Piata generácia očkovaných králikov sa v experimentoch profesorky R. S. Amandzholovej nedožila reprodukčného veku. Pokračovanie masovej imunizácie ukáže, kto je húževnatejší, človek alebo králik.

dopredu sa ospravedlňujem za možné chyby v preklade

Amandilov Raisa Sadykovna (1918- 2011) –
profesorka, M.D., dlhoročná vedúca komory pôrodníctva Alma-Ata Medical Institute, autorka
viac ako 150 publikácií. , vyšlo v roku 2000

 

Zaujímavý a dôležitý rozhovor, úvahy profesorky sú však výrazne vynechané. Reč je o výrobcoch vakcín. Západ v súčasnosti do svojich vakcín pridáva sterilizačné látky. Tie prispieva k znižovaniu populácie na planéte.

 

Klasická vakcína – chráni pred chorobami – vplyv na imunitu potomkov neznámi

 

Moderná vakcína – môže chrániť pred chorobami

 

– vakcína s prísadami – zabíja alebo mrzačí

 

– Sterilizuje ,tzn. znemožňuje mať deti

 

 

Pred dvadsiatimi rokmi však o tom takmer nikto nepísal ani nehovoril, takže profesorke nie je čo vyčítať. Aj bez tohto najvážnejšieho argumentu proti očkovaniu je dosť faktov, aby si človek rozmyslel : je skutočne nevyhnutné, aby sme deti očkovali? Robíme im viac škody, ako by mohla urobiť hypotetická choroba !

 

Piata generácia očkovaných králikov sa v experimentoch profesorky R. S. Amandzholovej nedožila reprodukčného veku. Ľudia v SNŠ sú očkovaní v druhej a tretej generácii. (modernými vakcínami )

 

Pokračovanie masovej imunizácie ukáže, kto je húževnatejší, človek alebo králik.

 

Vynález vakcíny Louisa Pasteura spôsobil v medicíne dlhodobý stav eufórie: lekári mali konečne možnosť zbaviť ľudstvo mnohých infekčných chorôb imunizáciou obyvateľstva vakcínami obsahujúcimi oslabené vírusy a baktérie.

 

Za viac ako sto rokov zachránili stúpenci veľkého mikrobiológa milióny životov. Krajina je úplne bez kiahní, v mnohých krajinách nie sú zaznamenané prípady poliomyelitídy, ľudský mor nekosí mestá, odborníci na infekčné choroby sú pripravení kedykoľvek lokalizovať prepuknutie cholery (ale čo má spoločné očkovanie proti moru a cholere? – A.K.). A vedci vymýšľajú čoraz viac vakcín, pre každú chorobu existuje všeliek: ak dostanete injekciu a buďte zdraví!

 

Za viac ako sto rokov zachránili stúpenci veľkého mikrobiológa milióny životov. Krajina je úplne bez kiahní, v mnohých krajinách nie sú zaznamenané prípady poliomyelitídy, ľudský mor nekosí mestá, odborníci na infekčné choroby sú pripravení kedykoľvek. A vedci vymýšľajú čoraz viac vakcín, pre každú chorobu existuje všeliek: daj si injekciu a buď zdravý !

 

Stali sme sa však silnejšími, napumpovaní od detstva rôznymi vakcínami? Bohužiaľ, ľudské zdravie po objavení Pasteura nepribúda, ale rýchlo sa z generácie na generáciu zhoršuje. Ak bude tento trend pokračovať, naši najbližší potomkovia sa stanú svedkami „konca sveta“.

 

Ľudská rasa sa už priblížila k extrémnej hranici. V kazašských školách je osemdesiat percent stredoškolákov chronicky chorých, takmer polovica mladých vo vojenskom veku je nevhodných na vojenskú službu, omladzujú sa takzvané choroby 20. storočia.

 

Na pozadí závažných komplikácií počas pôrodu sa často rodia deti s neuropsychiatrickými poruchami, deformáciami a oligofréniou. Za toto všetko je zvykom obviňovať okolie: dýchame otrávený vzduch, jeme otrávené jedlo, pijeme otrávenú vodu. Existuje však ešte jeden dôvod pre úpadok ľudskej rasy, možno najťažší – povinné všeobecné očkovanie obyvateľstva , ktoré je v súčastnosti už v druhej alebo tretej generácii.

 

Toto je názor Raisy Sadykovny AMANDZHOLOVEJ, lekárky lekárskych vied, bývalej hlavnej pôrodníčky-gynekologičky Kazachstanu, vedúcej katedry Almaty Medical University, autorky zákona o vývoji antigénu u plodov a novorodencov, ocenená za výskumné práce titulom „International Person of the Five Years 1991-1995“.

 

O tom je jej rozhovor s našou korešpondentkou. ( krátky výstrih)

 

Redaktor – Raisa Sadykovna, počul som vyhlásenia o nebezpečenstvách očkovania viac ako raz, hlavne od duchovných, ktorí dospeli k tomuto záveru na intuitívnej úrovni a od bežných lekárov, ktorí našli súvislosť medzi očkovaním a rôznymi patológiami. Viem, že skúmali tento problém takmer štyridsať rokov a sú pripravení brániť svoju pozíciu nie prostredníctvom intuície a náhodných faktov, ale na základe dôkazov …

 

Raisa –Nepochybne. Inak by som sa neodvážila diskutovať o takejto posvätnej veci negatívne. Ísť oproti oficiálnemu pohľadu epidemiológov,j prípustné len so železnými dôkazmi. Hoci na ministerských úradoch…….

 

R- Prečo ste sa na sústredili na kariéru-ohrozujúcu tému? Vaši kolegovia tvrdia, že ste autoritatívny pôrodník-gynekológ v Kazachstane. Ak by ste nevyrušovali špecialistov proti masovému očkovaniu, dlho by ste odpočívali na vavrínoch akademika.

 

Raisa- Neriadili ma kariérne úvahy, ale bolesť o zdravie budúcich manželov, ich detí a osud ľudstva. Stalo sa tak, že od samého začiatku lekárskej praxe som museal veľa pracovať so ženami náchylnými na patologické tehotenstvo a pôrod. A zakaždým, aby som ich mohla správne liečiť, bolo potrebné určiť príčinu ochorenia. Ak je človek z nepriaznivej ekologickej zóny, môže byť spojený s vysokým žiarením, bunkovou mutáciou, t. j. zmenami DNA v bunkách. Ale veľa pacientov prešlo mojimi rukami, ktorí tomu neboli tomuto vystavení.

 

Nahromadený faktický materiál mi dal dôvod na podozrenie z negatívnych dôsledkov „spasiteľa“-vakcíny a začať pre ich objasnenie „vyšetrovací experiment“. K tomu sme očkovali králiky BCG, ACDS, ADS, AU, to znamená, že tie vakcíny, ktoré sú zahrnuté v kalendári povinného očkovania.

 

V piatej generácii žiadne králiky nedosiahli reprodukčný vek. V ostatných štyroch zomrelo 75 % potomkov, čo je sedemkrát viac ako v kontrolnej skupine.

 

Preživším sa narušili behaviorálne reakcie: mladí samci sa navzájom traumatizovali, pred dospelosťou sa akože párili , ale ako dospelí stratili schopnosť pokryť samice . Vzhľadom k nedostatku mlieka, samiciam sa na bradavkách objavili praskliny, vyvinula sa mastitída. Všetky tieto príznaky sa teraz prejavujú u ľudí.

 

R – Počas pokusov na zvieratách a dlhom pozorovaní pacientov ste bola schopna odhaliť mechanizmus vývoja príznakov všeobecnej patológie. Čítal som o tom vo vašich článkoch. Bohužiaľ, kvôli preťaženiu lekárskej terminológie je pre laiku veľmi ťažké ich pochopiť. Prosím, povedzte nám o tom, ako očkovanie spôsobuje patológiu, v jasnejšej forme.

 

Raisa – Ľudské telo je od narodenia ovplyvnené obrovským počtom cudzích látok, ktoré majú antigénne vlastnosti. A to je úplne normálne. Iba telo je pevnosť, opevnená niekoľkými prekážkami, do ktorej sa ,,votrelec“ dostane len ťažko .

 

Väčšina ,, votrelec“ zomrie (ich štruktúry sú poškodené protilátkami a členené enzýmami), keď sa snažia prekonať vonkajšie bariéry, ako sú koža, gastrointestinálny trakt, dýchacie cesty; prechádzajúce vonkajšou pevnosťou steny (ich epitelový kryt), riedení ,,votrelci“ (antigény – AG) trpia stratami pri prechode vnútorných bariér: najprv pečeň a lymfatických uzliny strumy, potom poškodené a členené na úrovni kostnej drene a sleziny. Iba omrvinky ,,votrelcov“ dosiahnú steny ciev, ktoré sú poslednou prekážkou na ceste AG do bariérových orgánov, vrátane pohlavných buniek. Keď prekonajú, najmä vírusy, tieto prekážky, človek ochorie – chrípka, osýpky, hepatitída, AIDS, atď cez všetky tieto prekážky prejdú hlavne tie vírusy a baktérie, v ktorých obrancovia nášho tela nerozpoznávajú nepriateľov.

 

Mobilizujú sa, aby s nimi pracovali len vtedy, keď sa ,,votrelci“i začnú intenzívne množiť v klietkach a otrávili hostiteľa produktmi odpadkov. Počas týchto procesov telo získava imunitu voči svojim produktom – na AG imunitu, to znamená schopnosť rýchlo rozpoznať nepriateľa a zničiť ho protilátkami (AT). To je základ účinku očkovania. Predpokladá sa, že s imunitou telo nedovolí ,,votrelcovi“ i reprodukovať sa v tele.

 

Bohužiaľ, nie je to celkom tak. V niektorých prípadoch sa množia vo vnútri imunitnej bunky.

 

S každým očkovaním – zavedením AG,obchádzaním vonkajších bariér – vložíme do citadely nášho tela trójskeho koňa, početné nepriateľské jednotky. Mladí ľudia boli od narodenia podrobení takému zákernému útoku najmenej dvadsaťkrát. (neviem koľko je u nás povinných vakcín)

 

Pritom trpí, aj keď v oslabenej forme, chorobami spôsobenými vírusmi a baktériami, z ktorých väčšina v prirodzených podmienkach by nikdy nevznikla.

 

V takom vyčerpávajúcom boji umierajú aj ich vlastné krvné bunky. Telo sa rýchlo opotrebováva, vyvíja nedostatok enzýmov a imunity voči vlastnej AG. To je dôvod, prečo rad príznakov charakteristických pre starobu, napríklad, tkanivová skleróza, rakovina vyvíja tak skoro už v strednom veku .

 

Sú dôsledkom nedostatku protilátok a enzýmov charakteristických pre starších ľudí. Bunky imunitného systému sa stávajú agresormi. Začnú ničiť bunky vlastného tela a dokonca vedú k rozvoju imunodeficiencie – AIDS.

 

R – Prepáčte, takže zavedenie oslabených vírusov a baktérií zhoršuje stav tela, keď sa s nimi stretnete. Už dlho chápem, že v medicíne existuje zásada: jedna lieči, druhá mrzačí. Hovoríte, že sme očkovaní, ale neušetríme nič, aj keď varujeme pred vývojom infekčných chorôb. Alebo som ti nerozumel ?

 

Raisa – Presne tak. Presne tak. Je známe, že zvieratá a vtáky, žerú zdochliny ,ktoré sú často nositeľmi mnohých baktérií, vrátane vírusu imunodeficiencie, ale neochorejú, kým nie sú imunizované ich antigény. Treba poznamenať, že telo je nebezpečné, nie vírusy samy o sebe, a produkty ich zničených buniek – cytolyzáty a rýchlosť deštrukcie ich cieľových buniek počas opakovaného kontaktu.

 

My, napodobňujeme ich príjem a ich účinok v tele. Medzitým, na rozvoj stabilnej imunity, rovnaké vakcíny sú podávané deťom niekoľkokrát. Spájame s tým vysoké pľúcne ochorenie u detí.

 

R –Podarilo sa vám odhaliť príčinnú súvislosť medzi očkovaním a rastom chorôb v 20 storočí ?. Prečo môže nejaký ,,votrelec“vyvolať výskyt rakoviny, infarktu, mŕtvice, sklerózy a rôzne iný nešťastia?

 

Raisa – Jadrom vývoja patologických procesov je jediný faktor – cytolýza, to znamená zničenie buniek, bez ohľadu na to, čo ju spôsobuje – trauma, vysoké žiarenie, vibrácie, alebo očkovanie. Tento proces je pomerne zložitý. Nemôžeš o ňom v krátkosti povedať všetko . Všimla som si len to, že v akejkoľvek cytolýze aktivovaná krv, neskôr tkanivový tromboplastín, ktorý znižuje aktivitu enzýmov, kvôli tomu, že sa v cievach rôznych orgánov a na ich stenách tvorili zrazeniny, čo spôsobuje v miestach ich lokalizácie rozvoj príznakov všeobecnej patológie, opuchu, krvácania, úmrtia buniek a tkanív, leukocytózy, zápalových procesov.

 

Druhý časť tohto procesu je buď v tkanivovej skleróze, alebo pri tvorbe vredov a nádorov v nich. Krvná zrazenina v srdci – srdcový infarkt, v mozgu – mŕtvica, v kapilárach stien krvných ciev, vo folikuloch lymfatických uzlín – skleróza. Žiadne enzýmy – železo sa neabsorbuje, červené krvinky umierajú, je anémia. Podľa našich pozorovaní sa očkovanie následne často stáva príčinou ochorenia, proti ktorému malo byť namierené.

 

Príklad zo 60-tych rokov . Vtedy bolo zvykom zaviesť vakcínu BCC s oslabenými tuberkulóznymi tyčinkami cez tráviaci trakt. V tom čase sa tuberkulóza peritonea a genitálií zvýšila. A trojnásobok imunizácie tehotných žien proti stafylokokom, naopak, viedlo k zvýšeniu plycingových ochorení a stafylokokatory.

 

Odhalili sme, že zvýšená citlivosť na AG sa prenáša na potomstvo embryonálnymi bunkami. Očkovanie sú časové míny: môžu explodovať okamžite (post-očkovanie šok vyvíja), a môžu tiež zabíjať v budúcich generáciách. Ako sa to stane, je uvedené v mojej knihe „Príčiny zvýšenej komplikácie tehotenstva a chorobnosti svetovej populácie. Zásady a opatrenia prevencie a terapie.“

 

R – Ak by ste mali právo zrušiť očkovanie, urobili by ste to?

 

Raisa – Snažila by som sa ju zrušiť. Očkovanie môže byť odôvodnené len ako výnimočné opatrenie, vykonávané s prihliadnutím na citlivosť tela a jeho alergiu.

 

Odporučila by som, aby režim chladenia (4 °C) očkovacích látok nebol narušený. Koniec koncov, teraz na vidieku a dokonca aj v niektorých mestách , ak sú oslabené mikroorganizmy obsiahnuté vo vakcínach teplé, stávajú sa aktívnymi. Očkovanie môže spôsobiť skutočné choroby.

 

Je možné, že v Kazachstane je to jedna z hlavných príčin vypuknutia tuberkulózy a brucelózy a nárastu encefalitídy. Odporučila by som obmedziť očkovanie v oblastiach, kde už dlho neboli hlásené infekčné choroby.

 

Napríklad, prečo imunizovať deti pred osýpkami niekde v kazašskej púšti alebo v sibírskej tajge, ak na to už dávno zabudli? Alebo kŕmiť ich obrna vírusmi v oblastiach, kde vektory choroby (kliešte) nie sú registrované?

 

Mimochodom, agronómovia pri rozhodovaní o vykonaní ochranných opatrení ,majú tzv. hranica škodlivosti. Opatrenia sa začínajú vykonávať, keď je prekročená, to znamená, že keď sa nejaký pavúčí chrobák na meter štvorcový plantáže stáva viac ako normou.

 

Zákonodarcovia masového očkovania sa riadia inou zásadou. ,,Počasie“ v imunitnom profile regulujú epidemiológovia, ktorých hlavným cieľom je za každú cenu zabrániť výskytu infekčných chorôb a zabrániť šíreniu infekcie.

 

Je známe, že Afričania boli pôvodne vystavení masovej imunizácii v kolóniách Francúzska, kde boli vybudované pobočky Pasteurovho inštitútu. Očkovanie bolo proti kiahňam, besnote atď.

 

Teraz nie sú vykašliavané mor a cholera, ale AIDS, ktorému sú vystavení viac ako menej očkovaní Európania. 

 

R – Ale to spôsobí vypuknutie infekčných chorôb.

 

Raisa – Áno, ak odmietnete očkovanie, rastu niektorých infekčných chorôb sa pravdepodobne nedá vyhnúť. Genóm modernej a budúcej generácie a ľudstva však zachránime pred degeneráciou, aby sme zabránili ďalšiemu zhoršeniu demografických ukazovateľov v krajine.

 

Napriek negatívnemu postoju k očkovaniu by som ich však nezrušila celoplošne. Ale posledné slovo by nemalo zostať v rukách vystrašených (pred prepustením) zamestnancov v bielej róbe, ale by malo byť v rukách rodičov.

 

Mali by vedieť a vybrať si: buď odsudzujú dieťa na hypotetické (podozrenie) ochorenie osýpok, záškrtu, mumpsu, tetanu, detskej obrny; alebo (zaručené) ich pripraviť na možné choroby 20-teho storočia. Nemalo by ísť o nátlak ani porušovanie ľudských práv.

 

R- Koniec koncov, očkovanie nie je všeliekom pre všetky neduhy. V arzenáli oficiálnej a tradičnej medicíny existujú pravdepodobne aj iné spôsoby prevencie infekčných chorôb a ich komplikácií.

 

Raisa – Presne. Ale s modernými vakcínami, tieto nástroje zostávajú v šuplíku .

 

A môžete to dosiahnuť pomocou metód – ľadu a horúcej vody a opaľovania, masáže, cvičenia, bylinnej medicíny, racionálnej výživy a mnohých ďalších procesov. Je potrebné dodržiavať základné hygienické pravidlá.

 

Aj keď sa niekto nemôže vyhnúť chorobe, telo, ktoré nemá polyvalentnú citlivosť na mikroorganizmy AG, sa s ňou bude vyrovnať bez vážnych následkov.

 

Pri správnej liečbe a znalosti mechanizmu vývoja príznakov všeobecnej patológie, vrátane osýpok, záškrtu, chrípky a dokonca aj polyomelytu, nie je ťažké zabrániť ich komplikáciám.

 

Moja úvaha – má vakcinácia na COVID-19 preskočiť dve generácie a urýchliť sterilizáciu obyvateľstva ?

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Boris Mesár

O AUTOROVI

sledujem vývoj ľudskej spoločnosti viac ako 15 rokov a chcel by som sa podeliť o moje vedomosti s ostatnými

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 71

Celkové hodnotenie: 21.85

Priemerná čítanosť: 3854

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

  POČASIE NA DNES

 • icon FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  Na Dušana K. podal prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry návrh na vzatie do väzby

  0icon

  Bratislava 24. októbra 2020 (TASR/HSP/Foto:Pixabay)   Prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry (ÚŠP) podal v sobotu v skorých ranných hodinách návrh na vzatie do väzby na špeciálneho…

  Premiér varuje: "4450 ľudí odchádzalo z testovania s pocitom, že sú zdraví, ale nie je tomu tak!" Až 5 z 6 reálne pozitívnych ľudí odchádzalo domov s negatívnym certifikátom a sú voľní. Zrejme sa budú správať rizikovejšie

  0icon

  Bratislava 24. októbra 2020 (HSP/Foto: fb Igor Matovič)   Hoci sa premiér Igor Matovič potešil výsledkom z testovania v piatok, predsalen jedna vec ostala visieť…

  V Česku pribudlo rekordných 15 252 nakazených

  0icon

  Bratislava 24. októbra 2020 (SITA/HSP/Foto:Pixabay)   České laboratória v piatok odhalili 15 252 nových prípadov nákazy koronavírusom. Počet nových nakazených tak prvýkrát prekonal hranicu 15-tisíc…

  Dvojicu zadržaných v rámci akcií Terra a Zemepán zobrala sudkyňa Špecializovaného trestného súdu v Pezinku do väzby

  0icon

  Bratislava 24. októbra 2020 (TASR/HSP/Foto:TASR-František Iván)   Sudkyňa pre prípravné konanie Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Pezinku rozhodla o vzatí do väzby dvoch osôb -…

  V talianskom Neapole sa konali protesty proti nočnému zákazu vychádzania

  0icon

  Neapol 24. októbra 2020 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Luca Bruno, Mauro Scrobogna)   Stovky ľudí v juhotalianskom meste Neapol protestovali od piatka večera až do skorých sobotných ranných hodín…

  Tábor bezdomovcov len pár metrov od vchodu na Úrad vlády – scifi? Škandál? Ale kdeže, len celkom normálna slovenská realita. Čo to hovorí o tomto štáte?

  0icon

  Bratislava 24. októbra 2020 (HSP/Foto:TASR-Michal Svítok,Martin Baumann, Pixabay, TASR-Pavol Zachar)   Kam sa dostalo Slovensko za pol roka od volieb? Akú autoritu má táto vláda…

  Volebný tribunál potvrdil za víťaza prezidentských volieb v Bolívii Luisa Arceho

  0icon

  La Paz 24. októbra 2020 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Juan Karita, SITA/AP-Marcos Brindicci)   Najvyšší volebný tribunál (TSE) v Bolívii potvrdil v piatok miestneho času na základe oficiálnych výsledkov…

  USA a Európska únia naštartovali bilaterálne fórum venované otázkam Číny

  0icon

  Washington 24. októbra 2020 (TASR/HSP/Foto:SITA/AP-Manuel Balce Ceneta, TASR/AP-Francois Lenoir)   Spojené štáty a Európska únia naštartovali v piatok "bilaterálny dialóg" venujúci sa záležitostiam spojeným s…

  Na Slovensku od soboty platí zákaz vychádzania, sú však aj výnimky

  0icon

  Bratislava 24. októbra 2020 (TASR/HSP/Foto:Pixabay)   Od soboty až do nedele 1. novembra platí na celom Slovensku zákaz vychádzania s výnimkou ciest na testovanie, do…

  Novinárske organizácie sa obávajú že tridsať televíznych staníc v strednej a východnej Európe bude pod čínskym vplyvom, potom čo ich získal český oligarcha Peter Kellner

  0icon

  Praha 23. októbra 2020 (HSP/Foto:HSP)   Vaša akvizícia bude mať veľký vplyv na mediálne prostredie v piatich štátoch, mali by ste sa preto zaviazať k…

  TopDesať

  Fotografie 15 ľudí, ktorým deň zničili tieto tragické udalosti

  0 icon

  Krásny deň sa niekedy dokáže skončiť veľmi rýchlo. Títo ľudia by o tom vedeli povedať svoje. Fotografie týchto 15 ľudí sú jasným dôkazom toho, že krásny deň ti môžu pokaziť aj maličkosti. Nasledujúce fotografie by nám mali byť príkladom a mali by sme si z nich vziať ponaučenie. Niektorým veciam…

  Kráľovská stráž: Môžu ísť títo vojaci na WC?

  0 icon

  Všetci poznáme kožušinový klobúk, červený kabát, nehybnú pózu a vážnu tvár. Ľudia si často myslia, že kráľovská stráž sú skutočné ikony Veľkej Británie. Väčšina z nás však nevie o podrobnostiach a prekvapivých faktoch, ktoré so sebou prináša táto výnimočná funkcia.  1. Nikdy nemajú prestávky na WC

  Tajná uzavretá skupina Bilderberg (2. časť)

  0 icon

  Pokračujeme druhou časťou článku o tajuplnej skupine, ktorá podľa zástancov konšpiračných teórií ovláda svet. Aké sú o nej známe fakty? Aj o tom sa v rámci druhej časti článku budeme rozprávať. Skupina Bilderberg bola založená v roku 1954 a svoj názov dostala podľa holandského hotela, kde sa jej účastníci prvýkrát…

  Lietajúce taniere a mimozemšťania (2. časť)

  0 icon

  Pokračujeme druhou časťou článku o lietajúcich tanieroch a mimozemšťanov. V rámci druhej časti sa pozrieme na mnohým známy Roswellský incident. Poďme na to. Major Jesse Marcel, tamojší informačný dôstojník, dostal rozkaz trosky nájdené v blízkosti amerického mesta Corona v štáte Nové Mexiko, preskúmať. Miestne noviny však medzitým vytlačili článok o…

  Čo sa stane, ak sa z tvojho života vytratí spodná bielizeň?

  0 icon

  Pre mnohých z nás je nosenie spodnej bielizne rutinou, ktorá je takmer ako dýchanie, a predstava, že by ju nenosil a chodil si po svete "na ostro", by sa mohla zdať zvláštna. V skutočnosti by si mohol skutočne vyťažiť výhody, keď sa rozhodneš prestať nosiť túto časť oblečenia. O aké výhody ide a…

  Vo svete IT

  Bobkeys začal s veľkým výpredajom licenčných kľúčov pre Windows 10

  0 icon

  Windows 10 Pro za 12,45€, či Office 2019 za 34,24€ – znie to ako nedosiahnuteľný kauf roka, ale v e-shope bobkeys.com ide o akciovú ponuku, vďaka ktorej môžete aktualizovať svoj počítač, aby ste mali v ňom ten najnovší software. Windows a Office licencie sú stále medzi najpredávanejšími položkami na digitálnom…

  Planéty, podobné Zemi, môžu mať svojho vesmírneho ochrancu. Čo to znamená?

  0 icon

  Najväčšia planéta v našej Slnečnej sústave, Jupiter, sa často pokladá za najväčšieho pomocníka Zeme. Už dlho pomáha odkláňať nebezpečné asteroidy, ktoré by sa mohli dostať do našej Slnečnej sústavy a ohroziť našu planétu, píše portál Earthsky.org. Aký je prípad iných sústav? Je možné, že by mohli mať potenciálne obývateľné planéty, podobné Zemi,…

  Multifunkčný LED projektor s Full HD rozlíšením VIVIBRIGHT F40UP je momentálne dostupný v neodolateľnej zľave

  0 icon

  Ak nie si denným používateľom televízie a rád si vychutnávaš filmy na naozaj veľkej obrazovke, máme pre teba jeden skvelý tip na kúpu, ktorý by si rozhodne nemal prehliadnuť. LED projektor VIVIBRIGHT F40UP s Full HD rozlíšením je totižto nie len skvelým pomocníkom do kancelárie, ale bohate postačuje aj na…

  Stanú sa masívne vesmírne krížniky realitou? Boj v ďalekej budúcnosti bude prebiehať na obrovské vzdialenosti

  0 icon

  V minulom článku sme sa pozreli na dvojicu vedcov, ktorí nám priblížili podobu vesmírneho konfliktu v blízkej budúcnosti. Podľa ich teórií nás nečaká žiadna dramatická bitka, ktorá by sa podobala na tie zo sci-fi filmov. Vesmírny boj by prebiehal veľmi pomaly a strategicky, s možnou dohrou dole na Zemi. Čo…

  Išlo o planý poplach? Nová štúdia naznačuje, že v atmosfére Venuše nie je prítomný „podpis života“

  0 icon

  15. septembra obletela svet informácia ohľadne nájdenia „podpisu života“ v atmosfére planéty Venuša. Vedci konkrétne objavili plynný fosfín, kde by akýkoľvek fosfor mal byť v oxidovanej forme,  pričom v súčasnosti nie sú známe abiotické výrobné spôsoby v atmosfére, oblakoch, povrchu a podpovrchovej atmosfére Venuše. Inými slovami, podľa našich aktuálnych vedomostí,…

  Armádny Magazín

  Pilot amerického letectva prehovoril o tajných výcvikových súbojoch so stíhačkami MiG-23

  0 icon

  USA, 24.október 2020 (AM) - V Spojených štátoch sa vykonávali tajné výcvikové vzdušné súboje so sovietskymi stíhacími lietadlami. O svojich dojmoch prehovoril účastník týchto cvičení, ktorý pilotoval F-15 a postavil sa proti MiG-23. &nbs

  USA by chceli vybaviť hypersonickými raketami všetky svoje torpédoborce

  0 icon

  USA, 24.október 2020 (AM) - Námorníctvo Spojených štátov plánuje vybaviť všetky svoje torpédoborce nadzvukovými zbraňami, píše o tom Defence News s odkazom na Roberta O'Briena, bezpečnostného poradcu amerického prezidenta.

  Ruský analytik Chazin: „Putin začne po voľbách v USA zariaďovať čistky ruských elít“

  0 icon

  Rusko, 24.október 2020 (AM) - Putin usporiada „puč“ medzi elitami, aby zabezpečil ekonomický rast v krajine, uviedol ekonóm Michail Chazin. Čistenie sa podľa neho začne po voľbách v USA. Podľa Khazina je nedostatok ekonomického rastu v Rusku jedným z kľúčových problémov, ktoré sa hlava štátu teraz s ťažkosťami snaží vyriešiť. Existujú

  SÝRIA : Čo urobí prezident Asad s 500 väzňami "made in USA" ktorých zadržiava?

  0 icon

  Sýria, 23.október 2020 (AM) - Východosýrsky odboj zasiahol! Pred dvoma týždňami skupina zverejnila video, ktoré zachytáva reprodukciu raketového útoku na americkú základňu al-Tanf a stále tvrdí, že jej akcie sa budú prelínať s akciami kmeňových armád zložených z tisícov ľudí bojujúci

  Indonézia : Americké špionážne lietadlá nad nami nebudú lietať - chceme si zachovať neutralitu aj napriek sporu s Čínou

  0 icon

  Indonézia, 23. október 2020 (AM) - Indonézska vláda odmietla návrh vlády USA nasadiť na svoje územie špionážne lietadlá Poseidon P-8 s cieľom monitorovať čínske vojenské pohyby vo vodách v regióne. Podľa agentúry Reuters niekoľko zdrojov oboznámených s touto záležitosťou v indonézskej vláde uvied

  Svetlo sveta

  Slovenskí biskupi odporúčajú ľuďom zúčastniť sa na celoplošnom testovaní

  0 icon

  Keďže v spoločnosti rezonujú otázky, týkajúce sa celoplošného testovania, ktoré sa chystá v nasledujúcich dňoch, o stanovisko sme požiadali predsedu Konferencie biskupov Slovenska Mons. Stanislava Zvolenského. Jeho odpoveď prinášame v plnom znení. “Čo sa týka plošného testovania na ochorenie Covid-19, v záujme zastavenia šírenia koronavírusu, po porade s otcami biskupmi,…

  Život s ovdoveným otcom sa pre Jána Pavla II. stal “prvým seminárom.”

  0 icon

  Ján Pavol II vo svojich spomienkach častokrát hovoril, že obdobie po smrti jeho matky a život s otcom bol “prvým jeho seminárom”, ktorý ho nasmeroval na neskoršiu kňazskú dráhu. Práve konfrontovaný so smrťou a bolesťou spôsobenou smrťou matky a jeho súrodencov sa stalo tým, čo dopomohlo vzniku silného citového puta…

  Arcibiskup Sheen: Matka Božia je Bohorodička

  0 icon

  Dnes Vám budem rozprávať o našej svätej Matke. A začnem Lurdami. Lurdy sú mestečkom na juhu Francúzska, kde sa v minulom storočí zjavila Panna Mária. Bol som tam 30 krát. Nikdy nezabudnem na prvú moju návštevu tohto pútnického mesta. V tom čase som študoval v Belgicku na univerzite, ako mladý…

  19.10. Svätý Pavol z Kríža naučil veriacich hľadať Boha ukrytého v utrpeníc

  0 icon

  Svätý Pavol z Kríža (1694-1775) bol veľkým mystikom, ktorý dopomohol rozvíjať úctu k umúčenému Kristovi, ako zdroju zmierenia a odpustenia. V živote prežíval veľké trápenia a duchovné skúšky, zároveň aj dary a milosti. Mal milosť zjavení Ježiša a Panny Márie, ako aj duší z Očistca, ktoré mu opísali muky, ktorými prechádzajú.…

  Najväčší nárast počtu katolíkov zaznamenali vďaka misiám v Afrike

  0 icon

  Štatistická ročenka Cirkvi za rok 2018, ktorú vydal Centrálny štatistický úrad Cirkvi, ukazuje rast počtu katolíkov vo svete. Analýzy tohto úradu sú spracované od začiatku pontifikátu pápeža Františka, čiže od roku 2013, až do roku 2018. Prinášame niektoré údaje zo sprievodnej správy spomínanej ročenky. Ako informuje Centrálny štatistický úrad Cirkvi,…

 • icon FOTO DŇA