Občianský tribunál na živo odvysielal Návrh poškodeného na zrušenie SIS Slovenskej informačnej služby, ktorá vraždí deti, ženy, mužov a starých ľudí ….

Publikované 11.08. 2017 o 23:37 Karma článku: Počet pozretí: Počet komentárov:

Reportáž z relácie venovaná Návrhu na Rozsudok nad Mečiarovými amnestiami podaným poškodeným občanom Jánom Molnárom v priamom prenose s členmi Občianského trobunálu a návrhu na zrušenie SIS, ktorá vraždí deti rodičom ktorým potrebujú privodiť rozkol v rodine, rozvod s cieľom zmocnenia sa ich majetku. V relácii zaznejú úryvky z knihy Eduarda Hakla Odhalenie Slovenskej informačnej služby PODĽA SKUTOČNÝCH UDALOSTÍ, ktoré by mali presvedčiť občanov aby sme sa spojili a vytvorili spoločne verejný tlak na zrušenie SIS Slovenskej informaťnej služby.

Vyrozumenie pre čitateľa: Čítate vóľne pokračovanie blogov na predchádzajúcu tému „Indície prečo tzv. Mečiarové amnestie sú len špicou ľadovca, pod ktorým sa nájdu desiatky mŕtvych, tisíce prenasledovaných a milióny chudobných…“. V roku 2001 som před prenasledovaním musel utiecť hľadať ochranu do zahraničia, kde som bol od 11.6.2001 do 13.10.2005, ešte predtým som uverejnil na internete knihu Sám proti všetkým farizeom. Dovoľte, aby som uverejnil moje spomienky z roku 2001 zachytené v mojej knihe so súčasnou knihou Eduarda Hakla Odhalenie Slovenskej informaťnej služby: PODĽA SKUTOČNÝCH UDALOSTI.

Sám proti všetkým farizeom (2001): Komu čo priniesla tzv. “nežná revolúcia“

Primárium: Zo strednej vrstvy sa  vyše 600 tisíc občanov prepadlo do skupiny nezamestnaných, vyše 250 tisíc občanov je bez žiadnych príjmov, 60% obyvateľstva je na hranici biedy, len 18% obyvateľstva žije ako predtým.

Sekundárium: Za ten čas kým sa jedni prepadli do priepasti beznádeje, vyvolení si prilepšili zo spoločného a tak je asi 12 miliardárov, 148 multimilionárov,  1258 milionárov, 80 tisíc zbohaltíkov, 240 tisíc prisluhovačov na strane jednej a na strane druhej vyše 5,8 milióna občanov v krajnej núdzi.

Tercium: Národ bol podvedený príslušníkmi bývalej Štb, ktorí využili chaos v Európe a zmocnili sa národného bohatstva, majetku nás všetkých a chopili sa moci takými prostriedkami, ktoré sú v rozpore s chartou ľudských práv!

Kvadracium: Výsledok je katastrofálny, na Slovensku je všetko falošné, demokracia je len mávadielko, ktoré neplatí už ani len v parlamente. Sloboda je len len pre poslancov a vyvolených, nezávislosť je v podstate závislosť na „zlatom teľati“ a nám chudobným ostala skutočná nefalšovaná nezávislosť – na spravodlivosti.

Kvintum: Týmto ľuďom nezáleží na ničom, ľudský život radového občana je pre nich iba akési číslo, ktoré treba buď pripočítať alebo odpočítať. Až rozkradnú a rozpredajú celé Slovensko, potom jednoducho vypustia „džina“ z flaše (nacionalizmus sa neustále zasieva), aby ich v následnom bordeli už nikto nehľadal.

Z knihy E.Hakla vyberám (2017) : V niektorých prípadoch fungujú firmy s takýmto zameraním jako KRYCIE FIRMY a vznikali priamo v SIS a za NAŠE PENIAZE. Jako sme už spomínali SIS MANIPULUJE, LIKVIDUJE, OKRÁDA, PODVÁDZA A ZABÍJA OBČANOV SLOVENSKA. Hlavným dôvodom a cieľom sú peniaze, majetok, citlivé informácie, moc a možnosť neobmedzeného ovplyvňovania naších ŽIVOTOV. Na základe informácii, ktoré SIS získava neoprávnene a svojvóľne sa zameriava na ľudí, ktorých potrebuje kompromitovať, získať bližšie materiály o ich živote a majetkových pomeroch. Prípadne potrebuje niečo podstrčiť, aby sa toto neskôr mohlo proti danej osobe použiť. A vačšina ľudí sa bohužiaľ nechá „zlomiť“ , pretože nie sú vnútorné silní.

Sám proti všetkým farizeom (2001): „Nežná revolúcia“ bol prostriedok pre bývalých dôstojníkov Štb a ich prisluhovačov ako sa zmocniť majetku nás všetkých. Sú indície, že títo ľudia svoju moc udržujú despoticky prostredníctvom tajných služieb, ktoré každého morálneho občana diskriminujú a darebáka ochraňujú, aby sa pravda nedostala do vedomia zbedačeného národa. Keby sa toto dozvedeli občania od vieryhodných zdrojov, to by bol koniec mafiám a tajným spolkom! Za tie roky „prevychovali“ štátnu správu na poslušných donášačov a vykonávateľov svojej moci.  Nezávislosť polície, prokuratúry a súdnictva slúži ako prostriedok k odstraňovaniu „nepohodlných“. Čoraz častejšie sa objavujú indície o súčinnosti vyšetrovateľa, prokuratora a sudcu pri protiprávnom uväznení pokrokovo zmýšľajúceho človeka. Podsvetie tu zohráva významnú úlohu, falošného obchodníka, ktorý zabezpečí  obeti ekonomickú závislosť a následne nedodržaním zmluvných podmienok jej privodí veľké straty a napokon psychickými metódami donúti svoju obäť konať v krajnej núdzi v rozpore so zákonom. Takto svoju obeť „dotlačia“ za mreže, kde sa odohráva tretie dejstvo. Toto sa zneužíva aj na nič netušiacich podnikateľov, ktorých nasilu zatiahnu do takejto psychologickej hry, ktorá končí takmer vždy tragicky – fyzickou likvidáciou svedka..“

Z knihy E.Hakla vyberám (2017): Preto Vás aj touto formou chcem vyzvať, aby ste sa pridali k našen iniciatíve za zručenie SLOVENSKEJ INFORMAČNEJ SLUŽBY. Pridajte sa k nám a VEREJNE podporujte náš ZÁMER, VYTVORTE VEREJNÝ TLAK, aby bola SLOVENSKÁ INFORMAČNÁ SLUŽBA ZRUŠENÁ!!! Jej kredit v zahraničí je na nule, svetové tajné služby sa doslova smejú so Slovenskej informačnej služby a z vysoko dôveryhodných zdrojov, máme už dlhodobo informácie, že SIS je považovaná u svojích zahraničných „kolegov“   za obyčajných štatistov. Keď budete čítať kapitoly, v ktorých budeme popisovať skutočne prežité príbehy ľudí, pochopíte, že možnosti SIS sú ozaj veľké. Pomocou technického zabezpečenia, ktoré majú k dispozícii, utajenia a obrovskej sieti spolupracovníkov a informátorov, zistia o nás takmer všetko. A dokážu nám prevrátiť život naruby. Škoda, že tento obrovský potenciál nepoužívajú v prospech občanov.

Sám proti všetkým farizeom (2001): Sú vyškolení a preto nič nenechávajú na náhodu, vládnu prostredníctvom médií, ktoré majú pevne v rukách. Ovplyvňujú verejnú mienku do takej miery, že občania veria tomu čo hovoria v médiach. Takto manipulujú takmer so všetkým a žiaľ aj s naším vedomím. V skutočnosti prostredníctvom sily peňazí sa oligarchie vopred dohodnú aj na volebných preferenciách. „Vydražené“ preferencie potom cez rôzne „renomované“ agentúry prezentujú do verejnosti ako seriózne výskumy, aby ľudia uverili, aby  mohli volebné výsledky následne podľa vlastného želania „upraviť“. Takto si národ pospolitý myslí, že taká je vôľa ľudu! A jednotlivec nechápe, ako môžu byť ostatní Slováci takí „blbí“, keď volia neustále tých istých darebákov. Lenže všetci dohromady v jednom čase nevedia a ani len netušia, že väčšina nevolia tých, ktorých prezentujú agentúry. Ani vo sne nikoho nenapadne, že občania sú podvádzaní!

Z knihy E.Hakla vyberám (2017): Za tak krátku dobu, ktorá ubehla od novembra 1989 nemohli byť všetci občania zo dňa na deň majstri v podnikaní, v podvádzaní s faktúrami, s tým, že stačí zohnať „biele kone“ . Nepoznali sme termíny jako privatizácia, dlhopisy, akcie, holandské dražby a podobne, Toto všetko prišlo naraz, všetky tieto informácie prišli z vonku a cielene. Vopred pripravené. A postupne sa pripravovali vhodní adepti, ktorí sa stali v tejto hre hlavnými protagonistami. Při rozhovoroch s ľuďmi sa stretávam mnoho krát s tým istým tvrdením, že po revolúcii sa z ničoho nič majiteľmi veľmi zaujímavých nehnuteľností úplne neznámi ľudia. … Obyvateľom vtedajšiehoČeskoslovenska sa rozprávali klamstvá o nenávisti voči „západu“, o boji proti imperializmu, ale tajné služby si vymieňali veselo informácie a pomaly plánovali všetky zmeny a prevraty. Takže aj pád socializmu v tzv. východnom bloku bol naplánovaný. … Všetko bol ojeb na ľudí. Všetko. A SIS, to je iba premenovaná ŠtB. Nič sa nezmenilo, iba technika a možnosti.

Sám proti všetkým farizeom (2001): Darebáci sú v strehu, nespia a neustále vytvárajú nové strany, len aby sa do parlamentu nedostali naozajstní rytieri, ktorí by ich potom všetkých do jedného za mreže posadili.  No a takých, čo na tento švindel prišli – si buď kúpia alebo ich jednoducho konšpiráciami zatlačia do stavu bezdomovcov. Som korunným svedkom tohto javu a aj o tom bude tento príbeh

Z knihy E.Hakla vyberám (2017): Kapitola č.5 LIKVIDAČNÉ ODDELENIE SIS, ZINSCENOVANÉ AUTONEHODY…. „Model rôznych vrážd a vraždiacích metód vyvolávajú účelovo s motívom vyvolať existenčné problémy a tak získať peniaze usmrteného, jeho výhody a majetok. Hotovosť, nehnuteľnosť, automobil firym atď. Z ničenie malej firmy, odstavenie veľkej firmy,   s cieľom dosadiť svoju firmu rovnakej činnosti, a rôzne iné výhody, ktoré sú vlastne motívom vrážd naších občanov. Tieto fakta netreba brať na ľahkú váhu vážení čitatelia. Ide o nebezpečnú organizáciu, ktorá likviduje ženám manželov, matkám deti, spoločníkov vo firmách, starých ľudí a ostatných významných , produkujúcich a úspešných ľudí každého typu. Slovenskú informačnú službu môžeme nazvať utajený, tichý zabiják ktorý zákerným, odporným, premysleným spôsobom, pomocou vykonštruovaných intríg a chladnokrvným plánovaním, v spolupráci a prostrednáctvom profesionálnych psychológov, vypracujú na všetky vraždy alebo úmyslené poškodenia zdravia plán. Vypracujú ho vo svojích oddeleniach Slovenskej informačnej služby – LIKVIODAČNÉ ODDELENIA.

Sám proti všetkým farizeom (2001): Milí čitatelia,

Tento príbeh napísal sám život, odvíja sa nielen na prelome dvoch storočí, ale aj dvoch tisícročí a dvoch vekov, na prelome dvoch generácií, na prelome prechodu zo socializmu na trhové hospodárstvo. Nebude to nijaký romantický príbeh alebo napínavá detektívka, i keď o horor nebude núdza, ale bude to príbeh z tvrdej a nekompromisnej reality. Príbeh podložený faktami a číslami, ktoré nie sú najpopulárnejšie.

Po desiatich rokoch neľútostného boja s tajnými službami som ostal sám proti všetkým. To bol ich cieľ a to sa podarilo. Ohováraním odstrihnúť všetky kontakty. Ale rodinu mi nerozbili, spolu s manželkou stojíme pevne vedľa seba a zopár priateľov ešte stále máme. A naše prekrásne deti vychovávame v duchu humanizmu, aby,  ak sa to nám nepodarí, prevzali štafetu pokroku.

Pokračovanie nabudúce.

Na dnes je to všetko, pokračovanie nabudúce, o pravdivom príbehu sa můžete presvedčiť aj tak, že si knihu objednáte a prečítate a skúste nám veriť, to není výmysle, to je krutá realita.

Eduard Hakl – kniha – linka:

https://www.facebook.com/odhaleniesis/?fref=ts

Moje svedectvo – záznam z vysielania 9.8.2017 Občiansky tribunál:

https://youtu.be/cUgvZad9amM

https://www.youtube.com/watch?v=cUgvZad9amM&feature=youtu.be 

 

 

Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

Vybrali sme z Hlavných Správ

Severokórejský vodca Kim Čong-un zagratuloval Putinovi k volebnému víťazstvu

Moskva 20. marca 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Wong Maye-E)   Severokórejský vodca Kim Čong-un zagratuloval ruskému prezidentovi Vladimirovi Putinovi k zvoleniu na ďalšie šesťročné funkčné obdobie v najvyššom štátnom úrade. Informovala o tom v utorok agentúra TASS s odvolaním sa na severokórejskú štátnu tlačovú agentúru KCNA. "Kim Čong-un tlmočil svoje srdečné gratulácie ruskému…

Macron tvrdí, že v predbrexitovom Bruseli sa hovorí po anglicky až príliš

Paríž 20. marca 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Alessandra Tarantino)   Angličtina v Bruseli prevláda až príliš, a to obzvlášť v čase, keď sa blíži odchod Británie z Európskej únie. Vyhlásil to v utorok francúzsky prezident Emmanuel Macron a prisľúbil, že bude bojovať za to, aby sa v európskych inštitúciách a v zahraničí používala…

Merkelová: Írsko sa v záležitostiach okolo brexitu môže spoľahnúť na Nemecko

Berlín 20. marca 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP/DPA/Kay Nietfeld)   Nemecká kancelárka Angela Merkelová v utorok ubezpečila, že Írsko sa môže spoľahnúť na Nemecko, pokiaľ ide o rokovania ohľadne spôsobu vystúpenia Británie z Európskej únie. Podľa agentúry AP tak urobila po stretnutí s írskym premiérom Leom Varadkarom v Berlíne. Merkelová privítala Varadkara deň…

Babiš po rokovaniach s Hamáčkom zamieril do Lánov, kde povečeria so Zemanom

Praha/Lány 20. marca 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Prezident ČR Miloš Zeman privítal v utorok na zámku Lány premiéra v demisii Andreja Babiša, s ktorým absolvuje pracovnú večeru. Ešte predtým sa predseda českej vlády stretol s lídrom sociálnych demokratov z ČSSD Janom Hamáčkom, aby hovorili spolu o zložení budúcej vlády, vyplýva…

V starej výrobnej hale v Česku našli filmový materiál z politických procesov

Praha 20. marca 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR)   Predpoklady o existencii filmových materiálov z procesu s niekdajším prominentným predstaviteľom štátostrany Rudolfom Slánskym z roku 1952 sa ukázali ako opodstatnené. Desiatky kilometrov filmového materiálu z tejto temnej kapitoly novodobých československých dejín objavil insolvenčný správca vo výrobnej hale zbankrotovanej továrne v Stredočeskom kraji. Informovali…

Rusko ustupuje od narážok, že novičok by mohol pochádzať zo Švédska

Štokholm 20. marca 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Sergei Grits)   Rusko len "hádalo", keď tvrdilo, že Švédsko môže byť jednou z krajín, z ktorých pochádza smrtiaca nervová látka novičok použitá pri útoku na bývalého agenta Sergeja Skripaľa. Vyplýva to z vyhlásenia ruského veľvyslanca vo Švédsku Viktora Tatarinceva, ktorého citovala agentúra DPA. "Bol to…

Vo Francúzsku zadržali šesť podozrivých z napomáhania teroristovi

Paríž 20. marca 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Christophe Ena)   Francúzska polícia zadržala šesť osôb pre podozrenie z poskytnutia logistickej podpory jednému z páchateľov teroristických útokov v Paríži z januára 2015, ktoré si vyžiadali celkove 17 obetí. Vyšetrovatelia sa domnievajú, že práve tieto osoby zabezpečili zbrane pre Amédyho Coulibalyho, ktorý deň po krviprelievaní…

Prasaciu hlavu ktosi v nedeľu večer umiestnil pred mešitu v nemeckom Gronau

Gronau 20. marca 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Michael Probst)   Nemecké bezpečnostné zložky vyšetrujú ďalší prípad umiestnenia prasacej hlavy v okolí mešity, tentoraz z nedele večera na chodníku pred pozemkom, na ktorom stojí takáto modlitebňa v Gronau v spolkovej krajine Severné Porýnie-Vestfálsko. Informácie priniesli regionálny denník Westfällische Nachrichten, ako aj tlačová agentúra DPA…

Pri streľbe na strednej škole v Marylande dvaja ranení; útočník je mŕtvy

Washington 20. marca 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Alex Brandon)   Dvaja študenti utrpeli v utorok zranenia, keď iný študent spustil streľbu na strednej škole v meste Great Mills v americkom štáte Maryland. Strelca vyhlásili po prevoze do nemocnice za mŕtveho. Informácie poskytol miestny šerif Timothy Cameron, na ktorého sa odvolala rozhlasová stanica National…

Galko: Je nemysliteľné, aby Drucker dokázal zvládnuť očistu polície

Bratislava 20. marca 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Podľa Galka Drucker nedokáže zvládnuť úlohy, ktoré budú pred ním stáť Kandidát na post ministra vnútra Tomáš Drucker (nominant Smeru-SD) riadil rezort zdravotníctva systémom pokusov a omylov a je o ňom známe, že nedokázal premiérovi v demisii Robertovi Ficovi (Smer-SD) účinne oponovať, keď…

Trump zatelefonoval Putinovi a zablahoželal mu k znovuzvoleniu

Moskva 20. marca 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Evan Vucci)   Kremeľ v utorok oznámil, že americký prezident Donald Trump zatelefonoval ruskému prezidentovi Vladimirovi Putinovi a zablahoželal mu k znovuzvoleniu. Kremeľ vo vyhlásení uviedol, že obaja prezidenti v utorok hovorili o potrebe koordinovať snahy v obmedzovaní pretekov v zbrojení a o nutnosti užšej spolupráce…

ĽSNS: „OĽaNO nám ukradlo návrh zákona a prezentuje ho ako svoje“

Bratislava 20. marca 2018 (HSP/Foto:TASR-Andrej Galica)   Na začiatku tohto roka prišla strana OĽaNO s novelou zákona o daní z príjmov, v ktorej navrhovala odstupňovanie daňového bonusu podľa toho, koľko má pracujúci rodič detí. Avšak takmer totožný návrh zákona predložila ĽSNS minulý rok. Zaň vtedy poslanci OĽaNO nezahlasovali. ĽSNS tvrdí, že im ukradli ich…

Most-Híd súhlasí so zmenou v nomináciách Smeru-SD do novej vlády

Bratislava 20. marca 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR-Michal Svítok)   Nová nominácia bola prerokovaná na Koaličnej rade Strana Most-Híd súhlasí s nomináciou súčasného šéfa rezortu zdravotníctva Tomáša Druckera (nominant Smeru-SD) na post ministra vnútra. Takisto súhlasí s tým, aby ministerstvo zdravotníctva prebrala po ňom súčasná štátna tajomníčka rezortu Andrea Kalavská. Uvádza to Most-Híd…

Kollár vrátil úder Dankovi, zaútočil na jeho ministrov a prijal ponuku na televíznu diskusiu o mafii

Bratislava 20. marca 2018 (HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Líder opozičného politického zoskupenia Sme rodina, Boris Kollár, zverejnil na sociálnej sieti video, v ktorom reaguje na slová Andreja Danka o tom, že Kollár má mafiánsku minulosť. Ten na oplátku predsedovi SNS vyčíta doterajšie pôsobenie jeho ministrov. Kollár vo videu odmietol reagovať na nedeľné Dankove…

Fico: Slovensko nie je čierna diera! Miera slobody médií je taká veľká, že až neslobodne popierajú akýkoľvek názor, ktorý sa im nehodí

Bratislava 20. marca 2018 (HSP/Foto:TASR-Branislav Račko)   Robert Fico už nie je premiérom Slovenska. Veta, ktorá by pred pár týždňami prekvapila asi každého, je dnes realitou. Politická kríza minulý týždeň vyvrcholila demisiou trojnásobného predsedu vlády, ktorý v blogu pripomenul úspechy Slovenska dosiahnuté pod jeho vedením. "Ani tieto tri hektické týždne,…

Južná Kórea pošle svojich K-Popových spevákov do KĽDR v rámci upevňovania vzťahov

Soul 20. marca 2018 (HSP/Foto: screenshot z YouTube)   Skupina juhokórejských spevákov tzv. štýlu K-Pop navštívi Severnú Kóreu v rámci  vzájomnej návštevy, keďže sa severokórejskí zúčastnili zimných olympijských hier v Pjongčangu Pôjde o približne 160 Juhokórejčanov, ktorí v Severnej Kórei pobudnú od 31. marca do 3. apríla, uviedlo juhokórejské ministerstvo pre…

Nechcú ani Druckera. Matovič: On nie je človekom, ktorý dokáže vrátiť dôveru ľudí v políciu

Bratislava 20. marca 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Minister zdravotníctva Tomáš Drucker (nominant Smer-SD) je síce sympatický muž, avšak ako človek, ktorý opakovane obhajoval Roberta Kaliňáka aj pri jeho najväčších kauzách, určite nie je tým, kto dokáže vrátiť dôveru ľudí v políciu. Uviedol to predseda hnutia OĽaNO Igor Matovič. "Slovensko dnes…

Prokuratúra: Vyšetrovanie vraždy novinára Kuciaka intenzívne pokračuje

Bratislava 20. marca 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Vyšetrovanie vraždy investigatívneho novinára Jána Kuciaka naďalej intenzívne pokračuje. Pre TASR to v utorok uviedla hovorkyňa Úradu špeciálnej prokuratúry (ÚŠP) Jana Tökölyová. "Prvoradým je zistenie a zaistenie dôkazov slúžiacich na objasnenie veci a potrestanie páchateľa. Prezentovanie skutočností, ktoré sú orgánom činným v trestnom…

TopSpeed

Test jazdenky: Honda Accord 8g (2008 - 2015)

2

Hľadáte klasický sedan, alebo priestrannejšie kombi strednej triedy a nepotrpíte si vyslovené na dynamickú stránku auta? Hľadáte spoľahlivosť, kvalitu, vyššie výbavy a agresívnejší vzhľad? Možno by ste mali svoj zoznam rozšíriť o jedného z japonských zástupcov. Môže to byť aj Honda Accord 8g, ktorú nám do testu zapožičala spoločnosť AAA AUTO. 

Modernizovaný Ford Mustang má až 450 koní a špeci tlmiče

9

Kultový a legendárny „pony car“ Ford Mustang prichádza v modernizovanej podobe aj do Európy. Fastback aj kabrio dostanú športovejší vzhľad. Neostane len pri ňom. Ford vylepšil zavesenie kolies unikátnou technológiou, motory a tiež asistenčné systémy vodiča. Faceliftovaný zástupca pravoverných športových áut je v predaji už aj na Slovensku. 

VW Arteon kombi naozaj príde. Bude aj 6-valec?

10

VW Arteon má asi najkrajší dizajn súčasných Volkswagenov, aspoň z môjho pohľadu. No myslím, že mu chýbajú dve veci. Motor, ktorý má viac ako 4 valce a karoséria kombi, ktorú v Európe stále obľubuje dosť motoristov. VW Arteon kombi skutočne príde, Shooting Brake by mali dokonca predstaviť už koncom tohto roka. A čo tak ešte VR6?

Bude elektrický VW I.D. R najrýchlejšie EV na Pikes Peak?

2

Volkswagen to myslí s ofenzívou elektromobilov vážne. Keďže ideálne laboratórium na vyskúšanie extrémov je motoršport, tak tam práve mieria. Nebude to však Formula E, ani Electric GT, Nemci si vybrali tie rovno tie najslávnejšie preteky do vrchu, Pikes Peak. Elektrický špeciál  VW I.D. R pripravujú a na štart sa postavia už tento…

Vitara - skvelý pomocník k rodinnému domu

23

S príchodom Gitary, ako nové Suzuki Vitara familiárne voláme, sa mi otvorili celkom nové možnosti. Ani jedno z áut, ktoré mám k dispozícii nedokáže to, čo Gitara. Iste nemusím vysvetľovať, že rodinný dom nie sú len radosti, ale aj starosti a nové problémy. Zrazu každý týždeň treba previezť niečo neštandardne ťažšie,…

Qashqai doslova zostrelil malý nákladiak z cesty. Vážna dopravná nehoda

21

Áno, vážna dopravná nehoda, ktorá sa obišla bez život ohrozujúcich zranení. Pri pohľade na diaľničnú zrážku je to ako zázrakom. Ako sa z nepríjemného pohľadu poučiť? Už aj malá nepozornosť dokáže zapríčiniť potenciálne tragickú nehodu. Prečo to vodič Nissanu Qashqai namieril rovno do “kufra“ nákladiaku, je nepochopiteľné. Po predbiehganí na diaľnici…

KAMzaKRÁSOU

Sebarozvoj s koučkou: Čo s pocitom nespravodlivosti?

3

Nič neoberá ľudí o pokoj tak, ako boj proti všetkému, lebo cítia hnev a zlosť. Niekedy sa naozaj ťažko zmieruje s tým, aký život je, a neraz nám príde kruto nespravodlivý. Na to však nemáme dosah, aby sme ľudí aj svet naprávali, hoci niekedy si to silno prajeme.   To, čo ovplyvniť…

Na tieto jednoduché cviky na zlepšenie pamäti už nikdy nezabudneš!

2

Váš mozog je životne dôležitý orgán rovnako ako vaše srdce, no netreba zabúdať na to, že v prípade mozgu sa vieme postarať o priebeh jeho starnutia či zlepšenie jeho chodu. V skutočnosti si takmer 60 percent ľudí myslí, že napríklad Alzheimerova choroba je len prirodzenou súčasťou starnutia a že jej nevieme…

Vyskakujúca kostica z podprsenky: Takto jednoducho ju zachrániš!

5

Dovolíme si tvrdiť, že s podprsenkami bojuje každá z nás. Najprv nájsť správnu, ktorá by nám dokonalo sedela a keď takú nájdeme a často nosíme, tak z nej začne vychádzať kostica, ktorá nás pichá a spôsobuje nepríjemnosti. Čo s tým? Ak sa podprsenky nechcete zbaviť, pretože patrí k vašim obľúbeným, tak poznáme skvelý trik, vďaka ktorému ju určite…

Lieky a potraviny: Vieš, ktoré za žiadnych okolností nekombinovať?

3

Ak užívaš lieky, mala by si si dať pozor na niektoré konkrétne potraviny. Že prečo? Lieky a potraviny dokopy totiž v niektorých prípadoch vedia narobiť poriadnu šarapatu v organizme. Kedy to je a ktoré potraviny radšej vylúčiť popri užívaní liekov? Prezradíme ti to.

Neignoruj varovné signály choroby srdca! Takto ich dešifruješ

3

Naše srdce je nepochybne najdôležitejším orgánom v našom tele. Veľké asi ako dve spojené dlane a veľmi, veľmi pracovité… Preto sú choroby srdca vážnym zdravotným problémom a sú pre človeka nebezpečnejšie, ako obávaná rakovina prsníka u žien či rakovina prostaty u mužov. Preto je veľmi dôležité neignorovať varovné signály choroby…

Na čo slúži cibuľová kúra? Neuveríš, ale jej účinky sú obdivuhodné!

5

Vitamíny, minerály, antioxidanty a mnohé iné skvelé živiny vám dokáže poskytnúť celkom obyčajná zelenina, ktorú máme všetci doma na kilá. Reč je o cibuli, ktorá nie je dobrá len na použitie v kuchyni, no využiť sa dá aj na beauty účely, o čom vie málokto. A ako sa používa cibuľová…

TopDesať

Ako vyzerá koniec sveta? Je krajší, ako by sa mohlo zdať

0

"Po mnohých rokoch snívania som sa konečne dostal až na koniec sveta - do Patagónie," hovorí rumunský fotograf Doru Oprisan. A ako ten koniec sveta vlastne vyzerá? "Čo ma najviac prekvapilo, bola hojnosť intenzívnych farieb. Ani neviem, ako by som mohol opísať spôsob, ako sa celá obloha ráno rozsvietila do žiarivých farieb v…

Deti a zvieratá zachytené na týchto dokonalých fotografiách

0

Nie je žiadnym tajomstvom, že mnoho ľudí považuje svojich domácich miláčikov za členov rodiny. Podľa štúdie, ktorú urobila univerzita v Cambridgi, deti majú tendenciu hľadať podporu u svojich domácich miláčikov. Vieš si predstaviť túto zaujímavú kombináciu? Ak nie tak nevadí, dnes ti totiž ukážeme fotografie na ktorých sú zachytené práve…

10 dôkazov, že váha nie je meradlom sexepílu

0

Väčšina z nás sa v súvislosti so svojou postavou zauíma iba o váhu. No v skutočnosti váha nie je tým najlepším meradlom progresu... Tieto premeny ti to dokážu. Ak sa naozaj staráš o svoje telo, potom by si sa rozhodne nemal riadiť iba váhou. Je všeobecne známe, že 1 kilogram tuku má…

Pracovná plocha na počítači: Geniálne nápady na tapety

0

Každý deň presedíme hodiny pri počítačoch, tak prečo by sme naše oči nemohli pobaviť ešte pred tým, čo ich unavíme? Na to dokonale poslúži pracovná plocha s ktorou sa dá naozaj kreatívne pracovať. Boredpanda zozbierala tieto fotografie pracovných plôch. Niektoré sú kreatívne, iné zasa geniálne a vtipné, ktoré mali naštvať…

Najbohatší ľudia - toto je nový rebríček miliardárov!

0

Pri slovnom spojení "najbohatší ľudia na planéte" sa zrejme väčšine z nás vyjaví jedno meno, ktoré sa v tomto rebríčku pravidelne objavuje na popredných miestach. No podľa časopisu Forbes nastali mierne zmeny v poradí. 10. Larry Ellison - 58,5 miliardy $ [caption id="attachment_24450" align="aligncenter" width="1000"]

Absurdné vynálezy: Niektoré z nich používame dodnes

0

Je úžasné vidieť, ako sa ľudia už v minulosti snažili vymýšľať novinky, ktoré mali pomôcť k bezpečnosti, prípadne iba ku komfortu. Niektoré tieto novinky sú však poriadne absurdné vynálezy. Zopár z nich sa zachovalo až do dnes, no trocha v upravenej podobe. Raz však Albert Einstein povedal: "Ak na prvý…