Drahí priatelia, tu je mojích sedem dôvodov, prečo premier SR Robert Fico by mal odstúpiť, dobrovoľne, alebo vynúteným referendom….

Publikované 15.09. 2017 o 22:37 Karma článku: Počet pozretí: Počet komentárov:

Mnohí čitatelia by dali na prvé miesto dôvod „zavlečenia“ SR do JADRA EU, podľa JUDr. Harabina predseda vlády chce urobiť zo Slovenska nemecký protektorát, iní zase podozrenie z prepojenia na podsvetie, čo podľa bývalého siskára Martina Bavolára znamená, že chráni korupciu a mafiu a napomáha organizovanému zločinu, iní zase zo zodpovednosti za SIS, ktorá vraždí deti, ženy, mužov a starých ľudí, o čom podal svedectvo vo svojej knihe bývalý siskár Eduard Hakl, iní zase za ďalšie a ďalši dôvody hodné osobitného zreteľa, ale ja na prvé miesto dávam „ignoráciu“ HLASU ULICE, ignorovanie ľudí, ktorí volajú o pomoc, organizujú protesty na námestiach a poukazujú na zakrývanie sociálnych vrážd, ekonomických vrážd a v mnohých prípadoch aj fyzických vrážd. Každý máme na to svoj názor, ponúkam ten môj podporený empirickými dôkazmi.

Siedmi dôvod(rozkrádačky): Stručný prehľad rozkrádačiek a plytvania Ficovej vlády podľa Richarda Sulika. (Výber z 80 kauz rozkrádačiek)

Štátne lesy zaplatili 23 tisíc za obstaranie odvozu dreva, ktoré je o 14 miliónov eur drahšie ako bez obstarávania. Štát odsúhlasil 6,1 mil. eur poradenskej firme z tendra ako ušitého na mieru. Národná diaľničná spoločnosť vybrala o 4 milióny eur drahšiu firmu, lacnejšie ponuky vylúčila pre nízku cenu. Poórova firma dostala 12 miliónovú dotáciu na 400 pracovných miest. Smer vyberal poradcu pre miliardovú privatizáciu bez tendra. Cargo dalo zákazku za 880 tisíc eur kamarátovi bez súťaže. Štát nakúpil cukor a pšenicu od firmy blízkej J&T a prerobil vyše 650 tisíc. Obstarávanie radarov za 720 tisíc eur bez DPH bolo na mieru ušité pre jednu firmu. VšZP sa vyhla obstarávaniu rozdelením zákazky, všetky jej časti získala bez súťaže firma blízka Smeru. Štát pochybne zaplatil milióny eur firme bývalého poradcu ministerstva financií. Minister pôdohospodárstva Ľubomír Jahnátek dáva funkcie svojim príbuzným a známym. 4 poslankyne Smeru išli za takmer 13 tisíc eur na “služobnú” cestu, na ktorú sa nepamätali. Tlač Učiteľských novín za vyše pol milióna eur získala Kmotríkova firma bez súťaže. 21-miliónovú investičnú pomoc mala dostať firma blízka Smeru, bez podnikateľských skúseností a sídliaca v paneláku,. Ministerstvo školstva dalo za 3 a pol mesiaca prenájmu luxusnej Audi firme z Gorily vyše 10 000 eur. Ministerstvo školstva zaplatilo tisíce eur za kytice kvetov. Firma z emisnej kauzy má pre ministerstvo obrany vytvoriť analýzu za 680 000 eur. TA3 získala pochybnú reklamu za 684 tisíc eur na základe “prieskumu trhu”. Ministerstvo obrany kúpilo dve nepotrebné a luxusné lietadlá za 10 miliónov eur. Ministerstvo školstva dalo 25 miliónov eur na projekt, ktorý mohlo mať zadarmo. PR služby za 130 miliónov eur mala obstarávať pochybná, čerstvo vzniknutá agentúra. Štátna firma tají zmluvu za 20 miliónov eur pre firmu blízku Smeru. Váhostav dostal bez súťaže zákazku predraženú o 4 milióny eur.

Šiesty dôvod(vládna kríza): Vládna kríza očami Tomáša Kyseľu.

Fico prvýkrát o vládnej kríze: Myslíte, že sa zaoberám žabomyšími vojnami?

„Máte pocit, že ja sa zaoberám nejakými žabomyšími vojnami? Nezaujíma ma to,“povedal premiér.

Akékoľvek špekulácie o predčasných voľbách, ktoré sa objavili po vypuknutí aktuálnej vládnej krízy, dnes premiér Robert Fico zmietol zo stola.

Novinárov, ktorí sa ho dnes po stretnutí s ministrom zahraničia Miroslavom Lajčákom pýtali najmä na dianie v koalícii, navyše obvinil, že ich zaujímajú iba žabomyšie vojny.

Fico: Ešte nekončím

„Predčasné voľby, to je koniec akýchkoľvek nádejí ohľadne jadra EÚ,“ vyhlásil Fico.

„Každý má právo kritizovať a robiť si svoju vlastnú opozičnú politiku, ale nad všetkým je národnoštátny záujem tohto štátu, ktorý má historickú šancu byť niekde, kde iné krajiny by mohli len snívať,“ povedal.

Fico dnes niekoľkokrát zdôraznil, že je životným záujmom Slovenska byť v jadre únie a jeho úlohou ako premiéra je urobiť všetko pre to, aby to tak bolo.

Na predčasné voľby pred časom vyzývala najsilnejšia opozičná strana SaS. Podľa šéfa liberálov Richarda Sulíka by išlo o jediné poctivé riešenie súčasnej vládnej krízy.

„Každý premiér vie, že musí ukončiť nejakú misiu. Nehovorím, že to bude zajtra. Ale mám pred sebou ešte nejaký čas, ktorý chcem na niečo využiť,“ tvrdil premiér ďalej.

K napätiu medzi koaličnými lídrami sa Fico vyjadril len okrajovo.

„Neťahajte ma do týchto vašich žabomyších vojen. Mojou úlohou ako predsedu vlády je garantovať, že táto vláda pôjde ďalej.

Piaty dôvod(Mečiarové amnestie). Premier Róbert Fico sám vyhlásil v televízii ku skupine právnikov, ktorí boli za zrušenie Mečiarových amnestii, že kto si mylsí, že Mečiarové amnestie sa dajú zrušiť, aby odovzdal diplom. Mečiar by mal byť súdený za zneužitie právomoci verejného činiteľa. Indícia prvá: Spolupráca Mečiara s komunistickou ŠtB. Vyšetrovací spis z archívu Ústavu pamäti národa, ktorého súčasťou sú výpovede svedkov, ktorí opisujú kontakty Mečiara so štátnou bezpečnosťou a KGB obsahuje o.i. aj správu, že  10. Januára 1992 vypovedal Ján Patrnčiak, šéf Trenčianskej ŠtB na poradách vedel od mjr. Chlebana, že zdrojom vo vzťahu k Dubčekovi bol JUDr. Vladimír Mečiar. Indícia druhá: Autohavária, zranenie Alexandra Dubčeka, ktorému podľahol. Čimo tiž spomenul ako to bolo s autohaváriou, pri ktorej bol ťažko zranený Alexander Dubček a neskoršie následkom zranení podľahol. V osudný deň sa Alexander Dubček pred odchodom do Prahy mal stretnúť s Vladimírom Mečiarom. Dubček čakal pred jeho kanceláriou vyše hodinu, čo mu uberalo z času potrebného na bezpečnú jazdu vládnou limuzínou do Prahy aby stihol otvorenie federálneho zhromaždenia. Indícia tretia: Svedok Leonardo Čimo . V druhej polovici februára 1990 prebehlo stretnutie na ktorom boli okrem mňa ešte generálmajor Sámel, Mečiar a Lastovka. Hovorí ďalej Čimo pri mojom osobnom stretnutí vo Švajčiarsku. Všetko sa odohrávalo v jednom konšpiračnom byte v strede mesta. Tam títo mladíci odovzdali dva dokumenty. Jeden, ktorý dokazoval, že Ľudové milície neodovzdali dve tretiny výzbroje a uvádzali presne štyri dislokačné miesta, kde sa tieto zbrane nachádzajú. Druhá informácia sa týkala techniky po KGB a opäť presne určili miesto, kde tá technika je, respektíve ako sa odovzdala na ministerstvo vnútra, ešte za predchodcu Mečiara. Indícia štvrtá: Svedok Július Ivan. Július Ivan bol špičkovým prekážkarom, ktorého oslovil Jaroslav Svěchota aby sa stal šéfom Odboru špeciálnych služieb v Slovenskej Informačnej službe, spomínal Čimo pri našom rozhovore o tejto kauze. Potvrdil, že Jaroslav Svěchota, vtedajší riaditeľ kontrarozviedky, sa údajne stýkal aj s ľuďmi z podsvetia, napríklad s Miroslavom Sýkorom. Indícia piata: Svedok Ján Mojžiš. Vyšiel z prostredia SIS, hovorí ďalej Čimo, kde pôsobil na poste riaditeľa sekcie analytiky. V čase stál a čele úradu, ktorý zodpovedá za ochranu utajovaných skutočností. Indícia šiesta: Svedok Róbert Krajňák. V tlači prebehla správa, že Róbert Krajňák vyhral 250-tisícové odškodnenie od SIS, lebo „tajní“ pod vedením Ivana Lexu ho začali tajne sledovať, keď v roku 1995 uverejnil v tlači inzerát s výzvou na odvolanie vtedajšieho premiéra Vladimíra Mečiara cestou referenda.

Štvrtý dôvod (šéf mafie) Mafián Fico šéfuje bande zlodejov vo vláde podľa Martina Bavolára

Taká vláda, aká je na Slovensku, tak je celému svetu na smiech. Kto kradne, klame, podvádza a robí si čo chce, tak taký sa tu majú lepšie, ako poctivý pracujúci ľudia. Tak načo je v tejto republike taká vláda… Nebojím sa Kaliňáka, Bugára, Danka a ani nikoho iného. Ani mafiána Fica, ktorí šéfuje bande zlodejov vo vláde a ich prisluhovačom v súdnictve, parlamente, polícii, prokuratúre, tajných službách, na úradoch, v politických mimovládkach a v systémových médiách. Oni všetci zo seba svojvoľne a účelovo spravili nedotknuteľných nadľudí, maria spravodlivosť   a tak na Slovensku vytvorili novodobý fašizmus s totalitným režimom. Rabuje sa tu štátny majetok, štátne dotácie, štátne zákazky, eurofondy a súkromný majetok cez podvody a neprimerané exekúcie. Každý deň vznikajú vo vláde kauzy a zlodejstvá veľkého rozsahu a pritom nikto nie je potrestaní, nikto nejde do basy, nedodržuje sa tu zákon o preukazovaní pôvodu majetku, nevyšetrila sa kauza Gorila, Bašternák a ďalšie, ktoré sú súčasťou celej mafiánskej chobotnice. Ďalej cez nájomné vraždy, politické prenasledovanie, vykonštruované   kriminalizovanie a existenčné perzekúcie sú likvidovaní ľudia s vlastnými a kritickými názormi proti tomuto prehnitému a neľudskému systému.

Tretí dôvod (tvrdé jadro) Zavlečenie SR do JADRA podľa Štefana Harabina

Fico pripravuje zradu národnej zvrchovanosti a samostatnosti Slovenska pod názvom „Mníchovská dohoda 2016“.
Fico chce zo Slovenska nemecky protektorát. Nie je to náhodou Anšlus? To si nedovolil ani Hitler.
Tretí sektor, mimovládky platení Sorom, mainstream korumpovaní Ficom a opozícia záhadne Fica v tejto otázke kryjú. Nevadí im ani minister vnútra Kaliňák pochádzajúci z mafiánskeho prostredia Steihubla. Pýtam sa pána Fica či je s nimi dohodnutý?
Dokument „Mníchovská dohoda 2016“ znamená vznik Európskeho super štátu, ktorý spoločne vypracovali a schválil vlády Francúzska a Nemecka.
Celý text je na bežne dostupný na internete.
Členské štáty sa vzdajú:
1) vlastnej armády, vlastných tajných služieb, vlastného zákonodarstva, vlastného daňového systému, vlastnej meny,
2) kontroly nad štátnou hranicou vrátane systému a procedúry vpúšťania a relokácie migrantov,
3) vytvorenia spoločného vízového systému, spoločnej zahraničnej politiky, transformácie NATO.
Vznikne:
spoločná armáda „European Security Compact“ na princípe „ohrozenie jedného štátu – ohrozenie všetkých štátov, rozviedka a kontrarozviedka bude podriadená jednému centru, bude zväčšená právomoc „Európskeho verejného žalobcu“ a vznikne jednotný trestný zákon, národné štáty nebudú mať právo rozhodovať o migrácií a nebudú mať vlastnú azylovú politiku, rozmiestnenie migrantov bude povinné a bude rešpektovať rovnomerné rozdelenie utečencov a národné štáty to nebudú môcť odmietnuť,

Druhý dôvod (SIS vraždí detí…) podľa kmihy Eduarda Hakla

Preto túto knihu berte, vážení čitatelia, ako výzvu na vytvorenie verejneho tlaku, aby bola SIS zrušená, rozpustená a všetky jej protiprávne aktivity odtajnené. A hlavne potrestané ….. Chcem Vám , otvoriť oči aby ste pochopili, že tajné služby vratane SIS sú akymsi vykonávateľmi súčasného systému, ktorému napomáhajú držať nás v šachu, držať nás v napetí a hlavne v ŠACHU….. Npríklad aj to, že SIS VRAŽDI, UNÁŠA A LIKVIDUJE ĽUDÍ či už existenčne, psychicky alebo fyzicky ….. Dozviete sa ako vplýva na chod súdov,  výkon exekútorov, polície či dražobných spoločnosti, ako ovplyvňuje trh s nehnuteľnosťami atď. SIS ovplyvňuje  chod nášho každodenného  života a tvrdým spôsobom  doň zasahuje ….. Že na základe priamych skúsenosti je presvedčený o tom, že Alexander Dubček bol zavraždený. Úmyselne. Je presvedčený, že nehoda speváka Joža Ráža nebola žiadna nešťastná náhoda. ….. Od istej doby sa riadim pocitmi a zatiaľ sa mi to oplatilo……..No a o čo vlastne ide? Ide v prvom rade o peniaze, moc a nekonečný vplyv? Držať ľudí na krátko a oberať ich o majetky, ničiť im zdravie, sebavedomie. Nedovoliť aby niekto kto vytŕča z radu, prejavil svoje schopnosti a šikovnosť. SIS pracuje pre systém a systém riadia ľudia, ktorí sú zatiaľ skrytý za sivým oparom.

 Prvý dôvod (Fico ignoruje HLAS ULICE) podľa svedectva Jána Molnára

Na prvé miesto dávam „ignoráciu“ HLASU ULICE, ignorovanie ľudí, ktorí volajú o pomoc, organizujú protesty na námestiach a   poukazujú na zakrývanie sociálnych vrážd, ekonomických vrážd a v mnohých prípadoch aj fyzických vrážd.

V Bratislave 4.júla 2016

Vážený pán Robert Fico,

dovoľujem si Vám zaželať veľmi Dobré zdravie, pracovné a osobné úspechy! Aj ja som tiež prekonal infarkt myokardu so zástavou srdca s úspešnou resistúciou a následnou operáciu srdca trojitého bypassu. Spôsobili mi to dlhoročný stres z môjho prenasledovania „tajným dohľadom nad občanmi“. Toto zariadil pre moju osobu jeden občan SR, ktorý je dlhoročný poslanec za SMER – sociálna demokracia. Jeho meno vyslovím až pri našom osobnom stretnutí, nakoľko už teraz sa vystavujem riziku, že dostanem nálepku pre „SIS“ ako potencionálny „terorista“ či „vrah“, čo je spúšťač neuveriteľného „fašizmu“, lebo len preto   sa mohlo stať to, čo sa stalo mne a mojej rodine.

„Oneskorená spravodlivosť nie je spravodlivosť!“ to sú Vaše slová, ale predsa by som rád prijal aj tú oneskorenú spravodlivosť, než žiadnu spravodlivosť.

Pýtam sa priamo Vás, prečo „len“ ja mám trpieť za nevymožiteľnosť práva v Slovenskej republike do takej miery, že na sklonku života, keď už by som si mal

užívať dôchodok, sa mi rozpadla rodina, syn sa stal drogovo závislý v zahraničí                    a moja manželka urobila zo mňa bezdomovca?

Už v minulosti som Vám poslal niekoľko listov a žiadosti ale márne, ostali bez odpovede. Tu je stručný prehľad:

Archív korešpondencie ešte z čias keď ste založili Stredisko pre obete trestných činov z 21.08.1999 www.koloseo.info/stredisko

Zmenšenina transparentu zo stretnutia na Devíne (bez odpovede)

Návrh na zjednanie nápravy z 23.08.2007 (bez odpovede)

Žiadosť o odtajnenie spisu SIS zo dňa 19.09.2007 (bez odpovede)

Žiadosť o dotáciu na film Veľká Morava z 28.02.2008 (bez Vašej odpovede)

Odpoveď Františka Határa z 17. marca 2008 (výhovorka)

Žiadosť riešenie prenasledovania nezákonnosťou z 11.06.2008 (bez odpovede)

Odpoveď Františka Határa z 13.januára 2009 (výhovorka)

List Generálnemu prokurátorovi z 27.11.2013 a 2 prílohy a „čudná“ odpoveď

List prezidentovi SR Kiskovi z 8.7.2014 a „čudná“ odpoveď.

 

Ignoroval ho aj predseda vlády Fico

http://koloseo.blog.pravda.sk/2016/07/09/otvoreny-list-predsedovi-vlady-robertovi-ficovi-ziadost-o-nahradu-skody-za-nevymozitelnost-prava-na-slovensku-aj-vasou-vinou/

Ignoroval ho aj Generálna prokuratúra

http://www.koloseo.info/prokuratura/1pn/

http://www.koloseo.info/prokuratura/2pn/

 

Z mojej knihy z.r. 2001 vyberám: III.kapitola NOVÉ MYSLENIE Než prezident začne robiť prvé kroky, mal by si uvedomiť svetový pokrok nielen vo vede a technike, ale aj v myslení človeka. Vymeniť plošné nazeranie na svet vyjadrené dvojramennou rovnoramennou váhou spravodlivosti za trojrozmerné, v ktorom platí zásada, že všetko so všetkým súvisi a odohráva sa v určitom priestore a v treťom rozmere čase!      „Amerika čelí koncentrovanej kríze, akú nepoznala od svojho vzniku. V kríze je jej model rodiny, ale tak isto jej zdravotný systém, sídelný systém, hodnotový systém a predovšetkým jej politický systém, ktorý z praktických dôvodov stratil dôveru ľudí. Prečo tieto krízy – a mnoho ďalších – prepukajú približne v tom istom období našich dejín?. Sú dôkazom konečného úpadku Ameriky? Nachádzame sa na „konci dejín“? To sú úvahy Alvin Toffker a Heidi Tofflerovej autorov knihy „Utváranie novej civilizácie“. Autori vysvetľujú „svetový morálny úpadok“ práve nástupom novej elektroniky a silou médii. Politická moc sa presunula z parlamentov do úzkych skupín obyvateľstva vybavených informačnou technikou a k médiám. Revolúcia informačnej techniky prináša zmeny nielen v politickom živote, ale aj v hlboké zmeny v rodinnom živote, v biznise, technológii, kultúre a hodnotách. V politickom živote už neplatia formácie „lavicové, pravicové, republikánske, demokratické, konzervatívne, liberálne alebo radikálne“ a podobne. S príchodom novej informačnej techniky akými sú počítače, mobilné telefóny, káblové televízie, internet a krátkovlnné obrazové spojenia vzniká nová spoločnosť využívajúca informačné éru „Tretej vlny“. Pád sovietskeho impéria, zmena povojnovej štruktúry v taliansku, porážka vládnúcej kanadskej strany, pád japonskej liberálnodemokratickej strany po štyridsaťročnom monopole moci, to sú fakty, ktoré dokazujú historické zmeny novej informačnej éry.

Z knihy E. Hakla z roku 2017 vyberám:  Dokončenie kapitoly č.8 ,, Skutočné príbehy a ďalší poškodení ,,…  V jeho dome sa mu SLOVENSKÁ INFORMAČNÁ SLUŽBA ,, hrá,, s jeho súkromným životom. Nabúraná elektronika- nabúraná –cez satelit alebo anténu sa Vám dostanú do televizného príjmača , rádia. Cez tieto zaradenia Vám púšťajú rozné zvuky. V jeho prípade ide aj o umistnenie iných tajných zariadeni, pretože jako som vám povedal, rozné druhy zvukov sa Vám akoby pohybovali po dome. V praxi je to tak, že počujete zvuk( napr. klopkanie) v rohu miestnosti a keď tam prídete zvuk je zrazu v inej čiasti miestnosti . Alebo sa presune do inej miestnosti. SLOVENSKÁ INFORMAČNÁ SLUŽBA robí z ludí doslova bláznov. Dalej sa mu nabúrali do všetkých mobilov , tabletov, počítačov…Pred očami mu miznú správy ktoré odošle například manželke. Sú mu posielané fotografie akože jeho manželky, na ktorých nevidno je tvár, ale ostatné detaily su jéj dokonca aj intimné. Jej zasa chodia informácie o tom kde sa nachádza a on tam pritom nieje… VYKONŠTRUOVANÉ KOMPROMITUJÚCE MATERIALY , KTORÉ ZPOSOBUJÚ PSYCHICKÝ TEROR…. Začal piť, kedže stále počuje zvuky, manželka ho považuje za blázna … Sposobuje to medzi nimi hádky . Pri jednej hádke fyzicky napadol manželku ( strčil do nej). Následovalo tretné oznámenie . Výpadky SMS iek a aj mobilov sa dialo aj na policii zastupuje ho právnik, ktorý od neho stihol zinkasovať cca 4 000 euro a nič nevybavil . Určite je pán advokát do vecí zainteserovaný ale pre druhú stranu. Pán advokát, totiž svojmu klientovi stále nahovára že by sa mal liečiť.

 Z mojej knihy z.r. 2001 vyberám: V súčasnosti môžeme rozlišovať len dva politické prúdy. Obranárski politici, ktorí chcú zachovávať alebo obnovovať nefunkčnú minulosť – socialistickú, alebo kapitalistickú, /súčasné politické strany koalície a opozície/a tými, ktorí sú  zatiaľ nepripustení k slovu, ale sú pripravení prejsť k tomu, čo nazývame spoločnosťou informačnej éry „Tretia cesta“ – nový model spoločnosti tretieho tisícročia. Nositelia tejto tretej cesty sú tu, ale zaslepenci sa ju všade snažia potlačiť. Táto nová civilizácia prináša so sebou zmenu myslenia, nový model rodiny, nový spôsob práce, ľudských vzťahov a života, novú ekonomiku, nové politické systémy a okrem toho ešte aj zmenu vedomia. To všetko vďaka pokroku. Záleží na väčšine čestných ľudí, či si tento pokrok podchytia tí nemorálni, tí „čakatelia na príležitosť“ ako rýchlo zbohatnúť na úkor ostatných alebo čestní a statoční ľudia. Kto sú vlastne „čakatelia“, ktorí takmer vždy šliapali po ľudskej dôstojnosti, utláčali svojich spoluobčanov a barbarsky sa obohacovali na úkor iných. História potvrdila, že sú to ľudia, ktorí sa navonok tvárili lojálne ku každému zriadeniu no vo vnútri duše čakajú na príležitosť ako rýchlo zbohatnúť, pričom šliapali po mravných príncipov. Ich prítomnosť história neraz zaregistrovala avšak najúčinnejšie sa odhalili svojím ignorantským postojom tým, že sa nepostavili proti neľudskej deportácii židov do plynových komôr, ale svojou ignoranciou podporovanou vidinou využiť príležitosť a zmocniť sa majetku deportovaných. Takýto „čakatelia“ sú zodpovední za celý „maras“ na naše planéte.

 Z knihy E. Hakla z roku 2017 vyberám:  Kapitola č.9 INFORMÁTORI A SPOLUPRACOVNÍCI SIS SÚ TY, KOTORÍCH SA POTREBUJU ZBAVIŤ AKO PRVÝCH. SIS má svojich spolupracovnikov vo všetkých doležitých inštituciách . Poskytujú jej doležité , ale havne tie najsúkromnejšie informácie o nás. Je to propletavaná pavučina ľudí, ktorí za peniaze nás občianov donášajú a bonzujú- na NÁS … SIS sa zameriavá na všetky oblasti života ľudí, ktoré potom velkou meirov ovlivnujú. V týchto oblastiach sa zamerávajú hlavne tzv. sťažovatelov alebo ak chciete nazvýme ich rebely. Sú to však ľudia ktorí však nerobia negátivné veci , ale naopak poukazujú na to, aké nekalé praktiky sa v inštitúciach, úradoch či firmách robia. Sťažujú sa na konania, ktoré sú buď v rozpore so zákonom alebo poškozujú ekonomicky danú oblasť . vetšinou tímto narušujú plány hry SIS , pretože začinajú vidiet ako sa veci majú, kto je v pozadí, že sa deje niečo nekalé…. Nenáhovarajte si , že aj tak sa nič nezmení. Zmení, pretože tých svinstiev je obrovské množstvo a treba o nich hovorit verejne . Je bežnou praxou pri činnosti SIS , že v radoch spolupracovníkov sú pracovníci Slovenskej pošty . Často sa vám može stať alebo aj sa Vám určite stalo , že ste očakávali doležité písomnosti, týkajúce sa súdných rozhodnutí, odvolání. Prípadne čohokolvek kde hrajú úlohu zákonné lehoty, či termíny… budú ovplyvnovat a znepríjemnovat váš život tak , aby z vás urobili toho čo nedodržuje lehoty alebo dokonca zákon.

Z mojej knihy z.r. 2001 vyberám: Nech je ako je, ale aj socializmus zlikvidovali oni, ignorovali požiadavky na vylepšenie sociálnych istôt a čakali až sa to rozpadne, aby potom mohli privatizovať, tunelovať a rozkrádať. Sú to hyeny medzi ľuďmi. Žiaľ zatiaľ sa nenašiel systém ako ich odhaliť, lebo sa skrývajú za heslami „sloboda, demokracia, spravodlivosť“ a podobne. Možno by pomohol systém ktorí oni zavrhujú zo strachu z odhalenia. Zaviesť hodnotu hlasu občana, ktorý by sa určoval podľa bodov, ktoré by dostal do svojho „indexu“ za vynaložené úsilie v zapájaní sa pri budovaní občianskej spoločnosti. Takíto „čakatelia“ a ignoranti ľudských práv, by prepadli na celej čiare. Doteraz to bol problém, lebo všetko sa dá zneužiť. Ale nástupom novej informačnej techniky, najmä počítačov a internetu aj tento sen sa v krátkej budúcnosti môže stať realitou. Len treba nájsť odvážnych ľudí, ktorí svojím novým myslením pomôžu presadiť ľudskosť do spoločnosti. Prišiel rozhodujúci okamih, buď si oni „čakatelia“ podchytia pokrok, alebo  my čestní a statoční ľudia. To je ten veľký boj medzi dobrom a zlom. Kto teraz vyhrá, vyhrá na dlhú dobu. Kto prehrá, bude porazení na dlhú dobu, kým čakatelia sa nezničia sami medzi sebou. Až potom príde koniec civilizácie, ktorú predpovedali mnohí proroci.

Z knihy E. Hakla z roku 2017 vyberám:  Ak by mal niekto seriozný zaujem ukončiť spoluprácu, udeje sa to tak iba na oko. Najsmutnejšie na celej veci je však fakt, že osud informátorov a spolupracovníkov je spačatený už vo chvili ke´d je spoluprácaa ponuknuta. Každý informátor či spolupracovník je totiž chodiaci svedok a aj ke´d mnohokrát netuší,   že donášá pre SIS stává sa od začiatku nepohodlným NEPLATIA ŽIADNÉ ZÁRUKY!!! Ani tie, ktoré sú prisľubené. Kto by mal náhodou niekedy záujem s touto ZLOČINECKOU ORGÁNIZACIOU spolupracovať , mal by si to velmi dobre rozmysliet. Spoluprácou so SIS si kupujete iba jednoznačne jednosmerný lístok. SIS postupne na svojcih informátorov a spolupracovníkov praktizuje VŠETKY FORMY LIKVÍDACIE, KTORÉ SME TU UŽ VSPOMÍNALI A LEBO ICH EŠTE LEN ZVEREJNÍME. Treba si uvedomiť , že pod slovom likvídácia rozumiete všetky jej formy. ZDRAVIE, VSTAHY, MAJETOK, ŽIVOT. Na toto všetko sa zamerávajú aby sa,, svojich ĺudí,, zbavili. Činnosť na ktorú takýchto ľudí SIS používá je roznorodá. Od sberania všetkých druhov informácii( zdravotný stav, neduhy, slabosti, majetkové pomery, s kým sa stretáváte apod.) , Až po priamé vykonávanie činnosti, ktoré majú tzv. záujmovým osobám uškodi´t( zastrašpvanie, používanie chemických látok na poškodenie zdravia, dostat záujmové osoby do postele a narušit tak ich súkromný život, rozné druhy provokacii , aby vyvolávali agresivné správanie a sposobili trestné stíhanie apod.

Z mojej knihy z.r. 2001 vyberám: ZMĚNA MYSLENIA, Nedá mi nespomenúť moje hlboké zážitky z UFO kongresu, ktorý sa konal ešte v roku 1994 v Debrecíne. Padlo tam veľa zaujímavých myšlienok. Niektoré som pochopil až dnes. Pán Wordfod z Dánska rozprával príhodu zo stretnutia  s mimozmešťanmi, ktorí mu darovali akúsi paličku, ktorá premietala na čokoľvek geometrické útvary. Povedali mu, že ľudia od počiatku idú na veci opačne. Najskôr si vyrobia nástroj na obrábanie a až potom vec po ktorej túžia. U nich si vyrobia vec priamo pomocou nultej energie /rozlúštenie nás ešte len čaká/. Alebo, že naša reč je veľmi zložitá a nezrozumiteľná. Oni v dôležitých otázkach sa rozprávajú vizuálne v geometrických symboloch, je to rýchlejšie, zrozumitelnejšie a bezpečnejšie. Dlho som nevedel čo tým mysleli, ale mali pravdu. Až keď som začal písať túto knižku a pokúšal som sa vytvoriť „narýchlo“ nový model spoločnosti, prišiel som na to, že reč sa musí v riadení spoločnosti obmedziť na minimum. Je zavádzajúca. Veci sa vysvetľujú zložito, pomaly, nezrozumiteľne a pri použití klamstiev dezinformujúco.  Naše zákonodarstvo a vôbec celá politika je založená na vyrozprávaní situácie. Obratný rečník môže hovoriť celé hodiny a pritom nič nepovie. Alebo bude hovoriť o slobode, demokracii ale bez iných než ústnych zábezpekách, jednoducho povedané, módou tejto doby je táranie dve na tri. Klamanie, klamanie a opäť klamanie, lebo klamstvá najlepšie profitujú. Zákony sú produktom rečnenia a zachytávajú toto „táranie“ do písmen zhodných so slovnou zásobou. Jedno slovíčko môže zmeniť význam zákona. Ak k tomu pridáme výklad zákona a k tomu ešte korupciu, tak zákony by sa mohli úplne zrušiť, lebo právo je obmedzené len silou peňazí.  Toto sa zneužíva a zákonodarci profitujú z hry, ktorej málokto rozumie. Zákony sú potom pre jednoduchých ľudí nezrozumiteľné. A to je chyba!

Z knihy E. Hakla z roku 2017 vyberám:  Kapitola č. 10 ÚTOKY NA SAMOTNÉHO EDA , SNAHA O JEHO ZABITIE… Edo mi viackrat rosprával o tom, ako sa ho jeho vlastný , bývalí kolegovia pokusili odstránit. A nie raz. Tých pokusov bolo nespotečne veľa a podla toho ako mi tie pokusy opisoval to nebolo vobec žiadná sranda. Išlo tu totiž o život. Útoky na Eda Hakla sa neudiali iba na Slovensku, ale dokonca aj v zahraničí… Naopak Edo dal SIS niekolko krát na súd ako civilná osoba a doteraz sa s jeho podaniami nič neudialo. Nikdo nič nevyšetril, súdy nekonajú. Proste jedno velké absolutné NIČ. Dajte si otázku prečo… Keď som sa začal vdaka Edovi zaoberať touto problematikou, pochopil som sa slová Mikuláša Černáka ktoré vyslovil v jednom rozhovore. Keď sa ho spítali, kto je podla neho najvetší boss podsvatia tak odpovedal, že tými bossmi sú oligarchovia. Porozmýšlajte nad tým , mili čitatelia …   Ak sa Vám to zdá pritiahnuté za vlasy, verte , že nieje. Eduard Hakl totiž disponuje tak závažnými informáciemi , ktoré keď výjdu na verejnost tak sa otriase velké množstvo stoličiek a vela vysoko postavených osob ukáže v pravom svetle. Patril totíž k špičke SIS   a preto bol aj poverovaný zložitými úlohami. Samozrejme tento diabolský scénar bol skutočne dokonale pripravený, pretože vlastne svojich vlastných ludí nájprv SIS poverila úlohami , vdaka ktorým ich hodili do jámy levovej , tj. Priamo prostredia slovenského , ale i medzinárodného podsvatia a potom pomocou dokonale pripvených akcii zase svojich ludí likvidovala a likviduje. Základom týchto likvidačných popráv je skutočnost že musia vyzerať ako pomsta nejakého mafiána či kriminálnika. Podobné intrigy vytváral napríklad i nebohý pán Sviechota.

Z mojej knihy z.r. 2001 vyberám: Ešte raz zopakujem odkaz „O dôležitých otázkach sa  rozprávajú vizuálne v geometrických symboloch, je to rýchlejšie, zrozumitelnejšie a bezpečnejšie“. To je ono. Predsa ani televízor nemôže fungovať bez presnej schémy, bez symboloch ktoré znamenajú určité obmedzenie /odpor/, zhromažďovanie /kondenzátor/,  transformovanie /cievka, transformátor/, zosilňovanie /tranzistor, tyristor, číp../ a podobne. V dôležitých otázkach by sa aj ľudia mali vyjadrovať  vizuálne. Áno tak je to. Grafickou zámenou sa nedá zmeniť význam symbolu,  to čo vie urobiť slovo, reč. Preto sa všeobecne klame až sa z huby práši, lebo rečami sa môže biela obrátiť za určitých okolností na čiernu, štvorec na kosoštvorec a podobne. Ale skúste ukázať niekomu kruh a presviedčať ho že vidí štvorec! Iný symbol iný význam. Symbolike treba navrátiť jej pôvodný a hlbší význam. Každý zákon v občianskej spoločnosti by mal byť vyjadrený graficky, aby nemohlo prísť k jeho zneužitiu. Celý život by mal byť graficky vyjadrený podľa veku, profesie alebo inej kategórie. Cesta slobody by mala mať svoje grafické symboly a beda tomu, kto ich poruší. Potom by aj jednoduchý občan mohol kvalifikovane rozhodovať a nie cestou svojich zástupcov, ktorí ho legálne okrádajú. Chce to len zmenu myslenia. V prípade vážneho konfliktu sa dosadia do počítačových „šuplíkov“ smer cesty dvoch konfliktov a počítač vydá „rozsudok“. To by bola spravodlivosť, ktorú by nemohlo ovplyvniť  politikárčenie, mafiánstvo ba ani sila peňazí. Nastal by raj pre čestných ľudí a galeje pre podvodníkov, hochštaplerov a „čakateľov“ na mamóniu. To je méta tretieho tisícročia.

Pokračovanie nabudúce.

O pravdivom príbehu sa můžete presvedčiť aj tak, že si knihu objednáte a prečítate a skúste nám veriť, to není výmysle, to je krutá realita.

Eduard Hakl – kniha – linka:

https://www.facebook.com/odhaleniesis/?fref=ts

https://www.facebook.com/charitanapomoc/?fref=ts

Moje svedectvo – záznam z vysielania 9.8.2017 Občiansky tribunál:

https://www.youtube.com/watch?v=cUgvZad9amM&feature=youtu.be

 

Zvýšiť hodnotenie Znížiť hodnotenie

 

 

 

Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

Vybrali sme z Hlavných Správ

TopSpeed

Najstaršie Porsche 911 boli 901. Prečo?

0

Keďže sme tu mali veľa informácií o autonómnych autách a nejasnej budúcnosti šoférovania, čo tak si zaspomínať na niečo klasické? Niečo, čo dalo miliónom ľudí radosť a potešenie z jazdy, a nemuselo to mať nič z novodobých prvkov výbavy? Reč je o Porsche 911 v najstaršej generácii a jednom z najstarších kusov z…

Podľa Mazdy až 2/3 vodičov chcú šoférovať autá v budúcnosti

9

Každú chvíľu sú tu novinky o autonómnych autách. Budúcnosť sa blíži, avšak aký je názor väčšiny vodičov? Chcú naďalej šoférovať autá v budúcnosti alebo budú radšej len sedieť a užívať si bezstarostnú cestu do/z práce? Mazda nedávno publikovala prieskum, v ktorom na vzorke viac ako 11 000 respondentov prezentovala voľbu…

Fiat Punto s 0 hviezdami?! Je to až tak zlé?

9

V posledných dňoch svetom automédií obletela správa o katastrofálnom výsledku Fiat Punto v nárazovom teste Euro NCAP. Konkrétne malého Taliana ohodnotili na 0 hviezd! Má sa Punto za výsledok hanbiť alebo je to inak? Samozrejme, nechcem znevažovať výsledky Euro NCAP, to vôbec nie. Posledné hodnotenie však z Fiatu Punto nerobí rakvu na kolesách...

Jazdenky na Slovensku v inzerátoch sú mladšie ako EU priemer

5

Vo všetkých krajinách Vyšehradskej štvorky klesla v minulom mesiaci ponuka inzerovaných jazdeniek, na Slovensku a Maďarsku o 3 000 vozidiel, v Čechách a Poľsku o 12 000. Jazdenky na Slovensku sú mladšie. Priemerný vek jazdeniek ponúkaných na Slovensku klesol oproti septembru a októbru na 9,1 a je pod európskym priemerom,…

Volvo vyvíja autonómne auto spolu so švédskymi rodinami

2

Švédi to s autonómnymi autami myslia vážne. Akoby aj nie, keďže boli jedným z prvých pionierov tejto technológie. Volvo teraz dáva priestor švédskym rodinám. Dodal im špeciálne upravené prototypy XC90 s pokročilým systémom samostatnej jazdy. Každé autonómne auto vybavili „mozgom“, ktorý zachytáva a vyhodnocuje správanie rodín za volantom. Následné dáta…

V Nemecku možno zvýšia daň za naftu

8

Už roky sú na svete, ale aj v Európe krajiny, kde je nafta podstatne drahšia, ako benzín. Okrem iného za to môže aj napr. vyššia daň za naftu. Nie len v strednej Európe, ale globálne, sa tešia naftové autá veľkej obľube. Málo žerú, nafta stojí menej, ale produkujú viac škodlivých látok pre…

KAMzaKRÁSOU

Badián nie je obyčajná korenina. Priprav si z neho tento úžasný čaj!

7

Badián, známy aj pod pojmom hviezdicový alebo čínsky aníz, je aromatický plod anízovca pravého. Tento strom dorastajúci do výšky 7 až 11 metrov pochádza z Ázie a do Európy sa dostal pravdepodobne v 16. alebo 17. storočí. Jeho plody už vtedy využívali do džemov či ovocných sirupov. Anízovec pravý obľubuje priemernú teplotu okolo…

Láskavý dotyk: Prečo je nesmierne dôležitý? A ako na nás vplýva?

5

Ako sa cítite, keď vás ráno po prebudení manžel objíme? Nežne, láskavo a najmä úprimne. Ako sa cíti dieťa, ktoré objíme jeho maminka, keď odchádza do škôlky? A čo pocity bábätka, ktoré si maminka privinie k sebe a nežne ho pohladí? Každý dotyk je pre nás ľudí veľmi dôležitý. Je to zmysel, ktorý…

Behanie v zime: Ukážeme ti, prečo je to lepšie než v lete!

7

Mnohých prichádzajúce chladné dni od behanie odradili. Tma, zima a k tomu ešte sneh, nevytvárajú vhodné podmienky pre bezstarostný beh. Omyl! Behanie v zime je oveľa lepšie a telu prospešnejšie.Garantujeme vám, že po tomto okamžite vyrazíte do ulíc!  V našom článku sa dočítate nielen o dôvodoch, prečo by ste si už…

Vyhrajte 4x Allga San ošetrujúce prípravky s hrejivým účinkom

1

No nezabúdajme na to, že Vianoce sú predzvesťou Nového roka, do ktorého vchádzame s rôznymi predsavzatiami. Robievate to aj vy? Aj vy si stále dáte predsavzatie, že schudnete – po všetkých tých maškrtách asi áno. Ak sa teda rozhodnete začať cvičiť, tak začínajte postupne. No ak to preženiete a doľahne na vás svalová…

Chudni s rozumom: Vyskúšaj 4 ľahké recepty na spálenie tukov

9

Ako dosiahnuť ideálnu postavu rýchlo a jednoducho? Odpoveď znie nijako! Schudnúť sa nedá zo dňa na deň, pretože ide o dlhodobejší proces. Práve preto žiadne diéty, ktoré sľubujú bez pohybu dokonalú postavu neexistujú, alebo keď existujú, ide len o jeden veľký podvod. Pozrite sa našich 4 ľahké recepty na spálenie tukov,…

Účinky ústnej vody - o týchto si určite nevedela. Pozri, čo dokáže!

15

Všetci dobre vieme, aké sú účinky ústnej vody. Je to doplnkový krok pri starostlivosti o ústnu dutinu, ktorý zabezpečuje pocit sviežosti v ústach. Avšak len málokto vie, že dokáže oveľa viac. Pôvodne bola ústna voda vyrobená ako dezinfekčný prostriedok využívaný hlavne pri operáciách. No čo sa zmenilo? Účinky ústnej vody - ako ju…

TopDesať

Tieto čarovné 3D tetovania ti vyrazia dych!

0

Niektorí ľudia veria, že tetovanie vedie k zmene života, prípadne, že človeku pridá nejaké dobré vlastnosti alebo v živote dokáže zohrať aj ochrannú úlohu. Ostatní však tetovanie odcudzujú a spájajú si ho s niečim zlým. Áno, aj v dnešnom modernom a vyspelom svete nájdeme ľudí, ktorí dokážu človeka odcudziť na…

Autobus ho pripravil o exkluzívne zábery z demolácie štadióna

0

The Georgia Dome - štadión v Atlante, ktorý bol dlhé roky domovom pre klub Atlanta Falcons. Rovnako hostil v rokoch 1994 a 2000 veľkolepé finále amerického futbalu - Super Bowl. Štadión sa majitelia rozhodli vyhodiť do vzduchu, keďže v jeho blízkosti stojí nový domovský stánok Atlanty Falcons. Autor videa, James…

6 jedinečných vínnych oblastí, ktoré na Slovensku máme

0

Vianoce sú za rohom a za každým druhým rohom sú vianočné trhy. Voňavé, nezdravé a pre každý kraj svojské a typické. V Bratislave rozvoniavajú bratislavské rožky, v Nitre podpecníky. Košický med lepí zuby a v Poprade si ľudia pochutnávajú na domácich lokšiach. Vo všetkých našich mestách je plno a ľudia stoja…

Filmové zručnosti, ktoré sa ti môžu zísť

0

Žijeme v čase, keď je všetko možné, kde sa jedného dňa ocitneme v scenári z nejakého akčného filmu. Najlepšia a zároveň aj najhoršia vec je tá, že nikdy nevieme, kedy nás takéto nečakané situácie zastihnú. V takom prípade sa ti určite zídu filmové zručnosti, ktoré ťa dnes naučíme. Obľúbená webová…

Zábavné momentky z ranného vstávania

0

Ako často sa okolo seba rozhliadneš a sleduješ, čo sa deje? Niektorí ľudia si nevšimnú žiadnu zvláštnosť, ktorá ich obklopuje. Pozrime sa teda na to, čo sa môže stať ihneď ráno po tom, čo otvoríš svoje oči. Niektoré veci autorov fotografií naozaj prekvapili, iné zasa pobavili a podobne. Skús aj…

10 šokujúcich lekárskych experimentov, ktoré boli vykonané na ľuďoch

0

Dejiny skrývajú veľa faktov týkajúcich sa hrôzostrašných a tajných experimentov na ľuďoch, ktoré sa konali "v mene" medicíny. O niektorých z nich sa verejnosť predsa len dozvedela.   1. Spôsoby, ako "vliezť" človeku do hlavy