Vďaka kauze “Kiska” stúpajú Marianovi Kotlebovi preferencie priam geometrickým radom!

Publikované 21.09. 2017 o 13:32 Karma článku: Počet pozretí: Počet komentárov:

A je to tu! Marian Kotleba, líder strany  Kotleba – Ľudová strana naše Slovensko, sa v súčasnosti určite náramne teší, pretože najväčší profit z momentálnej a silno medializovanej kauzy okolo podvodníckej minulosti prezidenta Kisku, získava práve on a jeho strana ĽSNS!

Kauza „Kiska“ narástla do obludných rozmerov a získala status „zástupnej témy gigantických parametrov“ práve preto, že sa jedná o doslova podvodnícku minulosť nášho súčasného prezidenta, ktorý nielenže úmyselne neodvádzal dane, ale úmyselne a cielene chcel obalamútiť štát aj na vratkách DPH rádovo v miliónoch Korún slovenských, čím sa zaradil do jedného šiku k Bašternákovi, Kočnerovi a ďalším podvodníkom a zlodejom, ktorí budú v budúcom, právne neoblomnom usporiadaní Slovenska, postavení pred zákon a braní k plnej zodpovednosti!

Ak ku tomu pripočítame prezidentovo terajšie zatĺkanie a balamutenie národa i odborníkov, že nič vážne predsa neurobil a naopak, zverejnenie týchto informácií prirovnal k mafiánskym praktikám, tak z uvedeného je zrejmé, že to, čo Kisku najviac trápi nie sú jeho podvodnícke úmysly a aktivity v minulosti, ale skutočnosť, že na verejnosť unikli informácie o týchto jeho zažitých podvodníckych praktikách.

Tu si hneď všimnime význam slova „zažitý“. V prípade p. Kisku sa doslova a do písmena jedá o zažitosť, inak povedané až o „nasiaknutosť do krvi“ takých myšlienkových pochodov a úmyslov, ktoré už od jeho ranného veku a mladosti považoval za plne legitímne – získať a profitovať z každej jeho činnosti čo najviac, či už finančne alebo osobnostne a to bezohľadu na okolnosti a ľudí, ktorých by to mohlo poškodiť.

V tomto balansovaní na hrane zákona sa vyšvihol až do vysokých kruhov oligarchických skupín, kde získava duševne mentálnu potravu pre čiastočné uspokojenie svojho ega.

Ani súčasné „prezidentovanie“ však nemôže celkom naplniť tieto jeho chúťky, pretože jeho vízie majú oveľa väčšie rozmery – jeho záujmom je postupne ničiť a zničiť našu Slovenskú identitu, ba čo viac, stojí v zástupoch tých, čo sa už desaťročia snažia systematiicky narúšať a ničiť Slovanskú kultúru.

Preto je prezident Kiska priam posadnutý zničením Ruska a neustálym jeho špinením a očierňovaním, že Rusko je agresor a náš úhlavný nepriateľ, ktorého treba zničiť.

Toto všetko sa v jeho, už dávno zapredanej duši, deje z jednoduchého dôvodu – Slovan je silný patriot, kultúrne, mravne a spoločensky vzdelaný človek, u ktorého je zdravá rodina a čistá viera v Boha tým jediným zmyslom života.

Takýto človek sa stáva vedomým seba samého, nieje manipulovateľný a ovládateľný a preto aj z pohľadu „elít“ tejto planéty, ktoré majú za cieľ nastoliť na Zemi totálnu svetovládu, je najnebezpečnejším protivníkom v dosiahnutí ich chorých cieľov.

Preto sa už desaťročia dejú na Zemi snahy pre systematické zlikvidovanie bielej rasy, predovšetkým východnej Slovanskej kultúry, pretože „biely západ“, ako sa ukázalo, nekládol v postupnosti zvrátených snáh týchto elít takmer žiadnu prekážku.

V tejto súvislosti si mnohí určite dobre pamätáte na zákulisné vyjadrenia napr. Karla Gotta, ktorý na svojích cestách po celej zemeguli ešte za éry bývalého režimu „vozil“ zaručene pravé informácie o tom, čo chystajú elity sveta s touto planétou a ľudstvom. Veľa jeho známych ako i prívržencov svojho času tomuto nevenovalo pozornosť, no dnes pán Gott len nechápavo krúti hlavou, ako sa to týmto elitám v Európe darí v súčasnosti bravúrne zvládať. A to aj kvôli takým zapredaným dušiam, ako je náš „pán prezident“ Kiska.

Tu je jasný príklad toho, ako je nebezpečné, keď sa k vládnutiu a k moci dostane človek len skrze peniaze a nie skrze hodnoty jeho charakteru, ako i odborné znalosti, ktoré majú byť preskúmavané ešte skôr, než by sa človek vo svojej ľahkovážnosti opovážil dať svoj hlas takémuto vyvrheľovi spoločnosti.

Ale späť k téme. Fico sa predčasne teší, že unikli /na jeho pokyn/, tieto rukolapné dôkazy o nekalých úmysloch p. Kisku z minulosti a dokonca ďalšie ešte uniknú, čím v súhre s ukončením práve prebiehajúceho šetrenia financovania prezidentovej kampane možno očakávať vyvodenie tvrdých dôsledkov s citeľne špatným dopadom na Kisku samotného. Ide len o to, či ho súčasná ficovláda potopí úplne, alebo ho podržia.

Pravdepodobne ho však podržia, pretože týmto šachovým ťahom, naplánovaným ešte pred samotným zvolením p. Kisku za prezidenta Slovenskej republiky, si ho dokonale získajú na svoju stranu. Jedná sa o politicky korektné vydieranie nemajúce obdoby, ale v súčasnej politickej pôde na Slovensku je plne účinné a fungujúce.

Pre lepšie pochopenie uvedeného sa vráťme hlbšie do minulosti. Isto si mnohí pamätáte na prezidentskú kampaň a súperenie premiéra Fica s nováčikom Kiskom o prezidentské kreslo. Pán Fico sa v prvotných diskusných reláciach silno obul do Kiskovej minulosti a dokonca následne zvolal tlačovú konferenciu, kde Kisku verejne označil za opakovaného klamára v súvislosti jeho prepojením so scientologickou cirkvou, od ktorej sa Kiskla predtým verejne dištancoval. Samozrejme že klamal, pretože Kiska je popredným predstaviteľom hierarchie tejto cirkvi, podobne ako napríklad ukrajinský prezident Petro Porošenko, Keňský prezident Uhuru Kenyatta a mnohí ďalší.

No následne, hneď v ďalšom diskusnom kole premiéra Fica s budúcim prezidentom Kiskom, došlo k veľkému zvratu. Fico úplne, doslova o 180 stupňov upustil od svojej protikiskovskej rétoriky a len nemnohí si tejto zmeny všimli.

Dôvod? Fico bol medzičasom na porade so svojimi mecenášmi upozornený, že človek s tak pochybnou minulosťou v kresle prezidenta Slovenskej republiky sa im môže náramne hodíť, najmä ak bude hroziť prevalenie sa škandálov veľkých rozmerov.

A bingoo. V súčasnej situácii, keď hrozil doslova pád vlády, si posvietením na chudáka Kisku zachránili kožu.. V skutočnosti sa však jedná o stav agónie, resp. o jeho predlžovanie, pretože tieto mediálne bubliny v skutočnosti mydlia pôdu tisíckam nových voličov už ani tak nie kráčajúcich a hľadajúcich, ale doslova kĺzajúcich sa do sféry vplyvu a sympatií p. Kotlebu.

Preto sa tento človek opäť figliarsky usmieva popod svoje fúzy, pretože hromadením káuz a s plynúcim časom si nielenže betónuje svoje postavenie na Slovensku, ale dáva si aj reálne vyhliadky na vzostup jeho strany.

Aj z tohoto dôvodu budú mať najbližšie voľby na Slovensku šokujúci výsledok nielen v rámci Slovenska, ale aj v rámci celej Európskej únie!

Pán Fico teda hrá momentálne veľké divadlo s p. Kiskom a na jeho účet samozrejme, čím v tejto zástupnej téme vytesňuje do toho najmenšieho mediálneho pixelu svoj obrovský škandál s prevalením sa rozkradnutých zdrojov Európskej únie , určených na školstvo, vedu a výskum.

A hoci sa túto tému podarilo Ficovi zahladiť ešte v samom zárodku, nepodarilo sa mu to nakoniec úplne, pretože na základe varovného signálu Európskej únie a úplným pozastavením manipulácie s eurofondami, musel nepriamo p. Fico verejne priznať, že on a jeho vláda majú veľký problém. Keďže následná komédia s Dankom a čiastočným povalením vlády tiež nesplnila svoju úlohu, v strategickom pláne udržateľnosti moci Fico vytiahol iný kaliber – od hádzania petárd prešiel a rovno odistil ručný granát a ten vybuchol rovno pod stoličkou nášho pána prezidenta.

V prípade p prezidenta sa teda jedná o podvodníka a chudáka v jednej osobe, no u p. Fica možno hovoriť ako o ostrieľanom politikovi, ktorý si chce svoju moc udržať absolútne za každú cenu. Kým p. Danko je korunovaný kapitán, tak pán Fico je v tomto ponímaní už superhrdina a nadčlovek, ktorý ani v náznaku nemá v pláne opustiť svoje teplé miestočko, v ktorom ho tak baví hovieť si, kradnúť, podvádzať a manipulovať.

V dôvere preto čakajme, aké kroky podnikne v súvislosti s jeho vymysleným Jadrom, resp. aké zmeny má v pláne so zmenou našej ústavy. Podľa jeho slov poskočíme vraj o 10 rokov, no nešpecifikoval, či bližšie k priepasti, alebo niekde až na obežnú dráhu okolo Zeme, keď mu toto jeho schizofrenické a vysnívané jadro buchne priamo v rukách. Vyčkajme času ako hus klasu, hovorí naša stará múdrosť.

V tehto chvíli teda možno právom povedať, že slovenský volič právom a húfne rezignoval nielen na vládnuce strany, opozíciu i tzv. štandartné politické strany, ale i na celkový politický systém, ktorý je očividne špatne nastavený, pretože rovnaké zákony pre jedných platia, ale pre druhých nie. Kým na jednej strane pošlú človeka za trošku ovocia, vína a deravý groš na dva roky do väzenia, na strane druhej ukradnuté miliardy nielen v kauze eurofondy nikomu nevadia.

Arogancia moci a bezrpávie na absolútnom vrchole!

Pán Kotleba, ste šťastný človek politik, pretože ani nepotrebujete mať zriadené a platené oddelenie propagandy, pre šírenie svojej popularity, dobrých myšlienok a politických snáh, pretože toto Vám a vo vlastnej réžii plne zabezpečujú súčasné vládne špičky.

Pripravujte sa teda na vládnutie, súčasná ficovláda Vám ho umožní ešte skôr, než ste ako strana sami čakali!

A my radoví občania účinne aktívne sledujme, ako a kedy toto divadlo našich politikov skončí.

Čiastka potrebná na dofinancovanie bežného chodu Hlavných správ za tento mesiac

Číslo účtu:

0€

Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

Vybrali sme z Hlavných Správ

Jadrové arzenály rozširujú Čína, India, Pakistan a Severná Kórea

Štokholm 21. septembra 2017  (TASR/HSP/Foto:TASR/AP)   Celkový počet jadrových bojových hlavíc vo svete vlani poklesol. Svoje jadrové arzenály však zrejme naďalej rozširujú Čína, India, Pakistan a Severná Kórea. Uvádza sa to vo výročnej správe, ktorú dnes zverejnil renomovaný Štokholmský medzinárodný inštitút pre mierový výskum (SIPRI) V januári 2017 existovalo vo…

Severkórejský minister označil Trumpov prejav v OSN za psí štekot

Soul 21. septembra 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP/Mark Schiefelbein)   Severná Kórea prostredníctvom ministra reagovala prvý raz na slová Donalda Trumpa Za "štekanie psa" označil dnes severokórejský minister zahraničných vecí Ri Jong-ho utorňajší prejav amerického prezidenta Donalda Trumpa na pôde Valného zhromaždenia OSN. Trump sa v zmienenej reči vyhrážal "úplným zničením" Kórejskej ľudovodemokratickej…

Pri dvoch útokoch Talibanu v Kábule zahynulo šesť policajtov

Kábul 21. septembra 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Rahmat Gul)   K útoku došlo, keď militanti prepadli kontrolné stanovište Životy piatich afganských policajtov si vyžiadal útok militantov údajne z hnutia Taliban, ku ktorému došlo v noci nadnes v provincii Zábul na juhu Afganistanu. Informovala o tom agentúra AP s odvolaním sa na vyhlásenie provinčného…

Pri používaní internetu ľudia málo dbajú na bezpečnosť

Bratislava 21. septembra 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR-Radovan Stoklasa)   Neobmedzený prístup na internet má však aj svoje tienisté stránky Internet sa stal pevnou súčasťou životov ľudí. V online svete trávia stále viac času a postupne si v ňom vytvárajú vlastné virtuálne identity. Neobmedzený prístup na internet má však aj svoje tienisté stránky.…

Šefčovič: Mandát na rokovania s Ruskom o Nord Stream 2 podporuje 13 krajín EÚ

Brusel/Tallin 21. septembra 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR-Michal Svítok)   Nord Stream 2 je podľa Šefčoviča témou, o ktorej sa vedú diskusie na najvyššej politickej úrovni a pokračuje aj práca expertných skupín Estónske predsedníctvo v Rade EÚ môže značne prispieť k úspechu budovania Energetickej únie, svojou ambíciou posunúť dopredu viacero legislatívnych návrhov v…

Za priestupky by mohli pykať už 14-ročné deti, navrhuje Sme rodina

Bratislava 21. septembra 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Cieľom návrhu zákona je zníženie hranice veku zodpovednosti za spáchanie priestupku Za spáchanie priestupku by mohli pykať už 14-ročné deti. Zníženie vekovej hranice priestupkovej zodpovednosti z 15 na 14 rokov navrhujú poslanci Národnej rady SR z hnutia Sme rodina v novele zákona o…

Polícia naďalej stíha dvoch poslancov ĽSNS, rozhodnutie ešte nepadlo

Bratislava 21. septembra 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR-Andrej Galica)   Mizíkovi hrozí v prípade dokázania viny trest vo výške troch až šiestich rokov Polícia stále vyšetruje prípad poslanca Národnej rady (NR) SR Stanislava M. (ĽSNS), ktorého vyšetrovateľ obvinil z dvoch extrémistických trestných činov. V prípade dokázania viny môže stráviť za mrežami tri až…

Most-Híd: Rôzne druhy škôl by sa mohli zlučovať do vzdelávacích centier

Bratislava 21. septembra 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR-Andrej Galica)   Strana chce otvoriť tému vzdelávacích centier Rôzne druhy škôl by sa mohli zlučovať a vytvárať sústavu škôl, tzv. vzdelávacie centrá. To je podľa Mosta-Híd budúcnosť pre slovenské školstvo. Chce o tom diskutovať. Už dnes však takto môžu podľa strany školy fungovať a netreba…

Ftáčnik: Riešením pre Bratislavský kraj je lepšia doprava, nie doprava zadarmo

Bratislava 21. septembra 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Podľa Ftáčnika je potrebná v Bratislavskom kraji integrovaná doprava Obyvatelia Bratislavského kraja si zaslúžia lepšiu dopravu, tú však neprinesie doprava zadarmo, ale flexibilnejší a efektívnejší systém integrovanej dopravy v kraji. Zdôraznil to kandidát na predsedu Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) Milan Ftáčnik na dnešnom…

FoodDrinkEurope vyzýva, aby otázka dvojakej kvality potravín v EÚ nebola politizovaná

California 21. septembra 2017 (HSP/Sputnik/Foto:Pexels)   Európske združenie výrobcov potravín a nápojov FoodDrinkEurope vyzvalo, aby sa otázka takzvaných produktov "duálnej kvality" zbytočne nepolitizovala "Netrpezlivo očakávame pokračovanie spolupráce s Európskou komisiou a ďalšími zainteresovanými stranami na základe faktov a dôkazov, pretože sa chceme vyhnúť tomu, aby bola táto otázka ešte viac…

Malajzijská polícia zadržala sedem Filipíncov podozrivých z terorizmu

Kuala Lumpur 21. septembra 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Daniel Chan)   Zadržaní boli zamestnancami súkromných bezpečnostných služieb Malajzijská polícia zadržala sedem Filipíncov, ktorí sú údajne podozriví z členstva v islamistickej skupine Abú Sajjáf, operujúcej na juhu Filipín. Informovala o tom agentúra AP s odvolaním sa na dnešné vyhlásenie malajzijských úradov. Náčelník malajzijskej polície…

Na cenu masla vplýva každý článok dodávateľského reťazca

Bratislava 21. septembra 2017 (HSP/Foto:TASR/USDA-ARSň   Za súčasnými cenami masla treba hľadať predovšetkým dôsledky mliečnej krízy Veľké prebytky mlieka v EÚ v rokoch 2015 a 2016 mali za následok extrémny prepad cien surového kravského mlieka a znižovanie chovu dojníc. Následne vznikol tlak farmárov na Európsku komisiu vyplatiť 150 miliónov eur…

Zimenová: Testovanie 5 naše upadajúce školstvo nespasí

Bratislava 21. septembra 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR-Michal Svítok)   Podľa Zimenovej je potrebné pracovať na tom, aby sa vzdelávacie výsledky žiakov zlepšovali Poslankyňa a odborníčka na vzdelávanie formujúcej sa strany SPOLU Zuzana Zimenová upozorňuje na to, že problém s financovaním testovania piatakov je iba zástupným problémom, ktorý zbytočne odvádza pozornosť od kritického…

Separatistické hnutie vyzvalo Kataláncov na protesty

Madrid 21. septembra 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Emilio Morenatti)   Katalánske národné zhromaždenie vyzýva k akcií ako protest proti reakcií španielskej vlády na referendum Katalánske národné zhromaždenie (ANC) vyzvalo dnes občanov, aby vyšli do ulíc a vyjadrili svoj nesúhlas s postupom španielskej vlády, ktorého súčasťou sú razie a zatýkanie organizátorov referenda o nezávislosti…

Piatakov čaká 22. novembra testovanie

Bratislava 21. septembra 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR-Radovan Stoklasa)   Testovanie piatakov sa pôvodne tento školský rok uskutočniť nemalo Celoplošné testovanie piatakov tento rok bude. Uskutoční sa v stredu 22. novembra, týkať sa bude približne 45.000 žiakov na vyše 1400 základných školách. Informoval o tom dnes tlačový odbor ministerstva školstva. Celonárodné testovanie z…

Ľubomír Galko: Stojme za prezidentom Kiskom. On je skutočne slušná hlava štátu. Ak by boli zajtra prezidentské voľby, volil by som ho znova

Bratislava 21. septembra 2017 (HSP/Foto:TASR-Lukáš Grinaj)   Znova sa ukazuje, že štandardnej opozícii v skutočnosti nejde o očistenie Slovenska od korupčníkov, daňových podvodníkov a iných kriminálnikov, ale pokrytecky používa dvojaký meter. Z Bašternáka urobili "diabla" a z Kisku "dobrého anjela", pritom ich prípady sú si veľmi podobné. Ľubomír Galko z SaS…

Gajdoš: Pri nákupe nových stíhacích lietadiel rokujeme s viacerými výrobcami

Bratislava 21. septembra 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Minister Gajdoš vylučuje nákup stíhačiek z Ruska Slovensko by malo do roku 2030 získať spolu 14 kusov viacúčelových taktických lietadiel za sumu viac ako 1,1 miliardy eur. Rezort obrany momentálne rokuje s viacerými výrobcami, vylučuje však nákup stíhacích lietadiel z Ruska. Na dnešnom…

Špinavé peniaze z Azerbajdžanu sa dostali nebezpečne blízko k Merkelovej

Berlín 21. septembra 2017 (HSP/SDZ/Foto:TASR/AP-Markus Schreiber)   Do nemeckých volieb ostáva niekoľko dní a na svetlo svetla sa dostal prvý škandál štábu kancelárky Merkelovej Do volieb ostáva už len niekoľko dní, no na verejnosť prepukol prvý škandál nebezpečne blízko kancelárky Merkelovej. Nemecká poslankyňa Karin Strenzová, s ktorou sa kancelárka Merkelová mala v utorok stretnúť…

TopSpeed

Diaľnica do Košíc bude najskôr v 2026! 30 rokov po prvom sľube!

8

Zdalo by sa, že je trápne o tom znova písať. Ale kým tým magorom vo vedení nie je trápne o tom hovoriť, nemáme na výber! V mnohých motoristoch po prečítaní nadpisu iste znova vzkypela žlč. Diaľnica do Košíc bude najskôr o 10 rokov! Zatiaľ čo pri nástupe vlády všetci svorne tvrdili, že…

Chceli by ste BMW M760Li vo farbách "Greenpeace"?

2

S benzínovými 610 koňmi a V12 môžem BMW M760Li ťažko označiť ako „zelené“. Je pravdepodobné, že v Greenpeace by ho neznášali. Ja ho žeriem očami. Kto povedal, že luxusná limuzína musí byť absolútne plavná, mäkká a odetá do nudnej šedej, čiernej metalízy alebo, po novom, bielej perleti? BMW Abu Dhabi ukazuje,…

Poznáte brzdový systém v aute? II. časť

2

V krátkom seriáli o brzdách sa dozviete všetko, čo by mohol, resp. mal vedieť každý, komu autá nie sú cudzie. V prvej časti som spomenul, čo je brzdový systém a základné delenie bŕzd podľa použitia. Dnes sa zameriame na druhé hľadisko, ktorým je delenie podľa druhu, či spôsobu ovládania. Nemýľte si to s delením…

Toyota a Chevy BJ Baldwin zvládnu skutočne všetko! :)

6

Aké je najlepšie terénne auto? Teraz by väčšina odpovedala, veď predsa firemné. Omyl. V tomto prípade tu mám niečo lepšie. Upravené monštrum Toyota BJ Baldwin. Nesie meno po svojom pilotovi. Riadna beštia, ktorú môžete vidieť rovno v dvoch efektne zostrihaných videách. A verte, že budete čumieť s otvorenými ústami. To garantujem... A pritom to nie…

Hrdzavé Porsche 911 GT3 RS? Áno, a sekne mu to

3

Chváliť autá s líškou by som ako redaktor nemal. No toto Porsche sa mi páči a hrdza mu pristane. Zbláznil som sa? Ani nie, chlapi zo švédskeho WrapZone v spolupráci so Skepple natiahli na úžasné Porsche 911 GT3 RS fóliu v retro „rat-style“ edícií. Nie každému je takéto „vylepšenie“ vzhľadu…

Stovka za pol sekundy?! Pomocou vody?! Šialené :)

8

Meno François Gissy mne, ako väčšine z vás nič nehovorí. Vo Francúzsku je to však veľmi známy kaskadér a realizátor mnohých extrémnych pokusov. Jeho najnovší počin je trojkolka na vodný pohon. Keď sa na to pozriete lepšie, zistíte, že je to vlastne veľká tlaková nádoba na kolesách. Stovka za pol…

KAMzaKRÁSOU

Nechty varujú: Tieto signály ti prezradia šokujúce fakty o zdraví!

0

Nechty majú v sebe zaznamenanú históriu nášho aktuálneho zdravotného stavu a rôznych fyziologických problémov. Vieš, čo všetko sa ti snažia tvoje nechty povedať? Rozpoznaj varovné signály na rukách včas!

Najlepšie zdroje vitamínu C: Tieto potraviny ho majú viac ako citrón!

1

Jeseň je už za dverami. A hoci sa leto ešte oficiálne neskončilo, zdá sa, že teplé dni sú nateraz nenávratne preč. Sychravé počasie so sebou prináša i také nepríjemnosti, ako je nádcha, nachladnutie či dokonca chrípka. Práve preto je v tomto období dobré posilniť imunitu. Jednou z najlepších prostriedkov na zlepšenie obranyschopnosti je bezpochyby…

Recept: Plnené domáce kváskové buchty ako od babičky

1

Milujete tradičné pochúťky, ktoré robievali už naše staré mamy? Čo takto vyskúšať, napríklad tieto plnené kváskové buchty? Oceníte ich ako desiatu pre deti do školy alebo na cesty. Ich príprava je jednoduchá a čas potrebný na kysnutie sa dá pekne zorganizovať.

Profesionálne ošetrenie od GERnétic - World of Beauty and Spa Praha

1

V Prahe sa 9.9. konal najväčší kozmetický veľtrh v Českej republike s názvom World of Beauty & Spa 2017. Naša redakcia sa rozhodla, že sa pôjde poobzerať a zistiť, aké sú novinky. Predovšetkým naše kroky viedli k značke GERnétic. Profesionálne ošetrenie od GERnétic je vždy niečo, na čo sa tešíme. Čakala…

Jesenná alergia útočí: Vyskúšaj tieto potraviny a zbav sa jej!

0

Jesenná alergia útočí a mnohí z nás sa už začínajú trápiť s nepríjemnými príznakmi. Máte šťastie! Prinášame vám niekoľko tipov na zdravé a chutné potraviny, ktoré nám uľavia od nepríjemného svrbenia, kýchania a míňania množstva vreckoviek. Alergie síce prepukli, no nikdy nie je neskoro na začatie boja s touto nepríjemnou…

Rada nad zlato: Ako sa zbaviť mravcov? Tieto osvedčené rady zaberú!

1

Mravce na prvý pohľad vyzerajú neškodne. Dokonca mnohí z nás si ich chovajú ako domáce zvieratká. Avšak niektoré druhy dokážu byť zákerné, pretože hryzú a snažia sa dostať do domácnosti, hlavne ku všetkým sladkostiam. Ja si doposiaľ spomínam, ako našu izbu na internáte (ktorá bola na 5. poschodí) navštívili a usídlili sa v našich…

TopDesať

Po vydarenej paródii Hej, do školy! prišla dvojica Tom a Elo s ďalšou peckou, tentokrát o Tatrách

0

Nebolo to tak dávno, čo sme písali o hudobnej dvojici Tom a Elo a ich podarenej paródii na aktuálny slovenský hit "Hej, sokoly!", ktorá sa stala "hymnou školákov". Nuž, chlapci sa znovu pustili do tvorby a podarilo sa im to aj tentokrát. :) Hit mladého kreatívneho dua, ktoré si hovorí…

Umelec mení slová na kresby

0

Jonathan Stephen Harris sa narodil v Burton-on-Trent (Anglicko). Tento umelec nemá iba pevnú ruku, ale aj ostrú myseľ. Kde ostatný vidia písmená a slová, on vidí dokonalý priestor, kde sa môže realizovať. Aby to dokázal, Jonathan vytvoril sériu videí, v ktorých premieňa slová na kresby. Či je to telefón, pizza…

Maslo zdraželo. A takto reagoval slovenský a český internet

0

Už niekoľko dní bežia informácie o tom, o koľko maslo zdraželo a že jeho cena sa ešte zvýši. Netýka sa to len Slovenska, ale aj okolitých krajín. Netrvalo dlho a česko-slovenský internet sa ozval. Tu sú tie najlepšie reakcie. Každý z nás si iste všimol, že štvrtinka (250 g) či…

Americký výsadkár narazil počas ukážkového vystúpenia do tribúny

0

Tím námorných výsadkárov nedokázal priviesť svoje výsostné znaky na interný univerzitný zápas v americkom futbale. Pred začiatkom hry jeden výsadkár z námorného zboru narazil do tribúny štadiónu. Incident sa vyskytol v meste Provo v americkom štáte Utah, pred stretnutím tímov Brigham Young a Wisconsinu. Zápas sa mal začať ceremoniálom výsadky výsostných znakov, ale…

Nápad na dobrodružnú dovolenku? Severná Kórea vyzerá z lietadla prekvapivo úchvatne

0

Pretože Kórejská ľudovodemokratická republika, alebo teda skrátene Severná Kórea, je uzavretá pred vonkajším svetom, existuje len veľmi málo informácií o krajine, ktorá je v konflikte so svojim južným susedom a Spojenými štátmi. Existujú správy o koncentračných táboroch, hladomore a obyvateľoch žijúcich v zlých podmienkach. Avšak letecký pohľad ponúka zaujímavý pohľad na hlavné mesto Pchjongjang,…

5 hádaniek, ktoré určite oklamú tvoj mozog

0

Vek mozgu je relatívny pojem. Rovnako ako vek tvojej duše, nemusí sa rovnať tvojmu biologickému veku. Bright Side zozbieral týchto 5 hádaniek, aby si si urobil tento zábavný test, ktorý ti ukáže produktivitu tvojho mozgu. Tvojou jedinou úlohou je nájsť si čas sám na seba, aby si sa pokúsil odpovedať…