CIGÁNI SÚ NADPOČET PRE SLOVENSKÝ ROZPOČET ?

Publikované 29.09. 2017 o 17:16 Karma článku: Počet pozretí: Počet komentárov:

Ako sa pravda dá premenovať na nenávisť, ako sa zo zločincov, páchateľov zrady na národe urobia ctihodní  občania a z ich kritikov sa urobia zločinci.

 

Dnes som si prebral doporučenú zásielku z NS Slovenskej republiky v ktorej sa nachádzalo vyjadrenie okresnej prokuratúry v Revúcej, v zastúpení JUDr. Petrom Kulíkom. Toto vyjadrenie sa týkalo dovolania proti rozsudku KS v BB, ktorý zrušil rozsudok OS v RA, ktorým som bol odsúdený na 40 mesiacov nepodmienečne, za názor a odsúdil ma „iba“ na 2 roky s podmienečným odkladom na 5 rokov. Proti tomuto rozsudku bolo podané dovolanie, vypracované mojou právnou zástupkyňou JUDr. Adrianou Krajníkovou. K tomuto dovolaniu sa vyjadril zástupca štátu, prokurátor Kulík, ktorý svojim pamfletom ukázal svoju neschopnosť, babráctvo a tým opäť raz potvrdil v akej stoke sa nachádza odbornosť prokurátorov a sudcov. Už keď sa pod niečo podpíše, tak by to mal po sebe najskôr prečítať, tak by predišiel tomu, že dokáže svoju neodbornosť a tiež nás núti sa zamyslieť, či aj vôbec tomu rozumel čo od niekoho odkopíroval.
svoju prezentáciu neschopnosti začal týmto výrokom :

 

„k podanému dovolaniu RICHARDA ŽIGU podávam nasledovné vyjadrenie “

 

(takto som sa stal Richardom Žigom)

Predpokladám, že nechcel zaostať za predsedom OS v Revúcej  Torokom, ktorý pri čítaní rozsudku zaperlil výrokom – týmto sa obvinený Rudolf Schuster( miesto Rudolf Steigauf ), odsudzuje na ……..
Ďalej štátny zamestnanec, Kulík, potvrdil svoju neodbornosť aj vyhlásením o pozdrave Na stráž, ktorý používalo, podľa neho militantné zoskupenie Hlinkova mládež, v čase „ totalitného Slovenského štátu“, ale pán inkvizítor, keby tak vedel, že pozdrav Na stráž vznikol ďaleko, ďaleko pred tým, ako vznikol Slovenský štát, alebo HM, tak by si zrejme odpustil produkovať tieto svoje „múdrosti.“ Keby pánko od inkvizície zalovil v pamäti, tak by zistil, že aj on bol členom militantnej skupiny pionierov, ktorí sa zdravili česť práci a boli militantní, lebo mávali brannú výchovu, kde sa učili brániť svoju vlasť. Nuž súdruh prokurátor, kde niet normálnych argumentov, prichádzajú na rad sprostosti. Keď už chcel byť pánko za múdreho a odborne spôsobilého, tak by vedel, že pozdrav Na stráž, vznikol ďaleko pred tým, ako vznikol náš prvý samostatný Slovenský štát, ďaleko pred tým, ako vznikla Hlinkova mládež. Tento pozdrav používali Sloveni oveľa, oveľa skôr. Tiež štátny zamestnanec – boľševický odchovanec, spomína v tomto jeho výkriku, pardon, v jeho vyjadrení, Slovenský štát ako totalitný a na základe týchto skutočností dospel, že moje názory, ohľadom cigánskeho etnika, nemožno vyhodnotiť inak, ako podnecovanie a útoky voči cigánskemu etniku, smerujúce k obmedzovaniu práv a slobôd a tým k naplneniu skutkovej podstaty trestného činu.
Podľa židoboľševických zákonov, namierených proti roduverným Slovákom, z dielne sereš-slúžky Žitňanskej a podľa zvráteného zmýšľania, vysvetľovania si po svojom a svojvoľne, proti zdravému rozumu, proti prirodzeným božím zákonom, som svojimi názormi smeroval a podnecoval k obmedzovaniu práv a slobôd cigánov a vzbudzoval nenávisť proti nim.
Toto je názorný príklad, ako sa protislovenské živly, protinárodné lúzy, nepriatelia Slovanov, kmeňa Slovenov, sediacich vo vláde, parlamente, polícii a justícii, dokážu zbaviť zodpovednosti za svoje zločiny, za diskrimináciu Slovákov na úkor cigánskeho etnika. Takto sa tento židoboľševický systém snaží zakryť to, že sa dopúšťa rasovej, ekonomickej, sociálnej a etnickej diskriminácii roduverných Slovákov, na úkor cigánov v ich vlastnom štáte ! Páchatelia zrady na národe a zločinov proti národu Slovenov, zakrývajú svoje zločiny tak, že trestajú ľudí, ktorí poukazujú na ich zločiny, ktorí poukazujú na bezprávie, na krivdy a nespravodlivosť. Takto odvracajú pozornosť od svojej neschopnosti budovať, viesť a spravovať štát, takto, že trestajú svojich kritikov. Pod rúškom ochrany ľudských práv a slobôd cigánov, šliapu po ľudských právach ľudí, ktorí sa neboja poukazovať na ich neschopnosť, chamtivosť, zradu a vlastizradu. Nedokážu riešiť problémy našej spoločnosti, nie sú toho schopní, ale dokážu trestať nás všetkých, ktorí na tie ich špinavosti poukazujeme.

 

Vyjadril som svoj názor, že – „cigáni sú nadpočet pre slovenský rozpočet“ – podľa vnímania nepriateľov roduverných Slovenov, podľa páchateľov zločinov na národe Slovenov, som týmto vyjadrením, podnecoval k obmedzeniu práv a slobôd cigánov a vzbudzoval nenávisť voči nim !

 

Lenže pravda je taká, že toto moje vyjadrenie bolo, je a bude smerované k predstaviteľom tohto štátu, ako oprávnená kritika, ako fakt, ako skutočnosť, ako PRAVDA !
Je to PRAVDA, nič iné len PRAVDA, lebo ako všetci vieme, tak drvivá väčšina príslušníkov cigánskeho etnika neprispieva do štátneho rozpočtu, ale plným priehrštím z neho čerpá. Na základe tejto skutočnosti je oprávnená moja kritika voči vláde, ktorá sa aj týmto, dopúšťa ekonomickej, sociálnej a rasovej diskriminácie národa Slovenov na úkor cigánskeho etnika ! Je to krivda, nespravodlivosť a zločin.
Ďalej som kritizoval vládu, ešte raz – vládu a nie cigánov, za to, že diskriminujú národ Slovenov, že sa dopúšťajú rasovej, ekonomickej a sociálnej diskriminácie Slovenov na úkor cigánov, tým, že nekonajú, že umožňujú, aby cigáni dostávali zadarmo byty, žili neoprávnene na cudzích pozemkoch, žili v nelegálnych stavbách,
tým, že podporujú a nesnažia sa legislatívnou cestou usmerniť nezodpovedné sa množenie cigánskeho etnika, na druhej strane nepodporujú rodinu Slovenov, nepodporujú rozširovanie rodu Slovenov, a diskrimináciou sú zodpovední za pokles rastu populácie Slovanov, kmeňa Slovenov.
Tiež som kritizoval vládu, za to, že ohrozuje zdravie a bezpečnosť detí Slovenov, tým, že cigánske deti z osád( ktoré nemajú hygienické návyky – teda hrozí nákaza rôznymi chorobami, ktoré sú agresívne), zamiešal medzi deti Slovenov, aj medzi deti cigánov, ktorí žijú v čistote a slušnosti, tým vláda taktiež škodí a ohrozuje ich deti.
ŠÍRENIE NENÁVISTI VOČI CIGÁNOM ?
NIE, TO NIE JE ŠÍRENIE NENÁVISTI VOČI CIGÁNOM, ALE JE TO VYJADRENIE OPRÁVNENÉHO HNEVU, VOČI ZRADNEJ, NESCHOPNEJ A ZBABELEJ VLÁDE.
Moje odsúdenie je typickým príkladom svojvôle a prekrúcania mojich slov, môjho myslenia. Je to príkladom toho, ako si páchatelia zrady na národe, miesto odstránenia krívd, ktorých sa dopúšťajú na národe, vytvoria na objednávku páchateľa šíriaceho nenávisť, útočiaceho na ľudské práva a slobody, vytvoria si extrémistu, ktorého vykreslia, ako nenávistného netvora, ktorého prenasledujú, šikanujú, súdia odsúdia – pozbavia ľudských práv a slobody. A presne na tento účel, si sereš – sluhovia, presne na mieru, na svoju ochranu vypracujú zákon, ktorý ešte aj parlament odsúhlasí a sluha sionu, prezident americkej ambasády – Kiska, to aj podpíše.
Tieto krivdy, ktoré sa dejú nám Slovenom, v našom vlastnom štáte, a nie len v súvislosti s cigánskym etnikom, nás oprávňujú vyjadriť kritiku, vyjadriť oprávnený hnev ! A nie len to, tieto krivdy, vlastizrada a zrada národa, nám dáva právo na odstránenie takejto vlády !

 

NA STRÁŽ, NA OBRANU,
ZA TÚ NAŠU IDENTITU !

Čiastka potrebná na dofinancovanie bežného chodu Hlavných správ za tento mesiac

Číslo účtu:

0€

Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

Vybrali sme z Hlavných Správ

​Mladý Bardejovčan, obhájil tretí krát titul Majstra Sveta

Bardejov 29. septembra 201 7 (/HSP/Foto:TASR   Janík Velgos-16rokov - študent Hotelovej Akadémie Jána Andraščíka v Bardejove, vybojoval a obhájil tretí krát po sebe Titul Majstra sveta a Titul Najsilnejšieho dorastenca na Svete, bez rozdielu hmotnosti a veku pretekára V Českom meste Trutnov, sa dňa 16.-23.9.2017 konali Majstrovstvá Sveta v…

Rada Európy vyzýva Rusko na revíziu zákonov o verejných demonštráciách

Brusel/Štrasburg 29. septembra 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP)   Ruská federácia by mala revidovať a zmierniť svoje zákony o demonštráciách. Konštatuje to Rada Európy (RE) v dnes zverejnenej správe, v ktorej vyjadruje nespokojnosť s tým, že ruské úrady povoľujú čoraz menej verejných protestných akcií a čoraz viac zatýkajú ich účastníkov "Ruská legislatíva týkajúca…

Fico: Najdôležitejšia diskusia v Tallinne bola o budúcnosti EÚ

Tallinn 29. septembra 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Olivier Matthys)   Najdôležitejšia časť dvojdňového stretnutia lídrov Európskej únie (EÚ) v estónskom Tallinne, ktoré končí dnes, bola štvrtková diskusia o budúcnosti EÚ. Myslí si to premiér Robert Fico (Smer-SD), ktorý Slovensko na summite zastupoval "Opäť sa potvrdilo, že veľké štáty, najmä Francúzsko a Nemecko, hovoria veľmi…

Trump absolvuje v novembri turné po piatich krajinách východnej Ázie

Washington 29. septembra 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Carolyn Kaster)   Americký prezident Donald Trump v prvej polovici novembra absolvuje turné po piatich krajinách východnej Ázie. Jednou z hlavných priorít jeho návštevy bude riešenie medzinárodnej krízy okolo jadrového programu Severnej Kórey, informoval dnes Biely dom Turné, na ktorom bude prezidenta sprevádzať aj manželka Melania,…

Organizátori protikorupčných pochodov sa chcú stretnúť s premiérom Ficom

Bratislava 29. septembra 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR-Michal Svítok)   Študenti neveria, že premiérové tvrdenie o boji s korupciou je úprimné a pravdivé Študenti stredných a vysokých škôl, ktorí zorganizovali doposiaľ tri protikorupčné pochody, žiadajú premiéra Roberta Fica (Smer-SD) o stretnutie. Svoju žiadosť dnes odniesli priamo do podateľne Úradu vlády SR. Študenti totiž…

Volkswagen si pripočíta ďalších približne 2,5 miliardy eur k výdavkom na škandál

Berlín 29. septembra 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP/Jens Meyer)   Volkswagen (VW) si bude musieť pripočítať ďalších približne 2,5 miliardy eur k celkovým výdavkom na emisný škandál, ktorý už stál automobilový koncern zhruba 20 miliárd eur. Dôvodom je zvýšenie výdavkov na program spätného nákupu a úpravy dieselových modelov 2.0l TDI, ktoré sú súčasťou…

Cez víkend vyhlásia nového blahoslaveného, saleziána Titusa Zemana

Bratislava 29. septembra 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR)   Slávnostný úkon blahorečenia vykoná kardinál Angelo Amato, prefekt Kongregácie pre kauzy svätých Slovensko bude mať po 13 rokoch nového blahoslaveného. Bude ním slovenský salezián kňaz Titus Zeman, ktorý bol za komunizmu prenasledovaný a zomrel na následky mučenia a väznenia v roku 1969. Niekoľko tisíc…

Juncker: Musel by sa stať zázrak, aby EÚ dala v októbri zelenú debate o obchode

Tallinn 29. septembra 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP/Jean-Francois Badias)   Junckera dokonca októbra nebude možné dosiahnuť v rokovania s Britániou dostatočný pokrok Iba "zázrak" môže posunúť rokovania o brexite dostatočne ďaleko na to, aby sa splnili nádeje Británie, že už na budúci mesiac začne s Európskou úniou (EÚ) diskutovať o budúcich vzťahoch. Uviedol…

Objavili nahú verziu svetoznámej Mony Lízy

Rím 29. septembra 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Paul White)   Uhlíková kresba uchovávaná od roku 1862 vo francúzskom múzeu Condé, súčasti paláca Chantilly, je zrejme skicou svetoznámej maľby Mona Líza od talianskeho renesančného umelca Leonarda da Vinciho. Tvrdia to francúzski experti, ktorých dnes citovala stanica BBC. Tento uhlíkový portrét nahej ženy, známej ako…

Program legálnej migrácie Európskej komisie alebo "mali by sme dovážať viac černochov"

Brusel 29. septembra 2017 (HSP/reflex/Foto:TASR/AP-Politia de Frontiera Romana via AP)   Nad posledným opatrením, s ktorým prišla Európska komisia, ostáva rozum stáť. Vyčlenila totiž prostriedky na poplatky za prijatie jedného azylanta, ktoré z rozpočtu dostane hostiteľská krajina. To v preklade znamená, že krajiny budú dostávať eurá za to, že príjmu ľudí, ktorí nemajú…

Zemanová: Hornonitrianske bane Prievidza nevnímajú, že výroba elektriny z uhlia sa stáva neprijateľnou

Bratislava 29. septembra 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR-Michal Svítok)   Zemanová tvrdí, že otvoriť 12. ťažobné pole je ako nevidieť svoj odraz v zrkadle Hornonitrianske bane Prievidza (HBP) sa podľa opozičnej strany SaS nevzdávajú a nepočúvajú, že výroba elektriny z hnedého uhlia sa stáva spoločensky a ekologicky neprijateľnou. Liberáli takto reagovali na snahy…

Svetové médiá si všimli úspech zvolenského neurológa, popisal ojedinelé ochorenie

Zvolen 29. septembra 2017 (TASR/HSP/Foto:Pixabay)   Doktorovi Necpálovi sa podarilo opísať výnimočný prípad pacientky, ktorá si chcela vziať život a predávkovala sa antidepresívom Úspech zvolenského lekára Jána Necpála, ktorý liečil a podrobne popísal výnimočný prípad pacientky, ktorá sa predávkovala venlafaxínom, následkom čoho sa u nej prejavil opsoklonus myoklonus ataxia syndróm,…

Kandidát na šéfa BBSK Mičev: Kotlebov mesačný príjem je vyše 8000 eur. Uhrík: Keby Mičev poznal zákony, vedel by, že za kumulované funkcie má poslanec NR SR minimálnu mzdu

Banská Bystrica 29. septembra 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR-Branislav Račko) AKTUALIZOVANÉ   Viac ako 8000 eur, teda na úrovni mesačného príjmu europoslanca, má byť podľa kandidáta na predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK) Stanislava Mičeva plat súčasného šéfa kraja Mariana Kotlebu, ktorý berie z kumulovaných funkcií. Mičev to uviedol na tlačovej besede v Banskej…

India: V davovej panike na moste v Bombaji prišlo o život 22 ľudí

Naí Dillí 29. septembra 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP)   Dvadsaťdva ľudí prišlo dnes o život v davovej panike počas rannej špičky v indickom pobrežnom meste Bombaj. Informovala o tom agentúra AP s odvolaním sa na políciu Ďalších 32 ľudí utrpelo zranenia, keď sa chodci v panike natlačili na koniec preplneného mosta spájajúceho…

Pupočníková krv a tkanivo sú zdrojom buniek, ktoré môžu liečiť

Bratislava 29. septembra 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR-Daniel Veselský)   Kmeňové bunky a regeneratívna medicína umožňujú ošetriť alebo spomaliť progresiu ochorenia Pupočníková krv a tkanivo alebo tzv. perinatálne tkanivá sú prirodzeným a jedinečným zdrojom kmeňových buniek a tkanív, ktoré majú podľa prebiehajúcich klinických štúdií liečivý potenciál v prípade veľkého množstva chorôb. V súčasnosti…

Macron predstavil víziu "jadra" EÚ smerujúcu k vzniku Spojených štátov európskych. Fico s ním súhlasí

Slovensko/Paríž 29. septembra 2017 (HSP/Foto:TASR-Ludovic Marin/Pool Photo via AP)   Francúzsky prezident Emmanuel Macron predstavil v utorok, dva dni po nemeckých parlamentných voľbách, svoju víziu Ficom toľko propagovaného "jadra" EÚ. Podľa Macrona má ísť o novú skupinu v rámci EÚ, v ktorej nebude členstvo podmienené súčasným členstvom v jednom z už jestvujúcich integračných…

Míting opozície v Nižnom Novgorode sa uskutoční napriek zadržaniu Navaľného

Moskva 29. septembra 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP)   Ruská polícia zadržala dnes v Nižnom Novgorode šéfa volebného štábu opozičného politika Alexeja Navaľného. Informovala o tom rozhlasová stanica Echo Moskvy s tým, že Leonida Volkova zadržali za organizovanie úradmi nepovoleného verejného zhromaždenia Volkov pre Echo Moskvy uviedol, že dnes prišiel na políciu podať…

Novou hovorkyňou zdravotných záchranárov bude Alena Krčová

Bratislava 29. septembra 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR-Henrich Mišovič)   Krčová je rada, že sa stane súčasťou tímu, ktorý zachraňuje ľudské životy Novou hovorkyňou Operačného strediska Zdravotnej záchrannej služby (ZZS) SR bude Alena Krčová. Od prvého októbra vystrieda doterajšieho hovorcu Borisa Chmela. ZSS o tom informovala dnes prostredníctvom tlačovej správy. "Zdravotníci majú nesmierne…

TopSpeed

Dali by ste za klasiku BMW M5 E34 100-tisíc eur?

8

Už od decka zbožňujem BMW E34. Po zvezení na strýkovom služobáku som bol jasný. V hierarchii mníchovskej značky je u mňa pri bežných modeloch najvyššie. Zaujal ma klasický štýl. Chcel som si ho kúpiť ako prvé auto. S rozpočtom 2000 eur 19-ročného vysokoškoláka som veľa vody nenamútil, dostal rozum a kúpil…

Kandidát do FlatOutu? Hrdzavý Ford Mustang GT 5,0 V8!

4

Pamätáte si na PC hru FlatOut? Preteky v šialenom tempe pri hudbe Rob Zombieho. Plechy, časti karosérie a dokonca aj vodič lietajú vzduchom. Ľúto vám to nie, máte starý muscle car zrastený s hrdzou, tá k nemu neodmysliteľne patrí. Presne taký pocit som zažil pri pohľade na Ford Mustang GT s…

Aj takto trápne sa dá rozbiť BMW X5 :o)

14

Pri testovaní, filmovaní, či fotografovaní áut sa ide častokrát na maximum auta, alebo na hrane zákona. A to nie len čo sa týka priestupkov, ale vodiči, či redaktori koketujú hlavne s fyzikálnými zákonmi. Sú však chvíle, kedy to vyššia sila zariadi inak, a namiesto testu vznikne jeden veľký prúser. Viď príklad natáčania BMW…

Najrýchlejšie Porsche na Nürburgringu je 911 GT2 RS

2

Nürburgring, alias „zelené peklo“, je známy asi všetkým „autíčkárom“. Tiež viete, že automobilky sa tu predháňajú v tom, kto zajazdí najrýchlejšie kolo. Najnovším počinom je Porsche. Najrýchlejšie Porsche na tomto okruhu už nie je hypercar Porsche 918 Spyder, ale nový model 911 GT2 RS, ktorý je tiež najvýkonnejším sériovým modelom…

OMV prináša na čerpacie stanice chuť Stredomoria

9

OMV prináša na svoje čerpacie stanice chuť Stredomoria. Zákazníci sa teraz môžu občerstviť a vychutnať si lahodné horúce pochúťky. Štyri druhy pizze, novinka s názvom rusticini, klasické panini ako aj možnosť nechať si zapiecť bagetu zmenia každú zastávku na čerpacej stanici na skvelý gastronomický zážitok.

Vodiči pozor! Všetky diaľničné tunely čakajú uzávierky

0

Slovenské diaľničné tunely opäť čaká rozsiahla servisná prehliadka. Väčšina z nich bude uzavretá nepretržite na nevyhnutnú dobu, ale napr. Sitina bude uzavretá len v nočných hodinách. V podstate rovnako, ako doteraz. Najdlhšie uzavretý bude najdlhší tunel, čiže Branisko. Tam prajeme vodičom pevné nervy, a ostáva len pevne dúfať, že horský…

KAMzaKRÁSOU

Vyhrajte 10x Novinky NIVEA Q10 PLUS C pre žiarivo sviežu pleť!

2

Mnohé nám určite dáte za pravdu, že prebdená noc dokáže zanechať stopy nielen na únave, ale tiež aj na našej pleti. Množstvo práce a deadline, ktorý nás tlačí nám v podstate nedovolí v noci ani len oči zažmúriť. Poprípade si vašu pozornosť vyžaduje vaše dieťa, ktoré niečo trápi. Takáto noc spôsobuje našu nízku produktivitu,…

Tento prírodný olej ti zabezpečí rýchly rast vlasov a rias! Skús ho!

0

Jedným z paradoxov života je fakt, že váš muž, brat či ktorýkoľvek chlap má husté, vytočené mihalnice po obočie, ktoré si vy chodíte za nemalé peniaze predlžovať a zahusťovať do kozmetického salónu. Vlasy im rastú rýchlo a ich to nesmierne otravuje. Čo by sme my, ženy, dali za to, aby nám vlasy rástli takou rýchlosťou…

Ako naštartovať metabolizmus? Zaraď do jedálnička tieto superpotraviny!

0

O tom, aké dôležité je nevynechávať raňajky sa už toho popísalo veľa. Je to pravda. Raňajky sú najdôležitejším jedlom dňa a nemali by sme si nič odopierať. Ráno môžeme aj niečo sladké, prípadne výdatnejšie, ale to neznamená, že nezdravé. Aj sladkosti môžu byť zdravšie a menej zdravé. Ranné jedlo vás naštartuje do nového dňa a dodá…

Trápi ťa tik v oku? Toto sa ti telo možno snaží naznačiť!

0

Tik v oku nie je ani zďaleka zriedkavý zdravotný problém. Určite sa s ním stretli i mnohí z vás. Nepríjemné šklbanie v oku v podstate nemusí predstavovať žiadnu zdravotnú komplikáciu, pokojne môže ísť o výsledok niekoľkých prebdených nocí. Ak sa však tik v oku objavuje príliš často alebo trápi človeka dlhodobo, môže byť signálom niečoho vážnejšieho.…

Glitrovaný jazyk: Najšialenejší beauty trend, aký tu kedy bol!

2

Trblietky na očiach alebo na perách sú a vždy aj zostanú v záujme všetkých milovníkov nádherného lesku. K tomu sa v lete pridali odvážnejšie spôsoby použitia, a to v podobe glitrovaného zadku, disco pŕs a podobne. Teraz však letia glitre v puse. Glitrovaný jazyk - ako toto niekomu napadlo? Myslíte, že je to trend vhodný akurát len na fotku? 

Obsahuje nekrčivé oblečenie rakovinotvorné látky? Tu je pravda!

3

Ponáhľate sa do práce a zistíte, že vaša obľúbená košeľa je pokrčená a nohavice vyzerajú, ako keby ste ich mali len tak ledabolo pohodené v rohu skrine. Tak si pri najbližšom nákupe vyberiete také kúsky, ktoré sú z nekrčivého materiálu a nemusíte ich pravidelne pracne žehliť. Viete však, čo tým…

TopDesať

25 ľudí s najvyšším IQ, ktorí kedy žili na našej planéte

0

Kto mal historicky najvyššie IQ? Odpoveď ťa môže prekvapiť. Inteligencia je zložitá vec. Rovnako ako krása, aj inteligencia môže byť pre niekoho "požehnaním", no pre iného prekliatím. Niekedy tí najinteligentnejší žijú najťažšie životy, inokedy sa zdá, že sa naoozaj narodili pod šťastnou hviezdou. Hoci existuje veľa rôznych spôsobov merania inteligencie a existuje mnoho rôznych druhov…

Explózia vojenského muničného skladu na Ukrajine

0

Obrovská explózia a následne ďalšie výbuchy vo vojenskom sklade na Ukrajine boli zaznamenané v skorých ranných hodinách ešte 27. septembra. Epicentrum výbuchov sa nachádza 240 kilometrov od hlavného mesta Kyjev.   [adrotate group="11"]   Záchranné tímy evakuovali blízke dediny v regióne, uviedla armáda. Približne až 30 000 ľudí muselo opustiť svoje…

10 faktov o ľudskom mozgu, ktoré ti dokážu, že sme schopní dokázať skutočne čokoľvek

0

Náš mozog je úžasný. Môže nám pomôcť dosiahnuť akýkoľvek vrchol, dosiahnuť najvernejšie sny a dosiahnuť najzložitejší cieľ. Priznáme sa, že v redakcii nie sme fanúšikmi motivačných citátov a podobných vecí, podľa ktorých k úspechu stačí zmeniť zmýšľanie, no určite súhlasíme s tvrdením, že ľudský mozog je fascinujúci!   1. Ľudský mozog…

30 zábavných fotografií, ktoré vznikli pri natáčaní známych filmov

0

Keď sleduješ svoje obľúbené filmy, málokedy premýšľaš nad obrovským množstvom profesionálov, ktorí si zahrali tých všetkých kultových hrdinov. To všetko sa deje pred kamerou. Zostáva však jedna otázka, čo sa teda deje za kamerou? Na to sa dnes spoločne pozrieme. Týchto 30 fotografií vzniklo počas natáčania známych seriálov a filmov.…

Španielska modelka si privodila riadny trapas. Počas prehliadky nešikovne spadla do bazéna

0

Účastníčka študentskej súťaže krásy Miss Španielsko Pilar Magro pošmykla a spadla do bazéna počas prehliadky v koktejlových šatách. Video neúspešného vystúpenia sa dostalo na YouTube. Na videu je vidieť, ako dievča na podpätkoch stratilo rovnováhu pri otočke. Z bazéna dievčaťu pomohli pracovníci bezpečnostnej služby a úspešnejšie účastníčky prehliadky sa pokúsili Magro podporiť…

Neuveriteľná podoba: Takto vyzerajú dvojníci známych osobností

0

Často sa nám stáva, že niektorých neznámi ľudia sa nám podobajú na niektorých členov rodiny, kamarátov, či dokonca na známe osobnosti. Dnes ti teda ukážeme 12 fotografií, na ktorých sa nachádzajú dvojníci známych osobností. Táto podoba je perfektným dôkazom toho, aká je príroda a náš svet úžasný. Dvojníci známych osobností:…