Covid-19 nie je len pandemický plán, je to plán vyhladzovania ľudstva !

Mike Adams

Asi pred rokom som dal živú prezentáciu v Branson, Missouri, ktorá je už teraz verejnosti známe . Prezentácia, ktorá je uvedená nižšie Brighteon.com, ukazuje, že skutočný hlavný plán, pre operáciu COVID, je vlastne vyhladzovací plán pre ľudstvo.

Po celý čas bol  účel  znižovať  počet obyvateľov(1). Ale tam, kde globalisti ukázali svoje skutočné zlo je v ich voľbe vytvoriť biologickú zbraň s vysokým prenosom no nie s vysokou mierou úmrtnosti. Vírus nebol nikdy veľmi smrteľný pre ľudí mladších ako 50 rokov, ale bol vždy vysoko nákazlivý pre ľudí všetkých vekových kategórií. A že táto nákazlivosť, ako sa ukázalo, stačila na to, aby postúpili svoj hanebný plán proti ľudskosti.

Rýchle šírenie vírusu umožnilo globalistickým médiám tvrdiť, že “prípady” raketovo stúpajú, čo odôvodňuje lockdowny so zbraňami a globálne zavlečenie lekárskeho fašizmu zamaskovaného ako politika “verejného zdravia”. Na základe rýchlosti šírenia vírusu boli mestá, štáty a národy sveta schopné dosiahnuť tri kľúčové ciele, ktoré predstavujú potrebné prekurzory globálneho vyhladzovania ľudí:

  1. Rozdrvenie existujúcich ľudských ekonomík sveta vrátane výroby potravín v konečnom dôsledku vedie k masovému hladomoru, bezdomovectvu a úplnej závislosti od vlády.

 

  1. Zavedenie nových, orwellovských zákonov o fašizme a ediktov, ktoré vytvárajú precedens pre masové zatýkanie a nútené premiestnenie do “karanténnych táborov” pre tých, ktorí odolávajú. Tieto tábory sú, samozrejme, v skutočnosti tábormi smrti a spracovateľské zariadenia na odstránenie ľudí.

 

  1. Vynútenie dodržiavania globálnych vakcínových mandátov, ktoré sa, samozrejme, použijú na dosiahnutie globálnej neplodnosti a zrýchlených úmrtí na choroby a následné infekcie. Zatiaľ čo patogén nemohol dosiahnuť 90% úmrtnosť sám o sebe, inžiniersky patogén (Wuhan koronavírus) sa mohol použiť na prinútenie  ľudí do pripravovanej masovej vakcinácii, počas ktorej môžu byť priamo injekčne spolu s vakcínou podané toxické látky , vakcína dodržiavanie sledovacie nanotech (kvantovej bodky)  a biológie-meniace mRNA sekvencie, ktoré doslova dokážu bunky tela preprogramovať na výrobu vakcíny mRNA.(2)(3)   

 

Globalisti tak súčasne vybudovali celosvetový pandemický väzenský tábor v kombinácii s povinným systémom poslušnosti vakcínou, prostredníctvom ktorého môžu opakovane šíriť viac infekčných chorôb a podporovať zrýchlené úmrtí alebo neplodnosť.

Konečným cieľom, pre  globalistov ako Bill Gates, ktorí  otvorene podporujú, je odstránenie miliárd ľudí dnes žijúcich . V ideálnom prípade sa globalisti snažia znížiť svetovú populáciu na približne 500 miliónov ľudí, čo je zhruba 94 % zníženie súčasnej ľudskej populácie.

 

 

 

 

 

Rýchle šírenie vírusu umožnilo globalistickým médiám tvrdiť, že “prípady” raketovo stúpajú, čo odôvodňuje lockdowny so zbraňami a globálne zavlečenie lekárskeho fašizmu zamaskovaného ako politika “verejného zdravia”. Na základe rýchlosti šírenia vírusu boli mestá, štáty a národy sveta schopné dosiahnuť tri kľúčové ciele, ktoré predstavujú potrebné prekurzory globálneho vyhladzovania ľudí:

  1. Rozdrvenie existujúcich ľudských ekonomík sveta vrátane výroby potravín v konečnom dôsledku vedie k masovému hladomoru, bezdomovectvu a úplnej závislosti od vlády.

 

  1. Zavedenie nových, orwellovských zákonov o fašizme a ediktov, ktoré vytvárali precedens pre masové zatýkanie a nútené premiestnenie do “karanténnych táborov” pre tých, ktorí odolávajú. Tieto tábory sú, samozrejme, v skutočnosti tábormi smrti a spracovateľské zariadenia na odstránenie ľudí.

 

  1. Vynútenie dodržiavania globálnych vakcínových mandátov, ktoré sa, samozrejme, použijú na dosiahnutie globálnej neplodnosti a zrýchlených úmrtí na choroby a následné infekcie. Zatiaľ čo patogén nemohol dosiahnuť 90% úmrtnosť sám o sebe, inžinierstva patogén (Wuhan koronavírus) bol schopný byť použitý na pohon ľudí do masovej vakcíny dodržiavanie, počas ktorého môžu byť priamo injekčne s toxickými látkami, vakcína dodržiavanie sledovanie nanotech (kvantovej bodky) a biológie-meniace mRNA sekvencie, ktoré doslova uniesť bunky tela a preprogramovať ich na výrobu bez ohľadu na proteínové sekvencie sú navrhnuté do vakcíny mRNA.

 

Globalisti tak súčasne vybudovali celosvetový pandemický väzenský tábor v kombinácii s povinným systémom poslušnosti vakcíny, prostredníctvom ktorého môžu opakovane šíriť viac infekčných chorôb a podporovať zrýchlené úmrtia alebo neplodnosť.

Konečným cieľom, ako globalists ako Bill Gates otvorene podporujú, je odstránenie miliárd ľudí žijúcich dnes. V ideálnom prípade sa globalisti snažia znížiť svetovú populáciu na približne 500 miliónov ľudí, čo je zhruba 94 % zníženie súčasnej ľudskej populácie.

Svet, ktorý ste kedysi poznali, sa už nikdy nevráti, pretože globalisti, ktorí riadia svet, majú iné plány.

Každý deň, stále viac a viac ľudí si uvedomuje , že už sa  žiadna obnova sveta ako sme ho všetci kedysi poznali nebude konať. Globalisti nemajú v úmysle obnoviť ľudskú slobodu, hospodársku prosperitu a globálnu mobilitu. Teraz, je ľudská spoločnosť  zámerne drvená – a to aj tvárou v tvár protichodných vedeckých dôkazov, ktorými nás zahŕňajú , ktoré ukazujú, lockdowns nefungujú – s cieľom spôsobiť masové utrpenie a kolaps.

Len vďaka tomuto plánovanému (4)kolapsu môžu byť miliardy ľudí na svete nútené k podriadenosti globalistickému programu vyľudňovania.

Ako sa vakcíny budú používať na vyhladenie miliárd ľudí a zároveň na zosilnenie infekčných chorôb v globálnom meradle

Masové vyhladenie prostredníctvom očkovacích látok pozostáva z dvoch stratégií:

  1. Šnurovanie vakcín s novými vírusovými kmeňmi biozbraní na zabezpečenie pokračovania “ohniska” rozmnoženia. Najmä to si vyžaduje len menej ako jedno percento podanej vakcíny.

 

  1. Inžinierstvo vakcíny dokáže  spôsobiť veľmi vysokú mieru úmrtnosti pri vystavení sekundárnej budúcej infekcie, v smrteľnej reakcii zvanej “cytokínová búrka”, čo je hyper-zápalová udalosť, ktorá vedie k rýchlej smrti.

 

Tak, ľudia nebudú klesať mŕtvy hneď po užití vakcíny. Namiesto toho sa budú zdať v poriadku, kým ich zasiahne ďalšia veľká pandémia biozbraní, kedy bude miera úmrtnosti extrémne vysoká (možno až 75 % v priemere vo všetkých vekových skupinách).

Ďalším kmeňom, ktorý sa má uvoľniť prostredníctvom vakcín, bude COVID-21– a kmeň COVID-21 by sa mohol oprávnene považovať za druhú polovicu binárneho zbraňového systému, ktorý dosiahne extrémne vysokú mieru zabíjania ľudí na celom svete.

Dôležité je, že masové úmrtia budú ďalej ospravedlňovať vládne lockdowny, karantény a lekárske autoritárstvo, ktoré udeľuje vládam moc dôrazne aplikovať na ľudí, unášať  ľudí, väzniť ľudí a dokonca vyhladiť ľudí . Masová hystéria z náhlej vlny úmrtí sa tiež priamo premieša do odôvodnenia zvýšenej cenzúry zo strany technologických gigantov, ktorá odradí každého, kto diskutuje o pravde o tom, ako bol celý tento systém naplánovaný od začiatku.

Vláda tyranie sa chichotá od  radosti  s ich novo nájdenov právomocou nad životom a smrťou.

YouTube práve nedávno potvrdila, že  zákaže všetky videá o vakcínach ktoré nemajú  líniu Big Pharma a Čína-beh WHO. Všetci sme  svedkami zrýchľovania čistiek takzvaných “anti-vax” kanálov a reproduktorov na všetkých hlavných technologických platformách. Je to všetko súčasťou kontroly, ktorá bude udržiavať informačné monopoly, aby tlačili vakcíny, lockdowns a tyraniu, ktorá bude zabíjať ľudské bytosti v miliardách.

Nie je to pandémia, ktorá naozaj zabíja ľudí; Sú to vlády. A každý, kto sa nechce vzdať  tyranie ,tak  bude vyzdvihovať  ako “hrozby” pre verejné zdravie, potom umlčaný alebo násilne odstránené.

Victoria, Austrália už boli  testované tieto programy a našiel sa šokujúci stupeň súladu medzi obyvateľstvom, ktoré je odsúdené na vyhladenie. Nový Zéland tiež objavil šokujúco vysokú úroveň súladu, a Kanada je to  isté. Ako sa ukazuje, “progresívne” spoločnosti sú dychtivo pripravené počúvať ako ovce, ktorí udržujú iracionálne vieru a dôveru vo vládu – veľmi rovnakú vládu, ktorá pripravuje ich likvidáciu .

Ako sa miliardy ľudí bude dobrovoľne  a prosiť, aby sa zúčastnili “samovraždou” s vakcínami.

Racionálni ľudia môžu spracovať väčšinu toho, čo som opísal vyššie, ako aj výskum  poškodené mozgom z fluoridu, pesticídov, ťažkých kovov a 5G. Ale teraz prinášame tému, kde veľa ľudí jednoducho nemôže pochopiť realitu: Globalisti prijímajú rozkazy  od neľudských  subjektov.

Rôzni ľudia opisujú tieto nie-ľudské, nie-Pozemské  subjekty rôznymi spôsobmi. Pre niektorých ľudí sú to démoni nadprirodzeného pôvodu. Pre ostatných sú to mimozemšťania mimozemského pôvodu. Ešte iní hovoria, že sú systémy UI z vyspelých civilizácií v celom kozme, a ďalšie vysvetlenie opisuje tieto ovplyvňujúce subjekty ako medzirozmerné bytosti z paralelného vesmíru. (Zaujímavá poznámka: CERN vedci oznámili, že sa pripravujú na napájanie CERN doslova na  “kontakt s paralelným vesmírom,” podľa hlavných titulky.) V podstate, globalistom bolo prikázaná eliminácia väčšiny ľudských bytosti v najúčinnejším možným spôsobom, a ukazuje sa, že najúčinnejší spôsob, ako dosiahnuť, že je presvedčiť ľudí, aby spáchali lekársku samovraždu. (donútiť ich  prosiť o očkovacie látky). Je to vlastne oveľa menej práce, aby sa pokúsili vyhladiť ľudské bytosti silou, pretože sa budú brániť silou. Ale ak môžete zaviesť globálnu pandémiu, rozdrviť svetovú ekonomiku, zotročiť ľudí pri riadení ich bankrotov a potom požadovať ich poslušnosť polícii štátu, tých istých  ľudí, aby  prosili za svoju “samovraždu” s vakcínami .

Prečo zabíjať človeka s vakcínami, keď jadrové zbrane by boli oveľa rýchlejšie? Odpoveď: Špecifickosť organizmu

Možno sa čudujete, prečo anti-ľudské sily nechcú zničiť  planétu a odstráneniť ľudí týmto spôsobom. Odpoveď je, že zemský ekosystém má hodnotu pre všetky inteligentné subjekty, a oni sa nesnažia o zničenie tejto planéty; len odstránenie ľudí, ktorí ju obývajú. Akákoľvek zbraň, ktorú používajú, musí byť nasadená so špecifickosťou organizmu tak, aby zabíjala len ľudí, nie opice, alebo iné primáty (okrem človeka), ani iné cicavce.

To je dôvod, prečo geneticky modifikované vakcíny sú ideálnou zbraňou pre vyhladenie ľudstva: Sú veľmi špecifické pre ľudské bytosti a nepredstavujú v podstate žiadne riziko poškodenia väčšej biosféry.

Ide o to zabiť ľudí skôr, ako ľudia zabijú biosféru.

Pokiaľ ide o motivácie pre to všetko, mnohí veria, že toto úsilie je tiež v súlade s myšlienkou, že ľudia sú v procese ničenia zemskej biosféry – prostredníctvom znečistenia, žiarenia, mikroplastov, ekologickej deštrukcie, atď – a že ak nebudú ľudia  odstránení, planéta dosiahne bod zvratu a ponoril sa do masovej vymieracej  udalosti, ktorá by mohla znamenať návrat pred milióny rokov. .

Tento argument nemá nič spoločné s hoaxom o “zmene klímy”, ale skôr sa zameriava na masové chemické znečistenie a ekologickú deštrukciu, ktorú ľudia naďalej rozpútajú po celej planéte, s úplným ignorovaním dlhodobých účinkov takýchto akcií.

Z pohľadu non-ľudí, ľudia sa stali rakovinou na Zemi, a liečenie Zeme bude vyžadovať odstránenie tejto rakoviny (tj ľudských bytostí).

Súhrn ::

  • Ne-pozemské subjekty nariadili globalistom vytvoriť systém, v ktorom môžu byť miliardy ľudí odstránených bez veľkého boja.

 

  • Wu-chan koronavírus bol navrhnutý a vypustený, aby vzbudil masmediálnu hystériu s cieľom odôvodniť nasadenie lekárskej polície štátnej politiky po celom svete.

 

  • Ľudské hospodárstva boli zámerne rozdrvené s cieľom vyhladiť ekonomickú hojnosť a urobiť väčšinu ľudí ekonomickými otrokmi (utečencami) závislými od vlády, pričom im boli odňaté ich individuálne slobody alebo ekonomické možnosti.

 

  • Vlády budú vyplácať výhody len tým, ktorí budú súhlasiť s očkovaním smrtiacou vakcínou

 

  • Úmrtia nenastanú okamžite, ale po vypustení ďalšiemu patogénu, ktorý sa uvoľňuje v schéme vyľudňovania binárnymi zbraňami .

 

  • Akonáhle veľké masy ľudstva  budú  utratené, ne-ľudské subjekty môžu zapojiť zostávajúce ľudské sily odporu a odstrániť ich v operáciách, pripravených pre planétu Zem pre post-ľudskú kolonizácie a ďalších aplikácií. Tí ľudskí globalisti, ktorí pomáhali vo vyhladzovacej agendy budú samozrejme tiež zradení  a odstránení. Bill Gates, inými slovami, nakoniec skončí s vlastnou hlavou na kláte.

 

 

Ako politické otrasy a občianska vojna hrajú priamo do programu masového vyhladzovania

V tomto rámci masového vyhladzovania ľudí sa akékoľvek geopolitické vojny alebo občianske vojny, ktoré môžu urýchliť hospodársku deštrukciu a kolaps verejného zdravia, považujú za pomoc väčšiemu cieľu globálneho vyhladzovania. Najmä jadrové zbrane nebudú môcť byť rozmiestnené z vyššie uvedených dôvodov (t. j. znečistenie nie je možné zvrátiť). Namiesto toho môžu byť vyradené z prevádzky po štarte prostredníctvom exotických nepozemských technológií, ktorá už bola nasadená proti testom ICBM.

Ale konvenčné, kinetické vojny medzi národmi budú podporované, rovnako ako domáce vojny. Čokoľvek, čo podporuje chaos, smrť, hospodársku deštrukciu a kolaps zdravotníckej infraštruktúry, sa považuje za urýchlenie koncového cieľa globálneho vyľudňovania.

Súčasťou masovej kontroly mysle ľudí je udržať ľudí zameraných na malé, kmeňové rozdiely (republikáni vs demokrati, Black vs Biela alebo Čína vs USA), skôr než si uvedomia ,že všetci ľudia sú pripravení na vyhladenie, a že všetci máme spoločného nepriateľa, ktorý nie je z tejto Zeme.

Za menej ako 10.000 rokov, ľudia prešli od nevinných, domorodých obyvateľov k šialeným, deštruktívnym technokratom, ktorí ohrozujú nielen Zem, ale každú planétu, ktorú môžeme dosiahnuť. Ako stojíme na prahu medziplanetárne cestovanie a kolonizácie, zdá sa, že naši kozmickí susedia sa rozhodli, že ľudia sú hrozbou pre vesmír a nesmie im byť dovolené, aby aj naďalej existovať.

Ukončenie ľudstva je podľa ich presvedčenia nevyhnutné na záchranu Zeme. A toto je plán, ktorý vidíte  práve teraz.

Minulý rok som nazval tento kozmický plán Programom zabudnutia. Dokonca som pridal  viac podcastov a videí o tom všetkom na webových stránkach

Názor si urobte sami !

Vyšlo na  :https://www.naturalnews.com/2020-10-20-covid-19-isnt-a-pandemic-plan-its-an-extermination-plan-for-humanity.html#

 

(1)https://depopulation.news/

(2)https://www.naturalnews.com/2020-10-19-mit-unveils-quantum-dot-technology-to-mark-childrens-skin.html

(3)https://www.naturalnews.com/2020-05-25-mrna-vaccines-how-they-work-coronavirus.html#

(4)https://collapse.news/

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Boris Mesár

O AUTOROVI

sledujem vývoj ľudskej spoločnosti viac ako 15 rokov a chcel by som sa podeliť o moje vedomosti s ostatnými

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 209

Celkové hodnotenie: 22.17

Priemerná čítanosť:

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

  POČASIE NA DNES

 • icon FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  Novým primátorom Ríma bude Roberto Gualtieri, vyplýva z exit pollov

  0icon

  Rím 18. októbra 2021 (TASR/HSP/Foto:SITA/AP-Gregorio Borgia)   Za nového primátora si obyvatelia talianskej metropoly Rím zvolili bývalého ministra financií hospodárstva Roberta Gualtieriho. Vyplýva to z…

  Bielorusko zastavuje bežnú starostlivosť v štátnych klinikách, aby sa viac zdrojov sústredilo na infikovaných

  0icon

  Minsk 18. októbra 2021 (SITA/AP/HSP/Foto:TASR/AP-Sergei Grits)   Bielorusko v pondelok prikázalo zastavenie bežnej medicínskej starostlivosti v štátnych klinikách s cieľom venovať viac zdrojov pre pacientov…

  EÚ predĺžila sankcie voči Islamskému štátu a al-Káide

  0icon

  Brusel/Luxemburg 18. októbra 2021 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Ibaa News Agency, via AP)   Rada ministrov zahraničných vecí EÚ predĺžila na svojom pondelňajšom zasadnutí v Luxemburgu o ďalších 12…

  Bielorusko povolalo na konzultácie svojho veľvyslanca v Paríži

  0icon

  Minsk 18. októbra 2021 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Vayar Military Agency via AP)   Bielorusko v pondelok oznámilo, že povolalo na konzultácie do vlasti svojho veľvyslanca v Paríži. K…

  Klus: Bezpečnosť krajín Východného partnerstva je životne dôležitá pre SR

  0icon

  Bratislava/Luxemburg 18. októbra 2021 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Východné partnerstvo Európskej únie (EÚ) je jednou z priorít slovenskej zahraničnej politiky, keďže bezpečnosť, stabilita a prosperita v…

  EMA začala s hodnotením používania vakcíny konzorcia Pfizer/BioNTech u detí vo veku od 5 do 11 rokov

  0icon

  Bratislava 18. októbra 2021 (SITA/HSP/Foto:TASR/AP-Paul Zinken/dpa via AP)   Európska lieková agentúra (EMA) začala hodnotiť žiadosť konzorcia Pfizer/BioNTech o rozšírenie použitia jeho vakcíny proti ochoreniu…

  V budúcom roku platy politikov klesnú a nebude ich treba zmrazovať, hovorí Gyimesi

  0icon

  Bratislava 18. októbra 2021 (SITA/HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   V budúcom roku poslancom platy neporastú pre vyšší deficit verejných financií, ale klesnú. Nebudú si ich musieť zmrazovať.…

  Sabaka poslal predžalobnú výzvu Uhríkovi a Mazurekovi, žiada od nich 48-tisíc eur. "Nezaplatíme vám nič, ani cent! Ani ja, ani Milan Mazurek," reaguje Uhrík

  0icon

  Bratislava 18. októbra 2021 (HSP/Foto:Screenshot video)   Lekár Peter Sabaka poslal predžalobnú výzvu predsedovi hnutia Republika Milanovi Uhríkovi, v ktorej od neho žiada zaplatenie niekoľkých…

  Vyšetrovateľka Diana Santusová prešla detektorom lži

  0icon

  Bratislava 18. októbra 2021 (HSP/Foto: screenshot videa)   Vyšetrovateľka Útvaru inšpekčnej služby Diana Santusová mala, podľa dobre informovaného zdroja, ktorý nechce byť menovaný, prejsť detektorom…

  Vyšetrovateľ NAKA Pavol Ďurka čelí novému obvineniu

  0icon

  Bratislava 18. októbra 2021 (TASR/HSP/Foto:TASR-Pavol Zachar)   Vyšetrovateľa Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) Pavla Ď. obvinili z trestného činu marenia úlohy verejného činiteľa z nedbanlivosti. Obvinenie…

  TopDesať

  Slovanský Enoch alebo poznávací výlet po nebesiach: 1. časť

  0 icon

  V minulých sériách článkov sme rozoberali Etiópsky Enoch. Tentokrát sa v našej sérii pozrieme na ten slovanský. Ten sa na rozdiel od etiópskej verzie nezaoberá činmi synov Božích na zemi, teda maximálne len okrajovo. Pochopiteľne tu nechýba varovanie pred blížiacou sa globálnou katastrofou, čo bol pravdepodobne jeden z hlavných dôvodov,…

  10 najhorších účesov 80-tych rokov. Môžeme byť len a len radi, že táto éra je za nami

  0 icon

  Osemdesiate roky sa často označujú ako desaťročie so skutočne "svojským" štýlom - a stačí len jeden pohľad na týchto 10 účesov, aby si s nami súhlasil. Jedno z najšialenejších období z pohľadu módy - 80-te roky, boli plné bizarností. Rozhodli sme sa preto zaspomínať si na tie "naj" účesy, ktoré leteli pred viac…

  Súčasnosť vs minulosť: Takto vyzerali základné produkty kedysi

  0 icon

  Všetko sa časom mení a preto si dnes ukážeme súčasnosť vs minulosť. Každým novým dňom sa náš svet obohacuje novými technológiami, prípadne tie staršie zdokonaľujeme a modernizujeme. Dostavajú nové funkcie a neočakávané doplnky. Určite však nevieme, ako vyzerali niektoré dnešné veci v minulosti. A pri tom tieto veci využívame skoro…

  Najťažšie povolanie na svete. Tieto ilustrácie ťa o tom presvedčia!

  0 icon

  Niektorí hovoria, že byť prezidentom je najťažšie povolanie na svete, matka Nathalie Jomardová však nesúhlasí. Podľa tejto francúzskej umelkyne neexistuje nič ťažšie ako vychovávať dieťa. Aby toto tvrdenie dokázala, vytvorila hravé a hlavne pravdivé ilustrácie, ktoré ukazujú každodenné starosti matky na plný úväzok.  Od obrovských zmien v tele, cez to, že matka sa nedokáže…

  Neuveriteľné silné fotky. 10 ľudí, ktorí nakopali rakovine zadok

  0 icon

  Len málo vecí v živote človeka je ťažších ako prekonanie rakoviny. Ale v tomto inšpirujúcom článku sa sám presvedčíš, že ak existuje na svete jedina vec tvrdejšia než rakovina, sú to títo borci. Naozaj silné fotky! Všetci ľudia na fotografiách nižšie bojovali a porazili jednu z hlavných príčin smrti na svete. Niektorí z nich dostali toto zákerné ochorenie ako deti, iní v…

  Armádny Magazín

  Zomrel bývalý minister zahraničných vecí USA a vojenský vodca Colin Powell

  0 icon

  USA, 18. október 2021 (AM) – Colin Powell, bývalý americký minister zahraničných vecí a vojenský vodca, vedúci zboru náčelníkov štábov , zomrel vo veku 84 rokov . Príčinou smrti boli komplikácie koronavírusovej infekcie, informovala jeho rodina na Facebooku. Zdôrazňuje sa, že napriek očkovaniu ochorel.   Generál Colin Powell urobil kariéru ako prof

  Signum laudis, najvyššie vojenské vyznamenanie Rakúsko-Uhorska

  0 icon

  Slovensko, 18. október 2021 (AM) –  Signum laudis je najvýznamnejším vojenským vyznamenaním Rakúsko-Uhorska. Tvorcom tohto vysokého vojenského vyznamenania bol v roku 1890 rakúsky cisár František Jozef I. a vyznamenanie predstavovalo formu cisárskeho uznania za obzvlášť hrdinský vojenský čin. Existov

  Politológ Satanovskij varuje pred rizikom 3.svetovej vojny v dôsledku japonského revanšizmu

  0 icon

  Rusko, 18. október 2021 (AM) – Politológ sa vyjadril k vyhláseniam japonského premiéra Fumia Kišidu, ktorý považoval za potrebné v blízkej budúcnosti zrevidovať obrannú stratégiu krajiny, pričom v nej položil možnosť preventívneho úderu na nepriateľské vojenské ciele.   Najnovšie vyhlásenia japonských úradov naznačujú, že sa krajin

  Odpoveď amerického herca Deana Reeda na Solženicynove klamstvá o ZSSR

  0 icon

  USA, 18. október 2021 (AM) – Pred 50 rokmi dal populárny americký spevák a herec Dean Reed slušnú odpoveď na ohováranie Sovietskeho zväzu disidentovi Alexandrovi Solženicynovi. Hercove slová po polstoročí nestratili na aktuálnosti.   Myslím si, že mnohí budú súhlasiť, že nikto zo spisovateľov sovietskej éry nespôsobil tak obrovské škody na…

  Ukrajina sa stáva kolóniou Veľkej Británie

  0 icon

  Ukrajina, 17. október 2021 (AM) – Londýn má v úmysle podporovať ukrajinské námorníctvo dodávkami rakiet a vojnových lodí. Podľa veľvyslanca Ukrajiny vo Veľkej Británii Vadima Prystajka budú na Ukrajine čoskoro ďalšie dve operačné vojnové lode. Pôjde o dve mínolovky na boj proti pri pobreží krajiny. Potom sa začne výstavba ďalších dvoch lodí: jednej…

  Svetlo sveta

  Pastiersky list KBS pri príležitosti návštevy pápeža Františka na Slovensku

  0 icon

  Pri príležitosti blížiacej sa návštevy Svätého Otca na Slovensku prinášame pastiersky list slovenských biskupov. List prinášame v plnom znení. _______ Drahí bratia a sestry, viac ako rok je naša spoločnosť poznačená pandémiou, ktorá priniesla strach do všetkých oblastí života. Akosi podvedome sme si hovorili: kedy už konečne príde nejaká dobrá správa;…

  Biskupi rozhodli o zrušení dišpenzu od povinnosti účasti na bohoslužbách

  0 icon

  Na 99. plenárnom zasadaní KBS v Badíne sa v dňoch 15. a 16. júna 2021 zúčastnili všetci slovenskí katolícki biskupi, členovia KBS. V rámci zasadania zvolili na nasledujúce obdobie 5 rokov generálneho sekretára KBS. Stal sa ním banskobystrický biskup Mons. Marián Chovanec. Za predsedu Liturgickej komisie bol zvolený rožňavský biskup Mons.…

  Ako dlho je po prijatí Eucharistie prítomný Kristus v človeku?

  0 icon

  Eucharistia je najväčším pokladom Katolíckej Cirkvi. Ježiš pod spôsobom chleba je prítomný v Eucharistii a to svojím telom, dušou a božstvom. Prítomnosť Krista v Eucharistii nekončí v momente nášho prijatia, ale pretrváva do chvíle, kedy sa rozpustí posledná čiastočka konsekrovaného chleba. Ako príklad si môžeme uviesť príhodu zo života svätého…

  Sv. Ján Nepomucký – mučeník spovedného tajomstva

  0 icon

  Ján z Pomuku sa narodil niekedy okolo roku 1340, v dedinke Pomuk.  Na mieste, kde dnes stojí barokový kostol sv. Jána Nepomuckého, stál podľa ústneho podania domček, kde sa Ján narodil. O jeho vzdelaní je málo známe. S istotou vieme, že študoval na pražskej univerzite. Vieme, že od roku 1369…

  Medzinárodný modlitbový deň k úcte Panny Márii Matky všetkých národov

  0 icon

  The post Medzinárodný modlitbový deň k úcte Panny Márii Matky všetkých národov appeared first on Svetlo Sveta.

 • icon FOTO DŇA