• EURÓPSKA ÚNIA je OTROCKÝ a ZLOČINECKÝ SYSTÉM – SLOVENSKO SLOVÁKOM !

  Publikované 06.02. 2019 o 13:58 Karma článku: Počet pozretí: Počet komentárov:

  Matečná:
  „Slovensko nemôže svojvoľne zakázať dovoz mäsa z Poľska, musíme čakať na nariadenie Európskej komisie“

  „Zatiaľ môžeme len odporučiť spracovateľom mäsa a občanom, aby sa vyhýbali vyhľadávaniu poľského mäsa. Túto výzvu agrorezort prezentoval hneď po prepuknutí škandálu. Ohľadom tvrdých opatrení voči Poľsku je však rozhodujúca Európska komisia. Tá rozhodne, aké tvrdé opatrenia budeme môcť urobiť.“ ozrejmila v sobotu Gabriela Matečná.

           Toto je jeden z mnohých dôvodov, prečo je pre nás členstvo v EÚ nevýhodné a prečo by sme za takýchto podmienok nemali váhať ani sekundu a z EÚ vystúpiť ! Členstvo v EÚ neznamená pre nás nič iné, ako zbavenia suverenity, samostatnosti a slobody. Rozhodujú o nás druhí a prečo by to tak malo byť, vari sme až takí idioti, že si nedokážeme vo svojom vlastnom štáte rozhodovať sami o sebe ? Sme sa dobrovoľne vzdali svojprávnosti !Veď toto je čisté šialenstvo ! Neviem či si to všetci uvedomujete všetci, ale my sme prišli o svoj suverénny štát ! Ústava SR a zákony SR sú podriadené zákonom EÚ ! Občan tváriaci sa ako prezident SR a vláda SR je len obyčajná tlupa poskokov, ktorá plní príkazy cudzích ľudí.

  ÁNO EURÓPE – NIE BRUSELU !
  SLOVENSKÝ NÁROD – SLOVENSKÁ KULTÚRA !

  JEDEN NÁROD, JEDEN JAZYK, JEDNA KULTÚRA !

            Myslím si, že Slovensku nie je vôbec prospešné byť za daných podmienok v EÚ. Členstvo v EÚ nám neprináša absolútne žiadne výhody, nič prospešné pre ľud slovenský, nič čo by napomáhalo k rozvoju Slovenska. Práve naopak, členstvo v EÚ nám prináša samé zákazy, príkazy, normy, hrozby sankciami a vojenským zásahom – členstvo v EÚ nás priviedlo do otroctva, do bruselskej diktatúry. Členstvo v EÚ je pochovanie našej identity, štátnosti, práva na sebaurčenie, potravinovej sebestačnosti a tradičného národného hospodárstva. Členstvo v EÚ nám prináša útok na našu kultúru, tradíciu a národné povedomie.Okrem tohto nám členstvo v EÚ a schengenskom priestore, prináša veľké bezpečnostné riziká, ohrozenie bezpečnosti, života a zdravia Slovákov.
            Pozrime sa na Ústavu SR, ústava je základný zákon každého štátu, ale keď sa začítate do ustanovení „Ústavy SR“ a zamyslíte sa, tak vám musí dôjsť, že podliehame diktatúre cudzích zákonov a to tak nesmie byť, toto sa musí zmeniť. Musíme vrátiť Slovensku status suverénneho a nezávislého štátu, ale myslím si, že to ešte nie je všetko a Slovensko by malo nabrať kurz do neutrálnej zóny. Kam sa my vlastne hrabeme, alebo kam chcú dostať Slovensko zástupcovia štátu ? Komu a k čomu je dobré takéto velikášstvo? Či sa na to pozriete z hospodárskej, alebo vojenskej stránky, tak vyjde vám len jedno jediné, že politici – teda politickí amatéri a zradcovia slovenského národa tlačia Slovensko silou-mocou tam kam nepatrí. Slovensko je maličká krajina a nikdy nebudeme rovnocennými partnermi veľkých štátov, či už v hospodársko-ekonomickom meradle, alebo vojenskom. My sa zbytočne hrabeme k veľkým a silným, tam nie je naše miesto. Slovensku, ako malému štátu prináleží pekne v tichosti a neutralite spravovať svoju krajinu, nezasahovať do chodu iných štátov ani politicky, ani vojensky.

  CUDZIE NECHCIEŤ, SVOJE SI NEDAŤ a ZVEĽAĎOVAŤ !

            Prečo byť v EÚ a počúvať príkazy cudzích ľudí ? Prečo máme počúvať niekoho s kým nemáme rovnakú mentalitu, gény, kultúru ? Prečo máme počúvať niekoho, ktorého myslenie nie je ako naše, niekoho kto je úplne inej nátury ? Nemyslite si, že niekto cudzí by to s nami – Slovákmi myslel dobre, v úprimnej snahe nám pomáhať budovať náš priemysel, ekonomiku, zvyšovať našu životnú úroveň, to ani náhodou !          Chcú mať z nás národ bez hrdosti, národného povedomia a identity, aby sme boli poslušní a poslušne s pokorou plnili príkazy, počúvali a stali sa vlastne otrokmi. Z našich ľudí urobili lacnú pracovnú silu, sezónnych robotníkov a z našej rodnej hrudy, ornej pôdy, urobili staveniská pre cudzie fabriky. Úplne zruinovať a zničiť všetko slovenské, aby sme sa stali celkom závislými a naťahovali ruky k našim chlebodarcom – to je cieľom, v súbehu so snahou zmiešať náš rod s iným rodom, rasou. Úplne zraziť na kolená a to nesmieme dopustiť.
            Voľné cestovanie je jedinou výhodou členstva v EÚ a schengenskom priestore, no a nezabudnime ešte na možnosť zamestnať sa, ale to je asi tak všetko. Potom sú len príkazy, príkazy a zase príkazy. Nemôžme na našich poliach pestovať to čo by nás nasýtilo, ale musíme na nich pestovať hlúposti, alebo čo je ešte horšie, na slovenskej ornej pôde sa stavajú cudzie fabriky – lebo únia, poľnohospodárstvo, chov zvierat a živočíšna výroba na veľmi slabej úrovni – lebo únia. Veľmi pekne zneje aj slobodné medzinárodné obchodovanie, obchod bez hraníc, ale keď sa nad tým hlbšie zamyslíme, tak to zase len napomáha cudzím silným spoločnostiam, obchodným reťazcom, ktoré položili na kolená našu domácu výrobu, produkciu….napomáha to špekuláciám, daňovým únikom, inak povedané špekulantom, podvodníkom a korupcii. Položilo to na kolená náš tradičný domáci priemysel, poľnohospodárstvo, remeslá atď. Určite je potrebné zbaviť sa aj tejto, Slovensku škodlivej záležitosti.
            Aké veľké ovácie okolo toho, že toto a hento sme postavili vďaka EÚ a eurofondom, lenže to je vo svojej podstate riadne veľká hlúposť. Hlúposť, lebo odvádzame výpalné EÚ a potom čakáme, ako pes pod stolom, kedy mu jeho pán hodí kosti. Čakáme koľko peňazí nám EÚ dá – Z NAŠICH VLASTNÝCH, ale to nie je všetko, nielen že koľko nám dá, ale aj nám prikáže, že načo ich môžme použiť a načo nie. Veď to je choré, hlúpe a nelogické. Za týchto podmienok by sme nemali ostať v EÚ, bez toho aby sme boli rovnocennými s rovnocennými podmienkami tam nemáme čo robiť. Určite sa dá existovať aj bez členstva v EÚ, EÚ nie je celý svet, samozrejme, že odísť bude ťažké a náročné, ale prospešné a veľmi potrebné, aby sme si sami rozhodovali o sebe a nie aby to robili cudzinci.
            Treba obnoviť územné hranice a strážiť ich, ukončiť medzinárodné slobodné obchodovanie, žiadna zóna voľného obchodu, zmeniť zahraničnú aj azylovú politiku. Slovák musí byť na Slovensku pánom a nie cudzí !
            Projekt EURÓPSKA ÚNIA v takejto podobe v akej je, nie je vôbec pre Slovensko prospešným, nie je to v žiadnom prípade prínosom, práve naopak, EÚ je pre Slovensko len jarmom, diktátom, nátlakom, vydieraním a zotročením. O chvíľu nejaký ožran a psychopat z Bruselu rozhodne, že každý Slovák bude mať v uchu štítok ako krava, budeme pekne bučať, ale aj to len vtedy keď nám to dovolia a tiež v akom objeme a rozsahu môžeme bučať. Bude nám prikázané, že kedy sa môžeme vykadiť, akú veľkú kopu a akej má byť farby.
            Aby sme mohli budovať silné, prosperujúce Slovensko – Slovenské Slovensko s vysokou životnou úrovňou, tak sa musíme zbaviť otroctva v EÚ a musíme zmeniť politický systém. Potom budeme môcť budovať naše silné Slovensko. Žiadny SPOJENÉ ŠTÁTY EURÓPSKE, žiadna EURÓPSKA ARMÁDA a POLÍCIA.

  Jediná správna cesta je

  SAMOSTATNÉ, SUVERÉNNE a NEUTRÁLNE SLOVENSKO !

            Čo viac si môže každý národ želať, ako mať svoj vlastný štát, kde platia jeho zákony, kde sa platí jeho vlastnou menou, kde sa ľudia riadna svojimi pravidlami, ktoré vyplývajú s kultúry, tradícií, zvykov, charakteru národa, génov a rodu ?! Je to tragické, hlúpe a nezmyselné, keď sa národ takto ľahkomyselne a neuvážene zbaví svojich práv a slobôd daným od Boha. Je to trestuhodné ! Sú za to zodpovední ľudia, ktorým zveril národ moc, zákonodarstvo a vedenie štátu, preto by mal národ vziať okamžite na zodpovednosť, všetkých tých, ktorí sú za tento stav zodpovední, okamžite !
  Treba si vziať späť svoju krajinu a je to len a len na nás Slovákoch, nik iný to za nás neurobí.

   ZMENIŤ POLITICKÝ SYSTÉM ! a VYSTÚPIŤ z EÚ !

  NECH SI SLOVÁK ROBÍ NA SVOJOM, PO SVOJOM a PRE SEBA !

  Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

  Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

  Varovanie

  Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

  Vybrali sme z Hlavných Správ

  TopSpeed

  Aquaplaning je postrach každého vodiča! Blíži sa jeho sezóna

  0

  Aquaplaning nepochybne patrí medzi najnebezpečnejšie nástrahy na cestách. Strata kontaktu pneumatiky s vozovkou, spôsobená vysokou vrstvou vody pod kolesami, znižuje možnosť ovládať automobil a nech ste akokoľvek skúsený vodič, stávate sa len štatistom. Predstavuje vysoké riziko dopravnej nehody. Automobilový priemysel preto nespí na vavrínoch stále kvalitnejších pneumatík so stále vyššou…

  Manthey Racing, cesta k vrcholu na Nordschleife

  0

  Nürburgring má okolo seba akúsi auru, priťahuje automobilky, jazdcov i bežných smrteľníkov. Jazdiť na Nordschleife je iné, nebezpečné, okruh trestá každú chybu veľmi tvrdo, ale práve to je na ňom to zaujímavé. Tu sa rodia legendy, tu sa ukazujú skutoční pretekári. Jednou z legiend, ktorá vzišla práve zo Zeleného pekla, je tím Manthey…

  Nové Mini JCW GP už budúci rok

  0

  Zatiaľ najvýkonnejšie Mini aktuálne v predaji, teda tretia generácia, má pod prednou kapotou dvojlitrový preplňovaný zážihový štvorvalec s 170 kW (231 k). To však nie je koniec výkonných modelov Mini. Podľa zdrojov z automobilky by malo v priebehu roka 2020 prísť ešte výkonnejšie Nové Mini JCW GP. A to by malo dosiahnuť 221 kW (300 k).

  Porsche strešný box namontuje aj na legendárnu 911-ku

  0

  Nielen majitelia veľkých SUV modelov chodia na dovolenky pre ktoré im kufor jednoducho nestačí. Tento problém je aj napriek cestovaniu vo dvojici ešte vypuklejší so športovým autom. Ak si niekto šetril na novú 911-ku a neplánuje sa jej vzdať ani keď ide na dlhší výlet, na pomoc prichádza riešenie priamo zo Štuttgartu.…

  Máte poškriabané sklo na aute? Čo s tým?

  8

  Máte poškriabané sklo na aute? Po zime to je celkom bežný jav. Stačí, ak ste raz čistili sklo od námrazy a ľadu nie škrabkou, ale niečím nie úplne vhodným, čo ste mali po ruke... Škrabance na skle zanechajú aj zlé stierače. Nielenže to je esteticky nepekné, ale v prípade čelného…

  V Ženeve bude aj modernizované Mitsubishi ASX

  4

  Na 89. ročníku medzinárodného ženevského autosalónu (5. - 17. marca 2019) sa odhalí vo svetovej premiére aj modernizované  kompaktné SUV Mitsubishi ASX  (na niektorých trhoch predávané aj pod označením RVR či Outlander Sport). Pôjde o modelový rok 2020 a my si už teraz predstavíme tie najdôležitejšie zmeny. 

  KAMzaKRÁSOU

  Ako vyzerajú slávne hviezdy dnes? Dostihla ich staroba, alebo starnú s noblesou?

  1

  Staroba si jednoducho nevyberá. Starneme úplne všetci. Niektorí majú tajný recept na starnutie s gráciou a iný jednoducho berú to, čo im život prináša. No ako to je so svetovými celebritami, ktoré mnohí z nás poznajú už od ich mladosti? Neuveríte, ale aj svetové celebrity starnú. A môžeme povedať, že niektoré skutočne starnú s gráciou…

  Vieš, ktoré látky potrebuje pokožka? Tieto jej rozhodne nesmú chýbať!

  1

  Aby bola naša pokožka krásna a zdravá, mali by sme jej venovať dostatočnú starostlivosť. Ak jej však v prvom rade neposkytneme potrebnú výživu zvnútra, pravdepodobne jej stav nezlepší ani vhodne zvolená kozmetika. Pokožka tela aj pleť jednoducho potrebujú celý rad rozličných vitamínov či minerálnych látok. Význam majú pre ne napríklad vitamíny skupiny…

  Dermatológovia prezdradili tipy, ako sa zbaviť mastných vlasov

  1

  Ženy sa vo všeobecnosti delia na dve kategórie. V prvej sú tie šťastné, ktoré si umývajú vlasy raz za niekoľko dní, v extrémnych prípadoch aj za niekoľko týždňov, a stále vyzerajú dokonale a v druhej tie, ktoré sa s umývaním vlasov a následným sušením musia trápiť každý boží deň. Tu…

  Sebarozvoj s koučkou: Čo spôsobuje blúdenie mysle?

  2

  Priemerná ľudská myseľ údajne trávi 47 % svojho času blúdením. Psychologický prieskum u viac ako štvrť milióna ľudí poukázal na to, že blúdenie mysle robí ľudí nešťastnejšími. Je pravdepodobné, že ľudia pritom myslia skôr na príjemné veci, než nepríjemné veci. Vzniká pri tom však paradox – myslenie na nepriaznivé veci…

  Ceruzka a bolesť hlavy: Neuveriteľný trik, ktorý bolesť utíši do 2 minút!

  9

  U dospelých však môže byť bolesť hlavy oveľa častejšia. Veď keď sa sami zamyslíte, ako často trpíte bolesťou hlavy? Je to aspoň jedenkrát mesačne? Tu však pozor, je pomerne veľký rozdiel medzi bolesťou hlavy a migrénou. Na bolesť hlavy vám poväčšine pomôže tabletka, kdežto pri migréne je nutné uložiť sa do tmy,…

  Pri akej hudbe relaxuješ najradšej? Spoznaj upokojujúce liečivé zvuky

  6

  S hudbou sa zabávame, radujeme, ale aj komunikujeme. Či sme viac alebo menej muzikálni, hudba nás spája, bez slov búra bariéry, motivuje a aktivizuje, zároveň upokojuje a harmonizuje. Na svadbách ňou oslavujeme lásku, na pohreboch sa ňou lúčime. Počúvame ju len tak pre radosť, varíme pri nej, zaspávame, tancujeme na ňu, pracujeme…

  TopDesať

  Škola hrou: Niektorí študenti sa na hodinách poriadne nudia!

  0

  Pre niektorých študentov je škola hrou! Dôkazom sú tieto zábavné fotografie, ktoré poukazujú na ich neuveriteľné umelecké diela. No dobre, zrejme to nie sú až také umelecké diela, ako si možno myslíš. Aj tak sú to však práce, za ktoré sa hanbiť nemusia. Svoje učebnice vylepšili o rôzne ilustrácie, ktoré…

  Ako vyzerá psychiatrická liečebňa? Toto sú reálne skúsenosti

  0

  Ľudia si často myslia, že psychiatrická liečebňa vyzerá ako vo filme. Táto žena sa však rozhodla zdieľať svoje reálne skúsenosti z pobytu v takejto nemocnici, aby ukázala ľuďom, ako to vyzerá v skutočnosti a že to nie je až také zlé. Si zvedavý, čo sa skrýva za dverami s nápisom…

  Sarajevský atentát: 5 vecí, ktoré si o ňom pravdepodobne nevedel

  0

  Prinášame ti ďalší článok z edície x vecí, ktoré si pravdepodobne nevedel. Tentokrát je to práve Sarajevský atentát, ktorý odštartoval udalosti, ktoré sa skončili prvou svetovou vojnou. Ak ťa teda zaujíma história a fascinuje obdobie prvej svetovej vojny, si tu správne.  [adrotate group="11"] 1. Sarajevský atentát Pri Sarajevskom atentáte prišli o život dvaja…

  Žena našla v kuchyni zvláštne stvorenie. Nikto nevie, o čo ide

  0

  Istý mladík z Aucklandu na Novom Zélande postavil do pozoru takmer celý internet. Jeho matka totiž v kuchyni našla zvláštne stvorenie. Video k dnešnému dňu videlo už viac ako pol milióna ľudí, no stále sa nepodarilo nájsť odpoveď na otázku: Čo je to za stvorenie? Tim Clerke na sociálnej sieti Facebook zverejnil video, pomocou…

  10 svetoznámych osobností, ktoré mali tie najpodivnejšie zlozvyky

  0

  Áno, aj svetoznámi géniovia, celebrity a iné osobnosti majú zlozvyky. :) Hviezdy vyzerajú nádherne z diaľky. No akonáhle sa dostaneš bližšie, môžeš sa popáliť. To isté by sme mohli povedať aj o niektorých z najznámejších kreatívnych géniov, ktorí kedy žili na našej planéte. Niektoré zlozvyky, ktorým tieto osobnosti holdovali, môžeme prinajmenšom označiť za zvláštne.…

  Zvieratá na týchto zábavných fotografiách ťa neskutočne pobavia

  0

  Zvieratá na týchto zábavných fotografiách sú naozaj fotogenické. Veď práve tieto snímky vyhrali prestížnu cenu Comedy Wildlife Photography Awards. Tieto zvieratá by sme mohli zaradiť aj medzi zvieratká, ktoré majú priateľský vzťah s fotoaparátmi. Fotografi ich totižto zachytili v tých najzábavnejších možných pózach a navyše k týmto fotografiám pridali ešte…