CIGÁNI SÚ NADPOČET PRE SLOVENSKÝ ROZPOČET ?

Publikované 29.09. 2017 o 17:16 Karma článku: Počet pozretí: Počet komentárov:

Ako sa pravda dá premenovať na nenávisť, ako sa zo zločincov, páchateľov zrady na národe urobia ctihodní  občania a z ich kritikov sa urobia zločinci.

 

Dnes som si prebral doporučenú zásielku z NS Slovenskej republiky v ktorej sa nachádzalo vyjadrenie okresnej prokuratúry v Revúcej, v zastúpení JUDr. Petrom Kulíkom. Toto vyjadrenie sa týkalo dovolania proti rozsudku KS v BB, ktorý zrušil rozsudok OS v RA, ktorým som bol odsúdený na 40 mesiacov nepodmienečne, za názor a odsúdil ma „iba“ na 2 roky s podmienečným odkladom na 5 rokov. Proti tomuto rozsudku bolo podané dovolanie, vypracované mojou právnou zástupkyňou JUDr. Adrianou Krajníkovou. K tomuto dovolaniu sa vyjadril zástupca štátu, prokurátor Kulík, ktorý svojim pamfletom ukázal svoju neschopnosť, babráctvo a tým opäť raz potvrdil v akej stoke sa nachádza odbornosť prokurátorov a sudcov. Už keď sa pod niečo podpíše, tak by to mal po sebe najskôr prečítať, tak by predišiel tomu, že dokáže svoju neodbornosť a tiež nás núti sa zamyslieť, či aj vôbec tomu rozumel čo od niekoho odkopíroval.
svoju prezentáciu neschopnosti začal týmto výrokom :

 

„k podanému dovolaniu RICHARDA ŽIGU podávam nasledovné vyjadrenie “

 

(takto som sa stal Richardom Žigom)

Predpokladám, že nechcel zaostať za predsedom OS v Revúcej  Torokom, ktorý pri čítaní rozsudku zaperlil výrokom – týmto sa obvinený Rudolf Schuster( miesto Rudolf Steigauf ), odsudzuje na ……..
Ďalej štátny zamestnanec, Kulík, potvrdil svoju neodbornosť aj vyhlásením o pozdrave Na stráž, ktorý používalo, podľa neho militantné zoskupenie Hlinkova mládež, v čase „ totalitného Slovenského štátu“, ale pán inkvizítor, keby tak vedel, že pozdrav Na stráž vznikol ďaleko, ďaleko pred tým, ako vznikol Slovenský štát, alebo HM, tak by si zrejme odpustil produkovať tieto svoje „múdrosti.“ Keby pánko od inkvizície zalovil v pamäti, tak by zistil, že aj on bol členom militantnej skupiny pionierov, ktorí sa zdravili česť práci a boli militantní, lebo mávali brannú výchovu, kde sa učili brániť svoju vlasť. Nuž súdruh prokurátor, kde niet normálnych argumentov, prichádzajú na rad sprostosti. Keď už chcel byť pánko za múdreho a odborne spôsobilého, tak by vedel, že pozdrav Na stráž, vznikol ďaleko pred tým, ako vznikol náš prvý samostatný Slovenský štát, ďaleko pred tým, ako vznikla Hlinkova mládež. Tento pozdrav používali Sloveni oveľa, oveľa skôr. Tiež štátny zamestnanec – boľševický odchovanec, spomína v tomto jeho výkriku, pardon, v jeho vyjadrení, Slovenský štát ako totalitný a na základe týchto skutočností dospel, že moje názory, ohľadom cigánskeho etnika, nemožno vyhodnotiť inak, ako podnecovanie a útoky voči cigánskemu etniku, smerujúce k obmedzovaniu práv a slobôd a tým k naplneniu skutkovej podstaty trestného činu.
Podľa židoboľševických zákonov, namierených proti roduverným Slovákom, z dielne sereš-slúžky Žitňanskej a podľa zvráteného zmýšľania, vysvetľovania si po svojom a svojvoľne, proti zdravému rozumu, proti prirodzeným božím zákonom, som svojimi názormi smeroval a podnecoval k obmedzovaniu práv a slobôd cigánov a vzbudzoval nenávisť proti nim.
Toto je názorný príklad, ako sa protislovenské živly, protinárodné lúzy, nepriatelia Slovanov, kmeňa Slovenov, sediacich vo vláde, parlamente, polícii a justícii, dokážu zbaviť zodpovednosti za svoje zločiny, za diskrimináciu Slovákov na úkor cigánskeho etnika. Takto sa tento židoboľševický systém snaží zakryť to, že sa dopúšťa rasovej, ekonomickej, sociálnej a etnickej diskriminácii roduverných Slovákov, na úkor cigánov v ich vlastnom štáte ! Páchatelia zrady na národe a zločinov proti národu Slovenov, zakrývajú svoje zločiny tak, že trestajú ľudí, ktorí poukazujú na ich zločiny, ktorí poukazujú na bezprávie, na krivdy a nespravodlivosť. Takto odvracajú pozornosť od svojej neschopnosti budovať, viesť a spravovať štát, takto, že trestajú svojich kritikov. Pod rúškom ochrany ľudských práv a slobôd cigánov, šliapu po ľudských právach ľudí, ktorí sa neboja poukazovať na ich neschopnosť, chamtivosť, zradu a vlastizradu. Nedokážu riešiť problémy našej spoločnosti, nie sú toho schopní, ale dokážu trestať nás všetkých, ktorí na tie ich špinavosti poukazujeme.

 

Vyjadril som svoj názor, že – „cigáni sú nadpočet pre slovenský rozpočet“ – podľa vnímania nepriateľov roduverných Slovenov, podľa páchateľov zločinov na národe Slovenov, som týmto vyjadrením, podnecoval k obmedzeniu práv a slobôd cigánov a vzbudzoval nenávisť voči nim !

 

Lenže pravda je taká, že toto moje vyjadrenie bolo, je a bude smerované k predstaviteľom tohto štátu, ako oprávnená kritika, ako fakt, ako skutočnosť, ako PRAVDA !
Je to PRAVDA, nič iné len PRAVDA, lebo ako všetci vieme, tak drvivá väčšina príslušníkov cigánskeho etnika neprispieva do štátneho rozpočtu, ale plným priehrštím z neho čerpá. Na základe tejto skutočnosti je oprávnená moja kritika voči vláde, ktorá sa aj týmto, dopúšťa ekonomickej, sociálnej a rasovej diskriminácie národa Slovenov na úkor cigánskeho etnika ! Je to krivda, nespravodlivosť a zločin.
Ďalej som kritizoval vládu, ešte raz – vládu a nie cigánov, za to, že diskriminujú národ Slovenov, že sa dopúšťajú rasovej, ekonomickej a sociálnej diskriminácie Slovenov na úkor cigánov, tým, že nekonajú, že umožňujú, aby cigáni dostávali zadarmo byty, žili neoprávnene na cudzích pozemkoch, žili v nelegálnych stavbách,
tým, že podporujú a nesnažia sa legislatívnou cestou usmerniť nezodpovedné sa množenie cigánskeho etnika, na druhej strane nepodporujú rodinu Slovenov, nepodporujú rozširovanie rodu Slovenov, a diskrimináciou sú zodpovední za pokles rastu populácie Slovanov, kmeňa Slovenov.
Tiež som kritizoval vládu, za to, že ohrozuje zdravie a bezpečnosť detí Slovenov, tým, že cigánske deti z osád( ktoré nemajú hygienické návyky – teda hrozí nákaza rôznymi chorobami, ktoré sú agresívne), zamiešal medzi deti Slovenov, aj medzi deti cigánov, ktorí žijú v čistote a slušnosti, tým vláda taktiež škodí a ohrozuje ich deti.
ŠÍRENIE NENÁVISTI VOČI CIGÁNOM ?
NIE, TO NIE JE ŠÍRENIE NENÁVISTI VOČI CIGÁNOM, ALE JE TO VYJADRENIE OPRÁVNENÉHO HNEVU, VOČI ZRADNEJ, NESCHOPNEJ A ZBABELEJ VLÁDE.
Moje odsúdenie je typickým príkladom svojvôle a prekrúcania mojich slov, môjho myslenia. Je to príkladom toho, ako si páchatelia zrady na národe, miesto odstránenia krívd, ktorých sa dopúšťajú na národe, vytvoria na objednávku páchateľa šíriaceho nenávisť, útočiaceho na ľudské práva a slobody, vytvoria si extrémistu, ktorého vykreslia, ako nenávistného netvora, ktorého prenasledujú, šikanujú, súdia odsúdia – pozbavia ľudských práv a slobody. A presne na tento účel, si sereš – sluhovia, presne na mieru, na svoju ochranu vypracujú zákon, ktorý ešte aj parlament odsúhlasí a sluha sionu, prezident americkej ambasády – Kiska, to aj podpíše.
Tieto krivdy, ktoré sa dejú nám Slovenom, v našom vlastnom štáte, a nie len v súvislosti s cigánskym etnikom, nás oprávňujú vyjadriť kritiku, vyjadriť oprávnený hnev ! A nie len to, tieto krivdy, vlastizrada a zrada národa, nám dáva právo na odstránenie takejto vlády !

 

NA STRÁŽ, NA OBRANU,
ZA TÚ NAŠU IDENTITU !

Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

Vybrali sme z Hlavných Správ

Uzbekistan je najzaujímavejšia krajina pre Izraelčanov? Za dva dni vykúpili všetky letenky až do júna!

Taškent 24. februára 2018 (HSP/Foto:TASR/AP)   Dva dni po zrušení vízového režimu pre izraelských občanov v Uzbekistane všetky letenky až do júna boli vykúpené v priebehu iba dvoch dní! Mohlo by sa zdať, že celé obyvateľstvo Izraelu sa rozhodlo navštíviť Uzbekistan... Uzbecká vláda 10. februára zrušila víza pre izraelských občanov, ktorí sa…

CSU varovala sociálnych demokratov, aby sa držali dohôd o migrácii

Berlín 24. februára 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Matthias Schrader)   Predstavitelia Kresťansko-sociálnej únie Bavorska (CSU), ktorá je sesterskou stranou konzervatívcov nemeckej kancelárky Angely Merkelovej, varovali vedenie stredoľavicovej Sociálnodemokratickej strany Nemecka (SPD), že ak sa nebude držať dohôd o migrantoch, môže to spôsobiť pád novej vlády. Informovala o tom v noci na sobotu agentúra…

Kužmová i Cibulková postúpili do semifinále turnaja WTA v Budapešti

Budapešť 24. februára 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR-DUNA/MTI-Tibor Illyés)   Slovenská tenistka Viktória Kužmová sa prvýkrát v kariére prebojovala do semifinále turnaja WTA. Vo štvrťfinále dvojhry na halovom podujatí v Budapešti si v pozícii lucky losera poradila s Chorvátkou Petrou Martičovou 6:4, 6:2 a dosiahla životný úspech. Medzi elitné kvarteto sa dostala aj…

Severná Kórea posiela na záver ZOH aj expertov na jadrové otázky a vzťahy s USA

Soul 24. februára 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Jae C. Hong)   Zloženie severokórejskej delegácie pre záverečný ceremoniál zimných olympijských hier v Južnej Kórei vyvolalo špekulácie o pripravenosti vodcu Severnej Kórey Kim Čong-una na rozhovory. Prekvapivo sú v nej totiž aj diplomati, ktorí majú na starosti vzťahy s USA a otázku sporov okolo jadrového…

Manaforta obvinili z náboru európskych expolitikov na lobovanie za Ukrajinu

Washington 24. februára 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Susan Walsh)   Paul Manafort, bývalý šéf predvolebnej kampane amerického prezidenta Donalda Trumpa, bol v piatok obvinený špeciálnym vyšetrovateľom Robertom Muellerom z tajného náboru skupiny bývalých európskych politikov na podporu Ukrajiny v USA. Informovala o tom spravodajská stanica NBC News. Manafort mal týmto expolitikom, prezývaným "Habsburská…

Hrabko: Do boja o úrad prezidenta SR pôjde oveľa viac kandidátov

Bratislava 24. februára 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR-Štefan Puškáš)   Hoci sa dlho čakalo na rozhodnutie Andreja Kisku, napokon strany aj jednotlivé osobnosti začali zverejňovať svoje zámery v súvislosti s budúcoročnými prezidentskými voľbami aj bez toho, aby aktuálna hlava štátu definitívne potvrdila či vyvrátila možnosť svojej opätovnej kandidatúry. A podľa prvých vyhlásení sa…

Francúzski colníci objavili v kufri autobusu osem rokov nezvestný obraz od Degasa

Paríž 24. februára 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR-Marc Bonodot/French Customs via AP)   Francúzski colníci objavili v batožinovom priestore autobusu vyše osem rokov nezvestný obraz od impresionistického maliara Edgara Degasa. Informovala o tom v piatok agentúra AP. Podľa francúzskeho ministerstva kultúry k nálezu došlo minulý týždeň v meste Marne-la-Vallée. K vlastníctvu batožiny, v…

SNS: Téma legalizácie drog je pre našu stranu uzavretá

Bratislava 24. februára 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR-Michal Svítok)   Téma legalizácie drog je pre celú Slovenskú národnú stranu (SNS) uzavretá. Koaličná strana to vyhlásila v sobotňajšej tlačovej správe. Podľa jej predsedu Andreja Danka sú klamstvom tvrdenia, že na Slovensku sú v súčasnosti zatváraní mladiství ľudia do väzenia za jednu cigaretu marihuany. SNS…

Rozvíjajúca sa spolupráca medzi Čínou a Latinskou Amerikou sú dôkazom amerických neúspechov

Washington/Peking 24. februára 2018 (HSP/Global Times/Foto:TASR/AP-Ng Han Guan, Pool)   Portál Global Times reaguje na nervozitu USA, súvisiacu s ďalším rozmachom spolupráce medzi Čínou a štátmi Latinskej Ameriky. Dňa 22. januára sa v čílskom Santiagu uskutočnilo stretnutie na úrovni ministrov Fóra Číny a Spoločenstva latinskoamerických a karibských štátov. Stretnutie bolo ukončené smernicou rámcových…

Merkelová si už vybrala svoju nástupníčku

Nemecko 24. februára 2018 (HSP/Foto:TASR/AP-Markus Schreiber)   Nemecká kancelárka konečne neformálne určila, koho by si želala ako svoju nástupníčku v čele strany. Vybrala si razantnú poličku zo Sárska, Annegret Krampovú-Karrenbauerovú, píše Ihned.cz Ako sme už informovali (viac TU), tak v prípade nástupníčky Merkelovej sa pôvodne hovorilo o troch menách -…

Španielska polícia chcela namiesto katalanského premiéra Puigdemonta zatknúť jeho dvojníka

Madrid 24. februára 2018 (HSP/Foto:TASR/AP-Olivier Matthys)   Polícia v Španielsku dostala tip, že sa na predmestí Madridu objavil bývalý katalánsky premiér Carles Puigdemont, na ktorého je vydaný zatykač. Následne sa ukázalo, že namiesto hľadaného politika dostali policajti komika, ktorý bol maskovaný ako Puigdemont kvôli natáčaniu scény do jednej humoristickej relácie,…

Ministerstvo obrany plánuje nakúpiť nové húfnice Zuzana 2

Bratislava 24. februára 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR-Miroslav Košírer)   Ozbrojené sily (OS) SR plánujú doplniť delostrelectvo o osem kusov 155 mm húfnic ShKH Zuzana 2. S procesom ich obstarávania plánuje rezort obrany začať ešte tento rok. Pre TASR to uviedla hovorkyňa Ministerstva obrany (MO) SR Danka Capáková. „Na základe operačných potrieb Ozbrojených…

Satanovskij: vo východnej Ghute môže prísť k totálnej likvidácii al Káidy

Ghuta 24. februára 2018 (HSP/New Inform/Foto:Screenshot:YouTube)   Jevgenij Satanovskij na portáli New Inform reagoval na hystériu "západných partnerov" v súvislosti s ofenzívou sýrskych vládnych vojsk v oblasti východná Ghuta v blízkosti Damasku. Podľa Satanovského Západ momentálne nervózne reaguje na ofenzívu vládnych vojsk, pretože hrozí, že sýrske vládne vojská zlikvidujú teroristické…

V debatách o prezidentskom kandidátovi sa údajne v Moste-Híd spomínal Béla Bugár

Bratislava 24. februára 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   V debatách o prezidentskom kandidátovi sa v Moste-Híd údajne spomínalo meno predsedu Bélu Bugára. Podľa informácií TASR však nešlo o oficiálne rokovania ani návrhy. Strana o menách oficiálne nehovorí. Predseda poslaneckého klubu Mosta-Híd Gábor Gál na otázky TASR ohľadom diskusií o Bugárovi uviedol,…

2. časť: Veľkomoravská ríša a jej mudrc; moje románovo-faktografické rozprávanie

Bratislava 24. februára 2018 (HSP/Roman Bednár/Foto:Slovania)   Západorímska ríša sa postupne čoraz viac germanizovala, až napokon zanikla a na jej území sa vytvárali početné germánske kráľovstvá a kniežatstvá. Medzi ne sa vklínili aj dočasné silné ríše Hunov a Avarov. Najvýznamnejšie germánske ríše vytvorili Vandali, Góti, Frankovia, Longobardi a Alemani. Ale na sklonku ôsmeho storočia…

Verejní činitelia majú približne mesiac na podanie majetkových priznaní

Bratislava 24. februára 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR-Radovan Stoklasa)   Verejní činitelia majú na podanie majetkových priznaní približne mesiac. Termín vyprší 31. marca. Aby sa vyhli pokutám, nemali by sa s podaním priznania omeškať ani jeden deň. Zároveň by si mali dať pozor pri vypĺňaní a na nič nezabudnúť. Majetkové priznania má na…

Katolícki biskupi Trudeaovi: „Nebudete nás zastrašovať, aby sme podporovali potraty...“

Ottava 24. februára 2018 (HSP/lifenews.com/Foto:TASR/AP-Gregorio Borgia)   Katolícki biskupi obviňujú kanadského premiéra Justina Trudeaua z terorizovania náboženských skupín za účelom prinútiť ich podporovať potraty na požiadanie. Trudeaova administratíva čelí obrovskej kritike po tom, čo sa rozhodla nútiť náboženské skupiny k prejaveniu podpory „reprodukčných práv“ na prihláškach pre granty študentov na letné brigády.…

Londák: Demisia z februára 1948 poskytla komunistom šancu, ktorú využili

Bratislava 24. februára 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR-Štefan Puškáš)   Od jesene 1947 sa spolupráca medzi komunistami a demokratickými silami v povojnovom Československu stávala čím ďalej tým viac nemožnou. Oba tábory boli v ostrom spore v dôsledku údajného protištátneho sprisahania na Slovensku, sporili sa však i o ústavu, tzv. milionársku dávku, či používanie…

TopSpeed

Môže byť luxusná Kia alternatívou k nemeckej prémii?

12

Že ste o podobnom automobile doposiaľ nepočuli? Je to veľmi pravdepodobné, hlavným miestom predaja pre najluxusnejšiu Kiu je domáci a americký trh. Čo by ste povedali na novinku, ktorá môže smelo konkurovať zaužívanej nemeckej trojke A8, 7 a S, prípadne aj britskému XJ? Veľká luxusná Kia má totiž pod prednou kapotou v aktuálnej generácii aj vidlicový osemvalec,…

Viete kedy prezuť zimné pneumatiky na letné a prečo?

15

Kedy je najvhodnejší okamih na výmenu zimných pneumatík za letné? Prečo vlastne pneumatiky na aute prezúvať? Zimné a letné pneumatiky sú totiž určené do rôznych podmienok a je dôležité chápať tieto rozdiely, najmä keď príde zmena ročných období a začneme riešiť aj prezúvanie našich vozidiel. V tomto článku nájdete dôležité…

Poznáte tieto systémy jazdy v pruhoch?

0

Neželané a nechcené vybočenie auta z jazdného pruhu môže spôsobiť okrem iného čelnú zrážku. To vedia aj výrobcovia áut. Preto sa už desiatky rokov snažia pracovať na asistentoch, ktoré by napomáhali vodičovi udržať sa v pruhu. Počas rokov prešili vývojom a my si ich v skratke predstavíme. Poznali ste tieto…

Nové Volvo V60 príde s 2 hybridnými verziami

0

Ešte pred oficiálnou premiérou sa na internete objavili prvé obrázky a informácie o novej generácii V60-ky. Nasledovník prichádza ako zmenšenina veľkého kombi V90, dizajnová línia zostala prakticky zachovaná. Nové Volvo V60 však prinesie do tejto triedy okrem osvieženia dizajnu aj 2 hybridné pohonné jednotky a modulárnu platformu SPA.

NE-zastavenie na STOP-ke. Mýty a fakty

34

Otrepaná téma, však? Dôvod, prečo je tu je jednoduchý. Internetom, ale aj vedomím ľudí kolujú informácie, že vodič zastavenie na STOP-ke nemusí zrealizovať. Odvolávajú sa na informácie, ktoré povedal viceprezident PZ pán Ábel. Tak si to teda poďme ujasniť...

Volkswagen Amarok sa postavil hore Mount Panorama

1

Ak by sme chceli zobrať nejaké auto a upraviť ho na pretekanie, určite by to nebol Volkswagen Amarok. VW je známy svojou serióznosťou, no v momentoch, keď ide o dni na pretekárskej trati, sa akoby zblázni. Jeho najnovší počin je práve obrovský Amarok. Pod kapotou tohto mastodonta nájdeme pohonnú jednotku v podobe dieslového…

KAMzaKRÁSOU

Vieš, prečo je strečing dôležitý? Čítaj, toto ťa prekvapí!

3

Strečing je pre mnohých ľudí bežná súčasť tréningu, avšak iní ho dobrovoľne vynechávajú. Je to preto, lebo netušia, prečo je strečing dôležitý. Buď sa im nechce po tréningu vykonávať ďalšiu činnosť, nemajú čas alebo sa pred záťažou rovno pustia do akcie. My vám však objasníme dôvody, pre ktoré je strečing mimoriadne dôležitý a mal by…

Slacklining: Prečo vyskúšať tento druh cvičenia?

3

Chodenie po zemi je nuda - vyskúšajte lano! Slacklining je zaujímavý šport ale aj koníček, ktorý vás zabaví, zbaví stresu ale aj spevní. Posilní vašu fyzickú a psychickú stránku tak, že budete pripravený na všetky možné prekážky či už v inom športe alebo v živote. Čítajte a dozviete sa 4…

RECEPT: Priprav si obľúbené a chutné Oreo cupcakes

2

Vitaj, siedme nebo! Nevieme ako vy, no my Oreo jednoducho zbožňujeme. A cupcakes tiež! No čo môže byť nakoniec lepšia kombinácia ako Oreo cupcakes? Lahodné a nadýchané cesto vám pošteklí všetky vaše zmysly v spojení s výraznou chuťou chrumkavých Oreo keksíkov. Stavíme sa, že sa vo vašej rodine po ich upečení stanú…

Video Reflexné body na ruke ako prvá pomoc pri bolestiach. Ktoré to sú?

2

Reflexné body na tele vedia výrazne dopomôcť k úľave pri rôznych bolestiach a nepríjemných telesných pocitoch. Nie každý ich však pozná a ovláda, kde a ako pritlačiť, ak si potrebuje pomôcť. My ti to prezradíme.

Ako na kruhy pod očami? Takto ich zmierniš a účinne zamaskuješ!

4

Žiadnej žene nelichotia a žiadna žena ich po zobudení nechce vidieť vo svojom odraze v zrkadle. Faktom však je, že kruhy pod očami sa neobjavujú len po prebdenej noci, ale aj vďaka genetike. Ak majú vaši rodičia kruhy pod očami je veľmi pravdepodobné, že sa s nimi budete počas života…

Čo spôsobuje nedostatok selénu? Doplň ho telu týmito potravinami!

6

Každý z nás vie, aké dôležité je telu dopriať všetky potrebné minerálne látky a stopové prvky. Z každých strán počúvame o význame vápnika, horčíka či kremíka, no mnohé minerály pritom zostávajú často nepovšimnuté. Takou látkou je i selén, ktorý je pre nás nenahraditeľný. Pomáha regulovať funkciu štítnej žľazy, bojuje proti vírusovým infekciám a vplýva na…

TopDesať

10 ľudí, ktorí si myslel, že stretli celebrity, no realita bola úplne iná

0

Vyzeráš na nerozoznanie od nejakej celebrity? Sú dva spôsoby, ako k tomu môžeš pristupovať. Buď budeš ľudí nemilosrdne presviedčať, že si skutočne celebrita a budeš si užívať lesk fotoaparátov. Druhou možnosťou je, že vyjdeš s pravdou na povrch.  V tomto rebríčku sú ľudia, ktorí sa viac či menej podobajú na také známe…

Fotografie, ktoré vyvolávajú množstvo otázok 2

0

V našich životoch sa deje množstvo vecí, ktoré jednoducho nevieme vysvetliť. Často ich pripisujeme ku šťastiu, nešťastiu alebo iba obyčajnej náhode. Tieto veci vyvolávajú množstvo otázok na ktoré bohužiaľ nevieme nájsť odpoveď. Dnes ti ukážeme fotografie, ktoré vyvolávajú obrovské množstvo otázok. Najvtipnejšie na tom je to, že na mnohých fotografiách…

Aj takto rozkošne môže vyzerať dobrovoľníctvo vo zvieracom útulku

0

Zvážil si niekedy dobrovoľníctvo v útulku pre zvieratá? Milióny zvierat potrebujú lásku a pozornosť a hlavne nový domov! Dobrovoľníci sú pre ne životne dôležití. V skutočnosti ide o veľmi vďačnú prácu plnú rozkošných momentov. :) 1. "Kamarát, ktorý pracuje vo zvieracom útulku, ich našiel takto"

Dizajnéri premenili obyčajné veci na štýlové novinky

0

S dnešnou ponukou tovaru a služieb je veľmi ťažké niekoho prekvapiť s dizajnom a funkčnosťou nového výrobku. Hlavne ak sa jedná o obyčajné každodenné veci, ktoré tak trocha zapadli do stereotypu. Od toho tu sú však dizajnéri, ktorí aj v tom prípade dostali skvelé nápady a obyčajné veci tak premenili…

Ako by vyzerali americkí prezidenti, ak by boli ženami?

0

Vďaka moderným technológiam je možné takmer čokoľvek. Bežný smartfón má väčší výpočetný výkon ako počítač, s ktorým bol prvýkrát pokorený vesmír. Ako by však vyzerali americkí prezidenti, ak by boli ženami? :) "Je zvláštne si myslieť, že títo ľudia by nikdy neboli zvolení za prezidenta kvôli nadbytočnému X chromozómu," napísal na reddit…

TOP 10: Najvyššie vodopády na svete

0

Zrejme ani nebudeš veriť, aké vysoké sú tie najvyššie vodopády na svete. Ľudia sa už od nepamäti snažili zmerať výšku svetových vodopádov, či už kvôli zvedavosti alebo aj vedeckej dôslednosti. Vždy však bolo ťažké tieto merania porovnávať, pretože neexistuje žiadne pravidlo, ktoré by určovalo spôsob merania výšky vodopádov. Navyše k…