Občianský tribunál na živo odvysielal Návrh poškodeného na zrušenie SIS Slovenskej informačnej služby, ktorá vraždí deti, ženy, mužov a starých ľudí ….

Publikované 11.08. 2017 o 23:37 Karma článku: Počet pozretí: Počet komentárov:

Reportáž z relácie venovaná Návrhu na Rozsudok nad Mečiarovými amnestiami podaným poškodeným občanom Jánom Molnárom v priamom prenose s členmi Občianského trobunálu a návrhu na zrušenie SIS, ktorá vraždí deti rodičom ktorým potrebujú privodiť rozkol v rodine, rozvod s cieľom zmocnenia sa ich majetku. V relácii zaznejú úryvky z knihy Eduarda Hakla Odhalenie Slovenskej informačnej služby PODĽA SKUTOČNÝCH UDALOSTÍ, ktoré by mali presvedčiť občanov aby sme sa spojili a vytvorili spoločne verejný tlak na zrušenie SIS Slovenskej informaťnej služby.

Vyrozumenie pre čitateľa: Čítate vóľne pokračovanie blogov na predchádzajúcu tému „Indície prečo tzv. Mečiarové amnestie sú len špicou ľadovca, pod ktorým sa nájdu desiatky mŕtvych, tisíce prenasledovaných a milióny chudobných…“. V roku 2001 som před prenasledovaním musel utiecť hľadať ochranu do zahraničia, kde som bol od 11.6.2001 do 13.10.2005, ešte predtým som uverejnil na internete knihu Sám proti všetkým farizeom. Dovoľte, aby som uverejnil moje spomienky z roku 2001 zachytené v mojej knihe so súčasnou knihou Eduarda Hakla Odhalenie Slovenskej informaťnej služby: PODĽA SKUTOČNÝCH UDALOSTI.

Sám proti všetkým farizeom (2001): Komu čo priniesla tzv. “nežná revolúcia“

Primárium: Zo strednej vrstvy sa  vyše 600 tisíc občanov prepadlo do skupiny nezamestnaných, vyše 250 tisíc občanov je bez žiadnych príjmov, 60% obyvateľstva je na hranici biedy, len 18% obyvateľstva žije ako predtým.

Sekundárium: Za ten čas kým sa jedni prepadli do priepasti beznádeje, vyvolení si prilepšili zo spoločného a tak je asi 12 miliardárov, 148 multimilionárov,  1258 milionárov, 80 tisíc zbohaltíkov, 240 tisíc prisluhovačov na strane jednej a na strane druhej vyše 5,8 milióna občanov v krajnej núdzi.

Tercium: Národ bol podvedený príslušníkmi bývalej Štb, ktorí využili chaos v Európe a zmocnili sa národného bohatstva, majetku nás všetkých a chopili sa moci takými prostriedkami, ktoré sú v rozpore s chartou ľudských práv!

Kvadracium: Výsledok je katastrofálny, na Slovensku je všetko falošné, demokracia je len mávadielko, ktoré neplatí už ani len v parlamente. Sloboda je len len pre poslancov a vyvolených, nezávislosť je v podstate závislosť na „zlatom teľati“ a nám chudobným ostala skutočná nefalšovaná nezávislosť – na spravodlivosti.

Kvintum: Týmto ľuďom nezáleží na ničom, ľudský život radového občana je pre nich iba akési číslo, ktoré treba buď pripočítať alebo odpočítať. Až rozkradnú a rozpredajú celé Slovensko, potom jednoducho vypustia „džina“ z flaše (nacionalizmus sa neustále zasieva), aby ich v následnom bordeli už nikto nehľadal.

Z knihy E.Hakla vyberám (2017) : V niektorých prípadoch fungujú firmy s takýmto zameraním jako KRYCIE FIRMY a vznikali priamo v SIS a za NAŠE PENIAZE. Jako sme už spomínali SIS MANIPULUJE, LIKVIDUJE, OKRÁDA, PODVÁDZA A ZABÍJA OBČANOV SLOVENSKA. Hlavným dôvodom a cieľom sú peniaze, majetok, citlivé informácie, moc a možnosť neobmedzeného ovplyvňovania naších ŽIVOTOV. Na základe informácii, ktoré SIS získava neoprávnene a svojvóľne sa zameriava na ľudí, ktorých potrebuje kompromitovať, získať bližšie materiály o ich živote a majetkových pomeroch. Prípadne potrebuje niečo podstrčiť, aby sa toto neskôr mohlo proti danej osobe použiť. A vačšina ľudí sa bohužiaľ nechá „zlomiť“ , pretože nie sú vnútorné silní.

Sám proti všetkým farizeom (2001): „Nežná revolúcia“ bol prostriedok pre bývalých dôstojníkov Štb a ich prisluhovačov ako sa zmocniť majetku nás všetkých. Sú indície, že títo ľudia svoju moc udržujú despoticky prostredníctvom tajných služieb, ktoré každého morálneho občana diskriminujú a darebáka ochraňujú, aby sa pravda nedostala do vedomia zbedačeného národa. Keby sa toto dozvedeli občania od vieryhodných zdrojov, to by bol koniec mafiám a tajným spolkom! Za tie roky „prevychovali“ štátnu správu na poslušných donášačov a vykonávateľov svojej moci.  Nezávislosť polície, prokuratúry a súdnictva slúži ako prostriedok k odstraňovaniu „nepohodlných“. Čoraz častejšie sa objavujú indície o súčinnosti vyšetrovateľa, prokuratora a sudcu pri protiprávnom uväznení pokrokovo zmýšľajúceho človeka. Podsvetie tu zohráva významnú úlohu, falošného obchodníka, ktorý zabezpečí  obeti ekonomickú závislosť a následne nedodržaním zmluvných podmienok jej privodí veľké straty a napokon psychickými metódami donúti svoju obäť konať v krajnej núdzi v rozpore so zákonom. Takto svoju obeť „dotlačia“ za mreže, kde sa odohráva tretie dejstvo. Toto sa zneužíva aj na nič netušiacich podnikateľov, ktorých nasilu zatiahnu do takejto psychologickej hry, ktorá končí takmer vždy tragicky – fyzickou likvidáciou svedka..“

Z knihy E.Hakla vyberám (2017): Preto Vás aj touto formou chcem vyzvať, aby ste sa pridali k našen iniciatíve za zručenie SLOVENSKEJ INFORMAČNEJ SLUŽBY. Pridajte sa k nám a VEREJNE podporujte náš ZÁMER, VYTVORTE VEREJNÝ TLAK, aby bola SLOVENSKÁ INFORMAČNÁ SLUŽBA ZRUŠENÁ!!! Jej kredit v zahraničí je na nule, svetové tajné služby sa doslova smejú so Slovenskej informačnej služby a z vysoko dôveryhodných zdrojov, máme už dlhodobo informácie, že SIS je považovaná u svojích zahraničných „kolegov“   za obyčajných štatistov. Keď budete čítať kapitoly, v ktorých budeme popisovať skutočne prežité príbehy ľudí, pochopíte, že možnosti SIS sú ozaj veľké. Pomocou technického zabezpečenia, ktoré majú k dispozícii, utajenia a obrovskej sieti spolupracovníkov a informátorov, zistia o nás takmer všetko. A dokážu nám prevrátiť život naruby. Škoda, že tento obrovský potenciál nepoužívajú v prospech občanov.

Sám proti všetkým farizeom (2001): Sú vyškolení a preto nič nenechávajú na náhodu, vládnu prostredníctvom médií, ktoré majú pevne v rukách. Ovplyvňujú verejnú mienku do takej miery, že občania veria tomu čo hovoria v médiach. Takto manipulujú takmer so všetkým a žiaľ aj s naším vedomím. V skutočnosti prostredníctvom sily peňazí sa oligarchie vopred dohodnú aj na volebných preferenciách. „Vydražené“ preferencie potom cez rôzne „renomované“ agentúry prezentujú do verejnosti ako seriózne výskumy, aby ľudia uverili, aby  mohli volebné výsledky následne podľa vlastného želania „upraviť“. Takto si národ pospolitý myslí, že taká je vôľa ľudu! A jednotlivec nechápe, ako môžu byť ostatní Slováci takí „blbí“, keď volia neustále tých istých darebákov. Lenže všetci dohromady v jednom čase nevedia a ani len netušia, že väčšina nevolia tých, ktorých prezentujú agentúry. Ani vo sne nikoho nenapadne, že občania sú podvádzaní!

Z knihy E.Hakla vyberám (2017): Za tak krátku dobu, ktorá ubehla od novembra 1989 nemohli byť všetci občania zo dňa na deň majstri v podnikaní, v podvádzaní s faktúrami, s tým, že stačí zohnať „biele kone“ . Nepoznali sme termíny jako privatizácia, dlhopisy, akcie, holandské dražby a podobne, Toto všetko prišlo naraz, všetky tieto informácie prišli z vonku a cielene. Vopred pripravené. A postupne sa pripravovali vhodní adepti, ktorí sa stali v tejto hre hlavnými protagonistami. Při rozhovoroch s ľuďmi sa stretávam mnoho krát s tým istým tvrdením, že po revolúcii sa z ničoho nič majiteľmi veľmi zaujímavých nehnuteľností úplne neznámi ľudia. … Obyvateľom vtedajšiehoČeskoslovenska sa rozprávali klamstvá o nenávisti voči „západu“, o boji proti imperializmu, ale tajné služby si vymieňali veselo informácie a pomaly plánovali všetky zmeny a prevraty. Takže aj pád socializmu v tzv. východnom bloku bol naplánovaný. … Všetko bol ojeb na ľudí. Všetko. A SIS, to je iba premenovaná ŠtB. Nič sa nezmenilo, iba technika a možnosti.

Sám proti všetkým farizeom (2001): Darebáci sú v strehu, nespia a neustále vytvárajú nové strany, len aby sa do parlamentu nedostali naozajstní rytieri, ktorí by ich potom všetkých do jedného za mreže posadili.  No a takých, čo na tento švindel prišli – si buď kúpia alebo ich jednoducho konšpiráciami zatlačia do stavu bezdomovcov. Som korunným svedkom tohto javu a aj o tom bude tento príbeh

Z knihy E.Hakla vyberám (2017): Kapitola č.5 LIKVIDAČNÉ ODDELENIE SIS, ZINSCENOVANÉ AUTONEHODY…. „Model rôznych vrážd a vraždiacích metód vyvolávajú účelovo s motívom vyvolať existenčné problémy a tak získať peniaze usmrteného, jeho výhody a majetok. Hotovosť, nehnuteľnosť, automobil firym atď. Z ničenie malej firmy, odstavenie veľkej firmy,   s cieľom dosadiť svoju firmu rovnakej činnosti, a rôzne iné výhody, ktoré sú vlastne motívom vrážd naších občanov. Tieto fakta netreba brať na ľahkú váhu vážení čitatelia. Ide o nebezpečnú organizáciu, ktorá likviduje ženám manželov, matkám deti, spoločníkov vo firmách, starých ľudí a ostatných významných , produkujúcich a úspešných ľudí každého typu. Slovenskú informačnú službu môžeme nazvať utajený, tichý zabiják ktorý zákerným, odporným, premysleným spôsobom, pomocou vykonštruovaných intríg a chladnokrvným plánovaním, v spolupráci a prostrednáctvom profesionálnych psychológov, vypracujú na všetky vraždy alebo úmyslené poškodenia zdravia plán. Vypracujú ho vo svojích oddeleniach Slovenskej informačnej služby – LIKVIODAČNÉ ODDELENIA.

Sám proti všetkým farizeom (2001): Milí čitatelia,

Tento príbeh napísal sám život, odvíja sa nielen na prelome dvoch storočí, ale aj dvoch tisícročí a dvoch vekov, na prelome dvoch generácií, na prelome prechodu zo socializmu na trhové hospodárstvo. Nebude to nijaký romantický príbeh alebo napínavá detektívka, i keď o horor nebude núdza, ale bude to príbeh z tvrdej a nekompromisnej reality. Príbeh podložený faktami a číslami, ktoré nie sú najpopulárnejšie.

Po desiatich rokoch neľútostného boja s tajnými službami som ostal sám proti všetkým. To bol ich cieľ a to sa podarilo. Ohováraním odstrihnúť všetky kontakty. Ale rodinu mi nerozbili, spolu s manželkou stojíme pevne vedľa seba a zopár priateľov ešte stále máme. A naše prekrásne deti vychovávame v duchu humanizmu, aby,  ak sa to nám nepodarí, prevzali štafetu pokroku.

Pokračovanie nabudúce.

Na dnes je to všetko, pokračovanie nabudúce, o pravdivom príbehu sa můžete presvedčiť aj tak, že si knihu objednáte a prečítate a skúste nám veriť, to není výmysle, to je krutá realita.

Eduard Hakl – kniha – linka:

https://www.facebook.com/odhaleniesis/?fref=ts

Moje svedectvo – záznam z vysielania 9.8.2017 Občiansky tribunál:

https://youtu.be/cUgvZad9amM

https://www.youtube.com/watch?v=cUgvZad9amM&feature=youtu.be 

 

 

442 €

Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

Vybrali sme z Hlavných Správ

Michail Saakašvili vyhlásil, že sa na Ukrajinu vráti 10. septembra a požiadal, aby Kyjev z toho nerobil cirkus

Varšava 17. augusta 2017 (HSP/Foto: Facebook)   Bývalý prezident a gubernátor Michail Saakašvili mieni ukončiť svoje „európske turné“ a vrátiť sa do svojej druhej vlasti /kde mu však vzali občianstvo/ na Ukrajinu. O tom porozprával v 45-minútovom rozhovore na Facebooku V úvode sa snažil hovoriť po ukrajinsky, aj keď mu to celkom dobre nešlo. Prezradil,…

Zvýšiť transparentnosť eurofondov má akčný plán, Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu ho predstaví na jeseň

Bratislava 17. augusta 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Transparentnosť pri čerpaní eurofondov by sa mala zvýšiť. Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu (ÚPVII) Petra Pellegriniho (Smer-SD) už niekoľko systémových opatrení postupne uvádza do praxe, ďalšie nástroje má priniesť pripravovaný akčný plán. Ten plánuje úrad predstaviť na jeseň. Z opatrení,…

Český prezident Zeman schudol a je v dobrom zdravotnom stave

Praha 17. augusta 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP/Tran Van Minh)   Zdravotný stav českého prezidenta Miloša Zemana bol pred mesiacom veľmi dobrý. S odvolaním sa na šéfa prezidentovho lekárskeho kolégia Martina Holcáta to dnes oznámil hovorca Pražského hradu Jiří Ovčáček. Podľa spravodajského webu Novinky.cz sa hlava štátu v júli podrobila komplexnému klinickému a…

Londýn verí, že druhú fázu rokovaní o brexite bude môcť otvoriť už v októbri

Londýn 17. augusta 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Matt Dunham)   Britská vláda je presvedčená, že v rokovaniach s Európskou úniou o ukončení členstva Británie dosiahne do októbra "dostatočný pokrok" na to, aby mohli postúpiť do ďalšej fázy, týkajúcej sa budúcej podoby vzájomných vzťahov. Vyhlásila to dnes hovorkyňa britského ministerstva pre tzv. brexit, ktorú citovala…

Abdeslam, podozrivý z teroristických útokov v Paríži, bude obvinený i v Belgicku

Brusel 17. augusta 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP)   Salah Abdeslam, hlavný podozrivý z teroristických útokov v Paríži z 13. novembra 2015, bude v Belgicku trestne stíhaný za údajnú účasť na streľbe počas policajnej razie v Bruseli v roku 2016. Informáciu dnes potvrdila belgická prokuratúra Francúz Abdeslam (27) a ďalší podozrivý budú čeliť…

Úrad vlády: Po odstúpení Petra Plavčana povedenie rezort školstva iný člen vlády za SNS

Bratislava 17. augusta 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Úrad vlády SR čaká na obsah abdikačného listu Petra Plavčana (nom. SNS), najmä pokiaľ ide o dátum vzdania sa funkcie. Pre TASR to uviedla hovorkyňa predsedu vlády SR Beatrice Szabóová. Po tom, ako Plavčanovo odstúpenie z funkcie nadobudne účinnosť, má byť riadením ministerstva…

Odpoveď Viery Tomanovej na otázky Denníka N

Bratislava 17. augusta 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Na komisárku pre deti sa obrátil Denník N s nižšie uvedenými otázkami a keďže sa na ňu denne obracajú média s rôznymi otázkami, komisárka sa rozhodla zverejniť aj odpovede na ich otázky. Otázky Denníka N: „Dobrý deň, všimli sme si, že Úradu komisára…

Na mieste víkendových násilností v areáli univerzity v meste Charlottesville sa zišli ľudia so sviečkami

Charlottesville 17. augusta 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Andrew Shurtleff)   Areál univerzity v meste Charlottesville na území amerického štátu Virgínia zaplnili v stredu večer (miestneho času) stovky ľudí so sviečkami v reakcii na udalosti z minulého víkendu, keď tamojší pochod belošských nacionalistov prerástol do násilností Agentúra AP dnes uviedla, že účastníci tzv. sviečkovej…

Trumpova politika spôsobila neistotu v krajinách Latinskej Ameriky

Bratislava 17. augusta 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Evan Vucci)   V Latinskej Amerike spôsobil politický vývoj v USA neistotu v súvislosti s obchodnou politikou, ktorú by mohli Spojené štáty zaviesť na región. Vo svojom najnovšom výhľade to konštatuje nadnárodná spoločnosť Coface Kostarika, El Salvador, Honduras a Mexiko. To sú štyri krajiny z regiónu Latinskej Ameriky, ktoré sú najzraniteľnejšie…

V prípade nehody exposlanca Daniela Lipšica sudca študuje spisový materiál

Bratislava 17. augusta 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR-Andrej Galica)   V prípade dopravnej nehody exposlanca Daniela L. na Vajnorskej ulici v Bratislave v septembri minulého roka sa sudca oboznamuje so spisovým materiálom. Pre TASR to uviedol hovorca Krajského súdu v Bratislave Pavol Adamčiak. „Predmetná obžaloba bola na OS Bratislava III podaná dňa 18.…

SaS: Robert Fico má dvojaký meter na ministrov Smeru-SD a SNS

Bratislava 17. augusta 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Richard Sulík tvrdí, že koalícii neostáva nič iné, len tvrdiť, že voči nej neexistuje alternatíva Predseda vlády SR Robert Fico (Smer-SD) má dvojaký meter pri ministroch Smeru-SD a ministroch SNS. Na dnešnej tlačovej konferencii to vyhlásil líder opozičnej SaS Richard Sulík s tým, že…

Bannon: USA sú v hospodárskej vojne s Čínou

Washington 17. augusta 2017 (HSP/Foto: TASR/AP- Evan Vucci, File)   USA sa nachádzajú v hospodárskej vojne s Čínou a ak nechcú prehrať, mali by sa zamerať na jej nespravodlivé obchodné praktiky, vyhlásil Trumpov politický poradca Steve Bannon "Sme v hospodárskej vojne s Čínou," uviedol Steve Bannon v rozhovore pre The American Prospect.…

Paškov tvrdý odkaz Bugárovi: Pred voľbou na ombudsmana si ju prezentoval ako kresťanku a ona sa chystá na dúhový Pride!

Bratislava 17. augusta 2017 AKTUALIZOVANÉ (TASR/HSP/Foto:TASR-Michal Svítok)   Poslanci Slovenskej národnej strany (SNS) možno už nepodporia žiadneho kandidáta, ktorého do verejných funkcií navrhne Most-Híd. Pripúšťa to prvý podpredseda SNS Jaroslav Paška na sociálnej sieti Facebook. Rozčúlilo ho, že obmudsmanka Mária Patakyová, ktorú nominoval Most-Híd, prijala pozvanie na Dúhový Pride. "Tak…

Päť nezvestných po páde vojenského vrtuľníka do oceánu pri Havaji

Honolulu 17. augusta 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Petr David Josek)   Skupina zložená zo záchranárov mnohých služieb prehľadáva oceán pri pobreží amerického ostrovného štátu Havaj a pátra tam po piatich vojakoch, ktorí sa nachádzali na palube vojenského vrtuľníka, keď sa počas nočného výcviku zrútil Hovorca armády uviedol, že iný vrtuľník zúčastňujúci sa na výcviku…

Macron hľadá v Slovensku a Česku spojencov proti Maďarsku a Poľsku

Paríž 17. augusta 2017 (HSP/Foto: TASR/AP- Olivier Matthys)   Francúzsky prezident Emmanuel Macron plánuje v dňoch 23. až 25. augusta 2017 navštíviť okrem Rakúska aj Bulharsko a Rumunsko. Stretne sa aj so slovenským a českým premiérom, ale nie s predstaviteľmi Poľska a Maďarska Francúzske ekonomické noviny Les Echos túto návštevu charakterizujú…

Kanaďanka našla v mrkve zásnubný prsteň, ktorý stratila je príbuzná pred 13 rokmi

Kanada 17. augusta 2017 (HSP/sputnik/Foto:Twitter)   Majitelia farmy na juhu Kanady pozbierali zo záhonov nielen úrodu mrkvy, ale aj zásnubný prsteň 84-ročnej príbuznej. Stratila ho pred trinástimi rokmi pri práci na záhrade, uvádza televízna stanica CBC. Mary Grahamová stratila prsteň v roku 2004 počas práce na záhrade rodinnej farmy na…

Lucia Žitňanská: Pri výbere budovy budem zohľadňovať aj konečného užívateľa výhod

Bratislava 17. augusta 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR-Pavel Neubauer)   Z celkom 11 ponúk, ktoré prišli na ministerstvo, postupuje do druhého kola deväť Pri výbere nového sídla rezortu spravodlivosti bude ministerka Lucia Žitňanská (Most-Híd) zohľadňovať aj to, akí koneční užívatelia výhod sú za developermi, ktorí ministerstvu predložili ponuky. Uviedla to na margo ukončeného…

Policajti z Partizánskeho zachránili život 27-ročnému mužovi, chcel sa zabiť

Chynorany 17. augusta 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR-KR PZ Trenčín)   Mladík chcel ukončiť svoj život skokom zo strechy Policajti z Partizánskeho zachránili život 27-ročnému Mariánovi z Chynorian. Mladík chcel 12. augusta večer ukončiť svoj život skokom zo strechy, v čom mu policajti zabránili, informovala dnes TASR trenčianska krajská policajná hovorkyňa Elena Antalová.…

TopSpeed

Kvóty v Číne na elektro-autá budú už budúci rok!

1

Kvóty v Číne plánujú zaviesť na predaj áut s elektrickým pohonom od budúceho roka. Správa vyvolala poplach medzi nemeckými automobilkami Volkswagen, Daimler a BMW, ktoré vyrábajú aj v Číne. Čínsky prezident Si Ťin-pching v telefonickom rozhovore, ktorý sa uskutočnil ešte vo februári tohto roku, nemeckú kancelárku Angelu Merkelovú ubezpečil, že na nemecké automobilky sa…

Bude mať nové BMW X5 laserové svetlomety?

3

Technológia laserových svetiel je síce "stará" už niekoľko rokov, no aktuálne ju majú v ponuke len 2 automobilky, Audi a BMW. Audi len v superšporte R8, BMW v dvoch typoch i8 a 7. Očakávaná nová 5-ka túto techniku ešte nezískala, možno tak príde až s jej modernizáciou. Budúci rok však…

Rišo Gonda odštartuje na VC Slovenska!

0

Rišo Gonda bude jednou z najväčších pretekárskych hviezd Veľkej ceny Slovenskej republiky cestných automobilov na okruhu. Pred domácim publikom sa predstaví po siedmich rokoch súťaženia na svetových tratiach. Okrem trate si bude musiež zvyknúť aj na uplné nové auto. Národný sviatok rýchlych kolies sa uskutoční od 18. do 20. augusta…

Porsche 928 oslavuje 40. narodeniny

0

Porsche má dôvod oslavovať. Jeho model 928 slávi tohto roku štyridsiatku. Aj keď to nie je taká ikona ako model 911, toto luxusné GT si právom zaslúži pozornosť a medzi fanúšikmi je uznávané. Podľa niektorých jazdilo dokonca lepšie ako 911. Porsche 928 začali ponúkať už v roku 1977 a bol to…

Hyundai chce skrátiť vývoj auta na 18 mesiacov!

2

Automobilka Hyundai skráti proces vývoja áut od výkresu po výrobu na 18 mesiacov. Viceprezident dizajnu pre Hyundai a Genesis, Luc Donckerwolke, povedal, že juhokórejská automobilka plánuje reagovať na trendy a dopyt po nových modeloch výrazným skrátením životných cyklov. "Životné cykly sa skracujú a v budúcnosti to bude ešte drastickejšie. Nepochybujem,…

OMV vám daruje vodu. Postará sa o správny pitný režim

0

Únava, malátnosť, strata pozornosti, aj to sú dôsledky dehydratácie. Za volantom vozidla môžu mať tragické následky. Pravidelne dopĺňať tekutiny a dodržiavať pitný režim však môže byť na cestách zložité. OMV vám daruje vodu. Stačí v piatok odbočiť na zeleno-modrú čerpaciu stanicu. Zákazníci na všetkých čerpacích staniciach OMV na Slovensku nájdu v…

KAMzaKRÁSOU

Som ľavák: Výhoda či prekliatie?

2

Vo svete väčšiny pravákov sú vystavovaní množstvu nástrojom, ktoré sú pre ich každodenný život nepoužiteľné. A nielen to, „bežnému“ pravákovi ani len nenapadne, koľko nástrah ponúka život ľavákom. Sú naozaj ľaváci cudzincami v našom svete? Čím vynikajú a naopak, čo je pre nich nočná mora? Ako za sinistralitu (ľavorukosť) a dextralitu (pravorukosť) môžu mozgové…

Nevieš, ako pribrať? Inšpiruj sa úžasnými premenami!

5

Instagram je úžasné miesto, pokiaľ ide o motivovanie ľudí k strate kíl. Čo však robiť v prípade, ak žena túži po pár kilách navyše? Otázka ako pribrať trápi množstvo žien, no nikto sa týmto problémom nezaoberá tak, ako je to v prípade chudnutia. Okrem plastických operácií totiž existuje spôsob, vďaka ktorému…

Máš chuť na sladké alebo slané? Toto sa ti telo snaží naznačiť!

8

Ak nás prepadne chuť na sladké alebo slané, väčšinou to pripisujeme našej pahltnosti. Vedeli ste však o tom, že naše chúťky na rôzne potraviny môžu byť signálmi, ktoré nám dáva vlastné telo? Tieto signály by sme rozhodne nemali ignorovať. Túžba po sladkom, slanom či kyslom jedle totiž môže naznačovať nedostatok rozličných…

Bel Aire Bridal romantické doplnky do vlasov pre nevesty

5

Bel Aire Bridal predstavila svoju najnovšiu kolekciu, v ktorej nájdete krásne romantické doplnky do vlasov nielen pre nevesty. Vlasy sú jednou z najdôležitejších ozdôb každej nevesty. I preto ich úprave v deň svadby venujeme veľkú pozornosť. Poniektoré nevesty ostávajú verné už vyskúšanému a obľúbenému účesu, iné zas rady experimentujú a prekvapujú. Nezabúdajte…

Rakytník: Impozantné ovocie, ktoré je liekom takmer na všetko!

6

Rakytník je už po mnoho rokov známy ako všeliek, ktorý sa využíva najmä vo východnej časti Ázie a v Rusku. S modernou vedou a na základe pokusov a omylov v súčasnosti odhaľujeme skutočné prínosy tohto super ovocia pre naše zdravie. 

RECEPT: Lahodná polievka gazpacho na horúce dni

5

V týchto horúčavách poznám jedinú rýchlu a jednoduchú záchranu pre žalúdok a zároveň aj potešenie pre chuťové poháriky. Tým je polievka gazpacho. Studená polievka z čerstvej zeleniny, olivového oleja a pre mňa neodmysliteľnou trochou suchého bieleho vína.

TopDesať

Čo sa stane, ak dospelák chytí do ruky detské omaľovánky: Čierny humor alebo nechutná zvrátenosť?

0

Čo môže byť nevinnejšie ako detské omaľovánky? Nuž, fantázii sa medze nekladú a ak máš dostatočne zvrátenú myseľ, dokážeš aj z nich spraviť niečo, čo by deti pre dobro ich zdravého psychického vývoja radšej nemali vidieť... Na zábavnom portáli 9gag sa objavili tieto diela, ktoré boli vytvorené kreatívnymi (nielen) amatérskymi…

10 prípadov, kedy si mačky povedali, že sa tam jednoducho zmestia

0

Existuje iba jedna vec, ktorú majú mačky radšej, ako vylihovanie a nič nerobenie - zmestiť sa do toho najmenšieho možného miesta. Naozaj milujú stiesnene priestory ako je krabica od topánok, krabica od pizze. Veľakrát si myslíme, že sa tam jednoducho nezmestia, ale oni nám dokážu opak a nakoniec sa tam jednoducho…

Šialene nízky prelet: Chorvátsky pilot predviedol jeden z najnebezpečnejších letov, aký si kedy videl

0

Neznámy pilot predviedol na lietadle Pilatus PC-9 s turbovrtuľovým motorom šialene nízky prelet. Pre nás z redakcie ide o jedno z najnebezpečnejších a najadrenalínovejších videí, aké sme na YouTube videli. Pilot, ktorý je pravdepodobne členom chorvátskeho akrobatického armádneho tímu "Wings of Storm", na videu lieta len pár metrov nad zemou v miestach…

21 silných ilustrácií zobrazujúcich druhú stranu sveta

0

Oren Shadmi je talentovaný americký umelec, ktorý vo svojich dielach ukazuje všetky nedokonalosti moderného rýchleho života. Bright Side zhromaždili niekoľko z jeho najlepších ilustrácií, ktoré kladú veľmi ostré otázky ľudstvu. Nech sa páči, 21 silných ilustrácií zobrazujúcich druhú stranu sveta. Pozeraj iba pred seba

Štúroviny II. : Ak pečieš kaleráb v rúre, dochucuješ ho kryštálovým cukrom a nerozumieš tomu, prečo ho nechcú žrať ani psy

0

Ak pečieš kaleráb v rúre, dochucuješ ho kryštálovým cukrom a nerozumieš tomu, prečo ho nechcú žrať ani psy. Ak nasadzuješ kľukový hriadeľ, ktorý ti napadli zvery. Štúroviny ti ukážu, ako to gramaticky správne napísať kamošom na facebook. Tak poďme na to. //

10 epických dizajnových failov, ktoré skutočne existujú

0

Bol si niekedy v živote svedkom situácie, pri ktorej si sa chytal za hlavu a nevedel, či sa máš smiať alebo plakať? Napríklad polopriehľadné dvere alebo okná na verejných záchodoch, kanál nad úrovňou okolitej cesty a podobne? Nuž, vo svete je toho oveľa viac. Tu je 10 epických dizajnových failov, ktoré…