• Ján Molnár

  Všetci „zlodeji“ sa spájajú, všetci „podvodníci“ kričia SPOJME SA , socialisti kydajú na liberálov, tí zase na nacionalistov, tí zase na vlastencov volajú po vlasti, národnom fronte a kde ostal okradnutý a oklamný občan?

  Publikované 05.10. 2019 o 00:10 Karma článku: Počet pozretí: Počet komentárov:

  Kauza s bývalou štátnou tajomníčkou Ministerstva spravodlivosti Jankovskou otvorila dvere pre zvýšenie nedôvery justície, ale budú ochotné OČTK Orgány činné v trestnom konaní tolerovať množstvo žiadosti o preskúmaní rozhodnutí, na ktoré padá tieň podozrenia z korupcie? Kočnerova Threema nie je len jeho záležitosťou to je to zlyhanie systému ako takého a týka sa to nás všetkých, ktorí sa cítime podvedení rozhodnutiami justície, polície a prokuratúry.

  (Foto: dostupné na internete a text autora)

  Mojí stáli čitatelia vedia, že moje blogy vždy spájam s dôkazmi, podaniami, trestnými oznámeniami v kontexte s mojím prenasledovaním ako generálny dôkaz zlyhania systému od samého počiatku teda od tzv. „nežnej revolúcie“. Ani tento krát aj keď titulok je trochu iný sa na konci blogu zmienim o ďalšej mojej kauze – Sťažnosť na Krajskú prokuratúru proti rozhodnutiu okresnej prokurátorky, ktorá zamietla mojú sťažnosť proti uzneseniu vyšetrovateľky, ktorá zase odmietla ďalšie moje trestné oznámenie proti osobám, ktoré zapríčinili rozpad mojej rodiny a ublíženie na zdraví môjmu synovi Michalovi. Robím to len v duchu „Kto bojuje za svoje práva, bojuje aj za práva ostatných“.

  K úvodnému titulku:

  Všetci „zlodeji“ sa spájajú, všetci „podvodníci“ kričia SPOJME SA , socialisti kydajú na liberálov, tí zase na nacionalistov, tí zase na vlastencov volajú po vlasti, národnom fronte a kde ostal okradnutý a oklamaný občan? Takto by sa dala definovať už začatá predvolebná kampaň, ktorá nás čaká pravdepodobne v marci 2020. Vzhľadom na moje dlhoročné prenasledovanie si dovoľujem tvrdiť, že súčasný trend je taký, že každý, ktorý páchal kriminalitu zakladá z nakradnutým peňazí politické strany a hnutia aby mohli naďalej ovplyvňovať nielen verejnú mienku a média, ale takýmto spôsobom zastrašovať políciu, prokuratúru a súdnictvo aby sa rôzne kauzy stratili do neznáma a zapadli prachom. Nech je živým príkladom trestné oznámenia na exprezidenta Andreja Kisku za podvody s pozemkami, volebným podvodom a iné, ako aj trestné oznámenie z volebného podvodu pri voľbách pani Čaputovej. Druhým jasným príkladom je „kauzička“ lídra progresívcov Trubana, ktorý verejne propaguje užívanie drog vo svojích prednáškach na školách a OČTK ani prezidentka nekonajú. Mohli by sme pokračovať kauzami od Matoviča po Sulíka cez Bugára a končiac starou garnitúrou Mečiar a spol, ktorý sa bojí za stíhanie v inteciach vyslovenia Ústavného súdu v kauze „zavlečenia“ Kováča mladšieho. Nie je mojím úmyslom písať o veciach ktoré všetci vieme, ale chcem Vás naučiť myslieť „konšpiratívne“ hovoriť o veciach o ktorých sa nehovorí ale visia vo vzduch zatemnené inými kazami či kauzičkami. Je najvyšší čas aby sme zmenili volebný systém, lebo tento volebný systém dovoľuje zúčastniť sa súťaže do parlamentu len zbohatlíkom a čestní a statoční ľudia občania, ktorí majú dobré nápady ako zabezpečiť mier na Zemi, ako odstrániť vykorisťovanie, ako zabrániť podvodom a vlastizradám ostávajú len ako štatisti a kulisy v divadle. Je na čase aby sme sa zamysleli nad týmto faktom. Jedna z alternatív je aj na sociálnych sieťach, len potrebuje podporu. Prečítajte si priatelia o novom volebnom systéme, ktorého autorom je Miroslav Petré takmer zabudnutá osobnosť a dajme hlas tým, ktorí sa zaviazali, že ho hneď po voľbách tento systém zavedú. A týchto starých pošlime do zabudnutia.

  https://www.facebook.com/strana.nase.volby/

  Čo nového v „kočnerovinách“

  Po zverejnení časti esemesiek z mobilu Mariána Kočnera sa prevalilo naraz niekoľko šokujúcich správ a to z jednej strany každodenné spojenie so štátnou tajomníčkou Ministerstva spravodlivosti pani Jankovskou, ale aj komunikáciou s predstaviteľmi generálnej prokuratúry hlavne s bývalým generálnym prokurátorom JUDr. Dobroslavom Trnkom a nedávnym druhým najvyšším mužom na prokuratúre Mgr. Petrom Šufliarským. Marián Kočner ovládal prokuratúru aj súdnictvo a myslím, že v najbližšej dobe sa buď prevalí alebo zatají, že ovládal aj políciu. Je toto vôbec možné? No nie, vzhľadom na moje prenasledovanie záber jeho činnosti je oveľa širší ako uvediem na konci blogu.

  Na jednej strane sú to dobré správy, nakoľko sa ukazuje, že spravodlivosti sa robí zadosť učinenie, ale na strane druhej obavy kam až siahala korupcia a pre koho slúžila. A práve tu treba myslieť s veľkou dávkou fantázie a konšpiratívne otvárať možnosti, ktporé sa mohli stávať každodennou udalosťou. TAJNÝ DOHĽAD NAD OBČANMI – o tom je „kočneriáda“. Nezainteresovaná verejnosť si povie, no už je na čase, že sa tu niečo deje, no občania „avantgardy“ vidia za tým zase špekuláciu ako má zatieniť táto „kočneriáda“ iné dôležitejšie skutočnosti.

  Minister spravodlivosti Gábor Gál pripravuje návrh na disciplinárne potrestanie Štefana Harabina v súvislosti s politickou stranou Vlasť, ktorú prezentoval 1. októbra. Minister Gál si neodpustil poznámku „Bývalý mečiarovský minister spravodlivosti a dlhoročný sudca Najvyššieho súdu oznámil, …..“

  Tieto „kočneroviny“ a podobne zatieňujú veľmi dôležité informácie zo světa. Zčasti zatienili výzvu prezidenta Ruskej federácie o ktorej média mlčia ale vďaka socialnej sieti facebook sa predsaj táto bvýzva objavuje čoraz častejšie. Odporúčam kliknúť na niektoré linky a pozorne si prečítať výzvu, nakoľko ide o ozaj strašidelnú výzvu pre občanov EU, pre všetkých občanov EU, či chceme III. Svetovú jadrovú vojnu alebo nie. Tí pozornejší a obozretnejší čitatelia si vedia domyslieť prečo politici obetovali Kočnera a odhaľujú neuveriteľné prepojenia len aby sa občania nedozvedeli o hrozbe III. Svetovej jadrovej vojne. Tu uvádzam linku a prečítajte si výzvu.

  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2608978475827073&id=100001448388496

  Sociálny príncip sa rozpadol:

  Rodina je v ohrození, sociálny princíp sa prepadol na smetisko, ľudia umierajú v nemocniciach, bezdomovci na uliciach a Čaputová s Kiskom sú stále na slobode, kam sa schovala spravodlivosť?

  Ochrana a zachovanie celistvosti rodiny a celej sociálnej sieti sa žiaľ v týchto „kočnerovinách“ prepadla na smetisko súčasnej politiky. Sme rodina aj s Kolárom, ktorého verejnosť považuje za mafiánca sa namiesto toho aby venoval pozornosť môjmu listu, ktorý som mu osobne venoval ohľadne útoku na moju rodinu, handrkuje a naháňa preferencie kadejakými vyhláseniami, pritom „rodina“ je mu ukradnutá. To istí aj Kiska so svojou stranou „Za ľudí“ za, ktorých ľudí, keď ignoroval môj príbeh, príbeh rodiny, ktorá ho žiadala o pomoc, škoda rečí, tu je linka:

  https://koloseo.blog.pravda.sk/2014/07/25/otvoreny-list-prezidentovi-andreiovi-kiskovi-zastvate-tajny-dohlad-nad-obcanmi-ktorym-sa-cielen-rozkladaju-rodiny/

  O Ficovi ani nehovorím, ten má celý chaos na svedomí, lebo Kočner slúžil aj jemu, práve cez prenasledovanie čestných a statočných ľudí, ktorí vedeli ako by mala vyzerať spravodlivá spoločnosť ale nepustili ich k slovu, aj na neho príde rad „Na každého sa v pekle varí voda“.

  https://koloseo.blog.pravda.sk/2016/07/09/otvoreny-list-predsedovi-vlady-robertovi-ficovi-ziadost-o-nahradu-skody-za-nevymozitelnost-prava-na-slovensku-aj-vasou-vinou/

  Linky uvádzam len preto aby ste konečne začali veriť prenasledovanému občanovi.

  https://www.youtube.com/watch?v=Ju8pkgeUl4c&feature=youtu.be

  Sťažnosť na Krajskú prokuratúru

  Táto časť blogu je len pre tých, ktorí sa zaujímajú o právne veci a vzťahy v spoločnosti. Len pre tých, ktorých zaujíma detailnejšie ako sa u nás „šafári“ so spravodlivosťou a ako sa zakrývajú prvky prenasledovania. Ľudia ani netušia, že tretia svetová vojna už začala, zatiaľ v rodinách ale ako Putin hovorí prepukne do jadrovej vojny s atómovými bombami a potom všetci zhoríme, vlastne ako to býva na Zemi, zachránia sa len tí bohatí ktorí zatiaľ poctivo kradli, lebo len oni budú mať na letenky aby zavčasu utiekli. Ale v závere Vás vyzývam ako to celé zastaviť. Musíte len Vy občania chcieť to zastaviť. Opis podania na Krajskú prokuratúru uverejňujem aby ONI vedeli, že nie som hlúpy somár, ale to ONI sú tí hlúpi somári, lebo sa nechajú spopolniť v tej obávanej ale isto prichádzajúcej vojny.

  Opis podania v celku:(kto nechce nech to nečíta)

   – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

  Ján Molnár, Devínska cesta 16, 841 04 Bratislava (doručovacia adresa podľa OP)

  Momentálne bezdomovec, bývajúci u priateľov.

  • – – – – – – – –

  Krajská prokuratúra Bratislava, Vajnorská 47

  81256 Bratislava

  V Bratislave 05.10.2019

  1 Pn 707/18/1101 – 11

  Vec: Preskúmanie zákonnosti Uznesenia Okresnej prokuratúry BA I

   Žiadam týmto nadriadený orgán o preskúmanie zákonnosti Uznesenia 1Pn707/18/1101 – 11 zo dňa 28.júna 2019 dozerajúcej prokurátorky Okresnej prokuratúra BA I JUDr. Hana Štaffenová, nakoľko vykazuje nižšie uvedené znaky nesprávneho právneho posudzovania mojej sťažnosti v kontexte s nezákonným uznesením vyšetrovateľky kpt. JUDr. Beata Plešková a skutočným stavom veci.

   I.

  Trestný zákon

  Podľa § 208 ods. 1, písm. a), ods. 2, písm. d) Trestného zákona sa zločinu týranie blízkej osoby a zverenej osoby dopustí ten kto týra blízku osobu……, spôsobujúc jej fyzické utrpenie alebo psychické utrpenie …… pohŕdavým zaobchádzaním, neustálym sledovaním, vyhrážaním, vyvolávaním strachu alebo stresu, násilnou izoláciou, citovým vydieraním alebo iným správaním, ktoré ohrozuje jej fyzické alebo psychické zdravie alebo obmedzuje jej bezpečnosť a urobí tak závažnejším spôsobom konania.

  Trestný zákon sa snaží týmto spôsobom eliminovať prejavy domáceho násilia. Objektom je zabezpečenie riadneho spolužitia v rámci rodiny, ale aj v rámci domácnosti. Poškodeným môže byť len blízka osoba.

  Nemusí ísť o sústavné alebo dlhší čas trvajúce konanie. Nevyžaduje sa, aby u blízkej osoby vznikli následky na zdraví……, ale musí ísť o také konanie, ktoré týraná osoba …..pociťuje ako ťažké príkorie.

  Na naplnenie zákonných znakov tohto trestného činu je potrebné, aby v dôsledku páchateľovho týrania bolo spôsobené fyzické alebo psychické utrpenie, teda taký stav, ktorý sa vyznačuje telesnými alebo duševnými bolesťami, ktoré ovplyvňujú obvyklý spôsob života týranej osoby a netrvajú len krátky – prechodný čas.

   II.

  Hlavný argument

  1. Moje tvrdenie o únose syna ako maloletého bez môjho dovolenia a následne citové vydieranie a dlhodobou samotou (2013-2018) zapríčinené vážne psychické ochorenie konaním podozrivej Daniely Molnárovej nebolo vyvrátené.
  2. Na strane druhej bolo preukázané, že syn Michal Andrej Molnár vážne ochorel o čom svedčia nespochybniteľne lekárske správy (2018-2019) , menovite prepúšťacia správa z psychiatrie na Slovensku v Trnave ako aj lekárske správy z psychiatrie vo Viedni. Bolo preukázané ochorenie s diagnózou F23,1 Akútnou polymorfnou psychotickou poruchou s príznakmi sch. Diferenciálnej diagnostiky: Schizofrenia paranoides F20.0.
  3. Vo svojích doplneniach som uviedol a doložil odborné články, ktoré nasvedčovali, že takéto ochorenie neprichádza samovoľne (ako chripkový vírus) ale následkami konaní ako citovým vydieraním, dlhodobou samotou, zmenou životného štýlu ako maloletého dieťaťa a tiež chýbajúcou otcovskou láskou a výchovou.
  4. Je to rozpad celej osobnosti, ktorý sa prejavuje poruchou citov, myslenia, jednania

  a tendencie odvracať sa od reality. Ide tu o rozštiepenie emocionálnej zložky psychiky, ktorá môže

  počas života člověka nezávisle pôsobiť proti jednotiacemu celku. Táto choroba sa javí ako osobitný spôsob existencie, ktorého kľúčovým problémom je samota, izolácia, beználadovosť, odtrhnutosť od reálneho diania a strata zmyslu života. Je to choroba, ktorej sa oporné body zrútili. Každý projekt sa javí ako zbytočný a každé slobodné rozhodnutie vedie do slepej uličky. „Človek sa musí rozhodnúť a pritom nemôže“.

  1. Bolo preukázané, že podozrivá Daniela Molnárová v súčinnosti s dérou Otíliou Molnárovou (a ďalších osôb) dlhodobo a cielene ohováraním otca previedli najskôr „únos maloletého“ odlúčenie syna Michala Andreja Molnára od otca, následne citovým vydieraním nedovolil sa sa ani stretávať (pod hrozbou vyhodenia na ulicu), izolovali ho od spoločnosti a ponechávali opusteného v byte vo Viedni (Otília bývala s frajerom v inom byte) počas dlhodobého dvojtýždňového turnusu podozrivej Daniely Molnárovej jako opatrovateľky, ba dokonca bývala u milenca Petra Dimitrovova a neukázala sa aj celý rok v byte vo Viedni, tak som žiadal OČTK aby vykonali podrobnejšie lekárske vyšetrenie ako u syna vznikla táto vážna (v niektorých prípadoch smrteľná) choroba, aby sa súdny znalec vyjadril k príčinam vzniku uvedeného ochorenia.
  2. Poukázal som aj na možné obnovenie choroby z detských čias, kedy ho matka, teda podozrivá podhodila pod auto (či už úmyselne alebo neúmyselne) pri ktorej nehode mal prasknutú lebku a či nedošlo následkom nezdravého životného štýlu a uvedených okolnosti urýchlene obnovenia následkov z tohoto úrazu pričom si bola vedomá, že odlúčením od otca a uvrhnutie do samoty mohlo prísť k obnovenia zranení prasknutej lepky, a žiadal som obnovenie konania. Na tieto otázky mal zodpovedať súdny znalec z odboru psychologie a iných odvetví zdravotníctva.
  3. Polícia nevykonala dokazovanie a to lekárske vyšetrenie a súdnoznalecký posudok, ktorý by vylúčil zavinenie matky Daniely Molnárovej , takže nemôže vyslovť, že sa nič nestalo a všetko je v poriadku.

  Vyšetrovateľka mala zabezpečiť súdnoznalecký lekársky posudok s otázkou či takéto vážne ochorenia (schizofrenia a ďalšie) mohli vzniknúť svojvolne, alebo zapríčinené dlhodobím konaním podozrivej Daniely Molnárovej (únos maloletého, vplyv dolúčenia a uvrhnutia do samoty a citovým vydieraním) až potom rozhodnúť!

  Odvolanie dozerajúcej prokuratorky sa na súdne rozhodnutie o rozvode a ďalšie, ktoré odmietlo vykonať dokazovanie vypočutie svedka, je neprofesionálny prístup a krytie možnej korupcie na súdoch.

   III.

  Výmena dozerajúcej prokuratorky

  Len chcem upriamiť pozornosť na otázku, prečo bola prokuratorka vymenená, keď predchádzajúca prokuratorka JUDr. Lucia Machalová, uznala mojú sťažnosť za dôvodnu a použila aj vetu v tom zmysle, že podozrivá si musela byť vedomá, že dlhodobým odlúčením syna od otca a uvalenou samotou, môže dojsť k vážnym ochoreniam následkom jej konania.

  Po mojej opätovnej sťažnosti mi uznesením sťažnosť odmietla nová prokuratorka pplk. Mgr. Ľubica Šidíková, ktorá akoby na všetko predtým spomínané zabudla a sťažnosť zamietla.

  Chcem len naznačiť ako novinár, že kauza Kočner sa týkala aj mňa cez sprostredkovateľa Ing. Stanislava Plutka a osobne som sa aj so synom stretol s vtedajším generálnym prokurátorom JUDr. Dobroslavom Trnkom a z krátkeho rozhovoru bolo patrné, že je ovplyvnený Mariánom Kočnerom, čo sa teraz při vyšetrovaní jeho kauzy potvrdilo a to isté sa týka štátnej tajomníčky Jankovskej, ktorá pravdepodobne ovplyvňovala všetky súdne konania v môj neprospech.

  Vyšetrovateľka ani nezabezpečila „krvný obraz“ nie z psychiatrie Trnava, kde pravdepodobne zaklamali ale z archívu v Pezinku!!!!!! Či v tom čase nebol pod vplavom drogy alebo inej omamnej látky tak jako sa javil, Trnava zaklamala lebo by ho museli inak hospitalizovať a zrejme to ovplyvnila Daniela Molnárová, toto tvrdenie nebolo vyvrátené lebo nebol zabezpečený dôkaz neboli zabezpečené odbery moču zo dňa 13.01.2018.

   IV.

  Rešerš uznesenia okresnej prokuratúry

  – Hodnotí výpoveď syna zo dňa 29.01.2019 ako nedôvoeryhodnú. Výpoveď podozrivej, jako i syna Michal Andreja Molnára boli vyšetrovateľkou vykonané v jeden deď 29.01.2019, čo pobažuje za pochybenie.

  – Poukazuje na ďalšie trestné konanie ORP-338/2-OVK-B4-2013, ako i skutočnosť, že podozrivý….. pričom cielene na syna spolu s ďalšími osobamio vyvýjali tlak, viedli k nenávisti k otcovi tak, aby im vyšiel plán s odsťahovaním. (čo sa im aj podarilo)

  – V náväznosti na podanú sťažnosť Ján Molnár túto doplnil ďalšími podaniami zo dňa 12.03.2019 označenú jako „Žiadosť o osobnú návštevu syna „Michala Andreja Molnára“, podanie zo dňa 27.02.2019 „Žiadosť o mimoriadne opatrenie“.

  – Na základe podanej sťažnosti….. avšak nie je dôvodná.

  – Výpis paragrafov v zmysle Tre, poriadku a Tr. Zákona

  – Prokuratúra ďalej uviedla, že musia byť z obsahu oznámenia, z opisu skutku…. Naplnené znaky niektorého z trestných činov….. ani zo sťažnosti podanej proti vydaniu uznesenia policajta PZ zo dňa 20.02.2019, ani z ďalších vo věci zabezpečených dôkazov takéto konkrétne skutočnosti nevyplývajú.

  Str.3 výpis z tresných činov týrania….. citovým vydieraním alebo iným správaním, ktoré

  – Skutkovou podstatou sa rozumie súhrn typizovaných znakov, ktoré charakterizujú určité ľudské konanie a jeho nisledok jako trestný čin. Aby bolo možné určité konanie posúdiť jako trestný čin, musia byť naplnené všetky obligátorné znaky skutkovej podstaty – tj. dubjekt, objekt, objektívna stránka a subjektívna stránka.

  – Preukázanie zavinenia vo forme úmyslu, úmyslu týrať blízku osobu, jako i následku vo fotme fyzického alebo psychického utrpenia. Medzi konaním páchateľa a následkom trestného činu   musí byť preukázaná príčinná súvislosť, pričom zavinenie sa musí vzťahovať na všetky ostatné znaky skutkovej podstaty.

   

  – Z podaného trestného oznámenia jako i ďalších podaní je zrejme, že oznamovateľ sa domnieva, že zavineným konaní Daniely Molnárovej a Otílie molnárovej a to izoláciou syna Michala Andreja Molnára ohrozili jeho psychické zdravie, resp. V dôsledku tejto izolácie sa u syna prejavilo ochorenie s diagnózou F23.1 Akútna polymorfná psychiatrická porucha s príznakmi schizofrénie a Deferenciálna diagnostia Schizofrenia poranoids F20.0.

  – Uvedené skutočnosti však sami o sebe neodôvodňujú podozrenie zo spáchania zločinu…..

  Zo žiadneho dôkazu nevyplýva, že by ochorenie Michala Andreja Molnára bolo spôsobené zavinením jeho matky Daniela Molnárovej, resp. Že by existovala príčinná súvislosť medzi jeho zranením, ktoré utrpel v detskom veku, súčasným ochorením a konaním jeho matky.

  – Na uvedenú skutočnosť nemá vplyv ani informácia, že sa syn opätovne nachádzal v nemocnici, a jeho zdravotný stav sa zhoršil.

  – Výpočet zásad nad rámec, že trestné oznámenie nie je prostriedkom k ochrane subjektívnych práv fyzickej osoby, ale v zásade sa jedná o formu účasti občanov při presadzovaní verejného záujmu a potláčaní kriminality. Právne predpisy SR neposkytujú fyzickým osobám žiadne subjektívne právo vyvolať trestné stíhanie osoby, ktorú vo svojom trestnom oznámení označia za podozrivú zo spáchania trestného činu.

  – Trestné konanie je plne v dispozícii príslušných orgánov štátnej moci, ktoré samé zodpovedajú za jeho zákonnosť, odôvodnenosť a šetrnosť práv iných osôb, pričom trestnoprávne riešenie sprov má v zmysle zásady „ultima ratiou“ výlučne iba pomocnú úlohu a jeho použitie má prichádzať do úvahy iba tam, kde prostriedky iných právnych odvetví k ochrane už nepostačujú.

  Koniec analýzy uznesnia dozerajúcej krajskej prokuratúry.

  Odhliadnuc od toho, že svoje rozhodnutie odôvodnila rôznymi subjektívnymi úvahami bez opory vo vykonanom dokazovaní, čo je podľa môjho názoru v rozpore s § 2 Trestného poriadku, zrejme zabudla na mnoho ďalších okolností, ktoré som uviedol v kapitole Hlavný argument a ešte nižšie uvediem.

   V.

  Nové argumenty

   So synom som absolvoval na jeho žiadosť krátku dovolenku po dobu od 20.8.2019 do 28.8.2019 vyše týždňa , nakoľko matka a podozrivá Daniela Molnárová, i keď je dospelý a chcel ostať dlhšie, mu nedovolila dlhší pobyt s otcom, nariadila mu cez telefon odchod čo on od strachu z represii z jej strany rešpektoval, ale zároveň 20.8.2019 mi telefonovala (po prvý krát od r. 2013) s tým aby som dohliadol užívanie liekov nakoľko musí brať psychiatricke lieky proti zášlkbom….. V ďalšej kapitole sa zmienim, že vlastne při výsluchu klamala. (tvrdila že neberie žiadne lieky…)

  Počas tejto návšetvy si zaumienil, že bude zbierať podpisy pod petíciu pre pána Chmelára, ktorý zakladal politickú stranu socialisti. Za tých 8 dní som sa presvedčil, že syn Michal trpí vážnymi viacerými ochoreniami psychiatrickej povahy a určite sa nechová jako dospelý a zdraví chlapec v porovnaní s jeho rovesníkmi.

  Ani vyšetrovateľka ani dozerajúca prokuratprka sa nezaoberali resp. Neobjasnili možnosť ochorenia jako následok jeho úrazu z mladosti a príčinnými súvislosťami konania jeho matky, ktorá si musela byť vedomá, že dôjde k poškodeniu jeho zdravia „únosom“ a následnou samotou.

  V podnete zo 7.2.2018 som o.i. uviedol….

  V zmysle zásady vľneho hodnotenia dôkazov sa oboznámiť s dôkazmi „zrazenia môjho syna autom“ počas jeho destva dôsledkom čoho (prasknutá lepka) došlo k vážnemu ohrozeniu jeho zdravia v mladosti a jeho následky podľa môjho názoru pretrvávajú zoslabedím motorickej orientácie a v súčasnosti je v priamom ohrození a nebzpečenstve vzhľadom na uyššie uvedené skutočnosti, že ostáva pravidelne dva týždne v mesiaci, počas neprítomnosti podozrive vzhľadom na jej prácu v Rakúsku, bez akéhokoľvek rodičovského dozoru a je vo vážnom ohrození jeho zravia a života. í jeho zravia a života.

  VI.

  Generálne klamstvo podozrivej

  Dňa 29.01.2019 bola vypočutá Daniela Molnárová, ktorá o.i. uviedla…. Od augusta 2009 do augusta 2018 pracovala jako opatrovateľka so živnosťou v Rakúsku, pracovala v 2 týždňových turnusoch. Syn je dospelý od roku 2013, študoval na vysokej škole, bol samostatný. Cez prázdniny pracuje….. Bývalý manžel…. Izoloval ho před kamarátmi, zakázal mu navštevovať krúžky, mohol iba sedieť za počitačom…… trpí utkvelými predstavami, verí skreslenému pohľadu na skutočnosti, napr. Že syn užíva drogy, že matka synovi podáva lieky „tritico“, že syna vyhodila z domu…….

  Vo svojej výpovedi syn Michal uviedol…. Po hospitalizacii na psychiatrickom oddelení viac psychiatra nenvštevujem ani neužíva žiadne lieky…….

   

  1. Při výpovedi podozrivá Daniela Molnárová uviedla, že syn sa nelieči, je zdraví a nepoberá žiadne lieky a všetko je v poriadku. To isté tvrdil syn Michal Andrej Molnár.
  2. Při poslednej návšteve syna mi sama exmanželka telefonovala, aby som striktne celý týždenný pobyt dohliadol na poberanie psychiatrických liekov, lebo jeho stav je vážny. Napokon mu nedovolila predĺžiť si pobyt.
  3. Počas týždenného pobytu sám syn Michal Andrej potvrdil v prítomnosti svedka, že lieky, ktoré pobera sú zničujúce, má dojem, že mu „gumujú“ mozok a stále je unavený, bolí ho hlava čo aj vykazovalk při svojom správaní. Žije absolútne mimo reality, nie je isté že chodí v takom stave na vysokú školu vo Viedni.
  4. Záver: Exmanželka ho potrebuje len jako príjem finančných zdrojov, ktoré syn produkuje z bývaleho štipendia, brigád a kšeftov so zbraňami jako som vo všetkých podaniach preukazoval. Zneužíva psychicky chorého syna na úkor jeho zdravia a na úkor jeho otca.

  VII.

  Návrh na dokazovanie

  Dôkaz o súčasnom zdravotnom stave syna Michala Andreja Molnára podľa už vyhotovených lekárskych práv je nevyhnutné nakoľko jedine vyhotovenie súdno znaleckého posudku s otázkami, či pričinné súvislosti vážneho psychiatrického ochorenia vznikli len tak „sami od seba“ alebo z dôvodov konania podozrivej a aký rozsah zodpovednosti nesie podozrivá Daniela Molnárova v rámci tu uvádzaných skutočnosti, menovite nedbala starostlivosť po úraze v detsve, zanedbanie starostlivosti v dospievaní, násilný únos bez súhlasu otaca, citové vydierania a uvrhnutie do samoty a bránenie stretnutia s otcom a s výhovorkou, že syn je dospelý a môže sa sám rozhodovať, pričom zneužila jeho citové napojenie a psychickú chorobu ktorou trpel od malička „strielačkovanie“ a život v inom svete. Potom môžem doložiť videozáznamy z jeho správania počas dospievania a správania podozrivej.

  Podľa § 208 ods. 1, písm. a), ods. 2, písm. d) Trestného zákona sa zločinu týranie blízkej osoby a zverenej osoby dopustí ten kto týra blízku osobu, spôsobujúce jej psychické utrpenie, citovým vydieraním alebo iným správaním, ktoré ohrozuje jej fyzické alebo psychické zdravie.

  Trestný zákon sa snaží týmto spôsobom eliminovať prejavy domáceho násilia. Objektom je zabezpečenie riadneho spolužitia v rámci rodiny, ale aj v rámci domácnosti. Poškodeným môže byť len blízka osoba.

  Nemusí ísť o sústavné alebo dlhší čas trvajúce konanie. Nevyžaduje sa, aby u blízkej osoby vznikli následky na zdraví……, ale musí ísť o také konanie, ktoré týraná osoba …..pociťuje ako ťažké príkorie.

  Na naplnenie zákonných znakov tohto trestného činu je potrebné, aby v dôsledku páchateľovho týrania bolo spôsobené fyzické alebo psychické utrpenie, teda taký stav, ktorý sa vyznačuje telesnými alebo duševnými bolesťami, ktoré ovplyvňujú obvyklý spôsob života týranej osoby a netrvajú len krátky – prechodný čas.

  VIII.

  Popis odohratých skutočností

  Z vyššie uvedeného vyplýva, že je potrebné začatie stíhania osobu Daniela Molnárová, nar. 4.1.1957 ako obvinenú pre prečin “týrania blízkej osoby“, lebo na základe zistených skutočností je dostatočne odôvodnený záver

  že

  dňa 4. februára 2013 bez súhlasu manžela a otca Jána Molnára nar. 11.06.1948 odvliekla (uniesla) maloletého syna Michala Andreja Molnára na neznáme miesto a neskoršie 12. marca 2013 opustili Slovensko smerom Rakúsko kde sa ubytovali a ukrývali pred manželom na neznámom mieste neskoršie zistené na adrese Johannagase 18, Viedeň v ktorom byte ponechávala svojho maloletého syna samotného aj počas jej dvojtýždenného cyklu opatrovateľky kam chodila mimo Viedeň do Kittzelbachu.

  Bola si vedomá, že takéto zaobchádzanie môže viesť k vážnemu psychickému ochoreniu ich syna Michala Andreja Molnára, ktorý utrpel v mladom veku ako 3,5 ročný pri zrážke autom úraz hlavy.

  Jej manžel Ján Molnár sa domáhal v súdnych konaniach   predbežných opatrení aby mohol počas jej dvojtýždennej neprítomnosti v byte ako otec vplývať na výchovu a zamedzovať psychickú utrpenie zo samoty aj keď už bol dospelý vzhľadom na jeho nedoliečenú psychickú chorobu „strielačkovania“ život vo vlastnom svete. Všetky návrhy odmietala čo vyvrcholilo vážnym ochorením Michala Andreja Molnára potvrdené Lekárskou správou z nemocnice v Trnave v ktorej primárka konštatovala, že menovaný trpí vážnou psychickou chorobou schizofrénie a nie je vylúčené, že príčinou bola jeho dlhodobá samota vo Viedenskom byte, čo sa neskoršie prejavilo vážnejším ochorením „zašklby svalov“ a v súčasnosti je hospitalizovaný na psychiatrii vo Viedni, čím spôsobila ťažkú ujmu na zdraví s doživotným dopadom svojmu synovi Michalovi Andrejovi Molnárovi a to spôsobom kvalifikovaným ako týranie blízkej osoby.

  Podporné tvrdenia začiatku rozvratu manželstva.

  Vyhodnotením súvislosti, náväznosti a postupnosti krokov bolo zistené, že dňa 11.6.2009 podal manžel Ján Molnár na Okresný súd Bratislava IV Návrh na rozvod s manželkou Danielou Molnárovou vedený pod sp.zn. v ktorom

  Maloletý syn Michal Andrej Molnár prehlásil, že nie je ochotný bývať v spoločnej domácnosti s jeho matkou z dôvodov jej neprispôsobilosti, nadmernému fajčeniu a bránenia slobody prejavu v názoroch na výchovu jeho sestry Otílie.

  Ako manžel mal proti nej výhrady: 1. Odmieta si plniť manželské povinnosti, 2. Nemá zmysel pre rodinný život a výchovu detí, 3. Je neustále konfliktná, 4. Odmieta viesť ekonomicky únosnú domácnosť, 5. Má väčšie finančné nároky ako sú jej finančné príjmy, 6. Nemá zmysel pre reálny rodinný život, žije neustále vo fikcii bohatstva, 7. Ohrozuje život a zdravie detí najmä fajčením, 8. Jej životným štýlom sa stala cigareta, káva, posteľ, 9. Má komunistické zmýšľanie, všetko niekto iní zariadi, 10, Jej ekonomický príjem je menší než je jej vlastná spotreba. Ďalej uviedol, že a) Je v pravom slove príživníkom rodiny, vyciciava peniaze cez cigarety, kávu a osobné pôžitky na úkor zdravej výživy detí. b) Deti nemajú žiadne vitamíny ani ovocie len z dôvodov, že manželka vďaka fajčeniu potrebuje denne 3 Eur na cigarety, k tomu káva a z týchto dôvodov nezostáva deťom na zdravú výživu. c) Z nadmerného fajčenia má obrátený spôsob života, cez deň spí pre únavu z fajčenia a v noci nemôže spať, lebo je už vyspatá a preto opäť fajčí. Tento jej životný štýl je pre rodinu s maloletými deťmi neprijateľný. A ďalšie závažné skutočnosti.

  Podporný popis k príprave na trestný čin alebo nedokonaný trestný čin

  Dňa 4. februára 2013 bez súhlasu manžela a otca Jána Molnára nar. 11.06.1948 odvliekla (uniesla) maloletého syna Michala Andreja Molnára na neznáme miesto a neskoršie 12. marca 2013 opustili Slovensko smerom Rakúsko kde sa ubytovali a ukrývali pred manželom na neznámom mieste neskoršie zistené na adrese Johannagase 18, Viedeň v ktorom byte ponechávala svojho maloletého syna samotného aj počas jej dvojtýždenného cyklu opatrovateľky kam chodila mimo Viedeň do Kittzelbachu. Bola si vedomá, že takéto zaobchádzanie môže viesť k vážnemu psychickému ochoreniu ich syna Michala Andreja Molnára, ktorý utrpel v mladom veku ako 3,5 ročný pri zrážke autom úraz hlavy.

  Bola si tiež vedomá, že jej manžel podal 23.8.2012 Návrh na Okresný súd Bratislava IV Návrh na manželské výživné v snahe zabrániť jej nezodpovedné hospodárenie s rodinnými financiami a z uvedeného návrhu bola si vedomá na poukázanie jej otca a manžela, že takéto zaobchádzanie môže viesť k vážnemu psychickému ochoreniu ich syna Michala Andreja Molnára, ktorý utrpel v mladom veku ako 3,5 ročný pri zrážke autom úraz hlavy. Nebrala vážne ani trestné oznámenia svojho manžela na ktorých nepravdivo vypovedala o zneužití rodinných financií určených na výživu detí pre svoj zámer odsťahovania sa od manžela vrátanie jeho syna Michala Andreja Molnára. Dlhodobo ho ponechávala samého v byte počas jej dvojtýždňového pracovného cyklu mimo Viedne pričom vedela, že syn vykazoval viditeľné znaky psychickej poruchu čo sa snažila zakryť a čo bolo aj dôvodom Návrhu manžela na rozvod ešte v roku 2009 kedy sľúbila manželovi nápravu svojho správania. Daniela Molnárová ako matka Michala Andreja Molnára vedela, že sa jej manžel Ján Molnár domáha v súdnych konaniach   predbežných opatrení aby mohol počas jej dvojtýždennej neprítomnosti v byte ako otec vplývať na výchovu a zamedzovať psychickú utrpenie zo samoty aj keď už bol dospelý vzhľadom na jeho nedoliečenú psychickú chorobu „strielačkovania“ život vo vlastnom svete. Všetky návrhy odmietala čo vyvrcholilo vážnym ochorením Michala Andreja Molnára potvrdené Lekárskou správou z nemocnice v Trnave v ktorej primárka konštatovala, že menovaný trpí vážnou psychickou chorobou schizofrénie a nie je vylúčené, že príčinou bola jeho dlhodobá samota vo Viedenskom byte, čo sa neskoršie prejavilo vážnejším ochorením „zašklby svalov“ a v súčasnosti je hospitalizovaný na psychiatrii vo Viedni.

  IX.

  Fakultatívne znaky trestnej činnosti:

  Zavinenie: Menovaná konala cielene a premyslene viac rokov před vyvrcholením ochorenia čo potvrdila vo výpovedi v konaní o rozvod manželstva v tom znení, že musela počkať až kým syn dozrie a potom spoločne s ním opustiť svojho manžela. V skutočnosti tieto jej cielene kroky tvoria skutkovú podstatu jej konania, ktoré charakterizujú určité ľudské konanie a následok zavinenie a sú naplnené všetky obligatórne znaky skutkovej podstaty – tj,. subjekt Daniela Molnárová jako matka, objekt syn Michal Andrej Molnár, objektívna stránka v úmysle ublížiť v prvom rade exmanželovi odlúčením od rodiny a subjektívna stránka aj za cenu ublíženia na zdraví vlastnému synovi. Bolo preukázané zavinenie vo forme psychického utrpenia syna Michala Andreja a bola preukázaná príčinná súvislosť, pričom zavinenie sa vzťahuje na všetky ostatné znaky skutkovej podstaty.

  Úmysel: Menovaná konala s úmyslom privodiť manželovi pomstu prostredníctvom týrania jeho syna a psychickým vydieraním nedovoliť aby sa situácia napravila. Jej úmyslom bolo izolovať oznamovateľoveho syna a bola si vedomá, že týmto ohrozí jeho psychické zdravie čo sa prejavilo ochorenie s diagnózou F23.1 Akútna polymorfná psychotická porucha s príznakmi schizofrenie a Diferenciálna diagnostika Schizofrenia paranoides F20.0. Toto vyplývalo z lekárskej správy u MUDr. Šedivej, primárky psychiatrického oddelenia Fakultnej nemocnici Gtrnava. Syn toto vnímal jako ťažké príkorie ale citovým vydieraním nemal odvahu sa k tomu priznať. Jednoznačný úmysel tkvie v tom, že ohováraním otca organizovanou skupinou na čele Daniela Molnárova, dcéra Otília Molnárová, sestra Margita Schmidt a jej dcéra Alexandra Schmidt za pomoci ich mamy Margite Schmidt dosiahli svoj úmysel – ohovoriť Jána Molnára tak silno až to viedlo u maloletého k rozhodnutiu, že radšej odíde s matkou a sestrou než aby ostal s otcom v spoločnej domácnosti.

  Motív: Motívom boli peniaze, ktoré obdržala od Ing. S.P. ale aj politická objednávka tajných služieb. V zmysle vyhľadávacej zásady je potrebné chápať že motívm bolo uškodiť svojmu manželovi prostredníctvom získania synovej náklonnosti aby mohla manžela uvrhnúť do bezdomovstva. Na strane druhej išlo o politický príkaz, nakoľko toľko nezákonnosti, ktoré doposiaľ neuznávala ani polícia, ani prokuratúra ani súdy nemožno inak chápať len ako politický motív „zničiť život“ resp. čo najviac sťažiť život exmanželovi Jánovi Molnárovi prepadom do bezdomovstva, bez ohľadu ako vážne ubližuje vlastnému dieťaťu, dôležité ublížiť jeho synovi, čo najviac otca bolí a spôsobiť mu zdravotné ťažkosti až smrť.

  Cieľ: Cieľom bolo jednoznačne privodiť neznesiteľné životné podmienky pre oznamovateľa priamo ublížením na zdraví vlastnému synovi, ako aj tiež zabránenie Jánovi Molnárovi v politickej súťaži. V zmysle zásady voľneho hodnotenia dôkazov je potrebné zobrať na zreteľ, že motívom konania podozrivej bolo za každých okolnosti aj za cenu porušenia zákona o rodine privodiť exmanželovi bezdomovstvo a sťažené životné podmienky a tak mu zabrániť zúčastniť sa politickej súťaže aj v súvislosti s kandidatúrou do funkcie prezidenta SR.

  Výška škody: V prípade preukázania viny došlo ku škode (ukrátenia o podiel s Beihilfe) ale najmä a predovšetkým morálnej ujmy, ublíženia na zdraví jak exmanželovi s následkom infarktu myokardu tak aj jeho synovi a nevyčislitelná škoda rozpadom rodiny a subtílnym mučením vyše 7 ročného bezdomovstva a utrpenia nevinných detí. Tiež zmarenie natočenia televízneho seriálu Veľká Morava a následne Gričská čarodejnica ktorých výnosy by sa pohybovali okolo 100 milionov USD.

  Absolútne neľudské konanie: Ublížiť vlastnému synovi len aby sa pomstila exmanželovi na politickä objednávku je ozaj neľudské konanie.

  Mimoriadne znaky: Nejedná sa o jednoduchý a jednoznačný súkromno právny problém, ale v spoločnosti prebieha boj o moc s mafiánskymi praktikami o čom svedčí aj proces s Mariánom Kočnerom a spol. Oznamovateľ len chce uviesť, že třeba začať vyšetrovať a objavia sa aj také politické znaky a moptívy, ktoré sú zatiaľ len domienkou navrhovateľa. Jako mimoriadne znaky uvádzam prepojenie Mariána Kočnera na bývalého generálneho prokurátora, ktorý podľa mojích získaných informácii cielene konal tak aby sa neopbjasnila kráddež rodinného domu čo bolo prioritné při rozklade rodiny. Taktiež na prepojenie Mariána Kočnera na štátnu tajomníčku Jankovskú, ktorá riadila súdne konania podľa želania Mariána Kočnera. Je len vecou začatia vyšetrovania aby sa tieto skutočnosti objasnili, nakoľko Marián Kočner už v čase útoku na Markízu bol so mnou v kontakte a sľuboval vymoženie pohľadávky o 28 mil. SK voči Slovenskej poisťovni ale ukázalo sa, že jedná proti mojím záujmom. Počas inkriminovanej doby bola Daniela Molnárová v spojení s Ing. S.P, developera zapletenpého do kauzy „Bonaparte“, ktorý je s Mariánom Kočnerom prepojený viacerými podnikateľskými subjektami a v súčinnosti s poslancom za SMĚR sociálna demokracia Ing. M.K. viedli proti mně boj jako odplatu za to, že som si dovolil 4 dni před Mečiarovým HZDS založiť politické hnutie HSP Hnutie za slobodu prejavu, ktoré malo ciel pod kontrolou televíznych kamier sledovať gtransparentnosť prechodu vlastníckych práv z predtým spoločného vlastníctva do súkromných rúk a preto som sa stal nepohodlným občanom a podnes som s najväčšou pravdepodobnosťou označený jako „Persona Non Grata“.

  X.

  Trestný čin v štádiu prípravy alebo nedokonaný trestný čin

  Z vyššie uvedeného zhrnutia, nemožno vylúčiť tvrdenie, že pokiaľ sa nevyhotoví znalecký posudok s otázkou jako mohlo vzniknúť tak vážne psychiatrické ochorenie či svojvolne len tak pre nič za nič, alebo zavinené podozrivou a ďalšími osobami, nemože sa s istotou vylúčiť ani možnosti posúdenia odohratých skutočností ako prípravu na trestný čin týrania blízkej osoby alebo nedokonaný čin takéhoto trestného činu aj iného charakteru jako týranie blízkej osoby. Nasvedčujä päť závažné skutočnosti.

  1. Zrazenie syna v detskom veku zavinené podozrivou, ktorá ho podhodila pod moje nohy (nie je vylúčené so zámerom zlého úmyslu, na čo třeba obnoviť konanie) a následne ťažký úraz s prasknutou lebkou a tiež sa nedá vylúčuť, že ďalším konaním podozrivej (poslala ho na výlet kde si rozbil koleno a hlavu pádom z bycikla) sa plynutím času otvorila vnútorná rana (tumor) z prasknutej lepky alebo iné psychické ochorenie.
  2. Po celý čas poukazujem na skutočnosti, že exmanželka Daniela Molnárová viedla nezdravý spôsob života, úmyselne zahmlievala psychické ochorenie syna (strielačkovanie a život mimo reality), že na odchod a odlúčenie od rodiny sa dlhodobo pripravovala (napísala to v konaní o rozvod „čakala som až syn dospeje), prikazovala mu navštevovať rôzne krúžky, herecké a na gitaru, čo mu zaťažilo psychiku až mu hrozilo prepadnutie a nezmaturovanie na gymnázium Bíliková, následne rok před odchodom vytvárala úmyselne situáciu, že počas jej prítomnosti bolo dosť peňazí z jej zárobku (cca 1200 euro), ktorý dokonale za dva týždne minula aby počas jej dvojtýždňovej neprítomnosti som ja otec a syn Michal trpeli nedostatkom financii a boli sme od podozrivej navádzaní, aby sme si požičiavali od jej sestry prostredníctvoj jej dcéry Alexandry a takto vytvárala nezdravé rodinné prostredie. Doslova rok před odchodom plánovite syna brávali do cukrárne, do kina všetky ženy bez mňa (Matka, dcera, Sanadra, Gita) aby ma cielene ohovárali a takto sa pripravovali aby syn odsúhlasil môj odchod z rodiny.
  3. Dostatočne bolo preukázané, že syna jako maloletého „uniesla“ v roku 2013 a od tej doby ho držala v byte vo Viedni a úokiaľ ona chodila na dvojtýždňové turnusy jako opatrovateľky, syn Michal ostal v byte sám (dcéra Otília bývala u frajera juhoslovanského občana), nedovolila mne otcovi ho navštevovať a keď som ho tajne navštívil videl som na vlastné oči, že žije jako pustovník, množstvo pivových fliaš na stole, fajčil množstvo cigariet a sám sa osobne sťažoval mne otcovi, že matka mu neustále pripomína, že ak nechce skončiť jako bezdomovec jeho otec, tak sa nesmie so mnou stýkať. To je moje svedectvo.
  4. Nespochybniteľne bolo preukázané, že syn Michal 13.1.2018 bol zadržaný políciou na základe môjho zavolania, nakoľko sa prejavili u neho sklony k seba ublíženiu a následne bol prijatý na psychiatriu v Trnave, kde podľa lekárskej správy sa prejavilo ochorenie s diagnózou F23.1 Akútna polymorfná psychiatrická porucha s príznakmi schizofrénie a Deferenciálna diagnostia Schizofrenia poranoids F20.0. Tiež bolo preukázane, že následne bol prevezený na psychiatriu do Viedne na pokyn a snaženie podozrivej Daniely Molnárovej (pravdepodobne s cieľom utjovanie jeho ochorenia.)
  5. Bolo preukázané, že došlo k vážnemu ochoreniu, ďalej že matka uniesla syna ako maloletého, uvrhla ho do samoty, na to sa dlhodobo pripravovala, to znamená, že nemuselo dojsť k dovršeniu trestnej činnosti, ale určite došlo buď k naplneniu prípravy na trestný čin týrania blízkej osoby alebo ublíženia na zdraví z nedbanlivosti alebo nedokonaný trestný čin poškodenia zdravia.

  Tvrdenie dozerajúcej prokuratorky, že trestny čin sa nestal a záverečné odôvodnenie, že nad rámec poznamenáva o trestnom oznámení, ktoré nie je prostriedkom k ochrane subjektívnych práv fyzickej osoby, ale v zásade sa jedná o formu účasti občanov pri presadzovaní verejneho záujmu…… neobstojí!

  Aj keď sa nenaplnili podľa dozerajúcej prokuratorky všetky znaky zločinu tárania blízkej osoby v zmysle Trestného zákona, tak bolo dostatočne preukázané nedokonaný trestný čin týrania blízkej osoby a určite príprava na tento trestný čina tárania bývalého manžela!!!

   XI

  Faklultatívne znaky nedokonaného alebo prípravy na trestný čin

  Zavinenie: Menovaná konala cielene a premyslene viac rokov před vyvrcholením ochorenia čo potvrdila vo výpovedi v konaní o rozvod manželstva v tom znení, že musela počkať až kým syn dozrie a potom spoločne s ním opustiť svojho manžela. Bolo preukázané zavinenie vo forme psychického utrpenia syna Michala Andreja a bola preukázaná príčinná súvislosť, pričom zavinenie sa vzťahuje na všetky ostatné znaky skutkovej podstaty.

  Úmysel: Menovaná konala s úmyslom privodiť manželovi pomstu prostredníctvom týrania jeho syna a psychickým vydieraním nedovoliť aby sa situácia napravila. Jej úmyslom bolo izolovať oznamovateľoveho syna a bola si vedomá, že týmto ohrozí jeho psychické zdravie čo sa prejavilo ochorenie s diagnózou F23.1 Akútna polymorfná psychotická porucha s príznakmi schizofrenie a Diferenciálna diagnostika Schizofrenia paranoides F20.0.

  Motív: Motívom boli peniaze, ktoré obdržala od Ing. Stanisla Plutka ale aj politická objednávka tajných služieb alebo pomsta za to, že jako manžel som bol prísny a musela ísť pracovať.

  Cieľ: Cieľom bolo jednoznačne privodiť neznesiteľné životné podmienky pre oznamovateľa priamo ublížením na zdraví vlastnému synovi, ako aj tiež zabránenie Jánovi Molnárovi v politickej súťaži.

  Výška škody: V prípade preukázania viny došlo ku škode (ukrátenia o podiel z Beihilfe) ale najmä a predovšetkým morálnej ujmy, ublíženia na zdraví jak exmanželovi s následkom infarktu myokardu tak aj jeho synovi a nevyčislitelná škoda rozpadom rodiny a subtílnym mučením vyše 7 ročného bezdomovstva a utrpenia nevinných detí.

  XI.

  Návrh na rozhodnutie

   8) Podľa § 2 ods. 10 Trestného poriadku „Orgány činné v trestnom konaní postupujú tak, aby bol zistený skutkový stav veci, o ktorom nie sú dôvodné pochybnosti, a to v rozsahu nevyhnutnom na ich rozhodnutie. Dôkazy obstarávajú z úradnej povinnosti.

  Vzhľadom na vyššie uvedené žiadam dozerajúcu Krajskú prokuratúru aby uznesenie Okresnej prokuratúry zrušila a navrhla vzniesť obvinenie voči podozrivej Daniele Molnárovej jako vyšší stupeň podozrenia a tiež prikázala vyšetrovateľke zabezpečiť znalecký posudok podľa lekráskych správ a osobneho vyšetrenia súdneho znalca môjho syna Michala Andreja Molnára, ktorý by sa vyjadril o príčinach vzniku a súvislostiach s konaním podozrivej Daniely Molnárovej.

  S pozdravom  Ján Molnár

  • – – – – – –  koniec odpisu – – – – – – –

  Záver k blogu:

  Treba sa už konečne postaviť na ODPOR, ale s kým……………………………….. ? Vybudovali tu systém nedôvery aby prostý ľud nikomu neveril a oligarchia rozkráda a vraždi!!!!! No nech sa nájde 7 statočných, ktorí mi osobne napíšu aby sme začali s účinným odporom!? nenájde, lebo aj tu je sama manipulacia, tajne služby su perfektne prepracované a nedovoli aby sa dvaja ozja čestní občania stretli. Chodím často do Cubikonu na poschodi je knihkupectvo s veľkou čitarňou a občerstvenim …… napíšte mi do súkromnej správy na FB deň, hodinu a môžeme sa stretnúť osobne https://www.facebook.com/profile.php?id=100001448388496 predpokladám, že mnohí z Vás by sa chceli stretnúť ale tajné služby to nedovolia, alebo sa môžeme stretnuť v reštike na Dlhých dieloch u „Páteka“ pod Billou Smedný mních, aj tam občas chodím…… Treba 7 statočných!!!!

  – – – – – – –

  Vyzývam každého človeka na Slovensku, ktorí sa cíti byť v ohrození alebo už bol poškodený týmto systémom aby sa pridal do skupiny na FB.

  https://www.facebook.com/groups/1143801575828319/?ref=bookmarks

  Minúta ticha – pre všetky obete po roku 1989!

   

  Kde prirodzené právo prehráva nad papierovým právom, treba aby rozhodli občania v ľudovom referende!

  Ešte raz na záver:

  Bude nás 1.000.000 (milión) ľudí, ktorí nevolili Čaputovú? A podpíšu petíciu za jej odvolanie

  Linka na petíciu:

  https://www.peticie.com/vyhlasenie_neplatnosti_prezidentskych_volieb_v_roku_2019_a_ich_opakovanie

  Linka na Facebook: https://www.peticie.com/a/228130

  Podpíšte a preposielajte priatelia!!!!

  Toto som zabudol…

  Eldorado

  https://www.youtube.com/watch?v=ZqK8BXbh7yg

  Mohli mi ukradnúť dom, majetok, pohľadávky ale to, že mi ukradli syna to im nedarujem!!!!

   


  Autor v číslach

  Počet článkov: 122
  Celkové hodnotenie: 5.58
  Priemerná čítanosť: 6582

  ...

  Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

  Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

  Varovanie

  Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

  Vybrali sme z Hlavných Správ

  Trump očakáva, že obchodná dohoda s Čínou sa podpíše do polovice novembra

  Washington 18. októbra 2019 (TASR/HSP/Foto:SITA/AP-Evan Vucci)   Americký prezident Donald Trump predpokladá, že USA a Čína podpíšu čiastočnú obchodnú dohodu do polovice novembra Trump v piatok povedal, že sa obchodná dohoda podpíše do stretnutia lídrov Ázijsko-tichomorskej hospodárskej spolupráce (APEC), ktoré sa bude konať 16. a 17. novembra v Čile. "Myslím…

  Demokratická strana na čele s oceneným Goldmanovou cenou, apelujú na Čižnára, aby konal v prípade Trnku

  Bratislava 18. októbra 2019 (HSP/Foto:TASR - Martin Baumann)   Odídenci z opozičnej SaS, ktorí včera oznámili, že vstupujú do neparlamentnej Demokratickej strany (DS), dnes na sociálnej sieti vyzvali generálneho prokurátora Jaromíra Čižnára, aby konal v prípade Dobroslava Trnku Podľa ich názoru má v tomto prípade "zdupľovanú pozíciu". "Nie je len…

  U bývalého generálneho prokurátora Dobroslava Trnku zasahovala polícia

  Bratislava 18. októbra 2019 (SITA/HSP/Foto:SITA-Diana Černáková)   U bývalého generálneho prokurátora Dobroslava Trnku zasahovala polícia. Podľa informácií TV JOJ mu kontrolovali jeho zbrane. Medzi nimi aj samopal, ktorý mal podľa zdroja televízie odložený v trezore na prokuratúre. Informácie JOJ potvrdila polícia, ale aj samotný Trnka Bývalý generálny prokurátor Dobroslav Trnka…

  Minister Gál sa stretne so sudcom Lindtnerom, ktorý si mal písať s obvineným Marianom K.

  Bratislava 18. októbra 2019 (SITA/HSP/Foto:SITA-Branislav Bibel)   Minister spravodlivosti Gábor Gál sa v pondelok 21. októbra osobne stretne s predsedom Okresného súdu Bratislava III Davidom Lindtnerom v súvislosti s medializovanou komunikáciou v aplikácii Threema. Následne oznámi ďalší postup V pondelok sa zároveň minister stretne s premiérom Petrom Pellegrinim, ministerkou vnútra…

  Pri parlamente v Londýne našli podozrivý balík

  Londýn 18. októbra 2019 (TASR/HSP/Foto:Jenny Longden Twitter)   Britská polícia oznámila, že odstránila podozrivý balík, ktorého nález si v piatok vyžiadal uzavretie londýnskej ulice Whitehall v centre metropoly neďaleko britského parlamentu Metropolitná polícia predtým uviedla, že na mieste boli prítomní špecialisti, ktorí podozrivý balík preverovali, a z tohto dôvodu okolie…

  Čaputová: Vyšetrovatelia a prokurátori si ešte dôveru zaslúžia

  Bratislava 18. októbra 2019 AKTUALIZOVANÉ (TASR/HSP/Foto:TASR-Pavol Zachar)   Polícia aj prokuratúra si uvedomujú vážnosť situácie v súvislosti s vyšetrovaním aktuálnych káuz. Ministerka vnútra Denisa Saková (Smer-SD), policajný prezident Milan Lučanský a prvá námestníčka generálneho prokurátora Viera Kováčiková majú nateraz dôveru prezidentky SR Zuzany Čaputovej. Hlava štátu to povedala na piatkovom…

  Protest Za spravodlivé Slovensko v meste pod Urpínom zrušili

  Banská Bystrica 18. októbra 2019 (SITA/HSP/Foto:Facebook)   Protest Za spravodlivé Slovensko, ktorý sa mal konať na Námestí SNP v Banskej Bystrici, organizátori zrušili. Oznámili to dnes na facebookovej stránke. Zhromaždenie sa nemôže podľa nich uskutočniť z organizačných dôvodov. Najbližší protest bude v Brezne a organizátori z občianskej iniciatívy Za slušné…

  154 migrantov z Etiópie pristálo v nemeckom Kasseli – ďalších 220 bude nasledovať v novembri

  Kassel 18. októbra 2019 (HSP/Journalistenwatch/Foto:Screenshot Twitter)   154 registrovaných migrantov prišlo 15. októbra z Etiópie do Kasselu v rámci „nemeckej dohody o presídľovaní“  Let pre ďalších 220 migrantov je naplánovaný na november. Pravdepodobne sú to predovšetkým Eritrejčania, Somálčania a Sudánci, ktorí tam prichádzajú.   It happened!🛫 In FIRST EVER @UNmigration…

  "Flirt" Poklonskej a Erdogana vyvolal zúrivú reakciu v Kyjeve

  Kyjev 18. októbra 2019 (HSP/Foto:Screenshot RIA Novosti)   V Kyjeve objavili ďalšiu zradu – tento raz tureckú... Ani ukrajinského prezidenta, ani vládu, ba ani radikálov či nacionalistov prakticky vôbec nezaujíma, čo sa deje v Sýrii kvôli útokom tureckej armády. Na Ukrajine majú viac ako dosť vlastných problémov... Na druhej strane viacerých rozzúrila…

  V Bratislave prebieha protest Za spravodlivé Slovensko

  Bratislava 18. októbra 2019 AKTUALIZOVANÉ (SITA/TASR/HSP/Foto:TASR-František Iván)   Pochod iniciatívy Za slušné Slovensko podporili v piatok v Bratislave tisícky ľudí. Iniciatíva naďalej volá po vyšetrení vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej, dôslednom vyšetrení káuz a novej dôveryhodnej vláde. Aktuálny pochod je podľa organizátorky Karolíny Farskej reakciou na terajšie kauzy Konkrétne…

  Toto prichádza z Bosny na chorvátske hranice

  Bihač 18. októbra 2019 (HSP/Foto:Screenshot:YouTube)   Invázia s cieľom zaplaviť európske národy cudzími etnikami a zničiť ich, v tichosti pokračuje. Pred pár dňami sa objavili zábery, kde polícia Bosny a Hercegoviny sprevádza tisíce migrantov, len mužov, na chorvátske hranice. Kam budú smerovať ďalej sa z mainstreamu nedozvieme. Budeme si tak musieť počkať, kým sa neobjavia videá…

  Prezidentka Čaputová sa zúčastní intronizácie nového japonského cisára

  Bratislava 18. októbra 2019 (TASR/HSP/Foto:SITA-Alexandra Čunderlíková)   Prezidentka SR Zuzana Čaputová sa zúčastní intronizácie japonského cisára Naruhita, ktorá sa uskutoční v Tokiu 22. októbra. Hlava štátu odcestuje na štvordňovú návštevu Japonska v nedeľu (20. 10.). TASR o tom informoval jej hovorca Martin Strižinec "V pondelok (21. 10.) sa prezidentka stretne…

  Dzurinda odmieta, že by jeho vláda konala inak ako podľa svojho svedomia, t.j. pod vplyvom finančnej skupiny

  Bratislava 18. októbra 2019 AKTUALIZOVANÉ (TASR/HSP/Foto:SITA-Ivan Fleischer)   Expremiér Mikuláš Dzurinda odmieta, že by počas svojej vlády rozhodoval inak ako podľa svojho svedomia. Zdôrazňuje, že nikdy neprijal úplatok a nemá indície, že by jeho vláda konala pod vplyvom finančnej skupiny. Ak sú informácie z Gorily pravdivé, svedčia podľa Dzurindu o…

  Asad prijal ruskú delegáciu

  Moskva 18. októbra 2019 (TASR/HSP/Foto:SITA/AP/SANA)   Sýrsky prezident Bašár Asad prijal v piatok ruskú delegáciu vrátane osobitného predstaviteľa pre Sýriu Alexandra Lavrentieva a námestníka ministra zahraničných vecí Sergeja Veršinina Predmetom rokovania bola situácia v Sýrii a turecká operácia na severovýchode krajiny, informovala tlačová agentúra TASS s odvolaním sa na sýrsku…

  Hrabko: V porovnaní so stranou Za ľudí sú PS-SPOLU starí politici

  Bratislava 18. októbra 2019 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Hoci jednotlivé prieskumy politických preferencií môžu byť aj výrazne nepresné, trend posilňovania strany Andreja Kisku Za ľudí na úkor koalície Progresívne Slovensko-SPOLU je podľa publicistu Juraja Hrabka uveriteľný. „Keby som to mal povedať jednoducho, tak poviem, že PS-SPOLU sú už starí politici v…

  Podľa Eurobarometra vo vnímaní nezávislosti súdov je Slovensko opäť na chvoste Európskej únie

  Bratislava 18.októbra 2019 (SITA/HSP/Foto:Pixabay)   Vo vnímaní nezávislosti súdnictva je Slovensko opäť na chvoste Európskej únie. Vyplýva to z aktuálnych dát Eurobarometra, ktoré dnes zverejnil portál Euractiv.sk. Iba 28% Slovákov si myslí, že slovenské súdy sú nezávislé, o opaku je presvedčených 60% Slovákov. Zvyšných 12% sa nevedelo vyjadriť Medzi najlepšie…

  Po útoku v ubytovni pre azylantov v Rakúsku zomrela 2. obeť - sociálny pracovník

  Viedeň 18. októbra 2019 (TASR/HSP/Foto:TASR/DPA-Paul Zinken)   Rakúsky 32-ročný sociálny pracovník zomrel niekoľko dní po tom, čo pri útoku v ubytovni pre azylantov v spolkovej krajine Horné Rakúsko utrpel vážne bodné zranenia. V piatok o tom informovala tamojšia polícia Podľa tlačovej agentúry AP polícia dodala, že 33-ročného afganského žiadateľa o…

  Na verejné počúvanie nahrávok z kauzy Gorila pred Úradom vlády SR prišli stovky ľudí

  Bratislava 18. októbra 2019 (SITA/HSP/Foto:SITA-Branislav Bibel)   Na verejné počúvanie nahrávok a premietanie správ z kauzy Gorila, ktoré dnes pred Úradom vlády SR organizovala strana Za ľudí, prišli stovky ľudí. Na podujatie lídra strany Andreja Kisku prijali pozvanie predsedovia opozičných strán Michal Truban (PS), Miroslav Beblavý (Spolu), Richard Sulík (SaS),…

  TopDesat

  Kedy naposledy žili na našej planéte mamuty?

  0

  Jedna štúdia tvrdí, že mamuty mali na našej planéte dostatok potravy aj priaznivé poveternostné podmienky na život. Vinníkom ich zániku vraj boli krátkodobé námrazy a nekvalitná voda. Po vyhynutí väčšiny zemských mamutov sa jedna populácia presídlila na vzdialený arktický ostrov. Posledné skupinky prežili na ostrove Wrangel a oproti svojim pozemským…

  Vladimír Clementis: Návrat domov po vlastnú smrť

  0

  Bol vzdelaný a raz si dovolil oponovať Stalinovi. To bolo dostačujúce na to, aby sa Vladimír Clementis, ktorý žil v rokoch 1902 až 1952, ocitol vo väzení a následne potom aj na popravisku. Správy sa množili. A boli čoraz zlovestnejšie. Vladimír Clementis, československý minister zahraničia, bol na valnom zhromaždení Organizácie spojených národov v Amerike a tam…

  10 prípadov, kedy študenti dokázali svojim učiteľom, že nepatria medzi najbystrejších

  0

  Byť vysokoškolským profesorom nie je najjednoduchšia práca. Najmä ak má študentov, ktorí robia čokoľvek iné namiesto učenia sa. Mnohí profesori sa domnievajú, že títo študenti potrebujú len správnu motiváciu, ale dokonca aj oni pripúšťajú, že to nie je vždy tento prípad. Všetci sme boli (alebo možno stále sme) študenti. Či už…

  Fotografie 15 ľudí, ktorým deň zničili tieto tragické udalosti

  0

  Krásny deň sa niekedy dokáže skončiť veľmi rýchlo. Títo ľudia by o tom vedeli povedať svoje. Fotografie týchto 15 ľudí sú jasným dôkazom toho, že krásny deň ti môžu pokaziť aj maličkosti. Nasledujúce fotografie by nám mali byť príkladom a mali by sme si z nich vziať ponaučenie. Niektorým veciam…

  Slávny Siegfried a Roy: Čo sa stalo pred tigrím útokom?

  0

  Tak často spomínaný príbeh, v ktorom vystupuje Siegfried a Roy si pamätá temer každý. 3. október 2003 sa začal ako deň veľkých osláv, no skončil ako noc teroru. Tridsať rokov vystupovali iluzionisti Siegfried Fischbacher a Roy Horn s najdrahšou lasvegaskou šou. My si ich však pamätáme vďaka niečomu, čím boli ich šou…

  Vnútro obyčajných vecí skrýva neobyčajné tajomstvá

  0

  Uvažoval si niekedy, čo sa môže nachádzať vo vnútri rôznych predmetov každodennej potreby? Vonkajší vzhľad niekedy klame a zavádza. Možno ťa prekvapí, čo v sebe ukrývajú tieto obyčajné veci. Ako vyzerá vnútro požiarneho hydrantu, zubnej pasty či gitary? Dnes ti prinesieme otázky na tieto odpovede a odhalíme tajomstvá, ktoré pred…

  Vo svete IT

  Exkluzívna akcia na skvelú 3D tlačiareň Creality Ender-3 je opäť tu! Aktuálne je dostupná už za 150 eur

  0

  Model Creality Ender-3 je naozaj dostupná a intuitívna 3D tlačiareň, ktorá je vhodná pre úplných začiatočníkov, ako aj pre skúsených „tlačiarov“. Postaviť ju zvládne naozaj každý, pričom vám to nezaberie viac ako 10 minút. Následné tlačenie vašich projektov je úplná hračka a to najmä kvôli výbornej stabilnej konštrukcii, skvelým možnostiam v rámci nastavenia…

  8 užitočných aplikácií pre Android smartfóny, ktoré by ste nemali prehliadnuť

  0

  Naše smartfóny sú šikovnými pomocníkmi pri každodennom živote, ale bez vhodných aplikácií sú len zariadeniami na telefonovanie a  písanie správ pričom ich potenciál je omnoho vyšší. My sme si pre Vás nižšie pripravili zoznam 8 aplikácií, ktoré by ste nemali prehliadnuť v obchode Google Play. Stoja minimálne za vyskúšanie, pričom…

  Vybrali by ste si smartfón s plastovou alebo sklenenou zadnou stenu? Pozrite sa čo preferujú fanúšikovia Xiaomi

  0

  Smartfóny v  posledných rokoch prešli veľkými zmenami. Od rapídneho zvýšenia výkonu a to aj v kategórii smartfónov strenej triedy sme sa dočkali aj výrazných dizajnových zmien. Jednou z nich bola implementácia prémiových materiálov ako je sklo či kov v cenovo dostupnejších zariadeniach. Vybrali by ste si plastovú alebo sklenenú zadnú…

  Vedci objavili v hubách látku, ktorá dáva pacientom s obrovskými bolesťami novú nádej

  0

  Vedci objavili v hubách alternatívu k bežným opioidným analgetikám. Zdrojom úspechu má byť neznáma huba z rodu Penicillium. Doteraz boli druhy tohto rodu známe najmä pre antibiotické penicilíny, ktoré produkujú. Zdá sa však, že aspoň jeden zástupca týchto húb obsahuje zaujímavé látky na liečbu bolesti. Deriváty ópia sa viažu na…

  Google mení pravidlá hry pri licencovaní výrobcov smartfónov. Budú z toho ťažiť hlavne ich používatelia

  0

  Spoločnosť Google plánuje zmeniť pravidlá hry pri licencovaní nových zariadení. A  musíme povedať, že tentokrát sa jedná o pozitívnu zmenu, z ktorej budú ťažiť hlavne majitelia nových smartfónov. Zmeny sa dotknú nie len výrobcov smartfónov, ale aj ich používateľov Spoločnosť Google podľa portálu xda-developers.com plánuje zaviesť nové pravidlá v  spojitosti…

  Huawei predstaví už o pár dní nový fitness náramok Honor Band 5i. Pozrite sa čo všetko o ňom vieme

  0

  V júli tohto roku, značka Huawei Honor spustila predaj svojho posledného fitness náramku Honor Band 5, ktorý sme mali mimochodom možnosť vyskúšať. Dnes ale spoločnosť publikovala teaser, v ktorom odhaľuje spustenie predaja nového fitness náramku Honor Band 5i. Informáciu priniesol portál gizmochina.com. Honor Band 5i Predaj nového fitness náramku sa…

  TopSpeed

  Vodíkový Hyundai Nexo čistí vzduch. Dokázal to šialeným pokusom

  28

  Španielske zastúpenie automobilky Hyundai usporiadalo šialený pokus. Do vzduchotesnej gule uzavreli športovkyňu a jediné, čo mohla pri simulovanom behu dýchať, boli výfukové „plyny“ vodíkového Hyundai Nexo. Pri pokuse bol aj lekársky tím, ktorý celú akciu odborne kontroloval. Podľa automobilky jej nič nehrozilo.

  Ako používať hmlovky?

  9

  Predné hmlové svetlá slúžia na zlepšenie viditeľnosti v hmle alebo pri silnom daždi či snežení. Tie zadné na zviditelnenie auta zo zadu ostatným účastníkom premávky v zlom počasí. Častým problémom, s ktorým sa stretávame na slovenských cestách, je však podľa odborníkov ich nesprávne používanie. Oslňujú ostatných vodičov a v kolóne…

  BMW 1 Euro NCAP zvládlo, no má priestor na zlepšenie

  1

  Po nedávnom štvorhviezdičkovom Jeepe tu máme auto so ziskom už "povinných" 5 hviezdičiek. Je tu však jedno ale. BMW 1 Euro NCAP síce prešlo na plný počet hviezd, avšak až tak skvelý výsledok to rozhodne nebol a je tu priestor na zlepšenie. Napríklad za ochranu dospelých automobil nezískal ani 90 %, čo…

  O ručnú výrobu nového Bentley Flying Spur sa stará 200 ľudí

  1

  Automobilka Bentley začala s ručnou výrobou tretej generácie limuzíny Bentley Flying Spur. Ako prvá prichádza jej limitovaná edícia „First Edition“ v originálnom tmavomodrom laku.  Časť výroby Flying Spur je kvôli presnosti samozrejme automatizovaná, o detaily a finalizáciu niektorých dôležitých prvkov sa však v Crewe stará 200 ľudí. K prvým zákazníkom…

  Produkcia značky Lamborghini je 2x rýchlejšia ako pred pár rokmi

  1

  Produktivita automobiliek neustále rastie. Každým rokom sa vyrobí viac áut a automobilky chcú zákazníkom dodať čo najviac vozidiel za čo najkratší čas. Asi najlepším príkladom je v súčasnosti Tesla, ktorá má s ohľadom na produkciu áut veľké, ba priam niekedy až nereálne plány. Produkcia áut však rastie aj u menších…

  Škoda začína s oficiálnym odhaľovaním modelu Octavia IV

  4

  Automobilka Škoda začala s oficiálnym odhaľovaním horúcej novinky Škoda Octavia IV. Svetovú premiéru absolvuje verzia Combi už o necelý mesiac, presne 11. novembra v Prahe. Zaujímavé však je, že česká automobilka pustila do sveta ako prvé dizajnové skice verzie liftback. Tá sa má totiž predstaviť až po praktickejšom kombi.

  KAMzaKRÁSOU

  Míľnik menom prvý sed bábätka: Dá a má sa mu nejako dopomôcť?

  0

  A je to tu. Vaše dieťatko si už samé sadlo a objavuje svet okolo úplne z novej perspektívy. A všetky veci naokolo sú zrazu lákadlom. Ak sa vaše dieťatko doteraz aktívne neplazilo, počítajte s tým, že to čoskoro príde. Preto by ste mali postupne začať s prípravou domácnosti na zvedavé…

  TEST: Nová pleťovka NIVEA - píling, textilná maska a odličovací olej

  0

  Pleťová starostlivosť sa každým dňom posúva viac vpred. Na trhu sú nové prípravky, ktoré sa snažia ísť viac eko smerom a snažia sa zároveň pleti poskytnúť to, čo produkty predtým. Nová pleťovka NIVEA, ktorú sme v redakcii práve dotestovali, je presne takou modernou kozmetikou, ktorá má ambíciu byť viac “eko”…

  Trápi ťa herpes na perách? Skús overené prírodné tipy, ktoré fungujú

  0

  Možno s ním bojujete aj vy a herpes na perách či inej časti tváre je vaším veľmi nepríjemným aj nevzhľadným spoločníkom. Často sa červený pľuzgierik objavuje najmä v momentoch, keď je imunita organizmu oslabená, teda aj toto jesenné obdobie nie je výnimkou. Neváhajte preto a prečítajte si o účinných prírodných pomocníkoch, s ktorými sa herpesu…

  Vyhraj 4x Eisenberg I AM parfumovanú vodu v hodnote 55 €

  1

  Eisenberg I AM - narcistická vôňa odhaľuje v hlave delikátne maliny, nasledované opojným buketom tónov srdca zostavených z magnólie a čierneho korenia. Pretrvávajúce tóny ambry a santalu v základe zanechávajú v pamäti nezabudnuteľný odtlačok tejto vône.

  Psychologický test: Spôsob, akým prekrižuješ prsty, o tebe veľa napovie

  5

  Ľudské telo je fascinujúce. Dokáže o človeku veľmi veľa napovedať. A dokonca aj to, čo ani sami neviete. Stačí, že sa na vás človek pozrie odborným okom a hneď vie, čo vám je a čo vás trápi. Je to skutočne famózne a niekedy aj dychberúce. Napríklad, zamýšľali ste sa niekedy nad tým, čo prezrádza tvar…

  Sen všetkých zamestnávateľov: Tu sú najlepší zamestnanci podľa znamenia zverokruhu

  2

  Myslíte si, že patríte medzi skvelých zamestnancov, ktorí podávajú kvalitný výkon? Má váš zamestnávateľ vskutku šťastie, že pre neho pracujete? Tak toto si možno potvrdíte v nasledujúcom článku. Tu sú najlepší zamestnanci podľa znamenia horoskopu. Vybrali sme troch reprezentantov zverokruhu, ktorí excelujú v práci a dávajú do nej takpovediac dušu. 

  Svetlo sveta

  Počas 75. výročia Trnavskej novény vystúpia aj Marián Kuffa a kardinál Burke

  0

  V tomto roku si pripomíname 75 rokov od začiatku slávenia Trnavskej novény (1944 – 2019). Pri tohoročnej budú všetci jej účastníci uvažovať nad témou „Budúcnosť cirkvi je v malých spoločenstvách“, ktorá je sprevádzaná veršom zo Skutkov apoštolov „Všetci jednomyseľne zotrvávali na modlitbách s Ježišovou matkou Máriou“ (Sk 1,14). Trnavská novéna…

  Cirkev privítala schválenie zákona o finančnej podpore cirkví

  0

  Predseda Konferencie biskupov Slovenska (KBS) Mons. Stanislav Zvolenský privítal schválenie zákona o finančnej podpore cirkví a náboženských spoločností z dielne Ministerstva kultúry SR, ktorú dnes schválili poslanci Národnej rady SR. Uvádza to vo vyjadrení, ktoré prinášame v plnom znení: “Rozhodnutie Národnej rady SR v súvislosti so zákonom, ktorý sa týka…

  Ak náhodne otvorím Bibliu a prečítam si verš, je to znamenie čo mám robiť?

  0

  Existuje veľa príbehov zo života svätcov, ktorí veľa kľúčových rozhodnutí vo svojom živote prijali po tom, čo si otvorili náhodne Bibliu a prečítali si určitú stať Biblie ako odpoveď na ich pochybnosti. Jeden z najznámejších príbehov sa udial v živote sv. Fratiška z Assisi. Jedného dňa bol pozvaný do domu…

  Poľsko chce trestne stíhať sexuálnu výchovu na deťoch.

  0

  Vládnúca konzervatívna vláda predstavila zákon, ktorý by vyhlásil určité formy a obsahy sexuálnej výchovy na školách za trestné. PiS, ktorá vyhrala v nedávnych voľbách opäť voľby, nazvala nový zákon “stop pedofílii.” Podľa tohto zákona bude v Poľskú trestné predstavovanie sexuálnej aktivity, ktorá by bola smerovaná na neplnoleté osoby. V súčasnosti…

  Arcibiskup Zvolenský bude sláviť v katedrále svätú omšu za politikov

  0

  V Katedrále sv. Martina v Bratislave bude v utorok 22. októbra 2019 o 19:00 svätá omša, ktorá bude obetovaná za predstaviteľov nášho politického života, na všetkých úrovniach pôsobenia. Hlavným celebrantom bude bratislavský arcibiskup metropolita a predseda KBS Mons. Stanislav Zvolenský. “Každý rok tretieho októbra si pripomíname deň, kedy bol sv.…

  Sýrsky arcibiskup: Vďaka Turkom Islamský štát vyhladí kresťanov a namieri si to do Európy.

  0

  Turecká ofenzíva na severe Sýrie podľa miestneho biskupa Hinda spôsobí, že kresťania sa ocitnú na prahu vyhladenia. “Ako vždy má každá z bojujúcich strán svoje vlastné záujmy, kresťania však budú ako vždy niesť následky.” Na severovýchode Sýrie žije už len okolo 30 000 – 40 000 kresťanov rôznych vyznaní. Kurdi…

  Armádny Magazín

  Francúzske špeciálne sily ostali ohrozené v Sýrii

  0

  Paríž pred niekoľkými dňami oficiálne uznal, že na severe Sýrie pôsobili špeciálne sily francúzskych ozbrojených síl. Zároveň, ako to zistili francúzski novinári, stiahnutie amerických vojsk z tejto oblasti zaskočilo francúzske špeciálne sily. Bol im totiž stopnutý prísun zásob kvôli skutočnosti, že predtým sa tieto dodávky uskutočňovali cez Američanov (ako

  Video: Policajt versus lupič s mačetou

  0

  Policajné zásahy často nie sú jednoduché. Pozrite si ukážkový zásah policajta proti lupičovi ozbrojenému mačetou. Policajná hliadka prichytila lupiča pri pokuse o vlámanie, ten nereagoval na výzvu policajta, aby vybral ruku z vrecka kde podľa predpokladu ukrýval zbraň. Aj napriek viacnásobnej výzve páchateľ neposlúchol, začal sa vzdaľovať a po chvíli…

  Video: Britské špeciálne sily sa majú zmeniť na katov

  0

  Londýn je pripravený uchýliť sa k mimoriadnym opatreniam, aby zabránil vstupu militantov islamského štátu na svoje územie. To, čo sa deje, priamo súvisí s tureckou vojenskou operáciou v severnej Sýrii a so skutočnosťou, že v dôsledku toho môže byť na slobodu prepustených mn

  Video: Turecké letectvo zbombardovalo civilný konvoj

  0

  Pred tromi dňami turecké letectvo zaútočilo na civilný konvoj v Ras al-Ayn a zabilo civilistov vrátane niekoľkých  novinárov. Tu je video z okamihu, keď bomba zasiahla a zabila 19 ľudí! https://twitter.com/i/status/1184437013434503169 Turecká vojenská operácia v severnej Sýrii je nazvaná ako Prameň mieru. Ankara

  Izrael využíva tureckú inváziu do Sýrie

  0

  Izrael využil tureckú ofenzívu proti kurdským ozbrojeným silám a chaos na severe Sýrie, aby spustil letecké útoky v inej časti Sýrie - na základniach vo východnej Sýrii - v oblasti mesta Abu Kemal. Izraelské letectvo predtým zaútočilo na okolie tohto mesta, izraelské médiá uviedli, že cieľom boli iránske a proiránske sily.…

  Taiwan sa vracia k výrobe domácej stíhačky Ching Kuo jej ďalšou generáciou pod označením Yong Ying

  0

  24.septembra tohto roku predstavil Taiwan nový typ domáceho stíhacieho lietadla s názvom Yong Ying (angl. Brave Eagle, resp. slov. Statočný orol). Verejnosť s touto správou oboznámila taiwanská prezidentka Tsai Ing-wen (Cchaj Jing-wen) na slávnostnej ceremónii v meste Taichung (Tchaj-čung). Prezidentka v súvislosti s p

  Tvoja Svadba

  Kaštiele na západe Slovenska, v ktorých môžeš povedať svoje ÁNO

  4

  Svadba na úrade je jednou z možností, ako uzavrieť manželstvo. Svadba v kostole má svoje čaro a svojho ducha. Ale svadba v kaštieli môže byť navždy nezabudnuteľnou, a to nielen pre mladomanželov, ale aj pre svadobných hostí. Byť tou princeznou, ktorá sa vydáva na netradičnom mieste, bude pre vás nezabudnuteľnou spomienkou. Kaštiele na západe Slovenska, kde…

  Tetované svadobné obrúčky: Večný sľub, ktorý sa dostane pod kožu

  8

  Kedysi dávno bolo tetovanie považované za mrzačenie tele. Dnes akékoľvek tetovanie na tele predstavuje umenie,  s ktorým sa treba rozhodne pochváliť a určite ho netreba ukrývať. Tetovanie sa stáva čoraz viac populárnejšie aj medzi mladomanželmi, ktorí volia takúto ozdobu pred klasickými svadobnými obrúčkami. Tetované svadobné obrúčky - áno alebo nie? Aké sú…

  Vyhraj 3x Aigner Cara Mia Ti Bacio dámsku vôňu v hodnote 42 €

  1

  Aigner Cara Mia Ti Bacio je kvetinovo orientálna vôňa s ovocným úvodom zloženým z mandarínky, davany a šťavnatej hrušky. Kvetinové srdce odhaľuje sýte kvety pomarančovníka, jazmínu a zamatových ruží, ktoré sú pripomienkou prvého bozku. Návykový základ predvádza orientálne tóny ambroxanu a vanilky. Zmyselné kakao uvoľňuje príjemný pocit tepla a komfortu.

  Najdrahšie svadobné šaty v dejinách: Vypadnú ti oči!

  6

  Najdrahšie svadobné šaty sú pretkané diamantmi, drahými šperkami, hodvábom. Všetky prešli rukami tých najšikovnejších módnych návrhárov.

  INŠPIRÁCIA: Prskavky na svadbe so zaručeným iskrivým zážitkom

  5

  S každým rokom, mesiacom a v podstate aj dňom prichádzajú nové svadobné trendy. Od hádzania ryže, cez balóniky šťastia až po konfety s nadšením sledujeme všetky svadobné trendy, s ktorými prichádzajú nevesty po celom svete. Tento rok bol a ešte aj stále je bohatý na svadobné trendy. V súčasnej dobe vzrastá dopyt po svadobných prskavkách. Svadobné…

  Najšialenejšie svadobné šaty v dejinách: Tak tomu len ťažko uveríš!

  10

  Najšialenejšie svadobné šaty v dejinách mali byť pôvodne tie najkrajšie vysnívané šaty neviest. Niekedy to však so svojou fantáziou a túžbami preháňajú.

  Tvoje Zdravie

  Chôdza na severský štýl: Pre koho je vhodná a ako ju praktizovať?

  0

  Či už vás trápia problémy s kĺbmi alebo len potrebujete nakopnúť kondičku, vyskúšajte Nordic walking. Chôdza na severský štýl je vhodná pre všetky vekové kategórie a výborne trénuje celé telo. Chôdzu s palicami poznali turisti a lyžiari už desaťročia, ale Nordic walking bol prvýkrát oficiálne zdokumentovaný až v roku 1979. Spravil tak…

  Doplnková liečba rakoviny: Dokáže očakávané zázraky?

  0

  Liečba takého vážneho ochorenia, akým je rakovina, sa nesmie brať v žiadnom prípade na ľahkú váhu. Pacient by mal rešpektovať všetky liečebné metódy, ktoré mu predpíše odborník, teda lekár. Ak však sám pacient cíti, že by mohol a chcel liečbe dopomôcť, tak môže. Doplnková liečba rakoviny sa totiž u mnohých…

  Ako si vybrať zdravé müsli? Týmto sa v obchode oblúkom vyhnite!

  0

  Zdravá strava je pre udržiavanie si pevného zdravia veľmi dôležitá. Naše telo potrebuje všetky základné živiny, minerály, vitamíny i ďalšie látky, aby mohlo správne fungovať. Ideálne je pritom konzumovať niekoľko menších porcií jedla denne, prostredníctvom ktorých telu dodáme dostatok bielkovín, sacharidov i zdravých tukoch. Zabúdať by sme pritom nikdy nemali na…

  5 fantastických dôvodov, prečo jesť ružičkový kel

  0

  Ružičkový kel je pomerne nenápadná zelenina, ktorú neraz úplne prehliadame. V našich jedálničkoch sa objavuje skôr sporadicky, u mnohých len náhodou raz za čas. To je však veľká škoda. Pri tej správnej príprave je totižto možné z ružičkového kelu vykúzliť hotovú pochúťku. Hodí sa napríklad do rôznych polievok. Taktiež je ho možné…

  Hľadáte prírodný liek na vysoký tlak? Bylinkári odporúčajú túto rastlinu!

  0

  Údajne už v staroveku ním ľudia liečili rozličné problémy s kardiovaskulárnym systémom. I dnes je hloh považovaný za účinný prírodný liek na vysoký tlak, ktorý zároveň vplýva na správnu srdcovú činnosť. V nasledujúcom článku sa pozrieme na to, ako vie hloh obyčajný človeku pomôcť k pevnejšiemu zdraviu a ako ho…

  Aké sú príznaky nedostatku selénu? Môže to spôsobiť tieto ťažkosti!

  0

  I selén môžeme zaradiť medzi látky, ktoré ľudský organizmus nepochybne potrebuje pre správnu funkciu. Na čo všetko vplýva v našom tele? V prvom rade môžeme spomenúť, že má antioxidačné účinky a organizmus chráni pred oxidačným poškodením. Rovnako je súčasťou takzvaných selenoproteínov. Tie sú nevyhnutné pri syntéze DNA a rozmnožovaní. Okrem…