej populácie.
Za značného úsilia Rockefellerovho fondu začal MMF minulý rok diskutovať o otázke potreby zvýšenia zdrojovej základne fondu v súvislosti s vírusovou hospodárskou krízou vydaním ďalších takzvaných SDR (zvláštne práva čerpania – mena vytvorená). fond). Táto otázka bola nastolená na jarnom zasadnutí MMF a Svetovej banky, potom na stretnutí G8 v Anglicku. V júli prijal MMF konečné rozhodnutie o vydaní SDR v hodnote 650 miliárd dolárov

Vynára sa otázka: aký je dôvod takéhoto záujmu Rockefellerovej nadácie o všeobecné očkovanie? Sú dva dôvody.

Prvý dôvod. Klan Rockefellerovcov sa už takmer sto rokov venuje myšlienkam malthusianizmu ,kontroly nad demografickými procesmi. Očkovanie je jedným zo spôsobov takejto kontroly. David Rockefeller Sr. sa stal koncom 60-tych rokov tvorcom Rímskeho klubu, ktorý bol navrhnutý na “vedeckom základe”, aby odôvodnil potrebu obmedziť rast a potom postupne znižovať počet obyvateľov.
V správach rímskeho klubu bola určená “optimálna populácia planéty” – 1 miliarda. Všetci ostatní sú nadbytoční. Očkovanie je vhodným nástrojom demografickej “optimalizácie”.

Druhý dôvod. Klan Rockefellerovcov si chce zahriať ruky na očkovaní svetovej populácie. Záujmy Rockefellers dominujú v mnohých priemyselných odvetviach, vrátane farmaceutických výrobkov. Značná časť vakcín vyrobených v USA pochádza od spoločností kontrolovaných Rockefellers.
Aby som dostal predstavu o pozíciách Rockefellers v Americkej Veľkej farme, odporúčam obrátiť sa na diela slávneho amerického verejného činiteľa Roberta Kennedyho, synovca amerického prezidenta Johna F. Kennedyho, ktorý bol zabitý v roku 1963. Najmä k jeho článku Je čas nájsť našu spoločnú reč a bojovať proti skutočnému hlbokému štátu. Ako hlavní iniciátori a organizátori Veľkého resetu, ktorý začal, R. Kennedy volá nedávno zosnulého Davida Rockefellera a stále žijúceho Georgea Sorosa. “Manipulujú s tieňovými inštitúciami, ako sú Federálny rezervný systém a Rada pre zahraničné vzťahy, aby preniesli bohatstvo a moc na miliardárske elity s konečným cieľom vytvoriť svetovú vládu.”
JohnOvi Rockefellerovi Jr. sa podarilo zničiť tradičný farmaceutický priemysel, ktorý bol založený na prírodných produktoch a nahradil ich petrochemickými výrobkami.

BM : zrejme nastal čas pomaly odkrívať mená ,,globalistov” . Aj keď sa bojím ,že je už neskoro . Ich plány začínajú byť známe čoraz väčšiemu počtu ľudí , a je len nás či sa im podaria. Jedno je však – tie satanské plány znamenajú smrť a nesmierne utrpenie nám všetkým. Takže je potrebné o tom neustále rozprávať. 

PS : nezabúdajme ,že zločinecký klan Rockefellerovcov je zodpovedný za vypustenie ,,španielskej chrípky” (či už úmyselne alebo náhodne) ako som to písal v jednom z predchádzajúcich blogov

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Boris Mesár

O AUTOROVI

sledujem vývoj ľudskej spoločnosti viac ako 15 rokov a chcel by som sa podeliť o moje vedomosti s ostatnými

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 200

Celkové hodnotenie: 22.21

Priemerná čítanosť:

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

  POČASIE NA DNES

 • icon FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  302 Found

  302 Found


  nginx
 • icon FOTO DŇA