Sorošova onuca Čapútova spolu s vládnucou fašistickou chuntou obetúvajú Slovákov satanovi ? Príde to pápež skontrolovať ?

trochu popustím uzdu svojej fantázii ….. Alebo aj nie ?

O tom ako si kriminálnik Kiska vážil Slovensko svedčí jeho prijatie kozy v prezidentskom paláci

.,,Človek v ohrození“ je sorošova neziskovka

Onuca Čapútová sa mu vyrovnala …

Bude nabudúce prezidentka pózovať v plavkách?

Princezná alebo šlapka ? Ťažko povedať ….

Teraz trochu vážnejšie . Čo mal znamenať tento pozdrav s Leinovou ? Taký mal aj Hitler ..

Obrázok dotazu na vizuálne vyhľadávanie

(neviem či to bolo zaznamenané aj v MSM , alebo je to len nejaký vtip) Ak to je ale skutočnosť …..

Toto je jeden z najnebezpečnejších signálov na slovenskom území v tejto súvislosti nebezpečným okultným symbolom, ktorý sa vykonáva skrížením dvoch rúk do kríža tak, že dlane sa dotýkajú hrude tesne pod ramenom náprotivnej ruky. Pretože tento symbol sa objavuje v okultných procesoch konaní na verejnosti pred očami Goyim len úplne unikátne, výnimočne, a zvyčajne len vo chvíli, kedy je potrebné priniesť obete.
Crux ansata je totiž symbol, ktorý v záujme Vyššej prozreteľnosti vyžaduje obete, myslené ľudské obete, mraky obetí, hromadné obetovania. Obete žiada Osiris, Boh stroja času, resp. Brány.
Na Slovensku sa chystá covidový apartheid v spolupráci s Európskou komisiou, Ursula prišla na inšpekčnú návštevu? Návšteva, ktorá mala zdanlivo čisto folklórny charakter, bola ale zahájená veľmi podivným a v tejto súvislosti nebezpečným okultným symbolom, ktorý sa vykonáva skrížením dvoch rúk do kríža tak, že dlane sa dotýkajú hrude tesne pod ramenom protiľahlej ruky. Toto skríženie rúk symbolizuje Ankh,teda Egyptský kríž a pochádza zo starého Egypta.
Na západe je ale symbol v slobodomurárskych lóžach označovaný ako Crux Ansata. Symbol Ankh držali faraóni i po svojej smrti, kedy ruky v sarkofágu im boli prekrížene presne týmto spôsobom

Teraz k vládnucej fašistickej chunte

Na Slovensku sa snaží súčasná vláda obetovať celý národ a urobiť z neho obete pre globalistov, to znamená urobiť z celého národa novodobých nevoľníkov. To bol ten symbol, ktorý Ursula priniesla do Bratislavy a vriaci na Slovensku sú z toho zdesení, čo tá žena dokázala a predviedla. Symbol a displej Vyššej prozreteľnosti odpálené na takto vysokú úroveň pri návšteve šéfky EU impéria a miestodržiteľky panstva nad Dunajom je symbolickým rozhodnutím, že Slovákov požadujú obetovať.
Ten zákon, ktorý umožňuje európsky covidový pas určený ako spôsob iba pre cestovanie cez hranice, použitie v rámci Slovenska na obmedzenie práv a pohybu a vstup Slovákov do jednotlivých miest a budov, je presne ten dôvod, prečo Ursula priletela do Bratislavy.
Prišla sa informovať, ako je ďaleko postup a práce na tomto zákone.
Možno vám toto ušlo –
Vo vestníku vlády bola 16. júla uverejnená Vyhláška 231 Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, ktorou sa nariaďujú opatrenia pri ohrození verejného zdravia ku karanténnym povinnostiam osôb po vstupe na územie SR. Sú v nej deklarované podmienky vstupu na územie SR a povinnosť registrácie na webe korona.gov.sk/ehranica.
Čo však je na nej zaujímavé , je ,,špecifikácia plne zaočkovanej osoby“ .
Za plne očkovanú osobu sa na účely tejto vyhlášky považuje:

a) osoba najmenej 14 dní ale nie viac než 12 mesiacov po aplikácii druhej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s dvojdávkovou schémou,

b) osoba najmenej 21 dní ale nie viac než 12 mesiacov po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s jednodávkovou schémou, alebo

c) osoba najmenej 14 dní a nie viac než 12 mesiacov po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19, ak bola prvá dávka očkovania proti ochoreniu COVID-19 podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia COVID-19.

Mne z toho vychádza , že ak chcete byť ,,plne zaočkovaná osoba “ ,čiže občan 1. kategórie (neviem prečo mi to pripomenulo Hitlera), musíte sa dať očkovať minimálne raz za 12 mesiacov !
Vyhláška : https://www.uvzsr.sk/docs/info/ut/vyhlaska_231.pdf

Nezabúdajme ,že máme stále 12 mil testov na sklade a tie je potrebné minúť ak má niekto zarobiť

A čo návšteva jezuitu Františka ? 

Tiež príde na kontrolu plánu vakcinačnej genocídy na Slovensku ?
Existuje určité proroctvo o poslednom čiernom pápežovi . Mnohí čakali nejakého černocha či latinos , ale možno je to celkom inak . Jezuitov totižto nazývajú čiernymi a vládne im ,,čierny pápež “ .

baranky 03

Vľavo čierny pápež, jezuitský Najvyšší Predstavený pápeža Františka. Vpravo biely pápež, podriadený čierneho pápeža a nastrčená figúrka vo Vatikáne.

Mimochodom viete čo nosí ,,kresťanský“ pápež na krku ?

PÁPEŽ VYHLÁSIL OSOBNÝ VZŤAH S PÁNOM JEŽIŠOM ZA NEBEZPEČNÝ - POPE FRANCIS: PERSONAL RELATIONSHIP WITH LORD JESUS CHRIST IS DANGEROUS (SK, ENG) :: Biblik.sk

Teraz si pozorne prehliadneme krížik, ktorý nosí tzv. Svätý otec. Na prvý pohľad je zrejmé, že sa nejedná o kresťanský symbol. Postava na kríži nemá roztiahnuté ruky, namiesto toho vidíme na priečnom tráme akési zauzlenia a postava má jasne ruky skrížené na hrudi. Toto v žiadnom prípade nie je zobrazenie Ježiša Krista.

Oveľa viac pripomína figúra na kríži starovekého egyptského boha Osirisa. Boh podsvetia Osiris bol zobrazovaný s rukami na hrudi, v ktorých drží pokarhania a berlu, majúci na hlave korunu – mitru, ozdobenú posvätnou kobrou. Ďalším znakom je vous a často býva zobrazovaný ako múmia, keďže bol podľa egyptskej mytológie zabitý svojim bratom Setem a následne svojou manželkou – sestrou Isis, privedený späť k životu. Zmŕtvychvstanie je pre tohto boha typické. Osiris alebo tiež Usir bol spájaný s posmrtným životom.

Ako sa zdravila Čapútová s Leinovou ?

Toto nepotrebuje žiadny komentár ….

Možno to je všetko náhoda a len náhodný sled udalostí . Ale možno aj nie . Názor si vytvorte sami

 

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Boris Mesár

O AUTOROVI

sledujem vývoj ľudskej spoločnosti viac ako 15 rokov a chcel by som sa podeliť o moje vedomosti s ostatnými

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 178

Celkové hodnotenie: 23.21

Priemerná čítanosť:

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

  POČASIE NA DNES

 • icon FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  302 Found

  302 Found


  nginx
 • icon FOTO DŇA