1. Ako si žije Ukrajina 7 rokov po puči , zorganizovaným USA ? 2. Pandemický projekt: Zločin proti ľudskosti. Fakty o GMO vakcínach proti koronavírusu. Norimberský proces 2.0

1.
Ak státisíce ľudí chudobnie , pár desiatok bohatých zákonite bohatne na ich úkor.

Po vyhlásení ruského ministra obrany Sergeja Šojgua o ukončení cvičenia na Kryme a návrate vojsk na miesta trvalého nasadenia si ukrajinské orgány vydýchli. Vzdych bol však nervózny: najväčšou hrozbou pre kyjevský režim je neprekonateľná devastácia hospodárstva.
Hrubý zahraničný dlh Ukrajiny sa počas roku 2020 zvýšil o 3,91 miliárd dolárov a dosiahol 125,69 miliárd dolárov. V roku 2021 je potrebné zaplatiť 17,244 miliardy dolárov, z čoho je istina dlhu 12,99 miliárd dolárov a úroky 4,254 miliardy dolárov. Odkiaľ na to vziať ? Nádej na peniaze z MMF sa rozplývajú ! Kyjev uviedol, že ak do 1. septembra nedostane 2 miliardy dolárov, bude musieť znížiť náklady a vstúpiť na zahraničné trhy a požičať si peniaze za vysoké úrokové sadzby.
Peniaze na pokračovanie vojny sa však našli ! Podľa veľvyslankyne Ukrajiny v USA Oksany Markarovej Senátny výbor pre zahraničné veci jednomyseľne podporil pridelenie vojenskej pomoci Kyjevu vo výške 300 miliónov dolárov vrátane smrtiacich zbraní. A americké ministerstvo zahraničia odporučilo Američanom, aby necestovali na Ukrajinu, s odvolaním sa na „pandémiu“, nebezpečnú situáciu na Kryme a na východe a na násilie radikálov v uliciach miest .
Karanténa bola predĺžená do 30. júna, to znamená, že pokračuje zámerné ničenie malých a stredných podnikateľov. V priebehu roku 2020 bolo nútených zatvoriť 700 tisíc podnikov, 30% malých podnikov stratilo 60 – 80% príjmu a znížilo počet zamestnancov o 50%. Zamestnancom štátnych podnikov tiež nie je čo závidieť: od začiatku roka sa nedoplatky na mzdách zvýšili o 58%.
Na konci minulého roka bolo na Ukrajine pol milióna nezamestnaných . Dnes je na jedno voľné pracovné miesto 6 uchádzačov.
Podľa Európskeho podporného úradu pre azyl (EASO) sa Ukrajina vo februári dostala do prvej desiatky krajín, ktoré podali najväčší počet žiadostí o azyl v Európskej únii. Ukrajina je teraz na úrovni vojnového Afganistanu, Sýrie, ako aj Pakistanu, Iraku a Nigérie.
Poľská spoločnosť Gremi Personal zaoberajúca sa zamestnávaním Ukrajincov uskutočnila vo februári prieskum, podľa ktorého chce 46,4% pracujúcich zostať v Poľsku, 52% tam chce presťahovať svoje rodiny a 55% kupuje nehnuteľnosti v Poľsku. Z 1,2 milióna migrantov z Ukrajiny má 28% vysokoškolské vzdelanie a 48% má odborné alebo stredné odborné vzdelanie.
Zvýšenie počtu migrujúcich pracovníkov, ktorí sa rozhodli definitívne opustiť Ukrajinu, je vážnym problémom. V minulom roku dosiahol objem remitencií na Ukrajinu 12,12 miliárd dolárov oproti 11,9 miliárd dolárov v roku 2019. A podľa výsledkov z dvoch mesiacov tohto roka sa objem prevodov súkromných peňazí znížil o 5,7%.
Zahraniční investori strácajú záujem o Ukrajinu. Ich kapitál v roku 2020 sa prvýkrát od roku 2015 znížil o 868 miliónov dolárov. Podľa predsedu rady národnej banky Bohdana Danylyshyna tendencia rastu zahraničného kapitálu po kríze v rokoch 2014- 2015 teraz začala klesať . Dôvodom je nerozvinutý domáci trh, pokračujúci vojenský konflikt a nízka úroveň právnej ochrany investícií.
Danilishin má pravdu. Po tom, čo Číňanom odobrali Motor Sich (Američania si ho objednali), by len málo cudzincov chcelo prísť o peniaze tým, že sa vydá na ukrajinské dobrodružstvo.
Turecké vydanie Donanim Habera uverejnilo článok o tom, že Kyjev prevedie 50% akcií Motor Sich na neznámu tureckú obrannú spoločnosť, avšak túto dohodu spochybnil, pretože Ukrajina je rizikovým partnerom. Publikácia poznamenáva, že Kyjev znárodnil podnik pod tlakom Washingtonu a vzťahy medzi USA a Tureckom prežívajú ťažké obdobie. Čínski investori sa navyše bránili konfiškácii svojho majetku a obrátili sa na medzinárodné arbitrážne konanie s cieľom kompenzovať straty vo výške 3,6 miliárd dolárov.
Ukrajinské úrady sa však naťahujú aj medzi sebou. Kabinet ministrov pridelil 6,5 miliárd UAH. na nákup vakcín proti koronavírusu, odstránením týchto peňazí z lekárskeho záručného programu – zoznamu služieb a liekov, ktoré sú hradené zo štátneho rozpočtu. V Poltave namiesto podpory lekárov pridelili 2,7 milióna UAH. k idiotstvu – šitie najväčšej štátnej vlajky v regióne s rozmermi 12 X18 m; do Dňa nezávislosti sa bude zdvíhať na 50 metrovom stožiari.
Rade bol predložený návrh zákona, podľa ktorého lektori, prekladatelia, fotografi, cukrári, inštalatéri, počítačoví technici a ďalší samostatne zárobkovo činní občania budú musieť zaplatiť 19,5% daň z príjmu vrátane vojenských povinností.
Vláda sa chystá v predvečer hromadného predaja pozemkov, ktorý sa začína 1. júla, odstrániť zo zákona normu, podľa ktorej možno 2 hektáre pôdy využiť na osobné hospodárenie, ktoré boli predtým prevedené do majetku občanov zadarmo.
A navyše Ukrajincom, ktorí dlhujú 73,6 miliárd UAH. za bývanie a komunálne služby a mysleli si, že im budú odpustené, zmenilo ministerstvo financií postup automatického vymáhania dlhov prostredníctvom bánk. Ak v minulosti exekútori mohli násilne odpisovať prostriedky z účtov iba za neplatenie výživného, ​​teraz je to možné aj v prípade dlhov z dopravných pokút, pôžičiek a z dlhou za verejné služby.
Podľa noriem FAO (potravinová skupina OSN) končí potravinová bezpečnosť tam, kde sa viac ako 60% peňazí z rodinného rozpočtu vynakladá na potraviny. Na Ukrajine je priemer 50%, ale u mnohých rodín už dosiahol 60%, alebo ich dokonca prekročil. O dôchodcoch nie je čo povedať, niektorí z nich sú podvyživení, hovorí šéf Klubu ekonomických diskusií Oleg Pendzin.
Celkový výsledok je evidentný. Sociologické centrum Socis zverejnilo výsledky prieskumu, podľa ktorého je 45% Ukrajincov sklamaných z úradujúceho prezidenta, 57,1% označilo jeho vládu za neprofesionálnu, 16,3% – populistickú. Za roky vlády Zelenského 54,2% občanov sa stretáva so zhoršujúcou sa finančnou situáciou, viac ako 67% nie je spokojných s vývojom situácie v krajine, 40,4% obyvateľov považuje za nemožné pretrpieť súčasnú situáciu.
Zelenského sľúbený „koniec éry chudoby“ neprišiel. Skôr prišiel začiatok bohatnutia pre pár vyvolených ; Deklarovaný príjem poslancov „Služobníkov ľudu“ v roku 2020 sa tak v porovnaní s rokom 2019 zdvojnásobil. Na zvýšení svojho pohodlia v Rade kúpili „služobníci“ 74 automobilov v hodnote 63 miliónov UAH, 20 bytov v hodnote 16 miliónov UAH. a 67 pozemkov.
Sláva Ukrajina ! Hrdinom sláva !

2.

Pretrvávajúca hystéria v súvislosti s pandémiou covidu, ktorá sa na celom svete deje už viac ako rok, čoraz viac pripomína absurdnú tragikomédiu. Rozumie tomu každý občan v Rusku, USA a Európe, ktorý osobne zažil „potešenie“ z experimentálneho očkovania vrátane lekárov a lekárskych vedcov. Dokonca aj niektoré miestne samosprávy to začínajú chápať, ale globalisti nezastavia svoj „Veľký reset“, takže fraška pokračuje… a zdá sa, že mnohí ľudia spolu s vládnymi úradníkmi ignorujú do očí bijúce rozpory v sprisahaní bláznivého svetového divadla. Preto racionálne vyhodnoťme logiku nedávnych udalostí a vyvoďme z toho závery.
Po masívnom odmietnutí očkovania zdravotníckym personálom proti koronavírusu v USA a Európe a zákaze očkovania dôchodcov vo viacerých európskych krajinách sa čoraz viac desivých faktov dostáva na povrch . Začiatkom apríla vo Francúzsku zomreli štyria ľudia po zavedení koktailu z AstraZeneca spôsobujúceho atypickú venóznu trombózu, ktorá sa vyvinula krátko po podaní vakcíny, zatiaľ čo boli zaznamenané mnohé ďalšie vedľajšie účinky. Vo Veľkej Británii bolo do 2. apríla oficiálne evidovaných 30 prípadov trombózy po očkovaní vakcínou AstraZeneca. Avšak oficiálny komentár WHO naďalej znie: „Neexistuje žiadna priama súvislosť medzi očkovaním a tvorbou krvných zrazenín.“
Ako relatívne rozumnú je tiež ťažké označiť reakciu na tento príbeh zo strany Európskej agentúry pre lieky (EMA) – hlavného regulátora farmaceutických produktov v EÚ. Táto agentúra 7. apríla oznámila, že krvné zrazeniny by mali byť zahrnuté do zoznamu nežiaducich účinkov vakcíny Vaxzevria od AstraZeneca, avšak v žiadnom prípade by nemalo byť očkovanie zastavené, pretože prínosy aplikácie vakcíny údajne „naďalej prevažujú nad rizikami“.

Smrtiaci farmaceutické preparáty
Aké sú teda výhody „vektorového zázraku“ založeného na DNA šimpanzieho adenovírusu a modifikované RNA Covid-19 ? Jeho hlavnou „prednosťou“ je, že už dostal predbežné objednávky na 2,5 miliardy dávok z viac ako 90 krajín. Vakcínou od AstraZeneca boli údajne verejne zaočkovaní prezidenti Ukrajiny a Južnej Kórey a predsedovia vlád Veľkej Británie a Talianska. Švédsko-britský farmaceutický gigant prirodzene nemá v úmysle prísť o „kšeft“ tejto veľkosti. Vlády niekoľkých krajín po sérii úmrtí síce zmenili názor a prestali vakcínu používať, ale vzhľadom k úsiliu WHO a EMA je „vakcína nezlučiteľná so životom“ opäť v hre. Tento druh „starostlivosti“ o občanov je to isté, ako keby maniak znásilnil svoju obeť pred očami vyšetrovateľa, sudcu i štátneho zástupcu, a potom by mu bol vynesený oslobodzovacej rozsudok.
Očakávané zlé správy prichádzajú po nezávislých štúdiách modifikovaných mRNA vakcín od spoločností Pfizer a Moderna. Vedci z inštitútu Sloana Kettering (USA) zistili, že mRNA je schopná deaktivovať proteíny potláčajúce nádory, a preto môžu vakcíny na báze mRNA podporovať rakovinu. Vedci zistili, že významný počet ľudí s rakovinou krvi, známu tiež ako chronická lymfocytárna leukémia (CLL), má presne rovnakú deaktiváciu supresorových génov nádoru na úrovni mRNA.
Zistené zmeny mRNA možno v skutočnosti vysvetliť mutáciami DNA, čo je zlá správa pre každého, kto považuje sériu GMO vakcín proti Covidu za „bezpečnú a efektívnu“. Jeden záver sa však z toho vyvodiť dá, totiž že uvedené vakcíny samozrejme efektívne sú – ale v potláčaní protirakovinových proteínov. Podľa skupiny vedcov zo Sloan Ketteringova inštitútu platí, že „dokonca aj v prípade, že v ľudských bunkách dôjde v dôsledku transkripcie mRNA iba k polovici zmien (čiastočné skrátenie), je to dosť na úplné predefinovanie funkcie prítomných normálnych verzií.“
Tieto zmeny sa môžu tiež uplatniť na stovke rôznych génov naraz, takže sa rýchlo množia a spôsobujú tragické zdravotné následky. Je dôležité si uvedomiť, že zmeny mRNA sa podľa výskumníkov neobmedzujú len na rakovinu krvi, ale sú spojené s akútnou rakovinou lymfatického systému a s rakovinou prsníka.
Nemenej šokujúce vyhlásenie urobil v polovici marca zakladateľ a vedúci zdravotného strediska v štáte Texas (USA) – doktor Steven Hotz (doktorát získal na Lekárskej fakulte texaskej univerzity v Houstone a je členom Panamerické alergickej spoločnosti (PAAS) a Asociácie amerických lekárov a chirurgov (AAPS) ) :
„Americká spoločnosť Moderna nikdy predtým na ľuďoch neaplikovala modifikovanú génovú terapiu založenú na mRNA, pretože všetky pokusy na zvieratách v roku 2000 boli extrémne neúspešné. Ide o génovú terapiu organizmu syntetickou vektorovou RNA, ktorá vstupuje do buniek, a tie začínajú produkovať ihlové proteíny koronavírusu, na ktoré potom telo musí vyvinúť imunitnú odpoveď. Nikto nevie, ako dlho bude táto syntéza pôsobiť. Z neúspešných experimentov na zvieratách je známe, že takmer všetky zomreli na búrlivú autoimunitnú reakciu voči uvedenej génovej terapii. Táto GMO látka nevytvára imunitnú obranu proti koronavírusu a ani nebráni šíreniu choroby Covid-19. Podľa zákona je preto neprijateľné ju nazývať vakcínou – na základe oficiálnej definície schválenej Federálnou agentúrou amerického ministerstva zdravotníctva. Prečo sa tomu teda naďalej hovorí vakcína? Je to jednoduché. V tomto prípade farmaceutickí banditi totiž podľa zákona nenesú žiadnu zodpovednosť za ujmu na zdraví a dokonca ani za smrť v dôsledku takzvanej vakcinácie ! Z ľudí sa práve v priamom prenose stali pokusné morčatá. „

Čestní lekári sa búria
Čo dodať ? Každý, kto urputne propaguje génové koktaily „proti koronavírusu“ a pritom sa tým údajne stavia na stranu vedy a nie proti nej a nazýva svojich oponentov „spiatočníkmi“, , teraz čelí vedecky potvrdenému faktu, že technológia vpravenie cudzie mRNA do tela je pre človeka nebezpečná. Začujeme snáď podobnú informáciu sprevádzanú výzvou na zastavenie desivého experimentu na ľuďoch z úrovne WHO, či z oficiálnych svetových médií ? Pravdepodobnosť takéhoto priznania sa blíži nule.
Zatiaľ však v médiách, vrátane sociálnych sietí, prebieha globálna propaganda, ktorá cenzuruje a okamžite odstraňuje akýkoľvek alternatívny názor na „Projekt covid“. Zodpovední a čestní lekári ale nemajú v úmysle nechať sa umlčať. Na konci marca napísalo viac ako 80 špecialistov otvorený list výkonnému riaditeľovi Európskej liekovej agentúry. Poznamenávajú, že podporujú použitie lekárskych zákrokov, ktoré sú vyvíjané a zavádzané do lekárskej praxe, až po získaní informovaného súhlasu pacientov. Ale v tomto prípade sa informovaný súhlas v zásade dať nedá, pretože nikomu nie sú poskytované úplné informácie o vakcínach.
Lekári poukazujú na to, že po vakcinácii geneticky modifikovanými preparátmi vzniká celý rad vedľajších účinkov, vrátane úmrtia, ktoré nie sú vôbec skúmané. Všetko sa pripisuje veku, chronickým ochoreniam pacientov atď. Preto žiadajú o odpovede na množstvo otázok. Je ich len sedem, ale sú špecifické lekárske povahy. Všeobecne však platí, že nové vakcíny môžu spôsobiť rad problémov s imunitným a obehovým systémom. A je nevyhnutné dokázať, že to všetko bolo riadne preskúmané. Pretože žiadne takéto dôkazy neexistujú, lekári požadujú, aby bolo povolenie používať GMO vakcíny zrušené, pokiaľ nebudú vykonané príslušné štúdie ich bezpečnosti.
„Existujú vážne obavy, že schválenie vakcín COVID-19 bolo predčasné a bezohľadné a že zavedenie vakcín predstavuje experimenty na ľuďoch, čo je v rozpore s Norimberským kódexom,“ uviedli lekári vo svojom vyhlásení.
Analogické obvinenia z testovania novej GMO technológie na občanoch bez ich náležitého poučenia, čo má priamu paralelu s fašistickými experimenty a znamená vynucované očkovanie, bolo vznesené izraelskými verejnými činiteľmi proti vládnym orgánom ich krajiny podaním žaloby na Medzinárodnom trestnom súde. Dôvod je viac ako vážny: medzi spoločnosťou Pfizer a izraelskou vládou bola uzavretá divoká dohoda: Informácie o skutočných dôsledkoch očkovaní budú utajené a na oplátku bude spoločnosť Pfizer svoje vakcíny dodávať prednostne do Izraela.
Podľa žaloby boli v skutočnosti všetci obyvatelia krajiny podrobení „experimentu“. A nie je jasné, prečo vláda k tomuto experimentu pristúpila, pretože ako uvádza The Jerusalem Post, bolo v Izraeli v období od 26. februára do 8. marca podľa ministerstva zdravotníctva zaznamenaných 195 úmrtí na koronavírus, z čoho 76 ľudí absolvovalo úplné očkovanie (boli aspoň jeden týždeň po aplikácii druhej dávky). Čiže takmer 40% z miestnych úmrtí boli ľudia, ktorí dostali plný vakcinačný „Pfizer koktail“. Vskutku pozoruhodná „účinná ochrana“ …

Covidové pasy a „priznanie“ WHO
A ďalší paradox, ktorý odporuje logike. Ešte 6. apríla na brífingu v Ženeve urobila hovorkyňa WHO Margareta Harrisová vyhlásenie dokonale v súlade s vyššie uvedeným postojom čestných lekárov. Tí, ktorí ich pokladajú za covidových disidentov alebo konšpiračných teoretikov, by si mali pozorne prečítať, čo hovorí Harrisová, keď odpovedá na otázku o vhodnosti zavedenia covidových pasov údajne pre bezpečný pohyb ľudí:
„Používanie vakcín (proti koronavírusu), či už ide o klinické štúdiá alebo očkovanie bežnej populácie, sa vykonáva menej ako jeden rok. Súčasťou výskumu je testovanie hladín protilátok u ľudí a zistenie, či majú neutralizujúce protilátky, ktoré môžu zastaviť vírus … Táto práca pokračuje.
Čo sa týka očkovacieho pasu, my z WHO by sme v tejto fáze neradi videli, aby sa stal podmienkou pre vstup alebo výstup, pretože si nie sme istí, že vakcína bráni prenosu (COVID-19). Táto požiadavka pre medzinárodné cestovanie je tiež spojená s rizikom diskriminácie ľudí, ktorí nemali možnosť sa z toho či onoho dôvodu nechať očkovať, „vyhlasuje oficiálny zástupca WHO.
WHO fakticky opatrne konštatuje, že si nie je istá schopnosťou vakcíny zabrániť prenosu vírusu, zatiaľ čo skúsení nezávislí lekári priamo vyhlasujú, že GMO koktaily farmaceutických spoločností vo svojej podstate nie sú vakcínami a nestimulujú aktívnu imunitu organizmu proti nákaze. A napriek do očí bijúcim faktom niekto v zákulisí vydal povel: „Show musí pokračovať,“ – a ona pokračuje. Európsky komisár pre vnútorný trh Thierry Breton uviedol, že do 15. júna sa objaví jednotné sanitárne osvedčenia pre Európsku úniu – teda európske orgány sa intenzívne pripravujú na zavedenie covidových pasov. Dánske úrady sa rozhodli zaviesť od 6. apríla špeciálne preukazy, ktoré sú podľa oficiálnych stránok miestneho zdravotníctva nutné k návšteve verejných miest.
Dáni sú nútení predkladať dva typy dokladov: prvý sa vydáva jedincovi a druhý je platný iba tri dni odo dňa prijatia a môžu sa ním preukazovať občania, ktorí prešli negatívnym testom na koronavírus. Od 6. apríla bude covidový pas vyžadovaný od návštevníkov kozmetických salónov, kaderníctiev a zábavných parkov. Od 21. apríla budú môcť obyvatelia, ktorí sa preukážu „covidovým pasom“, navštíviť múzeá, galérie a knižnice. Dostupné pre nich budú tiež otvorené záhradky reštaurácií. Od 6. mája budú môcť držitelia covidových pasov navštevovať uzavreté priestory reštaurácií, kín a fitness klubov.
Od apríla tohto roku bol zavedený elektronický očkovací pas tiež v Kazachstane, kde dnes nie je viac ako 1% populácie dvakrát očkované ruským Sputnik V. Okrem toho sa navrhuje „vydávať“ ho prostredníctvom mobilnej aplikácie digitálneho portálu vlády. V pasu je uvedený dátum očkovanie, informácie o inštitúcii, ktorej bola vakcína dodaná, a zodpovedný lekár, ktorý údaje zadal. Kazašská vláda sa netají tým, že táto „inovácia“ sa zriaďuje vzhľadom na medzinárodný odbavovacej režim.
„Je dôležité prijať kazašský elektronický očkovací pas a nadviazať spoluprácu s medzinárodnými systémami. Preto sa teraz zvažuje otázka spolupráce s Medzinárodnou asociáciou pre leteckú dopravu, „uviedol Minister financií Bagdad Musina.
Je možné lepšie ilustrovať absurditu toho, čo sa deje ? Nebola preukázaná účinnosť vakcíny proti vírusom, o čom informovala WHO až teraz, ale mechanizmus globálne segregácie ľudí na vakcinačnom princípe a zbavenie ich základných občianskych práv už bol zahájený. Prichádzajú hrôzostrašné časy: z objektívne zdravých obyvateľov, ktorí sa nenechali zmanipulovať, sa stávajú biologickí teroristi. Každý, kto sa nepodrobí očkovanie toxickou GMO vakcínou s nepredvídateľnými zdravotnými následkami, sa stane vyhnancom a nabudúce sa na neho bude pozerať ako na nepriateľa.
Odkedy v slobodnej a humánne spoločnosti musí každý nezávisle konajúci a uvažujúci človek upadnúť do podozrenia a dokazovať, že nie je ovca ? Odkedy sme sa vrátili k povinnej, ak nie k takzvanej represívne medicíne z éry tých najhorších totalitných režimov ? Odkedy sme povinní prejsť sociálnym a lekárskym experimentom ? Kým bude väčšina občanov toto násilie mlčky akceptovať, nebudeme si môcť na tieto kritické otázky odpovedať.

 

Norimberský proces 2.0
Avšak existujú aj takí, ktorí sa prebudili už dávno a neobmedzujú sa len na vypúšťanie pary na sociálnych sieťach. K mnohým žalobám na protizákonné opatrenia proti koronavírusu sa teraz na medzinárodnej úrovni pripája známy nemecký právnik Reiner Fullmat (na súde pokoril spoločnosti Volkswagen a Deutsche Bank) a ktorý má podporu tisícov právnikov z celého sveta.
Bola vytvorená medzinárodná sieť právnikov, ktorá spracováva a čoskoro podá rad žalôb týkajúcich sa „najväčšieho trestného prípadu všetkých čias – škandalózneho podvodu vo veci COVID-19, z ktorého sa stal doteraz najväčší zločin proti ľudskosti,“ informujú francúzske, nemecké, talianske, britské a holandské médiá.
Samotný Fullmat, člen nemeckej Vyšetrovacia komisia pre Covid-19, označuje prípad za „najdôležitejšie proces svojho života“ a za „nový Norimberský tribunál“ :
„Akýkoľvek podvod spáchaný nemeckými firmami nie je nič v porovnaní so škodami spôsobenými a stále pôsobenými aférou Covid-19. Všetci páchatelia musia niesť zodpovednosť za občianskoprávne škody spôsobené v dôsledku manipulácie a falšovania testovacích protokolov. Vypočutia stoviek vedcov, lekárov, ekonómov a právnikov, vrátane medzinárodne uznávaných, usporiadané od 7. októbra 2020 berlínskou vyšetrovacou komisiou v prípadu Covid-19, ukázala s takmer stopercentnou istotou, že škandalózna aféra Covid-19 nikdy nepredstavovala zdravotný problém. Skôr išlo o posilňovanie moci skorumpovanej kliky davoského ekonomického fóra vykonávané kriminálnymi metódami. Covid-19 je používaný firemnými a politickými elitami ako taktika odvádzanie pozornosti od prevodu zostávajúceho bohatstva a trhového podielu malých a stredných podnikov na globálnych hráčov , ako sú Amazon, Google, Uber a ďalšie veľké technologické a nadnárodné spoločnosti. Vedľa toho nám PCR testy nemôžu povedať nič o nákazlivosti vírusovej infekcie. Vyšetrovanie jednoznačne preukázalo, že diagnostika PCR nie je určená na detekciu prítomnosti vírusu. Táto skutočnosť stiera akýkoľvek podklad pre všetky ďalekosiahle opatrenia. Aby toho nebolo málo, fyzické a ekonomické škody spôsobené anticovidovými opatreniami sú tak zničujúce, že je potrebné hovoriť o historicky bezprecedentnej úrovni ničenia. Všetka tieto nebezpečné a škodlivé ochranné opatrenia, ako je povinné nosenie zbytočných a zdraviu škodlivých rúšok či sociálne dištancovanie, boli zavedené za účelom vyvolať paniku vo verejnosti. Ľudia tak sú pripravovaní na vakcináciu, „uviedol pri verejnom vypočutí doktor Fullmat.
V rámci nového Norimberského procesu bol podaný proti Európskej komisii návrh na nariadenie predbežného opatrenia vo veci zrušenia povolenia vakcinácie, v New Yorku sa začal súdny proces proti statusu PCR testov a žaloby sa pripravujú aj v Nemecku, Kanade, Austrálii, Rakúsku, u Medzinárodného súdneho dvora a Európskeho súdu pre ľudské práva.
Európske vlády napriek tomu zatiaľ naďalej postupujú prísne v súlade s odporúčaniami šéfa davoského fóra Klausa Schwaba: „Nová normalita“ v nás musí zostať navždy. Avšak, ako vidieť, umelo stvorená covidová hystéria má stále viac protivníkov aj medzi významnými autoritami, a v boji s totalitnými globalistami máme preto ešte šancu na spravodlivosť.
Zostáva otázka: Akú cenu bude musieť ľudstvo zaplatiť za príliš neskoré prebudenie?

zdroj : katyusha.org

 

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Boris Mesár

O AUTOROVI

sledujem vývoj ľudskej spoločnosti viac ako 15 rokov a chcel by som sa podeliť o moje vedomosti s ostatnými

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 147

Celkové hodnotenie: 23.69

Priemerná čítanosť: 3627

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

  POČASIE NA DNES

 • icon FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  Dnes bol na Slovensku prvý tropický deň

  0icon

  Bratislava 11. mája 2021 (SITA/HSP/Foto:Facebook/SHMÚ)   Meteorológovia dnes zaznamenali na Slovensku prvý tropický deň. Informoval o tom Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) vo svojom profile na…

  Prvý náznak rozpadu. Poslanecký klub OĽaNO sa začína deliť na dve krídla. Hlasovanie o Kolíkovej naznačilo, ktorí poslanci sú v Matovičovom a ktorí v Hegerovom krídle

  0icon

  Bratislava 11. mája 2021 (HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Najsilnejšia vládna strana OĽaNO sa začína deliť na dve krídla. Zatiaľ má stále navrch Matovič, no čím ďalej…

  Ministerstvo zdravotníctva sa bude snažiť nájsť kompromis pri návštevách pacientov v nemocniciach

  0icon

  Bratislava 11. mája 2021 (TASR/HSP/Foto:Jaroslav Novák)   Ministerstvo zdravotníctva (MZ) SR chápe potrebu ľudí navštíviť svojich chorých príbuzných v nemocniciach. Ako pre TASR povedala hovorkyňa…

  Čaputová sa s dánskou premiérkou zhodla na prehlbovaní spolupráce krajín

  0icon

  Bratislava/Kodaň 11. mája 2021 (TASR/HSP/Foto:TASR - Martin Baumann)   Stretnutie prezidentky SR Zuzany Čaputovej s premiérkou Dánska Mette Frederiksenovou v Kodani potvrdilo záujem prehlbovať partnerstvo…

  Asistent vojenského atašé na rumunskej ambasáde musí opustiť Rusko

  0icon

  Moskva 11. mája 2021 AKTUALIZOVANÉ (TASR/HSP/Foto:Sputnik-Alexei Druzhinin)   Asistent vojenského atašé na rumunskom veľvyslanectve v Moskve musí do 72 hodín opustiť Rusko, oznámilo v utorok…

  Indický premiér Naréndra Módí sa osobne nezúčastní na summite G7 v Británii

  0icon

  Naí Dillí 11. mája 2021 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Mark Lennihan)   Indický premiér Naréndra Módí sa osobne nezúčastní na nadchádzajúcom summite skupiny G7 v Británii. Oznámila to v…

  Gulyás: Maďarská vláda predloží Bruselu plán obnovy dnes večer

  0icon

  Budapešť 11. mája 2021 (TASR/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Maďarská vláda predloží Európskej komisii (EK) návrh plánu na využitie európskeho fondu obnovy určeného na zotavenie sa z…

  Francúzska armáda sa prvýkrát zúčastňuje na japonsko-americkom cvičení

  0icon

  Tokio 11. mája 2021 (SITA/AP/HSP/Foto:TASR/AP-Eugene Hoshiko)   Japonskí vojaci sa pripojili k partnerom z USA a Francúzska v rámci prvých manévrov troch krajín na japonskej…

  Kontroly na hraniciach s Poľskom odhalili množstvo preťažených vozidiel

  0icon

  Mníšek nad Popradom 11. mája 2021 (TASR/HSP/Foto:Facebook/Polícia SR - Prešovský kraj)   Policajti na hraničnom priechode Mníšek nad Popradom v okrese Stará Ľubovňa kontrolovali v…

  Barteková v obľúbenom Lonate na pódiu hneď dvakrát

  0icon

  Bratislava 11. mája 2021 AKTUALIZOVANÉ (SITA/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Slovenská reprezentantka Danka Barteková sa na pretekoch Svetového pohára v talianskom Lonate hneď dvakrát prestrieľala na pódiumv.…

  TopDesať

  Ostrovy Phantom existujú už stovky rokov, no stále sú neobjavené

  0 icon

  Čo sa stane, ak chceš nájsť nejaké miesto, kam sa potrebuješ dostať, ale nemáš ani najmenšiu šajnu, kde to je? Vytiahneš GPS v mobile a hurá do cieľa. Ostrovy Phantom sa ale nedarí nájsť už stovky rokov. Počas plavby z Manily do Mexika v roku 1528 španielsky kapitán Alavaro de Saaverda…

  Do práce na bicykli za lepším zdravím? Za pokus to stojí

  0 icon

  Vravíš, že cyklistika je pre teba len hobby, bicykel vidíš len cez víkend a aj to z neho len utrieš prach v rámci sobotného upratovania? Vyber sa na bicykli za lepším zdravím! Nejdeme ťa nútiť bicyklovať o dušu, ideme ti len poradiť, ako posunúť svoj život k lepšiemu. Stačí, keď si…

  Ktoré časti tela si si doteraz umýval nesprávne?

  0 icon

  Naša pokožka je domovom približne 1,5 bilióna mikróbov. Ale nie všetky sú pre nás zlé, niektoré sú dokonca dôležité pre naše zdravie. Preto niektoré časti tela nepotrebujeme umývať mydlom a iné by sme si mali každý deň dôkladne umyť.   1. Chodidlá

  Malbork: Hromadné hroby - 2. časť

  0 icon

  Pokračujeme druhou časťou článku s názvom Hromadné hroby v Malborku. Marlbork, mesto v Poľsku, patrilo stovky rokov pod nemeckú správu, resp. pod Prusko. Hromadné hroby, ktoré sa začali objavovať od 90. rokov minulého storočia, oplývajú svojim neznámym pôvodom. Jeden z robotníkov, ktorí realizovali výkopové práce, len veľmi ťažko niesol, že sa na kope nachádzalo…

  TOP10+: Geniálne nápady, pri ktorých si povieš iba: WOW

  0 icon

  Dobrý dizajn vždy priťahuje pozornosť. Môžeš ho vidieť pritom vo všetkom, čo nás obklopuje. A vtedy si povieš len: WOW. Množstvo z nich je síce primitívnych, ale v jednoduchosti je krása. Našťastie existujú aj špeciálne príklady dizajnu, ktoré si nebudeš chcieť nechať pre seba a podelíš sa o WOW efekt…

  Vo svete IT

  Projekt rádiového teleskopu na Mesiaci sa posúva dopredu: Akým prekážkam musí čeliť?

  0 icon

  Mesiac je svojou rotáciou viazaný na Zem, čo znamená, že vždy je ku nám otočená len jedna jeho strana. Tá druhá, ktorá je odvrátená, sa nazýva Odvrátená, alebo aj temná strana Mesiaca, hoci sa svojim výzorom nelíši od tej privrátenej, píše portál Universe Today. V čom je ale odvrátená strana výnimočná…

  Sonda OSIRIS-REx opustila asteroid Bennu a vydala sa domov: Kedy sa vráti?

  0 icon

  Sonda americkej vesmírnej agentúry, NASA, OSIRIS-REx, sa rozlúčila s asteroidom Bennu, píše portál IFLScience. Sonda študovala vesmírny objekt niečo cez dva roky. Asteroid analyzovala do najmenšieho detailu a minulý október pristála na jeho kamenistý povrch a odobrala vzorky, ktoré poputujú späť na Zem. Sonda opustila asteroid 10. mája a momentálne smeruje aj s nákladom späť…

  Na obežnej dráhe došlo v marci k tesnej zrážke dvoch konkurenčných satelitov: Môžeme podobným situáciám predchádzať?

  0 icon

  Dve spoločnosti OneWeb a SpaceX sa momentálne pokúšajú o vypustenie tisícov satelitov na obežnú dráhu, píše portál Universe Today. V marci nastala situácia, kedy došlo takmer ku kolízii satelitov týchto dvoch konkurenčných spoločností. Vyhýbacie manévre boli úspešné, no môže sa situácia zopakovať aj v budúcnosti? Spoločnosti SpaceX sa už podarilo dostať na obežnú dráhu…

  Pozrite sa, ako môžete vo vašom Androide skryť citlivý obsah z upozornení pred očami zvedavcov

  0 icon

  Notifikácie vo všeobecnosti slúžia na to, aby nás informovali napríklad o tom, keď nám príde e-mail, či správa alebo niečo podobné. Nie však vždy sú žiadúce. Rovnako treba povedať, že v mnohých prípadoch nás aplikácie doslova bombardujú upozorneniami, čo môže byť obťažujúce. Ako je však možné obmedziť ich zobrazenie? Operačný…

  Xiaomi vyvracia informácie o MIUI 13: Príde vôbec tento rok?

  0 icon

  Po príchode nadstavby MIUI 12.5 do prvých Xiaomi zariadení sa začali vynárať chýry o nadstavbe MIUI 13. Čínsky gigant nemá vo zvyku predstavovať „polovičné“ nadstavby, ako je tomu v prípade MIUI 12.5, a preto by sme za normálnych okolností už teraz očakávali prvé informácie o pripravovanej „trinástke“. Doteraz dostupné správy…

  Armádny Magazín

  Izrael zlikvidoval jedného z vodcov Hamasu pri raketových útokoch v pásme Gazy

  0 icon

  Palestína, 11.máj 2021 (AM) – Panarabské noviny informovali, že jeden z vodcov Hamasu, respektíve jeho pridruženého militantného krídla, zomrel. Počet obetí ostreľovania sa stále zvyšuje. Hnutie Hamas ovláda pásmo Gazy. V dôsledku raketového bombardovania izraelskej armády bol eliminovaný jeden z

  Vojaci v liste podporili generálov varujúcich pred rozpadom Francúzska

  0 icon

  Francúzsko, 11.máj 2021 (AM) –  Slúžiaci francúzski vojaci v otvorenom liste podporili vyhlásenie svojich predchodcov, ktorí písali o "rozpade" krajiny. Portál Valeurs actuelles publikoval list, pod ktorým je podpísaných viac ako 40 tisíc ľudí. &

  „Je to druh povzbudenia pre ozbrojené sily Bosny a Hercegoviny“. Vojaci USA zahajujú manévre na balkáne

  0 icon

  Bosna, 11.máj 2021 (AM) –  Cvičenie „Swift Response 21“ ozbrojených síl USA a Bosny a Hercegoviny sa uskutoční od 17. mája do 2. júna na cvičiskách Manjaca a Glamoc a na letisku Dubrava. Bolo to oznámené na tlačovej konferencii v Manjaci. Na týchto cvičiskách v Bosne a Hercegovine sa údajne začali rozmiestňovať americkí…

  Analytik Satanovskij: Z Ameriky zostane málo

  0 icon

  Rusko, 11.máj 2021 (AM) –  Politológ Jevgenij Satanovskij dal predpoveď keď analyzoval najnovšie vyhlásenia amerických predstaviteľov o Kryme. „Z Ameriky zostane málo,“ zdôraznil politológ.   Jevgenij Satanovskij komentoval ďalšie vyhlásenie „amerických úradov“ o potrebe „poskytnúť Krym Ukrajine“. Na začiatok, ako sám Satanovskij uviedol, sa n

  Veľká Británia začala falšovať dejiny 2. svetovej vojny už na jar 1945

  0 icon

  Veľká Británia, 11.máj 2021 (AM) –  Už pred koncom 2. sv. vojny nasadila cenzúru na informácie o víťazstvách Červenej armády a o rozhodujúcej úlohe Sovietskeho zväzu na rozdrvení hitlerovského Nemecka.   Potvrdzujú to aj nedávno odtajnené archívne dokumenty, konkrétne šifrovka zo 7. 5. 1945 odoslaná z Káhiry do Moskvy vynikajúcim

  Svetlo sveta

  1.5. Svätý Jozef robotník

  0 icon

  V cirkevnom roku sú dva dni venované sv. Jozefovi. Dňa 19. marca ho uctievame ako ženícha Panny Márie a pestúna Božieho syna. 1. mája ako príkladného robotníka. Jozef bol predovšetkým Máriiným zákonitým manželom. Mária nemohla dostať čnostnejšieho a lepšieho manžela a ochrancu. Aj Jozef bol po jej boku istotne šťastný. Jozef bol jednoduchý tesár, remeselník, robotník. Pracoval vo svojej…

  Čo robil Ježiš v Bielu sobotu keď ho svet považoval za mŕtveho?

  0 icon

  Po ukrižovaní Ježiša nastalo na zemi ticho Bielej soboty. Napriek tomu mal Ježiš “veľa práce.” V modlitbe Verím v Boha sa modlíme, že Ježiš po ukrižovaní “zostúpil k zosnulým.” V skutočnosti preklad v iných jazykoch ako napríklad v angličtine a francúzštine, je ešte presnejší: “zostúpil do pekla.” Katechizmus Katolíckej cirkvi…

  Emeritný pápež Benedikt XVI. má dnes,16. apríla, 94 rokov

  0 icon

  Emeritný pápež Benedikt XVI. má dnes,16. apríla, 94 rokov. Ako nástupca pápeža svätého Jána Pavla II. viedol Katolícku cirkev od 19. apríla 2005 do svojej prekvapujúcej demisie v roku 2013. Bol 265. pápežom v histórii Katolíckej cirkvi. Prijal meno Benedikt s odkazom na „mierového pápeža“ Benedikta XV. a patróna Európy…

  Tvoja duša si zaslúži viac ako jarnú detoxikáciu

  0 icon

  Zobral som si do rúk noviny, ktoré som najprv letmo preletel, či niečo ma v nich zaujme. Veď to poznáte. Taký letmý nastrel. A veru zaujalo. Bolo pôstne obdobie, tak som myslel skôr na niečo, čím by pookriala moja duša. Niečo duchovné. Veď aj názov novín tomu zodpovedal, išlo o…

  V utorok 6.4. sme si s Mons. Gavendom uctili sv. Metoda v Devíne pri príležitosti 1136. výročia jeho úmrtia.

  0 icon

  V utorok 6. apríla 2021 uplynulo 1136 rokov od smrti sv. Metoda. Daniela Suchá, predsedníčka o. z. Cyrilometodiada, a Mons. Marián Gavenda si uctili svätého Metoda položením venca k pamätníku sv. Cyrila a Metoda pred Kostolom Svätého kríža v Devíne. J. E. Mons. František Rábek, predseda Rady KBS pre vedu,…

 • icon FOTO DŇA