Covid-19 nie je len pandemický plán, je to plán vyhladzovania ľudstva !

Mike Adams

Asi pred rokom som dal živú prezentáciu v Branson, Missouri, ktorá je už teraz verejnosti známe . Prezentácia, ktorá je uvedená nižšie Brighteon.com, ukazuje, že skutočný hlavný plán, pre operáciu COVID, je vlastne vyhladzovací plán pre ľudstvo.

Po celý čas bol  účel  znižovať  počet obyvateľov(1). Ale tam, kde globalisti ukázali svoje skutočné zlo je v ich voľbe vytvoriť biologickú zbraň s vysokým prenosom no nie s vysokou mierou úmrtnosti. Vírus nebol nikdy veľmi smrteľný pre ľudí mladších ako 50 rokov, ale bol vždy vysoko nákazlivý pre ľudí všetkých vekových kategórií. A že táto nákazlivosť, ako sa ukázalo, stačila na to, aby postúpili svoj hanebný plán proti ľudskosti.

Rýchle šírenie vírusu umožnilo globalistickým médiám tvrdiť, že „prípady“ raketovo stúpajú, čo odôvodňuje lockdowny so zbraňami a globálne zavlečenie lekárskeho fašizmu zamaskovaného ako politika „verejného zdravia“. Na základe rýchlosti šírenia vírusu boli mestá, štáty a národy sveta schopné dosiahnuť tri kľúčové ciele, ktoré predstavujú potrebné prekurzory globálneho vyhladzovania ľudí:

  1. Rozdrvenie existujúcich ľudských ekonomík sveta vrátane výroby potravín v konečnom dôsledku vedie k masovému hladomoru, bezdomovectvu a úplnej závislosti od vlády.

 

  1. Zavedenie nových, orwellovských zákonov o fašizme a ediktov, ktoré vytvárajú precedens pre masové zatýkanie a nútené premiestnenie do „karanténnych táborov“ pre tých, ktorí odolávajú. Tieto tábory sú, samozrejme, v skutočnosti tábormi smrti a spracovateľské zariadenia na odstránenie ľudí.

 

  1. Vynútenie dodržiavania globálnych vakcínových mandátov, ktoré sa, samozrejme, použijú na dosiahnutie globálnej neplodnosti a zrýchlených úmrtí na choroby a následné infekcie. Zatiaľ čo patogén nemohol dosiahnuť 90% úmrtnosť sám o sebe, inžiniersky patogén (Wuhan koronavírus) sa mohol použiť na prinútenie  ľudí do pripravovanej masovej vakcinácii, počas ktorej môžu byť priamo injekčne spolu s vakcínou podané toxické látky , vakcína dodržiavanie sledovacie nanotech (kvantovej bodky)  a biológie-meniace mRNA sekvencie, ktoré doslova dokážu bunky tela preprogramovať na výrobu vakcíny mRNA.(2)(3)   

 

Globalisti tak súčasne vybudovali celosvetový pandemický väzenský tábor v kombinácii s povinným systémom poslušnosti vakcínou, prostredníctvom ktorého môžu opakovane šíriť viac infekčných chorôb a podporovať zrýchlené úmrtí alebo neplodnosť.

Konečným cieľom, pre  globalistov ako Bill Gates, ktorí  otvorene podporujú, je odstránenie miliárd ľudí dnes žijúcich . V ideálnom prípade sa globalisti snažia znížiť svetovú populáciu na približne 500 miliónov ľudí, čo je zhruba 94 % zníženie súčasnej ľudskej populácie.

 

 

 

 

 

Rýchle šírenie vírusu umožnilo globalistickým médiám tvrdiť, že „prípady“ raketovo stúpajú, čo odôvodňuje lockdowny so zbraňami a globálne zavlečenie lekárskeho fašizmu zamaskovaného ako politika „verejného zdravia“. Na základe rýchlosti šírenia vírusu boli mestá, štáty a národy sveta schopné dosiahnuť tri kľúčové ciele, ktoré predstavujú potrebné prekurzory globálneho vyhladzovania ľudí:

  1. Rozdrvenie existujúcich ľudských ekonomík sveta vrátane výroby potravín v konečnom dôsledku vedie k masovému hladomoru, bezdomovectvu a úplnej závislosti od vlády.

 

  1. Zavedenie nových, orwellovských zákonov o fašizme a ediktov, ktoré vytvárali precedens pre masové zatýkanie a nútené premiestnenie do „karanténnych táborov“ pre tých, ktorí odolávajú. Tieto tábory sú, samozrejme, v skutočnosti tábormi smrti a spracovateľské zariadenia na odstránenie ľudí.

 

  1. Vynútenie dodržiavania globálnych vakcínových mandátov, ktoré sa, samozrejme, použijú na dosiahnutie globálnej neplodnosti a zrýchlených úmrtí na choroby a následné infekcie. Zatiaľ čo patogén nemohol dosiahnuť 90% úmrtnosť sám o sebe, inžinierstva patogén (Wuhan koronavírus) bol schopný byť použitý na pohon ľudí do masovej vakcíny dodržiavanie, počas ktorého môžu byť priamo injekčne s toxickými látkami, vakcína dodržiavanie sledovanie nanotech (kvantovej bodky) a biológie-meniace mRNA sekvencie, ktoré doslova uniesť bunky tela a preprogramovať ich na výrobu bez ohľadu na proteínové sekvencie sú navrhnuté do vakcíny mRNA.

 

Globalisti tak súčasne vybudovali celosvetový pandemický väzenský tábor v kombinácii s povinným systémom poslušnosti vakcíny, prostredníctvom ktorého môžu opakovane šíriť viac infekčných chorôb a podporovať zrýchlené úmrtia alebo neplodnosť.

Konečným cieľom, ako globalists ako Bill Gates otvorene podporujú, je odstránenie miliárd ľudí žijúcich dnes. V ideálnom prípade sa globalisti snažia znížiť svetovú populáciu na približne 500 miliónov ľudí, čo je zhruba 94 % zníženie súčasnej ľudskej populácie.

Svet, ktorý ste kedysi poznali, sa už nikdy nevráti, pretože globalisti, ktorí riadia svet, majú iné plány.

Každý deň, stále viac a viac ľudí si uvedomuje , že už sa  žiadna obnova sveta ako sme ho všetci kedysi poznali nebude konať. Globalisti nemajú v úmysle obnoviť ľudskú slobodu, hospodársku prosperitu a globálnu mobilitu. Teraz, je ľudská spoločnosť  zámerne drvená – a to aj tvárou v tvár protichodných vedeckých dôkazov, ktorými nás zahŕňajú , ktoré ukazujú, lockdowns nefungujú – s cieľom spôsobiť masové utrpenie a kolaps.

Len vďaka tomuto plánovanému (4)kolapsu môžu byť miliardy ľudí na svete nútené k podriadenosti globalistickému programu vyľudňovania.

Ako sa vakcíny budú používať na vyhladenie miliárd ľudí a zároveň na zosilnenie infekčných chorôb v globálnom meradle

Masové vyhladenie prostredníctvom očkovacích látok pozostáva z dvoch stratégií:

  1. Šnurovanie vakcín s novými vírusovými kmeňmi biozbraní na zabezpečenie pokračovania „ohniska“ rozmnoženia. Najmä to si vyžaduje len menej ako jedno percento podanej vakcíny.

 

  1. Inžinierstvo vakcíny dokáže  spôsobiť veľmi vysokú mieru úmrtnosti pri vystavení sekundárnej budúcej infekcie, v smrteľnej reakcii zvanej „cytokínová búrka“, čo je hyper-zápalová udalosť, ktorá vedie k rýchlej smrti.

 

Tak, ľudia nebudú klesať mŕtvy hneď po užití vakcíny. Namiesto toho sa budú zdať v poriadku, kým ich zasiahne ďalšia veľká pandémia biozbraní, kedy bude miera úmrtnosti extrémne vysoká (možno až 75 % v priemere vo všetkých vekových skupinách).

Ďalším kmeňom, ktorý sa má uvoľniť prostredníctvom vakcín, bude COVID-21– a kmeň COVID-21 by sa mohol oprávnene považovať za druhú polovicu binárneho zbraňového systému, ktorý dosiahne extrémne vysokú mieru zabíjania ľudí na celom svete.

Dôležité je, že masové úmrtia budú ďalej ospravedlňovať vládne lockdowny, karantény a lekárske autoritárstvo, ktoré udeľuje vládam moc dôrazne aplikovať na ľudí, unášať  ľudí, väzniť ľudí a dokonca vyhladiť ľudí . Masová hystéria z náhlej vlny úmrtí sa tiež priamo premieša do odôvodnenia zvýšenej cenzúry zo strany technologických gigantov, ktorá odradí každého, kto diskutuje o pravde o tom, ako bol celý tento systém naplánovaný od začiatku.

Vláda tyranie sa chichotá od  radosti  s ich novo nájdenov právomocou nad životom a smrťou.

YouTube práve nedávno potvrdila, že  zákaže všetky videá o vakcínach ktoré nemajú  líniu Big Pharma a Čína-beh WHO. Všetci sme  svedkami zrýchľovania čistiek takzvaných „anti-vax“ kanálov a reproduktorov na všetkých hlavných technologických platformách. Je to všetko súčasťou kontroly, ktorá bude udržiavať informačné monopoly, aby tlačili vakcíny, lockdowns a tyraniu, ktorá bude zabíjať ľudské bytosti v miliardách.

Nie je to pandémia, ktorá naozaj zabíja ľudí; Sú to vlády. A každý, kto sa nechce vzdať  tyranie ,tak  bude vyzdvihovať  ako „hrozby“ pre verejné zdravie, potom umlčaný alebo násilne odstránené.

Victoria, Austrália už boli  testované tieto programy a našiel sa šokujúci stupeň súladu medzi obyvateľstvom, ktoré je odsúdené na vyhladenie. Nový Zéland tiež objavil šokujúco vysokú úroveň súladu, a Kanada je to  isté. Ako sa ukazuje, „progresívne“ spoločnosti sú dychtivo pripravené počúvať ako ovce, ktorí udržujú iracionálne vieru a dôveru vo vládu – veľmi rovnakú vládu, ktorá pripravuje ich likvidáciu .

Ako sa miliardy ľudí bude dobrovoľne  a prosiť, aby sa zúčastnili „samovraždou“ s vakcínami.

Racionálni ľudia môžu spracovať väčšinu toho, čo som opísal vyššie, ako aj výskum  poškodené mozgom z fluoridu, pesticídov, ťažkých kovov a 5G. Ale teraz prinášame tému, kde veľa ľudí jednoducho nemôže pochopiť realitu: Globalisti prijímajú rozkazy  od neľudských  subjektov.

Rôzni ľudia opisujú tieto nie-ľudské, nie-Pozemské  subjekty rôznymi spôsobmi. Pre niektorých ľudí sú to démoni nadprirodzeného pôvodu. Pre ostatných sú to mimozemšťania mimozemského pôvodu. Ešte iní hovoria, že sú systémy UI z vyspelých civilizácií v celom kozme, a ďalšie vysvetlenie opisuje tieto ovplyvňujúce subjekty ako medzirozmerné bytosti z paralelného vesmíru. (Zaujímavá poznámka: CERN vedci oznámili, že sa pripravujú na napájanie CERN doslova na  „kontakt s paralelným vesmírom,“ podľa hlavných titulky.) V podstate, globalistom bolo prikázaná eliminácia väčšiny ľudských bytosti v najúčinnejším možným spôsobom, a ukazuje sa, že najúčinnejší spôsob, ako dosiahnuť, že je presvedčiť ľudí, aby spáchali lekársku samovraždu. (donútiť ich  prosiť o očkovacie látky). Je to vlastne oveľa menej práce, aby sa pokúsili vyhladiť ľudské bytosti silou, pretože sa budú brániť silou. Ale ak môžete zaviesť globálnu pandémiu, rozdrviť svetovú ekonomiku, zotročiť ľudí pri riadení ich bankrotov a potom požadovať ich poslušnosť polícii štátu, tých istých  ľudí, aby  prosili za svoju „samovraždu“ s vakcínami .

Prečo zabíjať človeka s vakcínami, keď jadrové zbrane by boli oveľa rýchlejšie? Odpoveď: Špecifickosť organizmu

Možno sa čudujete, prečo anti-ľudské sily nechcú zničiť  planétu a odstráneniť ľudí týmto spôsobom. Odpoveď je, že zemský ekosystém má hodnotu pre všetky inteligentné subjekty, a oni sa nesnažia o zničenie tejto planéty; len odstránenie ľudí, ktorí ju obývajú. Akákoľvek zbraň, ktorú používajú, musí byť nasadená so špecifickosťou organizmu tak, aby zabíjala len ľudí, nie opice, alebo iné primáty (okrem človeka), ani iné cicavce.

To je dôvod, prečo geneticky modifikované vakcíny sú ideálnou zbraňou pre vyhladenie ľudstva: Sú veľmi špecifické pre ľudské bytosti a nepredstavujú v podstate žiadne riziko poškodenia väčšej biosféry.

Ide o to zabiť ľudí skôr, ako ľudia zabijú biosféru.

Pokiaľ ide o motivácie pre to všetko, mnohí veria, že toto úsilie je tiež v súlade s myšlienkou, že ľudia sú v procese ničenia zemskej biosféry – prostredníctvom znečistenia, žiarenia, mikroplastov, ekologickej deštrukcie, atď – a že ak nebudú ľudia  odstránení, planéta dosiahne bod zvratu a ponoril sa do masovej vymieracej  udalosti, ktorá by mohla znamenať návrat pred milióny rokov. .

Tento argument nemá nič spoločné s hoaxom o „zmene klímy“, ale skôr sa zameriava na masové chemické znečistenie a ekologickú deštrukciu, ktorú ľudia naďalej rozpútajú po celej planéte, s úplným ignorovaním dlhodobých účinkov takýchto akcií.

Z pohľadu non-ľudí, ľudia sa stali rakovinou na Zemi, a liečenie Zeme bude vyžadovať odstránenie tejto rakoviny (tj ľudských bytostí).

Súhrn ::

  • Ne-pozemské subjekty nariadili globalistom vytvoriť systém, v ktorom môžu byť miliardy ľudí odstránených bez veľkého boja.

 

  • Wu-chan koronavírus bol navrhnutý a vypustený, aby vzbudil masmediálnu hystériu s cieľom odôvodniť nasadenie lekárskej polície štátnej politiky po celom svete.

 

  • Ľudské hospodárstva boli zámerne rozdrvené s cieľom vyhladiť ekonomickú hojnosť a urobiť väčšinu ľudí ekonomickými otrokmi (utečencami) závislými od vlády, pričom im boli odňaté ich individuálne slobody alebo ekonomické možnosti.

 

  • Vlády budú vyplácať výhody len tým, ktorí budú súhlasiť s očkovaním smrtiacou vakcínou

 

  • Úmrtia nenastanú okamžite, ale po vypustení ďalšiemu patogénu, ktorý sa uvoľňuje v schéme vyľudňovania binárnymi zbraňami .

 

  • Akonáhle veľké masy ľudstva  budú  utratené, ne-ľudské subjekty môžu zapojiť zostávajúce ľudské sily odporu a odstrániť ich v operáciách, pripravených pre planétu Zem pre post-ľudskú kolonizácie a ďalších aplikácií. Tí ľudskí globalisti, ktorí pomáhali vo vyhladzovacej agendy budú samozrejme tiež zradení  a odstránení. Bill Gates, inými slovami, nakoniec skončí s vlastnou hlavou na kláte.

 

 

Ako politické otrasy a občianska vojna hrajú priamo do programu masového vyhladzovania

V tomto rámci masového vyhladzovania ľudí sa akékoľvek geopolitické vojny alebo občianske vojny, ktoré môžu urýchliť hospodársku deštrukciu a kolaps verejného zdravia, považujú za pomoc väčšiemu cieľu globálneho vyhladzovania. Najmä jadrové zbrane nebudú môcť byť rozmiestnené z vyššie uvedených dôvodov (t. j. znečistenie nie je možné zvrátiť). Namiesto toho môžu byť vyradené z prevádzky po štarte prostredníctvom exotických nepozemských technológií, ktorá už bola nasadená proti testom ICBM.

Ale konvenčné, kinetické vojny medzi národmi budú podporované, rovnako ako domáce vojny. Čokoľvek, čo podporuje chaos, smrť, hospodársku deštrukciu a kolaps zdravotníckej infraštruktúry, sa považuje za urýchlenie koncového cieľa globálneho vyľudňovania.

Súčasťou masovej kontroly mysle ľudí je udržať ľudí zameraných na malé, kmeňové rozdiely (republikáni vs demokrati, Black vs Biela alebo Čína vs USA), skôr než si uvedomia ,že všetci ľudia sú pripravení na vyhladenie, a že všetci máme spoločného nepriateľa, ktorý nie je z tejto Zeme.

Za menej ako 10.000 rokov, ľudia prešli od nevinných, domorodých obyvateľov k šialeným, deštruktívnym technokratom, ktorí ohrozujú nielen Zem, ale každú planétu, ktorú môžeme dosiahnuť. Ako stojíme na prahu medziplanetárne cestovanie a kolonizácie, zdá sa, že naši kozmickí susedia sa rozhodli, že ľudia sú hrozbou pre vesmír a nesmie im byť dovolené, aby aj naďalej existovať.

Ukončenie ľudstva je podľa ich presvedčenia nevyhnutné na záchranu Zeme. A toto je plán, ktorý vidíte  práve teraz.

Minulý rok som nazval tento kozmický plán Programom zabudnutia. Dokonca som pridal  viac podcastov a videí o tom všetkom na webových stránkach

Názor si urobte sami !

Vyšlo na  :https://www.naturalnews.com/2020-10-20-covid-19-isnt-a-pandemic-plan-its-an-extermination-plan-for-humanity.html#

 

(1)https://depopulation.news/

(2)https://www.naturalnews.com/2020-10-19-mit-unveils-quantum-dot-technology-to-mark-childrens-skin.html

(3)https://www.naturalnews.com/2020-05-25-mrna-vaccines-how-they-work-coronavirus.html#

(4)https://collapse.news/

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Boris Mesár

O AUTOROVI

sledujem vývoj ľudskej spoločnosti viac ako 15 rokov a chcel by som sa podeliť o moje vedomosti s ostatnými

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 106

Celkové hodnotenie: 22.53

Priemerná čítanosť: 3894

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

  POČASIE NA DNES

 • icon FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  V sobotu pribudlo 573 prípadov COVID-19, počet obetí sa zvýšil o 57. ŠÚKL nevylúčil, že sa zaregistrujú aj testy na COVID-19 na domáce použitie

  0icon

  Bratislava 17. januára 2021 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Petr David Josek)   RT-PCR testy odhalili v sobotu (16. 1.) na Slovensku 573 pozitívnych na ochorenie COVID-19, celkovo vykonali 2850…

  Prečo médiá odvádzajú pozornosť pri dokumente o Lučanského pobyte v Bystrici? Radačovský: Keby jeho rodina verila, že spáchal samovraždu, asi by nechcela, aby som ich zastupoval

  0icon

  Bratislava 17. januára 2021 (HSP/Foto:Lehotský)   Podivností okolo smrti bývalého prezidenta Policajného zboru SR generála Milana Lučanského pribúda. Tento týždeň prišiel s ďalším zaujímavým dôkazným…

  V sobotu otestovali v Košiciach takmer desaťtisíc ľudí, pozitívnych bolo 158

  0icon

  Košice 17. januára 2021 (SITA/HSP/Foto:TASR-Milan Kapusta)   Počas soboty 16. januára bolo v Košiciach vykonaných takmer desaťtisíc testov, ktoré odhalili 158 pozitívnych prípadov. Miera pozitivity…

  Kollár k očkovaniu a Lučanskému: Ak sa majú ľudia rozhodnúť o očkovaní, potrebujú informácie. Každý si to musí zvážiť. Generála sme považovali za dobrého policajta

  0icon

  Bratislava 17. januára 2021 (TASR/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Očkovanie je principiálne správna vec, vďaka ktorej sa na Slovensku prakticky nevyskytujú mnohé v minulosti bežné choroby. Ale…

  Pohľad z oboch strán mreží na nadužívanie kolúznej väzby a inštitútu kajúcnika v trestných konaniach

  0icon

  Bratislava 17. januára 2021 (HSP/Pravne listy/Foto:TASR-František Iván)   Prinášame vám pohľad advokáta, ktorý je toho času vo väzbe a opisuje skutočné podmienky kolúznej väzby. Článok…

  V Kábule zastrelili dve sudkyne

  0icon

  Kábul 17. januára 2021 (TASR/HSP/Foto:SITA/AP-Rahmat Gul)   Neznámi ozbrojenci zastrelili v nedeľu skoro ráno dve sudkyne, ktoré pracovali na afganskom najvyššom súde v hlavnom meste…

  NRSR: Poslanci OĽANO navrhujú individuálne vzdelávanie umožniť i na druhom stupni

  0icon

  Bratislava 17. januára (TASR/HSP/Foto:Facebook)   Individuálne vzdelávanie, teda vzdelávanie "doma", by sa mohlo umožniť aj žiakom druhého stupňa základných škôl. Vyplýva to z navrhovanej novely…

  Ján Mazák je nebezpečenstvom pre právny štát, hovorí sudca Patrik Števík

  0icon

  Bratislava 17. januára 2021 (HSP/Foto:Lehotský)   O predsedovi Súdnej rady Jánovi Mazákovi sa kriticky vyjadruje čoraz viac sudcov. Hovoria, že zradil sudcovský stav, že je…

  Krajčí po rokovaní vlády: Chceme skríningovo otestovať obyvateľov, rokovanie pokračuje v nedeľu. Pomáhať majú aj vojaci

  0icon

  Bratislava 16. januára 2021 AKTUALIZOVANÉ (SITA/HSP/Foto:TASR - Jakub Kotian)   Štát chce skríningovo pretestovať obyvateľstvo Slovenska. Po sobotňajšom rokovaní vlády to povedal minister zdravotníctva Marek…

  Nová webová stránka projektu Časoslov gréckokatolíka

  0icon

  Košice 17. januára 2021 (HSP/TSKE/Foto:Casoslov)   17. januára, v Nedeľu o Zachejovi, spustila Rada pre mládež Košickej eparchie novú webovú stránku projektu Časoslov gréckokatolíka. Webové…

  TopDesať

  Huba požierajúca žiarenie v Černobyle zachráni budúcich astronautov

  0 icon

  Magnetické pole našej planéty nám neumožňuje nájsť iba sever, je to tiež neoceniteľný štít pred kozmickým žiarením. Túto ochranu nemožno považovať za samozrejmosť a existuje veľa obáv z toho, ako môžeme poskytnúť rovnakú ochranu astronautom pri budúcich misiách v hlbokom vesmíre. Potenciálna odpoveď pochádza zo zvláštneho zdroja: huba. Na huby sa v…

  Konštantín a kríž, ktorý mu ukázal cestu 1. časť

  0 icon

  Slovné spojenie „uvidieť svetlo“ ako synonymum prestúpenia na inú vieru má dvoch slávnych pôvodcov: svätého Pavla a rímskeho cisára Konštantína, ktorý žil v rokoch 274 až 337 po Kristovi. Práve druhému menovanému znamenie na nebi v podobe kríža ukázalo cestu, po ktorej sa má vydať, aby porazil svojho soka Marca Aurelia Maxentia. Keď…

  Migréna? Tieto potraviny s ňou zatočia!

  0 icon

  Migréna je ako neželaný hosť, ktorý sa vopred neohlásil a ťažko sa ho zbaviť. Ak často trpíš bolesťami hlavy, vieš, aké ťažké môže byť žiť s týmto problémom normálny život. Iste, môžeš si vziať tabletky alebo cvičiť, aby si sa pokúsili obmedziť svoju bolesť, ale tieto prostriedky sú dočasné, čo znamená, že…

  Najnapínavejšie vesmírne misie roku 2021: Mesiac, Mars aj vesmírny ďalekohľad

  0 icon

  Pokiaľ ide o skúmanie vesmíru ľudstvom, 2021 vyzerá, že to bude vzrušujúci rok s mnohými začiatkami, trpko-sladkým koncom a jeho súčasťou budú aj niektoré misie, pri ktorých budeme zatínať zuby. Po mnohých a mnohých oneskoreniach (začiatkom misie sa plánoval na rok 2007), by tento rok mohol byť skutočne rokom, kedy bude konečne…

  2021 bude rokom neuveriteľných astronomických udalostí, ktoré to sú?

  0 icon

  Ak hľadáš koníček, ktorému sa budeš venovať, zatiaľ čo budeš čakať na očkovanie alebo koniec pandémie, pohľad na vesmír nie je zlou voľbou. V roku 2021 sa udeje mnoho vzrušujúcich astronomických udalostí! Väčšina z nasledujúcich astronomických udalostí bude viditeľná po celom svete bez potreby akéhokoľvek špeciálneho vybavenia, aj keď v prípade niektorých určite…

  Vo svete IT

  „Súkromie je cool“ hovorí zakladateľ DuckDuckGo. Služba dosiahla nový historický míľnik v dennom počte vyhľadávaní

  0 icon

  V posledných mesiacoch, až rokoch, čoraz viac je pre používateľov internetu ochrana ich súkromia dôležitejšou. Aktuálne najväčšími „žrútmi“ dát a informácií sú Google, či Facebook. Obe spoločnosti zbierajú mnoho dát, o ktorých možno ani nevieme, že produkujeme. Je to spôsobené hlavne tým, že ich služby sú natoľko populárne, že odchod ku…

  Xiaomi uvoľnilo zoznam 27 smartfónov, pre ktoré plánuje uvoľniť nadstavbu MIUI 12.5

  0 icon

  Xiaomi ešte koncom decembra 2020 predstavila nielen smartfón Mi 11, ale aj nadstavbu MIUI 12.5, ktorá priniesla mnoho noviniek a vylepšení. Pôvodne malo ísť o malú aktualizáciu, ale vskutku pôjde o významný update. MIUI 12.5 nadstavba dorazí na tieto modely zariadení Najnovšie spoločnosť zverejnila prostredníctvom sociálnej siete Weibo zoznam 27…

  Lenovo LivePods LP40 – bezdrôtové slúchadlá s výdržou až 12 hodín s cenovkou, z ktorej ti padne sánka

  0 icon

  Pokukávaš po nových bezdrôtových slúchadlách, ktoré by naplnili tvoje očakávania vo všetkých smeroch, no zároveň za ne nechceš „vysoliť“ nehorázne peniaze? V tom prípade by si určite nemal prehliadnuť akciu na slúchadlá Lenovo LivePods LP40, ktoré ponúkajú naozaj špičkové technické špecifikácie, no zároveň stoja naozaj až nehorázne málo peňazí. Na…

  Astronómovia vydali najdetailnejšiu mapu vesmíru. Pozrieť si ju môžete aj vy

  0 icon

  Astronómovia nedávno vydali pozoruhodnú mapu vesmíru, ktorá je výsledkom šesťročnej práce prieskumu DESI (pozn. redakcie: Dark Energy Spectroscopic Instrument), píše portál IFLScience. Táto mapa je doteraz najväčšou z hľadiska pokrytia oblohy, senzitivity a celkového počtu galaxií. Výsledná mapa ponúka rozlíšenie až 10-triliónov pixelov. Na jej zhotovení sa podieľali tri observatória, ktoré pozorovali…

  Tesla Roadster už takmer 3 roky putuje našou Slnečnou sústavou. Kde sa nachádza dnes?

  0 icon

  6. februára 2018 sa odohral štart rakety Falcon Heavy, ktorá sa zapísala medzi významné udalosti amerického vesmírneho programu. Ide totiž o najvýkonnejšiu raketu na svete. Na palube, ako náklad, sa nachádzala aj Tesla roadster a za volantom sedel Starman, figurína, oblečená vo vesmírnom obleku spoločnosti SpaceX. Lenže čo sa s touto…

  Armádny Magazín

  V predvečer inaugurácie sa Biely dom a Kapitol z bašty slobody a demokracie menia na vojenský bunker

  0 icon

  USA, 17. január 2021 (AM) - Pripravení na uvedenie do služby! Počet vojakov v okolí vládneho cent

  Ďalšie informácie o výstroji „Sotnik“

  0 icon

  Rusko, 17. január 2021 (AM) - Ruský výstroj vojaka budúcnosti „Sotník“ (Stotník) dosiahne vďaka použitým špeciálnym materiálom nízku hmotnosť a dokáže sa prispôsobovať figúre vojaka. Zároveň sa stane najochraňujúcejšou zo všetkých doposiaľ existujúcich nepriest

  Iránske revolučné gardy demonštrovali svoju raketovú silu. Video

  0 icon

  Irán, 17. január 2021 (AM) - Ako sa dalo čakať IRGC vystrelili aj balistické rakety Emad, Qadr a Sejjil počas 2. fázy cvičenia „Veľký prorok-15“. Rakety boli vystrelené na niekoľko námorných cieľov nachádzajúcich sa vo vzdialenosti 1800 km v Indickom oceáne, aby simulovali zameranie na nosnú skupinu lodí americké

  Roman Michelko: Nákup 3D radarov alebo názorové premety ministra obrany Jaroslava Naďa

  0 icon

  [caption id="attachment_30343" align="alignnone" width="640"] Minister obrany Naď: Ja normálnych ľudí nevidím demonštro

  Tvrdé boje na hraniciach Turecka - Rusi posilňujú svoju prítomnosť. Video

  0 icon

  Sýria, 16. január 2021 (AM)  - Lietadlá ruských vzdušných síl prenášajú svoje jednotky do zóny tvrdých bojov na hraniciach Sýrie s Tureckom. Rusko oficiálne oznámilo rozmiestnenie spoločných rusko-sýrskych postov v oblasti Ain Isa, po prvýkrát to bolo zverejnené 28. decembra 2020.  

  Svetlo sveta

  MÚDROSŤ

  0 icon

  Naši starí otcovia hovorili: Kto dobre rechnuje, dobre gazduje. A neplatí to len na peniaze, ale predovšetkým na čas. Koľko času vieme premárniť pred televíznou obrazovkou? Čítaním rôznych klebiet v novinách alebo na sociálnych sieťach? A potom cítime, že nás to nejako neuspokojuje a nenapĺňa. Podobnú skúsenosť mal i vojak…

  Prečo sa sviatosti Krstu a Prvého svätého prijímania udeľujú väčšinou v apríli a v máji?

  0 icon

  V rannom kresťanstve sa udeľovali sviatosti Krstu, Prvého svätého prijímania a Birmovania spolu v jeden deň a to za prítomnosti biskupa. Dôvodom bolo, že kresťanmi sa väčšinou stávali dospelí ľudia, ktorí konvertovali buď z judaizmu alebo z rôznych pohanských náboženstiev a k tomuto poznaniu konverzie prišli v pokročilejšom veku. Cirkev sa ich preto snažila v Cirkvi prijať plnými sviatosťami a do…

  Dnes bude Slovensku opäť udelené požehnanie relikviou Kristovej krvi z paluby lietadla – VÝZVA K PRIPOJENIU SA V MODLITBE

  0 icon

  V nedeľu Krstu Krista Pána 10. januára 2021 v popoľudňajších hodinách sa opäť uskutoční let lietadla, na ktorého palube sa bude nachádzať generálny vikár Nitrianskej diecézy Mons. Peter Brodek, ktorý Slovensku udelí požehnanie s relikviou Kristovej krvi, ktorá je uchovávaná v Bazilike sv. Benedikta opáta v Hronskom Beňadiku.  Zverejňujeme jeho slová výzvy,…

  Najväčší pápeži v dejinách SV. LEV VEĽKÝ

  0 icon

  (*asi 400, Toskánsko – † 10. november 461, Rím) Jeho ústami hovoril apoštol Peter.             Pápežsky úrad sa po smrti  Sixta III. (†18. augusta 440)  nachádzal v úplnej inej situácii než v predchádzajúcich storočiach: už nereprezentoval navonok kresťanské spoločenstvá roztrúsene v anonymite po území hlavného mesta Rímskej ríše.  Časy veľkých perzekúcií,  ktoré…

  PATRÓNI LEKÁROV – SVÄTÍ KOZMA A DAMIÁN

  0 icon

  SVÄTÍ KOZMA A DAMIÁN. Boli bratia a dvojičky. Vyštudovali lekárstvo. Zo svojho povolania si neurobili výnosný biznis. Neprofitovali na cudzom nešťastí. Liečili všetkých a nezištne – bezplatne. Mnohí, keď videli ich príklad, stali sa kresťanmi. Pohanskí kňazi ich obžalovali, že robia čary, a tak zvádzajú ľudí, aby sa klaňali kresťanskému…

 • icon FOTO DŇA