Dnes Národná rada (zrada) rozhoduje o prijatí ,,Čínskeho sociálneho kreditu ” na Slovensku!!!

Dnes stojíme na prahu zavedenie Total Control režime plne odvodeného od čínskeho Sociálneho kreditu! V piatok bude Národná rada SR schvaľovať drakonických zákon, ktorý zabráni vstupu Slovákom do všetkých miest, prevádzok a budov, ak sa nepreukážu Digital Green Pass aplikácií! Právnik dokument rozobral a varuje, že jeho definíciu možno výkladom uplatniť i na zastávky autobusov, staničnej budovy, čakárne u lekára, na budovy pošty a samozrejme na deti v školách! Väzenská služba na slovenskom už dokonca podľa vzoru Číny zahŕňa ochotu väzňa očkovať sa do hodnotiaceho kritéria pre predčasné prepustenie, máme šokujúce dokument!
Národná rada SR bude totiž už druhýkrát tento mesiac prerokúvať predlohu novely zákona č 355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejneho Zdravím, ktorým sa do zákona má vložiť nové písmeno, ktoré umožnia slovenskému ministerstvu zdravotníctva a hlavnému hygienikovi nariadiť neuveriteľné opatrenia.

Odovzdali sme znenie tohto nového písmena nášmu právnikovi, aby zhodnotil dôsledky pre Slovákov, a ako si viete predstaviť, vyvodený záver právnika je naozaj alarmujúce. V prvom rade novela obsahuje iba dve sumy, teda sumu 1 a 2, nič iného sa nemení v zákone. To znamená, že novela neobsahuje tzv. Zúženie právneho výkladu, ani vyčerpávajúci zoznam výnimiek, ktorými by bolo zaručené a garantované nedotknuteľnosti základných ľudských práv a životných potrieb občanov, pretože takto definované písmeno, podľa názoru právnika, dáva slovenský vláde do ruky nástroj teroru na ovládanie obyvateľstva a právnik jedným dychom farbisto líči dôsledky tohto znenia písmena.

Bez covidového pasu sa Slováci nemusí dostať ani tam, kam si myslí, že sa dostanú s výnimkami vždy

Z hľadiska práva je prevádzkovým priestorom zariadenie akýkoľvek objekt alebo priestor, krytý aj nekrytý, trvalý i dočasný, a podľa znenia písmena sa v tomto priestore zhromažďujú osoby, a ďalej sa týka hromadných akcií, opäť bez rozdielu, či ide o akcie súkromné, rodinné, alebo verejné, či ide o akcie jednorazové, opakované, pravidelné, a bez ohľadu na to, či akcia prebiehajú v interiéri alebo exteriéri.
Dôsledky takto vágne a široko definovaného písmena sú úplne hrozivé. Prvým miestom, ktoré vás nenapadne, že sa písmeno môže týkať, sú zastávky autobusov a všetka vonkajšie nástupištia, ale môže ísť aj o súkromné ​​priestory pri súkromných akciách, ako sú rodinné stretnutia, oslavy narodenín, oslavy sviatkov Vianoc či Veľkej noci, svadby, pohreby, omše , proste čokoľvek, čo má charakter spoločenské hromadné akcie / podujatia.
Ďalej všetky staničné čakárne, pretože vo všetkých prípadoch ide o prevádzkové priestory v všeobecnej rovine v správe prevádzkovateľa, zvyčajne dopravného podniku alebo závodu. Na týchto miestach sa zhromažďujú logicky ľudia. Na základe tejto novely tak ľudia bez Zeleného pásu nebudú môcť cestovať verejnou dopravou! Právnik celú vec rozoberá do dôsledku, že nejde len o zastávky autobusov, ale aj o nástupné ostrovčeky električiek a takisto všetky letiskové haly, aj keď tie nemá zmysel pripomínať, pretože bez Zeleného pásu dnes prakticky nikam neodletíte, takže logicky nebudete chodiť na letisko.
Ľudia bez pasu tak budú rovnako ako Židia v Nemecku po roku 1935 vylúčení z verejnej hromadnej dopravy. Ďalším priestorom takého prevádzkového zariadenia je i autobus alebo vlak, teda jeho vnútorný priestor. Novela zákona nijako nezužuje definície prevádzkového zariadenia, a práve autobus či vlak je takým prevádzkovým zariadením. Vodič autobusu tak bude mať povinnosť kontrolovať Zelené pasy a bude mať povinnosť odmietnuť prepraviť človeka bez Zeleného pásu.

Vyhradené hodiny pre Slovákov bez Green Pass dokladov sú vraj na stole ako uvažovaná variant zostreného tlaku na odmietanie vakcín

Ďalším takým prevádzkovým zariadením je čakáreň u lekára. Bez pasu sa tam človek nemôže dostať, pretože by to bolo v rozpore s týmto písmenom v novele. A to isté spomínaná budova pošty. Ak človeku príde doporučený list, alebo dokonca predvolanie do vlastných rúk, prípadne dôchodok, človek bez Zeleného pasu nebude môcť do budovy pošty vstúpiť. Nie je potreba tu hovoriť o obchodoch, nákupných centrách, o supermarketoch a predajniach, pretože to je automatické, že do nich sa bez Zeleného pásu nedostanete. Písmeno v novele nespomína žiadne garantované výnimky. Ministerstvo zdravotníctva a hlavný hygienik môžu vyhlášku potom definovať miernejšie, že ponechajú výnimky pre ľudí bez Zelených pasov.
Výnimky ako napr. Pre potravinové obchody a lekárne, ale problém podľa právnika je v tom, že v zákone tieto výnimky spomenuté nebudú a teoreticky hrozí, že vláda môže pritvrdiť a obmedziť vstup ľuďom bez zelených pasov aj do potravinových obchodov a lekární, a to tým spôsobom, že títo ľudia budú mať vyhradené nákupné hodiny. Ľudia bez pasu si napríklad budú môcť nakúpiť len od 9:00 hod do 11:00 hodín od pondelka do piatku. Do redakcie sme dostali už od dvoch zdrojov z okruhu slovenských politickej scény varovanie, že tento nápad od minulého víkendu vraj koluje v rovine úvah medzi členmi koaličnej vlády ako myšlienka, ako pritlačiť Slovákmi neochotné k očkovaniu na to, aby nakoniec podľahli a nechali sa očkovať.

A čo deti? Očkované v škole bez rúšok, neočkované trvalo s rúškami a s testami niekoľkokrát týždenne!

Veľkým otáznikom sú potom školáci, ktorí v septembri pôjdu do školy. Čo bude podmienkou vstupu do školy? Zelený pás? Podľa našich informácií sa pracuje s plánom, že slovenské deti na druhom stupni ZŠ by mali dostať ponuku na očkovanie, resp. ich rodičia, a ak by sa deti očkovali, mohli by do školy chodiť bez obmedzenia a bez rúšok.
Neočkované deti by sa museli naďalej pravidelne testovať a trvalo v škole nosiť rúška. Očkované deti by tak tvorili elitnú kastu a vznikol by tým apartheidový systém v slovenskom školstve. Dostávame do redakcie priebežne zákulisné informácie o chystaných opatreniach v slovenskom školstve od septembra a rodičia by sa už teraz mali pripraviť na nátlakový mechanizmus, ktorý ich bude čakať v súvislosti s ich deťmi a snahou slovenského vlády o ich očkovaní a následné uprednostneniu.

Čínsky sociálne kredit dorazil do slovenských väzníc, zaočkované väzni budú mať privilégiá, odmeny a nárok na predčasné prepustenie

Tak si urobte skúšku a test sami na sebe, čo bolo hlavným politickým témou pred mesiacom a pol? Spomeniete si na to z hlavy? Premýšľate? Nepamätáte si? Samozrejme, že si nepamätáte na Dana Landu, ani na oznámenia Európskej komisie o vytvorení Európskej digitálnej identity (eID) v nadväznosti na bankové identitu a očkovacie Green Pass aplikácie. Presne to, čo sa teraz deje na slovenských, pred mesiacom a pol posvätila EÚ v rámci eID.

A je to len mesiac a pol a väčšina ľudí už o tom nevie, nepamätá si. A tým je to dané! Slovensko proste s požehnaním EÚ buduje spoločnosť Sociálneho kreditu. Nebudeš dobrý občan, nebudeš mať Green Pass, nenakúpíš, neodvezieš sa MHD, nedostaneš sa absolútne nikam! A viete, že na slovenskom už zavádza tento sociálny kredit po vzore Číny aj na úrovni väzenskej správy?

aeronet.cz , krátené

BM: Ficov  protest 1 .septembra je už po funuse a on to dobre vie

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Boris Mesár

O AUTOROVI

sledujem vývoj ľudskej spoločnosti viac ako 15 rokov a chcel by som sa podeliť o moje vedomosti s ostatnými

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 200

Celkové hodnotenie: 22.21

Priemerná čítanosť:

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

  POČASIE NA DNES

 • icon FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  302 Found

  302 Found


  nginx
 • icon FOTO DŇA