Začala sa vo Francúzku celoeurópska občianska vojna proti plánom globalistov na Európsky kalifát ?

V apríli 2021 napísali generáli vo výslužbe list Macronovi :
„Hodina je pokročilá, Francúzsko je v nebezpečenstve, čelí hneď niekoľkým smrteľným hrozbám“ – takéto sú úvodné slová listu, ktorý prezident Macron aj s podpismi obdržal 14. apríla tohto roku.
Signatári varujú pred vypuknutím rasových nepokojov a hovoria, že v krajine už de facto prebieha rasová vojna vedená „fanatikmi a ich nenávistnými nasledovníkmi“. Títo ľudia podľa vyslúžilcov opovrhujú krajinou, ktorá ich prijala, ako aj jej tradíciami a kultúrou, a „chcú vidieť jej odtrhnutie sa od vlastnej minulosti a dejín“.
Najmä „islamisti a predmestské bandy“ robia všetko pre to, aby zmenili Francúzsko na nepoznanie a priviedli ho na cestu, ktorá je nielen proti jeho dejinám, ale aj „proti našej ústave“. „Nebezpečenstvo je čím ďalej tým väčšie, násilnosti sú početnejšie každým dňom. Kto by si bol pred desiatimi rokmi pomyslel, že nejakému učiteľovi odrežú hlavu, len čo opustí brány svojej školy?“ pokračujú generáli.
„Nezabúdajte, že rovnako ako my, aj veľká väčšina našich spoluobčanov je rozčúlená nad vaším lavírovaním a mlčaním“, vyčítajú Macronovi a francúzskym poslancom. V liste sú tiež na margo politikov citované slová kardinála Merciera z Belgicka, ktorý prehlásil: „Keď je všade len opatrnosť, odvaha sa vytráca.“ List vyzýva predstaviteľov krajiny, aby už nestrácali žiaden čas a začali pracovať na záchrane národa, pretože „hodina je pokročilá, úloha je kolosálna“.
„Pretože ak sa nič nepodnikne, nečinnosť bude aj naďalej unášať našu spoločnosť, nastane finálna explózia a následná intervencia našich priateľov v službe snažiacich sa ochrániť naše civilizačné hodnoty… (a to priamo) na našom národnom území“, varujú (vyhrážajú sa?) generáli vo výslužbe a vojaci.
„Už nie je čas na vyhováranie sa, pretože (inak) zajtra ukončí tento narastajúci chaos občianska vojna a za veľké množstvo mŕtvych budete niesť zodpovednosť len a len vy.“
List mimo iných podpísali generál C. Piquemal z Cudzineckej légie, generál pechoty G. Barrie, generál námornej pechoty M. De Noray, generál letectva A. Martinez, či námorný kontraadmirál G. Balastre.
Dvadsať francúzskych generálov vo výslužbe, niekoľko stoviek dôstojníkov armády a viac ako tisíc vojakov pridalo svoj podpis

BM : Samozrejme reakcia otroka globalistov Macrona bola predvídateľná – vyhrážky súdnym stíhaním a pod. Čiže čistý fašizmus

Dňa 9. mája 2021 svojim bývalým kolegom vyjadrili podporu aktívni vojaci :
,,Pán prezident
republiky, dámy a páni, ministri, poslanci parlamentu, najvyšší úradníci .
Už nespievame siedmy verš Marseilles, známy ako „detský verš.“ Poďme si ho pripomenúť : „Vstúpime do lomu, keď naši starší odídu. Nájdeme tam ich popol a stopy ich cností. Oveľa menej sa ich snažíme prežiť a viac sa s nimi snažíme zdieľať rakvu, budeme mať tú česť pomstiť ich alebo ich nasledovať“

Naši starší priatelia sú vojacii, ktorí si zaslúžia rešpekt. Sú to napríklad starí vojaci, ktorých česť ste v posledných týždňoch pošliapali .Sú to práve tieto tisíce sluhov Francúzska, ktorí podpísali výzvu zdravého rozumu, vojaci, ktorí dali svoje najlepšie roky na ochranu našej slobody poslúchaním vašich rozkazov na vedenie vojen alebo vykonávaním rozpočtových obmedzení, ktoré ste poškvrnili seba, zatiaľ čo obyvatelia Francúzska ich podporovali .
Zaobchádzali ste s týmito ľuďmi, ktorí bojovali proti všetkým nepriateľom Francúzska, ako s rebelmi, hoci ich jedinou chybou je, že milujú svoju krajinu a smútia za jej zjavným pádom.
Za týchto podmienok sme to my, ktorí sme nedávno začali svoju vojenskú kariéru, my ,ktorí musíme vstúpiť do arény, len aby sme mali tú česť povedať pravdu.
Sme jedným z tých, ktorých noviny nazvali „generácia ohňa“. Toto je náš jediný titul. A ak v žiadnom prípade nemôžeme hovoriť otvorene čo si myslíme , je tiež nemožné, aby sme mlčali.
Afganistan, Mali, Stredoafrická republika – niektorí z nás tam zažili paľbu nepriateľov. Niektorí tam nechali svojich druhov v zbrani. Obetovali svoje životy, aby zničili islamizmus, voči ktorému robíte ústupky v našej zemi.
Takmer každý z nás získal skúsenosti s hliadkovaním v našej krajine . Videli sme na vlastné oči opustené predmestia, dediny s vysokou mierou kriminality. Podstúpili sme pokusy o asimiláciu rôznych náboženských spoločenstiev, pre ktoré Francúzsko neznamená nič – nič iné ako sarkazmus, pohŕdanie a dokonca nenávisť !
Kráčali sme 14. júla ( tradičná vojenská prehliadka v deň dobitia Bastily -) v dave spolu s ľuďmi. A tento benevolentný a pestrý dav ľudí nás pozdravil, pretože sme súčasťou tohto ľudu. Po celé mesiace sme mali zakázané pohybovať sa v uniformách, čo z nás robí potenciálne obete v zemi, ktorú máme v skutočnosti chrániť.
Áno, naši starší majú pravdu v obsahu celého textu. V našich mestách a dedinách vidíme násilie. Vidíme, ako sa komunitarizmus (kuriózny výraz zjavne znamená „atomizáciu“ spoločnosti, ale nie jednotlivcom, ale skupinám a malým skupinám ), šíri vo verejnom priestore, vo verejných diskusiách. Vidíme, ako sa nenávisť k Francúzsku a jeho histórii stáva normou.
Budete namietať, že nemusí byť vecou armády, aby ste o tom všetkom hovorili. Naopak: keďže sme pri hodnotení situácie apolitickí, poskytujeme vám výsledok profesionálneho pozorovania. Pretože podobný pokles sme videli v mnohých krajinách v kríze. Predchádza kolapsu. To predznamenáva chaos a násilie a na rozdiel od toho, čo tu a tam poviete, tento chaos a násilie nebudú pochádzať z armády, ale z občianskeho povstania.
Musíte byť zbabelí, aby ste hľadali chybu u našich starších, namiesto toho, aby ste v podstate pripustili zrejmosť ich záverov. Aby ste umlčali francúzskych občanov, musíte sa veľmi klamať, aby ste sa dovolávali nepochopenej obmedzovacej povinnosti (armáda ). 
. Je potrebné byť veľký klamár, aby ste sa dovolávali nesprávne interpretovanej povinnosti zdržanlivosť/umlčať francúzskych občanov. Musíte byť dosť zvrátený, aby ste povzbudili vyšších vojenských vodcov, aby sa odhalili skôr, ako ich nahnevane potrestáte, hneď ako napíšu niečo iné ako vojnové príbehy.
Zbabelosť, podvod, zvrátenosť – to nie je náš pohľad na hierarchiu (v tomto kontexte disciplína a poslušnosť).
Naopak, armáda je v prvom rade miestom, kde hovoríme pravdu, pretože kladieme svoje životy. Toto je druh dôvery v inštitúciu armády, po ktorej voláme.
Áno, ak vypukne občianska vojna, armáda bude udržiavať poriadok na svojej vlastnej pôde, pretože je o to požiadaná. To je dokonca definícia občianskej vojny. Nikto si nemôže želať takúto hroznú situáciu, ani naši starší, ani my si to neprajeme, ale áno, vo Francúzsku sa chystá občianska vojna a vy to dobre viete.
Alarmujúci výkrik našich starších sa konečne vracia so vzdialenejšou ozvenou. Naši starší sú tiež bojovníci odboja z roku 1940, s ktorými sa pomerne často zaobchádzalo ako s rebelmi a ktorí pokračovali v boji, zatiaľ čo tvorcovia zákona, zmetení strachom, už vsádzali na ústupky zlu, aby obmedzili škody… Sú to pešiaci z roku 1914, ktorí zomreli niekoľko metrov zeme, zatiaľ čo vy teraz nereagujete a nechávate celé časti našej ,,právu najsilnejších“; všetci sú mŕtvi, slávni alebo nemenovaní, ktorí padli na fronte alebo po celoživotnej službe.
Bojovali všetci naši starší, tí, ktorí urobili z našej krajiny to, čím je, ktorí formovali jej územie, bránili jej kultúru, vydávali alebo prijímali rozkazy vo svojom jazyku, aby ste umožnili Francúzsku stať sa neúspešným štátom, ktorý nahradí jeho čoraz očividnejšiu kráľovskú impotenciu brutálnou tyraniou voči tým služobníkom, ktorí tomu stále chcú zabrániť?
Konať, dámy a páni. Tentoraz to nie je o emóciách v tíme, pripravených receptúrach alebo mediálnom pokrytí. Nie je to o rozširovaní vašich schopností alebo získavaní nových. Je to o prežití našej krajiny, vašej krajiny.

BM : a čo na to naša armáda ? Je spokojnosť s vývojom v našej krajine ?

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Boris Mesár

O AUTOROVI

sledujem vývoj ľudskej spoločnosti viac ako 15 rokov a chcel by som sa podeliť o moje vedomosti s ostatnými

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 161

Celkové hodnotenie: 23.61

Priemerná čítanosť:

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

  POČASIE NA DNES

 • icon FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  302 Found

  302 Found


  nginx
 • icon FOTO DŇA