Vakcíny, PCR testy, Bill Gates, lockdowny a fakty o nich

Drzé klamanie o ľudoch proti covid hoaxu, manipulácia, nazývanie ľudí konšpirátormi, len preto, že poukazujú na holé fakty ohľadom nebezpečenstva vakcín, Billa Gatesa, nosenia masiek a chybovosti PCR a antigén testov, sú formy psychologickej manipulácie zo strany médií, štváčov, trollov a vedúcich politikov.

V krátkosti: v tomto článku sa dozviete, že PCR testy sú klamné a zavádzajúce, antigénové testy musia byť vždy používané pri ľudoch so symptómami, a dozviete sa v článku aj o tom, že PCR test vymysleli pred tým, než objavili a dokázali novú chorobu (skrátka podvod). Ďalej si čo to povieme o vakcínach a o Billovi Gatesovi.

Krátky slovník pojmov:

gaslighting (po slovensky zahmlievanie) − [Zdroj anglická wikipédia:] Ide o formu psychologickej manipulácie, pri ktorej osoba alebo skupina podprahovo zasieva semená pochybností do cieľového jedinca alebo skupiny, čo ich núti spochybňovať vlastnú pamäť, vnímanie alebo úsudok. Môže to v nich vyvolať zmeny, ako je kognitívna disonancia alebo nízka sebaúcta, čo obete navyše spraví závisle na emocionálnej podpore a potvrdení platnosti od gaslightera (zahmhlievača). Pomocou zapierania, presmerovania, rozporu a dezinformácií zahmlievanie (gaslighting) zahŕňa pokusy o destabilizáciu obete a delegitimizáciu viery obete.

PCR test (všeobecný názov používaný v médiach) − kvalitatívny test na testovanie prítomnosti sekvencie DNA vo vzorke. PCR test sa využíval dovedna ako podporný test, nie na samotnú diagnostiku. Niečo podobné, ako keď zoberiete lupu a vidíte drobný červený alebo čierny fľak na šatách, ale bez ďalších testov neviete určiť či červená je krv, víno, alebo červená hlina alebo čosi iné a takisto neviete či čierna je hlina, čierny olej alebo čosi iné.

[ Poznámka: Samotný vynálezca povedal, že PCR test nemeria prítomnosť choroby: https://youtu.be/zYYmpT2y7Io?t=64  ]

vakcína − je umelo vytvorená tekutina, ktorá sa vpicháva do žíl (poznámka: myslené do krvného obehu, i keď sa vakcína vpichá do svalu), za účelom pripravenia tela na chorobu.

m-RNA vakcína − podobne ako normálna vakcína, je to tekutina, ktorá sa vpicháva do žíl, za účelom pripravenia tela na chorobu, avšak, bunkám v tele sa implikuje genetická informácia, ktorá sa má permanentne zapísať do DNA.

zlatý štandard − je vedecký postup na otestovanie chybovosti novej metódy a potvrdenie určitej hypotézy.

kontrolné štúdie − sú štúdie, ktoré majú odhaliť, či daný zákrok, alebo daná látka má reálny dopad na zlepšenie zdravia použitím placebo skupiny (kontrolnej skupiny).

proband − pokusná osoba

vs. − verzus , v porovnaní s

Nasledujúce sú skutočnosti podložené zdrojmi a článkami

 

Vakcíny

Vakcína je invazívny zákrok do tela človeka. Ide o vpichovanie pokusnej látky do žíl za účelom pripravenia tela na chorobu, avšak, v mnoho prípadoch vakcíny majú opačný efekt a pôsobia skorej ako jed (o tom o chvíľu). U vakcín nebolo dokázané, že naozaj predišli určitej chorobe, t. j. nebola spravená kontrolná štúdia s kontrolnou skupinou − nikdy sa neodsledovalo výrobcami, že či zaočkovaní majú permanentnú imunitu proti chorobám v porovnaní s placebo skupinou, to jest,  nebola urobená úprimná dlhoročná štúdia, kde by sa zakrylo, kto má a nemá vakcínu (vakcínovaní vs. placebo) a sledovali by sa všetci probandi, že či ochoreli na to pred čím mali byť chránení, že či majú silnejšiu alebo slabšiu imunitu (zohľadniť by sa musela samozrejme i životospráva, životný štýl a dedičné choroby), a teda zisťovalo by sa, že či má vakcína skutočne efekt na zamedzenie choroby. Takáto 5-ročná štúdia by sa žiadala. Po piatich rokoch by sa zodvihla opona a: buď teda, ak by placebo skupina bola rovnako zdravá ako skupina s testovanou vakcínou, tak by bolo dokázané, že vakcína nemala vplyv na zamedzenie choroby, alebo ak by placebo bola chorľavejšia a vakcínovaná skupina zdravšia, tak by mali vakcinátori vedecký dôkaz. Takéto niečo nikdy nebolo spravené!

Nedávno bola však spravená štúdia na to, že či vakcínovaní vs. nevakcínovaní majú po rokoch horšie celkové zdravie. Bolo to spravené pomocou uchovávania databázy od doktora, ktorý riadi kliniku v Oregone, USA. Nedávno bol protiprávne suspendovaný medickou komisiou, o čom sa dozviete viac v nasledovnom videolinku [anglicky].
Štúdia doktora v amerike potvrdila, čo sa vedelo už dávno: deti zaočkované sú viac náchylnejšie na choroby, vyskytuje sa u nich deficit pozornosti, sú chorľavejšie a majú viac oslabenú imunitu, než deti nezaočkované. Pozrite si grafy z tejto štúdie:

 

Zdroj: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/33266457/#&gid=article-figures&pid=figure-5-uid-4

Z grafov vidno, že zaočkovaní majú väčšiu náchylnosť na choroby. Tí, čo sa dávajú zaočkovať, alebo dávajú zaočkovať svoje deti, by si mali pozorne pozrieť tieto grafy. Takisto by si mali pozrieť možné nežiadúce účinky a riziko, ktoré sa nesie s týmito vakcínami (príklad, možné nežiadúce účinky covid vakcíny sú: smrť, ochrnutie, autoimunítna choroba, mŕtvica, anafylaktický šok / náhla alergická reakcia, pomalá alergická reakcia, atď. Viac tuná). Žiadna vláda nemá mandát na to, nútiť, aby sa človek sebapoškodzoval, či už obmedzovaním samému sebe kyslíka nosením masiek, alebo vpichaním jedu do žíl. Ak to robia zažalujte ich.

 • Pápež Pius XII., adresovanie Prvému medzinárodnému kongresu o histopatológii nervového systému „Morálne limity medického bádania a liečenia“, 14. september 1952:„[Ohľadom experimentov na ľudskom tele v záujme verejného blaha. Pápež hovorí, že hoc spoločnosť funguje ako celok, tak nie je ako jednotný organizmus človeka:](31.) No naproti tomu, keď celok má jednotu len v konečnosti a čine… verejná autorita ztažka drží priamu autoritu a právo vytvárať požiadavky na aktivity článkov, a v žiadnom prípade ich nemôže pozbaviť fyzickej bytosti. Skutočne, akákoľvek priama snaha o jej podstatu, predstavuje zneužívanie právomoci autority… 32. Teraz, medické experimenty − téma, ktorú tu preberiame − okamžite a priamočiaro ovplyvňuje ľudskú bytosť, či celú, alebo jej množstvo orgánov, z ľudského organizmu. No na základe princípu, ktorý sme My zmienili, verejná autorita nemá žiadnu právomoc v tejto sfére. Nemôže ju teda predať na bádajúcich pracovníkov a doktorov.“

Neotestované a zdraviu nebezpečné vakcíny, by nemali byť celkovo ani na trhu, ale ide o veľký biznis, a keď sa tomu urobí veľká propaganda a mediálne manipulovanie, tak tieto bezškrupulózne skorumpované farma firmy na tom inkasujú veľké peniaze a takisto je možnosť, že si vytvárajú dlhodobého pacienta. Nejde o konšpiráciu, ide len o prachsprostú korupciu.

m-RNA vakcíny

Vakcíny m-RNA majú potenciál zmeniť permanentne DNA človeka [odkaz: video s Billom Gatesom], t. j. preformátovať DNA, aby si telo samo vytváralo obal z vírusu. [Poznámka: je to len hypotéza, a Bill Gates nie je doktor ani vedec, a u nových vakcín takisto neboli spravené kontrolné štúdie.]

Experimentálne preformátovanie DNA človeka môže mať za následok permanentné poškodenie ľudského tela, vytvorenie doživotného mrzáka z človeka, a dokonca to môže mať aj efekt na potomstvo vakcínovaného a sterilizáciu budúceho potomstva.

Tu je zopár pozoruhodných článkov ohľadom novej vakcíny:

Štyria testovaní na vakcínu od Phizer mali ochrnutú tvár priamo po vakcinácii

Sestrička odpadla priamo po vakcinácii na tlačovke

Zdravotný personál dostal alergickú reakciu na vakcínu

Nové vakcíny majú ako možný nežiadúci účinok možnosť sterilizácie žien podľa bývaleho vedúceho vedca z Phizer, Dr. Yeadona

 

Zdroj: https://healthimpactnews.com/wp-content/uploads/sites/2/2020/12/Wodarg_Yeadon_EMA_Petition_Pfizer_Trial_FINAL_01DEC2020_EN_unsigned_with_Exhibits.pdf ,strana 5.

Tu sa treba pristaviť:

Pán Dr. Yeadon hovorí, že u mnoho vakcínovaných sa predpokladá, že si telo vytvorí protilátky na proteíny SARS-CoV-2 a syncytin-1 (nevyhnutný proteín pri forme placenty); a že sa nedá vylúčiť, že: vytvorené protilátky v tele nemusia napádať iba proteín, ktorý je na hlavičke vírusu, ale že takisto môžu napádať ten istý proteín potrebný pre formovanie placenty − a teda spôsobovať trvalú neplodnosť u vakcínovaných žien. Dr. Yeadon nie je anti-vaxxer, on obhajuje vakcíny celkovo v tomto videu (okolo 30:05 minúty), ale je proti súčasnému vakcínovaniu, proti súčasnému lockdownu, a v tom istom videu vraví, že je nelegálne a proti medzinárodnému právu žiadať alebo vynucovať medický zákrok bez súhlasu pacienta (napr. povinne vakcínovať) a že tieto zákony boli po II. svetovej vojne zavedené kvôli tomu, čo robil Mengele.

Takisto tvrdí, že ide o umelo nafúknuté čísla a že PCR spôsobujú falošné pozitíva, a diagnostikujú iné úmrtia ako covid, v tomto ďalšom, no kratšom videu. Ďalej tento doktor spomína, že je presvedčený, že súčasný vírus skončil koncom leta, a myslí si, že si už prešiel populáciou a že si ľudia už vytvorili na neho obranyschopnosť.

Bill Gates

[Bill Gates:] „Jedna cesta/metóda, ktorá je nová, a je sľubná, sa nazýva RNA vakcína. S RNA a DNA, miesto dávania do vnútra formu [časť obalu s vírusu], vložíte inštrukcie do kódu, aby vytvorili tú formu [časť obalu vírusu].“ https://youtu.be/u1AQ5EXcJYc?t=99

Sám Bill Gates hovorí o tom, že mRNA vakcíny zakomponovávajú informáciu do DNA, aby sa obranyschopné bunky vysporiadavali s vírusom. Teda gro celého je preprogramovanie DNA, aby sama od seba mala genetickú informáciu na boj s vírusom. Ide o genetickú modifikáciu. Kto tvrdí čosi iné, buď nevie o čom rozpráva, alebo drzo klame. Pri tak dôležitej veci, by ľudia mali vedieť detaily toho, ak sa chcú púšťať do debaty, lebo ide o otázku života a smrti alebo permanentného poškodenia tela a populácie. Ide o genetickú modifikáciu ľudí.

Čo badať v mainstreamových médiach, plátkoch a v komentároch je kult ľudí, ktorí chorobne bránia Billa Gatesa, ktorý chce, aby vakcíny zredukovali populáciu (viac o tom kúsok neskôr) a takisto je možné vidieť, že ľudia sú v kulte Billa Gatesa (ktorému sú schopní prepáčiť aj masovú genocídu) a nechcú si otvoriť oči a priznať si, že mainstreamové média nie sú autorita a nie sú neomylní.

Okrem toho, že je to počítačoví programátor, Bill Gates je masívnym sponzorom WHO a medických špičiek okolo sveta. Znova sa dostávame ku možnosti korupcie. Veď uznajte sami:

 

Zdroj: https://www.mostholyfamilymonastery.com/news/some-companies-and-health-experts-pushing-the-covid-19-hoax-and-receiving-money-from-bill-gates/

Všetci títo, ktorých vidíte na obrázku plošne riadia a diktujú odpoveď na covid hoax, resp. vytvárajú a riadia covid histériu. Všetci sú štedro dotovaní Billom Gatesom.

Eugenické tendencie a hranie sa na Boha v podaní Billa Gatesa (italics a hrubé písmo je pridané prekladateľom):

 • „NEW YORK, 9. máj 2003 (lifesitenews.com) − v dlhom rozhovore s Bill Moyersom, vydanom dnes, Microsoftový miliardár Bill Gates odhaľuje inšpiráciu pre jeho financovanie pro-aborčných, populácie kontrolujúcich prostriedkov. Odpovedajúc na otázku od Moyersa, ako sa dostal ku financovaniu „reprodukčných otázok“, Gates odpovedá: „Keď som vyrastal, moji rodičia boli vždy účastní v rôznych dobrovoľníckych veciach. Môj otec bol šéfom Planned Parenthood. A bolo veľmi kontroverzné byť zúčastnený na tom. A teda, je to fascinujúce. Počas večerného stola, moji rodičia sú veľmi dobrí v zdieľaní vecí, ktoré robili. A takmer zaobchádzajú s nami ako s dospelými, keď hovoria o tom.“
  Gates v interview hovorí, že je dotknutý merateľným progresom a na „bezpečnostno pôrodné reproduktívne rodičovsko plánujúce otázky“ hovorí, „Je tu merateľný dopad, keď môžete ísť a vzdelávať rodiny, ale obzvlášť ženy, ohľadom ich rozdieľných rozhodnutiach.
  Je tam skutočný dopad, ktorý môžete mať v tej oblasti. Čokoľvek sa týka reprodukčného zdravia.“
  Aj keď postrčený viac než raz Moyersom, Gates odmietol priamy útok na prezidentové Bushové pro-life opatrenia, ako propagácia abstinencie pred manželstvom.
  Priznáva, že bol raz presvedčeným malthuziánom.„Viete, myslel som si, pred tým než som sa o tom dozvedel, myslel som si, že to bolo paradoxné. Nuž, keď zlepšíte zdravie, nerujnujete iba ľudí, aby sa vysporiadavali ako napr. s nedostatkom zdrojov, kde nebudú vzdelaní alebo nebudú mať dostatok potravy? Viete, tak trochu Malthuziánsky pohľad, že čo by sa stalo.
  Avšak, on tvrdí, že on videl naprieč Malthuziánske koncepcie o zbytočných jedákoch, keďže jak vraví, videl, že zlepšením zdravia a vzdelania populácia poklesáva, keď sa rodičia rozhodnú mať menej detí. Napriek všetkému jeho dištancovaniu sa od Malthúza, Gates zostáva nezlomný voči neopodstatnenému malthusiánskemu strachu z premnoženia.“(Zdroj: https://www.lifesitenews.com/news/bill-gates-planned-parenthood-president-dad-inspired-pro-abort-funding ; preklad: Kristián Keller)

Takže podľa Billa Gatesa, premnoženie planéty (z ktorého mal istú dobu strach) je vyriešené propagovaním potratov a limitovaním rodín. Toto je šokujúce hranie sa na Boha a podporovanie masovej vraždy nenarodených detí. Boh určí rodinám koľko detí budú mať, to učí Katolícka Cirkev, a rodičia by sa nemali hrať na bohov a limitovať svoje rodiny − páry by mali nechať na Boha, koľko im nadelí detí. Potrat je vražda. Kto propaguje potraty, nie je kresťan. O pár rokov neskôr sa Bill Gates znova predviedol, že chce limitovať populáciu ľudstva… tentoraz vakcínami:

 • Bill Gates povedal: „Teraz, keď urobíme veľmi veľkú prácu na nových vakcínach, zdravotníctve, službách reprodukčného zdravia [potraty], my to môžeme znížiť [mysl. populáciu] možno o 10 alebo 15 percent.“ Bill Gates, Ted Talk, Innovating to zero! (okolo 4:40 minúty, link vás prevedie na spomínanú pasáž: https://www.youtube.com/watch?v=JaF-fq2Zn7I&feature=youtu.be&t=245)

Otvorený eugenik, podporovateľ potratov, tvrdí, že vakcíny môžu zredukovať rastúce číslo populácie. Toto je z jeho vlastných úst. Ak ľudia po tomto nechcú mať otvorené oči, tak sú to jednoducho klamári a sú vyslovene chorí. Keď vás tie vakcíny nezabijú, alebo nezmrzačia deti rodičov natoľko, že ďalšie už nechcú mať a „nemôžu si dovoliť“ (znova, robia zásadny hriech rodičia proti Bohu, tým že limitujú ľudia počet svojích detí), tak vás tie vakcíny majú šancu sterilizovať. To je démonické, toto je satanizmus. Američan Bill Gates by mal byť postavený pred súd, a mal by byť stíhaný na doživotie, alebo odsúdený na smrť podľa amerických zákonov. Žial, vďaka neskutočnej korupcii v USA, ktorú teraz naplno možno vidieť pri očividne zmanipulovaných voľbách na prezidenta, sa tak skoro svet spravodlivosti na Gatesovi, aspoň skrze pozemské súdy, nedočká. Ale každého čaká Posledný súd pred Pánom Ježišom Kristom, a tomuto súdu ani Gates neujde. „Vo svojom lakomstve budú vás vykorisťovať falošnými rečami. Ich odsúdenie sa pripravuje už oddávna a ich záhuba nedrieme.“ (2 Pt 2:3) Samozrejme nevolám po mimosúdnom odňatí života Billa Gatesa, také čosi má súkromna osoba zakázané podľa katolíckeho učenia.

 • Sv. Tomáš Akvinský, Summa Teologická, II-II ot. 64 čl. 3, Zda je dovoleno soukromé osobě zabít člověka, protiarg. a odp.: Avšak proti je,  co praví Augustin, v I. O Městě Božím: „Kdo mimo nějakou veřejnou správu zabije zločince, bude souzen jako vrah; a tím více, když se nebál uchvátit si moc od Boha nesvěřenou.“
  Odpovídám: Musí se říci, že, jak bylo řečeno, zabít zločince je dovoleno, pokud je zařízeno k blahu celé společnosti. A proto náleží pouze tomu, jemuž je svěřena péče o zachování společnosti, jako lékaři náleží odříznout zahnívající úd, když mu byla svěřena péče o blaho celého těla. Péče však o společné dobro je svěřena vládcům, majícím veřejnou moc. A proto pouze jim je dovoleno zabít zločince, nikoliv však soukromým osobám.“

Bill Gates spôsobil epidémiu obrny v Indii na vyše 500 000 deťoch a pričinil sa o sterilizáciu miliónov žien v Afrike za pomoci WHO, ktoré štedro dotuje. Viac nájdete v tomto článku zo zerohedge, kde je vyzdrojovaný prejav talianskej zákonodarkyne, ktorá vystúpila vo svojom nárdonom parlamente proti Billovi Gatesovi.

PCR-testy

Antigénové testy, i podľa oficiálneho príbalového letáku, sa nemajú používať na diagnostiku. Sú to doprovodné testy pre ľudí so symptómami. Viac tuná. [Poznámka: ospravedlňujem sa, bol tam omylom zlý link, teraz tam je už správny link.]

Avšak, PCR-testy nikdy nemali spravený zlatý štandart pre odhalenie chybovosti. Nasledovné sú najdôležitejšie pasáže z môjho prekladu časti prezentácie Doktora Andrewa Kaufmana (doktor, ktorý študoval na MIT):

 • „Nuž, čo urobili, je že zobrali sedem, len sedem z takmer 200 prvotných pacientov, ktorí boli chorí…  je to tekutina z pľúc, kde skutočne našli, alebo si mysleli, že našli to, čo hľadali. Takže, keď zobrali túto pľúcnu tekutinu von, nesnažili sa najprv nájsť vírus vnútri, separovať ho a rafinovať ho; ale prvú vec, čo urobili, bol pokus nájsť a oddeliť nejaký druh genetického materiálu. Docela zaujímavá stratégia. A čo našli, bola nejaká RNA.No, čo vám ale poviem: v našich telách, pri akomkoľvek danom okamihu existuje nejaký genetický materiál…Takže, keď našli tento genetický materiál z pľúcnej tekutiny, oni potom determinovali sekvenciu z neho… determinovali všetky spárované bázy a poradie tej sekvencie.  A potom sa rapídne poponáhľali vytvoriť diagnostický test, ktorým je kvalitatívna PCR…  Takže, inými slovami: pred tým než dokázali čokoľvek už vytvorili test.…poviem vám pár dôležitých vecí o tomto teste. Takže, najdôležitejšia vec, ako ono to vlastne netestuje (prítomnosť) pre vírus samotný, testuje to sekvenciu RNA. Teraz, tá sekvencia RNA môže byť prítomná vo víruse, ale môže byť prítomna aj v iných veciach.
  …pri tomto covid19 teste, tu nikdy nebol test so zlatým štandardom, s ktorým by sa porovnal, preto lebo predpokladaný covid19 vírus nebol nikdy rafinovaný (znamená očistený, resp. odizolovaný) a vizualizovaný. Čiže inými slovami, kebyže by sme boli schopní zobrať ľudí, ktorí boli chorí s touto pandemickou pneumóniou a zobrali ich pľúcnu tekutinu, a z toho rafinovali von vírusovú časticu, ktorú by sme mohli identifikovať; a keď sme to už rafinovali, mohli by sme zobrať v skutočnosti genetický materiál zrovna z tej častice, takže by sme vedeli z kadiaľ pochádza. Vieme, že nepochádza zinakiaľ, lebo teraz máme čistú vzorku len z týchto častíc. Potom by sme mohli mať zlatý štandard. A teda, spôsob, akým by ste otestovali tento PCR (test)… by ste mali skupinu chorých pacientov a potom by ste mali kontrolnú skupinu zdravých pacientov; urobili by ste test so zlatým štandardom, aby ste boli schopní identifikovať onen vírus z každého z týchto pacientov; a potom by ste porovnali výsledky PCR testu s tým zlatým štandardom.A to je veľmi rozhodujúce, pretože by nám to umožnilo určiť a vypočítať chybovosť (stupeň odchýlenia), preto lebo žiaden test nie je perfektný.  Takisto je veľmi-veľmi dôležité, aby ste mali kontrolnú skupinu, preto lebo kontrolná skupina by onen vírus nemala prítomný vôbec, a mala by mať negatívne PCR testy; a to je veľmi dôležité(!) – v záujme toho pomôcť vypočítať tieto stupne odchýlenia.Čo PCR (test) robí, je že selektuje genetickú sekvenciu a potom ju enormne zväčší. Dokáže docieliť ekvivalent toho/onoho hľadania ihly v kope sena; dokáže zväčšiť onú ihlu v sene. Ako elektricky navýšená anténa, PCR veľmi zväčší onen signál, ale takisto veľmi zväčší šum. Keďže zväčšenie je exponenciálne, najmenšia chyba v meraní, najmenšia kontaminácia, dokáže vyústiť do chýb v rádových hodnotách.Takže toto nie je veľmi presný test, obzvlášť keď tlačíte počet cyklov, aby ste dostali dostatočné zväčšenie. Len drobná chyba môže vyústiť do falošných pozitívov; a myslím si, že to je to, čo sme sledovali (pri covid19)…“

  [Poznámka: ďalej v prezentácii, v tej časti, ku ktorej som sa už v preklade nedostal, sa Doktor Andrew Kaufman zaoberá témotu toho, že exozómy vyzerajú podľa obrázkov, že sú zhodné s hypotetickými vírusmi, a predostiera teóriu, že telo vnútorne reaguje na podnety a vytvára exozómy a že ľudia si zrejme mýlia exozómy s tým, čo oni pokladajú za vírusy. Prezentácia je dobrá, a je jednoduchá na pochopenie a je vyzdrojovaná. Avšak, za drobné gramatické chyby sa ospravedlňujem,  preklad bol z mojej strany písaný s dobrým úmyslom a v krátkom čase.]

Ak ľudia veria, podľa môjho názoru chybnej germ theory (téoria, že vírusy sa prenášajú vzduchom) a odmietajú terrain theory (že vírusy neexistujú, ale ľudia iba sezónne vnútorne ochorejú, viď Dr. Kaufman), tak i napriek tomu štatistiky jasne ukazujú, že reštrikčné opatrenia, ktoré sabotujú štát a decimujú obyvateľstvo sú neužitočné (viď Prof. FischerDr. Bukovskýworlddoctorsalliance.com).

Stačí sa pozrieť okolo seba a vidno, že ľudia okolo vás rapídne neumierajú. Krajiny ktoré nezaviedli drakonické covid opatrenia sú v poriadku (napr. Švédsko, Bielorusko). To, čo sa deje teraz v slovenský nemocniciach, je hranie sa s PCR-testami (totižto, keď zvýšite počet cyklov, tak dostanete viac falošný pozitívov)…

 • Doktor Andrew Kaufman: „Takže toto nie je veľmi presný test, obzvlášť keď tlačíte počet cyklov, aby ste dostali dostatočné zväčšenie. Len drobná chyba môže vyústiť do falošných pozitívov…“

…ďalej ide o vyrábanie pacientov, zlú diagnostikáciu a takisto zlé nastavovanie liečby za pomoci ventilátorov, ktoré zabíjajú pacientov (čiže ide o vyrábanie mŕtvych). Toto video s českým prekladom musíte vidieť! ( − tu sa rozpráva o tých ventilátoroch).

Sú teda v podstate dva tábory so zdravým sedliackým rozumom, hoc jedna sa podľa mňa vedecky mýli. Sú ľudia, čo veria, že tu nejaký vírus je, ale reštrikčné opatrenia sú nieto namieste a škodia − skupina, ktorá vidí, že sa tu podvádza a sú proti lockdownom a obmedzovaní práv. A potom je tu druhá skupina, ku ktorej patrím i ja, ktorá tvrdí, že neexistuje žiaden vírus, ale sú len falošné testy a chyba v pomýlení sa medzi telesnými exozómami s teoretickými vírusmi. Ja som teda zástancom „terain theory“, teda, že človek sa nakazí zlou životosprávou alebo vonkajším vplyvom, no a teda, že telo vnútorne reaguje na vonkajšie podnety alebo vnútorne podnety, nespôsobené však vzduchom-šíricou sa časticou (napr. 5G sieť, satelitný prímač alebo iný elektrosmog, alebo vnútorný stres, alebo zlá životospráva, alebo sa človek zle oblečie a nachladne, alebo človek spraví na sebe zlý invazívny zákrok, napr. dá sa vakcínovať, alebo človek reaguje na inú chorobu, alebo sa otrávi napr. pesticídmi). Táto druhá skupina je samozrejme proti lockdownom, proti očkovaniu, proti obmedzovaniu práv a slobôd.

Lockdowny

A teda lockdowny sú absolútne nie namieste. Robenie lockdownov má za následok viac škody než dobra. Strata financii, zamestnania, ničenie podnikov, obmedzovanie základných ľudský práv, šikanovanie, karantény, nátlak, flagrantné porušovanie práv ľudí, drakonické opatrenia. Na toto vôbec netreba zdroje, to človek vidí sám. Ten, kto netrpí lockdownami sú boháči ako Zuckerberg, Bezos, Thiel a ostatní miliardári, ktorí naprotitomu benefitujú z týchto lockdownov. Ľudia pracujúci v mainstreamových médiach, ktorí dennodenne klamú ľudom sprosto do očí profitujú z toho, ľudia v správe, doktori a ošetrovatelia, ktorí držia hubu a krok, policajti (ktorí sa neozvú a nepostavia proti), politici, tých sa finančne nedotkne lockdown. Ale strednej vrstvy sa lockdown dotýka, stredná vrstva je cielene likvidovaná a ekonomika sabotovaná, vďaka šíreniu poplašnej správy covid hoaxu, ktorý bezpečne riadia zhora zločinecké vlády a globalistické elity.

A teda záver

Igor Matovič ničí Slovensko, takisto Makron ničí Francúzko, takisto Jacinda Ardernová ničí Nový Zéland, takisto Boris Johnson ničí Veľkú Britániu, takisto globalista a komunista Justin Trudeau ničí Kanadu, takisto demokrati v USA ničia Američanov, a takto by sa dalo ísť ďalej, skrátka ide o koordinovanú akciu globalistov, vytvoriť podmienky pre „velké zresetovanie“, kde si má svet prisvojiť Čínsky model vládnutia, a teda celosvetový socializmus s prvkami fašizmu, kde sa zničia ľudské práva na pohyb, informovanie sa a práva na voľné podnikanie. Ide o koordinovanú snahu premazať zvyšky ústav a zákonov a nastoliť len také zákony, ktoré vyhovujú týmto bolševickým banditom. Slovami pápeža Leva XIII.:

 • Pápež Lev XIII., Quod Apostolici Muneris, Ku socializmu, r. 1878: „Preto, za pomoci nového druhu bezbožnosti, neslyšaní i pomedzi pohanskými národmi, boli štáty konštituované bez akéhokoľvek rátania s Bohom alebo poriadku ním ustanovením; bolo uvedené do popredia, že orgán verejnej moci ani neodvodzuje svoje princípy, ani svoj majestát, ani svoju autoritu vládnuť od Boha, ale miesto toho od zástupu ľudí, ktorý – mysliac si, že sa sám oprostil od všetkého božieho nariadenia – sa klania len takým zákonom, aké si urobí z vlastnej vôle.“

Je cesta von z tohoto, je čas obrátiť sa na Boha s modlitbou, modlitbou Ruženca. Situácia, v ktorej sa svet nachádza, a uvedomenie si veľkosti problémov, uvedomenie si okolností skazeného sveta, uvedomenie si vážnosti hriešnosti ľudstva, by malo popohnať ľudí viac k zápaseniu o spirituálnu dokonalosť a čistotu. Ľudia nesmú byť zbabelci, a musia vziať svoj kríž a nasledovať Krista. Nepodliehajte masáži z médii, trolom, štváčom a zahlmievačom. Choďte do roboty, netrčte doma, ignorujte nezákonnosti Matoviča, veď hoc Ústava je slobodomurárska, tak v článku 32. máte právo postaviť sa na odpor, keď sú vám obmedzované základné ľudské práva (pohybovanie sa a pracovanie).

 • Pápež Lev XIII., Quod Apostolici Muneris, Ku socializmu, r. 1878: „A keď sa veci dostanú do takého bodu, že nieto žiadnej ďalšej nádeje pre bezpečnosť, ona (Cirkev) učí, že úľava môže byť privodená zásluhou kresťanskej trpezlivosti a pomocou úprimných modlitieb k Bohu. Ale ak vôľa zákonodarcov a vládcov by mala sankcionovať alebo porúčať čokoľvek naprotiveň božskému alebo prirodzenému zákonu, dôstojnosť a povinnosť kresťanského mena, tak ako aj rozsudok Apoštola, súri, že „Boha treba viac poslúchať ako ľudí (Sk 5:29).“

Pre spásu musíte byť tradičný katolík. Mali by ste slúžiť denne Bohu modlením sa Ruženca, evanjelizovaním a varovaním ostatných, keď sa dozviete fakty, ktoré ste si overili. Ľudia by mali byť trpezliví, opatrní, strážiť si každé svoje slovo, strážiť si slovník, vyhýbať sa hriechu a snažiť sa byť dobrej vôle. Musíte vyznávať katolícku vieru, mimo, ktorej nieto spása, a keď si pozriete vatikankatolicky.com, tak tam sa dozviete ako to urobiť. Takisto sa tam dozviete, že otvorený pohan a odpadlík antipápež František nemôže byť podľa katolíckeho učenia pápežom, samotná integrita viery je v sádzke.

Kristián Keller
Sedesvakantista

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Kristian Keller

O AUTOROVI

Zdravím som tradičný katolík, sedesvakantista. Hlavné správy dlhodobo dokazujú, že nie sú konzervatívny denník. Využil som toho, že vytvorili platformu na vytváranie blogov, ale vzhľadom nato, že si verejne robia srandu z Ježiša Krista som sa rozhodol ukončiť blogovanie na tomto dekadentnom bahne. V mojom poslednom článku je k tomu povedané viac. Pozrite si vatikankatolicky.com, kde nájdete pravdu o tom, čo sa stalo Katolíckej Cirkvi po II. vatikánskom koncile.

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 9

Celkové hodnotenie: -2.52

Priemerná čítanosť: 3640

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

  POČASIE NA DNES

 • icon FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  Malí a strední podnikatelia môžu aj v roku 2021 požiadať o kreatívny voucher

  0icon

  Bratislava 20. apríla 2021 (SITA/HSP/Foto:TASR-Pavel Neubauer)   Malí a strední podnikatelia môžu aj v roku 2021 požiadať o kreatívny voucher. Pomoc v rámci projektu Podpora…

  V bojoch s povstalcami zabili dlhoročného čadského prezidenta Idrissa Débyho

  0icon

  N'Djamena 20. apríla 2021 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Pascal Guyot/Pool Photo via AP, File)   Čadského prezidenta Idrissa Débyho v utorok zabili počas bojov s povstalcami. Pri moci bol…

  Sulík chce, aby Sputnik V zostal na Slovensku: "Môže zachrániť ľudské životy"

  0icon

  Bratislava 20. apríla 2021 (SITA/HSP/Foto:TASR-Milan Kapusta)   Vracať vakcínu Sputnik V naspäť do Ruska by podľa ministra hospodárstva Richarda Sulíka bolo chybou. Ako ďalej uviedol…

  Žilinský krajský súd potvrdil Judite za vraždu trest 12 rokov a štyri mesiace

  0icon

  Žilina 20. apríla 2021 (TASR/HSP/Foto:TASR-Erika Ďurčová)   Krajský súd (KS) v Žiline potvrdil v utorok 18-ročnej Judite za obzvlášť závažný zločin vraždy nepodmienečný trest odňatia…

  Matematik Kollár o pozitívnom covidovom trende: "Momentálne v dátach nevidíme žiadne náznaky niečoho, čo by nás varovalo"

  0icon

  Bratislava 20. apríla 2021 (HSP/Foto:Screenshot TV Joj)   Podľa matematika Richarda Kollára sviatky Veľkej noci dopadli na Slovensku z epidemiologického pohľadu veľmi dobre. Vyhlásil to…

  Hygienici sa musia opäť vrátiť k trasovaniu kontaktov, apeluje Remišová

  0icon

  Bratislava 20. apríla 2021 (SITA/HSP/Foto:SITA-Branislav Bibel)   Regionálne úrady verejného zdravotníctva sa musia opäť vrátiť k trasovaniu kontaktov. Myslí si to predsedníčka strany Za ľudí…

  Blaha sa pýta, či ho budú špehovať, alebo ho rovno zatvoria, keďže podľa ministra Naďa predstavuje "bezpečnostné riziko"

  0icon

  Bratislava 20. apríla 2021 (HSP/Foto:Facebook)   Poslanec Ľuboš Blaha zo Smeru-SD zverejnil na sociálnej sieti reakciu na vyjadrenia ministra obrany Jaroslava Naď z OĽaNO o…

  Prokurátor žiada predĺženie väzobného stíhania pre obvinených v rámci akcie Víchrica

  0icon

  Bratislava 20. apríla 2021 (SITA/HSP/Foto:TASR-Ján Krošlák)   Dozorový prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry žiada predĺženie väzobného stíhania pre obvinených v rámci akcie Víchrica. Informovala o tom…

  Miroslav Kollár sa stal členom strany Spolu-občianska demokracia

  0icon

  Bratislava 20. apríla 2021 AKTUALIZOVANÉ (SITA/HSP/Foto:SITA-Branislav Bibel)   Nezaradený poslanec Národnej rady SR (NR SR) Miroslav Kollár vstúpil do mimoparlamentnej strany Spolu - občianska demokracia…

  Rakúsko o protiruských sankciách: Je nutné zamerať sa na dialóg s Moskvou a upustiť od zavedenia ďalších sankcií

  0icon

  Bratislava 20. apríla 2021 (HSP/Sputnik/Foto:SIITA/AP-Lisi Niesner)   Viedeň sa domnieva, že je potrebné zamerať sa na dialóg s Moskvou a upustiť od zavedenia ďalších sankcií,…

  TopDesať

  Čo sa skrýva za čudným správaním tvojho psa? 1. časť

  0 icon

  Možno si si začal viac všímať, že tvoj pes ťa rád sleduje, keď si v kúpeľni či na wc, prílišne obľubuje vankúše alebo robí kruhy pred tým, ako si ľahnete a zaspí. Takéto správanie sa dá ľahko vysvetliť, čo znamená, že ti dnes objasníme, čo sa za tým skrýva a ty si už…

  Tehotný muž ako absolútne nereálna vec? Odpoveďou môže byť pivo :)

  0 icon

  Keď párik očakáva dieťa, ide pravdepodobne o jedno z najkrajších období života. Je to obdobie vzrušenia, očakávania a určite aj nervozity. Ale čo ak by namiesto ženy bol tehotný muž? Prirodzene, všetka pozornosť sa v tomto období sústredí na budúcu mamičku. Ona je predsa tá, ktorá pod srdcom nosí drahocenný poklad. Je preto prirodzené a pochopiteľné, že…

  Záhadná vražda ryšavky 1. časť

  0 icon

  Počas druhej svetovej vojny Nemci okupovali väčšinu Európy. Neutrálne krajiny - Španielsko, Portugalsko, Švajčiarsko a Švédsko - slúžili ako liahne intríg a špionáže. Obzvlášť významné bolo Švédsko, pretože vďaka jeho strategickej polohe tam mali nemeckí, sovietski a britskí agenti de facto voľné ruky. V rámci trojdielneho článku sa spoločne pozrieme na vraždu záhadnej ryšavky.…

  TOP10+: Fakty o vesmíre, ktoré znejú ako falošné, ale sú pravdivé

  0 icon

  Dokonca aj tí, ktorých vesmír nijako nezaujíma, sú veľakrát prekvapení správami o vesmíre, galaxiách a našej planéte. Moderní vedci sa pritom vôbec nebránia generovať stále nové a nové fakty a dávať ich na svoje informačné kanály. Ich objavy stále dokazujú všetkým na našej planéte, ako málo toho vieme o tejto…

  Oceán zachytený v tých najkrajších farbách

  0 icon

  Oceán pred nami ukrýva ešte mnoho tajomstiev, ktoré čakajú na objavenie. Pozri sa cez objektívy účastníkov súťaže Ocean Art Underwater Photo na krásy, ktoré sa ukrývajú pod hladinou. Oceán, aj keď sa zdá byť iba modrou nehybnou plochou, ukrýva v sebe toľko farebnosti a rozmanitosti, že nejednému z nás sa…

  Vo svete IT

  Pozor na tento nenápadný odkaz, ktorý sa šíri službou WhatsApp. Neklikajte na neho, ide o malware!

  0 icon

  Platforma WhatsApp v posledných týždňoch dostáva skutočne zobrať. Len niekoľko dní dozadu obehla technologickú komunitu správa okolo možnosti sledovania aktivity používateľov tretími stranami, či o bezpečnostnej medzere, ktorá umožňuje viac menej hocikomu zablokovať účet obete. Všetko, čo k tomu je potrebné, je poznať mobilné číslo používateľa. Pozor na malware šíriaci sa WhatsAppom…

  Redmi K40 Game Enhanced Edition: poznáme dizajn i dátum predstavenia hernej novinky!

  0 icon

  Redmi K40 Game Enhanced Edition je úplný názov smartfónu, ktorý si doteraz držal väčšinu informácií v tajnosti. V posledných dňoch však začali na povrch pomaly vyplávať informácie o pripravovanom smartfóne a dozvedeli sme sa napríklad o použitom displeji, či dokonca čipsete. Teraz však už vieme naisto, kedy bude smartfón predstavený.…

  Huawei má oči pre plač. Spoločnosť vypadla z rebríčku najpredávanejších výrobcov smartfónov. Takéto sú čísla!

  0 icon

  Nie je žiadnym tajomstvom, že spoločnosť Huawei je pod enormným tlakom zo strany amerických úradov. Hoci nedávne finančné výsledky spoločnosti odhalili, že rok 2020 bol mierne lepším v porovnaní s rokom 2019, tak aj napriek tomu, spoločnosti nie je moc do reči. Dôvodom sú klesajúce predaje smartfónov.  Huawei vypadol z…

  Apple očakáva, že iPhone 13 bude opäť predajným trhákom. Naskladniť plánuje až 100 miliónov zariadení

  0 icon

  Od nadchádzajúcej série iPhone 13 od spoločnosti Apple sa už v týchto dňoch očakáva, že na jeseň tohto roka prinesie zásadné vylepšenia vo viacerých oblastiach. I keď doposiaľ ide iba o špekulácie a prípadne čiastočne uniknuté informácie, už dnes vieme, že série iPhone 13 by mohla byť naozaj trhákom. Túto…

  Dve najznámejšie aplikácie, ktoré ponúkali alternatívny prístup k Facebooku, boli odstránené z Google Play

  0 icon

  Natívna aplikácia sociálnej siete Facebook je mnohými používateľmi preferovanou. Nájde sa však aj veľká skupina používateľov, ktorí nie sú s ňou spokojní. To je aj jeden z dôvodov, prečo vývojári tretích strán prinášajú alternatívne aplikácie, ktoré častokrát disponujú funkciami, ktoré aplikácii Facebooku chýbajú, prípadne je upravené rozhranie aplikácie takým spôsobom,…

  Armádny Magazín

  Ukrajina s tým nesúvisí: USA vysvetlili presun desiatok vojakov do Poľska

  0 icon

  USA, 20.apríl 2021 (AM) – Americké ministerstvo obrany vysvetlilo, prečo presunuli niekoľko desiatok bojovníkov do Poľska. Pentagón rýchlo ubezpečil, že Ukrajina s tým nemá nič spoločné. Vyhlásil to hovorca vojenského oddelenia John Kirby na brífingu. Poznamenal, že hovoríme o bežných cvičeniach, ktoré nemajú nič spoločné so zhor

  Asymetrická odpoveď: Veľvyslanectvá Českej republiky a USA dostali zákaz najímania ruských občanov

  0 icon

  Rusko, 20.apríl 2021 (AM) – Hovorkyňa ruského ministerstva zahraničia Maria Zacharovová uviedla, že veľvyslanectvá Českej republiky a Spojených štátov amerických v Rusku už nebudú môcť najímať ruských občanov. Predtým sa im podarilo získať „veľmi veľké množstvo ľudí“ z radov Rusov. V éteri programu „60 minút“ na televíznom kanáli „Rusko-1“ Zacharovová

  Ruské letectvo zasiahlo teroristickú základňu pri Palmyre. Zabili až 200 militantov

  0 icon

  Rusko, 20.apríl 2021 (AM) – Rusko pred prezidentskými voľbami zasiahlo teroristov, ktorí plánovali teroristické útoky a útoky na štátne inštitúcie vo veľkých mestách v Sýrii.   https://twitter.com/ferozwala/status/1384230763839643650   Ruské vzdušné sily zaútočili na teroristov v Sýrii. Je zr

  USA stupňujú napätie. Torpédoborce smerujú do Čierneho mora

  0 icon

  USA, 20.apríl 2021 (AM) – Dva americké torpédoborce Donald Cook a Roosevelt opäť opustili základňu na gréckom ostrove Kréta a smerujú do Čierneho mora. Oznámil to šéfredaktor portálu BlackSeaNews“ Andrey Klimenko.   Americké ministerstvo obrany sa pred týždňom rozhodlo nevyslať raketové torpédoborce do Čierneho mora, aby zabránili „ďa

  Analytik Štefec: Základný problém je načasovanie kauzy Vrbětice a jej otvorenie práve teraz

  0 icon

  Česko, 20. apríl 2021 (AM, Sputnik) – S vojenským analytikom a bývalým riaditeľom výzbrojnej služby ministerstva obrany Jaroslavom Štefcom sa vraciame k výbuchu muničného skladu vo Vrběticích. Expert považuje kauzu za spravodajskú hru a tiež upozorňuje na z jeho hľadiska problematické načasovanie. Ako uvádza

  Svetlo sveta

  Čo robil Ježiš v Bielu sobotu keď ho svet považoval za mŕtveho?

  0 icon

  Po ukrižovaní Ježiša nastalo na zemi ticho Bielej soboty. Napriek tomu mal Ježiš “veľa práce.” V modlitbe Verím v Boha sa modlíme, že Ježiš po ukrižovaní “zostúpil k zosnulým.” V skutočnosti preklad v iných jazykoch ako napríklad v angličtine a francúzštine, je ešte presnejší: “zostúpil do pekla.” Katechizmus Katolíckej cirkvi…

  Emeritný pápež Benedikt XVI. má dnes,16. apríla, 94 rokov

  0 icon

  Emeritný pápež Benedikt XVI. má dnes,16. apríla, 94 rokov. Ako nástupca pápeža svätého Jána Pavla II. viedol Katolícku cirkev od 19. apríla 2005 do svojej prekvapujúcej demisie v roku 2013. Bol 265. pápežom v histórii Katolíckej cirkvi. Prijal meno Benedikt s odkazom na „mierového pápeža“ Benedikta XV. a patróna Európy…

  Tvoja duša si zaslúži viac ako jarnú detoxikáciu

  0 icon

  Zobral som si do rúk noviny, ktoré som najprv letmo preletel, či niečo ma v nich zaujme. Veď to poznáte. Taký letmý nastrel. A veru zaujalo. Bolo pôstne obdobie, tak som myslel skôr na niečo, čím by pookriala moja duša. Niečo duchovné. Veď aj názov novín tomu zodpovedal, išlo o…

  V utorok 6.4. sme si s Mons. Gavendom uctili sv. Metoda v Devíne pri príležitosti 1136. výročia jeho úmrtia.

  0 icon

  V utorok 6. apríla 2021 uplynulo 1136 rokov od smrti sv. Metoda. Daniela Suchá, predsedníčka o. z. Cyrilometodiada, a Mons. Marián Gavenda si uctili svätého Metoda položením venca k pamätníku sv. Cyrila a Metoda pred Kostolom Svätého kríža v Devíne. J. E. Mons. František Rábek, predseda Rady KBS pre vedu,…

  Arcibiskup Sheen: Pilát a najväčší justičný omyl

  0 icon

  Súdny proces, o ktorom budem dnes rozprávať je proces, na ktorom bolo prítomné celé ľudstvo. Jednotlivci, ktorí sa na tomto procese nachádzajú, v skutočnosti zastupujú jednotlivé kategórie ľudí. Súdny proces sa odohrával pred miestne najvyšším predstaviteľom Rímskej ríše, ktorý sa nazýval Poncius Pilát. Na to, aby sme boli schopní porozumieť…

 • icon FOTO DŇA