Neomarxisti v USA likvidujú bielu rasu .

V USA získavajú na popularite večere s pokáním za ,,rasizmu“ pre biele ženy.

Boj proti rasovej diskriminácii, ktorá sa bezhlavo dotýka Ameriky, nadobúda nové groteskné formy, niekedy sa mení na priamy biely masochizmus. Módne kľačanie pred ,,tmavou pleťou“0 už nie je pôsobivé na pozadí novo rastúcej inej ,,populárnej“ americkej metóde pokánia: bohaté biele ženy platia veľa peňazí za účasť na večierkoch“, kde sú povinné očistiť sa od belosti a kde sa im neustále ,,dokazuje“ že sú rasistické.
Iniciatívu s názvom Race2Dinner propagujú Regina Jackson a Saira Rao rodená Indiánka, ktoré na takýchto podujatiach zohrávajú vedúcu úlohu. Biele ženy, ktoré sa chcú zúčastniť tejto „terapie“, pri organizovaní takejto večere musia zaplatiť za večeru 1 000 dolárov (nemôže ich byť viac ako šesť ) a pozvať Jacksonovú a Raovú.
Za čo platia biele americké ženy takmer tisíc dolárov? Aby im moderátori dokázali, že rasizmus a stereotypy nadradenosti bielej rasy sú hlboko zakorenené v ich hlavách, aj keď si to sami nevšimnú a považujú sa za progresívne. Na webovej stránke iniciatívy sa uvádza: „Drahé biele ženy, čiernemu, tmavému a domorodo-americkým ženám spôsobujete nezmerateľnú bolesť… Večera je východiskovým bodom pre premýšľanie o tom, ako každú minútu aktívne podporujete nadradenosť bielej rasy.“ Výrečný a slogan na hrnčeku manažérky iniciatívy Lisy Bondovej: „Čierny život je dôležitejší ako pocity bielych.“

Večere trvať niekoľko hodín a začínajú ponukou pre hostí hovoriť o prejavoch rasizmu z ich strany. Býčie zápasy vodcovia lipnú na akejkoľvek prevarication alebo pokusy ospravedlniť sa, krok za krokom presvedčiť hostí, že ich každodenný život je preplnený bielou nadvládou. Napríklad, ak sú fotografie s priateľmi úplne biele tváre – je to dôvod na premýšľanie. Ak si čítanie správ o zadržaní čierneho tínedžera políciou v slušnej štvrti Američanov okamžite myslí, že nejakým spôsobom porušil zákon, je to tiež budíček. Ako poznamenáva The Cut, jednou z najbežnejších foriem uznaného rasizmu je mlčanie alebo nečinnosť bielych v situáciách, keď vidia rasovú diskrimináciu. Hostia často nemajú čo povedať, ale je to aj rasizmus. „Neviem nič – je to klasické biele správanie. Nevedia to, pretože tieto znalosti by zničili ich imidž nádhernej a cnostnej bielej dámy,“ tvrdí Rao.
Za čo platia biele americké ženy tisíc dolárov? Aby im moderátori dokázali, že rasizmus a stereotypy nadradenosti bielej rasy sú hlboko zakorenené v ich hlavách, aj keď si to sami neuvedomujú a považujú sa za progresívne. Na webovej stránke iniciatívy sa uvádza: „Drahé biele ženy, čiernym, tmavým a domorodo-americkým ženám spôsobujete nezmerateľnú bolesť… Večera je východiskovým bodom pre premýšľanie o tom, ako každú minútu aktívne podporujete nadradenosť bielej rasy.“ Výrečný je slogan na hrnčeku manažérky iniciatívy Lisy Bondovej: „Čierny život je dôležitejší ako pocity bielych.“
Večere trvajú niekoľko hodín a začínajú ponukou pre hostí hovoriť o prejavoch rasizmu z ich strany. ,,Lektorky terapie“ s a ako buldogi vyhýbajú tomu aby sa biele ženy mohli nejako vyviňovať s rasizmu .Napríklad, ak majú fotografie s priateľmi ,kde sú len biele tváre – je to dôvod na premýšľanie. Ak si pri čítaní správ o zadržaní čierneho tínedžera políciou v slušnej štvrti Američanov okamžite myslíte, že nejakým spôsobom porušil zákon, je potrebný ,,budíček“. Ako poznamenáva The Cut, jednou z najbežnejších foriem uznaného rasizmu je mlčanie alebo nečinnosť bielych v situáciách, keď vidia rasovú diskrimináciu. Hostia často nemajú čo povedať, ale aj je to aj rasizmus. „Neviem nič – je to klasické biele správanie. Nevedia to, pretože tieto znalosti by zničili ich imidž nádhernej a cnostnej bielej dámy,“ tvrdí Rao.
Na túto iniciatívu už upozornili viaceré americké médiá. Napríklad newyorský magazín to nazval „Strany viny“. Jacksonová a Raová v rozhovore pre The Sunday Times nepopierajú, že sa snažia, aby sa hostia cítili nepríjemne, „aby prelomili svoju bielu krehkosť“, pretože „len vlastné nepohodlie vás donúti urobiť vnútornú zmenu“. Autori iniciatívy to zámerne robia vo formáte večierkov, pretože takéto podujatia považujú za komfortnú zónu pre biele americké ženy. „Je to ich bezpečné miesto na rozhovory o tom, ako nenávidia svojich manželov, ako sú naštvané správaním detí, ako sú zaneprázdnené,“ vysvetľuje Rao. Pod prísnym dohľadom dvoch „sudcov“ biele ženy krok za krokom hanebne robia priznania, ale aj pri pohároch bieleho vína to nie je ľahké: niektoré sú nervózne, nahnevané, kričia na iných. Ak prudký pocit viny pred tmavou pleťou hosťa rozzúri alebo privedie k slzám, musí opustiť stôl a upokojiť sa v osobitnej miestnosti.
Jackson a Rao začali hostiť takéto večere pred pár rokmi, ale minuloročné rasové nepokoje boli pre nich „zlatou baňou“. Cenovka ukazuje, ako dopyt po takýchto sedeniach prudko stúpol – Jackson a Rao zvykli účtovať dva a pol tisíc dolárov za ,,terapiu“, teraz päťtisíc dolárov. A tí, ktorí sú presvedčení o potrebe pracovať na sebe, sú ponúkané ďalšie školenie – osem sedení za $750, venované „dekonštrukcii belosti.“ Autori iniciatívy tiež píšu knihu o boji proti belochom.
Večera sú zatiaľ iba pre ženy. Rao to vysvetľuje tým, že „ak biele ženy dajú sesterstvo nad belosť, zvrhneme patriarchát“. Na webovej stránke si môžu muži, ak si to želajú, objednať konzultáciu s Jacksonovou alebo Raovou za 300 dolárov, zatiaľ však neboli dobrovoľníci.

,,Belošstvo“ je zhubný parazitizmus, nedá sa liečiť, hovorí nová štúdia v prestížnom lekárskom časopise

Čo bude ďalej ? ,,Konečné riešenie“? Túto otázku sa pýtajú užívatelia sociálnych médií, keď zistili, že prestížny americký lekársky časopis uverejnil článok, v ktorom tvrdia, že „belosť je zhubný stav podobný parazitizmu, ku ktorému majú bieli ľudia osobitnú náklonnosť.“
Zaujímavé je, že jeho autorom je biely Newyorčan menom Donald Moss, ktorý má viac ako dvadsať rokov skúseností s psychoanalýzou.
V článku sa okrem iného uvádza, že „parazitická belosť dáva svojim hostiteľom neprekonateľný, nestabilný a zvrátený vkus.“
Podľa psychológa „tieto deformné chute sú namierené hlavne voči nebielym ľuďom.“
Podľa kontroverznej štúdie, aj keď je „takmer nemožné“ odstrániť tieto chute, môžu byť liečené prostredníctvom „psychologických a sociálno-historických zásahov“.
Podľa Mossa však odborníci môžu tieto chute „ovplyvniť“ k lepšiemu, ako je potlačenie intenzity, zmena ich cieľov a v niektorých prípadoch „zmena týchto cieľov pre prácu na reparáciách“.
Niektoré z týchto tvrdení boli také neuveriteľné, že niektorí užívatelia sociálnych médií si mysleli, že je to vtip alebo satira o najnovších progresívnych tendenciách v spoločnosti, ktoré prenikli do športu aj vedy.
https://journals.sagepub.com/doi/abs/10.1177/00030651211008507

BM : Keďže sme vďaku súčasnej tzv. ,,slovenskej vláde“ pod priamou kontrolou USA , som zvedavý kedy tieto zhovadilosti dorazia aj k nám a my sa budeme ,,ospravedlňovať “ cigáňom za veci ,ktoré sme nespáchali . Však ,,naši“ futbalisti už kľačali a odvtedy ma nezaujíma slovenské reprezentácia

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Boris Mesár

O AUTOROVI

sledujem vývoj ľudskej spoločnosti viac ako 15 rokov a chcel by som sa podeliť o moje vedomosti s ostatnými

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 161

Celkové hodnotenie: 23.61

Priemerná čítanosť:

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

  POČASIE NA DNES

 • icon FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  302 Found

  302 Found


  nginx
 • icon FOTO DŇA