COVID- 19 ,konečne vychádza pravda na povrch !

CDC pripúšťa, že pochybila. Vírus sa takmer vôbec nešíri vonku

New York Times píše, že Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) pripúšťa, že sa spoliehalo na chybné štúdie, ktoré uvádzali 10-percentnú pravdepodobnosť prenosu covid-19 vonku, v skutočnosti je prenos vonku pod 1%
Po použití „nesprávneho výpočtu“ na podporu povinného nosenia masiek vonku pre viac ako 300 miliónov Američanov, CDC teraz tvrdí ,že ide skôr o jedno percento alebo menej.
Je šokujúce, že takéto kľúčové a kontroverzné opatrenie nielen že bolo založené na nesprávnom výpočte, ale nebolo ani spochybňované alebo opätovne preskúmané, aby sa chyba zistila.
David Leonhardt z NYT poznamenal: „Na svete neexistuje jediná zdokumentovaná covid infekcia pochádzajúca z vonkajších interakcií, ako je prechádzka okolo niekoho na ulici alebo pri stravovaní na vonkajšom posedení.“
Vychádzalo sa hlavne z chybných údajov, ktoré boli získané v Singapure, kde vnútorne priestory označovali ako vonkajšie.
Toto zistenie chyby poukazuje na nezmyselnosť nosenie rúšok a respirátorov vo vonkajšom prostredí.
Z týchto chybných dát vychádzalo WHO, CDC, Fauci a vďaka ním boli uzavreté miesta, kde sa vírus takmer vôbec nešíri. Ako sú detské ihriská, parky.
Je nepochopiteľné, ako si týchto chybných dát nikto nevšimol a pritom išlo o zverejnenie vo viacerých prestížnych časopisoch. Nikto neanalyzoval ako vznikla dáta.

https://messaging-custom-newsletters.nytimes.com/template/oakv2?abVariantId=2&campaign_id=9&emc=edit_nn_20210511&instance_id=30578&nl=the-morning&productCode=NN&regi_id=61223809&segment_id=57734&te=1&uri=nyt%3A%2F%2Fnewsletter%2Fa1606adc-e1e1-5581-9f2e-aee007a098ea&user_id=62d7d697d0b3a5001308c3122f8093b6
https://news.yahoo.com/cdc-director-defends-agency-inflated-200906002.html?guccounter=1&guce_referrer=aHR0cHM6Ly93d3cuYWMyNC5jei8&guce_referrer_sig=AQAAALNS2B5EoAJXPVzAccrPigjpY_RwoDL7_GQgU9N2MoT_m_lfSanHUWtQfduQTyOZ5W-ANLRR16OcqjAOC_dC-N-ywWuAx_DDXVO6ubCEkndItWb9BP450vOuMyUh0pv6xtSk6NHVtr3nOZzdgCobbxM_76TfquAiEsMBmtJlSHoN
https://coronavirus.dc.gov/maskorder
BM : takže moja otázka je – dá sa ešte vôbec niečo veriť organizáciám ako CDC, WHO, alebo našej tzv. ,,pandemickej komisii“ či tzv.,,konzíliu odborníkov“ ?

Školy s rúškami zaznamenali o 37% viac infekcií než školy bez rúšok

Štúdia s názvom „prehľadový projekt o covide“ zistila, že nútenie detí k celodennému noseniu rúšok v školách nemá žiaden význam a navyše ide o týranie detí.
Uvedenú štúdiu vypracovala profesorka Emily Osterová z Brown univerzity v USA a jej cieľom bolo vyplniť medzery v poznatkoch o nosení rúšok. Šlo o koordinovanú snahu federálnej vlády o zachytávanie nových prípadov COVID-19 v kontexte.
Projekt sa začal v septembri 2020 a dáta zahŕňali údaje o približne 100 000 študentoch prezenčnej formy výučby. Všetky pochádzali zo škôl, ktoré sa do štúdie samé prihlásili a poskytli tak relevantné dáta pre výskum.
„Uvedené dáta poskytli prvý pohľad na výskyt infekcie COVID-19 v školách,“ uviedla profesorka.
Neskôr, keď vypukla druhá vlna pandémie, dáta už obsahovali údaje o 12 miliónoch študentov, z ktorých približne polovica sa zúčastnila prezenčnej formy štúdia. Tento počet predstavuje zhruba 20% všetkých škôl v USA.
Ukázalo sa, že školy, ktoré od študentov vyžadovali povinné nosenie rúšok zaznamenali medzi deťmi až o 37% viac infekcií COVID-19 než školy, ktoré rúška nevyžadovali.
To však nie je všetko! Ešte horšie ako deti na tom boli zamestnanci školy. V školách s rúškami bol až o 84% väčší výskyt nových prípadov nákazy medzi učiteľmi než v školách bez rúšok.
Takže záver štúdie je jednoznačný – rúška sú nielen úplne zbytočné, ale dokonca kontraproduktívne a škodlivé!
Mimochodom, tomuto sa hovorí veda, ktorou sa zástancovia rúšok a očkovania tak často oháňajú, že ju my „alternatívci“ odmietame.
Ako uvádza Scott Morefield pre Townhall:
„Očakávali by sme, že zozbierané dáta potvrdia, že rúška prispeli k zníženiu prenosu infekcie COVID-19 medzi ľuďmi, ktorí ich nosili v porovnaní s tými, ktorí ich nenosili.
Potvrdil sa však pravý opak. Napriek tomu mnohé štáty stále v mene vedy, či čoho vlastne, pokračujú v politike povinného vyžadovania náhubkov ponad dýchacie cesty ľudí, dokonca aj vonku.“
https://www.badatel.net/skoly-s-ruskami-zaznamenali-o-37-viac-infekcii-nez-skoly-bez-rusok/
https://townhall.com/tipsheet/scottmorefield/2021/05/01/this-data-on-masked-vs-unmasked-schools-will-have-the-mask-cult-seething-n2588826
preložil : badatel.net

Najvyšší správny súd zrušil opatrenie o povinnostiach pozitívne testovaných zamestnancov

Najvyšší správny súd rozhodol vo veci týkajúcej sa opatrení o povinnostiach pozitívne testovaných zamestnancov a tiež samostatne zárobkovo činných osôb.
Súd zrušil opatrenia rezortu zdravotníctva, ktoré upravovalo tieto povinnosti s tým, že vykazovalo hrubé nedostatky v odôvodnení.
Návrh na zrušenie podala istá žena z Letohrad na Ústeckoorlicku. Účinnosť verdiktu odložil súd o štyri dni, aby malo ministerstvo dostatok času na vydanie prípadného nového opatrenia.
„Je poľutovaniahodné, že ministerstvo zdravotníctva pristupovalo tak pomaly k odôvodnenie úpravy, ktorá významne zasahuje do základných práv zamestnancov, zamestnávateľov i podnikateľov – samostatne zárobkovo činných osôb. Malo by si nielen tento rozsudok, ale aj ďalšie rozsudky starostlivo preštudovať a prípravu týchto opatrení významne skvalitniť, „konštatoval k veci predseda senátu Tomáš Rýchly.
Podľa opatrenia, ktoré bolo ale súdom zrušené, musia kontaktovať pozitívne testovaní ľudia lekára, opustiť pracovisko a podrobiť sa konfirmačného PCR testovania. Okrem toho si zamestnávatelia a taktiež samostatne zárobkovo činné osoby majú viesť evidenciu vykonaných testov.
Uvádza sa, že nové rozhodnutie Najvyššieho správneho súdu vychádza zo 14. apríla, keď vyslovil súd nezákonnosť predchádzajúceho podobného opatrenia. Aj v tom prípade konštatoval, že nebolo ministerstvom riadne odôvodnené.
V tomto novom rozsudku však boli aj ďalšie výhrady, a to napríklad, že odôvodnenie nového opatrenia rezort zdravotníctva ešte viac zjednodušil namiesto toho, aby ho spresnil. Ako sa uvádza ďalej, povinnosť zamestnancov viesť evidenciu vykonaných testov na covid-19 potom nebola v opatrení zdôvodnená vôbec. Okrem iného poukazoval kriticky súd na to, že rezort neodôvodnil, z akého dôvodu je opatrenie v porovnaní s predchádzajúcou úpravou rozšírené na samostatne zárobkovo činné osoby.
BM : ako vidieť v Česku existujú slušní sudcovia. To sa o našich súdruhoch v talároch nedá povedať , česť výnimkám . Som zvedavý ako rozhodne ÚS o referende

Problémy Baltimore s vakcínami sa vyskytli na 3 kontinentoch

Milióny dávok vakcíny Johnson & Johnson Covid-19 vyrobených spoločnosťou Emergent BioSolutions boli preventívne zadržané v Európe, Južnej Afrike a Kanade.
Problémy s kontrolou kvality v závode v Baltimore, kde sa vyrábajú vakcíny na Covid-19, viedli zdravotníckych úradníkov na troch kontinentoch k pozastaveniu distribúcie miliónov dávok spoločnosti Johnson & Johnson, pretože problémy politicky prepojeného amerického dodávateľa sa šíria po celom svete
Dávky vyrobené v závode, ktorý vlastní spoločnosť Emergent BioSolutions, neboli schválené Úradom pre kontrolu potravín a liečiv (USA) a Bidenova administratíva opakovane ubezpečovala Američanov, že to neboli  žiadne vakcíny spoločnosti Johnson & Johnson , ktoré sa podávajú v USA.
Ale milióny dávok bolo odoslaných do zahraničia, vrátane Kanady, Európskej únie a Južnej Afriky. Regulačné orgány v rôznych krajinách teraz pracujú na zaistení bezpečnosti týchto dávok po marcovom odhalení, že pracovníci v závode v Baltimore náhodne kontaminovali dávku vakcíny Johnson & Johnson neškodným vírusom použitým na výrobu AstraZeneca. Obidve vakcíny sa vyrábali na rovnakom mieste. Táto chyba prinútila spoločnosť Emergent zneškodniť až 15 miliónov dávok spoločnosti Johnson & Johnson po tom, čo testy ukázali, že šarža nespĺňala požiadavky na čistotu.
Predstavitelia EU, Kanady a Južnej Afriky uviedli, že neexistujú dôkazy o tom, že by niektorá z dávok, ktoré dostali, bola znečistená. Problémy zistené v Baltimore ale spomalili ich očkovacie úsilie, zatiaľ čo preventívne vykonávajú ďalšie hodnotenia kvality.
https://www.nytimes.com/2021/05/06/world/baltimore-vaccine-countries.html
BM : ako vidíte politici klamú dennodenne naprieč celým kontinentom . Zrejme naše MSM sračkomety nepovažovali takúto obrovskú kontamináciu za niečo vážne ,keď o tom neinformovali. Mimochodom Sputnik (samozrejme ,že je to ruská propaganda ) píše o kontrole až 70 mil vakcín

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Boris Mesár

O AUTOROVI

sledujem vývoj ľudskej spoločnosti viac ako 15 rokov a chcel by som sa podeliť o moje vedomosti s ostatnými

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 161

Celkové hodnotenie: 23.61

Priemerná čítanosť:

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

  POČASIE NA DNES

 • icon FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  302 Found

  302 Found


  nginx
 • icon FOTO DŇA